Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 149

Wątek: I liga na finiszu, jak to sie skończy...

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga na finiszu, jak to sie skończy...

    Eliga ma swoj temat, dlatego tez zakładam ten na temat 1 ligi, tym bardziej ze robi sie bardzo ciekawie, na chwile obecna styuacja wyglada jak poniżej:

    Gorzów 10 16 +133
    Ostrów 10 14 +8
    Gdańsk 10 13 +69
    Rybnik 10 12 +33
    Poznań 10 11 -59
    Grudziądz 10 9 -21
    Lublin 10 9 -29
    Gniezno 10 5 -134

    Do odjechania pozostało:

    11. kolejka - 8. lipca

    Stal Gorzów - RKM Rybnik
    Intar Lazur Ostrów - TŻ Sipma Lublin
    GKŻ Lotos Gdańsk - PSŻ Milion Team Poznań
    GTŻ Grudziądz - Start Gniezno

    12. kolejka - 22. lipca

    PSŻ Milion Team Poznań - Intar Lazur Ostrów
    Start Gniezno - Stal Gorzów
    RKK Rybnik - GTŻ Grudziądz
    TŻ Sipma Lublin - GKŻ Lotos Gdańsk

    13. kolejka - 29. lipca

    PSŻ Milion Team Poznań - TŻ Sipma Lublin
    Intar Lazur Ostrów - RKM Rybnik
    GKŻ Lotos Gdańsk - Start Gniezno
    GTŻ Grudziądz - Stal Gorzów

    14. kolejka - 5. sierpnia

    Stal Gorzów - GKŻ Lotos Gdańsk
    Start Gniezno - Intar Lazur Ostrów
    RKM Rybnik - PSŻ Milion Team Poznań
    TŻ Sipma Lublin - GTŻ Grudziądz

    Jak to widzicie kto bedzie w WIELKIEJ 4 ( no i najwazniejsze kto awansuje do Eligi)


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Moim skromnym zdaniem kolejka 22 lipca powinna wiele wyjaśnić .Patrząc na układ meczów RKM ma najtrudniejsze mecze jeżeli wszystko się zamiesza 22 lipca niewatpliwym hitem będzie mecz ostatniej kolejki Stal-Wybrzeże

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2006
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Gorzow
    2.Ostrow Wlkp
    3.Gdańsk
    4.Rybnik
    5.Poznań
    6.Lublin
    7.Grudziądz
    8.Gniezno
    Oczywiście przed play off

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym sezonie 1 liga jest tak pełna niespodzianek, że nawet wróżka Semira nie jest w stanie przewidzieć końcowego rezultatu.
    Napewno w ostatnich kilku kolejkach najbardziej zaskoczył skazywany na pożarcie Lublin. 7 oczek w 3 ostatnich kolejkach napewno zrobiło wrażenie na całej żużlowej Polsce, grzechem było by tego nie wykorzystać i nie awansować do 6tki.
    Gdańsk pokazał, że nawet jesli nie da rady wskoczyć na 2 pozycje, to i tak bedzie bardzo silny w PO nawet na torach rywali. To że mają potencjał pokazywali cały sezon, jednak brakowało tej "kropki nad i" w meczach wyjazdowych.

    Niestety zawsze tak jest że jeśli ZG śmiga w 1 lidze, to liczą się najczęściej tylko 2 drużyny w walce o awans, które łoją każdemu tyłek czy to u siebie czy na wyjeździe.
    W tym sezonie nikt niczego nie może być pewien nawet na własnym torze. I właśnie taką ligę kibice chcą oglądać ;]

  5. Powrót do góry    #5
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Wg. moich obliczeń tabela po rundzie zasadniczej będzie wyglądała następująco:

    1. Gorzów 26
    2. Ostrów 21
    3. Gdańsk 17
    4. Rybnik 16
    5. Poznań 15
    6. Lublin 13
    7. Grudziądz 11
    8. Gniezno 5

    Można dokonać jakiś minimalnych zmian w wynikach ale kolejność powinna pozostać ta sama ;)

    Pzdr ;)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg. moich obliczeń tabela po rundzie zasadniczej będzie wyglądała następująco:

    1. Gorzów 26
    2. Ostrów 21
    3. Gdańsk 17
    4. Rybnik 16
    5. Poznań 15
    6. Lublin 13
    7. Grudziądz 11
    8. Gniezno 5

    Można dokonać jakiś minimalnych zmian w wynikach ale kolejność powinna pozostać ta sama ;)

    Pzdr ;)
    Minimalna zmiana na 1 pozycji zamiast 26 bedzie 23 bo Gorzów przegra w Grudziądzu ( automatycznie grudziadz nie 11 tylko 13)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wg. moich obliczeń tabela po rundzie zasadniczej będzie wyglądała następująco:

    1. Gorzów 26
    2. Ostrów 21
    3. Gdańsk 17
    4. Rybnik 16
    5. Poznań 15
    6. Lublin 13
    7. Grudziądz 11
    8. Gniezno 5

    Można dokonać jakiś minimalnych zmian w wynikach ale kolejność powinna pozostać ta sama

    Pzdr
    Parskam śmiechem na takie wyliczenia. Czyli skoro kolega powyżej dokonał minimalnej zmiany to rozumiem, że reszta obowiązuje już?

    W takim razie skoro Wybrzeże Gdańsk ma wg Ciebie zakończyć rundę zasadniczą z dorobkiem 17 pkt to oznacza, że:
    1. wygramy w Gorzowie lub Lublinie i przegramy u siebie z Poznaniem i Gnieznem :D
    2. wygramy jedno spotkanie u siebie z Gnieznem lub Lublinem lub zremisujemy w którymś z pozostałych spotkań? :d

    O kant d... potłuc takie zestawienia. Wszystko się jeszcze może zdarzyć.


    Pozdrawiam
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    ....odpowiadając na pytanie z tytułu wątku:
    Jak to, jak? Jak zwykle! Stal będzie na czwartym a awansuje Wybrzeże albo Ostrovia..........COME ON;d

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o moje to rozpatrywałem tylko jeden mecz

    GTŻ Grudziądz - Stal Gorzów

    i tu jestem przekonanu z GKM wygra ( oczywiscie mam prawo tak mysleć), natomiast jezeli chodzi o Wybrzeze to po rundzie zasadiczej bedzie miało 17 ptk bo wygra u siebie z Poznaniem i Gnieznem i przegraja w Gorzowie i Lublinie

    ale zastrzegam ze sa to tylko wyliczenia papierowe i nie ma sie co obrazac bo własnie takie wyniki jak w ta niedziele w Lublinie i Ostrowie powodują ze tak bardzo kochamy zuzel

    pozdro

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    i tu jestem przekonanu z GKM wygra ( oczywiscie mam prawo tak mysleć), natomiast jezeli chodzi o Wybrzeze to po rundzie zasadiczej bedzie miało 17 ptk bo wygra u siebie z Poznaniem i Gnieznem i przegraja w Gorzowie i Lublinie

    ale zastrzegam ze sa to tylko wyliczenia papierowe i nie ma sie co obrazac bo własnie takie wyniki jak w ta niedziele w Lublinie i Ostrowie powodują ze tak bardzo kochamy zuzel
    SEBABO - chodziło mi o post powyżej Twojego ;)
    Prawda taka, że możemy wygrać w Lublinie i w Gorzowie - jeśli zawodnicy Stali mieliby tak słaby i pechowy dzieńjak zawodnicy KM-u w minioną niedzielę, równie dobrze Ostrów może przegrać w Poznaniu i u siebie z Rybnikiem.

    Na tym etapie takie spekulacje wydają mi się po prostu bezcelowe. Każdy napisze inne zestawienie i każde może się sprawdzić. Zawsze ktoś trafi i potem powie "a nie mówiłem"? :D

    pzdr
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym roku liga jest tak nieprzewidywalna, ze papierowe wyliczenia mozemy wsadzic sobie miedzy cztery litery. Teoretycznie to Ostrow ma najlatwiejsze zadanie ale w praktyce wiemy jak bedzie. To kto awansuje bedzie sie rozstrzygac w ostatnim wyscigu 3 pojedynku finalowego. Tego oczywiscie zycze przyszlym finalistom.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego jest ten POST zeby sobie pospekulowac, zgadza sie wszystkie wyniki sa mozliwe, ale to nie znaczy ze nie mozemy sobie pospekulowac........no i własnie to robimy :-)

    wg mnie Gdańsk nie da rady wygrac w Gorzowie ;-)


  13. Powrót do góry    #13
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Parskam śmiechem na takie wyliczenia. Czyli skoro kolega powyżej dokonał minimalnej zmiany to rozumiem, że reszta obowiązuje już?

    W takim razie skoro Wybrzeże Gdańsk ma wg Ciebie zakończyć rundę zasadniczą z dorobkiem 17 pkt to oznacza, że:
    1. wygramy w Gorzowie lub Lublinie i przegramy u siebie z Poznaniem i Gnieznem :D
    2. wygramy jedno spotkanie u siebie z Gnieznem lub Lublinem lub zremisujemy w którymś z pozostałych spotkań? :d

    O kant d... potłuc takie zestawienia. Wszystko się jeszcze może zdarzyć.


    Pozdrawiam
    Parskaj...
    Wygracie u siebie 2 spotkania, z Gnieznem i Poznaniem co daje 4 punkty.
    Obecnie na koncie GKŻ ma 13 co przy tych dwóch spotkaniach dałoby 17.
    Czy to takie trudne? Chyba, że ktoś tu liczyć nie umie i kombinuje z jakimiś remisami czy porażkami u siebie ;)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Więc parskam dalej :D

    wg mnie Gdańsk nie da rady wygrac w Gorzowie ;-)
    Też w to nie wierzę ale poziom ligi zapewne sprawi wiele niespodzianek jeszcze i tak jak pisałem takie wyliczanki nie mają sensu moim zdaniem. Poza tym lata kibicowania nakazują uważnie przyglądać się jednej - dwóm ostatnim rundom, które często potrafią być rundami cudów :)
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    189
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skonczy sie tak jak kilku ostatnich sezonach. po swietnym poczatku w gorzowie skonczy sie kasa, i do konca sezonu beda klepac biede, wykorzystaja to 'bogatsze' kluby w postaci ostrowa, rybnika i Gdanska. bezposrednio awansuje ktoras druzyna z ostatniej trojki, w barazach odpanie za pewne druzyna pierwszoligowa, bo jednak roznica miedzy ligami jest dosc duza. Licze, pewnie z tytulu sympatii, ze awansuje odrazu Gdansk, najpewniej odrazu spadnie bydgoszcz, a tarnow w barazu sie utrzyma. Mam nadzieje ze wyjatkiem od reguly bedzie utrzymanie Falubazu w extralidze :D

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skonczy sie tak jak kilku ostatnich sezonach. po swietnym poczatku w gorzowie skonczy sie kasa, i do konca sezonu beda klepac biede, wykorzystaja to 'bogatsze' kluby w postaci ostrowa, rybnika i Gdanska. bezposrednio awansuje ktoras druzyna z ostatniej trojki, w barazach odpanie za pewne druzyna pierwszoligowa, bo jednak roznica miedzy ligami jest dosc duza. Licze, pewnie z tytulu sympatii, ze awansuje odrazu Gdansk, najpewniej odrazu spadnie bydgoszcz, a tarnow w barazu sie utrzyma. Mam nadzieje ze wyjatkiem od reguly bedzie utrzymanie Falubazu w extralidze :D
    Jeżeli chodzi o wypłacalność Stali to chciałbym powiedzieć, że z tego co wiem tak poukładanej i dobrej sytuacji w Stali nie było od lat, toteż wypłaty do końca sezonu zawodnicy mają zagwarantowane. Nie sądzę aby wiele klubów mogło to samo powiedzieć.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jeżeli chodzi o wypłacalność Stali to chciałbym powiedzieć, że z tego co wiem tak poukładanej i dobrej sytuacji w Stali nie było od lat, toteż wypłaty do końca sezonu zawodnicy mają zagwarantowane. Nie sądzę aby wiele klubów mogło to samo powiedzieć.
    W tej sytuacji Stal nie jest Stalą :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozwiliłem to sobie przedstawic w ten sposób ( oczywiscie to sa TYLKO MOJE WAŁSNE PRZEMYSLENIA) w szystkich meczach wszystko moze sie wydazyc ale na uwage zasługują te oznaczone przez ??????????????, co nie zmienia faktu ze JA WIDZE TO TAK

    Gorzów 16 + 5 = 21
    Ostrów 14 + 10 = 24
    Gdańsk 13 + 4 = 17
    Rybnik 12 + 4 = 16
    Poznań 11 + 2 = 13
    Grudziądz 9 + 4 = 13
    Lublin 9 + 4 = 13
    Gniezno 5 + 0 = 5

    Gorzów – Rybnik 2:0
    Ostrów – Lublin 2:0
    Gdańsk – Poznań 2:0
    Grudziądz – Gniezno 2:0

    Poznań – Ostrów 0:3 ??????????????????
    Gniezno – Gorzów 0:3
    Rybnik – Grudziądz 2:0
    Lublin – Gdańsk 2:0 ?????????????????

    Poznań – Lublin 2:0
    Ostrów – Rybnik 2:0
    Gdańsk – Gniezno 2:0
    Grudziądz – Gorzów 2:0 ?????????????????

    Gorzów – Gdańsk 2:0
    Gniezno – Ostrów 0:3
    Rybnik – Poznań 2:0
    Lublin – Grudziądz 2:0


    Część finałowa:

    I runda - 12. i 19. sierpnia - trzeci mecz 26. sierpnia

    GORZÓW – RYBNIK 2:1
    OSTRÓW – GDAŃSK 2:1


    II runda - 2. i 16. września - trzeci mecz 30. września

    OSTRÓW : GORZÓW ????????????????

    Z tego co widzielismy w rundzie zasadniczej to moze byc tak ze Ostrów wygra w Gorzowie a Gorzów w Ostrowie ????????????

  19. Powrót do góry    #19
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Seba widać, że jesteś z Ostrowa :D Takim optymistą to chyba bym nawet nie był :P
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak jestem z Ostrowa ( i trzeba byc optmista )

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,239
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,207 w 1,200 postach
    SEBABO coś z matematyką u Ciebie nie tak. Z twej wyliczanki wynika, że Gorzów zdobędzie 23 punkty. Napisałeś zaś 16+5=21.
    Pozostałych obliczeń nie analizowałem, ale powinieneś chyba to sprawdzić.
    Ciekawe...
    Pozdro!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SEBABO coś z matematyką u Ciebie nie tak. Z twej wyliczanki wynika, że Gorzów zdobędzie 23 punkty. Napisałeś zaś 16+5=21.
    Pozostałych obliczeń nie analizowałem, ale powinieneś chyba to sprawdzić.
    Ciekawe...
    Pozdro!
    Zgadza sie powinno być 16+7=23 (reszta OK)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co przedstawil moj kolega z Ostrowa to nie optymizm a hurraoptymizm. Druzyna ostrowska jest bez formy. Do tego zachodzi duze prawdopodobienstwo ze w meczu z Lublinem nie pojedzie 3 zawodnikow (Max, Gjedde, Tomicek) z uwagi na start w eliminacjach do GP. Jak tak sie stanie to becki wielce prawdopodobne. Wyjazd do Poznania moze zakonczyc sie tak jak wycieczka do Grudziadza. Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do takich wyliczanek bo patrzac na obecna forme swojego zespolu to bardzo ciezko mi uwierzyc w powyzszy scenariusz. Wole sie milo zaskoczyc. SEBABO to jest raczej rodzaj napinki.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach




    Z innej beczki,
    kiedyś w nocy oglądałem macz siatkowki ( to było bardzo dawno temu) nawet dokładnie nie pamiętam co to było, wiem jedno meczy był w nocy i graliśmy z Rosja, przegrywaliśmy 2:0 w setach a w trzecim szło mam nie najlepiej, bylem z lekka w....iony tyle czekania a tu dupa, wyłączyłem telewizor i poszedłem spać .......jakie było moje zdziwienie następnego dnia jak sie dowiedziałem ze WYGRALISMY 2:3, byłem zdziwiony i jednocześnie WK.....NY na siebie ze tego nie widziałem....

    najnormalniej w swiecie byłem przekonany ze przgraja ale nie oni WYGRALI

    tak wiec pytam mojego KOLEGE z Ostrowa dlaczego mam nie wierzyć, czy nie na tym polega KIBICOWANIE SWOJEJ DRUŻYNIE, tak wierze w to ze wygrają - BO MOGA TO ZROBIĆ

    jezeli chodzi o napinke to daleki jestem od tego bo znam miejsce w szeregu

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale zauwaz, ze wyraznie w tym zestawieniu faworyzujesz nasza druzyne. Ja juz troche na zuzel chodze i wiem, ze jezeli druzyna nie ma formy to nic nie wskura. Inaczej bym twerdzil gdybysmy poprzedni mecz wygrali. Okazalo sie, ze przegrywamy z druzyna, ktora do tego meczu nie wygrala zadnego meczu na wyjezdzie. Stad biora sie moje oceny odnosnie wartosci naszej druzyny. Zaewniam Cie, ze jezeli uda nam sie awansowac to najzwyczaniej w swiecie to odszczekam ale poki co na to sie nie zanosi.

    A w siatkowce nie takie cuda sie zdarzaly. Chlopacy nasi grali tam turniej zycia. Z kolei wiekszosc zawodnikow ostrowskich mecze zycia maja juz dawno za soba...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chodzi oto zeby cos odszczekiwać, mamy w tej chwili to co mamy ale ja twierdze ze ta drużyna moze wygrać wszystko (i moze przegrać wszystko) sa to zawodnicy którzy na zuzlu sie znaja, ja natomiast wole wierzyć w ta opcje ze wygramy te mecze. To co miało mejsce w zeszłą niedziele ( w szczególności pod parkingiem) woła o pomstę do nieba, ale nie oto chodzi zresztą Piter powiedział w wywiadzie ze lepiej ze taki kryzys jest teraz ( bo jest czas zeby sie podnieść) aniżeli miał by nastapic w plejofach

    pozdro

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Je¶li chodzi o skład Ostrowa to widzę pewn± prawidłowo¶ć...

    Od wielu lat bracia Karlssonowie maj± bardzo dobr± formę na pocz±tku sezonu, potem "puchn±" i na samym końcu zawalaj± ważne mecze... A potem s± i tak drogimi zawodnikami i tak rok po roku... Z Ostrowem to już wygl±da tak, jakby PK i MM kolejny już rok zawalali 2 czę¶ć sezonu wiedz±c, że w Ekstralidze nie byłoby dla nich miejsca a w I lidze nadal mimo wszystko s± smacznymi k±skami... I w tym upatruję szanse Wybrzeża... Z Ostrowa widać że chc± awansować do Ekstraligi Gjedde i Tomicek... A co z reszt±? Wła¶nie... Niby swoje punkty robi± ale jeżdż± bez polotu, co pokazało ostatnie spotkanie z GKSem

    W Gorzowie wygl±da to trochę lepiej, jest więcej zawodników którzy chc± - Ferjan, Jensen, Hlib, może Zetterstroem... Stali napewno nie zawiedzie za żadn± cenę Paluch, jednak wg mnie ogromnym błędem była zamiana Brzozowskiego na Jonassona, co wychowanek to wychowanek jednak...

    Je¶li chodzi o Gdańsk - ogromn± wolę walki przejawiaj± Chrzanowski, Jabłoński, Forsberg i Karpov. Po słabszym pocz±tku Pedersen musi pokazać, że potrafi zdobywać punkty i już pewnie nie będzie aż tak zawodził... Pietrzyk potrafi je¼dzić, co pokazał na 1/4 IMP i musi udowodnić swoj± warto¶ć, bo nie będzie go nawet Poznań czy Grudzi±dz chciał za rok a na 2 ligę jest za dobry, pozostaj± jeszcze Smith i Baran - Smith zainwestował w sprzęt co widać po wynikach na gdańskim torze, a Karol to ogromna niewiadoma i w sumie pewnie on zadecyduje o tym czy Wybrzeże awansuje dO Ekstraligi... W tej rundzie może się zdarzyć wszystko, nawet Wybrzeże ma jakie¶ szanse na awans z 1 miejsca je¶li pokona Lublin to może i powalczyć ze Stal± i przy odrobinie szczę¶cia...

    Kto będzie 1? kto 2? kto 3? na t± chwilę nic naprawdę nie wiadomo

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2005
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma takiej opcji, by w tym roku Ostrów awansował.Niestety.Stawiam każdą kasę :)I nie jest to wynik jakiejś niewiary w swój zespół, lecz zwykła,chłodna kalkulacja. To co napisał kolega wyżej o braciszkach to absolutna prawda.Dlatego sądzę, że awans przegraliśmy już zimą, przedłużając z nimi umowy. Niby z Wybrzeżem zrobili te 24 punkty, ale najpewniej w końcówce zawalą. Peter standardowo powie, że "taki jest sport, tym razem się nie udało i wygrał lepszy":)A za rok znajdą się inni frajerzy, co go zatrudnią. To już na pewno nie będzie Ostrów.

    Prawdopodobnie mamy nowego zawodnika, ale czy jest nam w stanie pomóc - wątpię, choć zawsze jakiś tam bat się przyda.

    Do niedzieli byłem pewien, że spokojnie wejdzie Gorzów.Teraz już nie mam tej pewności.Paradoksalnie uważam, że ich katem i V kolumną może okazać się najlepszy zawodnik, który nie ździwiłbym się bynajmniej, gdyby zawalił decydujący mecz. Na przykład finał z Gdańskiem :)Tak samo jak nam zapieprzył mecz w Gnieźnie,zdobywając 2 punkty w sześciu startach.To jednak tylko moje dywagacje.

    pzdr.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Nie mogę pojąć dlaczego wszystkie dywagacje rozchodzą się o to którym zawodnikom zależy na awansie, a którym nie. A zespół w którym teoretycznie jest ich mniej awansuje...
    Przecież to jest chore i można normalnie zbzikować.

    Po awansie nikt im nie każe występować w ekstralidze i oglądać pleców Pavlica czy Watta. Wiadomo, dla niektórych zawodników "ciepły kur***łek" jakim jest 1 liga jest szczytem. Tym bardziej w drużynie walczącej o awans. A w każdym sezonie znajdzie się ich co najmniej 3-4 więc pracodawca się będzie.

    Pozostaje sprawa ambicji, chęci walki, zwycięstwa uszczęśliwienia tysięcy gardeł jak i sprawa pieniędzy.
    Jaki zawodnik może tak podejść do meczu aby nie zależało mu na żadnej rzeczy wyżej?? Sorry ale moim zdaniem nie w tym sporcie gdzie ludzie łamią sie jak i giną przy odrobinie braku szczęścia.
    Są chyba jeszcze na świecie bardziej dochodowe i bezpieczniejsze zajęcia w których nie trzeba sie przez ponad pół roku włóczyć po świecie...


  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mysle,ze tabela moze wygladac nastepujaco:
    1)Ostrow 24 pkt-wygrywamy wszystkie cztery mecze
    2)Stal Gorzow 23 pkt-przegrywaja w Grudziadzu i reszte wygrywaja
    3)Wybrzeze 17 lub 20 pkt-zaleznosci od tego czy wygraja w Lublinie
    4)RKM 16 pkt-wygrywaja dwa mecze u siebie i przegrywaja na wyjezdzie.
    Mysle,ze co najwyzej przetasowania moga nastapic na pozycji lidera,jesli Stal wygra jednak z GKM Grudziadz.
    A w PO to juz wszystko sie moze zdarzyc.Skoro my bez Jankesa o mało co nie wygralismy na Stali,a oni z kolei u nas bez Palucha,Ruuda czy Kylmaekorpiego byli tak blisko zwyciestwa.A jest jeszcze przeciez Wybrzeze.Choc Gdanska tak bardzo sie nie obawiam,gdyz oni u nas pokazali juz szczyt mozliwosci,co najwyzej pod dwojką mogliby zastapic Barana.My tymczasem mamy jeszcze rezerwy bo nie jechali Gjedde i Tomicek,a Risagerowi podziekowano po dwoch biegach chociaz chłopak rwał sie do jazdy,poza tym Jankes zaliczył chyba najgorszy mecz od paru lat.
    Co do ostrowskich zawodnikow nie rozumiem za bardzo krytyki szwedzkich braci.Karlsson raczej nie zawodzi-13 pkt z Wybrzezem to chyba nie najgorszy wynik,zas jesli chodzi o Maxa to zawodnik ten zaskoczył mnie in plus.Przed sezonem nawet tu gdzies napisalem,ze jego kontrakt to pomylka przeciez w tamtym roku był calkiem rozbity.W tym sezonie miał z Gjedde walczyc o piate miejsce w zespole[pewniakami zdawali sie byc Karlsson,Loram,Wegrzyk,Jankowski].Tymczasem w tej chwili wspolnie z Peterem i Gjedde jest liderem druzyny.Mam tylko nadzieje,ze Kedziora wreszcie podziekuje Screenowi i odwazy sie wystawic w jednym meczu Risagera z Tomickiem.Poki Jankes nie odbuduje formy to nie widze alternatywy dla składu:Max-Risager,Wegrzyk-Gjedde,Karlsson-Tomicek.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Max-Risager,Wegrzyk-Gjedde,Karlsson-Tomicek.
    Brawo, brawo też tak to widze RISAGER I TOMICZEK DO SKŁADU ( nie mowie juz o tym ze OSTRÓW powinien ich trzymać jak najdłużej w Ostrowie.

    Dodatkowo widze ze kolega podobnie jak ja wierzy w to ze możemy te 4 mecze wygrać i naprawdę nie jest to żadna napinka...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie wierze,ze mozemy do konca rundy zasadniczej juz nie przegrac,choc zaden z pojedynkow nie bedzie spacerkiem.Nawet mecz z Motorem moze byc ciekawy."Rybka" lubi nasz tor i wogole ten zespoł bez kasy i z niechcianymi zawodnikami pokazuje,ze nawet w zuzlu pieniadze to nie wszystko.Budująca jest postawa tej druzyny pozbawionej gwiazd.Całe szczescie,ze mamy ich teraz u siebie bo w Lublinie na dzien dzisiejszy to raczej nie wygralibysmy.Z Rybnikiem tez nie bedzie łatwo.Rosjanie prezentuja rowną,wysoką forme,obudził sie Szumina,Bomber pojedzie zdecydowanie lepiej niz na Łancuchu,a jest jeszcze ten nieobliczalny Schlein czy Smolinski.Gniezno jest na dnie,ale z ta ekipą mamy niemiłe wspomnienia,choc mysle,ze akurat tam bedzie najłatwiej o punkty.I zostaje Poznan-najtrudniejszy nasz mecz.Kapitalnym ich posunieciem było sciagniecie Trojanowskiego.On wsparty Kosciuchem,Skorą,Nowaczykiem i Kłopotem oraz dobrymi juniorami moze nas pokonac.Choc mimo wszystko jestem optymista,ale wiele tez zalezy od atmosfery w klubie.Niewskazane sa teraz jakies nerwowe ruchy,a tu juz słychac,ze Screena ma zastapic King.A co on moze zrobic?Mniej wiecej tyle co Liberski.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Ostrowie nie czekaj± z załóżonymi rękami i próbuj± wzmocnić konkurencjęw składzie. Sam jestem ciekway jak zaprezentuje się ich nowy nabytek :)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Ostrowie nie czekaj± z załóżonymi rękami i próbuj± wzmocnić konkurencjęw składzie. Sam jestem ciekway jak zaprezentuje się ich nowy nabytek :)
    Dlaczego Czerwiński nie jedzie w tym sezonie w RKM

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :DW Ostrowie nie czekaj± z załóżonymi rękami i próbuj± wzmocnić konkurencjęw składzie. Sam jestem ciekway jak zaprezentuje się ich nowy nabytek Dlaczego Czerwiński nie jedzie w tym sezonie w RKM

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo został wypożyczony do Ostrowa;) W kontrakcie ma zapis że nie pojedzie w meczach z rybniczanami.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Ostrów jesli wygra z poznaniem bo reszte powinien wygrac ..
    2. Gorzow jesli przegra z grudziadzem..
    3.Gdansk jesli rybnik przegra teraz z Gorzowem..
    4. RKM..
    5. Poznan
    6.Grudziadz
    7.lublin
    8.Gniezno

    Przy odrobinie szczescie KMO ma szanse na E-lige oczywiscie jezeli wygraja wszystkie mecze ,a Gorzow przegra 1 Do 2 ligi zpadnie Gniezno jesli bedzie tak jezdzic jak do tej pory. Jestem ciekawa jak bedzie jeździl Zbyszek w tym sezonie praktycznie wcale nie jeździł więc będzie to wielki ``znak zapytania``

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzów 10 16 +133
    Ostrów 10 14 +8
    Gdańsk 10 13 +69
    Rybnik 10 12 +33
    Poznań 10 11 -59
    Grudziądz 10 9 -21
    Lublin 10 9 -29
    Gniezno 10 5 -134

    Lecz NAjbardziej to bym chcial zeby na 1 miejscu byl Poznan lecz to raczej nie realne:P

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeze awansuje z 1 miejsca 2 Stal 3 Km-o

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Wybrzeze awansuje z 1 miejsca 2 Stal 3 Km-o
    AHHa...

    Z tego co widzę powyżej to chyba trzeba zrobić nowy status dla użytkowników SB. A mianowicie JASNOWIDZ.


  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeze awansuje z 1 miejsca 2 Stal 3 Km-o
    AHHa...

    Z tego co widzę powyżej to chyba trzeba zrobić nowy status dla użytkowników SB. A mianowicie JASNOWIDZ.
    ]
    no wlasnie...
    Tobie tez sie nalezy...

  42. Powrót do góry    #42
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Wybrzeze awansuje z 1 miejsca 2 Stal 3 Km-o
    Marzenia ;)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeze awansuje z 1 miejsca 2 Stal 3 Km-o
    Taki scenariusz jest mozliwy tylko pod warunkiem wygrania wszystkich spotkan przez Wybrzeze,w tym takze w Gorzowie oraz porazki Gorzowa nie tylko u siebie z Gdanskiem ale takze w Grudziadzu.No i Ostrow musialby jeszcze gdzies przegrac,w Poznaniu lub Gnieznie.Cien szansy na takie rozstrzygniecie koncowki rundy zasadniczej oczywiscie istnieje,ale raczej to malo prawdopodobne.To juz bardziej realne jest,ze przed hitem Gorzow-Gdansk,Stal bedzie miala 24 pkt,a Wybrzeze 20 pkt,a wiec bedzie to mecz o pietruszke.Czyli moze dojsc do bardzo dziwnej sytuacji,ze Wybrzeze mimo zwyciestw na torach najgrozniejszych rywali[Gorzow,Ostrow]zakonczy runde zasadnicza na 3 miejscu.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejsze wyniki ( niespodzianek nie było)

    Gorzów – Rybnik 2:0
    Ostrów – Lublin 2:0
    Gdańsk – Poznań 2:0
    Grudziądz – Gniezno 2:0

    TABELA

    Gorzów 18
    Ostrów 16
    Gdańsk 15
    Rybnik 12
    Poznań 11
    Grudziądz 11
    Lublin 9
    Gniezno 5


    nastepna kolejka
    arcy ciekawa kolejka czy Ostrów pozardi sobie w poznianiu, czy grańsk da rade lublinowi
    Poznań – Ostrów 0:3 ??????????????????
    Gniezno – Gorzów 0:3
    Rybnik – Grudziądz 2:0
    Lublin – Gdańsk 2:0 ?????????????????

    Pozostałe mecze
    Poznań – Lublin 2:0
    Ostrów – Rybnik 2:0
    Gdańsk – Gniezno 2:0
    Grudziądz – Gorzów 2:0 ?????????????????

    Gorzów – Gdańsk 2:0
    Gniezno – Ostrów 0:3
    Rybnik – Poznań 2:0
    Lublin – Grudziądz 2:0


    Część finałowa: ( nic nie zmieniam dalej sie tego trzymam)

    I runda - 12. i 19. sierpnia - trzeci mecz 26. sierpnia
    GORZÓW – RYBNIK 2:1
    OSTRÓW – GDAŃSK 2:1
    II runda - 2. i 16. września - trzeci mecz 30. września
    OSTRÓW : GORZÓW ???


  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    moim zdaniem awansuje ten kto zajmie 1 miejsce po rundzie zasadniczej.Nie wierze ze zdarza sie juz takie niespodzianki jak wygrana Gdanska w Ostrowie i zespol ktory bedzie mial w finale 2 mecz u siebie (czyli 1 miejsce po rundzie zasadniczej) awansuje...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •