Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 243

Wątek: Finał PLS: BOT Skra Bełchatów vs. KS Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Finał PLS: BOT Skra Bełchatów vs. KS Jastrzębski Węgiel

    No i mamy powtórkę z poprzedniego sezonu. W finale PLS spotykają się drużyny Skry Bełchatów i Jastrzębskiego Węgla. Skra ma znakomity sezon jeżeli chodzi o "nasze" podwórko, natomiast Jastrzębie gra w tym sezonie "w kratkę". Faworytem wydaje się być Skra. Jednak po obserwacji ostatnich spotkań można odnieść wrażenie, że Jastrzębski nie stoi na straconej pozycji. Jeżeli nasza drużyna zagra tak samo jak w 1/2 finału z AZS Olsztyn to mamy dużą szansę na tytuł. Skra mecze półfinałowe z AZS Cz-wa zagrała przeciętnie. Tak więc szanse oceniam na 50/50. Miejmy nadzieję, że to będzie świetny finał stojący na wysokim poziomie.

    Pierwsze mecze odbędą się w Bełchatowie 04.05.2007 (piątek), g.17:00 oraz 05.05.2007 (sobota), g.15:00. Bezpośrednią transmisje przeprowadzi Polsat Sport i TV4.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Jastrzebia za awans do finału.
    coś mi się zdaje ze w przyszłym sezonie nikt nie bedzie chciał miec II miejsca po rundzie zasadniczej ponieważ już od czterech sezonów zespoł z II miejsca nie gra w finale.
    oglądajac półfinały odnoszę wrażenie że najlepiej wyglądała gra Jastrzębia. skra grała rzekłbym przeciętnie.
    jednak w finale więcej szans daje druzynie z Bełchatowa.
    Skra potrafi dostosowac się do poziomu przeciwnika, ma chyba najlepiej rozpracowanych przeciwników i potrafi to taktycznie wykorzystac, tworzą bardzo zgrany kolektyw, lepsza ławka rezerwowych, wieksze zmęczenie widac w Jastrzebiu (zwłaszcza D. Murek). 3 razy pokonali Jastrzebie w tym sezonie
    Ale to jest tylko sport, niech zwycięzy lepszy, sedziowie niech nie przeszkadzaja.
    Zapraszam na następny weekend do Bełchatowa na ucztę siatkarską .
    ____________
    POZDRAWIAM

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak dla mnie to będą trzy szybkie mecze dla Bełchatowa. Osobiście nie darzę sympatią ani jednego ani drugiego klubu, ale Skra wydaje się być zdecydowanym faworytem ponieważ jej zawodnicy tworzą monolit, a Jastrzębie to zlepek indywidualności, który w moim przekonaniu nie będzie miał zbyt dużo do powiedzenia w finale.

    W tym przypadku jestem jak najbardziej obiektywny, a mój typ końcowej rywalizacji to 3:0 dla bełchatowian i to bez większego wysiłku i większych problemów.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam na następny weekend do Bełchatowa na ucztę siatkarską
    Chętnie bym się wybrał do Bełchatowa, ale nie mam biletów. Piątek odpada, oglądanie tylko w TV, ale w sobotę to chętnie ;)

    A jak dla mnie to będą trzy szybkie mecze dla Bełchatowa. (...) Skra wydaje się być zdecydowanym faworytem ponieważ jej zawodnicy tworzą monolit, a Jastrzębie to zlepek indywidualności, który w moim przekonaniu nie będzie miał zbyt dużo do powiedzenia w finale.

    W tym przypadku jestem jak najbardziej obiektywny, a mój typ końcowej rywalizacji to 3:0 dla bełchatowian i to bez większego wysiłku i większych problemów.
    Faktycznie przez cały sezon, Skra prezentuje się bardzo dobrze i tworzą monolit. Jastrzębski, fakt, to jest (był?!) zlepek indywidualności. Coś mi się wydaje, że męczarnie z Mostostalem, a zwłaszcza czwarty mecz, zbudowały w tej drużynie "zespół". Także wpływ trenera Totolo na postawę zawodników jest widoczny.
    KS JW nie będzie miał nic do powiedzenia? To będą trzy szybkie mecze dla Skry? Skra się nie zmęczy? Wygra bez problemu?
    Pewnie i tak może być. Zresztą półfinał Skry z AZS Cz-wa tylko to potwierdza :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym przypadku jestem jak najbardziej obiektywny, a mój typ końcowej rywalizacji to 3:0 dla bełchatowian i to bez większego wysiłku i większych problemów.
    A ja nie byłbym tego taki pewny. Wystarczy spojrzeć na półfinał z Cze-wą gdyby zawodnicy AZS nie zagrali jak juniorzy to po trzech meczach prowadzili by 2-1. Wiem, że było inaczej 3-0 dla Bełku ale to nie zawodnicy Skry wygrali te dwa mecze tylko AZS je przegrał.

    Dlatego nie stawiałbym na szybkie 3-0 dla Skry myślę, że JW zaprezentowało się w półfinałach najlepiej z całej czwórki i narazie szanse na złoto są 50/50.

    wieksze zmęczenie widac w Jastrzebiu (zwłaszcza D. Murek)
    A co jesteś fizjologiem Murka czy Kaszpirowskim, który wszystkie dolegliwości widzi przez telewizor :P
    Ja tam nie widzę żeby był zmęczony, ale skoro dar70 musisz się tak pocieszać to twoja sprawa :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid był zmęczony po jednym meczu, w którym wypruł sobie flaki i wygryzł pół parkietu w Olsztynie. Na moją optykę to był wtedy najbardziej zapracowanym facetem na boisku - i niemal każdy byłby tak wycieńczony, gdyby, jak on, zostawił pół duszy w tym meczu.
    Dla mnie jedyną niewiadomą jest strona mentalna Ptoków, bo siatkarsko powinni sobie dać radę.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Kurde a jest mozliwosc aby obie druzyny przegraly ?? Bo i tak zle i tak nie dobrze ....

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde a jest mozliwosc aby obie druzyny przegraly ?? Bo i tak zle i tak nie dobrze ....
    Popieram!!!
    Proponuję, żeby na początek obie drużyny przegrały po 2 mecze, a potem: niech przegra LEPSZY:-)

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zazdrośc przez was chłopcy przemawia.
    Proponuje żebyscie sie zajeli swoim wątkiem bo przeciez walczycie o medal ale w kolorze "sraczki"

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka mała ciekawostka prawie wszyscy siatkarze z Jastrzebia pofarbowali wlosy na blond , prawie wszyscy bo wylamal sie Szymanski.
    Totolo wyglada jak skandynawski wloch , a Plinski wyglada jak brat blizniak Kadziewicza istna polewka :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymanski nie chce zapeszac i ozloci sie dopiero po finale ;-)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka mała ciekawostka prawie wszyscy siatkarze z Jastrzebia pofarbowali wlosy na blond , prawie wszyscy bo wylamal sie Szymanski.
    Totolo wyglada jak skandynawski wloch , a Plinski wyglada jak brat blizniak Kadziewicza istna polewka :)
    hahaha, taka akcja byla juz kilka lat temu:P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dziś startujemy :)

    Już nie mogę się doczekać pierwszego meczu finałowego. Po pracy pierwsze kroki do sklepu po zaopatrzenie ;), a o 17:00 przed TV.

    Większość fachowców stawia na Skrę i nie ma co im się dziwić ponieważ wszelkiego rodzaju statystyki na to wskazują. Skra jest niepokonana na polskich parkietach od 29 grudnia 2006r.! Ale czas najwyższy to zmienić :) Bilans spotkań pomiędzy Skrą a Jastrzębie na przestrzeni trzech ostatnich lat, jest na korzyść drużyny z Bełchatowa (13-3 - dane wg PS). Tylko, że Skra ostatnie mecze 1/2 finału zagrała przeciętnie. Nasi mecze 1/2 finału z Olsztynem zagrali bardzo dobrze i co najważniejsze byli "zespołem". Tak więc szanse nadal oceniam 50/50. Po dniu dzisiejszym będziemy ciut mądrzejsi co do dalszych losów tegorocznego finału.

    Mój typ na dziś: 3-2 dla Jastrzębia ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Personalnie faworytem jest Jastrzębie i od początku sezonu na Nich stawiałem! Skra jednak jest świetnie zgranym i pasującym do siebie zespołem. Kluczowy będzie dzisiejszy mecz, choć daleki jestem od stwierdzenia, że kto go wygra ten zdobędzie Mistrzostwo...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I juz 0-1 dla Jastrzębia narazie slaby atak ma skra ale Jastrzebie nie imponuje tez zagrywka

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miodu od pszczolki chyba dzis nie bedzie...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo wegiel pokazac skrze ich miejsce skra - jastrzebie 0-2

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    noooooooo
    w końcu Skra pokonana, trzy razy w roku moga przegrywac. W finale.
    Bezstronny Drzyzga;"nieeeestetyyyy wpadnieee"
    przy bloku na zawodniku Skry...
    Mimo ze w ekipie Ptaków graja moi ulubiency z Czewy czyli Gelu i Murek to jednak sie ciesze...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Joszczembioki. Ciekawe co teraz TT wysłał w mesach :-)

    - Tak jak stawiałem przed sezonem - wielki finał będzie dla Jastrzębia. Wygra 3:1, a możliwe, że już po dwóch meczach będzie 2:0 dla gości ze Śląska - przewiduje komentator sportowy, były siatkarz i szkoleniowiec, Wojciech Drzyzga.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Totolo: wyglądam jak gej wiec chociaż wygrajcie zeby sie z nas nie smiali...
    muro di Murroooooo, no to dobranoc
    dziś mecz Bełka w kopaną tez?Dlatego taki mizerny doping


    co bedzie musiała zmienic Skra przed jutrzejszym emczem Wojtku..?


    Koszulki....

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ciekawe co chcial osiagnac wodzirej namawiajac kibicow do skandowania "dziekujemy, dziekujemy". Ironia? :)
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma Wlazłego - nie ma Skry.
    Tylu czap Mariusz nie dostał chyba przez cały sezon:)
    Psioczyli kibice Jastrzębia na Murka (szczególnie podczas gry z Mostostalem) a tym czasem to właśnie on ciągnie grę. Ale jak dla mnie objawieniem końcówki sezonu jest P. Siezieniewski - wielki pechowiec. Brawo Paweł

    A jeszcze wodzirej wrzeszczał w III secie przy stanie 12:17 "kto wygra mecz"
    Przez tego przygłupa z mikrofonem nie da się normalnie w TV meczu obejrzeć

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z K-K. Jutro kolejny pojedynek, mam nadzieje ze bedzie powtorka z rozrywki.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś Jastrzębie pokazało swój potencjał, choć nie w pełni bo zagrywką zagrali słabo. Jak jutro poprawią ten element i zagrają na luzie (swoje już w dwu meczu w Bełchatowie zrobili) to może być ciekawy mecz a szanse wyrównane! Bełchatów jutro musi wygrać, jeśli nie wygra właściwie ma już po Mistrzostwie. Czeka Nas jutro arcyciekawy mecz...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem czemu , ale bardzo miło patrzy się na bezradnych Skrzaków we własnym ulu ;) pojęcia nie mam na ile te dziwne kurczacze fryzury pomogły Jastrzębiokom , ale ich gra bardzo mnie się podobała :) do Ivanowa to i za ruski rok się nie przekonam więc no comment jeśli chodzi o jego grę , za to Sieziu i Murek 9/10 !
    I powodzenia jutro w dobijaniu pscółki ! Choc myślę ,że ten kolejny mecz może byc jakże różny od dzisiejszego ...

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten wiejski wodzirej nawet w TV irytuje
    Nie mówiąc już o oglądaniu meczu live, dla dobra sportu i siatkówki PLS powinien zakazać robienia wiochy w Bełchatowie.
    Współczucia dla kibiców z Bełchatowa co , co 2 tydzien muszą słuchać tego wycia.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak kurczaki? Moim zdaniem bardziej jak skunksy, zwłaszcza Ci w irokezach :P

    Co do meczu... powtórka jutro? Nie mam nic przeciwko. :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co sie dzieje w bełchatowie to daj pan spokój :O
    spiker, muzyka puszczana w przerwach a pełnie obrazu daje gazeta wyborcza ze swoimi akcjami m in NAPRZÓD SKRA <hahaha>
    jak ktos tu na forum dobrze napisał tylko kocyków brakuje :]

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No trzeba przyznać, że Jastrzębianie zagrali bardzo dobry mecz, może nawet więcej niż bardzo dobry, bo w końcu przełamali bełchatowian. Strasznie wkurzyła mnie wypowied¼ Kadziewicza, bo jak można powiedzieć, że zagrało się bardzo słaby mecz, jak się wygrywa z niepokonan± Skr±. Naprawdę duże brawa dla JSW, ale mam nadzieję, że jutro Skra wyrówna stan rywalizacji na 1:1 :-)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z Czestochowy!
    Zlejcie i jutro tych nadętych bufonów z Belchatowa. Pomijam już tego debila z mikrofonem, bo to szkoda gadać, kompletna paranoja. Ja nie wiem czy belchatowscy dzialacze są ślepi, głusi? Cieszę się, że zamknął dzisiaj dziób po porażce. Jutro mam nadzieję będzie podobnie.
    Szczerze mowiac nie przepadam za obiema ekipami, ale dzięki osobom Murka i Szymańskiego zycze koncowego sukcesu Jastrzębie.
    Pomścijcie Częstochowę!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zauważyłem dziś coś innego... W hali w Bełchatowie cisza jak w kościele! Od pierwszego gwizdka! Tylko "wodzireja" słychać, ehh Ci "najlepsi kibice w Polsce..."
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze nie obrazac kibicow Skry, oni dopiero ucza sie profesjonalnego dopingu.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Jastrzębia z Rzeszowa - tak dalej trzymać jutro...

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tsy do zera to za malo zeby pscólki zalamalo...
    tak PO Prawdzie to Siezieniewski powinien byc MVP rundy playoffs. wszedł w 4 meczu w Kentaki i gra jak z nut...
    W Bełku w końcu przyjęcie na poziomie (Gruszka swoje a Lewis tak po kanadyjsku. dobrze ((dla Skry)) że juz kończy w tym klubie.Uwielbiam komentsy Drzyzgi-on po prostu marzy by trenowac Skre.
    Fryzury maja straszne ale nikt im tego nie bedzie pamietac jak dwa razy wygraja w miescie bez dworca PKP (dlatego kibice JW dotarli w polowie pierwszego seta)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeszcze wodzirej wrzeszczał w III secie przy stanie 12:17 "kto wygra mecz"
    A ja na to, po kolejnym browarku, śpiewałem w domu: Jastrzębie ;)

    Przez tego przygłupa z mikrofonem nie da się normalnie w TV meczu obejrzeć
    Też mnie ten gość mocno "irytował". Nie da się go jakoś wyłączyć w TV?, tzn. pominąć wszystkie jego dźwięki :)

    Idę dalej opijać dzisiejsze zwycięstwo ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strasznie wkurzyła mnie wypowiedź Kadziewicza, bo jak można powiedzieć, że zagrało się bardzo słaby mecz, jak się wygrywa z niepokonaną Skrą
    Z jaką niepokonaną jak dzisiaj przegrali :)
    A Kadziu powiedział, że zagrali słabo szczególnie w zagrywce słuchaj do końca.

    No skierko, samą zagrywką meczu nie da się wygrać.

    Co do tego wieśniaka z mikrofonem, chyba są jakieś przepisy, które zabraniają w czasie rozgrywania akcji wrzeszczenia idiotyzmów do mikrofonu? K**** co za baran. Nie umiecie go wywalić z tej hali czy co????


  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na finał mecz dość jednostronny. Jastrzębie nie pozwoliło Skrze na nic, mimo iż nie szła im zbyt zagrywka... no i wreszcie ktoś zastosował to, co od dawna wszyscy wiedzą - żeby powstrzymać Skrę, trzeba zatrzymać Wlazłego. Jastrzębianom się to udało i oby powtórzyli to jeszcze 2 razy w tym finale :) Brawo Siezieniewski i Rusek, odwalili dziś kawał dobrej roboty.
    Należy jednak pamiętać, że to Skra - oni nie poddają się łatwo i jutrzejszy mecz może być dużo bardziej zacięty.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo Jastrzębie!!!
    powiem krótko: papierowym koronom, Pszczółce Maji i najżałośniejszemu spikerowi w Polsce po prostu nie należało się kolejne MP. mam nadzieje na 3 mecze ;)
    ogromne gratulacje dla kibiców Jastrzębia, ktorzy byli głośniejsi niż miejscowa publiczność (bo kibicami tego nazwać nie można).

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pierwsze 2 sety miał 3 fazy: początek to dominacja Skry do 10pkt. potem sie zaćinali i grało jastrzębie, a w końcówce jeszcze Wlazły próbował zagrywką ale nie udało się. 3 set to od poczatku do końca dominacja Ptaków:D Pozdro i oby jutro tez zlali Skre!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze nie obrazac kibicow Skry, oni dopiero ucza sie profesjonalnego dopingu.
    Niech zaczą od wywalenia wodzireja. Byłby to milowy krok do przodu w tej edukacji :P.

    Dla mnie wynik nie jest niespodzianką w odniesieniu do zespołu tak nieoliczalnego. Personalnie to wg mnie najsilniejsza drużyna i na razie zrobili pierwszy krok, bym mogła mieć satysfakcję z prawidłowego wytypowania mistrza na początku sezonu.
    Zawsze byłam zdania, że to, co działo się w rundzie zasadniczej nie jest istotne; zamyka się drzwi i zaczyna się nowy etap.
    We Włoszech dostał w kuper zespół Giby, samotny lider po rundzie zasadniczej. U nas, rzecz jasna, nic nie jest jeszcze przesądzone: Skra to doświadczony zespół i zapewne kolejne mecze będą trudniejsze.
    Gratuluję Ptokom; gratuluję również tym "znawcom", którzy już w połowie sezonu skreślili Dawida.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strasznie wkurzyła mnie wypowiedź Kadziewicza, bo jak można powiedzieć, że zagrało się bardzo słaby mecz, jak się wygrywa z niepokonaną Skrą
    Z jaką niepokonaną jak dzisiaj przegrali :)
    A Kadziu powiedział, że zagrali słabo szczególnie w zagrywce słuchaj do końca.
    Chodziło mi z niepokonan± do tej pory :) A JW no dobra nie siedziała im zagrywka, ale wygrali mecz i to się liczy. Siatkówka jest gr± błędów i nie sposób ich unikn±ć. Kto teraz z Jastrzębskiego Węgla pamięta, że popsuł zagrywkę, jak teraz to już jest najmniej ważne. Dlatego tak mnie zirytowała wypowied¼ Kadzia. Ale to jest moje zdanie i już nie kwestionujmy tego :-)


    A co do meczu to jestem pewna, że ta porażka bardzo podrażniła Skrę i jutro wynik może być całkowicie odmienny. Na pewno będ± o wiele bardziej zmobilizowani i skoncentrowani, a to może w dużej mierze odmienić losy jutrzejszego meczu.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny mecz w wykonaniu naszych zawodników :) Ale było kibicowanie w moim domu ;) Piwko się lało, a po meczu coś mocniejszego :) I o dziwo nawet teraz nie mam kaca. Lek na kaca: ŚWIETNA GRA KURCZAKÓW/PTAKÓW :)

    Wracając do meczu: bardzo dobra gra praktycznie we wszystkich elementach, no może oprócz zagrywki, która jest do poprawy. Dawno nie widziałem tak dobrze grającego Ruska! To co on wyprawiał w obronie.. po prostu rewelacja :) Gdyby nie bardzo dobra zagrywka Skry w pierwszych dwóch setach (przede wszystkim Wlazłego), to te sety wygrywamy także co najmniej do 20 :)

    Dla przypomnienia:
    Kapitalna końcówka meczu Jastrzębia
    Ten fragment meczu jest kwintesencją naszej wczorajszej gry ;) Są tam jeszcze wywiady z Ruskiem, Kadziem i Gruchą (ostanie 30 sekund jego wypowiedzi totalna ironia)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh rem77 po tylu usmiechnietych minkach w Twojej wypowiedzi to oprocz piwka, czegos mocniejszego to jeszcze chyba cos tam paliliscie:-P

    Ja wciaz nie moge uwierzyc :-) Zlali Skre u siebie. Szkoda, ze nie ma zadnych "Wiernych Kibicow Skry" juz na forum, chcialem uslyszec o przyczynach porazki. Mam nadzieje, ze teraz juz w koncu wiedza, ze bez Pana-50%-Skry-Wlazlego sa sredniakiem ligowym. Licze dzis na powtorke.

    Mnie rozwalil wodzirej haslem pod koniec pierwszego seta:

    "Patrzcie jak sie ciesza z wygrania seta, prawie jakby wygrali caly mecz" - prorok jakis czy co? ;-)



  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy raz widziałem jak Skra odpuszcza mecz- trzeci set oddali bez walki. Chyba za wcześnie zaczęto załatwiać sprawy kontraktów- jedni poczuli się jak urzędnik na ciepłej posadzie a drudzy nie mieli motywacji. Trzeba oddać sprawiedliwość zawodnikom Jastrzębia że grali ZNAKOMICIE. Gdyby utrzymali poziom mogą dojść w LM wysoko. Po takim laniu trudno będzie w dzisiejszym meczu. Mam nadzieję że do meczy w Jastrzębiu będą lepiej zmotywowani

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włosi o wczorajszym meczu :)
    źródło: www.volleyball.it
    POLONIA (g.t.) - Colpo grosso dello Jastrzebski Wegiel di Totolo nella prima partita di finale.

    L'ex-modenese Murek MVP.
    Nie znam włoskiego, ale chyba tak to można przetłumaczyć:
    Mocne uderzenie Jastrzębskiego Węgla od T.Totolo, w pierwszym finałowym meczu.
    Jak coś źle przetłumaczyłem to proszę o poprawki ;)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •