Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: Delecta-Joker kto zagra w PLS 2007/2008

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Delecta-Joker kto zagra w PLS 2007/2008

    Jak kiedyś napisał mój ulubiony internetowy Znawca siatkówki X-man "czas na weryfikację marzeń, pragnień i "fachowych" ocen na boisku."
    Pora na wojnę o PLS pierwsza bitwa już w czwartek, Piła chyba traktuje sprawę poważnie bo do Bydgoszczy przyjedzie już jutro i planuje dwa treningi.
    Bydgoszcz też nie odpuszcza, była na obozie w Spale co zdaniem jej trenera daje gwarancje wysokiej formy,
    Obie drużyny wystąpią w najsilniejszych składach nic nie słychać o kontuzjach,czyli szykuje się gra na maxa.
    Oglądałem na żywo trzeci mecz Piły z Sosnowcem i stawiam na gładkie zwycięstwo Delecty w trzech meczach.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo bym chciał się mylić, ale to Chemik pozostanie w PLS nie mniej jednak twierdze ze Joker jest w stanie powalczyc o zwycięstwo, ae jak KOcik zacznie kopac z zagrywki to tylko klepki będą sie odwaracac na druga strone.
    Sytuacja w zeszlym sezonie była o 180* inna o Joker był faworytem. Moe historia zatoczy kolo i to slabszy wygra ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, widzę, ze dalej Ci siedze w przełyku :-) - to dobrze ;)
    Czekam z utęsknieniem, żeby zobaczyć "przepaść" dzielącą zupki od Jokera...trzymając mocno kciuki za pilan i życząc im powodzenia ;).


    P.S.
    Takie pytanie poza konkursem. Janusz wiesz coś może ws Pana Popika i jego posadzie na przyszły sezon w Bydgoszczy?????:)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja ci pisałem na ten temat;-) w sumie o obu trenerach dzisiejszej potyczki:D

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, wiem, chciałem potwierdzenia u źródła. :)
    Bo jakos ciezko mi w to uwierzyc :)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Delecta/Chemik - Joker 3:0 w serii spotkań!

    Ja ci pisałem na ten temat;-) w sumie o obu trenerach dzisiejszej potyczki:D
    To może napiszesz tutaj co z trenerem Popikiem bo u nas w Bydgoszczy nic nie wiadomo-oczywiscie oficjalnie więc z chęcią poczytam o planach itp..
    Co do rywalizacji to nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia niż 3:0 w serii dla Chemika,który jest meega faworytem!
    Xman i kuba--badzcie kurna realistami bo skoro od Sosnowca dostaje w dupe Piła to co tutaj mówic o Chemiku,który o punkt był od play-off w PLS! Czy wy głowy nie macie pisząc o jakichś szansach Jokera w tej rywalizacji?
    Sieńko z Kazmierczakiem już rozmawiaja o transferach na przyszły sezon jednak o konkretach jest na razie cicho a z czym Jokerek chce do PLS? Nie ma szans i całe szczęście bo Chemik bardziej na to zasługuje pod każdym względem czyli:sportowym,organizacyjnym(kibice,sponsor,hala ,budżet)!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma sie co łudzic ale ten pojedynek to bedzie walka Dawida z Goliatem. Pila moze miec problem z wgraniem chocby ... seta i po 3 spotkaniach to sie zakonczy.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypomnę ci drogi kolego iż w sezonie 2003/2004 BBTS także był murowanym faworytem w konfrontacji z Górnikiem Radlin i także przegrał play-off jednym punktem albo raczej przegrał meczem AZS PW-AZS Olsztyn.
    Poczekaj do pierwszych meczów pomiędzy tymi drużynami.Ja Chemika na oczy nie widziałem, za to Joker zaprezentował się dobrze w Bielsku.

    Nie rozumiem porównania Dawid i Goliat. Przecież Dawid z nim wygrał :-)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypomnę ci drogi kolego iż w sezonie 2003/2004 BBTS także był murowanym faworytem w konfrontacji z Górnikiem Radlin i także przegrał play-off jednym punktem albo raczej przegrał meczem AZS PW-AZS Olsztyn.
    Nie no wtedy w olsztyńskiej drużynie panowała epidemia grypy i stąd 3:0 dla Polibudy ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi to obojętne kto wygra, ale życzę szczęście Gerymowi :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma szans i całe szczęście bo Chemik bardziej na to zasługuje pod każdym względem czyli:sportowym,organizacyjnym(kibice,sponsor,hala ,budżet)!
    ...i to jest właśnie powód dla którego jestem za Piłą i zawsze będę przeciwko Bydgoszczy. :-).
    I pamiętajcie poza nazwiskami liczy się wola walki....zobaczymy jaka będzie Janczaka (z którym i tak się spotkamy w przyszłym sezonie w I lidze :-) ) i spółki.

    Należy mój drogi to się becikowe Twojemu dziecku, które kiedyś być może spłodzisz....a za zasługi to możesz dostać order na portalu Delta Force Land Warriors:-).

    Janusz i o takich kibicach z Bydgoszczy właśnie Ci pisałem :-)

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witaj X-man Bydgoszcz to duze miasto i zawsze się znajdzie paru intelektualnie sprawnych inaczej, jak już pisałem w innym temacie twierdzę że to co pisze Realista nie jest zdanie większości bydgoskich kibiców.
    Skąd Ci się wzieły u Ciebie zupki wiem ze połowa siatkarskiej Polski nazywa nas "kiśle" lub "budynie" ale zupki?

    Co do Pana Popika to jest tak jak i z zawodnikami, zarząd klubu mając w pamięci casus Rzeszowa zdecydował że do końca rozgrywek nie ma dyskusji i działań? w sprawie składu na następny sezon. Zadanie na teraz to utrzymać się w PLS a co dalej, przyjdzie na to czas jak się wyjaśni status drużyny. W prasie były dwie informacje podobno cytowano wypowiedzi działaczy, jedna dyrektora spółki o kosmetycznych zmianach i drugo kierownika druzyny że rozmowy trwają i są już pomysły na nowy skład. Czy wymiana trenera to kosmetyczna zmiana nie wiem jakie w tym temacie są standarty Nyskich kibiców? jak wspomnę ile razy zmieniono tam trenera w poprzednim sezonie to może?

    Na poważnie to ustaliłem że paru działaczy ma jakieś uwagi do pracy trenera ale podobno prezes przerwał te dyskusje twierdzeniem że skoro gość wykonuje zadania do których został wynajety to po co zmiany, jak obserwuję działania tego klubu to decyzja zarządu będzie taka jak zdanie Prezesa. Czyli jeśli Delecta utrzyma się w PLS to Pan Popik jak zechce to dalej bedzie trenerem w Bydgoszczy.

    O motywację Jańczaka i reszty nie ma co się obawiać bo w kontraktach jest zapis o wysokich premiach za wykonanie zadania tj utrzymanie się Delecty w PLS.
    Na koniec za kumotrem Szyszkownik: My wiemy że są w Polsce Kibice co nie kochają Delecty ale My tak długo będziemy ich kochać ze i oni pokochają nasz Bydgoski Klub.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym roku Jokerowi do pierwszej osemki PLS zabrakło 1 punkcika we Wrocławiu! Więc faworyci nie zawsze wygrywają, i to jest piękno siatkowki ;)

    Co do bydgoskich budyniow i kislow mam linka do filmu z zeszłorocznych barazy ;)
    Więc drogi Chemiku, do jutra!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :D to jeszcze parę sezonów musisz mnie pokochać :).
    Mi sie Delecta kojarzy z Żurkiem i sześcioma tradycyjnymi polskimi zupami…ale nie o tym i nie teraz .
    Od trenera to raczej się buduje drużynę, a w zeszłym sezonie w Nysie był 1 (jeden ) trener – osobiście jak nie jestem za zmianami podczas trwania sezonu napiszę TYLKO jeden. Czy zmieniać podczas jego trwania, czy nie…są różne opinie, Bydgoszczy rok temu wyszło to na dobre w każdym razie.

    Cisza transferowa jest b. dobrą rzeczą, jednak jak patrzę na ich przebieg i rozrywanie co bardziej łakomych kąsków to uważam, że jak w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni nie zadziałacie to będzie cienko z wartościowymi zawodnikami.




    Ale nie moja sprawa…na pocieszenie dla wszystkich anty sympatyków nyskiej siatkówki polecam linka, żeby zobaczyć co po nas zostało:

    www.azsnysa.pl

    Pozdrawiam



    NA ZAWSZE WIERNI NA ZAWSZE RAZEM Na zawsze STAL NYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co? Jest po pierwszym meczu ;)
    Joker pokazał, ze otrafi grać w siatkówkę ;)Ugrali 2 sety, a było blisko odniesiena zwycięstwa ;D Zobaczymy jak będzie jutro, oby znow ładne spotkanie dla kibicow ;)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i nie ktorzy mowili ze pilanie nie zdobędą seta! zdobyli az dw i to na wyjezdzie. Jak to sie potoczy dalej nie wiadomo, ale pokazali charakter! Brawo chłopaki

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Delecta Bydgoszcz VKS Joker Piła 3:2 21:25, 25:20, 25:22, 29:31, 15:11

    Oglądałem na żywo trzeci mecz Piły z Sosnowcem i stawiam na gładkie zwycięstwo Delecty w trzech meczach
    :-)
    Nie ma sie co łudzic ale ten pojedynek to bedzie walka Dawida z Goliatem. Pila moze miec problem z wgraniem chocby ... seta
    - 200% Twojej normy zrobili juz Borys :P

    Jak widać "przepaść" dzieli obydwie drużyny i poziomy. :P:P:P
    Janusz liczę na REALNY opis meczu.

    Pozdrawiam i obu drużynom życzę powodzenia w zmaganiach, a kciuki dalej trzymam za Piłą

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze jednak w pozytywnym tego znaczeniu słowa "cwaniak" Gerym znalazl sposob na Delecte - Ci pewnie troche zlekcewazyli rywala a poza tym Popik to zadna rewelacja co do trenerskiej ławki.

    Niemniej jednak na dzis to Delecta jest blizej PLS ale pewnie u takiego Janczaka trudno o mobilizacje, gdyz w glowie juz zawrocil mu Maciej Jarosz, ktory we Wrocławiu zamierza zmontowac calkiem ciekawa druzyne.

    W nadchodzacym sezonie poziom 1 ligi bedzie o niebo wyzszy bo wszyscy sie zbroja oprocz Nysy ale moze jakims hitem blysnie na poniedzialkowej konferencji prasowej prof. Knosala, ktory ja zwolal i pewnie teraz napredce z Palaczem montuja jakies nazwiska aby czyms sie na tej konferencji pochwalic bo zapowiada sie najazd mediow na Nyse - nie wiadomo czy dziennikarze sie wogole zmieszcza a byc moze pol godziny przed konferencja profesor ja odwola, co jak co ale w jego przypadku jest mozliwe!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też uważam, że głównie sprawa rozbija się o motywację, ale z drugiej strony siatkarzy powalających na kolana w Bydgoszczy nie ma i nikt mi nie wmóei, ze są siatkarską potęgą :-). Ot zbieranina "przestarzałych" nazwisk. Zastanawia mnie to, ze skoro myślą o długotrwałej przygodzie z PLS i dysponują "takim" budżetem, jakim się chwalą kibice dlaczego nie inwestują w młodych zawodników, długotrwałe kontrakty gwarantujące ciąglość koncepcji w budowie zespołu??
    Joker na chwile obecną jest na pewno bardziej przyszłościową drużyną niż Delecta.
    Tyle ode mnie

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-Man te dwa przegrane sety to prezent od Pana Popika a i Winnik mial dzien Konia, gdyby zagrał jak z Nysą to by w żadnym secie 15 punktów nie zdobyli. Za cały ten "Horor" według mnie wine ponosi Trener chyba już myśli o następnym sezonie i nowych kontraktach dla pupili bo w pierwszym secie trzymał Kazimierczaka na środku (zero bloku i zagrywki)i Kocika wczoraj bez przyjęcia a piła praktycznie w niego zagrywała.dodaj do tego zakaz poza Janczakiem silnej zagrywki i stąd wziął się przegrany pierwszy set. Dwa następne sety pod pełną kątrolą z szalejącym Winnikiem.

    Czwarty set to dla mnie jakaś paranoja trenerska, wpuszcza najpierw Hoffmana i Kocika tych dzięki którym przegrywa pierwszego seta a jak jest chyba 22-18 i na zagrywkę idzie kopiący cały mecz Winnik to zdejmuje najlepiej przyjmującego Matusiaka i wpuszcza juniorka Kozłowskiego i trzyma go do 24-25, wtedy wymienia go na Kocika, bez przyjęcia,a Piła od razu w niego celuje. Do tego poziomu dostraja się panienka z wa-wy stojąca na miejscu pierwszego sędziego która się totalnie pogubiła. jej szczytowym osiągnięciem było przy stanie 24:23 Janczak atakuje w pole, boczny pokazuje pole dwaj blisko stojący zawodnicy piły ruszają w kierunku ławki a panienka pokazuje aut, dwie piłki dalej po bloku na Winniku piłka trafia go w głowę 2 (słownie dwa)metry od panienki a ona aut. Piaty set to zawsze loteria Piła na fali ale od zmiany stron pod pełną naszą kontrolą z przewagą delecty 3-2 punkty.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X-Man te dwa przegrane sety to prezent dla Piły od Pana Popika a i Winnik mial dzien konia, gdyby zagrał jak z Nysą to Joker by w żadnym secie 15 punktów nie zdobył. Za cały ten "Horror" według mnie wine ponosi Trener Delecty chyba już myśli o następnym sezonie i nowych kontraktach dla pupili bo w pierwszym secie trzymał Kazimierczaka na środku (zero bloku i zagrywki) i Kocika wczoraj bez przyjęcia a piła praktycznie tylko w niego zagrywała.Dodaj do tego zakaz poza Janczakiem silnej zagrywki i stąd wziął się przegrany pierwszy set. Dwa następne sety pod pełną kątrolą z szalejącym Winnikiem.

    Czwarty set to dla mnie jakaś paranoja trenerska, wpuszcza najpierw Hoffmana i Kocika tych dzięki którym przegrywa pierwszego seta a jak jest chyba 22-18 i na zagrywkę idzie kopiący cały mecz Winnik to zdejmuje najlepiej przyjmującego Matusiaka i wpuszcza juniorka Kozłowskiego i trzyma go do 24-25, wtedy wymienia go na Kocika, bez przyjęcia,a Piła od razu w niego celuje. Do tego poziomu dostraja się panienka z wa-wy stojąca na miejscu pierwszego sędziego która się totalnie pogubiła. jej szczytowym osiągnięciem było przy stanie 24:23 Janczak atakuje w pole, boczny pokazuje pole dwaj blisko stojący zawodnicy piły ruszają w kierunku ławki a panienka pokazuje aut, dwie piłki dalej po bloku na Winniku piłka trafia go w głowę 2 (słownie dwa)metry od panienki a ona aut. Piaty set to zawsze loteria Piła na fali ale od zmiany stron pod pełną naszą kontrolą z przewagą delecty 3-2 punkty.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy ta panienka to przypadkiem nie Kasia Sokoł?

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinieneś lepiej orientować się w personaliach osoby, której hmm. nie lubisz. PANI Katarzyna Sokół jest z Wrocławia.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, o to samo chciałem zapytać po poście Janusza, czy to aby nie Twoja ulubienica Borys sedziowala :D.
    Zważ jednak, ze to opinnie kibicow Bydgoszczy po meczu w którym mieli "zmiazdżyć" Jokera :) a który ledwo co wygrali . . .

    Januszu, Winnik cały sezon miał bardzo dobry, grał pierwsze skrzypce i o tym powinniście wiedzieć raczej(tym bardziej, ze Stasiu Pieczonka zna go doskonale ;)),ustawijąc defensywę pod niego ;)
    Z tym "do 15" to sie jednak chyba rozpędziłeś nieco :)
    Pisałem, ze wcale dużo nie jesteście lepsi od Pily :-)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ze nie lubie ale jedynie na zywo gorsze sedziowanie widzialem w wykonaniu Jacka Hojki - jej "patrona". Wiem, ze Kasienka jest z Wrocławia a własciwie wiem, ze byla a ze stanu wolnego, wiec niewykluczone, ze byc moze sie "ohajtala" i mieszka w Warszawce!!!

    Innej kobiety sedziujacej facetom w PLS czy 1 lidze nie widzialem!!!

    A pani Kasia jak to mawia Janek Tomaszewski "wali" takie "wielblady" ze hej ale coz PZPS ja wypromowal az na caly swiat - oj oby tylko nie kompromitowala polskiej mysli sedziowskiej bo swego czasu pan Dietrich notabene tez z Wrocławia praktycznie sie nie mylil.

    Ale przeciez szef sedziow pan Kiszczak "nie raz i nei dziesiec" tez drukowal ale przeciez sam siebie nie ukaze i w nagrode sedziowal decydujacy mecz finalowy w Belchatowie

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Joker poledł drugi raz 3:0

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys to nie była Pani Kasia. Dzisiaj starałem się ustalić jej nazwisko ale nikt nie pamięta, podobno sędziowała w tym roku I ligę 1,60 wszrostu na oko dwadzieścia parę lat jest z Warszawy.
    X-man umiesz czytać ze zrozumieniem? napisałem że dwa przegrane sety zawalił dla mnie trener a panienka udająca sędziego tylko wbiła ostatniego ćwieka.
    Dalej też twierdzę że jest przepaść pomiędzy PLS a I ligą w tym sezonie. Delecta dwa mecze z Jokerem grała totalną kaszanę i jak by tak grała jak dzisiaj czy wczoraj przez cały sezon to pewno by wyrównała rekord 4 punkty zdobyte w sezonie zasadniczym a jednak prowadzi 2-0 w meczach. Może to stać się nudne ale jeszcze raz Gdyby Delecta grała z dowolną drużyną I ligi zaraz po rundzie zasadniczej to było by według mnie 3x po 3:0 i dobrze jak w paru setach zdobyli więcej niż 20 punktów w secie. Wybicie z rytmu zrobiło swoje a i część zawodników jest już chyba w innych bajkach i starają się minimalnym nakładem zarobić kase (premia za utrzymanie).

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Póki co 2:0. :)
    Byłem na obu meczach. :):)
    Przychodzą tam naprawdę niezłe laski. :):):)

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Co w klubie z transfreami...?

    Borys to nie była Pani Kasia. Dzisiaj starałem się ustalić jej nazwisko ale nikt nie pamięta, podobno sędziowała w tym roku I ligę 1,60 wszrostu na oko dwadzieścia parę lat jest z Warszawy.
    X-man umiesz czytać ze zrozumieniem? napisałem że dwa przegrane sety zawalił dla mnie trener a panienka udająca sędziego tylko wbiła ostatniego ćwieka.
    Dalej też twierdzę że jest przepaść pomiędzy PLS a I ligą w tym sezonie. Delecta dwa mecze z Jokerem grała totalną kaszanę i jak by tak grała jak dzisiaj czy wczoraj przez cały sezon to pewno by wyrównała rekord 4 punkty zdobyte w sezonie zasadniczym a jednak prowadzi 2-0 w meczach. Może to stać się nudne ale jeszcze raz Gdyby Delecta grała z dowolną drużyną I ligi zaraz po rundzie zasadniczej to było by według mnie 3x po 3:0 i dobrze jak w paru setach zdobyli więcej niż 20 punktów w secie. Wybicie z rytmu zrobiło swoje a i część zawodników jest już chyba w innych bajkach i starają się minimalnym nakładem zarobić kase (premia za utrzymanie).
    ...to do Ciebie.Janusz bo zapewne wiele wiesz jak prezes hehe.
    Kazmierczak po meczu powiedział,ze mają 4 zawodników na oku i zaraz po wygranych barażach będą kontrakty z 4 nowymi-zawodnikami,ale nazwisk nie chciał kibicom zdradzić! Napisz co wiesz..co dalej z zespołem i jakie zmiany się szykuja w kadrze i na ławce trenerskiej. Czy zespół będzie walczył o pewny play-off czy znowu team na granicę "ósemki" a barażu.Pytam po raz kolejny a nie chcesz odpisać a to ciekawsze niz same baraże--transfery i zmiany w drużynie.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realist wiem ze nic nie wiem o przygotowaniach do następnego sezonu. Jak jesteś prawdziwym kibicem Delecty to nie pisz bzdur na temat transferów. Teraz w klubie jest jedno zadanie urzymać się w PLS i na wszystka inne przyjdzie odpowiedni czas. Pan Kazimierczak podobno powiedział że zespół się sprawdził i będą tylko zmiany kosmetyczne, więć dla wszystkich chętnych aktualnych zawodników pewno będzie miejsce w zespole i tej wersji się trzymaj.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie. Delecta po sprowadzeniu Janczaka, Pieczonki itp. sprawdzila sie. Teraz nikt w klubie nie chce mowic o tranferach poki nie pokona sie Jokera. Nieoficjalnie mowilo sie o Eithunie ale to nic pewnego.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No PLS zostaje w Bydzi, ale nie zgodze sie ze im sie nalezalo. Mecz wygrany dzieki Krzysiowi Janczakowi i Staszkowi Pieczonce, ale nie o tym chcaiłbym. Chłopoaki jeśli to przeczytacie to wiedzcie, że cała Piła jest z was Dumna! Pokazaliscie jak się gra do końca, mimo niesprzyjających waruków daliscie z siebie wszystko.

    Sławek Gerymski! brak słów, żeby opisac tego wspaniałego człowieka! przytocze cytat z dzisiajeszcej wypowiedzi mam nadzieje, że Sławku się nie obrazisz. Rozmowa dotyczyła istnienia klubu <i>-Nie mogę mówić bo się rozpłacze</i> Te słowa dowodza, ze to wspanialy Czlowiek.

    Michał, Przemek, Jarek, Darek, Piotrek, Mariusz, Wojtek, Jakub, Kamil Pawel, Paweł, Radek, Łukasz. no jak moglem o Staszku zapomniec! Dziekuje chłopaki za wielkie emocje, te w dzisiejszym meczu byly wrecz kosmiczne w tie-breaku 20:22 mowi duzo. Graliscie z ogromnym sercem. Byliscie druzyna skazywana na porazke, a jednak walczyliscie! Nie poddaliscie sie.

    Wszystkiego dobrego w dalszej karierze, zewsze pamietal bede ze moglem was na zywo zobaczyc....., niestey wzystko co dobre szybko sie konczy.

    Joker w Pile 8 lat szkoda ze ani roku dluzej, dziekuje za wszystko porazki wzmacniaja charakter wyjedziecie silni.

    Nie mowie zegnajcie mowie dozobaczenia, bo nadzieja umiera ostatnia.
    Joker tylko w Pile!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Winnik nie znajdzie się w PLS, przynajmniej jako rezerwowy, to będę rozczarowany. Pamiętam go jeszcze z połowy sezonu - już wtedy prezentował się bardzo dobrze, a teraz czytam, że to on zdobywa większość punktów w swojej drużynie. Działacze - do boju;-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •