Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 243

Wątek: Finał PLS: BOT Skra Bełchatów vs. KS Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla naszych za dzisiejsze zwycięstwo i bardzo dobrą grę!

    Wczoraj nie mieliśmy argumentów aby powalczyć z drużyną Skry. Brakowało przyjęcia i zagrywki. Poza tym popełnialiśmy masę błędów (bodajże 40!). Ręce opadały jako po raz 10 popsuliśmy zagrywkę w trzecim secie! Natomiast zespół z Bełchatowa był lepszy od nas, grał konsekwentniej, świetnie taktycznie i nie popełniał wielu błędów. Po wczorajszej porażce były chwile zwątpienia i już "malował" mi się obraz (deja vu) z poprzedniego roku, kiedy to Skra otwierała szampany na naszym parkiecie i świętowała. Nerwy i emocje opanowaliśmy z kumplami w pubie :)

    Dzisiaj nasi zagrali znakomicie. Graliśmy bardzo dobrze w zagrywce (zwłaszcza Kadziu), dobrze przyjmowaliśmy (słowa uznania dla Ruska z bardzo dobre przyjęcie bomb Wlazłego), byliśmy skutecznie w ataku i bloku. To co u nas wczoraj nie funkcjonował, dziś po trochu dopadło Skrę. Doping był rewelacyjny!!! (ciężko było mi przeżyć ten mecz z racji kaca giganta ;)) Graczem meczu został Szymański, ale myślałem że zostanie nim dziś Kadziewicz. Gratulacje dla Ruska za świetne obrony.

    Tak więc teraz piąty mecz, no i zobaczymy....

    PS. Ciekawy jestem czy Lozano będzie na meczu? :) U nas był dwa razy ;)

    źródło: www.skra.pl
    Nie udało się zakończyć BOT Skrze Bełchatów tegorocznego finału PLS w czterech spotkaniach. Bełchatowianie przegrali w sobotę w Jastrzębiu, z tamtejszym Jastrzębskim Węglem 0:3 i tym samym stan finałowej batalii został zmieniony na 2-2. Piąty, a zarazem decydujący mecz będzie miał miejsce w Bełchatowie, w hali "Energia". Będzie to wielka przewaga psychiczna siatkarzy Skry, którzy będą chcieli zdobyć trzeci z rzędu tytuł mistrzów Polski.
    Co to znaczy? :)

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tzn. ze pszczola bedzie was k±sać.

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje drużynie Jastrzębia.

    Nasi chyba po pierwszym secie nie wierzyli w zwycięstwo i po raz kolejny w finale przegrali 3-0. Mecz był bardzo emocjonujący, ale wierzę, że w Bełchatowie wygramy i zdobędziemy Mistrza Polski.

    Wczoraj był kapitalny mecz, dzisiaj chyba za bardzo luzacko podeszli do meczu, nasi nic nie pokazali, sam Wlazły meczu nie wygra. Czego dzisiaj nie było, to przyjęcie, które jest tak istotne i do tej pory funkcjonowało wyśmienicie. Statystycznie najpierw przegraliśmy potem wygrana, potem znów wygrana i przegrana, o kurcze teraz przegrana :) Nie. Nie będzie tak łatwo.

    Do piątku.
    Taki maly zarcik:
    Dziś była inna para sędziowska dla tego jastrzębie wygrało.....
    Dzis po meczu mam bardzo dobry chumor i wybaczcie mi ten zarcik.....
    jeszcze nie wiem jak ale musze zalatwic sobie bilet i wolne na piatek.........
    Mam nadzieje ze wygra lepszy i ze to bedzie Jastrzębie stawiam 3:2 ale zobaczymy a raczej nie stawiam ale marzę....


    Pozdrawiam kibicow z calej polski....ale tylko prawdziwych Kibicow:d

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówi±c po tym meczu mogę stwierdzić, że w chwili obecnej obydwa zespoły prezentuj± bardzo porównywalny poziom mimo, że to Skra była lepsza patrz±c z perspektywy całego sezonu. Jednak to teraz waż± się losy Mistrzostwa Polski i to wła¶nie teraz najważniejsze jest wygrywanie. Naprawdę wielkie gratki dla Jastrzębia zarówno za dzisiejszy mecz jak i za cał± t± metamorfozę, jak± przeszło pod okiem Totolotka. I pomy¶leć, że tylko jedna piłka dzieliła ich od walki o miejsca 5-8. Jeden mecz zadecyduje o Mistrzostwie Polski, na które te dwie drużyny pracowały przez cały sezon. Naprawdę trudno mi typować. Teoretycznie my mamy przewagę hali, ale może być różnie. No coż przynajmniej będ± ogromne emocje podczas ostaniego meczu :-D

  5. Powrót do góry    #140
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze, ze wodzirej z Belchatowa zajechal aż do Jastrzebia. dobrze że nie dali temu człowiekowi mikrofonu do rąk.

    http://img516.imageshack.us/img516/5495/wodzirejsq6.jpg

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze, ze wodzirej z Belchatowa zajechal aż do Jastrzebia. dobrze że nie dali temu człowiekowi mikrofonu do rąk.

    http://img516.imageshack.us/img516/5495/wodzirejsq6.jpg

    Ten człowiek rozdawal plakaty "naprzod skra" i prezes Grodecki cos mu powiedzial zeby nie rozdawal czy cos..... Ale widac ze to jest zagorzały kibic skiery......Pozdro


    Wie ktos moze kiedy bedzie powtórka tego meczu w tv.....??

  7. Powrót do góry    #142
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli jest ktos zainteresowany meczami play-off PLS 2006/07 na DVD to prosze o kontakt na 9353645. począwszy od Skra-Czestochowa mam wszystkie.

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "widze, ze wodzirej z Belchatowa zajechal aż do Jastrzebia"

    Nie mogliście go pod jakimś pozorem przetrzymac do przyszłej soboty? Dobrze bym zapłacił!!

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze, ze wodzirej z Belchatowa zajechal aż do Jastrzebia. dobrze że nie dali temu człowiekowi mikrofonu do rąk.

    http://img516.imageshack.us/img516/5495/wodzirejsq6.jpg
    Może przyjechał po to aby zobaczyć na żywo jak wygląda doping bez wodzireja z mikrofonem. A do mikrofonu miał za daleko żeby go dopaść :) (miał go nasz spiker :))

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mniej prostych bledow w zagrywce, w miare dobrze przyjecie latwych zagrywek Ivanowa i troche trudniejszych Fina, normalny Murek, sedziowie nie przeszkadzali (poza akcja Ivanow Stelmach) i mamy to co wszyscy widzieli.
    Mam nadzieje ze w 5 spotkaniu poziom sedziowania bedzie taki jak dzis. Jezeli do tego dolozyc normalna postawe Murka to o reszte jestem spokojny.

  11. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli do tego dolozyc normalna postawe Murka to o reszte jestem spokojny.
    Murek wczoraj grał słabo dlatego, że ma kontuzję (problemy z kręgosłupem), a poza tym dopadła go grypa. Tak więc jak na tyle problemów to dziś zagrał rewelacyjnie. Myślę, że do piątego meczu lekarze "podrasują" wszystkich naszych zawodników i będzie walka na całego.


    Do KS_Jastrzębie: posty możesz sam usunąć :)

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ten wioskowy wodzirej z Bełku ma może przycisk mute :-) bo znowu trzeba będzie słuchać tekstów w stylu "kibice kibicują"

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie bardziej bawia te jego okrzyki: Piotrek Piotrek Piotrek, albo Jane Jane Jane... Nikt tak w Polsce nie "spiewa" nawet KK Skry olewa tego goscia...

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie bardziej bawia te jego okrzyki: Piotrek Piotrek Piotrek, albo Jane Jane Jane... Nikt tak w Polsce nie "spiewa" nawet KK Skry olewa tego goscia...

    No dobra rozumiem, że nasz wodzirej bawi cał± Polskę, ale akurat co ¶miesznego w tych okrzykach :/ ???

  15. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie bardziej bawia te jego okrzyki: Piotrek Piotrek Piotrek, albo Jane Jane Jane... Nikt tak w Polsce nie "spiewa" nawet KK Skry olewa tego goscia...

    No dobra rozumiem, że nasz wodzirej bawi cał± Polskę, ale akurat co ¶miesznego w tych okrzykach :/ ???
    No właśnie to, że nie umie nic więcej i bredzi jakieś pierdoły. Mnie to rozwalił tekstem w pierwszym meczu. 2-0 w setach dla JW i chyba 18-12 w trzecim a ten się drze "kto wygra mecz, skra"

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra rozumiem, że nasz wodzirej bawi cał± Polskę, ale akurat co ¶miesznego w tych okrzykach :/ ???
    To ze nikt w PL nie kibucuje w ten sposob. Kibice wyklaskuja rytm podczas zagrywki itd ale nikt nie wykrzykuje imion itd... Litości... Skanduje sie nazwiska/imiona jak zawodnik ma serie jest przerwa i wtedy... Jezus takie rzeczy tlumaczyc...
    Do Boju JASTRZEBIE do boju JASTRZEBIE MARSZ MARSZ MARSZ do boju MARSZ!

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boże kochany, wycofajcie tego gościa, bo zapowiada się cudowny finał finału, a całe moje obawy związane są z oprawą spikerską (???) tego widowiska. A może ten niepełnosprawny człowiek z Bełchatowa to czyta: CZŁOWIEKU USPOKÓJ SIĘ!!! :(

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  19. Powrót do góry    #154
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rożne są ciekawostki w PLS. Jedni mają wodzireja a inni kurnik i trenera bekse

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i trenera bekse
    Widac, ze male masz pojecie o sporcie i o emocjach jakie wyzwala w trenerach, zawodnikach i kibicach. Malysz tez beksa nie, albo Nastula po jego ostatniej olimpiadzie. Nazwij go beksa.

    Co to wodzireja to mam nadzieje, ze przygotuje cos specjalnego na final :-D


  21. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no na pewno bełachotwski wodzirej juz coś specjalnego uknuł na 5 mecz :D drżyjcie Jastrzębianie! :D teraz zamiast kartek a4 będą kartony na pół sektora xD

    a swoją drogą, skoro ten mecz jest ostatnim to mogliby go puścić na otwartym Polsacie.

  22. Powrót do góry    #157
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no na pewno bełachotwski wodzirej juz coś specjalnego uknuł na 5 mecz :D drżyjcie Jastrzębianie! :D teraz zamiast kartek a4 będą kartony na pół sektora xD
    Z napisem " Nasz Ivanow lepszy"

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...i znaczkiem gazety wyborczej :D

  24. Powrót do góry    #159
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy jesteście siebie warci. Mam ogromną nadzieję, że nasz beznadziejny, podkreślam beznadziejny wodzirej będzie krzyczał z całej swej beznadziejnej mocy, tak aby tylko i wyłącznie wam uprzykrzyć to jeb...ne oglądanie meczu.

    Ostatnie 15 wpisów nie dodało nic do dyskusji na temat meczu, i będę się upierał, że nasz Ivanov lepszy.


  25. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co te nerwy, niedziela to dzien relaksu.

  26. Powrót do góry    #161
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie nie to nie Ivanow jest najlepszy ale wodzirej:), wydaje sie ze gdyby przyznawali nagrody na idiote roku to koles mialby wielkie szanse by ja wygrac

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie moge kupic bilet na ten mecz ?? Prosze o jakies info!!!!

  28. Powrót do góry    #163
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie nie to nie Ivanow jest najlepszy ale wodzirej:), wydaje sie ze gdyby przyznawali nagrody na idiote roku to koles mialby wielkie szanse by ja wygrac
    proponuje w Plebiscycie Super Volleya dorobić kategorie "Największe rozczarowanie roku". wodzirej Skry zgarnialby wszystkie nagrody, rok po roku...

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie moge kupic bilet na ten mecz ?? Prosze o jakies info!!!!
    Bilety będą do nabycia jedynie w kasie hali Energia przy ul. Dąbrowskiego 11 w Bełchatowie.
    Godziny otwarcia kasy (dane ze strony skra.pl):
    14.05.2007r. 10:00 - 12:00 i 16:00 - 18:00 (poniedziałek)
    15.05.2007r. 10:00 - 12:00 i 16:00 - 18:00 (wtorek)
    16.05.2007r. 10:00 - 12:00 i 16:00 - 18:00 (środa)
    17.05.2007r. 10:00 - 12:00 i 16:00 - 18:00 (czwartek)
    18.05.2007r. 14:00 - 17:00 (piątek)

    ------------------------------------------

    Brak biletów na finały PLS!!!
    źródło: www.skra.pl
    Wszystkie bilety na finał finałów PLS zostały sprzedane w poniedziałek rano w kasie hali Energia w Bełchatowie! Tym samym informujemy, iż z powodu braku biletów kasa nie będzie już czynna!!!

    I to tyle jeżeli chodzi o bilety :)

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gazeta Sport 14.05.2007r

    Wygrana Jastrzębskiego Węgla sprawiła, że o mistrzowskiej koronie zadecyduje piąty mecz, który zostanie rozegrany w Bełchatowie. Pierwotnie wyznaczono go na najbliższy piątek, ale obie ekipy chcą przyspieszyć mecz i proponują środowy termin. Teraz piłka jest po stronie PLS i... telewizji.
    [/b]

  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej by bylo jakby wszystko rozegralo sie w piatek... Sroda to termin ktory (jezeli wszystko bedzie wygladalo jak przez caly sezon) dla kibicow jest duzo gorszy biorac pod uwage brak transmisji w TV4...

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepiej by bylo jakby wszystko rozegralo sie w piatek... Sroda to termin ktory (jezeli wszystko bedzie wygladalo jak przez caly sezon) dla kibicow jest duzo gorszy biorac pod uwage brak transmisji w TVP4...
    Chyba TV4?

    A myślę, że jeżeli mecz odbędzie się w środę to na pewno będzie transmisja w tv.

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym wolal zeby mecz byl w piatek
    siatkarze mielibywiecej czasu na przygotowanie.....i w ogole.....pozdro i mam nadzieje ze zostanie ten termin co jest czyli piatek......

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siatkarze mielibywiecej czasu na przygotowanie.....i w ogole
    z tego co przecytalem to wlasnie siatkarze chca przyspieszyc;-)

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcą odpocząć przed kadrą, jeśli dobrze pamiętam to dokładnie za tydzień zaczyna się zgrupowanie, także jeśli mecz byłby w piątek to mieliby tylko 2 dni wolne, a tak będą mieć 2 razy więcej ;)

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz jest na 100% w piątek (18.05), tak przynajmniej dziś mówili w programie Punkt, Set, Mecz. Transmisja będzie w Polsacie Sport.

    A ja będę ten mecz oglądał na żywo w hali Energia :)

  37. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rem77 z kad masz bilet.....?? Ja jak w jakis sposob zdobede to tez bede w hali energia dopingowal jastrzebie z calych sil....
    Prosze pomozcie zalatwic mi bilety
    jak jutro nie zalatwie sam to prosze o kazde info w ktorym mogl bym w przystepnej cenie zdobyc bilet !!!

  38. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naljepiej idź pod hale i kup od koników:P

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rem77 skąd masz bilet.....??
    Zaprzyjaźniony kibic z Bełchatowa kupił nam bilety na piątkowy mecz :)

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz finalowy bedzie sedziwoac Andrzej Kiszczak - sam siebie obsadzil - smiech na sali. Ostatnio drukowal bodajze w Finale Pucharu POlski.

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz finalowy bedzie sedziwoac Andrzej Kiszczak - sam siebie obsadzil - smiech na sali.
    On już sędziował drugi mecz finałowy, w którym popełnił kilka rażących błędów. Jeden z nich w mojej opinii miał decydujący wpływ na przebieg tamtego spotkania. Ewidentny błąd w trzecim secie, KS JW prowadził 23-22, kiedy zamiast pokazać piłkę w polu po bloku pokazał aut i było 23-23. Kto wie jakby potoczył się wtedy tamten mecz i cała rywalizacja w finale?

    Mam nadzieję, że sędziowie nie będą popełniać błędów i mecz rozstrzygnie się tylko w sportowej walce.

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz finalowy bedzie sedziwoac Andrzej Kiszczak - sam siebie obsadzil - smiech na sali. Ostatnio drukowal bodajze w Finale Pucharu POlski.
    Jak mozna samemu sie obsadzic?

  43. Powrót do góry    #178
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelmach o atmosferze wokół Skry.
    Źródło e-skra

    Kapitan BOT Skry Bełchatów uważa, że jego drużyna lepiej gra, gdy ma nóż na gardle. - Dlatego jestem spokojny o wynik piątego meczu - zapowiada

    Jarosław Bińczyk: Zgodzi się Pan ze mną, że w czasie finałów mistrzostw Polski poza regionem łódzkim mówi się wyłącznie o Jastrzębskim Węglu. Co Pan na to?

    Krzysztof Stelmach: Mam wrażenie, że trener Jastrzębia przedstawiany jest jako czarodziej albo cudotwórca, bo doprowadził zespół do finału. Gdyby to było takie proste, jak się u nas przedstawia, to kluby co dwa miesiące zmieniałyby trenerów. A przecież Jastrzębie to była bardzo silna drużyna, która w końcu się pozbierała. Na pewno pewien wkład w to ma szkoleniowiec, który zmienił mentalnie zawodników. Ale o żadnych cudach nie ma mowy.

    Spotkaniom z Jastrzębskim Węglem towarzyszy dziwna atmosfera. Więcej mówi się o sprawach pozasportowych niż o grze.

    - Szczerze mówiąc mam już dość tego, co ostatnio dzieje się w polskiej siatkówce. Z takimi antagonizmami jeszcze się nie spotkałem, a przecież 15 lat grałem we Włoszech. Czasami mam wrażenie, że wszyscy życzą nam, by Skra się potknęła. Jak wcześniej przegraliśmy mecz, to połowa wielkich znawców oceniła, "że Skra się kończy". Zastanawiałem się, skąd to się bierze. Chyba jednak jako Polacy mamy we krwi, że jak komuś dobrze idzie, to inni życzą mu najgorszego. Po naszych zwycięstwach mówi się, że to przeciwnik był słaby, a kiedy jest odwrotnie, rywale są wychwalani. W piłce nożnej czy koszykówce takiej zawiści nie ma.

    Wynika z tego, że nie jesteście ulubieńcami fachowców?

    - Uważam, że w kraju zrobiła się dziwna nagonka na nasz klub. Krytykowani są działacze, trenerzy zawodnicy. Zastanawiałem się, dlaczego? Myślę, że związane jest to z naszymi zwycięstwami. Wygrywamy w Polsce wszystko już trzeci sezon pod rząd. I to się nie podoba.

    Na boisku też jest bardzo nerwowo?

    - Gesty zawodników, a nawet trenerów są żenujące. Denerwowało mnie to, ale nie miałem zamiaru się odzywać. Nie wytrzymałem jednak, gdy zobaczyłem zachowanie Kadziewicza po sobotnim spotkaniu w Jastrzębiu. Kiedy w ostatniej akcji zablokował Janne Heikkinena, usiadł i udawał, że wiosłuje. Mam już 40 lat, ale nie wiem, czemu ma służyć takie zachowanie. We Włoszech to niedopuszczalne. Tam kończy się mecz, nawet najbardziej zacięty i o najwyższą stawkę, a zawodnicy spokojnie podają sobie rękę. Dlatego odnoszę wrażenie, że mimo coraz większych sukcesów, nasza siatkówka zmierza w złym kierunku.

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyż by Krzysztof.S miał galaretkę w gaciach ? :) przed decydującym meczem.

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za pewne tak :) Nie wiem co jest złego w takich gestach. Piłkarz jak strzeli gola robi kołyske i inne różne dziwne gesty. I to na całym świecie nawet we Włoszech. Ale złej baletnicy...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •