Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 243 z 243

Wątek: Finał PLS: BOT Skra Bełchatów vs. KS Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Beniaminem! Nic środkiem, no może ze 5 albo 6 razy środkiem i koniec reszta skrzydła: Gelu, Sieziu albo Murek i nic więcej. I ta fantastyczna zagrywka przy stanie 24-23 w pół siatka ala Zagumny, tylko że Guma umie przebić takie coś a on nie... Życze jak najlepiej Jastrzębiu ale sobie najpierw rozgrywającego kupcie porządnego a potem innych:) Pozdro

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    końcówka meczu i dekoracja:
    http://www.sumo.tv/watch.php?video=2628500

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W najlepszej serii finałowej w historii Polskiej Ligi Siatkówki Skra po dramatycznych pięciu meczach pokonała zespół z Jastrzębia.
    To cytat ze strony Jastrzębskiego Węgla.
    No nie powiedziałbym, że w najlepszej. Znacznie lepsze były wszystkie finały Kędzierzyna z Częstochową, zwłaszcza w sezonie 2002/2003 gdzie dopiero 5 mecz decydował o mistrzostwie Polski i tam Czewa jednak bardziej postawiła się Mostostalowi niż Jastrzębie Skrze. No ale skąd można to wiedzieć jak się siatkówkę zaczęło oglądać dwa lata temu.
    Środkowy Łukasz Kadziewicz swój medal dał... kibicom!
    Zaraz się wzruszę ze szczęścia. Jaki ten Kadziewicz miłosierny, jaki dobry.
    Tylko patrzeć jak za dwa tygodnie na allegro pojawią się skarpetki Siezia, majtki w których w piatym meczu gral Szymanski albo plaster z palca ktory zgubil Plinski.

  4. Powrót do góry    #229
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czepiasz się Kadziewicza , bo niby co ci się nie podoba w Jego geście . ma prawo ? ma !
    A właśnie po pamiętnym sezonie 2002/03 Papke rzucił kibicom buta , ale wojna o niego była , więc czemu nie skarpetki ?

  5. Powrót do góry    #230
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leandrao - żenada ! takie teksty pisać !

  6. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no skarpetki to moze przesada. Co do Kadzia to ma gest. Medalu nie chce bo to dla niego porazka srebro (dla mnie tez) to dal kibicom... Ile frajdy bylo.
    A to ze na aukcjach BAAAARDZO czesto pojawiaja sie rzeczy nalezace do znanych sportowcow to nic nowego/dziwnego. No ale co mozna wiedziec jak sie interesuje siatkowka od ostatniego meczu na MŚ.

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żenada Crea to sam(a) jesteś.
    Jak się coś pisze to wypada trochę znać historię, a nie opowiadac pierdoły, że to najlepsza seria finałowa w historii. To zwyczajna nieprawda.
    Tego się lepiej przyczep.

  8. Powrót do góry    #233
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może tu jestem nowa, ale z si±tkówka mam już od dawna bardzo dużo wspólnego i je¶li się zgodzisz każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii...
    Nie interesuję się siatkówk± od ubiegłorocznych M¦ i uważam, że finał PLS był najlpeszy z dotychczasowaych...

  9. Powrót do góry    #234
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heheh zdecydowanie ostatni final AZS-u i Mosto byly najbardziej zaciete i po prostu te pojedynki mialy wszystko:D swoista bitwa na trybunach (tutaj publicznosc belchatowa sprawiala wrazenie jakby siatkowke ogladala od 3 lat, pila mistrzowska dla skry a na trybunach nie czuc tego czegos... co wodzirej kaze to marny klub kibica robi), WOJNA na parkiecie i to na najwyzszym europejskim poziomie! Przeciez Mosto bylo wtedy 3 czy 4 w lidze mistrzow a mimo to AZS gral jak rowny z rownym - To nie byly mecze 3-0, 0-3 tylko kazdy z tych 5 pojedynkow byl tak niesamowicie zaciety ze do dzisiaj nie doswiadczylem podobnych wspanialych emocji....mecze trwaly zdecydowanie za krótko. Poza tym te kilka lat temu, bylo bardzo ciekawie po meczach :] wypowiedzi zawodnikow bez zbednego okazywania szacunku (;) - chłopaki mowili wprost ze to jest bitwa... Oczywscie jest to moja subiektywna opinia wiec prosze sie ne burzyc jesli urazilem ktoregos z kibicow :]Wiadomo ze mozna pod kazdym wzgledem tutaj uznawac swoje racje ale tamte mecze sie pamieta do dzis... Nie wydaje mi sie aby ten final byl szcsrgo;nie zapamietany. ja z niego nie pamietam ani jednego meczu, ani jednej wspanialej akcji, jakiegos spektakularnego zwrotu wydarzen.. to nie to samo ;)

  10. Powrót do góry    #235
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy pamięta co innego !
    Pozdrawiam i mam nadzieję, że takich ciekawych pojedynków będzie w przyszłym sezonie więcej !

  11. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie interesuję się siatkówką od ostatnich MŚ".
    Dawno się tak Crea nie ubawiłem. Wiesz dziecko, kiedy odbył się najlepszy finał w historii PLS? W sezonie 2002/2003 kiedy Mostostal grał z Galaxią.
    Wątpię żeby ci to cokolwiek mówiło. To była prawdziwa walka na śmierć i życie, a nie to co oglądaliśmy w tegorocznym finale. Mieszanina pszczół z bębnami. To nie ma nic wspólnego z siatkówką.
    Aha, nie mam ochoty z tobą dalej polemizować, bo już zdążyłem się zorientować, że nie masz zielonego pojęcia o co biega. Siatkówka i PLS dla ciebie ogranicza się do dwóch, trzech ostatnich sezonów. Więc chciałbym ci przypomnieć, że nie zawsze wygrywała Skra Bełchatów. Nie chce mi się więcej objaśniać, doczytaj sobie - wtedy pogadamy.
    Nie pozdrawiam.

  12. Powrót do góry    #237
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sp. Arek Gołaś mowil, ze dziwil sie calej tej rywalizacji czestochowsko - kedzierzynskiej do momentu kiedy zagral pierwszy mecz w barwach AZSu. To jest inna bajka... wtedy byly gwiezdne wojny dzisiaj to przypomina bardziej inna serie filmow, ale z kargulem i pawlakiem.
    Zreszta daleko szukac nie trzeba jezeli chce sie znac roznice miedzy finalami...
    wystarczy przejrzec archiwum sportsboardu... wtedy mecze mialo to cos w sobie nie bylo tak, ze komus byl obojetny wynik. Byles z nimi to byles przeciwko nam... nawet ludzie z Bialegostoku kibicowali jakiejs druzynie... a teraz: nie wazny wynik, grunt zeby Mariusz ladnie dzisiaj sobie uczesal wloski, a w kto wygra? kogo to obchodzi :)

  13. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całkowicie zgadzam się z przedmówcami, że dramaturgii tamtych pojedynków nie da się z niczym na naszych ligowych parkietach porównać. Ech - to były czasy...

  14. Powrót do góry    #239
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co Wy opowiadacie, najlepsze to były mecze Resovii z Olsztynem na początku lat 70-tych kiedy mecze finałowe trwały po 4-5 godzin. I to dopiero było na najwyższym poziomie europejskim ! (Resovia druga w pucharze mistrzów, Olsztyn drugi w pucharze zdobywców pucharów). A tak w ogóle to kto jest najładniejszy ? :)

  15. Powrót do góry    #240
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hvar - opowiadasz o "prehistorii", a my porównujemy czasy nowożytne :P :D.
    Tamte pojedynki znam jedynie z opowiadań, więc trudno mi się w tej kwestii wypowiadać, ale wierzę ci na słowo :).

  16. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też muszę wierzyć innym na słowo :)

  17. Powrót do góry    #242
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To o czym my gadamy? :D.

  18. Powrót do góry    #243
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jesli masz takie o mnie zdanie leandrao to się grubo myslisz... ale też mi się z Tob± polemizować nie chce. Trudno...
    A propo Jastrzębskiego - dzi¶ Tom potwierdził, że nie będzie dłużej trenerem naszej drużyny... a szkoda... 3 letni kontrakt z Sisleyem podpisał.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •