Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 735

Wątek: Ciekawe filmiki

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Semen,

    Sprawa ma drugie dno. Skrzydlewski robi szum w mediach, bo chce postawić pod ścianą łódzkich radnych i rozwiązać problemy własnościowe związane ze stadionem. Nie zainwestuje w oświetlenie na dzierżawionym obiekcie, zwłaszcza, że umowa wygasa pod koniec roku. Stąd te całe zamieszanie. Może nawet Witkowski został specjalnie zaproszony na tą okazję. I pewnie jeszcze dobry obiad zjadł przy okazji. Bo jeśli rzeczywiście PZMot zacznie egzekwować swoje kretyńskie przepisy licencyjne to w przyszłym roku nie będzie miał kto jeździć.

    Co do osoby Witkowskiego to czego się spodziewasz? Swoje zaangażowanie w rozwój żużla pokazał już w sprawie tłumików. Trzymanie palca w d... FIMowskim łapówkarzom i sranie do własnego gniazda ot co. Stołeczek cieplutki i nie podlegający żadnej publicznej weryfikacji.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Ja to wszystko wiem, chodziło mi raczej o szkodliwość wielu zapisów regulaminowych i o nieuczciwym podejściu do różnych spraw. Długi puszcza się bez konsekwencji, a za światła kopie się kluby.
    Bezwzględny wymóg posiadania oświetlenia to kompletny idiotyzm.
    Witkowski jest tym, który działa dokładnie tak jak opisałeś i co gorsza udaje dobrego szeryfa stojącego na straży tych szkodliwych zapisów. Dlaczego nikt nie zrobił awantury o to że Witkowski zastraszył polskich żużlowców zakazem startów w imprezach mistrzowskich FIM, podczas gdy Rosjanie śmigali na starych rurach i jakoś nikt Sayfutdinova z GP nie wyrzucił ?
    Zresztą mój post zawiera mój pogląd na temat funkcjonowania żużla w strukturach FIM/PZM.
    W takich krajach jak Czechy, Niemcy liczy się każdy grosz, każda pomoc. W Finlandii to samo. Dość powiedzieć , że ćwiartka IMŚJ, która miał zostać rozegrana w Suomi przeniesiona została do Danii bo Finowie nie mają dmuchanej bandy !!! U nas zaś zmusza się kluby do wywalania swoich lub miejskich pieniędzy na widzimisię działaczy PZM. Chore !

    Podałem ten link, żeby zainteresować choć trochę towarzystwo forumowe poważnymi problemami żużla,
    a nie duperelami w stylu wyższość jednej ligi nad drugą.
    Niestety mało kogo tutaj interesuje fakt upadku tej pięknej dyscypliny, ale tak to jest jak się siedzi przed telewizorem i podziwia GP czy jedną z lig, a na stadionie i to tylko swoim jest się 3-4 razy w roku.
    Fajnie , że odpowiedziałeś na moją "zaczepkę", szkoda, że pozostałych to nie interesuje, wielu z tu piszących nie zauważy nawet jak w Polsce zostanie 14-15 klubów.

    PS:... a że Skrzydlewski gra to inna sprawa, facet umie liczyć pieniądze i wie w jak patologiczny sposób działają urzędnicy różnego szczebla. Nie rozgrzesza to Witkowskiego.

    Piszę o Witkowskim, bo takich szkodników trzeba piętnować i robić to jak najczęściej.
    Jak o Stępniu pisałem krytycznie to wielu torunian traktowało mnie jak oszołoma czepiającego się wszystkiego, teraz wielu zmieniło zdanie o prezesie.
    Brak startów naszych juniorów zainteresował prawie wszystkich i coś drgnęło.
    Warto więc nagłaśniać złe rzeczy w speedwayu, mimo, że dla niektórych (np. Ciebie) są oczywiste.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-06-2012 o 07:59

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Semen, raz jeszcze

    My sobie tu możemy zastukać klawiaturę na śmierć, ale w przypadku PZMot'u nic nie wskóramy. Stępniewski musi pozorować jakieś działanie pod publiczkę, bo z frekwencji też jest rozliczany. Witkowski natomiast może sobie wzorem Grzesia Laty gwizdać na kibiców i dbać jedynie o dobre układy z garniturkami z FIM'u. Co jakiś czas przecież jakiś kongres w ciepłych krajach, rączka rączkę myje, może znów towarzysze wybiorą na wicesekretarza komitetu centralnego, jak to było w Durbanie parę lat temu. A może jeszcze lepszy stołek za trzymanie odpowiedniego kursu w temacie tłumików? Kto by sobie zawracał głowę jakimiś plajtujacymi drugoligowymi klubami z trzeciorzędnej dyscypliny motorowej? Dopóki Francuzi śmigają na trawie, Syberyjczycy na lodzie, a Japończycy po asfalcie, garstką Polaczków ścigających się po swoich kartofliskach nikt w odległej Genewie czy Kuala Lumpur przejmować się nie będzie.

    Swoją drogą największym paradoksem jest, że o kształcie tego sportu decydują osoby, które nie łoża na niego złamanego centa, wycierając sobie gęby sloganami typu "dbanie o rozwój", mają jego wsparcie w ciemnej d.... W tym samym miejscu opinię kibiców i sponsorów tej dyscypliny. A klubowi właściciele, działacze klubowi i prezesi-karierowicze w naszym staropolskim stylu toczą między sobą wojenki przy poklasku zacietrzewionych fanów. Zamiast zjednoczyć się dla obopólnego dobra dyscypliny przepychanki regulaminowe, co roku coś innego w zależności czyja koszula bliższa ciału. Nie ma solidarności w tym środowisku, zatem zamiast świat równać do nas, my równamy do podwórkowego poziomu żużla na świecie. Oczywiście nie w infrastrukturze stadionów, lecz w liczbie kurczących się ośrodków żużlowych.

    Ja już nie wierzę w opamiętanie naszych działaczy. Wydają kasę na piękne obiekty, na których wkrótce nie będzie widzów. Jak powiedział Skrzydlewski przepisy licencyjne ustanawiano w czasach gospodarczego boomu, zamiast zająć się wypłacalnością klubów i wirtualnym kontraktami, narzucono klubom z niższych lig wymagania stadionowe, o których większość obiektów zagranicznych może tylko pomarzyć. Żeby zakończyć ten kolejny przydługawy wywód, w końcu to temat o ciekawych filmikach, proszę bardzo: fragment zawodów międzynarodowych na żużlu pod auspicjami FIM rzecz jasna.

    www.youtube.com/watch?v=kBoAb8wk9yI

  4. Powrót do góry    #499
    Początkujący Awatar kssg_47
    Dołączył
    23-06-2012
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ave! Ave Staleczka!

  5. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=8NCfr4a-dcU&feature=plcp

    Właśnie znalazłem. Finał Kont 89. Oglądałem to w polskiej telewizji 23 lata temu. Pamiętam tylko ambitna postawę Ryska. Z wielka uwaga obejrzę sobie ten turniej. Polecam innym.

    http://www.youtube.com/watch?v=-P4GfFFT4ZY&feature=plcp

    A to przed chwila obejrzałem. Hans-Sam. Klasyk z BLRC. W TZ z tych zawodów bylo jedno zdjęcie Andreja Kwieka, zrobione z... telewizyjnego monitora właśnie z tej relacji w Screensport. Takie czasy.

    http://www.youtube.com/watch?v=WCypj...eature=related

    Finał par 88. Warto obejrzeć, żeby sobie uzmysłowić sile ówczesnego polskiego speedwaya.

    http://www.youtube.com/watch?v=fJbSb...feature=relmfu

    Prilba 09

    http://www.youtube.com/watch?v=aQX5S...eature=related

    Widze ze moje nagrania tez gdzieś krążą po świecie.

  6. Powrót do góry    #501
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=_U7FT_JXv3Y

    Ja się pytam , za co wykluczenie :O ?

  7. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Pamiętna bijatyka Knudsena z Gollobami
    http://www.youtube.com/watch?v=LM2jT...eature=related
    Niezapomniany Mark Loram
    http://www.youtube.com/watch?v=ZgMCRQzZEuc
    Mistrz z warkoczykami, bo kiedyś Anglicy umieli jeździć
    http://www.youtube.com/watch?v=VjiAW...eature=related
    Czy wirażowy pokazał Świstowi czerwoną chorągiewkę? Czy były ordynarne kombinacje toruńskie?
    http://www.youtube.com/watch?v=RZ_GWUmbVNo
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 08-07-2012 o 09:09

  8. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Patrząc po raz n-ty na ten ostatni filmik zastanawiam się jaka tam kontrowersja.
    Sytuacja jasna jak słońce.
    Świst kątem oka zobaczył pomarańczową kamizelkę fotopstryka i zamknął gaz, a potem nie potrafił przyznać się do swojego błędu.
    Jakoś pozostała trójka nie zwolniła nawet na chwilę.
    W ogóle jaki absurd, machać chorągiewką żeby zatrzymać tylko jednego z czterech jadących blisko siebie zawodników. To trzeba być mistrzem żeby tak w ułamku sekundy pokazać rywalowi i schować natychmiast przed swoim.
    ... i jeszcze te kłamstwa Śwista, że na powtórce widać wystawioną rękę wirażowego.
    Nie mówiąc o tym, że jest jeszcze sygnalizacja świetlna (a nie pamiętam czy wtedy była już dźwiękowa).


    Jeszcze jedna sprawa. Świst zjeżdża do bandy w bardzo niebezpieczny sposób, jadąc od krawężnika tuż przed zawodnikami jadącymi za nim. Tak raczej w przypadku przerwania biegu nie postępuje się w tym miejscu wirażu. Choć akurat to aż takie istotne nie jest.
    Zachowanie Chomskiego to już w ogóle chamówa.
    Komentarze Lorka i Zenka też obiektywne jak cholera.

    Takie zaś teksty, obojętnie jakiego klubu by dotyczyły, kolego też świadczą o Tobie:
    Czy były ordynarne kombinacje toruńskie?
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-07-2012 o 11:55

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    Takie zaś teksty, obojętnie jakiego klubu by dotyczyły, kolego też świadczą o Tobie:
    Toruń oskarża Chomski. Bo podobno wirażowi machnęli czerwoną chorągiewką Okoniewskiemu i Świstowi. I coś było chyba na rzeczy. Mecz na styku, kierownik gospodarzy wyganiał Chomskiego z budki telefonicznej, a Świst to chyba umie odróżnić kamizelkę od chorągiewki. Poszlaki wskazują moim zdaniem na toruńskie kombinacje.
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 09-07-2012 o 17:19

  10. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Semen tez zadal proste pytanie.W jaki sposob wirazowy mial machnac ta czerwona choragiewka aby tylko Swist ja zauwazyl?

    Od 3.10 masz w zwolnionym tempie.Gdzie widzisz te poszlaki?Kto Swistowi tam macha?
    Potrafisz uzyc wlasnej glowy i ocenic co widzisz czy zostales stworzony tylko do interpretowania czyjegos - w tym przypadku Swista i Chomskiego - belkotu?

    Swist pajacowal,bo albo mial zwidy albo chcial w chamski sposob wymusic na arbitrze powtorke biegu.
    Nasi jechali na 4-2 i gdyby tak pozostalo- a wszystko na to wskazywalo - byloby 45-39 i po meczu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 17:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Semen tez zadal proste pytanie.W jaki sposob wirazowy mial machnac ta czerwona choragiewka aby tylko Swist ja zauwazyl?
    Chomski mówił też o Okoniewskim, któremu ponoć wirażowy też zamachał chorągiewką. Moim zdaniem wirażowy albo z własnej inicjatywy (może był podpity) albo po otrzymaniu odpowiednich instrukcji z góry machał chorągiewką specjalnie, żeby zaszkodzić gorzowiakom. Okoniewskiemu w 13 biegu i Świstowi w 14 biegu. Czyli w końcówce kiedy rozstrzygały się losy meczu. Wszystko układa się w logiczną całość.

  12. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Zadalem ci pytanie a Ty dalej belkoczesz.Masz oczy? Gdzie widzisz machanie?
    Kolejne pytanie.Po co mial machac ,jak mecz byl w tym momencie wygrany?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 17:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zadalem ci pytanie a Ty dalej belkoczesz.Masz oczy? Gdzie widzisz machanie?
    Kamera była skupiona na zawodnikach i nie pokazuje dokładnie całego zdarzenia, ale popatrz sobie na filmik w 10 minucie i 30 sekundzie i co mówi Plech na temat chorągiewki.

  14. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Co mnie interesuje co mowi Plech.Swist mowi,ze na powtorce widac jak wirazowy wystawia reke z choragiewka i co ,tez mam uwierzyc?Gdzie na powtorce,w ktorym momencie?
    Dlaczego skoro bylo machanie choragiewka ,zatrzymal sie tylko Swist a inni nie reagowali?
    Po co mial machac jak 4-2 w tym biegu zalatwialo sprawe?
    W tym co mowi Swist i Ty interpretujesz nie ma nic logicznego.Nie wiem co sie Tobie tu uklada w logiczna calosc.

    Obojetnie jak kamera to chwytala,machanie choragiewka byloby widoczne z kazdej perspektywy.

    W 10 min i 30 s macha? Ja pierdziele jak macha.Normalnie tym machaniem spowodowal wichure.

    Ostatni,prosze Cie ,uzyj oczu i interpretuj co widzisz a nie co gadaja do mikrofonu.

    Swist chcial nas ewidentnie przekrecic bo widzial ,ze Jagusiowi juz nie podskoczy i mecz bedzie przegrany.
    Dobrze,ze sedzia nie dal sie nabrac na takie Chomskie numery.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 18:08
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Co mnie interesuje co mowi Plech.Swist mowi,ze na powtorce widac jak wirazowy wystawia reke z choragiewka i co ,tez mam uwierzyc?Gdzie na powtorce,w ktorym momencie?
    Dlaczego skoro bylo machanie choragiewka ,zatrzymal sie tylko Swist a inni nie reagowali?
    Po co mial machac jak 4-2 w tym biegu zalatwialo sprawe?
    W tym co mowi Swist i Ty interpretujesz nie ma nic logicznego.Nie wiem co sie Tobie tu uklada w logiczna calosc.

    Obojetnie jak kamera to chwytala,machanie choragiewka byloby widoczne z kazdej perspektywy.

    W 10 min i 30 s macha? Ja pierdziele jak macha.Normalnie tym machaniem spowodowal wichure.

    Swist chcial nas ewidentnie przekrecic bo widzial ,ze Jagusiowi juz nie podskoczy i mecz bedzie przegrany.
    Dobrze,ze sedzia nie dal sie nabrac na takie Chomskie numery.
    1. Dlaczego Świst się zatrzymał?
    2. Dlaczego Chomski mówił o podobnej sytuacji z Okoniewskim?

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Odpowiedzialem na te pytania w poprzednim poscie.Ostatnie dwa zdania.

    Pamietam zale,chyba jednego z braci Fajferow ( choc pewny nie jestem ) ,ktory do kamery prawie placzac oskarzal przeciwnika o zlapanie za kierownice na starcie.
    Co prawda nie wiem jak przeciwnik mogl to zrobic trzymajac jednoczesnie swoja kierownice ( manetke czy sprzeglo ),ale przekaz poszedl w swiat.
    Chlop mial pecha,bo powtorki pokazaly,ze gosciu mial zwidy,podobnie jak Swist.
    Tak wiec dalej zawierzaj zuzlowcom zamiast temu co widzisz a daleko zajdziesz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 18:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #512
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Odpowiedzialem na te pytania w poprzednim poscie.Ostatnie dwa zdania.
    Te dwa zdania to się do kabaretu nadają. Tajny plan Chomskiego. Hahaha.

  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Sa tyle samo warte co Twoje wywody.
    Logike w machaniu jak mecz jest wygrany widzisz chyba tylko Ty.

    W domysle chamskie numery,uzylem przenosni.Nie dziwi ,ze nie zrozumiales.

    Tak naprawde to Swistowi sie przewidzialo albo pomylil choragiewke z fotoreporterem,tylko przyznac sie nie potrafil.
    Gollob kiedys tez stanal na zolte swiatlo i mial pretensje do calego swiata tylko nie do siebie.

    Zyj zdrow
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 18:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sa tyle samo warte co Twoje wywody.
    Logike w machaniu jak mecz jest wygrany widzisz chyba tylko Ty.

    W domysle chamskie numery,uzylem przenosni.Nie dziwi ,ze nie zrozumiales.
    Przed rozpoczęciem 14 biegu mecz nie był rozstrzygnięty. A co było z Okoniewskim w 13 biegu? Lorek mówi o machaniu chorągiewką.

  20. Powrót do góry    #515
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Swistowi podobno machali nie przed 14 biegiem a w trakcie gdzie jechalismy na 4-2 i w tym momencie mecz byl rozstrzygniety bo Swist nie mial szans dorwac Jagusia.Skoro prowadzilismy 4-2, co zmienialo machanie?Jaka logike widzisz w machaniu choragiewka ktore moglo narazic nas na powtorke biegu i ewentualne zwyciestwo Stali w powtorce?Wirazowy byl z Gorzowa?
    Lorek powielal to co mowil Swist.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-07-2012 o 18:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak, ale w momencie kiedy Jaguś w miarę bezpiecznie prowadził w czternastym biegu gorzowianie mogli liczyć tylko na pecha torunian (np. defekt) lub przerwanie tego biegu. Czy to rozumiesz ?
    Mówiąc krótko przerwanie biegu było w interesie Stali, a nie Apatora i tu leży odpowiedź na pytanie dlaczego Świst upierał się i kłamał w żywe oczy udając pokrzywdzonego. To co zrobił na torze to jego błąd lub celowe działanie powodowane tym co zasugerował wcześniej Okoń.
    Cała kontrowersja , której po prostu nie było, a jeśli była to dotyczyła ona zachowania Stalowca, a nie pana wirażowego.

    EDIT: Coś ostatnio za często z niektórych ośrodków idą kalumnie rzucane na toruński klub.
    Ta wycieczka Ostatniego, też jest co najmniej niesmaczna.
    Sprawa stara i wyjaśniona wydawałoby się dawno temu, ale nie trza zabłysnąć dokopać panienkom z Torunia.
    EDIT2: ... i żeby nie było często krytykuję naszych działaczy i zawodników, ale wtedy kiedy na to zasługują.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-07-2012 o 18:56

  22. Powrót do góry    #517
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Swistowi podobno machali nie przed 14 biegiem a w trakcie gdzie jechalismy na 4-2 i w tym momencie mecz byl rozstrzygniety bo Swist nie mial szans dorwac Jagusia.Skoro prowadzilismy 4-2, co zmienialo machanie?Jaka logike widzisz w machaniu choragiewka ktore moglo narazic nas na powtorke biegu i ewentualne zwyciestwo Stali w powtorce?
    Lorek powielal to co mowil Swist.
    Wirażowi to prości ludzie. Dostali rozkaz machać gorzowiakom, bo tylko 4 punkty przewagi to i machali. Okoniewski nie dał się zrobić w konia, ale Świst już tak. Poza tym to był mecz w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej i porażka czy remis wyrzucały Toruń poza pierwszą czwórkę i prawdopodobnie dlatego zastosowali manewry chorągiewkowe.
    http://rlach.republika.pl/pl_2000.htm
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 09-07-2012 o 19:01

  23. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ale jak on mial machac tylko gorzowiakom skoro to prosty czlowiek a to wymagaloby tajemnej sztuki,powiedzialbym magicznej.
    I dlaczego skoro machal gorzowiakom Jonsson tego nie zauwazyl?

    Do takiej akcji potrzebny by byl taki magik: od 3.30 http://www.youtube.com/watch?v=Y97gWVWg_2s&feature=related

    EOT
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No nie wytrzymam. Śmiac się czy płakać ?

    Napisał Ci kingpin napisałem i ja, że przerwanie czternastego wyścigu w sytuacji, która była w momencie kiedy Świst rzekomo widział chorągiewkę mogła spowodować powtórzenie biegu w czwórkę i porażkę torunian. Mówiąc inaczej Apator mógł na tym tylko stracić, a nie zyskać.
    Zresztą powtórka ta z końca materiału pokazuje wyraźnie , że wirażowy nie wyciągnął ręki z chorągiewką aby pokazać przerwanie biegu.

    Zresztą o czym ja tu piszę, po co ja to analizuję. Byłem widziałem, żadnego machania chorągiewką nie było.
    Stał ino gościu w różowej kamizelce.

    Wirażowi to prości ludzie.
    Spójrz w lustro i zastanów się nad tym co piszesz zamiast oceniać innych.

  25. Powrót do góry    #520
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Czytam tę dyskusję i leżę Wirażowy dostał przykaz machania chorągiewką bez względu na to co się będzie w biegu działo Co więcej machał nią nawet gdy nią nie machał :O Faktycznie wszystko brzmi logicznie.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 10-07-2012 o 14:48
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #521
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,659
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Ostatnio edytowane przez krisracingteam ; 22-07-2012 o 00:23

  27. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Rickardsson po raz pierwszy w blasku złota
    http://www.youtube.com/watch?v=aQX5S...eature=related
    Straż pożarna wjeżdża na tor
    http://www.youtube.com/watch?v=i_YBn0GQmRQ
    Speedway w Rumunii i ciekawa banda na tamtejszym stadionie
    http://www.youtube.com/watch?v=i2qDeqLQODQ
    Billy Hamill kształci przyszłych mistrzów
    http://www.youtube.com/watch?v=En9t8lttzK0

  28. Powrót do góry    #523
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=i_YBn0GQmRQ
    Speedway w Rumunii i ciekawa banda na tamtejszym stadionie
    Bardziej niż banda zaintrygował mnie zawodnik, który nieco zaspał na starcie a potem ambitnie bronił się przed zdublowaniem. Nie przyuważyłem, czy ostatecznie pokonał pełne cztery kółka. Sądziłem, że to jakiś miejscowy gladiator dosiadający zabytkowej maszyny z silnikiem stojącym, a to nie kto inny tylko nasz Krzysio Stojanowski!

    PS Z rumuńskiego obiektu nie ma się co śmiać. W krajach o dużo wyższym PKB za bandy służą niekiedy chorągiewki. A Ty wiceprezesie FIM Andrzeju Witkowski stojący (sic!) na straży bezpieczeństwa i bębenków usznych kibiców widzisz i nie grzmisz!!!!

  29. Powrót do góry    #524
    Początkujący
    Dołączył
    29-12-2009
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich fanów speedwaya. Zapraszam do oglądania, najlepsi fachowcy żużlowi w akcji
    http://www.youtube.com/watch?v=_W379ZX5mmU

  30. Powrót do góry    #525
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    http://www.youtube.com/user/HaszyszowyZKS

    Konto użytkownika HaszyszowyZKS zostało usunięte z powodu licznie zgłaszanych przez osoby trzecie roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika.

    A był tam spory arsenał materiałów w przekroju x lat... Wielokrotnie wstawianych tutaj.
    Pozdrawiam
    Marcin

  31. Powrót do góry    #526
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Bardziej niż banda zaintrygował mnie zawodnik, który nieco zaspał na starcie a potem ambitnie bronił się przed zdublowaniem. Nie przyuważyłem, czy ostatecznie pokonał pełne cztery kółka. Sądziłem, że to jakiś miejscowy gladiator dosiadający zabytkowej maszyny z silnikiem stojącym, a to nie kto inny tylko nasz Krzysio Stojanowski!
    Zdublowali go na początku ostatniego okrążenia, więc nie mógł dalej jechać.

  32. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=wxDF0...eature=related

    Był wtedy moim number 1. Cegła. Gorąco wierzyłem, ze kiedyś sięgnie po złoto. Coz, zdobył je mój ówczesny number 2 - Nickus. Ogólnie ciekawy mecz (pierwszy raz go obejrzałem) i dużo by tu o nim pisać tzn o postawie poszczególnych zawodników i... sędziego.

  33. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Fakt Cegła wydawał się, mimo obecności w światowej czołówce Tomka Golloba, nadzieją na tytuł(y) IMŚ dla Polski. Choć mamy Hampela to myślę, że brakuje nam takiego rajdera jak Cegła.

    Szkoda, że z powodu ciężkich upadków tak jego, jak i Lukasa Drymla w cyrku GP powstała w tamtych latach spora dziura pokoleniowa. Obaj tchnęli do GP nowego ducha, którego niestety zgasił złośliwy los.

  34. Powrót do góry    #529
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2011
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  35. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Maszyna jest dla prawdziwego żużlowca jak dziewczyna, o którą się dba.
    Zobaczcie jak się kończy złe traktowanie motoru:

    http://www.youtube.com/watch?v=4Qtu8BiGIVA&feature=player_embedded#!

    Jeśli było to już w tym wątku wrzucone wcześniej to sorry!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 11-11-2012 o 13:33

  36. Powrót do góry    #531
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Kiedyś, bodajże z tutejszego FTPa ściągnąłem krótki filmik o kolesiu, który uczył się jazdy na żużlu. Kojarzę, że podróżował on po świecie, próbując jazdy w różnych odmianach sportów motorowych.
    Wydaję mi się, że jego treningowe jazdy odbywały się na torze w Gnieźnie, coś mi siedzi w głowie Lech Kędziora i "Ginger".
    Przypomni ktoś nazwisko "ucznia", ew. nazwę programu? No chyba, że ktoś dysponuje linkiem do w/w, byłbym wniebowzięty

    Swoją drogą, wspomniany materiał powinien obejrzeć każdy kibic żużlowy. Widać jak na dłoni, że żużel to nie tylko "klapa do oporu" i już, to nie takie proste jest

    pzdr.

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kamilg221 za jego przydatny post!

    glamos (26-11-2012)

  39. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    WORLD OF SPEEDWAY


  40. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http/www.youtube.com/watch?v=dg2kOuJF_4I

    17 lat czekałem żeby obejrzeć te zawody. Nigdzie nie moglem na nie natrafić. YouTube wciąż mnie zadziwia co można tam znaleźć. Gratka dla fanów Golloba i jeszcze większa dla... antyfanów. Zielona Góra fans enjoy

  41. Powrót do góry    #535
    Użytkownik Awatar sebivip
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach

  42. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=iWP2PCrKJvo

    Rewelacyjny reportaz ukazujacy w zuzlowcach przede wszystkim ludzi. Gdy kibic zacznie analizowac od tej strony zuzel o wiele bardziej go zrozumie i bedzie dla niego bardziej przewidywalny. Daje na to gwarancje.

    Ujmujacy moment gdy Brian Havelock mowi o smierci swojego zawodnika, a w zasadzie... nie moze mowic. Brian to gosc ktory cale zycie poswiecil dla zuzla i naprawde kocha ten sport.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 15-12-2012 o 15:26

  43. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Pełno meczów Sparty z ostatnich 20 lat.
    http://www.youtube.com/user/BartekBr...?feature=watch
    Szarże Gollobów, Henki Gustafssona, Śledzia i Knudsena.
    http://www.youtube.com/watch?v=Kxx1F...1DF516&index=9
    Dramat Sparty w Toruniu.
    http://www.youtube.com/watch?v=aHv3t...3CF4791B1DF516
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 24-12-2012 o 09:55

  44. Powrót do góry    #538
    Użytkownik Awatar sebivip
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Pełny film fabularny, 1949 rok

    http://www.youtube.com/watch?v=1fKZn5KzpiY

  45. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Dzięki , Święty Mikołaju !!!
    Wspaniały prezent.

  46. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Dzięki wielkie za film Będzie co oglądać w wolnym czasie
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •