Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1028

Wątek: PLS 2007/2008

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba zaszło drobne nieporozumienie Azs Olsztyn wygrał z Azs Częstochowa 3:0.
    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Turniej w Zdzierszowicach:

    Jastrzębski Węgiel vs Aon HotVolleys Wiedeń - 3:2 (23:25; 25:17; 19:25; 25:19; 15:7)

    W naszej drużynie bardzo dobrze zaprezentował się „świeżo upieczony” mistrz Azji i Oceanii Igor Yudin. Jak powiedział drugi trener Jastrzębskiego, Leszek Dejewski, Igor jest w bardzo dobrej dyspozycji. Świetnie zagrał na przyjęciu, w ataku, a także blokiem. W sumie zdobył18 punktów dla naszej drużyny.

    Kapitan jastrzębskiej drużyny, Dawid Murek, zdobył w dzisiejszym meczu 21 punktów, Robert Prygiel 18, Wojtek Jurkiewicz 11, Patryk Czarnowski 9 i Niki Ivanov 2.


    W drugim dniu turnieju Jastrzębski Węgiel pokonał niemiecką drużyne SCC Berlin 3:2 (28:16; 24:26; 25:22; 17:25; 15:11).
    Dobrze zaprezentowali się obaj środkowi jastrzębskiej dużyny Czarnowski i Jurkiewicz, zdobywając kolejno 16 i 10 punktów. Dawid Murek zdobył dziś 13 punktów, Yudin 15, Prygiel 15, Siezieniewski 3 i Kamiński 1.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje krotkie spostrzezenia po zakonczonym turnieju:
    Papke jak nie konczyl pilek przez 3 ostatnie sezony tak dalej nie konczy.
    Tanik jak nie umial przyjmowac tak robi to dalej.
    Andrae bedzie wielkim wzmocnieniem, przynajmniej atakuje z 6 strefy w przeciwienstwie do Bakiewicza a i przyjecie zagrywki Niemiec ma na dobrym poziomie.
    Milczarek-libero trzeba sie urodzic, czuje ze w trakcie sezonu moze go zmienic Baku.
    Neroj-bardzo pozytywne zaskoczenie, czyzby juz teraz wygryzl Dobrowola z szostki?
    Fidel-moim zdaniem lepiej bylo sprowadzic zagranicznego porzadnego atakujacego, Kaczmarek nie jest duzo gorszy od niego.
    Fajny zespol szykuje sie w Czestochowie, gdyby jeszcze tak wypieprzyc tych Amerykanow...
    Gabrych-wow, nie poznaje czlowieka :)

    Liga zapowiada sie zaj*

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja niestety oglądałem tylko 3 ostatnie sety dzisiejszego finału, Neroj ma wygryźć Dobrowola ze składu?
    To co on wyprawiał to wręcz czasami było śmieszne
    Te wystawy do Witczaka były po prostu fatalne, jeżeli tak wystawiał w czasie uniwersjady, to mamy odpowiedź czemu tak miernie zaprezentowała się Polska B..
    Bąku najlepszym przyjmującym...hmm
    dość średnio grał z Milczarkiem na przyjęciu, puszczali dużo piłek i były asy..

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to sa sparingi...prawdziwa odpowiedz, kto jaki jest poznamy dopiero w play-offach. I tyle...

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Jak Wam się podoba Ursynowska Arena?:)
    W Warszawie ma powstać nowa hala na 18000 czy 20000 miejsc.
    W miejscu tzw "Bramy Białostockiej"
    gdzie mają rozgrywać swoje mecze drużyny narodowe we wszystkich odmianach sportów halowych.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Warszawie ma powstać nowa hala na 18000 czy 20000 miejsc.
    W miejscu tzw "Bramy Białostockiej"
    A 2 lata temu planowano powstanie takiej samej na Służewiu pod Euro2009, a jeszcze jedna ma powstać w 2012 w niecce stadionu X-lecia.

    Blactop, wybory są więc politycy prześcigają się w obietnicach :) Gdyby wierzyć słowom Kaczyńskiego z przedwyborczej kampanii warszawskiej bodajże pięć lat temu to od roku Legia grałaby na nowym stadionie a mieszkańcy Tarchomina na mecz mogliby dotrzeć mostem północnym :)

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja oglądnęłam wszystkie mecze Mosto i Jastrzębia na turnieju w Zdzieszowicach i też kilka spostrzeżeń:
    Nowotny - mam nadzieję ze nie zapesze jesli powiem to od czasu zakupu Kubicy - najlepszy " obcokrajowiec" jaki trafił do Mosto. Dobrze zagrywa, swietnie atakuje i potrafi bronic. W bloku skacze wyżej i skuteczniej to robi niż wszyscy 3 srodkowi razem wzięci
    Bakumowski - bardzo dobrze się zaprezentowal, chociaz poczekajmy bo rok temu na turniejach grał dobrze a potem forme odzyskał pod koniec sezonu
    Bartek Kurek- widac ze pracował z doświadczonym fachowcem , momentami rewelacja- jak prawdziwy kadrowiec, ma jeszcze wahania w grze ale On mial bardzo cięzki sezon . Kaziu musi pomyslec jak go zatrzymać na następne sezony
    Kuba Jaroszjeszcze Mosto bedzie miało duży pozytek z tego siatkarza
    Libero- slabiutko w przyjęciu ale może coś z niego jeszcze da się zrobic
    Nowak, Domonik Szczygieł- jak to mawiał pan Ambroziak- KATASTROFA. jA dodam - totalna klęska. Co do Szczygła - zawsze uważałam go za miernego gracza , Demon- beznadzieja, mam wrażenie że on nie bardzo wie czy znajduje się w łózku czy na dyskotece czy na boisku- chodzi jak nieprzytomny . Najbardziej martwi Nowak. Mimo że nigdy nie był jakąś perełką środka to jednak taka gra jak w tych 2 meczach nie przystoi temu zawodnikowi. Poniżej pewnego poziomu nie powinien zejśc. A miałam wrażenie że gra zawodnik 3 ligii. Panie Marcinie co się dzieje??
    Jakub Oczko- jeszcze sporo niedokładnych i bardzo niedokladnych wystaw, ale mam nadzieje że bedzie coraz lepiej.Gratulacje ze swietna zagrywke- taktyczna i trudna do przyjęcia a przede wszystkim regularna.
    Ciekawe dlaczego znowu kupiliśmy kontuzjowanego zawodnika- Pilarz od kilku miesięcy leczy kontuzje i jakos końca nie widac??
    Malecki- zgodnie z moimi oczekiwaniami- z wyjątkiem zagrywki- beznadzieja.
    Patucha- gratulacje nareszcie dobry zmiennik na atak. Swoja drogą podziwiam chlopaka , tyle lat na ławie a wchodzi na zagrywkę i swietnie to robi. Gra tez dobra- więcej bloków niz srodkowi mimo małego wzrostu
    w sobote okaże się jak bedzie, ale boje sie ze bez środka daleko nie zajdziemy

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Warszawie ma powstać nowa hala na 18000 czy 20000 miejsc.
    W miejscu tzw "Bramy Białostockiej"
    A 2 lata temu planowano powstanie takiej samej na Służewiu pod Euro2009, a jeszcze jedna ma powstać w 2012 w niecce stadionu X-lecia.

    Blactop, wybory są więc politycy prześcigają się w obietnicach :) Gdyby wierzyć słowom Kaczyńskiego z przedwyborczej kampanii warszawskiej bodajże pięć lat temu to od roku Legia grałaby na nowym stadionie a mieszkańcy Tarchomina na mecz mogliby dotrzeć mostem północnym :)
    A idac za obietnica Kwacha powinien byc juz dawno rozgrywany puchar swiata w skokach w Wisle... i po co ta gadka? Ludzie glosujcie na kogo chchecie i moze hale, stadiony beda...;)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie glosujcie na kogo chchecie i moze hale, stadiony beda...;)
    Moją intencją nie było "promowanie" czy "antypromowanie" kogokolwiek. Blactop wspomniał o hali na Targówku to mu przypomniałem że gdyby wybudowali wszystkie te obiekty o których mówią politycy -bez względu na przynależność partyjną- to Warszawa obiektami sportowymi by stała :)

    Swoją drogą "Arena Ursynów", kto się zgodził na taką nazwę dla "jednotrybunowej" hali ze ścianami oklejonymi płytami pilśniowymi ? (te płyty to dla poprawienia akustyki ?)

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Swoją drogą "Arena Ursynów", kto się zgodził na taką nazwę dla "jednotrybunowej" hali ze ścianami oklejonymi płytami pilśniowymi ? (te płyty to dla poprawienia akustyki ?)
    Najpierw wymy¶lono nazwę, a potem góra urodziła mysz :P.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś wie jak tam Bułgarzy w sosnowcu?! Bo niewiadomo kto u nich zagra na przyjęciu:) Bo mają tylko Legienia co ma 36 lat:P Śmiesznie to będzie wyglądac, ta demolka Skry w godzine i 5 minut w tv. Nawet rezerwawmi powinni ich rozbić w pył... Pozdro i do BOJU MOSTO!

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lesiu nie znasz czasem przysłowia " Nie śmiej się dziadku...."
    i uważaj aby czasem te "rezerwy Skry" nie rozjechały naszego Mostostalu i raczej skoncentruj się na własnej piaskownicy

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra itaj sorki, no ale dziwna wygląda sytuacja w Sosnowcu, z 1 przyjmujący i 4 dni do 1 meczu w PLS... to chyba dziwne na tym poziomie rozgrywek. A o Mosto się nie martw:) Powalczymy nawet z tą najmocniejszą Skrą. Pozdro

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O kurde. No popatrz przejmę się bardzo kiedy przyjedzie Bełchatów. A niech nas spakują i w pół godziny. Jeden nie potrafie odbijać więc Bułgar jeden odpada.Wydaje mi sie ,że Skra ma taki skład ,ze tylko Olsztyn, Resovia, Jastrzębie i ew. Czewa mogą coś z nimi ugrać.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak zupełnie poważnie i bez złośliwości może ktoś opisać sytuację w Płomieniu Sosnowiec ?
    Kadrowo wg oficjalnej strony PLS nie wygląda to różowo --> SOSNOWIEC

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyglada to tak jakby sie poddali przed sezonem...

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale to jest wymowny przykład na to jakie są skutki nabzdyczenia do granic możliwosci PLS-u kosztem totalnego zmarginalizowania I ligi. Płomień który dominował na zapleczu PLS-u po awansie ledwo dyszy i ma według tych danych własciwie 8 zawodników bo Łomacz wiadomo. Pamiętamy też co sie stało z Jokerem, co się dzieje w Nysie i tak wymieniać. Nasze siatkarskie władze powinny się tym zająć, bo jak tak dalej pójdzie to PLS pójdzie drogą kosza gdzie w składach czołówki dominowali obcokrajowcy a druga połówka ligi ledwo dyszała. A tak swoją drogą 10 lat temu pewna drużyna z Serii B zdobyła Puchar Polski ...

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja jest tragiczna.
    Z dwóch Bułgarów, którzy mieli być zakontraktowani jeden nie nadaje się do niczego.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Który się nie nadaje: Krainov czy Ivanov?!

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie martw sie Fileep, mozni sponosrzy w kazdym klubie PLSu to tylko kwestia czasu. Trzeba tylko ladnie sie usmiechac i zrobic porzadki w papierach ;)

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdybym wiedział, to bym napisał. Dla mnie obu.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wczoraj w Bydgoszczy w sparingu KS Poznań pokonał 3:1 Deletce Bydgoszcz . . .

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Był kto¶ wczoraj na meczu Jastrzębskiego? Podobno był komplet kibiców. W sumie ten zespół to dla mnie największa niewiadoma...

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Który się nie nadaje: Krainov czy Ivanov?!
    Jak donosi dzisiejsza prasa tym który ma grać w Sosnowcu jest Aleksandr Krainov...

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I kolejke czas zacząc

    AZS-Czarni. Przemeblowany skład Częstochowy z młodymi plus niepewna postawa Amerykanów (ciekawe czy zagrają). Radom z duzymi zmianami, szczególnie ciekawy jestem atakującego z Niemiec.. Dwie ekipy które powinny walczyć o miejsca 4-8 Z tym, że gospodarze mimo wszystko maja w kadrze osoby mogace pociagnąc grę i "melodię przyszlości w osobie Janeczka.W Radiomiu chyba "debiut" SunnyBoy'a na rozegraniu.. jako pierwszy.
    Typ 3-1
    Składy:
    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=3
    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=7

    Resovia- Mostostal ZAK Kędzierzyn

    Zeby rozwiac niepewności, Klub nazywa sie Mosto a druzyna ZAK..
    Parę miesiecy temu obie ekipy walczyly o europejskie puchary. Wygrała Resovia która potęznie się wzmocniła, sparringi jakie były każdy widział. Such zacznie z wysokiego C, nie wiem jak skończą ale brąz dla nich to "mus".
    Kędzierzyn samą zmiana Marcela na Novotnego ligi nie podbije. Skrzydła bez zmian, Środek nie wzmocniony ( Nowak na razie bez formy ale na lige sie spręzy) problem z sypaczami bo oczko to jednak był niełapiacy sie do składu w czewie gracz a Pilarz "jak zawsze " ma jakis problem
    Sovia wygrac musi za 3 punkty, jakikolwiek dorobek punktowy Kentaki bedzie niespodzianką. Typ 3-1
    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=15
    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=1

    AZS Mlekpol Olsztyn- Politechnika Warszawa
    Andrae i spółka miała tydzien od memoriału by sklecić druzynkę. Moim zdaniem mało czasu ale na Warszawę starczy z nawiązką.Andrae i Szymański, plus Guma, dwóch dobrych środkowych. czas na finał PLSu..
    Warszawa nieprzewidywalna ale wg mnie cięzko im się będzie włączyc w walkę o puchary, Rybak Markiewicz,Michalczyk,Chudik pare lat temu byliby postrachem ale teraz są starsi a liga poszla naprzód,
    samymi młodymi świata nie zawojują
    Mój typ 3-1
    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=13http://www.pls.pl/druzyny.php?id=8


    Płomien -Skra - 0-3, Pisac nie trzeba chyba..

    Delecta Bydgoszcz-Jastrzębski Węgiel
    Rastio comes back..z zespołem wg mnei słabszym niz Mosto 3 lata temu
    Janczak i spółka powinni przygotowywać się na długi sezon bo baraże chyba sa im sądzone. natomiast Jastrzebie- Szymański, Kadziewicz, Pliński juz nie zagraja dla Jastrzębia. Druzyna która była o piłkę a raczej o poprawna decyzję sedziowska od porazki w cwiercfinale wykszesala z siebie ostatki energii i zdobyła srebro a raczej pzregrała złoto. teraz jakikolwiek medal przyjętoby z ogromym zadowoleniem, a miejsce przyszłorocznych pucharach pewne nie będzie..choc taki jest cel minimum jastrzębian.
    Murek, Yudin, Prygiel- z takimi graczami mozna wygrać z najlepszymi a i wtopic z przecietniakami. W Bydgoszczy nie takie gwiazdy miały problemy..
    Typ 2-3


    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=18
    http://www.pls.pl/druzyny.php?id=5

    Co do rundy zasadniczej
    Bełk, Olsztyn,Rzeszów, Czewa, Jastrzebie, Kentaki, Radom, Warszawa Bydgoszcz Sosnowiec
    Taki mój głos
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja tez wtrace swoje trzy grosze.

    AZS - Czarni 3:0

    Resovia - Mostostal 3:1

    Olsztyn - Warszawa 3:1

    Płomien - Skra 0-3

    Bydgoszcz - Jastrzębski 1:3

    Po tym co pokazal Jastrzebski w poprzednim sezonie to na runde zasadnicza patrze z przymruzeniem okiem.


  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ja też walne swoje typy:

    AZS 3-1 Czarni
    Resovia 2-3 Mosto
    Olsztyn 3-0 Politechnika
    Płomień 0-3 Skra
    Delecta 1-3 Jastrzębie

    PS: Takie moje zdanie:)

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moglby ktos na forum prowadzic typer czy cos w tym stylu : ) Za dokladny wynik 2 pkt za wytypowanie zwyciezcy 1 pkt...

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja też dołożę swoje typy


    Wkręt Met Domex AZS Częstochowa- Jadar Sport Radom 3:0

    Resovia Asseco Rzeszów - Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 1:3

    Mlekpol AZS Olsztyn -J.W. Construction Politechnika Warszawska 2:3

    Płomień Sosnowiec - PGE Skra Bełchatów 0:3

    BKSCh Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 3:2

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typerek był ale padl, chyba nikt sie tego nie podejmie już.
    Mozna tylko dla zabawy typowac wyniki PLS i meisjce po rundzie zasadniczej hehe
    Mostostalku, widze zei dziesz va banque, hm jakas zyłka haardzisty? napisze ci w poniedzialek ile bys u buków wygrał...
    Czewa-Radom 1.2 vs 3.4
    Rzeszów-Kentaki 1.2 vs 3.4
    Olsztyn-wawa 1.1vs 4.8
    Sosnowiec-Bełk 6.00vs 1.05 (niezla lokata kapitału hehe 5procent w godzine mozna zarobic hehe)
    Bydgoszcz-Jastrzebie 4.8 vs 1.1
    I hate Bayern soooo much

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy i o ktorej leci program 'punkt set mecz'?

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Uliany:

    Nie było kompletu - górna część widowni, gdzie zazwyczaj bywa klub kibica świeciła pustkami...w dolnej części widowni też tłoku nie było.

    Swoją drogą - co jest z KK J-bia? Nie ma gwiazd to już nie ma kibicowania?


  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zawsze za Mosto jestem:) Byłem, jestem i będe za tym klubem! A tak swoją droga to Aleksandr Krainov został nowym przyjmującym Sosnowca. Czyli już Płomień ma 7 na Skre. Pozdro

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja dołoże swoje typy i znowu mimo tragicznej gry naszego środka w Zdzieszowicach wytypuje wygraną mosto na terenie przeciwnika


    AZS 3-1 CzarniRadom
    Resovia 1-3Mostostal ( niepoprawna optymistka)
    Olsztyn 3-1 Politechnika
    Płomień 0-3 Skra
    Delecta 1-3 Jastrzębie


  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie jak w poprzednim sezonie dotknięcie siatki przez zawodnika, który nie uczestniczy w akcji i jego zachowanie nie wpływa na przebieg akcji, nie będzie traktowane jako błąd
    Bardzo niefajny przepis wedlug mnie, teraz wiem czemu Jastrzebskiemu nie odgwizdano siatki przy meczbolu w Kentaki. Wszystko zgodnie z pzrepisami..
    Poza tym 4 sedziow i mozliwosc przepychania sie nad siatka...


    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...7ec5007eb96cc7
    I hate Bayern soooo much

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sedziowie nie powinni miec swobody w interpretowaniu przepisow.
    Jak biale jest biale to ma gwizdac a jak czarne jest czarne to nie. I nic wiecej.

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cud w Bełku!

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,65105,4529226.html
    Mariuszek wrócił zagrał i wygrał. Eh hdyby go tak do Espanii wysłali 2 meisiące wcześniej :) Znów fani w koronoch mogą zacząc sie puszyć,

    jak mi znowu na naszej hali parenascie cipek zacznie piszczec na jego widok to jak Mosto kocham podejde i pierdolne
    I hate Bayern soooo much

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekajmy do sezonu ligowego. Jak się okaże, że Marianek zacznie zdrowiuśki atakować nad ligowymi blokami to wtedy go obfelietonuję odpowiednio, w odpowiednich ku temu miejscach.
    Zagadka! Kto to napisal :) i drugie pytanie: kiedy doczekamy sie obfelietonowania? :)

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan?
    w nagrode chce poczytac raport Tomkowiaka w sprawie afery Wlazlego ;)

    Zagadka
    Kto bedzie MVP meczu w Sosnowcu?
    I hate Bayern soooo much

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież wiadomo, że to Rafał się odgrażał, ale zauważcie, że na razie mamy jeszcze sezon przedligowy :P. Przynajmniej do pierwszego gwizdka dzi¶ :P.

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak gral Winiar to MVP wedrowalo do niego nawet jak gral przecietne mecze vide ten w Czestochowie, po ktorym wybuchl skandal na cala Polske :)

    ale w tym wypadku MVP zostanie: MAAAAARIUUUUSZZZZZZZZ wszystkie dziewczyna piszcza WLAAAAAZLYYYYYYYY!!!!

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Etam - Galaxianie. Stefek Antiga :P.

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem w stanie zrozumiec jak ktos nie chce grac w kadrze. ale jak wykreca sie nie wiadomo jakimi kontuzjami a po 2 tygodniach jest najepszy na boisku to jedyna kontuzja jest chyba kontuzja glowy.
    jak dla Mariusz Wlazly < 0
    zero szacunku

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skoro MW gra lepiej, jak malo trenuje, to moze w ogole przestanie sobie 4 litery treningiem zawracac?? wtedy to dopiero bedzie grac :D i jaki glod gry :D


    ciekawe kiedy oglosi czekajace go w 2008 posezonowe/letnie zmeczenie ...

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •