Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 149 z 149

Wątek: I liga na finiszu, jak to sie skończy...

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Rybniku nikt tu nie wspomina więc ja coś napiszę.
    Jestem realistą i wiem, że mamy nikłe szanse na awnas ale jeśli oczywiście wygramy z Poznaniem i awansujemy do pierwszej czwórki to za przeciwnika wybrałbym Gdańsk.
    Dlaczego ? Ano może znowu chłopaki z wybrzeża zlekceważą rywala :):) Emocje gwarantowane :):)
    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Z tego co mówił Polny przed meczem to Smith nie jechał, bo "zdecydowanie odstawał na treningu od reszty chłopaków". Dlaczego nie jechał wtedy Pietrzyk nie wiem... W każdym bądź razie zaryzykowaliście z Billy'm i 3 punkty Wasze :) Choć przed meczem jak zobaczyłem Forsberga w składzie z Baranem to... byłem pewien wygranej ;) A tu klops.

    Tak jak mówie - wygrać można wszędzie z wyłączeniem Długich Ogrodów :) Mam nadzieję,że będziemymusieli tam zawitać tylko raz, bo w przeciwnym razie czeka nas wiadomo co...

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ano właśnie MrGorzuff! Jakoś bardzo cichutko w tym wątku o Poznaniu... Może dlatego, że przed rozpoczęciem rozgrywek 95% forumowiczów skazywało Poznań na 8 lub (co najwyżej 7) miejsce w tabeli - pozostałe 5% to pewnie Poznaniacy! W swej nieomylnej pewności te 95 % nie zauważyło, że to właśnie Poznań znajduje się jakimś niewytłumaczalnym przypadkiem na 4 miejscu. Przedsezonowi "fachowcy" wolą teraz milczeć i udawać, że nie ma takiego klubu w rozgrywkach! W stół uderzyłem a nożyce... pewnie już stępione ;)
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Wątek: I liga na finiszu, jak to sie skończy...


    A jakie to teraz ma znaczenie ? w świetle dzikich kart

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Ano właśnie MrGorzuff! Jakoś bardzo cichutko w tym wątku o Poznaniu... Może dlatego, że przed rozpoczęciem rozgrywek 95% forumowiczów skazywało Poznań na 8 lub (co najwyżej 7) miejsce w tabeli - pozostałe 5% to pewnie Poznaniacy! W swej nieomylnej pewności te 95 % nie zauważyło, że to właśnie Poznań znajduje się jakimś niewytłumaczalnym przypadkiem na 4 miejscu. Przedsezonowi "fachowcy" wolą teraz milczeć i udawać, że nie ma takiego klubu w rozgrywkach! W stół uderzyłem a nożyce... pewnie już stępione
    Panie Ash,

    o co Panu chodzi:)? Typowania przedsezonowe maja to w sobie ze sa tylko typowaniami. Tak jak w ekstralidze Rzeszow skazywano na spadek lub baraz tak i w I lidze Poznan wydawal sie na papierze najslabsza druzyna.
    Na papierze.
    I nie chodzi tu o nieomylnosc tylko o zabawe przedsezonowa.

    Zreszta, najwazniejsza czesc sezonu przed nami. To ze jestescie teraz na czwartm miejscu nie gwarantuje jeszcze utrzymania. Tak samo jak pierwsze miejsce w tabeli nie gwarantuje awansu.
    Przybliza, ale tak jak juz pisalismy, defekt, wypadek, slabsza forma zawodnika i wynik calego sezonu moze byc inny niz jeszcze w lipcu przewidywano.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątek: I liga na finiszu, jak to sie skończy...


    A jakie to teraz ma znaczenie ? w świetle dzikich kart
    ano takie ze lepiej awansowac w sportowej rywalizacji

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wątek: I liga na finiszu, jak to sie skończy...


    A jakie to teraz ma znaczenie ? w świetle dzikich kart
    z tego co tu juz pisano wiadomo ze extraliga 2008 bedzie nadal liczyc 8 zespolow a dzika karta to bedzie cos w stylu jak Rkm 2 lata temu czyli jesli kogos sie nie dopusci do rozgrywek...

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    z tego co tu juz pisano wiadomo ze extraliga 2008 bedzie nadal liczyc 8 zespolow a dzika karta to bedzie cos w stylu jak Rkm 2 lata temu czyli jesli kogos sie nie dopusci do rozgrywek...
    Chyba nie do końca Lipen...

    Wprowadzenie dzikich kart może również doprowadzić do powiększenia rozgrywek. Warunkiem jest jednak parzysta liczba zespołów w Ekstralidze Żużlowej.
    Za SF. Czyli jeśli wprowadzimy dziką kartę dla parzystej liczby to raczej w celu powiększenia zespołów niż wyrównania ich liczby do ośmiu.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Niestety dzika karta nie gwarantuje stałego udziału w rozgrywkach Ekstraligi! Zespół, który wykupi dziką kartę i utrzyma się w lidze, w kolejnym sezonie będzie musiał ponownie kupić kartę! Takie rozwiązanie zostało nam narzucone przez Ministerstwo Sportu i było warunkiem wprowadzenia dzikich kart - dodał Kowalski.
    Rzeczywiście nie ma po co walczyć o awans... Jak dla mnie rozwiązanie troche chore z tym ponownym wykupem. Ciekaw jestem dlaczego Ministerstwo Sportu nie dopieprzyło się do wild card w koszykówce, gdzie raz wykupiona karta gwarantuje start w nowych rozgrywkach bez ponownego wykupu...

    Już pomijam fakt "awansu" poprzez kupno miejsca... Osobiście nie chciałbym aby KM znalazł się w Ekstralidze poprzez taki właśnie manewr.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Rzeczywiście nie ma po co walczyć o awans... Jak dla mnie rozwiązanie troche chore z tym ponownym wykupem. Ciekaw jestem dlaczego Ministerstwo Sportu nie dopieprzyło się do wild card w koszykówce, gdzie raz wykupiona karta gwarantuje start w nowych rozgrywkach bez ponownego wykupu...
    No właśnie ja też nie życzyłbym sopbie obecności Wybrzeża w ekstralidze mna zasadzie corocznego wykupu karty. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że drużyna, która wykupi dzikusa musi liczyć się ze spadkiem w przypadku nieprzedłużania wykupu dzikiej karty. Tylko czy ten fakt może okazać się barierą dla klubów?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to już wszystko wiadome.

    Gorzów cyknie Rybnik.

    Druga para bardzo ciekawa. W pierwszym meczu w Gdańsku szykuje się raczej ******** dla Ostrowa. Jednak mam nadzieję, że przewaga własnego toru zdecyduje o prolongacie do finału dla Ostrowa :) Na szczęście na własnym owalu nasi prezentują się o niebo lepiej. Ponowna porażka u siebie z GKS-em nie może się powtórzyć.

    Nadejszla wiekopomna chwila, by wreszcie przerwać kompleks Gdańska i poprawić tragiczny dla Ostrowa bilans spotkań :)

    Teraz albo nigdy.

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DZisiejsze wyniki - niespodzianek nie było ...

    Gorzów – Gdańsk 2:0
    Gniezno – Ostrów 0:3
    Rybnik – Poznań 2:0
    Lublin – Grudziądz 2:0

    TABELA

    Gorzów 23
    Ostrów 21
    Gdańsk 20
    Rybnik 16
    Poznań 15
    Grudziądz 13
    Lublin 11
    Gniezno 5

    Część finałowa:

    I runda - 12. i 19. sierpnia - trzeci mecz 26. sierpnia
    GORZÓW – RYBNIK 2:1
    OSTRÓW – GDAŃSK 2:1

    II runda - 2. i 16. września - trzeci mecz 30. września
    OSTRÓW : GORZÓW


  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to już wszystko wiadome.

    Gorzów cyknie Rybnik.
    wiec moze bez sensu jechac te dwa spotkania, co?

    a bez napinania - dwa lata temu Stal po rundzie zasadniczej takze byla na czele tabeli a w 1 rundzie PO przegrala (mimo ze tez miala bez problemu cyknac rywala) z Ostrowem i na koniec zajela 4 miejsce w tabeli. wiec opowiadanie teraz ze ktos kogos cyknie jest bezcelowe. atutem stali jest nowy regulamin PO i mozliwosc rozegrania dwoch spotkan na swoich smieciach - tak wiec Gorzow jest faworytem ale czy cyknie ot tak sobie Rybnik?

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnościa nikogo nie cyknie ot tak sobie.

    Tylko przypominanie tamtego sezonu nijak ma sie do obecnego.Dlaczego?Ano z dwóch zasadniczych powodów.

    Sprzyja nam regulamin i po drugie ,najważniejsze mamy silny skład i nikt mi nie powie że jest porównywalny do tamtego.
    " In and Out of Love "

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •