Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 85 z 85

Wątek: Ekstraliga na finiszu, czyli końcowe wsteczne odliczanie czas zacząć.

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slaw
    KOO
    ... Co do ewentualnej pary ćwierćfinałowej Leszno - Zielona Gora jest to raczej najgorszy z mozliwych układ dla Leszna ze wzgledu na pojedynek derbowy czyli każdy moze wygrac jak i przegrać. Jestem przekonany ze podobnie myślą dzialacze leszczyńscy i woleliby za przeciwnika kogoś z pozostałej dwójki.
    Przecież to jest idealne rozwiązanie dla jednych jak i drugich. Tyle kasy wpadnie do klubów (obydwu klubów) a Dowhan bilety po 50zł zrobi będą wyższe jak za finał SWC!!!

    chozciaż wygrać może tylko UNIA

    pzdr
    Wiesz jeśli mówimy o ekonomi to oczywiscie ze ten mecz jest najlepszy. Bilety nawet po 6 dych ja bym zrobił. hehe

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Dlatego my nie chcemy zeby tarnow spadl bo na derbach zawsze bedzie nadkomplet :P

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Typuję następujące wyniki w kolejnych rundach (bez uwzględnienia jokerów - czyli w systemie 90pkt)

    XI runda

    Leszno - Bydgoszcz 58:32
    Bydgoszcz nie ma żadnych szans. Będzie mocno do tyłu. Jedyną szaną jest skuteczny Jonsson i... sprawiający non stop niespodzianki Sajfutdinow. Bydgoszczanie nie stoją na straconej pozycji tylko w wyścigu juniorów).
    Toruń - Częstochowa 46:44
    Będzie to bardzo wyrównany mecz. Częstochowianie jeżdżą dobrze w Toruniu. Tak było w ostatnich sezonach, a w 2004 roku Apator dwukrotnie był na kolanach. Nawet jak Włókniarzom wiedzie się w lidze różnie, są wstanie pogonić Aniołów.
    Wrocław - Zielona Góra 51:39
    Bez historii. Blado wypadnie Protasiewicz. Nie wygra żadnego wyścigu. Nie ma z kim.
    Tarnów - Rzeszów 42:48
    Jeśli pojedzie Scott wynik będzie właśnie taki. Poza trio T.Gollob, Holta, Kołodziej reszta zafunduje kibicom w Mościcach paradę olimpijską. Rzeszowianie zwyciężą jazdą drużynową. Uwaga na Kuciapę. Będzie bohaterem meczu.

    XII runda

    Częstochowa - Leszno 47:43
    Bydgoszcz - Tarnów 49:41
    Zielona Góra - Toruń 50:40
    Rzeszów - Wrocław 48:42

    XIII runda

    Częstochowa - Bydgoszcz 57:33
    Toruń - Wrocław 49:41
    Zielona Góra - Rzeszów 49:41
    Tarnów - Leszno 43:47

    XIV runda

    Leszno - Toruń 46:44
    Bydgoszcz - Zielona Góra 45:45
    Wrocław - Tarnów 54:36
    Rzeszów - Częstochowa 47:43

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Ja jestem z Rzeszowa ale na taki wynik to ja nie licze :D Choc chcialbym zeby byl :P

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,808
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Mało realne i niekonsekwentne typy:

    Typuję następujące wyniki w kolejnych rundach (bez uwzględnienia jokerów - czyli w systemie 90pkt)

    XI runda

    Leszno - Bydgoszcz 58:32
    Bydgoszcz nie ma żadnych szans. Będzie mocno do tyłu. Jedyną szaną jest skuteczny Jonsson i... sprawiający non stop niespodzianki Sajfutdinow. Bydgoszczanie nie stoją na straconej pozycji tylko w wyścigu juniorów).
    Toruń - Częstochowa 46:44
    Będzie to bardzo wyrównany mecz. Częstochowianie jeżdżą dobrze w Toruniu. Tak było w ostatnich sezonach, a w 2004 roku Apator dwukrotnie był na kolanach. Nawet jak Włókniarzom wiedzie się w lidze różnie, są wstanie pogonić Aniołów.
    Wrocław - Zielona Góra 51:39
    Bez historii. Blado wypadnie Protasiewicz. Nie wygra żadnego wyścigu. Nie ma z kim.
    Tarnów - Rzeszów 42:48
    Jeśli pojedzie Scott wynik będzie właśnie taki. Poza trio T.Gollob, Holta, Kołodziej reszta zafunduje kibicom w Mościcach paradę olimpijską. Rzeszowianie zwyciężą jazdą drużynową. Uwaga na Kuciapę. Będzie bohaterem meczu.

    XII runda

    Częstochowa - Leszno 47:43
    Bydgoszcz - Tarnów 49:41
    Zielona Góra - Toruń 50:40
    Rzeszów - Wrocław 48:42

    XIII runda

    Częstochowa - Bydgoszcz 57:33
    Toruń - Wrocław 49:41
    Zielona Góra - Rzeszów 49:41
    Tarnów - Leszno 43:47

    XIV runda

    Leszno - Toruń 46:44
    Bydgoszcz - Zielona Góra 45:45
    Wrocław - Tarnów 54:36
    Rzeszów - Częstochowa 47:43
    W ogóle patrzysz nierealnie i niekonsekwentnie w swoim poście, ponieważ stawiasz na zwycięstwo Polonii z Tarnowem 49:41 gdzie Gollob będzie u siebie i Tarnów jest mocniejszy od Zielonki a z kolei uważasz,że Falubaz zremisuje nad Brdą? Na jakiej podstawie tak sądzisz-chodzi mi nie o twoje "chcecie",ale jakieś argumenty stojące za tym.
    Prędzej będzie wynik odwrotny w tych spotkaniach niz taki jaki dałeś.
    Będąc realistą twierdzę,że Tarnów wygra wysoko z Rzeszowem bo ma skład silniejszy a przede wszystkim liderów jadących u siebie a Rzeszów poza Nickim to jedna wielka niewiadoma tym bardziej na wyjezdzie. Bardzo mnie dziwi,ze tak słaby personalnie skład jak Marma jest tak wysoko bo patrząc obiektywnie poza Nickim i przecietnymi Nichollsem i Dobruckim nie mają jakichkolwiek mocnych punktów a jednak są tak wysoko.Jednak jeśli dojdzie np. do play-off pomiędzy tymi zespołami to teraz postawiłbym na Tarnów w dwumeczu.
    Chodzi mi oto,ze nie mają NAZWISK,które powinny ich do tego predystynować-do dobrych wyników bo Watt jest objawieniem,ale patrząc przed sezonem wyglądać tak nie powinno o czym wszyscy pisali i mówili dlatego zaskakuja in plus niz powinni patrząc na skład personalny.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie mają jakichkolwiek mocnych punktów a jednak są tak wysoko
    Chyba kolega przespał cały sezon i zapomniał o niesamowicie dobrze punktującym Watt-cie.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    [quote]
    Będąc realistą twierdzę,że Tarnów wygra wysoko z Rzeszowem bo ma skład silniejszy a przede wszystkim liderów jadących u siebie a Rzeszów poza Nickim to jedna wielka niewiadoma tym bardziej na wyjezdzie. Bardzo mnie dziwi,ze tak słaby personalnie skład jak Marma jest tak wysoko bo patrząc obiektywnie poza Nickim i przecietnymi Nichollsem i Dobruckim nie mają jakichkolwiek mocnych punktów a jednak są tak wysoko.Jednak jeśli dojdzie np. do play-off pomiędzy tymi zespołami to teraz postawiłbym na Tarnów w dwumeczu.
    Jak można nie zauważac Davey'go Watta ,sam uważam ,że jest to jedna z największych rewelacji ligi w tym roku.Poza tym moc Rzeszowa polega na tym ,że NIE PRZEGRYWA U SIEBIE ,tam jadą dobrze, bądź przyzwoicie wszyscy, łącznie z Kuciapą.W playoffach może byc różnie ,bo zwycięstwa Stali najczęściej nie są,aż tak okazałe by nie obawiać się rewanżów na obcych torach.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2005
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    W ogóle patrzysz nierealnie i niekonsekwentnie w swoim poście, ponieważ stawiasz na zwycięstwo Polonii z Tarnowem 49:41 gdzie Gollob będzie u siebie i Tarnów jest mocniejszy od Zielonki a z kolei uważasz,że Falubaz zremisuje nad Brdą? Na jakiej podstawie tak sądzisz-chodzi mi nie o twoje "chcecie",ale jakieś argumenty stojące za tym.
    Prędzej będzie wynik odwrotny w tych spotkaniach niz taki jaki dałeś.
    W żużlu widziałem już wystarczająco wiele dziwnych rozstrzygnięć, wcale nie współmiernych do wszelkich realnych typowań. Zgadza się, że rozum dyktuje inne wyniki. Ale rozum patrzy pod kątem sytuacji idealnej. A sytuacje idealne - tj. wszyscy żużlowcy w optymalnej formie sprzętowo-fizycznej - zdarzają się na torze żużlowym albo rzadko albo wcale.
    Wcale nie jestem pewny takich rozstrzygnięć, ale równie dobrze nie dałbym sobie głowy uciąć, że zielonogórzanie wyjadą z Bydgoszczy z 0. Bądź, że Unia Tarnów na czele z Gollobami sięgnie tam po triumf. Bo to jest tylko sport.
    Argumentami to sobie możemy realista sypać do woli w dyskusjach naukowych. Tutaj argumentem numer 1 jest dyspozycja dnia, sprzętowo-fizyczna. Tej dyspozycji poza kilkoma wyjątkami (Adams, Pedersen) nie da się przewidzieć.

    Będąc realistą twierdzę,że Tarnów wygra wysoko z Rzeszowem bo ma skład silniejszy a przede wszystkim liderów jadących u siebie a Rzeszów poza Nickim to jedna wielka niewiadoma tym bardziej na wyjezdzie. Bardzo mnie dziwi,ze tak słaby personalnie skład jak Marma jest tak wysoko bo patrząc obiektywnie poza Nickim i przecietnymi Nichollsem i Dobruckim nie mają jakichkolwiek mocnych punktów a jednak są tak wysoko.Jednak jeśli dojdzie np. do play-off pomiędzy tymi zespołami to teraz postawiłbym na Tarnów w dwumeczu.
    Ten REALNIE silniejszy tarnowski skład po X kolejkach wygląda dziwnie blado w stosunku do REALNIE niesilnego składu Stali.

    Unia:
    R.Holta 2,271,
    T.Gollob 2.208,
    J.Kołodziej 1,761,
    J.Gollob 1,211
    K.Zielińśki 0,933
    D.Iwanow 0,818
    M.Rempała 0,500

    Stal:
    N.Pedersen 2,776
    S.Nicholls 1,968
    D.Watt 1,903
    R.Dobrucki 1,720
    M.Kuciapa 1,385
    P.Miesiąc 1,061
    M.Leś 0,767

    W drużynie Unii jak widać na swoim poziomie jeździ wyłącznie Holta.
    Tomasz Gollob notuje najsłabsze wyniki w polskiej ekstraklasie od kilkunastu lat. Prawdopodobnie - nie mam jego statystyk pod ręką - niższą średnią niż obecnie miał jeszcze jako junior (!).
    Kołodziej powinien - wg REALNEGO myślenia - na tym etapie kariery wykręcać średnią spokojnie ponad 2,000 a nawet 2,100 i 2,200. Przecież REALNIE jest do tego predysponowany.
    J.Gollob jeszcze nie tak dawno plasował się w statystykach tuż za braciszkiem. REALNIE dwukrotny IMP powinien jeździć na poziomie 1,800 - 2,000. Tak nie jeździ.
    Zieliński z Iwanowem wlali u progu sezonu w serca tarnowian hektolitry nadzieji. Bo śmigali ładnie w sparingach. REALNIE powinni coś jeździć. W praktyce są w ogonie ligowej statystyki.
    M.Rempała REALNIE patrząc powinien jeździć na poziomie średniej 1,800 - 2,000 w ekstralidze. Istniało wiele REALNYCH przesłanek, że będzie z niego gwiazda. W praktyce jest najsłabszym żużlowcem w polskiej najwyższej lidze.


    W Rzeszowie to REALNIE ma się lepiej. Średnia Pedersena zaskoczeniem? Niekoniecznie. Jest na fali, to się zdarza w ekstralidze najlepszym na świecie, a zdarzyło się nawet raz Jonssonowi - 3 lata temu bodajże albo 2, kiedy ratował Polonię Bydgoszcz od kompromitacji.
    Jazda Nichollsa zaskoczeniem? Nie, jeździ dobrze, ale nie błyskotliwie. Tak typowo. Dobrucki? Tak jak ostatnimi laty, czyli zszedł ze szczytu i stał się zawodnikiem na średnią między 1,700 a 1,900. Jeździ tak jak zakładano.
    Kuciapa? Realnie miał nie wzbić się powyżej 1,5 w ekstralidze - choć niektórzy fani Macieja widzieli go jako żużlowca o średniej 1,800 (!). Faktycznie jedzie tak jak realnie zakładano.
    W przypadku Lesia tylko średnia wygląda realnie. Realnie miał być słaby i słaby jest. Ale REALNIE nia miał prawa do wyskoków, które zaliczył w meczu z ZKŻ i Unią T, odpowiednio 7 i 9 punktów. 7 i 9 stanowiło problem dla Stachyry i Miesiąca rok temu, zawodników o niebo lepszych od Marcina (REALNIE). REALNIE Leś powinien kończyć zdobywanie punktów po 1 biegu - tutaj albo 1 na koledze z zespołu albo 2 na słabym rywalu. Jednak to REALNIE wzięło nieco w łeb podczas tych spotkań.
    No i wreszcie Davey Watt. REALNIE miał być gorszy od Kuciapy! Przeklinano rozwód z T.Rempałą, nie wierząc, że australijczyk mu dorówna. Zmiażdżył go w ciągu kilku rund ekstraligii. NIEREALNE wyniki.

    Problem Tarnowa jest taki, że generalnie cała drużyna jeździ słabo. Niemal wszyscy poniżej swoich możliwości. Szczęście Stali polega natomiast na tym, że nikt nie zawodzi z kretesem (nie wspominając o wyjazdowych przypadkach Kuciapy), wszyscy jadą zgodnie z planem i w dodatku mają w drużynie absolutny hit polskiej ekstraligii - Daveya Watta. To czarny koń rzeszowian. Pozbycie się T.Rempały i związanie się z Wattem okazało się być megahitem, który wypalił w 100%.


  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    necrobutcher

    .........
    Tarnów - Rzeszów 42:48
    Jeśli pojedzie Scott wynik będzie właśnie taki. Poza trio T.Gollob, Holta, Kołodziej reszta zafunduje kibicom w Mościcach paradę olimpijską. Rzeszowianie zwyciężą jazdą drużynową. Uwaga na Kuciapę. Będzie bohaterem meczu..........


    Groźnie to zabrzmiało :)
    hehe


  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na moje Tarnow wygra z Rzeszowem.
    Bardzo latwo pokonal Zielonke to Rzeszow tez pokona.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Porownywanie Zielonki do Rzeszowa jest moim zdaniem nie do konca sluszne, Rzeszow znacznie lepiej prezentuje sie na wyjazdach. Mysle, ze skoro Torun z Tarnowa wywiozl remis jadac bez Kosciechy i Drymla to Rzeszow w pelnym skladzie moze sie pokusic o zwyciestwo. Czego im serdecznie zycze, poniewaz znacznie urealniloby to scenariusz Golloba spuszczajacego Bydgoszcz do 1 ligi ;P

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Moim skromnym zdaniem wynik walki o 6-te miejsce bedzie nastepujacy:

    Tarnow:


    z Rzeszowem 3
    z Bydgoszczą 3
    z Lesznem 0
    z Wrocławiem 0

    suma: 14
    Zielona Góra:

    z Wrocławiem 0
    z Toruniem 2
    z Rzeszowem 2
    z Bydgoszczą 3

    suma: 15

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    WojtekF.

    Przypominam, że z Lesznem jedziemy u siebie w sensie w Tarnowie. Jeżeli pojedziemy w takim gazie jak wczoraj z Zieloną + jak dojdzie do siebie Ljung i wskoczy do składu, myślę że tego meczu nie przegramy. A bonus pojedzie do Leszna.

  14. Powrót do góry    #59
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Jeszcze może być tak, że Tarnów pokona Leszno, a Zielona Góra przegra w Bydgoszczy.
    Wygrana Bydgoszczan nad Zieloną jest dla mnie wielce prawdopodobna, ale wcześniej jedzie tam Tarnów i wynik może nam wiele wyjaśnić ;)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!! Ludzie nie ma co gdybac i planowac kto ile punktow zdobedzie przy tak wyrownanej lidze..!! w Tarnowie wystarczylo ze wypadl Ljung i co ...w rzeszowie braklo 4 pkt z czestochowa 2 pkt..z toruniem 1pkt....szkoda sie denerwowac!!!! i nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu bo w kazdej druzynie jech wypadnie jeden dobry zawodnik ( Crump) z Lesznem i co ..Zycze wszystkim zespolom Bezkolizyjnej Jazdy !!!

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Tarnowie wystarczylo ze wypadl Ljung i co ...w rzeszowie braklo 4 pkt...
    Krociutka masz pamiec kolego, bo zapomniales jak widac ze w tym meczu nie pojechal tez Watt z Nichollsem. Gdyby oni byli to nawet przy obecnosci Ljunga obawiam sie ze braklo by wam troche wiecej niz 4 punkty :P Nie sadze tez zeby Ljung zrobil furore w Rzeszowie, wydaje mi sie ze mialby problem z tymi brakujacymi 4 punktami ;)

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik Awatar hydroas
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porownywanie Zielonki do Rzeszowa jest moim zdaniem nie do konca sluszne, Rzeszow znacznie lepiej prezentuje sie na wyjazdach. Mysle, ze skoro Torun z Tarnowa wywiozl remis jadac bez Kosciechy i Drymla to Rzeszow w pelnym skladzie moze sie pokusic o zwyciestwo. Czego im serdecznie zycze, poniewaz znacznie urealniloby to scenariusz Golloba spuszczajacego Bydgoszcz do 1 ligi ;P
    Wiesz nie wiem czy Rzszeszów jeżdzi lepiej od Zielonki na wyjazdach. Ja twierdze,że Rzeszow wlasnie wiecej traci w meczach wyjazdowych- wynik ciagnie Nicki bo reszta jak wyjdzie. No ale zobaczymy. Tor wszystko zweryfikuje

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafik
    W ogóle patrzysz nierealnie i niekonsekwentnie w swoim poście, ponieważ stawiasz na zwycięstwo Polonii z Tarnowem 49:41 gdzie Gollob będzie u siebie i Tarnów jest mocniejszy od Zielonki a z kolei uważasz,że Falubaz zremisuje nad Brdą? Na jakiej podstawie tak sądzisz-chodzi mi nie o twoje "chcecie",ale jakieś argumenty stojące za tym.
    Yes, yes i jeszcze raz yes. Mój ulubieniec wraca w swoim stylu, za który go tak uwielbiam(patrz pogrubienie).
    Żyjesz stereotypami. Jak komputer. To co tu napisałeś i jeszcze tam na dole o Rzeszowie, o to...
    Będąc realistą twierdzę,że Tarnów wygra wysoko z Rzeszowem bo ma skład silniejszy a przede wszystkim liderów jadących u siebie a Rzeszów poza Nickim to jedna wielka niewiadoma tym bardziej na wyjezdzie. Bardzo mnie dziwi,ze tak słaby personalnie skład jak Marma jest tak wysoko bo patrząc obiektywnie poza Nickim i przecietnymi Nichollsem i Dobruckim nie mają jakichkolwiek mocnych punktów a jednak są tak wysoko.Jednak jeśli dojdzie np. do play-off pomiędzy tymi zespołami to teraz postawiłbym na Tarnów w dwumeczu.
    Chodzi mi oto,ze nie mają NAZWISK,które powinny ich do tego predystynować-do dobrych wyników bo Watt jest objawieniem,ale patrząc przed sezonem wyglądać tak nie powinno o czym wszyscy pisali i mówili dlatego zaskakuja in plus niz powinni patrząc na skład personalny.
    Ty widzisz nazwisko i wszystko wiesz. A tak naprawdę gówno wiesz. Potem się obrażasz i denerwujesz, że taki a taki słabiak objechał Twoich asów. Sezon się konczy a ty dalej swoje. Personalnie słaby skład Rzeszów miał na wstepie sezonu. Teraz to wszystko wzięło w łeb bo słabiaki jadą równo, a Watt szaleje niesamowicie. Ty zatrzymałes sie ciągle na kwietniu, gdzies tak po drugiej kolejce, bo Polonia wtedy jeszcze była nawet liderem.

    Wracając do tematu tego wątku. Ja musze się przyznać, że przed sezonem zdecydowanie stawiałem Bydgoszcz, jako drużynę absolutnie do degradacji. Na dzień dzisiejszy mógłbym triumfować, ale wcale nie mam takiego zamiaru. Po obejrzeniu Bydgoszczan, wbrew pozorom widzę w tej ekipie niesamowity potencjał. Tyfusów można z łatwością utrzymać w E-lidze. I według mnie zaczyna tam iść ku dobremu. Pierwszy krok. Odsunięcie od składu Staszewskiego. Drugi. Emil do konca roku w składzie. Gdyby Bydgoszcz jechała do konca w jednakowym zestawieniu, czyli dajmy na to: Davidsson, Szczepaniak, Emil, Klecha czy tam Okoń, Jonsson, Buczek i najbardziej przereklamowany junior Polski Siopek Jedrzejewski to moga spokojnie ratować swój byt. Podstawa to Davidsson, Emil, Adrenalina i Buczek zawsze w składzie.
    Ty tam Rafik jeszcze piszesz, że predzej Tarnów wygra u was niż Zielona, bo Gollob będzie u siebie. Statatata. W Twojej głowie, to idzie jak jakiś łancuch. Tak mi się wydaje. Bydgoszcz - Tarnów - beton - beton - Gollob - dobra jazda. Kto wam do cholery każe ciągle betonowac tę Bydgoszczałke. Można zrobić przecież pod koło. Potrenować. Wszyscy wasi ludzie pojadą. Nie ma się co obawiać. I będzie ciekawiej. A Tarnów? Jaca Gollob pierwszy do audicy.
    A jeszcze o derbach. Tu możemy sobie pisac i argumentowac na milion sposobów. Interesując się sportem jako ogółem, każdy wie, że derby rządzą sie swoimi prawami i to jest absolutna prawda. Zielona pojechała do Leszna i nie miała prawa dojechać do 40. Zrobiła to w bardzo dobrym stylu. Rzeszów u siebie nie miał prawa wygrac pierwszego spotkania z Tarnowem. A jednak. Zakładam analogicznie do meczu pierwszej rundy w Rzeszowie pomiędzy Stalą i Unią, że drużyny w rewanżu wystartują w składach:
    Unia- 1. Gollob, 2. J.Rempała, 3. Kołodziej, 4. J. Gollob, 5. T. Kostro, 6. Zieliński, 7. Kiełbasa.
    Stal- 1. Nicki, 2. Kuciapa, 3. Dobrucki, 4. Miesiąc, 5. Nicholls, 6. Leś, 7. Messing.
    Czy ktoś by stawiał na Tarnów? Niepoprawni optymiści. Tu się dzieją rózne rzeczy, z tym, że w żużlu w spotkaniach derbowych gospodarze nie mają takiego wyraźnego atutu swojej nawierzchni. Drużyny będące w sasiedztwie często jeżdzą na blisko położonych torach. Tak czy inaczej będzie ciekawie.


  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Unia- 1. Gollob, 2. J.Rempała, 3. Kołodziej, 4. J. Gollob, 5. T. Kostro, 6. Zieliński, 7. Kiełbasa.
    kę?

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Moim skromnym zdaniem wynik walki o 6-te miejsce bedzie nastepujacy:

    Tarnow:


    z Rzeszowem 3
    z Bydgoszczą 3
    z Lesznem 0
    z Wrocławiem 0

    suma: 14
    Zielona Góra:

    z Wrocławiem 0
    z Toruniem 2
    z Rzeszowem 2
    z Bydgoszczą 3

    suma: 15

    Pozdrawiam
    Moim zdaniem nie ma możliwości, aby Zielona Góra wywiozła z Bydgoszczy trzy punkty, bo nie wywiezie żadnego! :)
    Bardziej prawdopodobna jest już wygrana w toto-lotka :D
    Dlatego w dwumeczu o utrzymanie pojedzie Polonia z Falubazem.

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2007
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh ;] jak nie wygramy jak wygramy? wieksze prawdopodobienstwo jest takie ze Bydgoszcz nie zdobedzie juz punktow w lidze

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Moim zdaniem nie ma możliwości, aby Zielona Góra wywiozła z Bydgoszczy trzy punkty, bo nie wywiezie żadnego! :)
    Bardziej prawdopodobna jest już wygrana w toto-lotka :D
    Dlatego w dwumeczu o utrzymanie pojedzie Polonia z Falubazem.
    Przed meczami w Bydgoszczy to samo mówiło się o rywalach z Leszna , Rzeszowa i Wrocławia

  23. Powrót do góry    #68
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Moim zdaniem nie ma możliwości, aby Zielona Góra wywiozła z Bydgoszczy trzy punkty, bo nie wywiezie żadnego! :)
    Bardziej prawdopodobna jest już wygrana w toto-lotka :D
    Dlatego w dwumeczu o utrzymanie pojedzie Polonia z Falubazem.
    Przed meczami w Bydgoszczy to samo mówiło się o rywalach z Leszna , Rzeszowa i Wrocławia
    Nie wiem kto tak mówił? W meczach z Lesznem i Wrocławiem Bydgoszczanie nie byli faworytami. Z Rzeszowem tak, ale ostatecznie jechali bez Jonssona.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Moim zdaniem nie ma możliwości, aby Zielona Góra wywiozła z Bydgoszczy trzy punkty, bo nie wywiezie żadnego! :)
    Bardziej prawdopodobna jest już wygrana w toto-lotka :D
    Dlatego w dwumeczu o utrzymanie pojedzie Polonia z Falubazem.
    Przed meczami w Bydgoszczy to samo mówiło się o rywalach z Leszna , Rzeszowa i Wrocławia
    Nie wiem kto tak mówił? W meczach z Lesznem i Wrocławiem Bydgoszczanie nie byli faworytami. Z Rzeszowem tak, ale ostatecznie jechali bez Jonssona.
    Bydgoszczy w obecnej chwili przystępując do meczu obojętnie z jaka drużyna ekstraligową nie jest faworytem to po pierwsze . A po drugie proponuje poczytać sobie wątki meczowe i zobaczysz kto tak mówił . Polecam wątek Bydgoszcz - Leszno

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Moim zdaniem nie ma możliwości, aby Zielona Góra wywiozła z Bydgoszczy trzy punkty, bo nie wywiezie żadnego! :)
    Bardziej prawdopodobna jest już wygrana w toto-lotka :D
    Dlatego w dwumeczu o utrzymanie pojedzie Polonia z Falubazem.
    Przed meczami w Bydgoszczy to samo mówiło się o rywalach z Leszna , Rzeszowa i Wrocławia
    W meczu z Lesznem kontuzji nabawił się Jonsson, z Rzeszowem w ogóle nie wystartował, a z Wrocławiem nie jechał Buczkowski.
    Poza tym Zielona Góra przegrała mecz u siebie, więc nie widzę podstaw, aby miała wygrywać na wyjeździe ;)

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    W meczu z Lesznem kontuzji nabawił się Jonsson, z Rzeszowem w ogóle nie wystartował, a z Wrocławiem nie jechał Buczkowski.
    Poza tym Zielona Góra przegrała mecz u siebie, więc nie widzę podstaw, aby miała wygrywać na wyjeździe ;)
    W meczu z Lesznem Jonson nabawił się kontuzji bodajże w swoim 4 starcie. Jadąc na 4:2 w plecy (za Adamsem), z czego z 4:2 zrobiło się 5:1 dla Unii i przewaga wzrosła do 6 pkt (o ile się nie mylę) Wiec nie widzę tu jakiegoś wielkiego wypaczenia meczu. A jeżeli chodzi o mecz Polonia - Falubaz to powiem tak. Zawsze musi być ten pierwszy raz:)

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Jeżeli jesteś taki drobiazgowy, to pozwolę sobie przypomnieć, że w meczu z Lesznem, w 11. biegu, przy stanie 33-27 dla Polonii defekt na drugiej pozycji zanotował Szczepaniak i z 2-4 zrobiło się 0-5, bowiem wcześniej zdefektował na starcie Staszewski!
    A Jonsson zanotował upadek przy stanie 34-37, a kontuzja wyeliminowała go z dalszych zawodów!

    Generalnie to Polonia ma pecha, bo z tych wszystkich przegranych meczów na własnym torze żadna nie była nieprzypadkowa, także nadal nie widzę podstaw, aby Falubaz miał tam wygrać, zwłaszcza że przegrał mecz na własnym torze! ;)

  28. Powrót do góry    #73
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli jesteś taki drobiazgowy, to pozwolę sobie przypomnieć, że w meczu z Lesznem, w 11. biegu, przy stanie 33-27 dla Polonii defekt na drugiej pozycji zanotował Szczepaniak i z 2-4 zrobiło się 0-5, bowiem wcześniej zdefektował na starcie Staszewski!
    A Jonsson zanotował upadek przy stanie 34-37, a kontuzja wyeliminowała go z dalszych zawodów!

    Generalnie to Polonia ma pecha, bo z tych wszystkich przegranych meczów na własnym torze żadna nie była nieprzypadkowa, także nadal nie widzę podstaw, aby Falubaz miał tam wygrać, zwłaszcza że przegrał mecz na własnym torze! ;)
    rozumiem ze z buczkowskim polonia by wygrala ze sparta, kon by sie usmial. tyle bydgoszczanie pisza o swoim cienkim skladzie ale jak widac nie do kazdego to dociera. oj bym zapomnial emil jechal ze zlamanym paznokciem :)i dlatego sparta wygrala

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak bedzie wygladala kocowka tabeli wedlug mnie.
    Tarnow 13pkt
    Bydzia 11pkt
    Zielonka 10pkt

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    20-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zilonka nie da rady z bydzia.
    Jak pojedzie Davidsson to raczej nie powinien byc gorszy od lindgrena czy iversena ,a jak bedzie to o minimalna ilosc punktow.
    Juniorzy u nas beda gora.
    Jonsson swoje pojedzie.
    Emil coraz lepszy a wiec powinien uzbierac podobna zdobycz co z wroclawiem.
    Licze ze Okon wreszcie upoera sie ze sprzetem i bedzie koniec defektow,bo z wroclawiiem w pierwszych 2 biegach wygladal niezle.
    A i klecha ze szczepanem cos doloza.
    A wiec polonia gora.
    Jestem ciekaw jak pojedzie protsa.
    To jest zawodnik ktory pod presja moze totalnie schrzanic a moze tez walnac 13pkt(5)

    Ogolnie Tarnow bedzie grozniejszy .
    Wiadomo Tomek i Jace pojada niezle.
    A zwlaszcza Tomek.
    Holta i Kolodziej tez nieobliczalni.

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Slaba ta Bydgoszcz slaba.
    O zdobyciu 4 punktow w 2 pierwszych kolejkach przez Bydgoszcz zadecydowalo bardzo dobre przygotowanie druzyny do sezonu. Od 3ciej kolejki zaczely jednak wychodzic indywidualne mozliwosci poszczegolnych zawodnikow wiec Polonia (jaka Polonia to jest BTZ) przegrywa mecz za meczem.
    I mam nadzieje, ze tak bedzie do konca i od sezonu 2008 Bydgoszcz nie bedzie jezdzic w lidze, w ktorej nie powinna jezdzic od 2004 roku po dokonaniu przekretu zwiazanego ze zmiana szyldu.

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jeżeli jesteś taki drobiazgowy, to pozwolę sobie przypomnieć, że w meczu z Lesznem, w 11. biegu, przy stanie 33-27 dla Polonii defekt na drugiej pozycji zanotował Szczepaniak i z 2-4 zrobiło się 0-5, bowiem wcześniej zdefektował na starcie Staszewski!
    A Jonsson zanotował upadek przy stanie 34-37, a kontuzja wyeliminowała go z dalszych zawodów!

    Generalnie to Polonia ma pecha, bo z tych wszystkich przegranych meczów na własnym torze żadna nie była nieprzypadkowa, także nadal nie widzę podstaw, aby Falubaz miał tam wygrać, zwłaszcza że przegrał mecz na własnym torze! ;)
    Tak. jakby nie pech Polonii to by pewnie do dziś meczu nie przegrała. A Unię to by wręcz rozgromiła...

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Generalnie to Polonia ma pecha, bo z tych wszystkich przegranych meczów na własnym torze żadna nie była nieprzypadkowa
    Tak, bo tylko Bydzia ma pecha... A przypomnij sobie zwycięstwo, które również nie było nieprzypadkowe. Apator jedzie bez Ząbika, Miedzińskiego, Zagara, Drymla, i połowy Jagusia. 2 punkty w prezencie :P

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik Awatar jac_tor
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...i Kościechy :)

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    A Rzeszow bez Watta, Dobruckiego Nicholsa??? Kazdy ma problemy kadrowe tyle ze jak w przypadku Polonii brak Jonssona oznacza dno. W Rzeszowie tez ale Nicholls Watt Dobrucki pewnie pokonali Bydzie z Jonssonem wiec...

    Ciekawostka w Polonii jest "rowny" sklad 7 zawodnikow ma sr. pomiedzy 1,3 a 1,5 :P mozecie rotowac skladem do woli.

    Ale za to wy macie przyszlego IMS Emila... w 2011 bedzie juz IMS

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Po polowie kolejki nr 11 i rozegraniu zaleglego spotkania 9. rundy wiadomo juz troche wiecej. Szczegolnie jesli chodzi o doly tabeli. Bydgoszcz na normalnym poziomie, Tarnow z +6 w dwoch meczach, co stawia w trudnej sytuacji Falubaz, ktory, zdaje sie, zmuszony bedzie do pobicia Polonii w Bydgoszczy i ostrej walki o zwyciestwo i bonus u siebie z Toruniem jesli marzy wciaz o 6. miejscu przed PO (a na pewno marzy).

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Generalnie to Polonia ma pecha, bo z tych wszystkich przegranych meczów na własnym torze żadna nie była nieprzypadkowa
    Tak, bo tylko Bydzia ma pecha... A przypomnij sobie zwycięstwo, które również nie było nieprzypadkowe. Apator jedzie bez Ząbika, Miedzińskiego, Zagara, Drymla, i połowy Jagusia. 2 punkty w prezencie :P
    a skąd pewność, że wygralibyście w pełnym składzie? ;)
    poza tym to jeden jedyny mecz!
    oczywiście pamiętam o kontuzji Kościechy i absencji w kilku meczach, ale sam Kościecha dla Apatora nie jest tak znaczącym osłabieniem, jak Jonsson, czy Buczkowski dla Polonii :)
    myślę, że gdyby nie to, to zdołalibyśmy wygrać u siebie z Rzeszowem i nasza sytuacja w tabeli byłaby nieco ciekawsza a w sytuacji, jaka się teraz wytworzyła nie bylibyśmy uzależnieni od wyników w innych meczach, bo wystarczyłoby wygrać dwa mecze u siebie..

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiscie sytuacja na dole tabeli jest coraz ciekawsza.Gdyby wszystko przebiegalo planowo to koncowa tabela powinna byc nastepujaca:
    6.Unia 14 pkt
    7.Falubaz 12 pkt
    8.Polonia 11 pkt
    Ale wystarczy,ze Zielonka wygra ostatni mecz w Bydgoszczy i wskoczy wtedy na 6 miejsce.W najgorszej sytuacji sa jednak polonisci-oni musieliby wygrac z Unia za 3 pkt i liczyc,ze Tarnow przegra u siebie z Lesznem,wtedy Polonia i Falubaz mialyby po 12 pkt,a Unia punkt mniej.Ja mysle,ze tarnowianie nie beda chcieli nerwowo nasluchiwac wiesci z Bydgoszczy w ostatniej kolejce i juz teraz zwycieza z Polonia.Ale nawet jesli Tarnow wygra w Bydgoszczy,a potem przegra u siebie z Lesznem to Falubaz moze ich wyprzedzic zwyciezajac rowniez z Polonia.Tak wiec jeszcze wiele scenariuszy jest mozliwych i wiele moze sie zdarzyc.A nalezy pamietac,ze dla Leszna z marketingowego punktu widzenia idealnym rywalem w cwiercfinale bylby Falubaz,wiec kto wie czy nie pomoga oni sasiadom zza miedzy i nie wygraja w Tarnowie.

    Moglby ktos napisac na jakiej zasadzie zostanie ustalony czwarty polfinalista[ktorys z przegranych] i czy w polfinale moze dojsc do powtorki z cwiercfinalu?Jak to jest,ze w I Lidze jest[po raz pierwszy] play-off z prawdziwego zdarzenia,a w E-Lidze jakies kuriozum,ktore jesli chodzi o poziom absurdalnosci moze smiało rywalizowac z tegorocznym regulaminem GP?

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz za tydzien przekonamy się kto zajmie 6 miejsce?

    Jesli Bydgoszcz "uszczknie" choc punkt w Czestochowie,co przy obecnie prezentowanej formie Lwów jest całkiem mozliwe,to wynik meczu między Uniami(drugiego meczu,który będzie wg mnie decydował o 6 mscu) będzie juz praktycznie bez znaczenia...

    Zakładam ze Polonia spokojnie poradzi sobie z Zkz w ostatniej kolejce(przynajmniej na to wskazuje forma zawodników)a Unia T polegnie we Wrocławiu.


    Wariantów jest jeszcze kilka ale mysle ze najbardziej prawdopodbny(wg mnie) to wygrana Tarnowa nad Lesznem i mimo wszystko 0p Poloni w Czewie.(hmm...a moze na takim by mi zależało?...)

    A to oznacza 7 msce Poloni i 8 Zkz.

    Chociaz tak naprawdę to po tym co dziś wydarzyło sie przy W69 zastanawiam się czy jakiekolwiek ma znaczenie kto zajmie 7 miejsce skoro i tak zmierzy się z Zkz-em a ten...jest mizerny.

    Chociaz Sam niewiem moze to Torun taki silny?Albo tylko "wypadek" przy pracy?Bo do tej pory jechały te "Myszy" naprawde dobrze...
    " In and Out of Love "

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Leszno zaatakuje Tarnów już w tej kolejce gdyż będzie chciało uniknąć właśnie z nimi potyczki w playoff (zawsze przyjemniej jechać z Bydzią) wygrywając dwumecz z Tarnowem ma znaczenie również róznica punktowa i ta może być mniejsza od pary Rzeszów-Wrocław czy Toruń-Czewa. Jeżeli Toruń dołoży Czewie w dwumeczu najwyższą różnicą punktową to Leszno spotka się z Wrockiem w półfinale i tu naprawdę ma o co walczyć za tydzień Leszno w Tarnowie. To oczywiście może się zmienić ale jest bardzo prawdopodobne a mnie by ucieszyło.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •