Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 460

Wątek: Liga Światowa 2007

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś Lozano ostatnio nie bierze Daniela, a chciałbym zobaczyć w jakiej jest formie, żeby mieć bezpośredni porównanie z Kadziewiczem,Grzybem i Możdżonkiem.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bedziesz mial szanse w meczach z Argentyna

    zawsze myslalem, ze "bad boyem" kadry Lozano jest Kadziewicz, ale to ostatnio Winiar startuje do wszystkich pod siatka, a Lukasz sie tylko usmiecha:)

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie do wszystkich, ale po meczu wyraźnie wdał się w dyskusję z sędzią głównym... a na takiego spokojnego wygląda ;)

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie sie zapytal czy liniowi wiedza na czym polega ich praca. jak to powiedzial wicepremier za takie sadziowanie to powinni dostac w pape....

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam i za glowe sie lapie.
    Ale po kolei.
    Jak kto snapisal Chinczykom wychodzilo wszystko, grali dokladnie i konsekwentnie, jestem prawie pewien ze w takiej dyspozycji niejaden reprezentacja wyzej notowany od nich samych polegla by dzisiaj. Mimo, badz co badz, slabego maczu nasi pokazali doswiadczenie i siatkarskie "cwaniactwo".
    Chwala im za zwyciestwo. NIe zapominajmy ze faza grupowa LS to poligon doswiadczalny, ten okres ma byc najslabszym jesli chodzi o forme naszych zawodnikow. Jesli ma ona zwazkowac na ME to nie moze juz teraz byc mowy o optimum. Po secondo, sezon dlugi i meczacy skonczyl sie niedawno, kadra trenuje ze soba zaledwie miesiac (w porownaniu do sotatniego zgrupowania trwajacego, bagatela, 5 m-cy)widac ze chlopaki wchodza dopiero w ten tryb reprezentacyjny. Zapewne wielu z was podniesie veto, jakoby profesjonalista nie potrzebowal kilku miesiecy zgrywania sie...a jednak! W moim odczuciu mecz z Argentynczykami moze byc jeszcze slabszy, na co zapewne wplyw bedzie miala daleka podroz. W polaczeniu z ww brakiem formy moze to zaowocowac przegraniem setow, ba moze nawet calego meczu. Z czego oczywiscie tragedii robic nie bede bo potrafie trzezwo spojrzen na aktualna sytuacje.
    To co pisze wiaze sie strikte z forma poszczegolnych zwodnikow, indywidualnym cyklem przygotowania organizmu jak i wejsciem powoli na obroty. Srodkowi maja czas, tekie mecze jak Argentyna, Chiny maja byc dlanas czyms w rodzaju "sparing partnera". Gramy mieszanym skladem, wiele rotujemy przez co wprowadzamy wszystkich w system meczowy a co moze w pozniejszym okresie zaowocowac mocna i rowna lawka rezerwowych. Zapominalskim przypomne tylko mecz z Rosjanami w Japonii.
    Suma sumarum, czekamy cierpliwie i skupiamy sie na technicznej stronie meczu a nie na samym wyniku. Ludziom ktorych emocje tak porywaja ze nie sa w stanie skupic sie na grze polecam wylaczenie glosu i skupienie wzroku tylko na naszej czesci boiska, mozna zaobserwowac doskonale umiejetnosc ustawienie sie w polu poszczegolnych zawodniekow, ich reakcje w obronie czy prace bloku. Ale to oczywiscie przy ogladaniu meczu po raz 2;)

    Pozdro all.

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich!

    Czytam Wasze wypowiedzi po drugim meczu z Chinami i zauważyłem, że dopiero teraz niektórzy odkrywają najlepszego od dwóch sezonów polskiego siatkarza - Winiara. Moim zdaniem ten chłopak, to materiał na NAJLEPSZEGO (piszę to z pełną odpowiedzialnością) przyjmującego na świecie. Pamiętam, jak pierwszy raz przyjechał do Kędzierzyna w meczu otwierającym sezon w PLS (nie pamiętam który to rok) i właściwie w pojedynkę rozwalił Mosto 3:0. Potem ciągnął Czewę, aż w końcu wykupiła go Skra. Tam rozwinął się już naprawdę kompletnie i uważam za największy błąd działaczy Skry, którzy wykładali nieziemskie kwoty na Gruszkę, a tak łatwo pozbyli się Winiara. Teraz po roku we Włoszech - gdzie moim zdaniem Winiar wcale, aż tak wielkiego postępu nie zrobił, jak niektórzy mówią , był równie dobry jak wyjeżdżał - nie wyobrażam sobie naszej kadry bez niego. Wg mnie to on był zdecydowanie najlepszym polskim graczem podczas MŚ , mimo że Wlazły grał też znakomicie.
    Wczoraj to Winiar pokazał klasę, bo skończył kilkanaście ciężkich piłek w końcówce czwartego i piątego seta. Bardzo dobrze zagrał również Grzyb, natomiast wyjątkowo słabo nasi rozgrywacze, którzy wystawiali jakoś tak nie w tempie.Nie uważam też , że mecz był jakiś słaby jak niektórzy sugerują, bo obie drużyny zrobiły tylko po 25 błędów własnych, co oznacza, że po 5 na set. Biorąc pod uwagę ryzyko na zagrywce jakie mieli Chińczycy to naprawdę nie jest to dużo, bo niektóre teamy mają 5 błedów już na drugiej przerwie technicznej albo i wcześniej. Jasne, że mamy rezerwy aby grać lepiej, ale istotne jest to co napisał Uszat, faza grupowa LŚ to tylko przygotowania i nie wymagajmy aby nasi wygrywali wszystko 3:0. Z tego co widziałem do tej pory, to i tak gramy najlepszą siatkówkę w LŚ, aczkolwiek zdaję sobię sprawę, że Brazylia nie gra jeszcze w pełnym składzie. Francja gra nieźle, ale strasznie nierówno, to samo USA. Włosi widowiskowo, ale jednak w Japonii przegrali i nie wydaje mi się, że zobaczymy ich w Katowicach. Rosja gra strasznie prymitywnie, obrzydliwie nudno i dla dobra dyscypliny powinni ich z LŚ wyrzucić :) (wystawa pod sufit i jebut z wysokości 360 cm, potem zagrywka i albo as albo aut). Nieźle grają także Bułgarzy i to jest drużyna, której oprócz Brazylii powinniśmy obawiać się najbardziej.

    Myślę, że chłopakom należą się brawa za szacunek jaki mają dla siebie samych i dla nas kibiców, bo przy wszystkich niedogodnościach, jakie wczoraj mieli, mogli olać sprawę i odpuścić mecz. Nic by się nie stało. Oni jednak tego nie zrobili i chwała im za to bez względu na styl.

    Pozdrowienia


  7. Powrót do góry    #97
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Francuzi graja fantastyczna siatkowke i pewnie wyjda z grupy. Chcialbym zobaczyc ich w Finale LS z Polska :)

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się, zgrana drużyna Francji, w pełnym składzie jest bardzo ciężka do przejścia. Oni Ligę Światową traktują ulgowo, wielu podstawowych zawodników u nich nie gra. Pamiętam jak grali w poprzednim roku w finałowych meczach w LŚ - to było coś niesamowitego. Bronili jak Azjaci, bardzo skutecznie atakowali, wtedy jeszcze (chyba) grał Ruette. Ktoś wie co się z nim dzieje, czy nadal jest kontuzjowany?
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sebastien Ruette ma poważniejszy problem, cierpi bowiem na jakieś dolegliwości krążeniowe, które Francuzi określili jako syndrome de la « main froide ». (syndrom zimnych rąk), a więc problemy krążeniowe, podobno z rodzaju tych jakie nękały Michała Bąkiewicza; słyszałam pogłoski, że rozważa zakończenie kariery...

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Sebastien Ruette ma poważniejszy problem, cierpi bowiem na jakieś dolegliwości krążeniowe, które Francuzi określili jako syndrome de la « main froide ». (syndrom zimnych rąk), a więc problemy krążeniowe, podobno z rodzaju tych jakie nękały Michała Bąkiewicza; słyszałam pogłoski, że rozważa zakończenie kariery...
    To niech się naje zimnych nóżek, skoro ma taki syndrom.
    Płaczliwym francuzikom mówimy nie :).
    Bąkiewicz sobie poradził, bez buczenia.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Bełchatowski środkowy ma kolana do naprawy.
    Można się wcześniej poinformować u źródła.
    Wiele włoskich klubów biło się o tego "rzemieślnika".
    Bełchatowski środkowy już drugi sezon z rzędu odmawia gry w reprezentacji. Zapytał człowiek - czy za słaby, więc odpowiedziałam, że to jego decyzja, nie sztabu trenerskiego, bez wnikania w szczegóły.
    Kategoria "rzemieślnik" - na mój, jak zaznaczyłam, prywatny użytek, oznacza zawodnika skupiającego się jedynie na grze w klubie. Ponieważ jestem zainteresowana przede wszystkim rozgrywkami na poziomie reprezentacji, interesuję się przede wszystkim poziomem i postępami zawodników zasilających kadry narodowe. W tym kontekście w określeniu "rzemieślnik" nie zawiera się ani ocena umiejętności ani ocena decyzji zawodnika; po prostu ta grupa graczy raczej mnie nie interesuje.

    W lidze włoskiej Fin poza A2 nigdy nie wyszedł, więc to żaden argument, zresztą, o tyle nie trafiony, że moim zamiarem bynajmniej nie było dyskredytowanie zawodnika.
    Sformułowanie "rzemieślnik" dla zawodnika tej klasy wydaje mi się nieporozumieniem, podobnie jak rzekme odmowy gry w reprezentacji.
    Zawodnik ten był jednym z ojców zwycięstwa na tak udanych dla Polski MŚ.
    To filar reprezentacji, więc nie rozumiem, skąd ta antypatia miłej kobietki :).

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nasi musieli nieźle pochlać, skoro po w miarę udanym pierwszym meczu o mało co nei spartolili drugiego. :)
    Wynik jednak poszedł w świat i nie ma co utyskiwać.
    Obyśmy zawsze odnosili tylko wymęczone zwycięstwa, byle z każdym na świecie :):):).

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasi musieli nieźle pochlać
    Mam nadzieję, że to ironia była? A jeżeli nie, to uraziłeś moje kibicowskie uczucia, bo ja NIE WIERZĘ, iż w tej kadrze chlanie jest możliwe. Może następnym razem przyczyn słabszej gry Polaków (tudzież b.dobrej Chińczyków) poszukasz gdzie indziej?

  14. Powrót do góry    #104
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bełchatowski środkowy ma kolana do naprawy.
    Można się wcześniej poinformować u źródła.
    Wiele włoskich klubów biło się o tego "rzemieślnika".
    Bełchatowski środkowy już drugi sezon z rzędu odmawia gry w reprezentacji. Zapytał człowiek - czy za słaby, więc odpowiedziałam, że to jego decyzja, nie sztabu trenerskiego, bez wnikania w szczegóły.
    Kategoria "rzemieślnik" - na mój, jak zaznaczyłam, prywatny użytek, oznacza zawodnika skupiającego się jedynie na grze w klubie. Ponieważ jestem zainteresowana przede wszystkim rozgrywkami na poziomie reprezentacji, interesuję się przede wszystkim poziomem i postępami zawodników zasilających kadry narodowe. W tym kontekście w określeniu "rzemieślnik" nie zawiera się ani ocena umiejętności ani ocena decyzji zawodnika; po prostu ta grupa graczy raczej mnie nie interesuje.

    W lidze włoskiej Fin poza A2 nigdy nie wyszedł, więc to żaden argument, zresztą, o tyle nie trafiony, że moim zamiarem bynajmniej nie było dyskredytowanie zawodnika.
    Może ciebie, mnie na przykład interesuje głównie siatkówka klubowa, mimo że w moim mie¶cie nie ma żadnego klubu siatkarskiego. Na grę reprezentacji patrzę tylko przez pryzmat gry pojedynczych zawodników. To czy reprezentacja odnosi jakie¶ sukcesy czy nie, mało mnie interesuje.
    Dlatego popieram decyzje odno¶nie skupienia się na grze w klubie (poza tym zawodnicy żyj± z gry w klubie, a nie reprezentacji).

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To filar reprezentacji, więc nie rozumiem, skąd ta antypatia miłej kobietki :).
    Jaka antypatia? :D. Ja go bardzo lubię, jak zresztą awansem wszystkich Skandynawów :D.
    Dla mnie słowo "rzemieślnik" w tym kontekście nie zawiera żadnego elementu oceny, a jest po prostu jak gdyby terminem roboczym przy "kompletowaniu" przeze mnie składów poszczególnych reprezentacji narodowych (taka tam zabawa :))i ocenianiu ich szans w takich czy innych rozgrywkach międzynarodowych. A że siedzimy akurat w wątku niejako reprezentacyjnym, to odnoszę się do jego udziału w kadrze, a nie do zasług w zespole Skry :).

    Miejsca Janne w kadrze Finlandii nie trzeba mi uświadamiać. Oprócz niego to chyba tylko Tuomas Sammlevuo reprezentuje podobny poziom i szkoda, że nie można oglądać przesympatycznego środkowego w kadrze; choć ostatnio Finowie i bez niego mi zaimponowali :).

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie mnie wali Liga światowa skoro i tak mają zapewniony udział w wielkim finale.

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sformułowanie "rzemieślnik" dla zawodnika tej klasy wydaje mi się nieporozumieniem, podobnie jak rzekme odmowy gry w reprezentacji.
    Zawodnik ten był jednym z ojców zwycięstwa na tak udanych dla Polski MŚ.
    To filar reprezentacji, więc nie rozumiem, skąd ta antypatia miłej kobietki .
    w jaki sposob Fin byl jednym z ojcow zwyciestwa na MS dla Polakow

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo grał w Skrze, a Skra to inaczej reprezentacja Polski, nie wiedziałe¶ Spark ;) ?

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.17503

    No to do Argentyny tylko w jedenasto albo nawet w dziesięcio osobowym składzie. Ciekawe dlaczego występ Prygla jest pod znakiem zapytania??

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prygiel to nie problem, na ataku moze grac i Kurek i Grucha. Gorzej z rozgrywajacymi. Drzyzga leci?

  21. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    To filar reprezentacji, więc nie rozumiem, skąd ta antypatia miłej kobietki :).
    Jaka antypatia? :D. Ja go bardzo lubię, jak zresztą awansem wszystkich Skandynawów :D.
    Dla mnie słowo "rzemieślnik" w tym kontekście nie zawiera żadnego elementu oceny, a jest po prostu jak gdyby terminem roboczym przy "kompletowaniu" przeze mnie składów poszczególnych reprezentacji narodowych (taka tam zabawa :))i ocenianiu ich szans w takich czy innych rozgrywkach międzynarodowych. A że siedzimy akurat w wątku niejako reprezentacyjnym, to odnoszę się do jego udziału w kadrze, a nie do zasług w zespole Skry :).

    Miejsca Janne w kadrze Finlandii nie trzeba mi uświadamiać. Oprócz niego to chyba tylko Tuomas Sammlevuo reprezentuje podobny poziom i szkoda, że nie można oglądać przesympatycznego środkowego w kadrze; choć ostatnio Finowie i bez niego mi zaimponowali :).
    Supermiła dyskusja, wydaje mi się jednak, ze ja mówię o Wlazłym, Ty zaś o Finie, co nie przeszkadza mi w najmniejszym stopniu zaprosić Cię do Torunia na dalszą jej część :D.

  22. Powrót do góry    #112
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polacy i tak maja pewny awans do finalu wiec powinni sie ogrywac mlodzi tacy jak Mozdzonek czy Kurek. Na ME czy Pucharze Swiata juz takich mozliwosci nie bedzie.

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego związek stara się o stworzenie możliwości wyjazdu Pryglowi, a Pilarzowi nie?

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prygiel pokazal ile jest wart a Pilarz nie mial jeszcze okazji tego udowodnic.

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prygiel pokazal ile jest wart a Pilarz nie mial jeszcze okazji tego udowodnic.
    Zdaje się, że Pilarz jest cały czas 'kontuzjowany' (chłopak ma dyskopatię).

    ps. Toom co jest z tymi limitami postów ? Torres na 6 ostatnich wypowiedzi w 6-ciu tematach rozpisał się łącznie na 6 zdań.... O treści podobnej postu tego wyżej, czyli... bez treści. Czy tylko ja mam takie wrażenie ?

  26. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widocznie masz zle wrazenie albo lubisz spamowac. Ja staram sie udzielac a nie zwracac kazdemu uwage.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj, Wilku, Wilku - od kiedy to Wlazły jest środkowym? Cała nasza dyskusja, która w sumie okazała się nieporozumieniem, zaczęła się od mojej odpowiedzi Victorowi na pytanie, dlaczego Janne Heikkinen nie jest powoływany do reprezentacji.
    O Mariuszu nie napisałam ani słowa...

    P.S. Toruń - przepiękne miasto :).

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Finowie maja na prawde dobra reprezentacje. Mowi sie, ze Sammelvuo jest wiekla gwiazda itp. ale jak patrzy sie na ich gre to nie widac zeby byl tam jakis lider. Raz Esko posle pilke do srodkowego, raz do atakujacego itd.Mi bardzo zaimponowal zagrywka i postawa jeden z braci Oivanenow.

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prygiel pokazal ile jest wart a Pilarz nie mial jeszcze okazji tego udowodnic.
    Zdaje się, że Pilarz jest cały czas 'kontuzjowany' (chłopak ma dyskopatię).

    ps. Toom co jest z tymi limitami postów ? Torres na 6 ostatnich wypowiedzi w 6-ciu tematach rozpisał się łącznie na 6 zdań.... O treści podobnej postu tego wyżej, czyli... bez treści. Czy tylko ja mam takie wrażenie ?
    ja mam identyczne

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też macie problem :D. Wypstryka sie z miesięcznego limitu postów w jeden dzień i będzie święty spokój :D. Tak na moje oko może już dokonał tego wyczynu...

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fakt macie problem. Z tego co widze na tym forum jest kilku wporzadku ludzi. Troche "znawcow" a reszta to zarozumialcy. Nie chce sie z nikim klucic ale na forum sie jest po to zeby sie odzywac a nie po to zeby byc zalogowanym i patrzec na dyskusje innych.

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale nie ma obowiązku "udzielania się". Koszulki dla najaktywniejszego tu nie ma. Jak masz coś do powiedzenia, to zapraszamy, ale jeśli piszesz tylko dlatego, że wstydzisz się statusu młodzika, to lepiej pooszczędzaj trochę klawiaturę.

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na forum sie jest po to zeby sie odzywac a nie po to zeby byc zalogowanym i patrzec na dyskusje innych.
    To dość szybko się przekonasz, Torres,(o ile już się nie przekonałeś),że tutaj należy słowa raczej ważyć, nie powielać informacji, które już były kilka czy kilkanaście postów wcześniej. Bez urazy, ale naskrobałeś 30 postów w błyskawicznym tempie, nie wnosząc kompletnie niczego nowego, i - o ile dobrze pamiętam - miesięczny limit postów wyczerpałeś.

    Zgadza się, forum jest po to aby się odzywać, ale wówczas, gdy ma to sens.
    I mylisz się w ocenie użytkowników. Siedzę tu dość długo, niektórych "znam" jeszcze z nieistniejącego już forum i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że, oprócz mnie, nie ma tu ani jednego zarozumialca, a forum jest bardzo demokratyczne.
    Pozdrawiam.

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozesz tutaj siedziec sobie ile chcesz . Jestes jedna wlasnie z tych zarozumialych osob. Jesli Ci cos nie pasuje lub masz cos do mnie zapraszam na gadu. Tam sobie mozemy odpowiednio porozmawiac. Wiadomo, ze cos trzeba wnosic na forum ale wiekszosc postow tutaj nic nie wnosi za to pokazuja jacy tutaj "inteligetni" ludzie przesiaduja.

  35. Powrót do góry    #125
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy nadal obowiazuje limit 30 postow na miesiac? Jesli tak to Torres albo zbastujesz albo kupisz sobie Super Usera.

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ledwo tu zawitałeś, już zaczynasz od osobistych wycieczek i epitetów pod adresem użytkowników. Mnie to akurat wali, co sobie o mnie myślisz, ale w poprzednim poście zaatakowałeś ogół forumowiczów, dzieląc ich na zarozumialców i "znawców" (cudzysłów jest tu bardzo wymowny).
    Żeby nie było niejasności - twoje posty będę omijać wzrokiem, więc ripostę możesz sobie darować.
    Gartuluję debiutu.

  37. Powrót do góry    #127
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na kazdym duzym forum sa tacy ludzie jak Ty przez, ktorych trace ochote na zagladanie na nie. Mialas cos do mnie wiec trzeba bylo skierowac to do mnie. Nie rozumiem dlaczego jak ktos ma jakis problem to nie moze sie zglosic bezposrednio do mnie. Trzeba bylo zwrocic uwage, ze Ci sie to niepodoba. Jestem tutaj nowy i bede sie musial przystosowac do waszych zasad. Na kazym forum sa troche inne zasady uzytkownikow. Przepraszam jesli urazilem kogos ale nie bede tolerowal takiego traktowania mojej osoby!

  38. Powrót do góry    #128
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na kazdym duzym forum sa tacy ludzie jak Ty przez, ktorych trace ochote na zagladanie na nie.
    Ehh kolejne dziecie neostrady spamujace ultra ciekawymi postami o tym ze krowa daje mleko. Ciesze sie ze posty Uliany powoduja ze tracisz ochote na zagladanie tutaj- mam nadzieje ze odechce ci tez tutaj pisac. Prosze powiedz co mam zrobic aby przyspieszyc taka decyzje ?

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, ze nie moge wyskoczyc z Toba na solowke bo wtedy mialbyc dziecie noestrady downie. Traktowalem to forum dosc powaznie przy rejestracji ale widze, ze tu sa 2/3 osoby normalne.Takich palantow jak Ty jest tutaj wiecej i tyle na ten temat.

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, ze nie moge wyskoczyc z Toba na solowke bo wtedy mialbyc dziecie noestrady downie.

    hehehehehe. Uspokoj sie. Wdech. Wydech. Ochlon. Pobaw sie teletubisiem, a potem wroc i zacznij jeszcze raz;-) Jeden wiecej "znawca" nikomu nie zaszkodzi.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzis zamiast wątku o lidze swiatowej. jest wątek Torres kontra reszta swiata. Otwórzmy mu nowy wątek pt. "wypowiedzi Torresa" , kto bedzie chciał to bedzie je czytał.
    ________________________
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH
    ____________
    POZDRAWIAM

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Torres jest mlody i nowy, dajmy chlopakowi troche czasu.
    A Ciebie Torro prosimy o troche spokoju bo zaklucasz nam "mirr".

    pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #133
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie....ty sparksie czy jak tam masz. Takich ludzie najbardziej nie lubie. Przez internet kazdy jest taki madry. Szkoda, ze w rzeczywistosci nigdy nikt nie chce wyskoczyc na solowe. Moze gbyby byla taka mozliwosc to wielu ludzi nie madrowaloby sie przy kazdej okazji.

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Torres nie przeginaj, zaczynasz przekraczac ta subtelna granice.
    Kiedys tez mialem przyjemnosc spotkac tekiego delikwenta co to byl taki mocny przez net i chcial na solo, i szybko zmienil zdanie.

    Skonczmy te brednie i wrocmy w watkach do normalnej dyskusji.

  45. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może dlatego, że większość ludzi nie traktuje siły fizycznej jako wykładnika czyjejś potęgi? Że zna inne sposoby na rozładowanie agresji, niż "solówka"?

    Aha, i w twoim profilu, fajnie że kibicujesz zakładowi ubezpieczeniowemu, ale na czym takie kibicowanie konkretnie polega?

    pozdrawiam

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •