Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 85 z 85

Wątek: Ekstraliga na półmetku rundy zasadniczej. Co będzie dalej? - przewidywania, typy.

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przestanmy wkoncu zlewać Rzeszów. Na dzien dzisiejszy sa niestety mocniejsi np od Tarnowa i pisze to ja, kibic Unii T. :) Przed sezonem mowilo sie ze Rzeszów najslabszy zakładająć, że:
    Nicholls bedzie nadal jezdzil w Polsce na duzo nizszym poziomie niz poza Polską - co okazuje sie nie do konca prawda
    Watt zupełnie sie nie przyda - co okazuje sie nie prawdą
    druga linia Rzeszowa nie istnieje w elidze - co okazuje sie nie prawdą (bardzo dobre wystepy Lesia jako juniora, kilka niezłych meczy Kuciapy czy nawet Miesiąca)
    Dobrucki bedzie średni - a jest lepiej niz sredni

    Dlatego pora sobie uswiadomoc ze przedsezonowe przewidywania co do Rzeszowa sie nie sprawdziły i Stal na czele z Pedersenem, Dobruckim i Nichollsem jest w tym sezonie bardzo mocna. Wg mnie napewno mocniejsza od ZG i Polonii a takze troche mocniejsza od Unii T. i Włokniarza. Wyraznie wieksza siłe widze tylko w Lesznie, ktore jednak przegralo całkiem zasłuzenie w Rzeszowie.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie, wszyscy zawodnicy mają na wyjazdach rewelacyjne średnie:

    Watt - 1.9
    Nicholls - 1.8
    Dobrucki - 1.5
    reszta < 0,6

    Średnie Watta i Nichollsa są jak dla mnie zawyżone przez ostatni mecz w Bydzi.

    Dlatego nadal twierdzę, że Unia jest potencjalnie gorszym przeciwnikiem pomimo, że obecnie cieniuje. Rzeszów może i wygra z każdym u siebie, przy czym wygrane nie będą wysokie. Jednak na wyjazdach może dostawać niezłe lanie. Tarnów pomimo słabej dyspozycji jak na razie na wyjazdach sobie radził całkiem nieźle.
    Oj idac tokiem Twojego rozumowania to srednie UT na wyjezdzie tez sa znacznie zawyzone. Gdyby w meczu z Rzeszowem jechali Nicholls i Watt to by nie bylo darmowych punktow na Szostku :)

    A to czy Stal bedzie potrafila wygrywac u siebie w sposob zdecydowany to zobaczymy juz w tym tygodniu jak pierwszy raz wystartujemy u siebie w pelnym skladzie (Bydgoszcz tez prawdopodobnie pojedzie w optymalnym) porownam z wynikiem Polonii w Tarnowie i sie okaze kto ma wieksza sile razenia :) (aczkolwiek sam uwazam takie odniesienia za glupote:p)
    Zreszta jak dla mnie to Stal do konca rozgrywek moze byc niedoceniana druzyna... tym przyjemniej bedzie patrzec na te "niespodzianki" :p

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2007
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tutaj można polemizować ;) Rzeszów to tak naprawdę Pedersen, który więcej niż 21 ptk nie zrobi. Pozostali zawodnicy na wyjazdach raczej cieniują. Zresztą nie wiele brakło aby przegrali u siebie z tą słabą i bez charakteru Unią. Nie piszcie, że Nicholsa nie było, bo u nas za brakło Ljunga. Poza tym Nicholls udowadniał już, że nie zawsze musi być wzmocnieniem ;)
    Nie no dawno juz takich bzdur nie widzialem. Wiem ze Wy Tarnowiacy nie mozecie sie z tym pogodzićze jesteśmy wyżej od Was w tabeli ale chyba troche obiektywizmu by nie zaszkodziło.. W tamtym meczu w Stali nie było 2 zawodników z pierwszego składu a u Was tylko jednego (a i Ljung nie musiał wcale w rzeszowie dobrze pojechac..). Wiec dymek pretensje mozesz miec do własnych działaczy ze nie zakontraktowali lepszej drugiej linii a nie wypisywac glupoty ze Rzeszów to tylko Pedersen!

  4. Powrót do góry    #49
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    W tamtym meczu w Stali nie było 2 zawodników z pierwszego składu a u Was tylko jednego (a i Ljung nie musiał wcale w rzeszowie dobrze pojechac..)
    I czy tutaj zachowałeś obiektywizm skoro tak sie wychyliłeś??? Gdyby babka miała wąsy to bla bla bla........Tez ci moge powiedziec gdyby Rempała kupił motor zamiast pić w barze to by zrobil z 7 ptk i juz mecz na nasza strone...i tak sobie mozemy paplać w nieskończone.

    A na marginesie - liga jeszcze nie dojechała do końca,jak wróci Ljung to możemy sie odbudować psychicznie i jedna osoba z sexualnej jazdy (rempała,gollob) pojdzie na lawke,a tu nasza sila sie wzmocni........Przypomnijmy sobie mecz w Lesznie gdzie nasi po 10 biegach jeszcze remisowali......Szkoda ze tylko juniorka w bambuko tnie,ale moze zielu po ostatnim meczu w tarnowie powie rempale ,,zrywam,, i bedzie szedl swoja sciezka.

    pozdro

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik Awatar AW
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wg mnie po rundzie zasadniczej będzie tak:

    1.WTS 23(16+7)
    2.A.T. 22(16+5)
    3.U.L. 21(16+5)
    4.W.Cz. 18(14+4)
    5.S.Rz. 18(16+2)
    6.U.T. 14(11+3)
    ----------------
    7.ZKŻ 13(12+1)
    8.P.B. 11(10+1)

    1-6
    WTS-U.T.
    A.T.-S.RZ.
    U.L.-W.CZ.

    7-8
    ZKŻ-P.B.

    ps. dla Falubazu najważniejszy mecz (jedyna nadzieja na 1-6) to rewanż w Bydgoszczy

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,773
    Kliknij i podziękuj
    904
    Podziękowania: 1,339 w 705 postach
    Za nami niedziela w czasie ktorej kilka druzn jechalo bez swoich liderow. Obronna reka z tej sytuacji wyszly teamy Rzeszowa bez Nicki Pedersena, oraz Torunia bez Jagusia. Polegl na swoim torze z Lesznem Wroclaw bez Crumpa.
    I tu pytanie - ktore miejsce zajmie Wroclaw i czy
    druzyny beda kombinowac, zeby nie wpasc na te druzyne
    w 1/4 rozgrywek, gdy bedzie jechalo juz o pelnej mocy?

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Po co kombinowac.Liczy sie i tak tylko zloto.Jesli jakas druzyna np Apator ma byc slabszy od WTS-u to jakie znaczenie ma to ,czy przegra w cwiercfinale,polfinale czy finale.Wlasciwie, gdybysmy mieli pzregrac z WTS-em ,to chyba nawet lepiej w cwiercfinale czy polfinale.Takie porazki mimo wszystko bola mniej a w samym finale ligi porazka jest bardziej dotkliwa i zapamietywana na lata.Tak jest w przypadku naszych dwoch finalow z czestochowskimi lwami.W Toruniu o meczach z 1986 i 2003 roku pamieta kazdy kibic do dnia dzisiejszego,znajac nawet dokladne wyniki i kto jak punktowal.Czy byloby podobnie gdyby chodzilo o mecze cwiercfinalowe czy polfinalowe ? Szczerze watpie,dlatego z punktu widzenia kibica gdyby mialo sie okazac ,ze jestesmy od WTS-u gorsi,to lepiej juz w pierwszej lub drugiej rundzie play-off.W samym finale ligi kolejnej porazki juz nie zniose.;):)
    Sponsorzy,dzialacze czy zawodnicy maja moze i inne zdanie.Lepiej przedstawiac swoja firme jako sponsora vicemistrzow Polski.Dzialacz moze sie pochwalic ,ze za jego kadencji klub zdobyl srebro a zawodnik pewnie tez do kolekcji dolozy z wieksza checia medal niz dyplom i uscisk prezesa za czwarte miejsce.Kibic mysli chyba inaczej i szybciej przetrawi porazke w cwiercfinale niz finale.
    Bralbym WTS na warsztat najchetniej juz w drugiej rundzie play -off.Przejechac po nich jak po asfalcie,wbic Cieslaka w ta wroclawska dziurawa kope i z usmiechem na twarzy czekac na final z Unia L.;):):P
    Z drugiej strony pewien final z wroclawianami wspominamy bardzo dobrze,wie moze bylby to dla nas wygodniejszy przeciwnik niz Unia L.Tegoroczny system wylaniania DMP jest jedak zupelnie inny niz ten w 2001 roku i raczej ciezko na podstawie tamtego meczu wyciagac jakiekolwiek wnioski.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Ja tam nie pamiętam już tych porażek z Włókniarzami. Są milsze chwile w historii naszego klubu do zapamiętania. Poza tym absolutnie się nie zgadzam, że 4/5/6 miejsce jest gorsze od 2 :)

  9. Powrót do góry    #54
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na chwile obecna to spartenka zgniotla apator ze mohery przez tydzien plakaly nad swoim skladem

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Po co kombinowac.Liczy sie i tak tylko zloto.Jesli jakas druzyna np Apator ma byc slabszy od WTS-u to jakie znaczenie ma to ,czy przegra w cwiercfinale,polfinale czy finale.Wlasciwie, gdybysmy mieli pzregrac z WTS-em ,to chyba nawet lepiej w cwiercfinale czy polfinale.Takie porazki mimo wszystko bola mniej a w samym finale ligi porazka jest bardziej dotkliwa i zapamietywana na lata.Tak jest w przypadku naszych dwoch finalow z czestochowskimi lwami.W Toruniu o meczach z 1986 i 2003 roku pamieta kazdy kibic do dnia dzisiejszego,znajac nawet dokladne wyniki i kto jak punktowal.Czy byloby podobnie gdyby chodzilo o mecze cwiercfinalowe czy polfinalowe ? Szczerze watpie,dlatego z punktu widzenia kibica gdyby mialo sie okazac ,ze jestesmy od WTS-u gorsi,to lepiej juz w pierwszej lub drugiej rundzie play-off.W samym finale ligi kolejnej porazki juz nie zniose.;):)
    Sponsorzy,dzialacze czy zawodnicy maja moze i inne zdanie.Lepiej przedstawiac swoja firme jako sponsora vicemistrzow Polski.Dzialacz moze sie pochwalic ,ze za jego kadencji klub zdobyl srebro a zawodnik pewnie tez do kolekcji dolozy z wieksza checia medal niz dyplom i uscisk prezesa za czwarte miejsce.Kibic mysli chyba inaczej i szybciej przetrawi porazke w cwiercfinale niz finale.
    Bralbym WTS na warsztat najchetniej juz w drugiej rundzie play -off.Przejechac po nich jak po asfalcie,wbic Cieslaka w ta wroclawska dziurawa kope i z usmiechem na twarzy czekac na final z Unia L.;):):P
    Z drugiej strony pewien final z wroclawianami wspominamy bardzo dobrze,wie moze bylby to dla nas wygodniejszy przeciwnik niz Unia L.Tegoroczny system wylaniania DMP jest jedak zupelnie inny niz ten w 2001 roku i raczej ciezko na podstawie tamtego meczu wyciagac jakiekolwiek wnioski.
    Kingpin co Ty opowiadasz?:) Lepiej byłoby zając na koniec rozgrywek np 4 miejsce niż 2 czy 3? No mi sie wydawało, że rozgrywki polegają na tym aby jechać o medal!! Ja bym sie troche załamał gdybysmy po wygraniu rundy zasadniczej skonczyli bez medalu!

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach

    Kingpin co Ty opowiadasz?:) Lepiej byłoby zając na koniec rozgrywek np 4 miejsce niż 2 czy 3? No mi sie wydawało, że rozgrywki polegają na tym aby jechać o medal!! Ja bym sie troche załamał gdybysmy po wygraniu rundy zasadniczej skonczyli bez medalu!
    Jesli jest sie jednym z faworytow ligi to nie jedzie sie o medal,tylko o zloty medal.Jak pokazuje tegoroczna liga do tych faworytow wraz z Unia L i chyba jednak z WTS--em nalezymy.Z brazowego medalu to moga cieszyc sie kibice Zielonej Gory czy Rzeszowa a nie Unii L czy Apatora.;):)

    Spartann przyjacielu :):)

    Cos sie tobie znowu pokrecilo.Na chwile obecna to mochery sa na czele a Sparta zostala zgnieciona i wyladowala na szostym miejcu.
    Nie mam nic przeciwko temu zebyscie nas tak gnietli co roku,byle skutek byl podobny jak po 8 kolejkach tegorocznej ligi.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Co i tak nie oznacza, że lepiej być 4 a nie 2 :P

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Co i tak nie oznacza, że lepiej być 4 a nie 2 :P
    Lepiej byc 3 niz 4,tak jak lepiej byc 1 niz 2.Drugie czy czwarte miejce to jeden ch..... Lepiej wygrac brazowy medal niz przegrac zloty.;);)

  14. Powrót do góry    #59
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kingpin co Ty opowiadasz?:) Lepiej byłoby zając na koniec rozgrywek np 4 miejsce niż 2 czy 3? No mi sie wydawało, że rozgrywki polegają na tym aby jechać o medal!! Ja bym sie troche załamał gdybysmy po wygraniu rundy zasadniczej skonczyli bez medalu!
    Jesli jest sie jednym z faworytow ligi to nie jedzie sie o medal,tylko o zloty medal.Jak pokazuje tegoroczna liga do tych faworytow wraz z Unia L i chyba jednak z WTS--em nalezymy.Z brazowego medalu to moga cieszyc sie kibice Zielonej Gory czy Rzeszowa a nie Unii L czy Apatora.;):)

    Spartann przyjacielu :):)

    Cos sie tobie znowu pokrecilo.Na chwile obecna to mochery sa na czele a Sparta zostala zgnieciona i wyladowala na szostym miejcu.
    Nie mam nic przeciwko temu zebyscie nas tak gnietli co roku,byle skutek byl podobny jak po 8 kolejkach tegorocznej ligi.
    oj ciezko tobie cos do prawdy sie przyznac. ja o niebie ty o chlebie. sam zwracasz uwage piszacym na tym forum ze czytanie ze zrozumieniem to podstawa ale unikasz tego ze ..... :)

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    oj ciezko tobie cos do prawdy sie przyznac. ja o niebie ty o chlebie. sam zwracasz uwage piszacym na tym forum ze czytanie ze zrozumieniem to podstawa ale unikasz tego ze ..... :)
    Najpierw poczytaj troszke co to jest ironia czy sarkazm a potem napinaj posladki.Jak to ostatnio na tym forum pisza : "wyluzuj lydke " czy cos w tym stylu.

  16. Powrót do góry    #61
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj ciezko tobie cos do prawdy sie przyznac. ja o niebie ty o chlebie. sam zwracasz uwage piszacym na tym forum ze czytanie ze zrozumieniem to podstawa ale unikasz tego ze ..... :)
    Najpierw poczytaj troszke co to jest ironia czy sarkazm a potem napinaj posladki.Jak to ostatnio na tym forum pisza : "wyluzuj lydke " czy cos w tym stylu.
    teraz to mam zabawe buhaha, ironia, sarkazm, ewoluujesz szokujaco. rozumiem ze przy nastepnym twoim gniocie bedzie pomrocznosc jasna.
    czas na inny watek zajrzec bo znowu ktos sie wykrwawi na necie bez urazy :) to zdanie mozesz nazwac ironia lub sarkazmem wybor pozostawiam tobie

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Jest takie madre powiedziene "Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem" . Madre slowa i trzeba sie do nich zastosowac,wiec zegam ozieble.Szkoda na ciebie czasu.Napinaj poslady dalej.

  18. Powrót do góry    #63
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ot rozmowa glupiego z madrym, a wystarczy troche pokory i zrozumienia wlozyc w slowo pisane na necie i pewnie bys jeszcze calusa dostal od mojej baby.
    ostatni moj wpis w tym temacie :)

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ot rozmowa glupiego z madrym, a wystarczy troche pokory i zrozumienia wlozyc w slowo pisane na necie i pewnie bys jeszcze calusa dostal od mojej baby.
    ostatni moj wpis w tym temacie :)
    Po takim tekście - nie sądzę. Zaraz zleci się gromadka pokornych i rozumiejących. :D

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    ot rozmowa glupiego z madrym, a wystarczy troche pokory i zrozumienia wlozyc w slowo pisane na necie i pewnie bys jeszcze calusa dostal od mojej baby.
    ostatni moj wpis w tym temacie :)
    No ,k....a chlopie.Czy tobie trzeba wyszystko rozkladac na czynniki pierwsze abys cokolwiek zrozumial ? Piszesz w swoim pierwszym poscie ,ze na dzien dzisiejszy to sparta zgniotla mochery,wiec ja ci ironicznie odpowiadam ,ze na dzien dzisiejszy to mochery sa na czele ligi a sparta na szostym miejscu i tak to gniesc mozecie nas co rok.Kazdy licealista zrozumialby co mam na mysli ,ale ty wciskasz mi kit ,ze niby nie zrozumialem twojego glebokiego przeslania ze zgniecieniem mocherow.Ale ok ,moge posypac glowe popiolem i udawac ,ze nie zatrybilem z twoim gnieceniem mochera,ale napisz mi najpierw czy masz ladna babe. ;):)

  21. Powrót do góry    #66
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    koles juz wyzej napisalem ze strzeliles babola a teraz walisz glupa z tym sarkazmem i ironia. wiesz sa takie male ikonki, ktore mozna uzywac piszac w kontekscie ironii czy sarkazmu, oczywiscie przy zalozeniu ze z kontekstu on nie wynika. tak sie sklada ze pracuje wlasnie w liceum i jezeli chcesz cos wiecej to mozesz sie dowiedziec na gg.
    natomiast moja baba? no coz mozesz sie przekonac jaka jest przyjezdzajac do wroclawia,a jak nie mozesz to bede z nia w toruniu na meczu - tylko kolesi nie naslij na mnie

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Widzisz ,inteligentny czlowiek nie potrzebuje ikonek aby zrozumiec pewne sprawy.Mam rozumiec ,ze ty bez ikonek ani rusz.No trudno.Nastepnym razem bede pamietal.Twoja baba jak chce uzyc ironii w rozmowie tez musi machac ci ikonkami przed slepiami zebys zrozumial ?
    Nie wiem co miala znaczyc ta wycieczka w moim kierunku z nasylaniem kolesi.Eh zalosny jestes.

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    ot typowo torunskie podejscie strzelic babola a potem walic glupa.
    a jakie jest wrocławskie podejście ?? moze takie - wrzucamy wszytkich do jednego wora ??, przy okazji prosze jeszcze o podejscie tarnowskie, bydgoskie i gdańskie z góry dziękuje znawco podejść.

    p.s. uwzgledniając reklamacje proszę również o rzeszowskie :)

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2007
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgłaszam sprzeciw z powodu lekceważenia podejścia rzeszowskiego!

    Oto moje typy na koniec (tzn. przed play-off)

    1. Toruń
    2. Leszno
    3. Rzeszów
    4. CKM
    5. Zielona
    6. Wrocław
    --
    7. Tarnów
    8. Bydgoszcz

    Tak czuję.

    P.S. Sprzeciw wycofany ;-)

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    To ja może zaprezentuję podejście zielonogórskie ;) po zasadniczej:

    1-2 Toruń - Leszno (nie skuszę się o podanie kto pirerwsy)
    3-5 Wrocław - Częstochowa - Rzeszów (sądzę, że Wro będzie wysoko; pamiętajmy, że w pierwszej rundie wygrywali wysoko, przgrywali zaś nieznacznie więc bonusy będą im też robić wynik.
    6-8 ZG - Tarnów - Bydgoszcz (życzyłbym sobie takiej kolejności ;) z tej trójki na chwilę obecną wydaje się, że Bydgoscz jest najsłabsza.

    Do zakończenia sezonu jednak droga daleka i wsystko może się jeszcze zmienić. Może się zdaryć, że Wrocław bez Crumpa będzie dostawać wszystko po dupie, a Tarnów np wzmocniony Ljungiem i rozkręcającym się Kołodziejem wskoczy na pudło.

    To jest piękno sportu ;)

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    kingpin i spartan! Spotkajcie sie gdzieś w Pyrach i dajcie se po razie.
    Nie róbcie prywatnej przepychanki na forum ani czata!
    Nie da sie tego czytać.. :/


    Do zakończenia sezonu jednak droga daleka i wszystko może się jeszcze zmienić. Może się zdaryć, że Wrocław bez Crumpa będzie dostawać wszystko po dupie, a Tarnów np wzmocniony Ljungiem i rozkręcającym się Kołodziejem wskoczy na pudło.

    To jest piękno sportu
    Baaaardzo podoba mi sie zielonogórskie podejście :D

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielona Góra jest bez zawodników z GP a gdyby byl chociaz jeden ?? np N.Pedersen Falubaz byl by DMP no ale jest inaczej i trzeba walczyc o utrzymanie o ktore jestem swiecie spokojny :) Bygdoszcz z Stachem i Okoniem do 1-ligi baraz ZKZ z KM-Ostrów i ostrów poraz 3 z rzedu przegra baraze...tak to widze ...;p DMP w tym sezonie KS Toruń!

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Według mnie 1 msc. zajmie Unibax , drugie Unia Leszno . Nie ma się chyba co rozpisywać , bo póki co obie ekipy prezentują się najlepiej z całej stawki. O 3 msc. będzie walczyła ekipa wrocławska z częstochowską i mam nadzieję , że rzeszowską . Normalnie stawiałbym na Wrocek , ale coś w tym sezonie ciągle ktoś u nich zawodzi . Mimo wszystko sądzę , że jeszcze powalczą o mistrza , bo skład mają b.dobry. Ale po zasadniczym większe szanse dawałbym Włókniarzowi .O 6 msc. walczyć będziemy my - Polonia Bydgoszcz z Unią Tarnów . Wszystko rozstrzygnie się w bezpośrednim meczu w Bydgoszczy. Kto zgarnie bonus powalczy o medale , kto przegra powalczy o utrzymanie .Oczywiście zakładam , że pozostałe 2 z 3 meczów u siebie Polonia wygra. ZKŻ nie zdobędzie już w tym sezonie ani jednego punktu według mnie. Jedyne szanse mają IMO przeciwko Stalowcom , ale Rzeszów to ekipa niedoceniana , która powinna walczyć o medal w tym sezonie. Z drugiej strony ja też nie doceniałem póki co ekipy zielonogórskiej i sprawili mi psikusa wygrywając m.in. z Wrockiem .Ale patrząc na terminarz to jak wspomniałem według mnie już nic nie ugrają w tym sezonie zasadniczym .To tyle jeśli chodzi o przewidywania z mojej strony . Podkreślam to są moje typy . Nie musicie się z nimi zgadzać. Reasumując po serii zasadniczej :

    1.Toruń
    2.Leszno
    3-5 Częstochowa , Wrocław , Rzeszów
    6-7 Tarnów ,Bydgoszcz
    8 Zielonka

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Kolega z Bydgoszczy widzę pewny siebie i swojej drużyny. Ma do tego prawo oczywiście, ale nie wiem skąd u niego taki optymizm po sześciu przegranych Polonii z rzędu. Niebawem macie mecz z Toruniem, który musicie wygrać, a na pewno nie jesteście w nim 100% faworytem. Apator wygrał w Częstochowie, moim zdaniem w Bydgoszczy nie powinien mieć problemów. A dodatkowo macie także mecze z Wrocławiem, Tarnowem i Zieloną Górą u siebie. Nie wiem, ale jak dla mnie to wszystkich tych meczy nie wygracie. Tarnów natomiast przy jakiejś wpadce u siebie Bydgoszczy i Zielonej Góry wystarczy, że wygra za 3pkt z Falubazem i z Marmą, oraz za 2pkt z Lesznem i spokojnie im wystarczy aby zająć 6 miejsce. Zresztą jeśli Falubaz nawet wygra u siebie wszystko, ale nie zdobędzie żadnego bonusa, a Tarnów uzyska te wspomniane powyżej to i tak wygrają Jaskółki o 1pkt.

    Każdy punkt jest teraz na wagę złota. Ja najmniej szans daję Bydgoszczanom, niewielkie mojej drużynie, największe Unii. Fajnie by się jednak było pozytywnie zaskoczyć...

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubaz przegra wszystkie mecze ?? koles ty udajesz głupiego czy jestes głupi?? Ty no zastanawia mnie jak to stwierdziles ?? jak mozesz to odpowiedz mi na moje pytanie ...
    No bo jak zespól robi w Cz-wie 43 pkt w toruniu 41 w Lesznie 40 u siebie jedzie dobrze,wszystko wygrane procz pierwszego meczu(z powodu malego rozjezdzenia,pamietamy budowa oswietlenia) a tu piszesz takie bzdety ...no albo nie lubisz Falubazu albo nieznasz sie na zuzlu...

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Tez mi sie wydaje, ze najwieksze szanse z trojki potencjalnych spadkowiczow ma Tarnow. Bydgoszcz ze swoim pierwszoligowym skladem zapewne bedzie na ostatnim miejscu po rundzie zasadniczej. Co do ZKZ to jedynym sposobem na uratowanie sie od walki o baraze jest wygranie wszystkiego u siebie i dodatkowo w Bydgoszczy z bonusem. Nie jest to bynajmniej niemozliwe.
    Regards from Sydney
    Dexter

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Kolega z Bydgoszczy widzę pewny siebie i swojej drużyny. Ma do tego prawo oczywiście
    Dzięki ;-) Szkoda , że nie wszyscy to rozumieją .
    ale nie wiem skąd u niego taki optymizm po sześciu przegranych Polonii z rzędu.
    Postaram się wyjaśnić , choć w jakimś stopniu to poniżej . 6 porażek z rzędu to tragedia , ale swoje zrobił terminarz i kontuzje .
    Niebawem macie mecz z Toruniem, który musicie wygrać, a na pewno nie jesteście w nim 100% faworytem. Apator wygrał w Częstochowie, moim zdaniem w Bydgoszczy nie powinien mieć problemów.
    Zgadzam się z Tobą w 100 % . Teoretycznie powinni nas rozjechać i to ostro . Jednak pamiętać należy , że są to Derby . Będzie niespodzianka ( nie chodzi mi o wynik ) Absencja Kostka i Drymla to według mnie spore osłabienie dla Krzyżaków . Coś nie mam przekonania do jazdy Ryana i Mateja na naszym torze , nawet przeciwko naszym przeciętniakom nie powinni oni szaleć. Miedziak i Ząbik powinni zrobić swoje ale też wątpię , by zwłaszcza ten pierwszy zrobili dwucyfrówkę . OK. Zgodzę się , że jeśli drużyna przegrywa dwa mecze z rzędu na swoim torze to albo jest coś nie tak , lub jest słaba ( nie twierdzę , że Polonia jest mocna żeby była jasność ) . Coś jednak nie chcecie zauważyć , że z Rzeszowem jechaliśmy bez AJ . Nasi byli fatalnie spasowani z torem i rywale czuli się jak u siebie . Mam nadzieje , że w końcu się to zmieni . A wręcz jestem tego pewny. Druga sprawa , że porażka z bardzo silnym Lesznem hańby nie przynosi . Wciąż mamy najłatwiejszych rywali przed sobą na naszym torze ( Tarnów i Zielonka ) . Oczywiście , rozumiem że patrząc na skład neutralnie nastawiony kibic ma prawo nie dawać nam nawet najmniejszych szans , ale pamiętajcie to jest Polonia . Często bywało tak , że mieliśmy słaby skład a robiliśmy niezły wynik . Jeśli nasz tor będzie w końcu bydgoski to będzie dobrze .

    A dodatkowo macie także mecze z Wrocławiem, Tarnowem i Zieloną Górą u siebie. Nie wiem, ale jak dla mnie to wszystkich tych meczy nie wygracie.
    Niestety i tutaj się z Tobą zgodzę. Sam pisałem powyżej , że liczę na 3 z 4 wygranych meczów :wink: Tarnów i Zielona Góra zakładam , że ulegną na naszym torze , i według mnie mam do tego pełne prawo i jakieś tam mniej lub bardziej ale jednak racjonalne przesłanki. Ba według mnie zdobędziemy na nich aż 6 pkt . Po cichu jednak liczę , że i u nas Hans lub Jason zanotują słabszy występ i uda nam się wygrać również z Wrockiem :P ( choć patrząc realnie nikłe szanse ). Apator daje nam chcąc , nie chcąc też spore nadzieje , bo przyjeżdża nie w najsilniejszym składzie . Takie prezenty na swoim torze trzeba wykorzystywać .
    Tarnów natomiast przy jakiejś wpadce u siebie Bydgoszczy i Zielonej Góry wystarczy, że wygra za 3pkt z Falubazem i z Marmą, oraz za 2pkt z Lesznem i spokojnie im wystarczy aby zająć 6 miejsce.
    Właśnie . Ja nie sądzę , by Tarnów pokonał i Leszno i Marmę za 3 pkt .

    Zresztą jeśli Falubaz nawet wygra u siebie wszystko, ale nie zdobędzie żadnego bonusa, a Tarnów uzyska te wspomniane powyżej to i tak wygrają Jaskółki o 1pkt.
    Jak wspomniałem . W mojej wersji Falubaz może nie zdobyć już żadnych punktów , jeśli już to 2 pkt ze Stalą. Wspominałem też , że być może i troszkę Was nie doceniam ale cóż jeśli się mylę to po sezonie przyznam Wam rację. Ja w przeciwieństwie do niektórych nie chowam głowy w piasek po porażkach ( vide 1 kolejka ). Póki co nie widzę , przesłanek byście mogli wygrać z Toruniem czy Lesznem ( zakładam , że wyjazdy też będziecie mieli do tyłu i też chyba mam prawo do takiej oceny , patrząc na potencjał ekip ?). OK. wygraliście parę meczów u siebie , ale tak . Wrocek coś strasznie zawodzi póki co . Fatalny występ ( najgorszy w sezonie zapewne ) zanotował Crump . Jechał tak naprawdę dwa biegi , bo z dwóch został wykluczony . Raz miał defekt . Do tego Gapiński i Bjerre taśma . Jednym słowem według mnie mega fuks ( choć graty dla Was , że potrafiliście to wykorzystać ) . Pokonanie Tarnowa u siebie to też wielka sztuka nie jest , bo robią to wszyscy i zapewne tak będzie do końca sezonu . Czewe pokonaliście tak jak my dwoma punktami , i tak jak my również szczęśliwie . Goście jechali bez Kenneta ( który swoje by zrobił ) z nie do końca wyleczonym Ułamkiem . A reszta na wyjazdach zazwyczaj prezentuje się jak nasza druga linia , czyli nijak. Nie wiem , może rzeczywiście Was niedoceniam , ale według mnie mieliście sporo szczęścia i póki co słabszych rywali .
    Prawdziwy test przed Wami . Toruń , Leszno to najlepsze ekipy w lidze póki co . Do tego Rzeszów z Pedersenem . Nie widzę innej możliwości niż przynajmniej 2 mecze przegrane przez Waszą drużynę na swoim torze ( sytuację wyjazdową też określiłem ) .

    Każdy punkt jest teraz na wagę złota
    Te słowa powinni sobie wziąć w ramkę nasi żużlowcy :D

    Falubaz przegra wszystkie mecze ?? koles ty udajesz głupiego czy jestes głupi?? Ty no zastanawia mnie jak to stwierdziles ?? jak mozesz to odpowiedz mi na moje pytanie ...
    Widać , że kulturalne i rzeczowe dysputowanie jest Tobie obce ( widocznie jeszcze nie dorosłeś . Ja też w przeszłości jak nie zgadzałem się z czyimś zdaniem to tupałem nogą a czasem nawet mówiłem , że jest głupi. Miałem wtedy z 6 lat. Jeśli jesteś starszy to nie jest dobrze ) .Może u Ciebie tak jest , że jak kogoś wyzwiesz od głupków to potem będzie jeszcze chciał z Tobą dyskutować i odpowiadać na zadane przez Ciebie pytania . Ale to jest prawo buszu i w Bydgoszczy ono nie obowiązuje . Co do mojej wiedzy i zdolności typowania to jakoś udaje mi się w bukmacherce wygrywać na żużlu i co kolejkę trafiać coś po dużym kursie , np. Polonię w spotkaniu z Zielonką po 4.00 czy Rzeszów w Bydgoszczy :P

    Być może jestem zbyt pewny swojej drużyny i mam nieobiektywny obraz na to co się dzieje i dziać będzie w lidze , ale ja z natury jestem optymistą i wybieram lepsze rozwiązania dla mojej drużyny . Zazwyczaj jeśli jestem czegoś w miarę pewien to są one trafne . Mam nadzieję , że i tak będzie w tym sezonie . Nie ma co się kłócić w połowie sezonu jak 12-latkowie, bo nikt nie wie jak będzie. Poczekajmy do końca sezonu i wtedy okaże się kto miał rację .



  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poźna godzina, cieza noc i dzien za mna...ale i tak udało mi sie jeszcze teraz nieźle uśmiac....jedno pytanie...
    Kolego dymek, co ty palisz? powiedz nam forumowiczom, bo kazde chce miec takie fazy...<buahahahahahhhahahahhaahahah>

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    1.Leszno
    2.Torun
    3.Czestochowa
    4.Rzeszow
    5.Wroclaw
    6.Zielona Gora
    7.Tarnow
    8.Bydgoszcz

    A moim zdaniem to Bydgoszcz nie wygra zadnego meczu (jest slaba i co tu owijac w bawelne) choc najwieksza szanse na punkty to ma z Zielona Gora, ale roznica bedzie taka ze zmieni sie przeciwnik Bydgoszczy w walce o utrzymanie.

    Pozdrawiam

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Tegoroczne PO bardzo dziwne. Bo absurdem jest jeśli szósta drużyna przegrywając oba mecze w I rundzie PO przychodzi dalej (gdyż przegrała najmniejszą różnicą pkt.) Wygrywa w II rundzie i finale mecze u siebie (wyższą różnicą niż porażki na wyjeżdzie).

    Tak więc szósta drużyna wygrywając 2 z 6 meczy w PO może zostać DMP 2007.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    pytanie za 100 pkt. - kto wymyslil ten chory system PO? Kowalski z Bazela? I jaki wplyw na regulamin mialy kluby? A takze jesli byly jakies glosowania to jak kto glosowal?

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pękajcie, przynajmniej będzie ciekawie. Dla wszystkich ten system jest jednakowy i wszyscy mogą w nim wygrać jak i zająć ostatnie miejsca. Lepiej skupić się na walce do upadłego niż kalkulowaniu, bo to gwarantuje sukcesy. To chyba tylko w Polsce tak jest, że od razu myśli się o kombinowaniu itp. zamiast wziąć się do roboty i jechać po DMP.

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pękajcie, przynajmniej będzie ciekawie. Dla wszystkich ten system jest jednakowy i wszyscy mogą w nim wygrać jak i zająć ostatnie miejsca. Lepiej skupić się na walce do upadłego niż kalkulowaniu, bo to gwarantuje sukcesy. To chyba tylko w Polsce tak jest, że od razu myśli się o kombinowaniu itp. zamiast wziąć się do roboty i jechać po DMP.
    jak narazie to tylko kibice kombinuja, wiec proponuje troche pokory wzgledem klubów bo one jada o DMP :) (przynajmniej te ktore maja takie mozliwosci) i mysle ze wszelkie niespodzianki beda odbierane jako proba ustawiania sobie PO, takze pod koniec rundy zasadniczej zapewne odezwie sie wielu fachowcow ze smialymi teoriami spiskowymi wymierzonymi w ich ukochane kluby... :p

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Aż dziw że ten wątek spadł tak daleko:P
    9 kolejka
    Bydgoszcz-Toruń-2 pkt dla Bydgoszczy bonus dla Torunia
    Tarnów-Zg-2 pkt dla Tarnowa bonus dla Zg
    Leszno-Rzeszów-3 pkt dla Leszna
    Wrocław-Czewa-3 pkt dla Wrocławia
    10 kolejka
    Zg-Leszno-2 pkt dlaZg bonus dla Leszna
    BYdgoszcz-Wrocław-3 pkt dla Wrocka
    Rzeszów-Toruń-2 pkt dla Rzeszowa bonus dla Torunia
    Czewa-Tarnów-3 pkt dla Czewy
    11 kolejka
    Leszno-Bydgoszcz-3 pkt dla Leszna
    Wrocław-Zg-3 pkt dla Wrocka
    Tarnów-Rzeszów-3 pkt dla Tarnowa
    Toruń-Czewa-3 pkt dla Torunia
    12 kolejka
    Zg-Toruń-2 pkt dla Zg bonus dla Torunia
    Bydgoszcz-Tarnów-2 pkt dla BYdzi bonus dla Tarnowa
    Czewa-Leszno-2 pkt dla Czewy bonus dla Leszna
    Rzeszów-Wrocek-2 pkt dla Rzeszowa bonus dla Wrocka
    13 kolejka
    Zg-Rzeszów-2 pkt dla Zg bonus dla Rzeszowa
    Czewa-Bydgoszcz-3 pkt dla Czewy
    Toruń-Wrocek-2 pkt dla Torunia bonus dla Wrocka
    Tarnów-LEszno-3 pkt dla Leszna
    14 kolejka
    Bydgoszcz-Zg-3 pkt dla Zg(;))
    Wrocław-Tarnow-3 pkt dla Wrocka
    Rzeszów-Czewa-2 dla Rzeszowa bonus dla Czewy
    LEszno-Toruń-3 pkt dla Leszna
    i na koniec sezonu wychodzi tak:
    1.Leszno 27
    2.Toruń 22
    3.Wrocek 20
    4.Czewa 18
    5.Rzeszów 18
    6.Zg 16
    7.Tarnów 11
    8.Bydgoszcz 8
    I Zycze sobie żeby tak na koniec było;)

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    1.Leszno 27
    2.Toruń 22
    3.Wrocek 20
    4.Czewa 18
    5.Rzeszów 18
    6.Zg 16
    7.Tarnów 11
    8.Bydgoszcz 8
    I Zycze sobie żeby tak na koniec było;)
    I oby to wróżenie z fusów stało się prorocze :P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •