Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 73 z 73

Wątek: Tomasz Lorek -Tom Lori , Gadki kosmiczne

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek Lorek jest THE BEST!! Popatrzcie jak zaczyna sir transmisja to tomek zaraz zaczyna opowiadac historie klubu, stadionu, druzyny a co wam taki wojcik czy inny feddek zapoda na wstep?? oczywiescie nudne statystyki bo oni nie maja pojecia o zuzlu. Lorek ma wiedze jak malo kto, zna osobiscie mase zawodnikow, o kazdym moglby opowiedziec bardzo duzo anegdot. Nawet sam crumpie ma do niego szacunek, popatrzcie jak wyglada ich rozmowa w wywiadzie, a to ze przekreca imiona i nazwiska to po prostu swadczy o jego bystrosci i znajomosci zuzlowcow na wylot, on dodaje transimsji czegos niezapomnianego!!
    Chłop z wielka charyzma i tyle!!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2006
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek jest swietnym komentatorem wogle znawca zuzla duzo wie , wogle na temat sportu ma duza wiedze dla mnie jest nr 1 komentatorem wogle gosciu jest w porzadku

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ja również jestem fanem Lorka. Niektóre jego teksty mogą czasami nudzić, bo powtarza się z nimi któryś tam raz, ale ogólnie i tak jest wg mnie najlepszy :)

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Mi az tak nie przeszkadza jak niektorym. Wiedze o zuzlu i nie tylko ma ogromna, fakt ze czasem troche duzo gada i jest specyficzny w wywiadach. Takich pytan jakie on zadaje nikt inny by nie wymyslil, chociaz fakt faktem sa czasem troche odbiegajace od wlasciwego meczu a nawet speedwaya ;). Podoba mi sie jak osmiesza Wojcika swoim pojeciem o zuzlu, ktorego Wojcik nie ma za grosz. A jak komentuje sam to czasem daje po prostu ogladac zuzel a nie drze papy (sorry za okreslenie, ale chyba jest dosc trafne) jak P.W. Ogolnie oceniam go na plus i nie chcialbym zeby zniknal z anteny.

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Widzę, że jestem w mniejszości, ale zdania nie zmienie :) Nie trawię jego stylu i koniec :)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Tomasz Lorek jest wedlug mnie zdecydowanie numerem 1 wsrod wszystkich komentujacych zuzel w tym kraju. Reszta to dno, tylko Loriego warto czasami posluchac.

    A co do jego slynnych rozmow to mi w pamieci zapadla ta z Jackiem Krzyzaniakiem, bodajze wtedy gdy ten bronil tytulu IMP. Lori zapytal sie czy bedzie powtoreczka, a Krzyzaniak cisza :D:D Kompletnie nie skumal bazy i poszly reklamy o ile dobrze pamietam ;) Takie rzeczy sie pamieta na zawsze, wraca sie do nich z usmiechem na twarzy :)

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Lorek spedzil trzy lata albo w Stanach albo w Australii. :) Tam sie uczyl jezyka. A rok pobytu w anglojezycznym kraju to wiecej niz cale zycie nauki angielskiego w Polsce.

    edycja: proszę nie prowokuj. A innych proszę by pisali na temat.

    odp. to bushman: no worries mate :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tako rzecze Chaz:

    (...) i poszly reklamy o ile dobrze pamietam ;) Takie rzeczy sie pamieta na zawsze
    Bardzo podoba mi się figura literacka zastosowana w tym fragmencie. :) No ale nie każdy może być Czekańskim. :)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Chodzilo mi o zapamietanie tej sytuacji z Krzyzakiem, a czy i jakie to byly reklamy to chyba mniej wazne. Przy okazji zajmij sie rodzina, wez ją na speedway do Berlina, a ode mnie raz na zawsze sie odpitol prosze :)

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja nie o się, bo szyk zdania to akurat rzecz gustu wg mnie. Ale skoro o tym mówisz, to znaczy nie załapałeś kontekstu mojego wpisu.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zakładając ten temat nie wiedziałem że Tomasz Lori Lorek miał wypadek samochodowy , całe szczęście nic sie nie stało i Tomi mógł relacjonować zawody z Rzeszowa. Tomku życze szybkiego powrotu do zdrowia :)

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej słuchać gadającego do rzeczy Lorka, niż pletącego głupoty duetu canalu +.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    zakładając ten temat nie wiedziałem że Tomasz Lori Lorek miał wypadek samochodowy , całe szczęście nic sie nie stało i Tomi mógł relacjonować zawody z Rzeszowa. Tomku życze szybkiego powrotu do zdrowia :)
    Ale po wypadku jednak nie czuł się najlepiej, bo podczas meczu Rzeszów-Wrocław co najmniej dwa razy zapodał na antenie:
    Henry Żyto, syn Piotra
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Ogólnie jednak Tom Lorek :P, o ile zbyt się nie rozpędzi ze swoja gadką, jest dobrym uzupełnieniem komentatora :)

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alterego rzeczywiście henry wymiata :D ale i tak najlepszy był Rafael Dobruki i Majk Kuciapa :D

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    189
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie bardzo lubie Tomka Lorka. Mialem kiedys przyjemnosc zrobic z nim wywiad. Myslalem sobie podejde zadam 2-3 pytanka podziekuje i tyle naszej rozmowy. Zaskoczeniem bylo dla mnie to ze Tomek podszedl do mnie jak do starego kumpla, z malego wywiadu zrobilo sie 30 min rozmowy o zielonogorskim i nie tylko zuzlu. Podziwiam go za nieziemska wiedze o naszym sporcie i padem na glebe przy kazdej relacji z Elite League w momencie kiedy Tomek zaczyna nam przedstawiac goscia, ktory doslownie tylko mignal na ekranie. Fakt, ze jego sposob mowienia i bycia moze byc troche irytujacy, ale za sama jego wiedze o zuzlu i jednak profesjonalizm nalezy mu sie szacunek.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... Podziwiam go za nieziemska wiedze o naszym sporcie i padem na glebe przy kazdej relacji z Elite League w momencie kiedy Tomek zaczyna nam przedstawiac goscia, ktory doslownie tylko mignal na ekranie.
    Wiedze moze i ma...ale - moim zdaniem - [b]niepotrzebnie sie nia afiszuje na kazdym kroku[b]. Przyklad dales sam - jakis gosc mignal na ekranie a Tomasz zaczyna go przedstawiac w taki sposob jakby tenze gosc byl najwaznijsza osoba w tym calym przedstawieniu.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Rocker
    Dołączył
    25-04-2006
    Postów
    526
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rydzyk też jest autentyczny :P też Twój idol? :)
    Ale nie jest oryginalny :))))))

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2006
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... Podziwiam go za nieziemska wiedze o naszym sporcie i padem na glebe przy kazdej relacji z Elite League w momencie kiedy Tomek zaczyna nam przedstawiac goscia, ktory doslownie tylko mignal na ekranie.
    Wiedze moze i ma...ale - moim zdaniem - [b]niepotrzebnie sie nia afiszuje na kazdym kroku[b]. Przyklad dales sam - jakis gosc mignal na ekranie a Tomasz zaczyna go przedstawiac w taki sposob jakby tenze gosc byl najwaznijsza osoba w tym calym przedstawieniu.
    A, widzisz w brytyjskim speedzie jest tak, że facet czyszczący motocykle i malujący krechę jest tak samo ważną osobą jak ścigająca się "gwiazda" z Polski. Bo to właśnie dzięki takim ludziom naginającym społecznie ten interes na Wyspach się kręci.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Lorek dziś w tv ...

    Bjerre ma dobrego mechanika z Częstochwy ( Nenes) którego powinien całować po wszstkich częsciach ciała...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja może o czym innym trochę. To co dziś zrobił Lorek z tym drugim to już było przegięcie pały. Jędrzejak ewidentnie zawinił przy swoim upadku (pomijam aspekt toru), a ci na Ząbika. Potem jeszcze gadają z Ogórem, podburzają go, że Ząbik, że tak bardzo walczy o jazdę fair, a potem cisza, bo Jędrzejak zobaczył jak to jednak było i kto tam zawinił.

    Kutfa panowie, ja rozumiem, że dla Polsatu wszystko co wrocławskie jest cacy, a inne jest bee, ale więcej obiektywizmu.

    Normalnie zawiodłem się na Lorku, bo uważam go za świetnego znawcę speedwaya, chyba największego w mediach, a on taką kaszanę odwalił.

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Co do Lorka, to nie mam wątpliwości ze jest najlepszy w Polsce. Choc jak czasami zada pytanie w wywiadzie, to zawodnicy robią wielkie oczy :)))

    Dwa słowa o innych komentatorach speedway'a

    Nie bardzo czaje dlaczego wielu ludziom podoba sie komentatorka Olkowicza. Dla mnie to istny cymbał. A samego siebie przeszedł na finale DPŚ. Juz przed pierwszym biegiem odtrąbił złoty medal dla Polski. Gdy w drugiej serii Polacy nie wygrywali wszystkich biegów, wprost nie mógł wyjśc ze zdziwienia (bo przecież powinniśmy wygrac z kompletem (sic!))
    Po czwartej serii gdy Duny nas przesły Olkowiczowi miękko się zrobiło w gaciach ze strachu. Ale po finałowym biegu stwierdził, ze od początku przewidział ze tak to się skończy - NO COMMENT!!

    Wyśmiewany Darżynkiewicz jest całkiem niezly. Rzadko popełnia błędy merytoryczne. A co najważniejsze komentuje bardzo żywiołowo (a to chyba jest najważniejsze - patrz komentarz w Sky Sports - ideał)

    O reszcie składu z Polsatu nie ma co pisać. Feddek wiecznie stronniczy za Bydgoszczą. A Wójcik za Czewą i Tarnowem. Muszą sie jeszcze sporo uczyć

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jesli mozna, to mysle ze Tomek robi dobra robote..Czuje sie w tym jak ryba w wodzie i niektore rzeczy mozna mu wybaczyc, kazdy walnie jakas gafe i nic z tego sie nie robi..lubi bawic sie jezykiem angielskim i nawet mu to wychodzi. Ktos pisal by szanowac jezyk polski tak??To mam pytanie, ile na co dzien razy rzucasz miesem, klniesz??
    Tomek jest sympatycznym goscie, z ktorym warto porozmawiac i gdy czasem dla rozluznienia, czy dla zartu walnie zangielszczone imie badz nazwisko jest dla ciebie problemem to zacznij zwalczac wulgaryzmy na wlasnych smieciach, podrowkach, osiedlach itd itp a pozniej mow o poszanowaniu j.polskiego :)
    Nie znalazl sie taki by kazdemu dogodzil i dlatego cieszmy sie ze mamy takie Lorka w polsacie, ktory jednych bawi drugich drazni, bo mogl by byc taki ROMAN KIERONSKI (podobno najlepszy spiker Polski :P)ktorego sie sluchac nie da i kazdego chyba irytuje!!!



  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Pan Feddek: mazia, mazia, mazia. Co to takiego taka mazia, może miało być Madzia, Madzia, Madzia ? Tylko co na to jego Paulinka?
    Wpuszczenie wczoraj Jędrzejaka w taki kanał wołało o pomstę do nieba! Panowie "redaktorzy" skrzywdzili Karola, a jeszcze bardziej Tomka i jeszcze to zatrzymanie kadru na twarzy zawstydzonego Ogóra. Cios poniżej pasa. Jedrzejak to ambitny zawodnik, jeżdżący widowiskowo i z sercem. Chłopak nie zasłużył na takie traktowanie. Smutne to i za razem takie polskie...

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zaliczam się do fanów Lorka. Odpowiada mi jego poczucie humoru, gry słowne z drugim czy nawet trzecim dnem, ciekawostki, fajne odniesienia do popkultury, specyficzny luz połączony z pasją i wiedzą. Chyba Lorek czuje poetykę campu jeśli idzie o poczucie humoru. Osobiście stawiam go na trzecim miejscu w moim subiektywnym rankingu polskich komentatorów sportowych (miejsce pierwsze to duet Jaroński & "Rach ciach ciach" Wyrzykowski z Eurosportu - biathlon i kolarstwo; drugie duet Przemysław Kruk i Rafał Jewtuch również Eurosport, ale tym razem snooker) :) Wczoraj podczas meczu Poole z Coventry Lorek rozwalił mnie tekstem, gdy Piraci ostro dostawali już w skórę "Kapitanie Jack Sparrow gdzie waść się podziewasz ?". Podsumowując Lorek = Terry Pratchett polskich komentatorów sportowych :)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie Lori jest the best :] siadłby z nim przy browarku i pogadał o zuzelku :]
    Ktos tu wymienił, ze Darzynkiewicz jest swietny? Ja sie pytam, ze to chyba jakies jaja. Takiego szowinizmu to ja w zyciu nie widziałem. Nikite co potrafił zjechac, za to ze go pociegneło i wywalił Jagusia, to szkoda słow. ALbo ostatnio w barazu, nie pamietam juz kto ale walczył Polak bodajze z Aussie, i to własnie Aussie obierał lepsze sciezki, tak ze szybciej jechał, ale ogolnie walka była równa, a ten matoł wyjezdza ze aussie ma duzo lepszy sprzet dlatego jest szybszy, jak rzekłbym ze własnie to Polak nadrabiał furą...nie moga typa słuchac, szowinista jakich mało. a Feddek jest jego wart, normalnie chyba w tarnowie jak Unia zdobyła bonusa ze Stala, po pieknym biegu ostatnim Golloba, to chyba sie spuscił normalnie i wychwyalał Tomasza ze normalnie ktos mógłby odniesc wrazenie ze Nicki moze mu buty czyscic, a co pokazuje GP to Goolob moze Nikicie.
    PS. Z jakiego miasta pochodzi Lorek? jaka powinna byc jego ulubiona druzyna?:D bo po takim Feddku odrazu widac...a Lori bez strony i za nic nie moge sie domyslic:]

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek jest z Wrocławia

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kamil232 Zobacz posta
    Z jakiego miasta pochodzi Lorek? jaka powinna byc jego ulubiona druzyna? bo po takim Feddku odrazu widac...a Lori bez strony i za nic nie moge sie domyslic
    Sęk w tym, że nie wszystkich da się wcisnąć w te ramy "przynależności geograficznej".
    Loras jest poza tymi właśnie schematami.
    Ponadto można z nim pogadać nie tylko o speedwayu ale również o tenisie, motocyklistach FMX, Moto GP, a to tylko sportowa dziedzina, o innych już nie będę tu wspominać.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    kumpluje sie z lorkiem juz kupe lat, kiedys dziesiatki meczy wyjazdowych po kraju i europie zaliczylismy razem jeszcze jak nie mial nic wspolnego z TV

    zaliczylismy razem pare meczy w tym pardubice* (4 miejsce barona ten mecz byl retransmitowany w tv ECHO). lorek wtedy po pardubicach mial juz ciagoty zeby zostac komentatorem ale jego czas przyszedl troche pozniej.
    * Pardubice to 1993 rok, a Lorek komentuje w tv od co najmniej 1990. Takze te zagraniczne wojaze za czasów komuny w wieku nastoletnim daja do myslenia. Ale tak wlasnie powstaja legendy. Bez cietych ripost. Nie czepiam sie. Humorystyczna uwaga, ze uplywajacy czas i ludzka pamiec nie sa proporcjonalne.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 02-02-2012 o 12:59

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •