Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 149

Wątek: I liga na finiszu, jak to sie skończy...

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Co do zbliżającej się kolejki to jestem prawie pewny(patrząc na aktualną formę) że Ostrów udupi w Poznaniu,Gdańsk raczej też nie da rady w Lublinie(choc bardzo im życze zwycięstwa).Jasno z tego wynika,że najpoważniejszym faworytem do wygrania ligi jest Gorzów,dla mnie oni prezentują się najrówniej(no chyba ze kasa się skończy i Władek wypuści kozy na stadion kiedy okaże się że z awansu nici:))

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak patrze na te Wybrzeże i myśle ze naprawdę w tym sezonie zarówno Stal jak KMO mają szczęscie,ze mamy regulamin jaki mamy, gdyz na tym dosc spceyficznym torze w Gda byłoby bardzo cięzko wypracowac lepszy bilans w dwumeczu...

    Bjarne
    Smith
    Jablon
    Pietrzyk
    Chrzan
    Karpov

    Nazwiska II lini na kolana niepowalają,ale patrząc na to co wyrabiają przy Dlugich Ogrodach Smith,karpov czy nawet Pietrzyk to naprawdę trudno oczekiwac by czy to Stal czy KMo byli w stanie nawiązac tam wyrównaną walkę.Wprawdzie Stali się to udało(połowicznie) i to bez swojego lidera JBJ,ale to był początek sezonu w którym raczej Gks jeździł mizernie...
    teraz byłby z pewnoscią inny mecz i jakoś niemrawo to bym widział...

    Na szczęscie jest jak jest i Gks wg mnie niema szans(choc pewnie zaraz wleci tu Melas ze swoją hipotezą:P że "Wszystko sie jeszcze moze zdarzyc":D )na awans do E-ligi bo poprostu niema szans na wygranie ani w Gorzowie ani w OStrowie(juz w pełnym składzie) co jest warunkiem do wejscia w szeregi E-ligi.

    Juz za 2 tygodnie przekonamy się o tym czy wszystko rozstrzygnie się w 13 kolejce gdzie GKM podejmie Stal czy też juz teraz(22.07) PSZ wprawi nas w szampanskie nastroje pokonując KMO:D
    Oczywiscie zakładam że Start nie sprawi nam jakiegos ogromnego oporu...

    Swoją drogą początkowo niedawałem nam zadnych szans na pokonanie G-dza(co utrudnił jeszce fakt "hefe"który tam rządzi i dzieli :/)

    Ale sam Hefe,Staszek i Puzon to niecała druzyna.Poza tym my mamy Ferrego i Jbj :)Licze ze pojadą jak na liderów przystało,a gdy dodamy Zorra,Kylme,Hliba i Ruuda to wcale niestoimy na straconej pozycji,bo przeciez Stange,Andersson czy Jamrozy wcale niemusza zasuwac lepiej niz nasza II linia.

    Troche obawiam sie Brzozy,który cos czuje moze pokazywaz naszej II lini plecy,a nieraz naszym liderom.

    Tak czy owak jeśli pojedziemy pełnym składem to niekoniecznie musimy tam polec...


    Ale bardzo licze na "Skorpiony".Oby "pokąsały" te "diabełki":P

    A wtedy będziemy juz naprawdę świętowac I miejsce w tabeli:)Oczywiscie zostanie jescze Hit 14 kolejki ale przy Śląskiej Smith,Karpov czy Pietrzyk będą walczyli raczej z torem a i Liderzy Wybrzeża będą musieli się duuuzo bardziej napocic by sięgnąc po 3 p w wyscigu niż im to przychodzi w Gdansku.

    DO REPTILE

    A co to za niespodzianka była ze Gks wygrał w Ostrowie skoro ten jechał bez jednego ze swoich liderów?(pomijam fakt ze jechał tez bez najlepszego juniora)

    To jakby Gks jechał bez Jabłonskiego to czy taką niespodzianką byłaby wygrana Stali?Albo bez Zorra w Gorzowie i wygrana KMO?


    Pozdro!





    " In and Out of Love "

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem awansuje ten kto zajmie 1 miejsce po rundzie zasadniczej.Nie wierze ze zdarza sie juz takie niespodzianki jak wygrana Gdanska w Ostrowie i zespol ktory bedzie mial w finale 2 mecz u siebie (czyli 1 miejsce po rundzie zasadniczej) awansuje...

    okej, tylko ze Gorzów o mały włos nie wygrał w Ostrowie i Ostrów o mało ci nie wygrał w Gorzowie, tak wiec w przypadku tych dwóch ekip wszystko jest mozliwe i wszystko zalezy od tego jak zawodnicy wytrzymaja kondycyjnie sozon

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Na szczęscie jest jak jest i Gks wg mnie niema szans(choc pewnie zaraz wleci tu Melas ze swoją hipotezą że "Wszystko sie jeszcze moze zdarzyc" )na awans do E-ligi bo poprostu niema szans na wygranie ani w Gorzowie ani w OStrowie(juz w pełnym składzie) co jest warunkiem do wejscia w szeregi E-ligi.
    A pewnie, że wlecę. Na początku sezonu też pewnie pisałeś, że nie mamy szans na wygraną w Ostrowie. I co? Do Gorzowa możemy jechać walczyć o zwycięstwo ale tak naprawdę najbliższa kolejka rozwiąże wiele, bo jeśli my przegramy w Lublinie a Wy wygracie to dupa blada pozostaje walka w play-off z trzeciego miejsca z marnymi szansami na wygranie trójmeczu. Jak nie w Gorzowie to gdzie??? :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku sezonu też pewnie pisałeś, że nie mamy szans na wygraną w Ostrowie.
    Przypomnij sobie co Ty pisałeś przed sezonem :-)

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku sezonu też pewnie pisałeś, że nie mamy szans na wygraną w Ostrowie.
    Przypomnij sobie co Ty pisałeś przed sezonem :-)
    ja nie pamietam co robiłem w sobote a Ty mi tu wyskakujesz co było 6 miechów temu:D:D;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No to i tak dobrze:)Gdy stoje w kolejce dłuzej niz 2 minuty a spis składników przekracza 2 pozycje to zapominam co mam kupic:P:D

    ALe niektórzy pamiętają jaki rzezy bazgrolili kilka miechów temu :)Chyba że kompletnie się niesprawdziły, wtedy pamięc najczęsciej zawodzi:P

    Co do meczu w Ostrowie...
    Nie neguje,Melasie że Wybrzeże pojechało tam dobry mecz ale na litośc boską daruj sobie przywoływanie tego meczu w sytuacji gdy KMO jechało bez niewątpliwego lidera(Ch.G.),bo tak należy nazwac zawodnika który w Ostrowie posiada średnią niemal 2,400 oraz najlepszego juniora którego stac na skuteczna walkę z II linia przeciwnka.


    POzdro
    " In and Out of Love "

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lexiu a zauważyłe¶ że to był pierwszy mecz w którym Wybrzeże jechało w optymalnym, pełnym składzie maj±c do dyspozycji wszystkich zawodników? Byli¶my w tej złej sytuacji że jako beniaminek trzeba było kompletnie przemeblować skład...

    Nasze porażki:
    Rybnik - 2 punktami z Louisem który miał 0,0,0 i był to dla niego ostatni mecz

    Gniezno - juniorzy Barański i Karpov po 1 punkcie (a teraz Karpov zdobył np 12+1 jak się rozje¼dził), bez Forsberga, z Knappem który zdobył 1 pkt w 3 biegach ale już raczej sobie nie poje¼dzi

    Grudzi±dz - Knapp który zdobył 3 punkty bez Karpova i wg mnie niestety bez startowca Smitha

    Poznań - Smith jad±cy na dziurawym torze zdobywa 2 punkty, nie jedzie Forsberg, do tego Karpov nie może się odnale¶ć na kartoflowisku

    Teraz skład jest raczej wykrystalizowany...
    1. B.Pedersen - teraz przykłada się bardziej do polskiej ligi i nie powinno być jakich¶ większych wpadek
    2. Karpov - po kilku meczach prób wreszcie odnalazł się w Polsce i można liczyć zawsze na jego 5 punktów, w Rybniku dwucyfrówka, z Poznaniem teraz 12+1, my¶lę że będzie pewnym punktem w składzie
    3. Chrzanowski - wiadomo, ¶rednia biegowa na wyjazdach 2,423 mówi wszystko... Do tego lepiej spisuje się na torach przyczepnych (Lublin, Gorzów)
    4. Smith/Pietrzyk - tu jedyna niewiadoma, ale Andy oprócz specyficznego Poznania zawsze dwucyfrówka, Pietrzyk zawsze to swoje 5 zrobił...
    5. K.Jabłoński - drugi Polak w lidze, ¶rednie zarówno u siebie jak i na wyje¼dzie ponad 2
    6. Sperz - wychowanek rozjeżdża się coraz bardziej, potrafi się z innymi zawodnikami bardziej do¶wiadczonymi po¶cigać i nie odpuszcza
    7. Forsberg - strasznie waleczny, wygrał nam mecz w Ostrowie i chyba kibice KM potwierdz± że może co¶ z niego być ;)
    8. Szymko - kolejny wychowanek ;)

    Ale wszystko zależy od wyjazdu do Lublina... a wierzę że tam się jednak uda wygrać...

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje zdanie co do wygranej Gdańska w Ostrowie, Gdańsk sprawił spora niespodzianke ( nimo iz ie było Gjede i Tomiczka) to Ostrów był faworytem tego spotkania i wszystko było by ok gdyby nie postawa.... ( nikt sie tego nie spodziewał) ze Jankes zrobi 0 PTK, a Joe Maszyna 2 PTK. Do zwyciestwa zabrakło 3 PTK. Osobiscie nie mam do nich zalu ale taka jest prawda.

    Co do Jankesa to mysle ze koncówka sezonu bedzie nalezała własnie do Jankesa.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Jankesa to mysle ze koncówka sezonu bedzie nalezała własnie do Jankesa.
    Oby,bo od jego postawy wiele zalezy.W sytuacji,gdy na wyjazdach zawodzi zdecydowanie Mario,a Karlssonowie nie sa maszynkami zdobywajacymi komplety to punkty własnie Jankesa moga byc decydujace.Choc na razie to dobrze nie wyglada,z Lublinem Jankes nie zachwycił,meczył sie na torze i pokonał jedynie:beznadziejnego Truminskiego,młokosa Kusa oraz Sledzia,pozostale punkty zdobyl za darmo.Jesli Kedziora boi sie zaryzykowac skład z dwoma obcymi juniorami to kto wie czy w meczach wyjazdowych działacze nie powinni sie przeprosic ze Screenem i wystawic go w Poznaniu.Pytanie tylko za kogo:Jankesa czy Wegrzyka?Mario w Ostrowie jeszcze jakos punktuje,ale na wyjazdach jest tragicznie,z wyjatkiem swietnie mu znanego toru w Rybniku,jego zdobycz przedstawia sie nastepujaco:Lublin-1 pkt,Gdansk-1 pkt,Gorzow-4 pkt,Grudziadz-0 pkt.Dodatkowo patrze w terminarz i widze,ze rewanzowy mecz finalowy w PO odbedzie sie 16 wrzesnia czyli dzien po finale eliminacji do GP.Czyli znowu bedzie nerwowe wyczekiwanie czy zdązą wrocic Gjedde i Tomicek,w jakiej bedą dyspozycji i co jesli w Vojens popada i zawody przelożą na niedziele.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    ALe niektórzy pamiętają jaki rzezy bazgrolili kilka miechów temu Chyba że kompletnie się niesprawdziły, wtedy pamięc najczęsciej zawodzi
    Niekoniecznie tak jak mówisz, ja mam tyle spraw na głowie na co dzień, że trudno mi przypomnieć sobie co pisałem na forum tydzień temu i szczerze zazdroszczę ludziom, którzy potrafią zarzucić Ci że przed sezonem czy rok temu napisałeś to i tamto. Kuźwa to chyb a trzeba całą dobę na forum siedzieć i tylko tym się zajmować :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzeje ze po 1 rundzie zasadniczej zajmnie Ostrów 1 a 2 Gorzów 3 Gdansk a 4 Rybnik ale jeszcze w szystko przed nami : D :D

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Może zajmnie może nie zajmnie... :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mam nadzeje ze po 1 rundzie zasadniczej zajmnie Ostrów 1 a 2 Gorzów 3 Gdansk a 4 Rybnik ale jeszcze w szystko przed nami : D :D
    W szystko się wyjaśni już wkrótce :D, ale ja mam nadzieje że to Wybrzeże zajmnie po PO pierwsze miejsce! :P

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    W szyscy się mylicie! Żadna z tych drużyn nie zajmnie 1 miejsca. To Stal utrzyma je aż do awansu!

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myliće śę!! to Wybrzeże zajmnie piersze mjejsce w tabeli na konjec zasadniczej róndy,i to Wybrzeże afansóje do ekstraligi

    :D:P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stawiam na Gdansk ze wejdzie z pierwszego miejsca do ekstraklasy.

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=205488

    haha co za pomysły??
    zakładając że np Wybrzeże zajmnie 2 miejsce na koniec sezonu i bedzie walczyć w barażach z np. Polonią Bydgoszcz.Baraz wygra Gdańsk,a Bydgoszcz bedzie chciała sobie kupić E-lige i co wtedy???
    no chyba ze po przegranym barażu nie beda mieli mozliwosci skozystania z takiej dzikiej karty.Albo wykupią ja przed barażem i co??
    troche bzdura dla mnie to wszystko...
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba że planowana jest od nowego sezonu 10 zespołowa ekstraliga.

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no własnie...chyba
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Dlatego Ja nie kapuje całej tej "dzikiej karty". Chyba w odpowiednim czasie nie doczytałem o tym chorym pomyśle myśląc, że to jakaś bzdura...

    Jeżeli Polonia poleci tak jak Machciu mówi np. w barażu i wykupi dzikusa to nie widzę innego wyjścia jak jazda i Bydgoszczy i Gdańska w elidze. Czyli co 9 zespołów? A Jak "dziką kartę" wykupi więcej zespołów??
    Przecież prezes EŻ zaklinał się, że od 2008 nie ma co liczyć na powiększenie. Więc jak?

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież prezes EŻ zaklinał się, że od 2008 nie ma co liczyć na powiększenie. Więc jak?
    Nie wiem dlaczego Was to dziwi ;) Przecież wg wszelkich obowiązujących standartów życia publicznego w naszym kraju, robienie sobie d... z gęby nie jest niczym nadzwyczajnym i uwłaczającym ;)

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Chyba że planowana jest od nowego sezonu 10 zespołowa ekstraliga
    Wprowadzenie dzikiej karty jest dla mnie jednoznaczne ze zgodą na start dowolnej liczby zespołów w ekstralidze. Po pierwsze kto powiedział, że akurat Polonia ma kupić dzikusa a nie Gdańsk, Gorzów, Rybnik czy Ostrów?
    Po drugie jeśli np Polonia zajmie 8 miejsce a Gorzów 1 w I lidze to nie można blokować Stali awansu dlatego że polonia kupiła dzikusa. Czyli mamy z automatu 9 zespołów. Jeśli Zajdzie powyższa sytuacja i do tego np Wybrzeże lub KM wygra baraże, to też w świetle prawa drużyna z I ligi awansuje a przegrany z baraży ma prawo dokupić dzikusa. Czyli mamy już 10 drużyn! Jeśli za rok sytuacja się powtórzy to może być i 12 drużyn :)
    Poza tym awans jednej z drużyn i dawanie np jednej dzikiej karty spowoduje, że będzie 9 zespołów w E-lidze. Co jest bezsensu, zawsze ktoś pauzuje (przy naszych kalendarzach może się bujać i miesiąc bez żadnego meczu) czyli dla dobra sportu lepiej w tej sytuacji już rozdać nieparzystą liczbę dzikich kart żeby E-liga liczyła parzystą ilośc zespołów. Czyż nie tak? :P
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2007
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam Polonia Bydgoszcz juz zakupiła dzika karte ale my¶le ze bez sensu ta karta aby zabija sport i RYWALIZACJE mam nadzeje ze do konca RUNDY ZASADNICZEJ BEDZIE RYWALIZACJA kto wejdzie do EXTRA LIG to sie przekonamy ja stawiam ze wejdze Ostrów . :D

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poroniony pomysł. I gdzie tutaj jest sport?

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2006
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sport i zdrowa rywalizacja są tam gdzie jest bieda, ponieważ ona nikogo nie stawia w uprzywilowanej pozycji. Tam gdzie rządzi pieniądz tam nie ma sportu tylko są igrzyska, a tego chcą oglądający te spektakle.

  27. Powrót do góry    #72
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Sport i zdrowa rywalizacja są tam gdzie jest bieda, ponieważ ona nikogo nie stawia w uprzywilowanej pozycji. Tam gdzie rządzi pieniądz tam nie ma sportu tylko są igrzyska, a tego chcą oglądający te spektakle.
    Tak? :O To dlaczego na jeden głoś poparcia DK przypada 100 odrzucenia?

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnie informacje jakie do nas docierają z SE...

    Tak naprawde to chyba nic niewiadomo...

    Ja mam tylko nadzieję ze powiększenie oznacza spadek 8 druzyny z eligi,awans 2 czołowych ekip z I ligi,i baraż 7 z eligi z 3 I ligi.

    Znając życie będzie zupełnie inaczej:/

    Zastanawia mnie tylko jedno...

    Powiększenie oznacza(musi oznaczac)jakies kolejne ograniczenia wśrod obcokrajowców,mianowicie jeden z GP?

    Niewiem jak to rozwiązac,ale skoro juz teraz,przy 8 zespołowej elidze niemozna stworzyc wyrównanej ligi to jak będzie to mozliwe przy 10 teamach?

    MOim zdaniem niebędzie.Chyba ze prezesi nastawiają się na pogromy np ze Stalą lub KMO do 20ptk i będzie to Ok.

    Innym minusem będzie też niebotyczne podbijanie stawek zawodnikom z GP bowiem jest ich tylko 16 a miejsc dla nich 20.

    A druzyna bez jezdzców z GP to druzyna nie licząca się w SE...

    Co do samej 1 ligi...

    Powiększenie SE to ogromna szansa na awans obu ekip,którym tak bardzo na tym zależy tj. KMO i Stal.

    Oczywiscie Gks też,ale w Gorzowie jest nóz na gardle,a w Ostrowie 3 nieudana próba mogłoby oznaczac również problemy...
    " In and Out of Love "

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lexiu czyli jak GKS wygrał i u siebie i na wyje¼dzie z KM to nam się mniej należy, a to że mimo że się utrzymali¶my w 2005 roku i zostali¶my z niej karnie do 2 ligi zdelegowani to nam się należy mniej tak? Ciekawe rozumowanie... Wg mnie (patrz±c na choćby wyniki barażu w 2005 roku po którym byli¶my w 2 lidze mimo że wygrali¶my z Ostrowem i u siebie i na wyje¼dzie) w przypadku awansu GKS wraca po prostu na swoje miejsce które utrzymane zostało w sposób sportowy a stracone przez pseudodziałaczy...

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A druzyna bez jezdzców z GP to druzyna nie licząca się w SE...
    To jakim cudem Zielona Góra uzbierała 8 punktów? Według Twojej teorii powinna mieć tych punktów ZERO.
    Może chwila refleksji zanim naciśniesz "wyślij"?

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lexiu czyli jak GKS wygrał i u siebie i na wyje¼dzie z KM to nam się mniej należy, a to że mimo że się utrzymali¶my w 2005 roku i zostali¶my z niej karnie do 2 ligi zdelegowani to nam się należy mniej tak? Ciekawe rozumowanie... Wg mnie (patrz±c na choćby wyniki barażu w 2005 roku po którym byli¶my w 2 lidze mimo że wygrali¶my z Ostrowem i u siebie i na wyje¼dzie) w przypadku awansu GKS wraca po prostu na swoje miejsce które utrzymane zostało w sposób sportowy a stracone przez pseudodziałaczy...

    Speedi proponuje Tobie abyś uważniej przeczytał mój post:P
    Nie napisałem ze się wam mniej należy,bo tak nieuważam,miejsce w elidze nalezy się kazdemu równo.

    Uważam natomiast,że w najgorszej sytuacji jesteśmy własnie My,gorzowianie bowiem brak awansu może wiązac się z "wypasaniem owiec" przy Śląskiej:P

    W Ostrowie,jak wspomniałem wyżej również penwie niebędzie wesoło po 3 nieudanej próbie awansu,choc tam sytuacja finansowa i organizacyjna klubu jest poukładana wzorowo i los KM-u jest raczej bezpieczny.

    Wobec powyższych argumentach napisałem że najmniej na tym stracicie(oczywiscie niezagłębiajmy się tu w czynniki finansowe itp)

    Czysto teoretycznie.
    Brak awansu Stali czy KMo moze wróżyc bardzo powazne konsekwencje.WYbrzeże zaś,wobec nieudanej próby w 2007 poprostu z pewnością zaatakuje za rok.Tyle.


    Abraxas

    Czy drużyna "nie licząca się" w elidze to druzyna która koniecznie ma 0 punktów?

    Wg mnie druzyna "nie licząca się" to druzyna która ciuła punkciki broniąc się przed spadkiem...

    Powiedz mi,inteligencie czy Falubaz liczy się w tym roku w elidze?

    PO tej krótkiej analizie,zamilknij i niebłaznuj więcej,karząc mi myślec nad moim postami...

    " In and Out of Love "

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PO tej krótkiej analizie,zamilknij i niebłaznuj więcej,karząc mi myślec nad moim postami...
    Chłopcze drogi ... jeszcze Cię za nic nie UKARAŁEM ... Więc kto tu jest błaznem? (gdybyś nie zrozumiał to powinieneś napisać "każąc" - od kazać a nie "karząc" od karać). Na dodatek błaznem, którego boli myślenie ...

    Dla mnie drużyną nie liczącą się w Ekstralidze był Rybnik w ubiegłym sezonie. I już.

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,516
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 245 w 131 postach
    Zawsze można się umówić w barażu, że jedziemy juniorami i zrzucamy się na jedną dziką kartę ;) Jeden awansuje po barażach , drugi zespół też będzie jeździł w ekstralidze a jakie oszczędności. Bez presji, spokojnie można się przygotowywać do następnego sezonu :)

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Uważam natomiast,że w najgorszej sytuacji jesteśmy własnie My,gorzowianie bowiem brak awansu może wiązac się z "wypasaniem owiec" przy Śląskiej
    Żadna praca nie hańbi, wypasanie owiec też zajęcie!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PO tej krótkiej analizie,zamilknij i niebłaznuj więcej,karząc mi myślec nad moim postami...
    Chłopcze drogi ... jeszcze Cię za nic nie UKARAŁEM ... Więc kto tu jest błaznem? (gdybyś nie zrozumiał to powinieneś napisać "każąc" - od kazać a nie "karząc" od karać). Na dodatek błaznem, którego boli myślenie ...

    Dla mnie drużyną nie liczącą się w Ekstralidze był Rybnik w ubiegłym sezonie. I już.
    Brak słów na Ciebie,imbecylu.Jeśli dla Ciebie,osoba która robi błąd ortograficzny to osoba którą boli myślenie to gratuluje inteligencji.

    co do sedna..

    Dla mnie nie licząca się druzyna w elidze to druzyna która nie jest w stanie włączyc się w walke o najwyższe cele...

    Jesli nie zrozumiałes tego co miałem na mysli,to warto było spytac,a nie kazac mi myślec nad moimi postami.

    " In and Out of Love "

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli nie zrozumiałes tego co miałem na mysli,to warto było spytac,a nie kazac mi myślec nad moimi postami.
    No właśnie ... jednak nie lubisz myśleć bo masz mi za złe, że Cię "zmusiłem".

    DO tego publicznie mnie obraziłeś. Internet nie jest anonimowy.

    Dla Ciebie drużyną liczącą się jest ta, która walczy o najwyższe cele. Wszystkie o to walczą. Tylko jednym sie udaje innym nie. Polonia ma w składzie zawodnika GP i co? Dno.

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyskusja z Tobą niema kompletnie sensu...

    Co do obrażenia Cie...

    Rozumiem że "błazen,którego boli myślenie" to komplement w moja stronę?
    " In and Out of Love "

  38. Powrót do góry    #83
    Początkujący
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siema mam pro¶be o umieszczenie na serwerze meczy funałowego z 2003 roku pomiedzu Włókniarzem Częstochowa a Apatorem Toruń z gory wielkie dzieki pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    siema mam pro¶be o umieszczenie na serwerze meczy funałowego z 2003 roku pomiedzu Włókniarzem Częstochowa a Apatorem Toruń z gory wielkie dzieki pozdrawiam
    Trzeba było w hyde parku się wpisać z tą prośbą :D
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2006
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a miało byc o 1 lidze

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Sztucer


    Kadet

    Wysłane: 26-06-2007 11:09

    --------------------------------------------------------------------------------
    Moim skromnym zdaniem kolejka 22 lipca powinna wiele wyjaśnić .Patrząc na układ meczów RKM ma najtrudniejsze mecze jeżeli wszystko się zamiesza 22 lipca niewatpliwym hitem będzie mecz ostatniej kolejki Stal-Wybrzeże



    No to po 10 biegach w Lublinie 25:35 chyba miałem racje :)

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz wiadomo,ze o pierwszym miejscu po porazce w Poznaniu mozemy zapomniec.Teraz chodzi o to,zeby obronic drugie miejsce,ktore w polfinalach da nam przewage trzeciego meczu u siebie z Wybrzezem.Na to jest spora szansa,ale trzeba wygrac u siebie z Rybnikiem i w najslabszym Gnieznie i liczyc na porazke Wybrzeza na Stali.Wtedy wyprzedzimy gdanszczan o punkt.Tylko co to da z taką formą w obliczu czekajacych nas pojedynkow w PO z Wybrzezem i byc moze Stalą?

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Nieźle sie pomieszało w lidze. Niektórzy już skazywali Wybrzeże na walke o pierwszą czwórkę a tutaj Wybrzeże może jeszcze teoretycznie zająć pierwsze miejsce po rundzie zasadnicznej co jak wiecie może oznaczać tylko jedno przy coraz większej sile rażenia drużyny z Gdańska.
    Meczem kluczem będzie pojedynek Stal-Wybrzeże. Kto go wygra ten według mnie zapewni sobie 80% szans na awans bezpośredni.

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy tak wiele się namieszało?

    Mniej lub bardziej po ostatnich wyczynach żużlowców można było zakładac wasze zwcyięstwo nad Lublinem i porażkę KMo w POznaniu.


    Tylko co to w gruncie rzeczy zmienia?No tak,meczem decydującym o I-II miejscu będzie HIT STAL-WYBRZEZE...

    Zakładam że Kmo wygra w Gnieźnie,i tak sobie myśle czy aby Row nie napsuje mocno krwi w Ostrowie co moze spowodowac nawet spadek Kmo na 4 miejsce...

    Swoją drogą trochę,wlasciwie to najbardziej obawiam się rybnickich "rekinów"...

    Coś zaczynają jechac juniorzy,liderzy tez raczej niezawodzą.No ale narazie,wydaje mi się ze niemamy sie czego obawiac.

    Stal jedzie znakomicie i na dzien dzisiejszy nie widze nikogo kto byłby w stanie wygrac w Gorzowie a tym samym wyprzedzic Staleczkę w wyscigu o elige.

    A co do naszego hitu,to będzie miał on znaczenie o ile gorzowianie polegną w G-dzu:)

    Choc jest to prawdopodobne to chyba nikt niepostawi teraz wielkiej kasy na GKM.

    Jesli STal wygra przy Hallera to pojedynek z Wybrzezem będzie jedynie meczem o honor,którego nomen omen niewyobrazam sobie byśmy przegrali.

    Napewno Gks powalczy,ale Karpov,Pietrzyk,Knapp czy nawet Jablonski będą mieli duzzooo trudniej o punkty...

    A i sam Bjarne,patrząc na jego zdobycze na wyjazdach niebędzie błyszczał.

    Ale do tego meczu jeszcze trochę,tym czasem...wydaje mi się że większa szansą na wyprzedzenie KMO przez Gks jest porażka "diabłów" w starciu z Rowem niz wasza wygrana w Gorzowie...

    A jesli w KMO nic sie niezmieni to w finale pojedziemy z Gdanskiem...Szkoda bo KMo naprawde świetnie walczył(do tego to ich 3 próba :( )ale z drugiej strony mecze z Wybrzezem zawsze były porywające:P


    " In and Out of Love "

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    patrząc w terminarz to na 99,9% po rundzie zasadniczej pierwszy będzie Gorzów i raczej awansuje bo regulamin w tym sezonie faworyzuje gospodarzy...(z Grudziądza wywiozą trzy punkty i mecz Gorzów -Gdańsk będzie bez znaczenia)
    a typując tabele przed play-offami to;
    1.Gorzów 24
    2.Gdańsk 23
    3.Ostrów 21
    4.Rybnik 16
    5.Poznań 15
    6.Lublin 11
    7.Grudziądz 11
    8.Gniezno 5

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •