Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 460

Wątek: Liga Światowa 2007

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "********** pan bo nie widzę" ja tak usłyszałem na schodach
    Hmmm, jakby nie patrzeć, zaprzecza to twierdzeniu, że ludzie przychodzą na mecz tylko po to, żeby pofestynować - jak widać BARDZO chcą oglądać mecz, he he.

    A poważnie - trochę jesteście niekonsekwentni - najpierw leci krytyka, że ludzie przychodzą tylko po to, żeby się bawić na meczu i nie wiedzą, co sie dzieje na parkiecie, a potem leci krytyka za to, że chcą ten mecz oglądać i wiedzieć, co się dzieje...

    Oj, Wam to się nigdy nie dogodzi, naprawdę :-).



  2. Powrót do góry    #452
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    saniye - po prostu zebrala sie tu grupa ludzi bardzo pozytywnie nastawionych do zycia, ktorym podoba sie wszystko dokola ;)

  3. Powrót do góry    #453
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Amigo skoncz juz bo nudny jetes....

    czyli jak ty mowisz nie jestes nudna, jak ktos ma opozycyjne zdanie do ciebie to juz jest nudny... ciekawa strategia

    ty napisalas post to ja na niego odp i tyle, (...)
    Amigo - tym razem zacytowałeś faceta. Zwracaj więcej uwagi na to z kim aktualnie toczysz "wymianę myśli", to nie będzie nieporozumień :). Ja przyjęłam Twoją argumentację do wiadomości i do tematu nie wracam :).

    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #454
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po zakończeniu Ligi Światowej niektórzy sugerowali, że reprezentanci byli przemęczeni. Niektórzy z nich twierdzą, że raczej zabrakło wam treningów.


    Raul Lozano: Pan Drzyzga komentując nasz mecz z Francją wysunął tezę, że moi zawodnicy zbyt ciężko pracowali na zgrupowaniu w Spale. Szkoda że nie był na żadnym naszym treningu. Skąd wie, że treningi były za ciężkie, skoro przez trzy lata tylko raz pojawił się na naszych zajęciach? Prawda jest taka, że w Spodku wszystkie drużyny prezentowały się gorzej niż na ubiegłorocznym mundialu.
    za: siatka.org

    Gratuluje panu Wojciechowi tupetu, niech no pokaze mi palcem swoje sukcesy trenerskie! Radom? Olsztyn? Kedzierzyn? a moze to co robil z reprezentantami razem z Boskiem?
    Gratuluje...

  5. Powrót do góry    #455
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu nie chodzi o to czy cos osiagnal czy nie. Poprostu niech nie gada glupot i tyle. Bo takim tokiem rozumowania jakim prawem krytykujesz Drzyzge? Co osiagnales na lawce trenerskiej?
    Widzisz glupote takich stwierdzen?

  6. Powrót do góry    #456
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy czasem w ostatnim programie 'punkt set mecz' Drzyzga nie zaczal od sformulowania (cytuje z pamieci) "nie wiem co sie dzialo na zgupowaniach ale jesli...bla bla bla[/b]." Jesli, byc moze, gdyby itp, on tak gadal.
    Pismaki znowu szukaja taniej sensacji bo nastepne mecze kadry dopiero za miesiac.
    Natomiast co do "osiagniec" Drzyzgi to sie zgadzam.

  7. Powrót do góry    #457
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2007
    Postów
    335
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje panu Wojciechowi tupetu, niech no pokaze mi palcem swoje sukcesy trenerskie! Radom? Olsztyn? Kedzierzyn? a moze to co robil z reprezentantami razem z Boskiem?
    Gratuluje...
    Jak już powyżej napisano, to nie ma nic do rzeczy;
    Mi się podoba to jak się Drzyzga wysławia nt Lozano (obojętne czy bezpośrednio czy pośrednio); nie doszukałem się zawiści, zwykle życzliwość i szacunek. Lozano jest przewrażliwiony, komentowanie niemal neutralnego komentarza telewizyjnego nie jest najwyższych lotów

  8. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swarovski - weź pod uwagę fakt, że Lozano reaguje na "papkę", którą mu ktoś przekazuje. Jaką masz gwarancję co do rzetelności przekazu? Może komuś po prostu uciekła "subtelna" różnica między przypuszczeniami a autorytatywnym stwierdzeniem?
    Pytanie dziennikarza Przegl. Sport. zostało tak sformułowanie, że mogło Argentyńczyka tylko utwierdzić w błędnym przeświadczeniu. Zastanawiam się, czy była to celowa robota, by trenera zbiesić?

    To tylko moje spekulacje, nie autorytatywne stwierdzenie :P.

  9. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odnośnie klaskania publiki podczas hymnów na finale LŚ..
    Szczególnie ujmowało mnie to, jak Polacy rytmicznie wyklaskiwali "Marsyliankę".
    -Stephan Antiga

  10. Powrót do góry    #460
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już wcześniej dziennikarze próbowali napuścić Lozano na Boska, teraz na Drzyzgę - obaj życzliwie wypowiadają się o Lozano od początku jego trenowania w PL.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •