Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Dodatki do FIM Speedway GP 2 oraz Demonic Speedway na GeForce

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dodatki do FIM Speedway GP 2 oraz Demonic Speedway na GeForce

    Mam 2 pytanka:
    1.Czy podobnie jak do Fim Speedway GP ,tak i do SGP2 zostały stworzone już jakie¶ dodatki,patche,czy może kto¶ już nad tym pracuje?
    2.Czy kto¶ wpadł już może jak uruchamiać Demonic Speedway na kartach GeForce,w końcu to już prawie 5 lat od premiery ;-)Za wszelkie wiadomo¶ci lub pomysły z góry wielkie dzięki.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2.Czy kto¶ wpadł już może jak uruchamiać Demonic Speedway na kartach GeForce,w końcu to już prawie 5 lat od premiery ;-)
    uruchamia sie plikiem *.exe ;)
    a tak na powaznie to na geforce gra chodzi normalnie, nie wiem w czym masz problem. Odpalalem ja na geforce 2 mx i nie spotkalem sie z zadnymi problemami.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to masz fajnie qfir,może dlatego,że mam GeForce FX 5200 nie chodzi,po wl±czenieu gry ekran robi sie czarny i po chwili wraca do winda.Po odinstalowaniu sterownikow gra sie wł±czala,ale strasznie zamulała,bo wyswietlal sie komunikat o braku Open GL.A gdy probowalem starszych sterów to powtarzala się sytuacja z czarnym ekranem ;( .
    Ps qfir nie wiesz co jest ze stronk± forum soccerlive,od kilku dni nie chce sie wl±czyć?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sproboj odinstalowac sterowniki i zainstalowac same do OpenGL (o ile tak sie da :)). Wyproboj tez tryby zgodnosci z wczesniejszymi windowsami.

    A co do soccerlive to sam chcialbym wiedziec co sie dzieje :)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki qfir,ale tego też próbowałem,bez skutku :(

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również mam GF FX 5200 i mnie bez problemu gra działała na sterownikach 44.03 jeśli dobrze pamiętam :)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam , co do stronki soccer-live to padly wszystkie fora z forka.us , czekamy na odp od nich co sie stalo i jak przywroca swoje fora - co mam nadzieje stanie sie szybko to przeniesiemy cala zawartosc forum na nowe forum ,stronka na ktorej jest plan podawany dziala caly czas bez problemow.

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Michalek-CKM,po zainstalowaniu tych sterów wszystko chodzi tak jak powinno,problem rozwi±zany!!! Masz u mnie duże piwo :)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może kto¶ się orientuje,czy jakie¶ dodatki do Demonica na sezon 2007 powstały?

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    forum soccer-live juz dziala :)

    http://www.soccerlive.i-fora.info/index.php

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy w demonicu mozna grac w lige?

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy w demonicu mozna grac w lige?
    Można oczywiście. W tej grze zaczynając karierę wybieramy klub w którym chcemy jeździć... Chyba Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Gorzów, Leszno, Wrocław, Rzeszów i Częstochowa chyba.. Jeździłem w Bydzi i od początku kariery wygrywałem wszystkie wyścigi prawie... Tylko dlatego że to jest dobry tor do jazdy po szerokiej...

    Powracając.. Jeździmy i w lidze i w GP.

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W±tek dotyczy SGP2,ale ja wzi±łem się za "Demonic Speedway"- i narazie udalo mi uaktualnić ligę do sezonu 2007(drużyny,składy,rozkład jazdy meczów,biegi według obecnego systemu) oraz GP na obecny sezon(sklady,system biegów-runda zasadnicza,2 półfinały,finał).Niektórych rzeczy nie umialem przeskoczyć,i tak w pierwszym biegu meczu ligowego obok 2 juniorow jedzie 2 zawodników z nr 4 i 12,gdyż nie udało mi sie stworzyć 7 osobowych drużyn,reszta zawodó przebiega normalnie.W GP została zeszłoroczna punktacja-25,20,18 itd,ale z ni± też mam małe problemy. Nie mam zielonego pojęcia na temat programowania,zmiany w folderze "Teams" robię za pomoc± notatnika.Uważam,że uda mi się jeszcze zrobić system play off oraz IMP.Narazie POTRZEBUJE programu,który otworzy plik z folderu "Data",który jest spakowany w formacie "Quake Pak",gdybym się do niego dostal to dużo graficznych rzeczy dałoby się poprawić-loga drużyn,kevlary itd,i pewnie zapewniłoby stabilno¶ć gry,bo narazie dodatek jest jeszcze zbyt niepewny,żeby go wystawić.PROGRAM DO ROZPAKOWANIA "QUAKE PAK" PILNIE POTRZEBNY!!!Żadne win rary,pak explorery,czy pak ekstraktory nie daj± rady ;(

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mógłbyś wrzucić chociaż pliczek z ulepszonym GP do demonica??

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No w tym jest problem,że po 2 turniejach gp gra sie wiesza i dopóki nie otworze pliku data to niestety nic na to nie poradze ;(

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda :/ popykałbym sobie w GP z tą nową formułą no ale życzę powodzenia w dalszych pracach ;)

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.q2tdpm.pl/page.php?id=art/a__epak tu masz o quake pakach otworzysz to PakSpace, PakExplorer lub Qped. Mam nadziej ze uda ci sie zronic stabilna aktualna wersje
    http://www.bsk.vectranet.pl/~djgod/2nd/q2pak/pakscape.exe
    http://www.bsk.vectranet.pl/~djgod/2nd/q2pak/pakexp.exe

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    to co podajesz to do otwierania paków w grze Quake ale demionica nie otworzy

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jackasek dobrze piszę,próbowalem różnymi programami,ale niestety nie dało rady otworzyć,więc raczej już nie będe próbował i daje sobie spokój z uaktualnieniem Demonica,choc gdyby kto¶ znal jaki¶ sprawdzony program który otworzy Quaka Pak-a w Demonicu to chętnie zrobie patch na sezon 2007.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach

    pak

    To nie jest Quake pak w demonicu tylko pak a wyswietla ci tak dlatego ze uzywasz programu do otwierania pak z gry Quake. A jak ty chciales play offy zrobic? byś musial dostac się do pliku exe i wprowadzic formuly a wątpie ze to takie proste bo jakby było takie proste to ktos juz by przerobil fim gp na ligę

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie ratujcie. Naszło mnie, żeby popykać sobie w Demonic Speedway po dlugim czasie, lecz wygląda na to, że mam problemy z uruchomieniem gry, gdyż mam zbyt ... nowego kompa. Nie dało nic zainstalowanie sterowników 44.03, jak to ktoś wcześniej napisał. Moja karta graficzna to GeForce 7300 GT. Wie ktoś jak mi pomóc?? będę wdzięczny za wszelką pomoc.

    Pozdrawiam
    CYBI.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też miałem ten kłopot... Ściągnij sobie starsze sterowniki, np. mi poszło na OpenGL-u/GE Forcie 5300 :P

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    29-02-2008
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy jest gdzieś dostępne spolszczenie do fim speedway grand prix 2 ????????

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako takiego spoolszczenia nie ma spolszczenia, jest tylko pelna wersja polskojezyczna.
    Mozliwe jednak, ze mozna spolszczyc podmieniajac niektore pliki, ale to nie jest pewne, bo chyba nikt tego nie probowal.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a po co do FIMA spolszczenie ? Nawet najwiekszy laik z angielskiego nie bedzie mial problemow z przetlumaczeniem kilku slowek.

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POMOZCIE!!
    Mam Fim SGP2 i Demonica ,aleniestety oby dwie gry mi nie chodza gdyz mam windowsa viste ;/
    Czy s± juz jakies sterowniki lub patch ktore umozliwiaja gre na viscie??
    Z gory Dzieki ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •