Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 460

Wątek: Liga Światowa 2007

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezle, niezle - robi wrazenie.

    Teraz wyobrazcie sobie jakie wrazenie robi nasze kesera sera spiewane przez 10 tys w Spodku;-)



  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liga Światowa to pół biedy. Największa porażką było to co ten duecik wyprawiał na finale Pucharu Polski w Kielcach. O zorganizowanym dopingu tak naprawdę nie mogło być mowy, bo od razu Kułaga właczał organki lub puszczał jakieś wiejskie przyśpiewki. Najwięcej na tym stracił KK Jastrzebskiego, który w Kielcach prezentował się naprawdę wspaniale.

    Ale coś takiego nie może dziwić w kraju, w którym mecze w play offie rozgrywane są w czwartki i piątki, chyba po to, aby kibice przyjezdni musieli załatwiać lewe zwolnienia, brać urlopy lub zrywac się z zajęć lub lekcji.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze wprowadzono te "szybkie zmiany" :( gdyby tego nie zrobiono oglądalibysmy reklamy podczas zmian ;)
    Polsat - gratulacje.
    Nie jęczeć. Czy ty Chrison widzisz coś więcej niż czubek własnego nosa? Nie dociera do ciebie, że Polsat musiał wybulić ogromne pieniądze za nabycie praw do transmisji? Nie pamiętasz, jak większość kibiców niemal modliła się do tej stacji, by ten ciężar finansowy na siebie wzięła? To nie instytucja charytatywna, a instytucja komercyjna, która musi sobie jakoś tę wyłożoną kasę odzyskać.

    Podczas reklam idź na siusiu, nie będą cię wkurzać :P.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie też trochę denerwują komentatorzy (najbardziej Pakosz, który próbuje zagadać mecz), ale nie narzekam, wolę mieć możliwość oglądania meczów niż nie, a komentatora zawsze można wyciszyć :P

    A wracając do meczów, właśnie obejrzałam drugi pojedynek Kuby z Rosją. Po wczorajszym 5-setowym wygranym meczu przez ekipę Sbornej dziś kubańczycy od początku, przez 2 sety, dyktowali tempo gry, szczególnie rewelacyjnie grając blokiem. Później coś się zacięło i to goście kontrolowali grę do stanu 24-18 w 4 secie. Rosjanie mieli 6!!! piłek setowych i żadnej nie wykorzystali, zrobiło się 24-24 a nerwową końcówkę lepiej wytrzymali gospodarze wygrywając seta 30-28 i całe spotkanie 3-1. Kuba zdobyła w tym meczu 17 punktów blokiem przy tylko 6 Rosjan. Ciekawe, która z tych ekip wywalczy występ w finale?

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Zaraz się zacznie. :)
    Hala w Bydzi przynosi szczęście. :):)
    Oby i dzisiaj. :):):)

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Yes - Yes - Yes :):):)
    Do kółka. :):)
    Tak trzymać. :)

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    łoooo co Pakosz komentuje?? <lol>

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komentował rano mecze na PS - CUB-ROS,USA-JAP i oba KOR-CAN.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Komentował rano mecze na PS - CUB-ROS,USA-JAP i oba KOR-CAN.
    Beata znaczy szczęśliwa - jak moja była żona - tu komentator wolf666. :)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lozano podał skład na 2 mecze z Chinami:
    Paweł Zagumny, Łukasz Żygadło, Piotr Gacek,Mariusz Wlazły, Robert Prygiel, Michał Winiarski, Sebastian Świderski, Bartosz Kurek, Michał Bąkiewicz, Łukasz Kadziewicz, Marcin Możdżonek i Wojciech Grzyb.
    ____________
    POZDRAWIAM

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pojdzie to Winiar za rok wyladuje w Treviso albo innym Kazaniu.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pojdzie to Winiar za rok wyladuje w Treviso albo innym Kazaniu.
    W Lube , w Lube :P mamy gracza , który będzie najlepszy na świecie i to nie tylko na swojej pozycji ...chwalmy Pana prośmy o więcej !

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jeszcze nie jest najlepszy na świecie? ;)
    Chiny zespół przeciętny, pierwszy set przegrany - zdarza się; przestój w partii czwartej - bywa... bo Polska i tak wygra! :D A tak poważnie, spotkanie do porywających nie należało, ale te pewnie dopiero nadejdą w konfrontacji z Bułgarią :)

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz był nudny jak flaki z olejem, jedyny plus to to, że trochę poćwiczyli grę w obronie a Wlazły rozruszał gnaty po przestoju.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może mi ktoś powiedzieć, czy Janne Heikkinen, znakomity środkowy:P Skry jest/był w kadrze Finlandii kiedykolwiek..??
    Bo podobno na LŚ2007 uzgodnił z trenerem, że odpocznie, ale patrzę na wyniki LŚ2006 i też nie było go w kadrze..(za słaby..??:O)

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bełachatowski środkowy systematycznie odmawia gry w reprezentacji. Należy do kategorii tych, których ja na swój prywatny użytek nazywam "rzemieślnikami".

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Antiga też odpoczywa jeszcze, czy może zawodnicy Skry nie palą się zbytnio do gry w LŚ ( zreszta kto się pali..:D)

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Antiga wystąpił w pierwszym meczu z USA i wypadł tak beznadziejnie, że zmienił go Samica - i tak już zostało...
    Tak na marginesie - nie bardzo wiem po czym on tak odpoczywa :P

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2006
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Opalanie na słonecznych plażach też bywa męczące....Może słoneczko przypiekło zbyt mocno, albo nie skorzystał z kremu z filtrem..?

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Bełachatowski środkowy systematycznie odmawia gry w reprezentacji. Należy do kategorii tych, których ja na swój prywatny użytek nazywam "rzemieślnikami".
    Bełchatowski środkowy ma kolana do naprawy.
    Można się wcześniej poinformować u źródła.
    Wiele włoskich klubów biło się o tego "rzemieślnika".

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wilku a wiesz, które mniej więcej?:D (te z czołówki samej;])
    Pokazał się chłop w LM ( 0,8 bloku na set) to się nie dziwię:D
    Ale na pewno fani Skry by mieli uciechę, gdyby ich zawodnik pokazywał się na parkietach całego globu w reprezentacyjnym stroju..(może w meczu z Canarinhos by parę czap im sprzedał:D)

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bełchatowski środkowy ma kolana do naprawy.
    Można się wcześniej poinformować u źródła.
    Wiele włoskich klubów biło się o tego "rzemieślnika".
    Bełchatowski środkowy już drugi sezon z rzędu odmawia gry w reprezentacji. Zapytał człowiek - czy za słaby, więc odpowiedziałam, że to jego decyzja, nie sztabu trenerskiego, bez wnikania w szczegóły.
    Kategoria "rzemieślnik" - na mój, jak zaznaczyłam, prywatny użytek, oznacza zawodnika skupiającego się jedynie na grze w klubie. Ponieważ jestem zainteresowana przede wszystkim rozgrywkami na poziomie reprezentacji, interesuję się przede wszystkim poziomem i postępami zawodników zasilających kadry narodowe. W tym kontekście w określeniu "rzemieślnik" nie zawiera się ani ocena umiejętności ani ocena decyzji zawodnika; po prostu ta grupa graczy raczej mnie nie interesuje.

    W lidze włoskiej Fin poza A2 nigdy nie wyszedł, więc to żaden argument, zresztą, o tyle nie trafiony, że moim zamiarem bynajmniej nie było dyskredytowanie zawodnika.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Argetnyna - Bulgaria 1:0 (25: 20, 11:9, ...)

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2:3. Chwała Bogu bo by mi Bałgari Junaci kupon wtopili. :P

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CHN - POL 2:0
    Nie wiem co się dzieje, ale chyba sami siatkarze też nie. Czyżby była to pierwsza porażka za czasów Lozano ze słabszym przeciwnikiem??

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdekoncentrowali się już w pierwszym secie, myśleli że mecz się sam wygra. Znowu uśmieszki i inne takie. Już nie pamiętają jacy byli przestraszeni w finale z Brazylią ;>

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny najlepszym rozgrywaczem na ¶wiecie - buahahahaha
    cieniarstwo

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja też od dawna uważam, że Paweł to tylko jeden z lepszych, ale na pewno nie najlepszy, co dużo osób uważa przez statystyki z MŚ..
    Wkurza mnie w Zagumnym również to, że sam popełni błąd, a do wszystkich ma pretensje ( przynajmniej takie odnoszę wrażenie zza szkiełka:D)
    No to czeka na tie-break, Brawo Świder, Wojtek i Winiar!

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to czeka na tie-break, Brawo Świder, Wojtek i Winiar!
    Chyba nie za przyjecie. Równie dobrze może zagrać na rozegraniu dzisiaj Lipiński bo nic się z takich piłek nie da zrobić. Strzelaja do naszych przyjmujących jak do kaczek.

  30. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Statystyki z meczu, klikamy na 'Show statistics for POL' http://www.fivb.org/visweb6/vlivesco...007&NoMatch=44

    Mozdzon slabiutko, ciekawe czemu nie zmienil go Kadziewicz. Guma slabo, przyjecie slabe, Grzyb chyba pewny wyjazdu do Argentyny.
    Wynik lepszy niz gra.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak czytam Wasze wypowiedzi to mi sie zygac chce. Nie jeden zespol z "wyzszej" polki by dzis polegl w Chinach. Zoltkom wychodzilo dzis wszystko, a i tak nasi wygrali. Brawo Lozano, Brawo Polacy :-)

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to czeka na tie-break, Brawo Świder, Wojtek i Winiar!
    Chyba nie za przyjecie. Równie dobrze może zagrać na rozegraniu dzisiaj Lipiński bo nic się z takich piłek nie da zrobić. Strzelaja do naszych przyjmujących jak do kaczek.
    Hvar: Świder za znakomite ataki ( teraz wtie-breaku pojedynycz blok jescze), Winiar za decydujący as w IV secie, a Wojtek Grzyb za bloki i bardzo skuteczne ataki ze środka:P
    Chociaz przyznaje, że przyjęcie dzisiaj bardzo słabe było w naszym zespole..

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Horror.. As Winiarskiego w czwartym secie i Zagumnego w piątym - niesamowite.
    Bardzo dobry mecz Grzyba, słaby Możdżonka. Świderski póki co prezentuje się bardzo średnio, ale to w sumie dobrze, że jest ogrywany teraz(i że jest taka możliwość).
    Fakt - przyjęcie było nie najlepsze, ale Zagumny i tak zbyt często był niedokładny. Trzeba powiedzieć, że Żygadło nie grał źle, przede wszystkim starannie.
    Gacek gra mało przekonująco, obron jak na lekarstwo.. Chętnie obejrzałbym Ignaczaka w meczach z Argentyną.
    Dobrze, że to już koniec meczów z Chińczykami ;-)

  34. Powrót do góry    #79
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzyb 20 pkt..ładnie.

    Możdżon chyba się spalił po tym jak mu pokazali aut mimo że ewidentnie było boisko ;] nie grał najlepiej...

    ale liniowych trzeba było tam odstrzelić..Lozano już głupiał przez nich.

    tak na marginesie - kto daje na sędziego Japończyka jak grają Chińczycy?!? mimo wszystko rasa ta sama .. ;]

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawostka - Japonia ograła Włochów 3:2.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie no świder chyba obok grzyba najlepszy, chociaż nie wiem jak dokładnie z przyjęcie (pewnie słabo..)
    Od III seta się rozegrał i kończył większość piłek, znakomicie serwował. Możdżonek dla mnie ma troszkę nie skordynowane ruchy, jakby nie mógł poradzić sobie z tym, że jest taki wielkii... Musi dostać idealną piłkę, na idealnej wysokości,bo jak nie to wali nie czyste, raz to chyba prawie łokciem walnął :D

    ps. te staty na razie nie są zbyt dokładne chyba, świder miał asa, a tu nima..

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak na marginesie - kto daje na sędziego Japończyka jak grają Chińczycy?!? mimo wszystko rasa ta sama .. ;]
    Wedlug tego co mnie uczyli na historii to te nacje bardzo sie nie lubia.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Są już statystyki z meczu. Przyjęcie mieliśmy na poziomie 34% :) (i my z czymś takim wygraliśmy!!!). A na Sebastiana Świderskiego w tym elemencie dzisiaj poprosimy o kurtynę milczenia.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    23% idealnego.. nie jest tak źle:D
    Winiarz też jak na siebie cieniutko i Gacek.
    Coś z obronami w tych statystykach ostatnio jest zwalone, bo niby 1 piłkę tylko przez 5 setów wybronili Polacy..( w pierwszym meczu też niby tylko Gacek jedną wybronił..:O)
    Zresztą jak już pisałem wcześniej np. asa Świdra nie ma, więc jak widać te statystyki są troszkę błędne.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się mecz podobał - zwłaszcza liniowi :D
    Chińczycy zagrali dobre spotkanie, ale to nie zmienia faktu, że są zespołem przeciętnym. Nie wnikam, czy Polacy mieli problemy z aklimatyzacją, czy są po ciężkich treningach... mają prawo być zmęczeni, ale te głupie przestoje w grze to już inna sprawa... :/ Cóż, made in China ;)

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    grzyb zagral dzis chyba jeden z najlepszych meczy w zyciu - 20 pkt jak na srodkowego to wynik prze*****isty. a ktos tu jeszcze niedawno pisal ze mozdzonek jest pewniakiem do "szostki" :>

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przyznaję się ja!:D
    to była taka nie przemyślana decyzja po wspaniałym występie Marcina z Argentyną ( 6 bloków 4 sety i 4 bloki 3 sety..)
    Faktycznie Wojtek zagrał dzisiaj kapitalnie! 14 na 15 w ataku i 6 bloków..

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przyznaję się ja!:D
    to była taka nie przemyślana decyzja po wspaniałym występie Marcina z Argentyną ( 6 bloków 4 sety i 4 bloki 3 sety..)
    Faktycznie Wojtek zagrał dzisiaj kapitalnie! 14 na 15 w ataku i 6 bloków..

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Środkowych to my mamy najlepszych na świecie...masakra dziś na przyjęciu , no ale to przez niewyspanie ;)
    Nie wiem jakim cudem wygraliśmy ten mecz , ale najwyraźniej jakieś tam szczęście sportowe sprzyja i nam od czasu do czasu.
    Żółte trole zero respektu dla nas ! Skandal !;)

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Czy mamy najlepszych środkowych na świecie? Teza w wysokim stopniu dyskusyjna. Ze wszystkich naszych środkowych zdecydowanie najbardziej liczę na powrót do formy... Łukasza Kadziewicza, którego skuteczna gra w poszczególnych elementach (atak, blok, zagrywka!) przynosi naszej kadrze nieocenione zyski. Powiedzmy sobie szczerze, na fali entuzjazmu części komentatorów wypłynął na szeroką wodę młody Marcin Możdżonek, ale do klasy sportowej kolegów sporo mu jeszcze (łagodnie mówiąc) brakuje. Nie czyta najlepiej przeciwnków w grze na siatce, permanentnie spóźnia się do skrzydeł, a z krótkiej bije tylko przed siebie licząc na wykorzystanie posiadanego zasięgu. Kończy się to często niemożnością czystego trafienia w piłkę i nieskrywanym zdziwieniem, że ta ląduje daleko w aucie. Wystarczy, że rywal zdoła skoczyć w tempo i jest czapa aż huczy. A wystarczyłoby popracować trochę nadgarstkiem i obracać piłkę po kierunkach... Wojciech Grzyb jest natomiast dość chimerycznym zawodnikiem, grającym raz miękko, innym razem twardo oraz bezkompromisowo, w zależności od formy dnia i zapewne innych jeszcze czynników.

    Powiedzmy sobie szczerze, jeżeli drużyna nie poprawi wyraźnie zagrywki jeżeli chodzi o jej skalę rażenia i regularność, więcej zakończonych happy endem sytuacji już nie przeżyjemy. Przyzwyczailiśmy się do tego, iż Paweł Zagumny wprowadza piłkę bez wykorzystania mocy, ale czy jego poczynania od razu kopiować muszą gremialnie partnerzy? Grzyb, Możdżonek, Żygadło, nawet Świderski, Kadziewicz, wszyscy kierują w sumie bezpieczne, w pełni kontrolowane plasy za siatkę. W ten sposób nie da się zrobić krzywdy rywalowi i trudno się dziwić, że z łatwością rozrywa nasz blok, pakując gwoździe w wielu stosowanych kombinacjach wystawy. O ile rezerwy w stosunku do niektórych graczy są znikome, to część kadrowiczów stać na istotne podrasowanie serwisu. Chodzi m głównie o wspomnianego Łukasza Kadziewicza, który siał przecież popłoch zagrywką podczas niedawnych MŚ w Japonii. Jednak już w lidze spuścił z tonu i teraz nie jest łatwo wrócić do wariantu "siłowego". Podobnie nad mocą popracować jeszcze musi budujący dopiero kondycję po wymuszonej przerwie Mariusz Wlazły, natomiast nad regularnoscią bezdyskusyjnie najlepszy obecnie polski siatkarz, Michał Winiarski. Michał to prawdziwa instytucja w kadrze Polski, człowiek faktycznie niezastępowalny, który mimo zdecydowanie największego obciążenia spośród reprezentantów, nie schodzi poniżej bardzo wysokiego poziomu w każdym niemal elemencie. Do tego ciesząc się zaufaniem rozgrywających, bierze na siebie praktycznie cały ciężar ataku w końcówkach, kiedy trzeba uciekać spod brzytwy, bronić piłki setowe itd.
    Oby tylko zdrowia starczyło, choć trzeba przyznać, iż powtarzalność wyniesiona z występów w lidze włoskiej na pewno pozwala Winiarowi utrzymywać wysoką dyspozycję na dłuższym dystansie. Pozdrawiam.
    AZS-CKM the leading polish teams

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •