Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1028

Wątek: PLS 2007/2008

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh brzmicie jakbyscie mu zazdroscili popularnosci chlopaki ;-)

    A tak na serio, to wiadomo bylo, ze sciemnia. Choc moze gral z jakims narzedziem ortopedycznym( badyl w dupie, ciezarki na jajach itd). Mnie pan "wlazly" malo juz interesuje i mam nadzieje, ze szybko sie znajdzie nastepca, ale co teraz maja powiedziec jego koledzy z reprezentacji. Ja bym mu tego nie podarowal.

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę jeszcze Mariusza oceniał. Poczekam do turnieju prekwalifikacyjnego. Jeżeli tam nie pojedzie będzie gorszy niż Barańska - póki co istnieje jeszcze mała szansa, że po prostu Hiszpania pomogła.

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przesadzacie z tym najezdzaniem na wlazlego, hiszpania dala mu komfort psychiczny bo wie co mu jest i zostaly podjete dzialania w celu usuniecia skurczow. gra mu sie teraz napewno lepiej bo wie co mu jest a wtedy jezdzil na badania i nic, a tak wie na czym stoi. psychika :)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga wystartowała:) Na dzień dobry pięciosetówka
    Częstochowa - Radom 3-2 (25-23, 21-25, 30-32, 26-24, 15-13)
    Radomianie powinni być zadowoleni z 1 pkt, choć po tylu błędach w 4 secie mogą sobie pluć w brodę, że nie 3.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie obserwacje po skonczonym meczu? Ciezko bedzie Czestochowie utrzymac wysoki poziom bez zmianowego przyjmujacego z powerem.
    A Radom mnie pozytywnie zaskoczyl, gdyby nie ten milion popsutych zagrywek...

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w jakich składach grały obydwa zespoły?!

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Woicki, Nowakowski, Eatherton, Gacek, Gierek, Wika, Janeczek, weszli Billings, Gradowski, Wrona

    Koko, Gawryszewski, Obdrzalek, Liefke, Kocik, Pecherz, Macionczyk, weszli Lipinski, Nowik, Owczarski

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziex Macius_Fan. Widze że Lipa zaczoł od ławki tak sam jak Bronek. Tylko ciekawe czemu Phill grał od początku jak chyba wczoraj ze zgrupowania czy w środe wrócił... i brawo dla Gierka z MVP. Pozdro

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygrał faworyt, ale w sumie Resovia mnie zawiodła. Mostostal jeszcze bardziej! Jak powiedział W. Drzyzga "Cos siedzi w głowach zawodników?". No właśnie, co? Mecz o wiele słabszy od wczorajszego. Ilość błędów własnych Mosto wystarczyłaby na dwa mecze a nie na jeden. Zawiódł cały zespół Mosto, ale o ile już to:
    - Bakumovski, przynajmniej dzisiaj, potwierdził że jest mistrzem sparingów, turnieji, spotkań o pietruszkę,
    - Oczko potwierdził, że nie pzrez przypadek był trzecim zogrywającym w Cz-wie i nie jest w stanie prowadzić, na odpowiednio przyzwoitym poziomie, gry w całym spotkaniu,
    - Nowak i spółka, potwierdzili, że słaba gra na siatce w Zdzieszowicach nie była dziełem przypadku.
    Na dzisiaj w Mosto, w pierwszej kolejności trzeba rozwiązać problem rozgrywającego.

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to pierwsze koty za płoty.
    Może jeszcze ktoś miał wrazenie jakby nasi zawodnicy pierwszy raz w życiu spotakali się 10 minut przed meczem.
    Poza Novotnym wszyscy dużo poniżej oczekiwać i umiejętności
    "senna" gra i słabiutki rozgrywający.
    Będzie chyba lepiej

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzisiaj w Mosto, w pierwszej kolejności trzeba rozwiązać problem rozgrywającego.
    kolejnym problemem do rozwiazania jest srodek!


  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzisiaj w Mosto, w pierwszej kolejności trzeba rozwiązać problem rozgrywającego.
    kolejnym problemem do rozwiazania jest srodek!
    a jeszcze w dalszej kolejności libero, trener :)

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dwoje babka wróżyła. Pzregrali po walce z ekipa ktora powinna zrobic brąz w tym roku, grali na wyjezdzie itd itp, poczekajmy do spotkań z Sosnowcem, Warszawż Radomiem.
    Powinni zrobić w pierwszej rundzie min 12punktów
    Sosnowiec3,Radom 3,Warszawa 1 Bydgoszcz 3,Jastrzebie 1,Częstochowa1
    Za 7miesiecy liga sie skonczy i bedziemy oceniać.

    Problem z sypaczami:
    Jeden (niby) kontzujowany, drugi to rezerwowy AZS Cz który moze nie udzwignącciężaru gry

    Problem ześrodkiem. Demon usilnie stara sie przerac rywalizacje o szóstke ale i w tamtym roku i w tym konkurencja jest taka ze nawet po piwku Demon łapiesię do składu; a Nowak woli plaże no i znów "olsztyńskie klimaty"

    "Na Małeckim opierała sie gra w starciu z Jastrzebiem" to stwierdzenie po ćwierćfinałach rok temu. Ok, opierała się, koles grywał od kontuzjido kontzuji a dwa lata temu był jednym z najlepszych na przyjęciu..BYŁ.
    Dwóch młodych się stara ale checiami to piekło wybrukowane jest-jakoś przełożenia nie widać. Bartosz sie nie złapałdo szóstki? Chyba przez to ze za długo był z Lozano, tzn Jarosz pzrepracował całyokres i sie zgrał a poza tym przeciez na boisku musi byc para skrzydłowych spełniajaca wymogi ty przyjmij a ja skoncze. Tylko kto wdzisiejszej parze miałprzyjmowaca kto kończyc??

    Wyjdzie że my malkontenci jestesmy...i sie do sukcesów przyzwyczailiśy.
    Poczekajmy na potwierdzenie słów że Ojgen jest tak samo dobry jak Bułgarzy...


    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za laolę. Jak narazie Włoszki górą ( 3:0 w setach)

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oko do wymiany jak dla mnie, to tylko 2 rozgrywacz, Jarosz, Gienek i Kura pokazali że nie są za bardzo specjalistami w przyjęciu, środek chyba cały do wymiany, choć może się poprawią, Novotny super grajek, widać że z niego będzie pożytek:) Mierzej grał jak cały zespół, dobre wejście Kondzia, nasi dobrze zagrywali, Adi Patucha fajnie zagrywki miał, ale niestety potem proste błędy i Sovia odjeżdżała... oby za tydzień w Sosnowcu były 3pkt. Pozdro

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZAK - ŻENADA
    Nowak wracaj na plaże
    Domonik - kup więcej żelu i wsiadaj w BMW i bujaj sie po mie¶cie za panienkami a nie na parkiet
    Oczko - katastrofa
    Bakumovskai jak zwykle przed sezonem gwiazda w lidze miernota

    PLUSY
    Novotny - super grajek byle tak dalej
    Mierzej - dużo serca do walki ( wg mnie mały postęp w grze )
    Młodzież - Kurek Jarosz na swoim poziomie

    WIELKI MINUS - sztab trenerski
    Panie Pie3yk trzeba od razu radykalnych posunięć
    Miała być czworka a będzie walka przed spadkiem
    Zobaczcie na Jadar - im sie chce grać !!!!
    Gratuluje Radomowi takiego zespołu
    Wstyd mi za ZAK


  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Olsztynie bez cudow, 3:0 dla gospodarzy (19,20,17). Od samego poczatku gral Ruciak zamiast Tanika i przy dobrym przyjeciu Zagumny mogl strzelac nawet z biodra.
    Guma mvp meczu.

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przedmówcy obnażyli w zasadzie nasze słabości, ale ja muszę zwrócić uwagę na element który w dużej mierze zadecydował o tym, że przegrywaliśmy - ataki w taśmę lub antenkę + słaba zagrywka wszytskich prócz Novotnego i chwilami Gienka. Myslę że to iż w każdym, każdym secie nasi zawoodnicy walili po 2-3 razy w taśmę lub sporadycznie antenkę (wogóle to jakaś paranoja) to jest to w dużej mierze wina rozgrywającego, w ten sposób Kuba niestety staje się kozłem ofiarnym, ale i niestety taka prawda - ojcem tej porażki. Szkoda, że ten Domonik dalej gra w Mosto, chłopak nie ma serca do gry i to widać, słaby atak, słabiutka zagrywka, zero bloku. Tutaj troszkę muszę obwinić naszego trenera, bo skoro Patucha przychodzi do Mosto jako zawodnik ściśle zadaniowy (wykonawca trudnej zagrywki), to dlaczego kiedy na przykład Domonik idzie na zagrywkę, którą ma na poziomie najwyżej kadeta, Kubacki go nie wprowadza? Zrobił tak dopiero w 3 secie przy stanie 16:18 i Adrian doprowadził do 18:18, gdyby ów manewr zastosował seta wcześniej, było by conajmniej 3:1. Panie trenerze więcej odważnych ruchów i reakcji, elastyczności i elementów strategii, trenowanie nie polega na przechadzaniu się przy parkiecie. Nowak dziś jeszcze jak na plaży, wyróżnił się tą "kitką", Bakumowski jak kiedyś, bardzo szybki ale i chaotyczny. Aha, zafascynowała mnie jeszcze ta niewłaściwie przeprowadzona zmiana... no comments. Do poprawy prawie wszystko, ale trzeba zacząc od rozgrywającego i Domonika.

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed meczem Kubacki powiedział że Pilarzowi odnowiła się tydzień przed ligą kontuzja, ciekawe bo tydzień temu juz nawet nie ubierał się w koszulke na turnieju w Zdzichach nie pamietam tez abygrał z Mosto ale nie ogladałam wszystkich sparingów. zastanawiające jest to co powiedział Drzyzga że to nie żadna mechaniczna kontuzja w czasie meczu. Czyżby genialny sztab szkoleniowy + KP kupili nastęonego kontuzjowanego zawodnika??? Czy ktoś coś wie na ten temat?. A swoją drogą po co był ten pośpiech z Pilarzem , Zygadło jeszcze tydzieńtemu był do wzięcia... Znowu dalismy du.....
    patrząc na gre Nowika i Gawryszewskiego oraz wystawy Lipy , szlag człowieka trafia jak mozna wziąc taką niedojde ja Szczygieł, ale wiadomo jak AK nie widział zawodnika we Wlazłym to zobaczył u Szczygła czyżby Nowik i Gawryszewski byli za drodzy???
    Co do gry - wstyd!!! Gabrych robił co chciał z naszym zespołem, Mamy środek który może wygrywac z Nysą i innymi drużynami 2 ligii. Nasuwa się mi spostrzeżenie że daremny okres przygotowań Mosto , przy tym sztabie szkoleniowym możemy równie dobrze zaczynac z biegu bo mysli taktycznej ani przygotowania u nas nie widać, a tak na marginesie kto nauczył Nowaka tak " wspaniale" zagrywac, widziałam kiedyś siatkarki kl. 3 ginazjum nr 5 miały podobna zagrywke ( te rezerwowe)Patrząc na poczynania orłów z ZAKSA hala na Azotachpotrzebna jak umarłemu kadzidło.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może znów liczyliśmy na zbyt wiele, zaczekajmy z ocenami po 3-4 meczach. O czwórce nie mówmy (trener) bo z jednym dość dobrym zawodnikiem (przynajmniej na papierze - Novotny) i 2 juniorami (pewnei perspektywicznymi) ligi nie zwojujemy. Swoją drogą to Pilarz od dłuższego czasu ma pecha i niewiele gra/grał - czy o tym wcześniej NIKT nie pomyślał?

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez urazy, ale kibice z Kędzierzyna mają jedną cechę unikalną. Skrajne oceny zawodników po jednym meczu. Litości!!!

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez bym nie byl taki ostry w ocenach. W sumie Rzeszow nic nie pokazal. To Kedzierzyn przegral ten mecz na wlasne zyczenie i przez wlasne bledy. W rewanzu bedziecie lepsi, w odroznieniu od Resovii w Kedzierzynie widac potencjal.

  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom z całym szacunkiem dla Ciebie , przynajmniej ja oceniam dzisiejszą grę , a zresztą obejrzałam tydzień temu 3 mecze o pietruszkę w wykonaniu Mosto i środek grał tak samo tragicznie jak dzisiaj a wlaściwie gdyby zamiast Nowaka Demona lub Szczygła postawić Kurka Patuche i Małeckiego nie byłoby wcale gorzej. Ile pkt zdobylismy dzisiaj środkiem_____-

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nie twierdzę że ten sezon będzie stracony, bo wszystko można zrobić jeszcze bardzo dobrze, ale to musi mieć ręce i nogi, na razie że ma nie widać. Pilarz był szykowany na pierwszego rozgrywajka i taki pech.. teraz Oczko musi wziąć się w garść i tyle, jeśli czuł/wiedział że ma być tylko rezerwowym to może odpuścił okres przygotowawczy, albo pan trener tak zapatrzył się w Pilarza że odpuścił dyscyplinę treningową dla Jakuba, bo coś tutaj nie gra. Krytyka wobec Damiana Domonika (wg. TVP4 Damiana Dacewicza) jest słuszna i właściwa, juz w poprzednim sezonie grał bardzo słabo, widać też nikt mu nie podkręcił śrubki w trakcie okresu przygotowawczego (chyba że chłopak nie ma ambicji?), no ja przynajmniej nie widzę postępów. Gra chaotyczna, brak skutecznie wyprowadzanych kontr, czyżby już na starcie zmęczyli się sezonem?? Oczywiście liczy sie to jak sie kończy a nie jak się zaczyna:) ale z przebiegu gry nie wyglądało to dzis tak, jak sądzę że nasi Mostoboye mogą i potrafią grać.

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Sosnowiec dzisiaj pakuje Bełchatów:D

  26. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Resovia - Kędzierzyn

    O meczu Resovii z Kędzierzynem nie wiele można dobrego powiedzieć - może tylko tyle iż się odbył.

    Resovia ograła zespół z Kędzierzyna do 0. Pokonała ich niewielkim nakładem sił - i całe szczęście .... pamiętam mecz z zeszłego sezonu, kiedy powinno być 3-0 a był 3-2. Bardzo szkoda Pawła Pepke, który złapał kontuzję.

    W ramach oceny zawodników to nikt ze strony Resovii nie błysną jakąś specjalną formą ... ale jak to mawiają gra się tak jak przeciwnik pozwala. Zwycięstwo w nie najlepszym stylu ale w siatkówce nie chodzi o "Styl" grania tylko o zwycięstwo. I to Resovia osiągnęła.

    W ekipie Kędzierzyna jest poważny problem z rozgrywającymi. Oczko nie jest jakimiś wybitnym zawodnikiem a zmienników dla niego nie ma. KK kupił co prawda Pilarza ale plotki chodzą iż Pilarz już do końca sezonu nie zagra. Wiec pożytku z niego nie ma żadnego. Całe szczęście działacze Resovii rozstali się z nim przed sezonem, bo w tej chwili my mielibyśmy problem.

    Liga zapowiada się bardzo interesująco. Dzięki "cudownemu" występowi Reprezentacji w ME terminarz PLS przypomina puzzle i co chwila będzie jakaś przerwa. Swoją drogą to ciekawe czy reprezentacja będzie składała się z Polskich zawodników czy będą Nasi z zagranicy - wątpię aby zagraniczne kluby puściły zawodników na cały miesiąc - ale pożyjemy zobaczymy.

    Ps. z tego co się orientuje to największe osłabienie będą w ekipie Bełchatowa i Olsztyna, może jeszcze Kędzierzyn [Kurek], Resovia [Perłowski]. Ale czy jest sens przekładać ligę?

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://sport.onet.pl/0,1248717,1615127,wiadomosc.html

    Nawiazujac do tytulu tego newsa? W ktorym momencie ta gra Skry byla mistrzowska? :|
    Ogladalem dwa sety i jedyne co mi sie rzucilo w oczy to dobra gra tego atakujacego Sosnowca Grygla (chyba dobrze napisalem) poza tym sporo prostych bledow w przyjeciu Legienia i reszty...
    No nic kolejny sezon lizania po dupie Skry przez media rozpoczety.

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto napisze brzydko o Skrze i Mariuszku bedzie mial ze mna do czynienia!

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazły to dla mnie *****, bo jak zwykle w Reprezentacji nie gra, a w Skrze gra... BRAWA! dla Sosnowiczan! Zagrali z pełnym zaangażowaniem, nie mieli nic do stracenia i mogli wygrac nawet 2 seta, i chyba boska skra myslała że przyjedzie i na stojąco wygra, to cię chyb mocno zdziwili. Jak Krainov i Masny się zgrają z ekipą, kupią 2 dobrych grajków na przyjęcie, i będa mieli sponsora(bo tak biednie wyglądaja, aż mi ich szkoda było:P) więc mogą być groźni dla każdego, a jak już się zgrają to postrach dla każdego, ale tylko u siebie:D więc Mosto może mieć za tydziń ciężką przeprawe. Pozdro

    PS: To tylko moje zdanie i moge nie mieć racji.

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Sosnowiec!
    Nie wystraszyli się gwiazd.

  31. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja słyszałam z róznych , luźnych źródeł że Pilarz to zawodnik którego codziennie coś boli ale jesli to co pisze Abduljest prawdą to nasz taboret i prezes znowu dali du.... podpisując jak skąpani w gorącej wodzie kontrakt z Pilarzem który nie grał już w ostatnim sezonie pod koniec i cały sezon reprezentacji tez nie mimo że był powołany do kadry B podajrze. My niedługo jako tradycje bedziemy kupowac zawodników aby oni mogli się leczyc zamiast tcyh którzy bedą grac. To ciekawa sprawa w tamtym sezonie 3 rozgrywaczy teraz jeden no chyba że taboret sam zagra na rozegnaniu

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moglby ktos ogladal mecz Jastrzebia napisac troche o meczu jak co kto dobrze czemu tak a czemu nie?
    Dzieki z gory.

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moglby ktos ogladal mecz Jastrzebia napisac troche o meczu jak co kto dobrze czemu tak a czemu nie?
    Dzieki z gory.
    To ja Ci spróbuję napisać , w skrócie, co takiego się działo w tym meczu :)

    Przez pierwsze dwa sety Delecta Bydgoszcz grał niemal bezbłędnie w ataku, nasi bez wyraz w przyjęciu i zagrywce. Do 3/4 trzeciego seta nadal dominowała Delecta na boisku - ten zespół było do tej pory lepszy od KS JW. Przy stanie 17-17 popełnili dwa własne błędy w ataku....i uszło z nich powietrze. Nasi złapali wiatr w żagle, zaczęli dobrze grac wygrali trzeciego seta, zdemolowali Delectę w czwartym secie, a w piątym gra był wyrównana do stanu 9-9. Później Janczak robi błąd w ataku, nasi blokują i jest po meczu.

    Udało nam się zdobyć 2 pkt. grając bez podstawowego atakującego. Prygiel wprawdzie zdobył łącznie 14pkt. ale jego gra w ataku była katastrofalna! Dziś strasznie się męczył ;)

  34. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja ogladalem. Na poczatku wygladalo jakby siatkarze Wegla albo kompletnie zlekcewazyli rywala albo jakby po raz pierwszy spotkali sie w takim gronie, duzo bledow i malo ambitnej gry. Prygiel-katastrofa. Bydgoszcz grala prosta siatkowke, przyjecie jako takie i pilka do Janczaka, ktory wiekszosc konczyl. Tak bylo przez 2 sety. W trzecim Wegiel jakims cudem odzyl a Bydgoszcz sie kompletnie zaciela. Pewnie przestraszyli sie ze moga ograc wicemistrza.
    Mozna bylo odniesc wrazenie ze siatkarze Wegla postawili u buka na dokladny wynik 3:2 ;)
    Murek byl chyba najlepszy na parkiecie, gdyby nie on to 3:0 dla gospodarzy w godzine.
    Brawa tez dla Czarnowskiego, jak bedzie gral i sie rozwijal to kto wie...

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok czyli pierwsze koty za ploty. Teraz bedzie juz tylko lepiej :)

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rem 77 zapomniałeś opisac udziału sędziego w IV i V secie.
    Jego 3 bardzo obiektywne decyzje w kluczowych momentach IV I V seta pozwalają odjechać drużynie z aspiracjami na medal na trzy punkty różnicy i przy braku wartościowych zmienników w Delecie wygrać mecz. Kac moralny jednak pozostanie, Vice Mistrz Polski ostatnich dwóch lat uczestnik Ligi Mistrzów aspirujący ponownie do medali Mistrzostw Polski potrzebuje układów fryzjerskich by wygrać z drużyn skazywaną przez znawców na spadek.

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rem 77 zapomniałeś opisac udziału sędziego w IV i V secie.
    Jego 3 bardzo obiektywne decyzje w kluczowych momentach IV I V seta pozwalają odjechać drużynie z aspiracjami na medal na trzy punkty różnicy i przy braku wartościowych zmienników w Delecie wygrać mecz. Kac moralny jednak pozostanie, Vice Mistrz Polski ostatnich dwóch lat uczestnik Ligi Mistrzów aspirujący ponownie do medali Mistrzostw Polski potrzebuje układów fryzjerskich by wygrać z drużyn skazywaną przez znawców na spadek.
    Czy mógłbyś bliżej opisać te sytuacje? Oglądałem w TV i powiem szczerze nie wiem o które decyzje chodzi :)

  38. Powrót do góry    #128
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to ma znaczenie dla Ciebie to postaram się CI opisać te akcje Jak zobaczę powtórkę w TV ,teraz z tego co pamietam to w IV secie chyba przy stanie 3:5 główny widzi dotknięcie siatki przez Delecte gdy najbliższy zawodnik tej drużyny stał z dobry metr od niej i w V secie 9:10 Jastrzębie atakuje w siatkę z metr od głównego sędziego, piłka w aut a sędzia „aut po bloku” i za chwile można gratulować wygranej V-ce Mistrzowi Polski .

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Niestety po 2-ch setach poszedłem na trening :-) i nie widziałem najwazniejszego.
    Poczatek meczu naprawdę bardzo efektywna i ładna dla oka siatkówka w wykonaiu Chemika - Prygiel na tle Janczaka wygladał jak amator na siłę przyodziany w zielono-czarną koszulkę.
    Znaczna poprawa jakości Delecty w porównaniu z zeszloroczną męczarnią z Gwardią, ciekawe rozegranie Hoffmana.
    Siła fizyczna Sopki i Janczaka wysoka, brakuje im jednak troszkę "głowy". Jak Rastio to poukłada może powstać ciekawa drużyna.

    Wreszcie włodarze poszli po rozum do głowy i z ekipy emerytów zrobili ciekawa mieszankę młodości z rutyną.
    Jak wiesz januszu nie przepadam za wami, jednak ciekawą dla oka siatkowkę i umiejetności doceniam obiektywnie.

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kac moralny jednak pozostanie, Vice Mistrz Polski ostatnich dwóch lat uczestnik Ligi Mistrzów aspirujący ponownie do medali Mistrzostw Polski potrzebuje układów fryzjerskich by wygrać z drużyn skazywaną przez znawców na spadek.
    Litosci jaki to jest załozny bełkot... Ukladow fryzjerskich?! A od kiedy to JW jest faworyzowany przez sedziow? To nie Skra. Moze poprostu sie sedzia 2 razy pomylil? Kazda pomylka sedziego to juz kupiony mecz? [']

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Początkowo wyglądalo tak jakby Jastrzebianie byli przekonani że gdy Delekta zobaczy nazwiska- Murek Prygiel Ivanow to wywiesi biała flage i odda mecz 3-0. Co by jednak nie powiedzieć o meczu to jedna rzecz mnie się nasuwa. Mozna pograc i nie wystraszyc się gwiazd i tytułow przeciwnika, niestety to potrafia druzyny Radomia i Delekty , przykre że nie potrafi tego Mosto ktore patrząc na nazwiska ma skład nie gorszy niz Resovia. W Delekcie praktycznie dwa znane nazwiska z boisk polskich Jańczak i Sobko, pozostałych ( prosze wybaczyc) nawet nie powtorze bo slysze je pierwszy raz no może jeszcze Cernic (??) nawet nie wiem jak pisac wiem ze chyba Słowak.
    Może te mecze stojacych teoretycznie na przegranej pozycji drużyn( Delekta i Radom) dadzą do myslenia naszemu Kędzierzynianowi zatrudnionemu na stanowisku trenera, lub KP ktory stwierdził że jak zwiększył budżet to powinna byc progresja w miejscach czyli jak było szóste to teraz piate. To wypowiedź prezesa. Smiech panie Kazimierzu, kiedys z mniejszym budżetem i slabszymi nazwiskami pan Rastio Chudik zdobył 5 plac i pan za zaslugi go wywalił. Więc taboret jak zdobedzie 6 miejsce to moze spac spokojnie. W Mosto wylatuje się za "5",
    Przepraszam za sarkazm ale jeszcze teraz szlag mnie trsfia jak przypomne sobie sobotni pokaz naszych gwiazd w Rzeszowie

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cerven, Cernic to "trochę" wuższa półka ;)
    Mógł chłop grac u nas za Demona lub szczygła...ale..
    I hate Bayern soooo much

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Kuchcik, Nowik lub Gawryszewski tez chyba nie drożsi od Domonika lub Szczygła a grają w Radomiu...... Martwi mnie kompetencja naszych zarządców po przeczytaniu
    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=6&k1_id=13&k2_id=34&dzial_id=92& news_id=221835

    Jeśli pan Pietrzyk wiedział ze Pilarz jest chory to dlaczego przed zakupem lekarz klubowy( mamy takiego)??? nie zapoznał się ze schorxeniami Pilarza?? Bogaty ten klub

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Druzyna kolejki:

    Grygiel - 20pkt przeciwko druzynie Mariuszka robi wrazenie.
    Zagumny - MVP meczu w Olsztynie.
    Antiga - bardzo dobry w kazdym elemencie.
    Murek - wyciagnal Wegiel z dolu pelnego g****.
    Kosok - wysoka skutecznosc i wiele punktow.
    Perlowski - musialem wstawic kogos z Resovii.
    Milczarek - topowe przyjecie zagrywki i obrony.

  45. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach

    A Janczak to gdzie? Jastrzębie wygrało dzieki sędziemu Herbichowi!

    Druzyna kolejki:

    Grygiel - 20pkt przeciwko druzynie Mariuszka robi wrazenie.
    Zagumny - MVP meczu w Olsztynie.
    Antiga - bardzo dobry w kazdym elemencie.
    Murek - wyciagnal Wegiel z dolu pelnego g****.
    Kosok - wysoka skutecznosc i wiele punktow.
    Perlowski - musialem wstawic kogos z Resovii.
    Milczarek - topowe przyjecie zagrywki i obrony.
    Dajesz slabego Murka mimo,ze wygrał a nie Janczaka,który zdobyl 26 punktów? Opanuj sie i troche realnego spojzrenia na sprawę bo nawet zawodnikiem emczu został Krzystof mimo porażki a on daje Murka!
    Sędzie MARCIN HERBICH to skandal co wczoraj wyczycniał gdzie 5 piłek kontrowersyjnych i wszystkie na Jastrzębie szło i to w 3 secie przy stanie 8:10 gdzie powinno być 9:10 a nie 8:11(siatka Janczaka,której nie było jak pokazaly powtórki nawet w tv) i przy stanie 19:21 gdzie powinno byc 20:21 a zrobiło się 19:22 w takz ważnym momencie atak Jurkiewicza w aut po TAŚMIE a on pokazuje blok gdzie znowu powtórki pokazały,ze nie było mowy wiec on WYPACZYŁ wynik i zabrał Chemikowi ważne punkty a wy mówicie,ze was się nie faworyzuje? Obejrzyjcie powtórkę meczu i komentarz Wojtka Drzyzgi a wtedy oceniajcie jakie to słabe Jastrzębie jest gdzie wygrywa dzieki pomocy tego patałacha Herbicha!

Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •