Zobacz wyniki ankiety: Od pewnego czasu wiadomo, iż 5 drużyna PLS będzie miała prawo gry w pucharach. 5 maja rozpoczyna się

Głosujących
29. Ankieta zamknięta
  • Oczywiście że Resovia w 2 meczach

    2 6.90%
  • Resovia w 3 meczach

    5 17.24%
  • Mostostal w 3 meczach

    8 27.59%
  • Oczywiście że Mostostal w 2 meczach

    9 31.03%
  • Chuck Norris, bo on zawsze wygrywa

    5 17.24%
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 45

Wątek: Resovia - Mostostal - bój o Europejskie Puchary

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Resovia - Mostostal - bój o Europejskie Puchary

    Od pewnego czasu wiadomo, iż 5 drużyna PLS będzie miała prawo gry w pucharach. 5 maja rozpoczyna się finałowy bój o ostatnie miejsce premiowane udziałem w Europejskich pucharach. Kto zdobędzie to miejsce pozostaje sprawą otwartą. Po rundzie zasadniczej Resovia była wyżej w tabeli, jednakże była to głównie zasługa rewelacyjnej pierwszej rundy rozgrywek. Później ekipie z Rzeszowa nie wiodło się już tak dobrze. Mostostal to odwrócenie postawy zawodników z Rzeszowa. Końcówka rozgrywek była rewelacyjna w ich wykonaniu. O mały włos nie wyeliminowali by faworyzowanego Jastrzębia. W rundzie zasadniczej rywalizacja między oboma ekipami na remis ze wskazaniem na Mostostal. [3-2 - w pierwszym meczu na korzyść Resovii, w rewanżu gładkie 3-0 dla Mostostalu]

    Jak myślicie kto wygra?


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy taki mały finał pocieszenia:) Mostostal musi przede wszystkim zagrać jeszcze lepiej niż z Jadarem(tak jak mecze z Jastrzębiem) to mogę być pewny tego, że puchary będą nasze. Ja obstawiam, że wyjdziemy z tych meczu zwycięsko:) Jestem ciekawy, kto pozostanie na przyszłym sezonie, bo jeśli mamy grać w pucharach t o potrzeba nam lepszego rogrywacza, dobrego atakującego(chyba, że Marcel się nawróci), jednego przyjmującego i Serek też niech idzie pilnować swojego biznesu.:) Mój typ to 2:0 dla Mosto:)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam prośbę, nie piszcie o transferach Mosto w kazdym watku.
    Co dospotkań z Resovią. Rzeszowianie złapali forme mimo osłabień kadrowych. Polibuda przegrała przyjęciem zagrywki-Sovia dobrze serwowała a Polibuda miałaproblemy z przyjęciem.Podobnie mozewyglądać nasza gra.
    Bez Małeckiego i Jaroszabedzie ciężko wygrać w Kentaki choćjest to do zrobienia. Typ 3-2
    I hate Bayern soooo much

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam na 3 mecze, coś mi się wydaje że będzie podobnie jak z Politechniką, chociaż Resovia w końcu przełamała się i zaczyła wygrywać co spowodowało większy spokój w ich grze. Jeśli Rzeszowianie zagrają na co najmniej poziomie taki jak w sobotnim meczu to mają duże szanse aby wygrać z przemęczonym Mostostalem (mimo wszystko te 5 spotkań z Jastrzębiem może się odbić). Stawiam na wygraną 3:2 Mosto w pierwszym meczu, potem dwie wygrane Resovii u siebie, chociaż wolałbym aby skończyło się to w 2 meczach, oczywiście na korzyść Resovii :)

    ps. jak na razie w 3 rundzie play-off Resovia jest górą nad Mosto jak chodzi o poprzednie sezony i oby tak zostało :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krotko i bez farmazonow.
    Pierwszy mecz wygra Mostostal 3-1 bo: ma lepszy sklad, jest w lepszej formie, ja bede na meczu;)
    Drugi mecz wygra Mostostal 3-0 bo: to samo + aspekt psychologiczny

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam optymistycznie na Mosto w 2 meczach 2x po 3-1 i mamy 5 miejsce:D W najgorszym razie u siebie 3-0 tam 2-3 i 3-1:P Oczywiście dla Mosto. A jak będzie to zobaczymy. Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakończenie sezonu o godz. 19tej w Azotach. Dla niektórych to ostatni występ przed kędzierzyńską widownią.
    I hate Bayern soooo much

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A widaome dla kogo to ostatni występ przed naszymi wspaniałymi kibicami z K-K:) Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak,myslę ze o to musiałbyś zapytac Zapiego, Marcela, Karzova, Serka i Koziego :)

    Jakiś czas (13lutego)temu pisałem,że w przyszłym sezonie:
    Jak dla mnie za rok z zawodnikow Mosto zostać powinni:
    Oczko, Kurek, Jarosz, Małecki, Nowak, Świechowski


    podziekowaina powinni dostac
    Zapletal, Kozlowski, Mierzejewski, Serafin,Domonik, Bakumovski

    Widzicie ile może sie zmienić w ocenie druzyny? Domonik wypadł o wele lepiejod Nowaka w starciu z przyszłym mistzrem Polski. Oczko i tak zostaje choć po krótkimokresie wygryzienia Zapiego ze składu wrócił na ławkę.małecki złapał kontzuje w najwazniejszym momencie sezonu. Mierzejewski pnie się w górę w klasyfikacjach,gra w sumie coraz to lepiej a przeciez pozycja libero wymaga zgrania z cała ekipa. Bakumovski jako 3-4 skryzdłowy może być ale szóstkowy gracz z niego niestety nie jest ( w tym sezonie i przy tympoziomie PLS)
    Trener Mostostalu dosyc kurtuazyjnie zapowiada ze widziałby wszystkich zawodników w tym samym klubie, nie chcac popełnicbłedu trenera Resovii...
    W sumie, przy ogromnej, corocznej, rotacji zawodników w tym szaleństwie jest meoda.

    Nieoddanie Marcela ma dwa plusy, primo moze zacznie grać lepiej secondo jesli zacząłby grac lepiej to pozytek z niego mielibysmy nie a nie Olsztyn.
    Pozostawienie Karzova w składziejako trzeciego gracza oznacząłoby brak zakupów na tej pozycji i nazieję na wleczenie Świechowskiego...mozliwe że płonna..Klub utrzymujący 14 osób skarży się na finase tak wiec trzeci rozgrywający i 5 skrzydłowy mogasie juzchyba pakować. I git

    Ciekawe jak będziemy oceiac sezon jak nasdzis Sovia wypunktuje lub matura powstrzyma Kurka od wyjazdu do Rzeszowa..
    I hate Bayern soooo much

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal bliżej europejskich pucharów :)
    W pierwszym meczu z Resovią, na własnym parkiecie kędzierzynianie pokonali gości 3-1.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zacięty ale poziom zbliżony raczej do II ligi!
    W Mostostalu najlepiej chyba jednak Marcel na pożegnanie
    W Resovii Kwasnicka z tego co dobrze pamiętam chyba ani razu nie zaserwował. Tempo i poziom meczu typowo wakacyjny pomimo jakiejś tam stawki. Skład Mosto mocno przetrzebiony brak: Jarosza i Małeckiego. Matura Bartka spowoduje że w Rzeszowie na przyjęciu zagra cały mecz Serafin (i nie będzie na zmianę żadnego przyjmującego)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]W Mostostalu najlepiej chyba jednak Marcel na pożegnanie
    Tego jeszcze tak do końca nie wiadomo .
    Odnosnie Bartka to wydaje mi sie ze moze zagrac w Rzeszowie -szybko pisze maturę i jazda w eskorcie niebieskich do Rzeszowa - 2,5 h i jest na Podpromiu.
    a tak na marginesie to zARZAD rESOVII bardzo brzydko postąpił nie wyrazajac zgody na przeniesienie meczu na sobote .

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak na marginesie to zARZAD rESOVII bardzo brzydko postąpił nie wyrazajac zgody na przeniesienie meczu na sobote
    Hala jest w Niedziele u nich zajeta więc, bilety wydrukowano na piateki sobote. Such zgodziłby sie na przełozenie ale jak powiedział na konferencji, nie tylko Klub decyduje gdzie i keidy odbywaja siemecze
    Mosto tez nie trenowało na swoim obiekcie w zeszłym tygodniu a i w nadchodzącym nie bedzie lepeij (ze wzgledu na Spartakiadę)
    Such jest pewien ze tak jak rok temu Sovia 2x pokona Mosto..

    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tymi terminami to tak nie do końca, przecież w play-off konkretne terminy podają góra z tygodniowym wyprzedzeniem, a terminy matur znane były znacznie wcześniej.
    Zresztą to samo było z Politechniką, klub prosił o przełożenie meczu na poniedziałek (i wtorek) ze względu na wyjazd Skorka na jakieś szkolenie FIVB i też nie dostał zgody.
    Ja bym to widziała jako wykorzystywanie sytuacji przez Resovię, ale cóż... mam nadzieję, że Bartek napisze... dojedzie... i będzie się cieszył zarówno ze zdanej matury jak i możliwości pokazania się na europejskich parkietach w przyszłym sezonie;)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hala nie jest własnością klubu żeby on mógł decydować o tym

    Co do meczu to mam nadzieje że będzie powtórka z rundy 2 czyli 2 zwycięstwa Resovii w Rzeszowie :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zyjcie dalej zludzeniami...
    3:1 dla Maostostalu:) kto sie zaklada o browakra?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez wzgledu na wynik w piatek lecimy an dwa dni do Rzeszowa.

    chetni wiedza co i jak:)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To trzeba chyba świder poinformować sklepy z % żeby zapasy porobiły hehehe :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To trzeba chyba świder poinformować sklepy z % żeby zapasy porobiły hehehe :)
    lepiej szykuj watrobe, od nas wpada skald niezle promilowy:P

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ty do mnie, ja do ciebie, czyli kogo miasto nie lubi?!

    Tak sie jakos dziwnie zlozylo, ze przed spotkaniem z Resovia Mostostal nie trenowal na hali w Azotach ze wzgledu na OOM. Cóż, niby sytuacja w miare normalna, ale jak na zawodowstwo, ktore wymarzyl sobie prezes Pietrzyk jakos niewyglada. Fakt ten mnie nie zdziwil tyle, co sytuacja ktora miala miejsce w sobote przed meczem. Otóz w mysl regulaminu obie ekipy w dniu meczu powinne miec do dyspozycji obiekt dla siebie po 60 min... w naszym wypadku tylko powinne! Dyrektor hali, pan Wycisk,wydal zgode aby i Mosto, i Sovia potrenowaly sobie kilkadziesiąt minut przed meczem ,ale... niejaki pan broj, dyrektor MOSiRu stwierdzil, ze panowie odbijac pileczki sobie niebeda! dlaczego??

    hm... sam chcialbym znac odpowiedzna te jakze proste pytanie!

    Panie broj, czy nie uwaza pan, iz szkodzi calej siatkarskiej kedzierzynskiej spolecznosci?! czy panskie perfidne dzialania, "rzucanie kłód pod nogi" Mostostalowi jest pana bezmyslnoscia, dzialaniem politycznym czy aktem debilizmu?
    Prawda jest taka, ze poki co, to Mostostal jest sportowa wizytówką miasta, wizytówka, ktora pan wraz z dariuszem jorgiem probuje zniszczyc, mszczac sie politycznie! prosze sie nie zdziwic, gdy napotka sie pan kontre w kierunku swojej osoby ze strony kibicow, tych samych, ktorzy kilkanascie miesiecy temu dali wyraz swojej dezaprobaty dzialaniom samorzadowców, ktorzy sie ugieli, no chyba ze lubi byc pan kopany, narazie tylko slownie.

    bez pozdrowien,zawiedziony kibic.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Broj jest debilem a Jorg juz zapomniał jak wystawial gębę dokazdej fotki z Mosto,nawet na kalendarzu chcial byc. ale cóz..czasy się zmieniły,nie zdziwię się gdy za parę lat ( jesli go nie wypieprzą na zbity pysk ) gdy Mosto zacznie piąc się w górę znowu nie bedzie chciał swojej gęby uwiecznić na fotografi. Wszak on zawsze był tam gdzie splendor i mistrzowie, te typy tak mają, gdy się nie ma własnych zasług to podszywa się pod czyjeś

    poprawilem/kuchcik

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym Brojem to chyba nie do końca tak:
    przecież nie od dziś wiadomo że Broja wybrał towarzysz Wiesław Fąfara który jest popychadłem Z. Maślony a ten znów jest kolegą K. Pietrzyka i zarazem sponsorem Mostostalu więc coś nie gra:)
    No synuś Broja musiał gdzieś trenować przed meczami o wielką pietruszkę. Ponadto jest to zwykłe robienie ludzi w druta - rządzący czerwony Wiesław musi się z Brojem wykazać że w hali w azotach coś się dzieje innego niż tylko mecze Mostostalu.
    Mogły szczyle grać w hali Śródmieście ale chłopaki z ratusza musiały to zrobić w Azotach

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj! bardzo pokrętną logikę zastosowałeś z tym Brojem. To, że wujek mojego szwagra jest znajomym brata siostry mojego zięcia, który jest siódmym synem "X" nie znaczy, że jest on kumplem "Y", który jest kumplem "X". Ale namieszałem. Więc krótko. Broj napewno nie pała miłością ani do KP ani do Mosto i myślę, że z wzajemnością. Obie strony się tolerują, bo muszą i nic więcej.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To są właśnie układy w strukturach władzy zarówno na szczeblu samorządowym jak i wyżej. Może trochę za długi łańcuszek opisałem :) Ale jak pisałem szefem Broja jest prezydent a miastem rządzi od kilku lat wiadomo kto:)
    A Broj miłością do KP pewnie nie pała bo mu prezes wielkiego kumpla (Drzyzgę) z Mosto wyrzucił :) to jest akurat fakt a nie pokrętna logika (ta przyjaźń) :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj chyba wlasnie to drugi, a moze to jakies nadszarpniete ambicje? Pan Broj wyraznie ma jakis problem natury gastrycznej za ktory obwinia klum Mostostal-Azoty S.S.A. Rzeczywiscie jest jakas logika w tym co napisales, prezydent W.F ktorego nota bene osobiscie znam i ktorego uwarzam za "fajnego" czlowieka ma stostunkowo dobre stosunki z szefostwem naszego klubu, z rajci tego ze tak Pan P. jak i F. pistowali wysokie stanowiska w koncernach rezydujacych w naszym miescie. Nie wiem czy jest wam wiuadomo ale pan prezydent byl sternikim okregowego owczesengo CPN, gdy nasz prezes piastowal posdake w Azotach. Ale nie o tym chcialem. Pana Maslone mimo wszytko bym pominal bo moim zdaniem mimo swoich "dlugich" daleko siegajacych rak, tak ogromnego wplywu na Pana B. niema. Tu raczej chodzi o jakies personalne porachunki na linni B. - P. No oczywiscie smietanka w tej calej kawie jest tak kochany i lubiany przez nas Pan D.J. Ktorego chetnie poslal bym na przymusowe wczasy gdzies na Tybet. Przegladajac swoj stary album natnkelen msie na kilka zdjec z tym panem, miedzy innymi na naszych grupowych zdjeciach z Gorzowa po pucharze czy pamiatkowe zdjecie z reprezentacja Kuby na ktorym widzimy Prezesa, Kubanczykow, Owczesnego Komendanta, moja skrona osobe, pana Stasia no i usmiechnieta gebe Pana Jorga. I taka mnie nachodzi refleksja...jak to wszystko szybko sie potrafi zmienic. Jeden uscisk dloni za malo, dwa slowa za duzo, kilka tysiecy zaprzepaszczonych i z wielkiego poplecznika mamy wroga nr:1.
    I tak jeszcze nie wiedzeic dlaczego, w tym momencie wpadl mi na mysl pan redaktor z radia "las"...jakiez ja mam dziwne skojarzenia...

    Duzo by pisac...
    pozdrawam

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarosz zagra natomiast Kurek stoi zapewne w podkrakowskim korku wieziony przez prezesa Mo0sto. PS dzis urodziy obchodzi trener Mosto, boje sie ze jak dzis nie wygraja...)
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieje że Kurek zaraz będzie w Rzeszowie:):):):) I oby dziś nasi skończyli tą rywalizacje dla naszego jubilata: Andrzeja Kubackiego:) Ale dziś ciężkie 3-2 dla Mosto i koniec sezonu.... Już nie moge się doczekać następnego:P Pozdro

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tam Kaziu "koguta" na dach załozyl wiozac Bartka Kurka do Rzeszowa - bo tak dzis "twierdzil" w opolskich mediach

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tam Kaziu "koguta" na dach załozyl wiozac Bartka Kurka do Rzeszowa - bo tak dzis "twierdzil" w opolskich mediach
    Tak rozowego w mietowe sloniki!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może w końcu ktoś przejrzy na oczy i zauważy że Kubacki to prawie trener a dwa mecze z Jastrzębiem to "zwykły" przypadek.
    Wyniki w ostatnim meczu w setach do 18, 14 i 17 to nie przegrana to kompromitacja i różnica dwóch klas

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj qurwa juz wez odpusc sobie, no do jasnej cholery ilez mozna po czlowieku jezdzic? chlop ma dzisiaj urodziny, wez wrzuc na looz. Ja mam nieodparte wrazenie ze Ty tylko czekazs na takie porazki zeby dac upust wlasnej antypatii. Oceniac sezon bedziemy po jutrzejszym meczu.
    Bez urazy.
    Pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Ptakami sie nie spalili bo nie musieli wygrać, drugi mecz zRradomiem sie spieli choc wygrac tu musieli, dzis nie musieli i sie nie udalo...jutro musza wygrać.... cóz, o ocenie sezonu zdecyduje jeden mecz... stawiam na 3-1
    Pic będa jutro...
    I hate Bayern soooo much

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam jutro na 0-3 do tyłu... po tym co pokazali to tylko ręcę można załamać nic więcej. niewiem po co Kurek ejchał? Mógł powiedziec że matura ważniejsza:D Pozdro

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo często nasi najpierw musza zostac zbici, by później dać upust swoim ambicjom i wygrać spokojnie mecza. Stawiam na 3:1 dla Mosto w jutrzejszym meczu. Szkoda że dzis się całkiem jakos pogubili po drugim secie, którego przecież wygrali dosyc łatwo. Z relacji Witka słychac było, że Resoviacy zagrali na jakims takim luziku, nawet nie byli specjalnie motywowani przez Sucha, widocznie przez cały tydzien analizowali ustawienie każdego gracza Mosto i zrobili to perfekcyjnie, grali co mieli zagrać i koniec - tu wielka przewaga warsztatu trenerskiego Pana Sucha. Jarosz po kontuzji, Bartek smigał prosto z maturki na mecza, w składzie Mosto czerstwy Damian Domonik, nie było komu wygrać. O godzinie 18:00 mecz o wszytko, mecz na całego i o cała pulę dla obu ekip. Mosto gorzej jak dziś raczej zagrać już nie może, Resovia lepiej tez już nie zagra. Jesli jutro od pierwszych piłek zagra Kuba Jarosz, jeśli wspomoze go wyspany i wypoczety od maturalnego stresu Bartek Kurek i blok Mosto stanowił będzie ścianę, to jestem spokojny o europejskie puchary. Akurat dzis Itaj, trener Kubacki nie miał ewidentnie żadnego pola manewru przy zmianach, weszli Oczko, Serek, Karzov, Jarosz i każdy generalnie knolił tę grę, jedni więcej drudzy mniej, dzis poprostu zagralismy bardzo słabo a Resovia była poustawiana wręcz doskonale, oby sie okazało że wczoraj wyczerpali limit wybron, podbic w polu, skutecznych zagrywek i dobrych ataków:)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze dzis dacie rade. Kazdemu sie moze zdazyc wpadka, nawet ***** wczoraj dostalo ze Skra ;-) Trzymam kciuki.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sovia w Europie, Kentaki nie

    Gratulacje dla Resovii.Powodzenia w Pucharach.
    Sezon Mostostalu na słabiutka trójke ( za zajecie wyzszej lokaty niz rok temu i troche emocji z Jastrzebiem oraz zrealizowanie planu minimum czyli 6 lokaty)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla ekipy z Rzeszowa.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Resovi !
    Wam sie należało nam widocznie nie bo zawodnicy nic nie grali wskazuje na to piekny wynik 5 seta :)
    pozdro

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Rzeszowian, jak sie okazało żeby grac w europejskich pucharach trzeba zagrac bez przestojów i zespołowo no i trzeba mieć dobra strategię, której na te dwa mecze raczej nie było. W Rzeszowie stworzono cos na wzór dawnego Mostostalu - dobrze zgrana ekipa bez wiekszych gwiazd, ale grająca kolektywnie, dobrze, skutecznie, zgodnie z obrana taktyką. My?? lepiej jak rok temu, ale mecze po Jastrzebiu niestety na zdecydowanie słabszym poziomie. Uważam, że tutaj wina lezy ewidentanie po stronie naszego sztabu szkoleniowego - pamiętam że Jasiu Such "poswięcił" końcówke sezonu zasadniczego by wyśrubować formę zawodników Resovii akurat na fazę play -off... i wystarczyło na europejskie puchary. U nas mam wrażenie polecieliśmy na legendzie, że jedna piłka od wielkiej czwórki, to 5 miejsce należy sie nam z automatu.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tradycja dalej potrzymana :P

    Gratulacje dla Mosto za walkę, ale w 5 secie Perłowski pokazał klase, 3 bloki pod rząd, w tym 2 na Kurku :)

    Życze powodzenia, aby w przyszłym sezonie było jeszcze bliżej starego Mosto ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Resovii.
    Szczególnie dlatego że pomimo słabego składu (na papierze) bez gwiazd i wielkich nadzieji polskiej siatkówki potrafiła walczyć w sezonie zasadniczym z najlepszymi drużynami.
    Powodzenia w pucharach!

    A u nas przynajmniej będzie jakieś wytłumaczenie braku sponsorów

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Resovii :P
    Jak widać stabilny sponsor i pewny budżet na przyszły sezon zagwarantowały Puchary.

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasi poprawili się z tamtym sezonem a takie były założenia na ten sezon, by poprawić fatalną lokate z przed roku no i tak jest. No ale po tych 5 meczach z Jastrzębiem spodziewałem się lepszej gry a było jak było każdy wie. W Rzeszowie gra się bardzo ciężko i tam wygraliśmy tylko raz za Rastia 3-2. 6 miejsce nie jest złe no ale zamiast tych 5 meczy z Jastrzębiem wolałbym tak jak Sovia 5 miejsce. Ciekawe jak teraz sprowadzi sponsorów pan Kaźimierz?:D A co do następnego sezonu. To jak dla mnie powinni pożegnać się z zawodnikami: Gromadowski, Domonik, Serafin, Kozłowski, a Świechowskiego gdzieś powinni wypożyczyć. Szkoda że Karzov wraca do Radomia bo to solidny środkowy. Powinniśmy szukać 2 środkowych i 2 atakujących. No i ciekawe co zrobi po ty fantastyczynch meczach w Rzeszowie Zapletal? Zapowiadają się ciekawe wakacje a następny sezon powinnien być jeszcze ciekawszy:) Pozdro:]

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po 20 latach Resovia znów gra o Europejskie Puchary.

    Wczoraj w 5 secie rozstrzygnęły się losy 5 miejsca.

    O miejscu na końcu sezonu decydował ostatni set. Nie miało żadnego znaczenia poprzednie mecze, postawa w przekroju całego sezonu etc. Była zasada - Zwycięzca bierze wszystko.

    Ja osobiście byłem przerażony tym że wysiłek całego sezonu mógł zostać zaprzepaszczony. Szczęśliwie dla Resovii Mostostal drugi raz w tym sezonie nie wykorzystał okazji jakiej miał. [pierwszy raz był z Jastrzębiem]. Resovia rozegrała chyba najlepszy set w sezonie - wychodziło wszystko, dokładając do tego Rewelacyjny doping miejscowych kibiców, od 5 punktu wszycy stali i wspomagali gospodarzy - co chwilę była śpiewana piosenka "Resovio - chcemy zwycięstwa" poprowadziła ekipę Sucha do zwycięstwa.

    Teraz pozostaje czekać na przeciwnika w pucharach i mieć nadzieję iż przygoda z pucharami nie skończy się na 1 rundzie.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kim ty lesiu jesteś..

    To jak dla mnie powinni pożegnać się z zawodnikami: Gromadowski, Domonik, Serafin, Kozłowski, a Świechowskiego gdzieś powinni wypożyczyć. Szkoda że Karzov wraca do Radomia bo to solidny środkowy. Powinniśmy szukać 2 środkowych i 2 atakujących. No i ciekawe co zrobi po ty fantastyczynch meczach w Rzeszowie Zapletal? Zapowiadają się ciekawe wakacje a następny sezon powinnien być jeszcze ciekawszy Pozdro
    1 Świechowskiego mogą wypożyczyc na AM jako eksponat do badań dla studentów; sport to zdrowie
    2 Skad wiesz ze Karzov wraca? Może zostac na zasadzie definitywnego transferu.
    3 dwóch atakujących ? w tym jeden na ławke.. i potencjalni atakująco-przyjmujący w postaci Kurka i jarosza w zanadrzu :)
    4 Zapletal chyba chciał pzrekazactrenerowi sygnał "Jasiu patrz jaki jestem słaby, nie kupuj mnie!"
    5 wakacje beda fajne, wszystko drożeje, wszyscy emigrują..

    Sezon zakończony, wracamy z dyskusjądo watku klubowego :)Juz za 4miesiące kolejna odsłona PLS
    I hate Bayern soooo much

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •