Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 243

Wątek: Finał PLS: BOT Skra Bełchatów vs. KS Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie dobrze :). Mocne uderzenie (zwrot idiomatyczny).
    Ten tytuł już nie wymaga tłumaczenia:


    Polonia: Finale gara 1. Totolo porta lo Jastrzebski al successo. Murek Mvp

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj sobota i drugi mecz finałowy. Jak dzisiaj skra nie wygra to mamy pewne złoto w Jastrzębiu:)

    A tak przy okazji meczu o złoto, znów dzisiaj trzeba słuchać tego idiotę z mikrofonem??

    Mam prośbę to prawdziwych kibiców w Bełku, weźcie go zamknijcie na czas meczu albo wywieście gdzieś, przecież tego debila nie da się słuchać.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie dobrze :). Mocne uderzenie (zwrot idiomatyczny).
    No to się dużo nie pomyliłem ;)
    Dzięki za poprawkę, znowu się czegoś nauczyłem :)

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za 2 godziny rozpoczyna się mecz, ktory jeśli wygra Jastrzębie, sezon kompletnie nie udany zmieni w sezon Wspaniały! Trzymam za Jastrzębie kciuki i z całego serca Wam kibicuje! PS: Dzis chyba mecz bez głosu oglądam :/
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS: Dzis chyba mecz bez głosu oglądam :/
    Też masz odruch wymiotny gdy słyszysz "wodzireja" z Bełku :)

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie zrobiło to , co Częstochowa powinna była zrobić (przynajmniej) w pierwszym i trzecim meczu półfinałowym . Ostatnio przekonałem się do pewnej zasady , więc niech wygra Jastrzębie . Wygrana 3x Skry może teoretycznie oznaczać , że złoto byłoby w Częstochowie .

    I na zakończenie...

    Ten wiejski wodzirej nawet w TV irytuje
    Nie mówiąc już o oglądaniu meczu live, dla dobra sportu i siatkówki PLS powinien zakazać robienia wiochy w Bełchatowie.
    Współczucia dla kibiców z Bełchatowa co , co 2 tydzien muszą słuchać tego wycia.
    Co do tego wieśniaka z mikrofonem, chyba są jakieś przepisy, które zabraniają w czasie rozgrywania akcji wrzeszczenia idiotyzmów do mikrofonu? K**** co za baran. Nie umiecie go wywalić z tej hali czy co????
    ...zapomniał wół jak cielęciem był ? Na której to wsi niegdy¶ zagrywkę przeciwnika wzbogacano za pomoc± nagło¶nienia wyciem akordeonu ? Chyba w kurniku .

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wzbogacano za pomoca nagłosnienia wyciem akordeonu
    Tylko, ze my sie szybko uczymy na bledach i szybko ten wynalazek zniknal, nie?


    echhh szkoda szkoda byla szansa juz ubic skre.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zupełnie nie zasłużona wygrana Bełchatowa. Jastrzębie prowadziło w 3 secie 23:22, w 4 18:14 i przez frajerską i dziwną niemoc w przyjęciu banalnych zagrywek Heikinena, Dobrowolskiego, Ivanowa. Za tydzień rewanże i z takim przyjęcie Jastrzębie nie ma co szukać.

    PS: Pół meczu oglądałem mecz bez dźwięku, bo "odpustowo-wiejski" wodzirej dziś znów przeszedł samego siebie...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stan rywalizacji wyrównany.
    Skra wyszła dziś bardzo zmobilizowana, Jastrzębie wydawało się bardziej rozluźnione, przez co popełniło sporo głupich błędów. Poza tym Wlazły - choć dziś nie zagrywał najlepiej (oprócz końcówki 4 seta) - to zagrał dużo lepiej niż wczoraj w ataku.


  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co się stało z JSW ? To tracenie kilkupunktowej przewagi woła o pomste do nieba ! Nie można tak grac ze Skrą , która widac dziś wyszła zmobilizowana podwójnie i ani myślała o poddaniu się , nawet przegrywając czteroma czy pięcioma punktami !
    Poza tym chyba Bełchatów zajarzył o co kaman i Murka prawie "zabili" !
    Tak czy inaczej można było się tego spodziewac...jednak nadal wierzę ,że KS Jastrzębie w swoim sławnym na cały świat kurniku ;) zakończy rywalizację o mistrza - na swoją korzyśc rzecz jasna ...tylko mobilizacja chłopaki ! Każdy mecz to inna zabawa !

    A jeśli chodzi o tego wodzireja, przewodnika duchowego czy jak go tam zwą w tym ulu - szopka ! szopka ! i jeszcze raz szopka ! Że tak przytoczę jeden zasłyszany dziś cytacik
    " No kibice - kibicujemy !!!"

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda dzisiejszego meczu, była szansa go wygrać :(

    Mam małą zagadkę do kibiców siatkówki (wynika ona z doświadczeń z poprzednich sezonów):
    Z jaką drużyną M .Wlazły potrafi zagrywać bardzo dobrze klika razy pod rząd:
    1. z drużyną z Jastrzębia
    2. z drużyną z Jastrzębia
    3. z drużyną z Jastrzębia
    4. z drużyną z Jastrzębia
    5.
    .
    .
    .
    10. tylko z drużyną z Jastrzębia

    ;)

    Za tydzień w sobotę, coś tak czuję, będziemy świętować w Jastrzębiu :)


  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Módlcie się o dwa mecze w Jastrzębiu przynajmniej nie będziecie musieli wysłuchiwać bełkotu naszego wodzireja. Mam tylko nadzieję, że będą to wygrane Skry Bełchatów.

    I po co to wiadro pomyj było wylane wczoraj, cała ta k..rewska napinka na Skrę Bełchatów, która dziś pokazała, że jest w stanie się podnieść i wygrać mecz i mam nadzieje, że to zwiastuje zdobycie MP.

    Widać było dzisiaj determinacje całej Skry, i bardzo dobrze zagrał nie tylko Wlazły ale i Gruszka, czy Janne. Wiem, że Skra to 50% Wlazły, ale proszę nie srajcie się tak, on prawdopodobnie zostanie na przyszły sezon i znowu będziecie musieli go oglądać w tej bełchatowskiej wsi , której podobno nie należy się Mistrzostwo Polski (to było dobre jak to wczoraj przeczytałem).
    Możecie sobie teraz używać do woli. Ja napisałem co mi leży na serduchu, a jak wygra Jastrzębie to mu pogratuluje, bo widocznie będzie lepszy, pozdrowienia dla oponentów i zagorzałych wrogów mojego ukochanego klubu.

    A i jeszcze jedno mi się przypomniało. Niechętnie to pisze, ale Szymański był dzisiaj zdecydowanie lepszy do Wlazłego i to dowodzi, że jednak Skra to nie Wlazły :)

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stary dobrze ze Skra wygrala bo cisnienie z Ciebie w koncu zeszlo. Na zdrowie. Szkoda tylko, ze wczoraj tak nie cwaniakowales.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuje się w 100% pod tym co napisał mcbajak. Mimo, że jestem kibicem Bełchatowa to potrafiłam docenić grę rywali, bo wczoraj Jastrzębski Węgiel naprawdę zagrał ¶wietny mecz. A teraz, gdy Bełchatów wygrał to nawet kibice Olsztyna i Częstochowy nie mog± się pogodzić, że to wła¶nie Skra dzi¶ była lepsza. Doszukujecie się jaki¶ argumentów umniejszaj±cych triumf Skry np. że JW popełniał dużo błędów, że był blokowany itd. Jak wczoraj Wlazły dostawał czapy to skakli¶cie z rado¶ci. A prawda jest taka, że dzisiaj Skra była bardziej zmobilizowana, grała jako drużyna i nie odpuszczała ani jednego punkcika po prostu była LEPSZA. Każdy z zawodników dołożył cegiełkę do tego zwycięstwa. I mam głębok± nadzieję, że z Jastrzębia bełchatowscy zawodnicy przyjad± już jako Mistrzowie Polski.

    A i jeszcze jedno...jeżeli chcecie ponabijać się z wodzireja, kibiców i z całej tej oprawy bełchatowskiego dopingu to załóżcie sobie oddzielny w±tek, bo w prawie każdym po¶cie piszecie to samo i jest to już nudne, a to jest temat o finale a nie o kibicach. Nie mogę tego poj±ć czemu was to tak boli i tak o tym mówicie. Przecież to nie wy macie wodzireja, pszczółkę, karteczki Gazety Wyborczej itd. Więc o co chodzi? Co wam do tego? A może nam najzwyczajniej zazdro¶cicie, bo tylko tak to można tłumaczyć :>

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram! Co z tego, ze z jednej strony wiejski zapiewajło a z drugiej najsłynniejsza w Europie hala, ze kamienny bardziej kaloryczny niz brunatny? Stan 1:1 i walka trwa. Otym piszmy! I przy okazji. Wie ktoś gzie w długi weekend odpoczywa Lozano ze Swiderkiem? Mam nadzieję, że ktos życzliwy nagrał im oba mecze!

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemoz to Lozano nie chce przyjechac na prowincje? :>

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemoz to Lozano nie chce przyjechac na prowincje? :>
    Lozano jest obrazony na działaczy Skry.
    dziwi mnie ze brak opinii ta temat zachowania Murka w drugim meczu, po tym jak go zablokowano i piłka spadła na niego. Sedzia przyznał punkt Jastrzebiu, a Dawid się nie przyznał. Jak Gruszka w finale PP dotknął siatki i się nie przyznał to duzo nie brakowało a byście go zlinczowali. A teraz cisza
    wg mnie Totolo swietnie odczytał gre Skry. Dobrowolski nie potrafi zgubic bloku Jastrzebia,po drugiej stronie siatki Iwanonowi udaje sie to cześciej. Wlazły nie imponuje formą w ataku, bardzo czesto go podbijają i wyprowadzają skuteczne kontry zwłaszcza w piątek. W piątek oprocz Murka bardzo dobrze sobie radził Siezieniewski, w sobotę było duzo gorzej. Bardzo dobrze gra Szymański ale w przerwie przed czwartym setem zauważyłem ze ma jakies problemy z barkiem. miejmy nadzieje ze to nic poważnego.
    uwazam ze szanse są nadal równe. niech wygra lepszy. pozdrawiam
    ____________
    POZDRAWIAM

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemoz to Lozano nie chce przyjechac na prowincje? :>
    Lozano jest obrazony na działaczy Skry.
    dziwi mnie ze brak opinii ta temat zachowania Murka w drugim meczu, po tym jak go zablokowano i piłka spadła na niego. Sedzia przyznał punkt Jastrzebiu, a Dawid się nie przyznał. Jak Gruszka w finale PP dotknął siatki i się nie przyznał to duzo nie brakowało a byście go zlinczowali. A teraz cisza
    wg mnie Totolo swietnie odczytał gre Skry. Dobrowolski nie potrafi zgubic bloku Jastrzebia,po drugiej stronie siatki Iwanonowi udaje sie to cześciej. Wlazły nie imponuje formą w ataku, bardzo czesto go podbijają i wyprowadzają skuteczne kontry zwłaszcza w piątek. W piątek oprocz Murka bardzo dobrze sobie radził Siezieniewski, w sobotę było duzo gorzej. Bardzo dobrze gra Szymański ale w przerwie przed czwartym setem zauważyłem ze ma jakies problemy z barkiem. miejmy nadzieje ze to nic poważnego.
    uwazam ze szanse są nadal równe. niech wygra lepszy. pozdrawiam
    No bo to jest zasada bij mistrza zawsze i wszedzie

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Lozano jest obrazony na działaczy Skry"

    Coś mi się wydaje, że to nie zawodnikom srebro przewróciło w głowie.(patrz wywiad na sportowefakty.pl)

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziwi mnie ze brak opinii ta temat zachowania Murka w drugim meczu, po tym jak go zablokowano i piłka spadła na niego. Sedzia przyznał punkt Jastrzebiu, a Dawid się nie przyznał. Jak Gruszka w finale PP dotknął siatki i się nie przyznał to duzo nie brakowało a byście go zlinczowali. A teraz cisza
    dar70 w wątku pt.: Kontrowersje sędziowskie napisałem Ci opinię na temat nie tylko tej sytuacji, ale i innych :)

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.16601

    Daniel luzik, Ignaczak wie po prostu, ze juz po MP dlatego mu psycha siada.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2007
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 - ale o zachowaniu Igły to już nie wspomnisz, prawda? ;] ono też było w porządku? Troche obiektywizmu człowieku ;]
    I bardzo dobrze że Daniel o tym powiedział bo to już robi się chore - Skra jest święta, nie można im zwrócić uwagi a wszyscy sędziowie srają w portki jak mają komuś z nich zwrócić uwagę czy przyznać żółta kartkę.

    Dlaczego Dawid miał podważać decyzję sędziego jeśli to była sytuacja trudna do ocenienia i nie ewidentna - skorzystało na tym Jastrzębie i tyle.

    Bardzo brzydko jest za to kiedy Grucha z Wlazłym wsadząją notorycznie łapska w antenki i nikt z sędziów tego nie widzi - zawsze jest na przeciwnika ;] (mam na myśli PP i mecze z Częstochową)

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 - ale o zachowaniu Igły to już nie wspomnisz, prawda? ;] ono też było w porządku? Troche obiektywizmu człowieku ;]
    I bardzo dobrze że Daniel o tym powiedział bo to już robi się chore - Skra jest święta, nie można im zwrócić uwagi a wszyscy sędziowie srają w portki jak mają komuś z nich zwrócić uwagę czy przyznać żółta kartkę.

    Dlaczego Dawid miał podważać decyzję sędziego jeśli to była sytuacja trudna do ocenienia i nie ewidentna - skorzystało na tym Jastrzębie i tyle.

    Bardzo brzydko jest za to kiedy Grucha z Wlazłym wsadząją notorycznie łapska w antenki i nikt z sędziów tego nie widzi - zawsze jest na przeciwnika ;] (mam na myśli PP i mecze z Częstochową)

    A czemu Murek może się nie przyznać, a Grucha musi. Trochę obiektywizmu człowieku :/

    Tak naprawdę zawodnicy nie maj± obowi±zku się przyznać. To już wina sędziego, że ¼le ocenił sytuację. I to jest zastanawiaj±ce, czemu w meczu takiej rangi, gdzie głównym sędzi± jest najlepszy sędzia PLS i do tego czterech liniowych jest tyle raż±cych pomyłek i błędów. PZPS powinien co¶ z tym zrobić.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stary dobrze ze Skra wygrala bo cisnienie z Ciebie w koncu zeszlo. Na zdrowie. Szkoda tylko, ze wczoraj tak nie cwaniakowales.
    i nie tylko ze mnie, a z tym cwaniakowaniem to nie podniecaj się tak, każdy widział wczoraj mecz i wie, dlaczego Skra pokonała Jastrzębie, tak samo dlaczego Jastrzębie wygrało ze Skrą.
    Prawdopodobnie będą jeszcze rozegrane 3 mecze więc zdążymy się ponapinać.

    A tego wodzireja też nie trawie, ale coraz bardziej podoba mi się, że wam przeszkadza więc może sobie na przyszły sezon zostać i mam nadzieję, że będzie was irytował jeszcze bardziej :) co napewno będzie miało miejsce.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczę¶cie w pilocie do TV mam przycisk MUTE.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczę¶cie w pilocie do TV mam przycisk MUTE.
    To masz widac jakis nowszy model? mozna wiedziec gdzie taki mozna dostac??

    Tak sobie czytam i czytam i najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, iz najwieksza napinke robia nie kibice Jastrzebia i Skry tylko pozostali byc moze poprostu rozczarowani, ze po raz kolejny zabraklo ich w wielkim finale.


  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki olsztyński model, w Bełchatowie pewnie takich nie maj± 8).

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczę¶cie w pilocie do TV mam przycisk MUTE.
    To masz widac jakis nowszy model? mozna wiedziec gdzie taki mozna dostac??

    Tak sobie czytam i czytam i najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, iz najwieksza napinke robia nie kibice Jastrzebia i Skry tylko pozostali byc moze poprostu rozczarowani, ze po raz kolejny zabraklo ich w wielkim finale.
    Jaaaasne jak zawsze ta sama spiewka... Kilku uzytkownikow fdorum stweirdzilo FAKT, ze doping u was jest wybitnie zenujacy i od razu piszesz ze jest to efektem rozczarowania? hehehe Jesli ktos ma z tym jakis problem o podlozu psychicznym to chyba ty ;d Wtyd ci za ta atmosfere na hali? Ja osobicie juz dawno pogodzilem sie z tym ze nie gramy w finale a o waszym dopingu mowi sie juz bardzo dluuuuuuuuuuugo! ten final po prostu moglo zobaczyc troszke wiecej ludzi i wasza szampanska atmosfera na hali zagoscila w wielu domach :] w wieszkopsci spowodowala sraczke. Jakbym byl zawodnikiem to wtydzilbym sie uczestniczyc w takim cyrku. No ale jest kasa...

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki olsztyński model, w Bełchatowie pewnie takich nie maja
    Czyli w razie nieszczescia, jakim byloby wycofanie sie ze sponsorowania Waszego zespolu przez PZU istnieje alternatywa w postaci telewizorow?....z funkcja MUTE rzecz jasna :-)

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.16625

    podobno to sciema, prawdziwy powod to wodzirej i pszczola

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...szystkie.16625

    podobno to sciema, prawdziwy powod to wodzirej i pszczola
    Nie. Chodzilo o to ze kazdemu kibicowi przed wejsciem na hale jest zakladana papierowa korona na glowe i po prostu nie bylo rozmiaru Lozano.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli kibice SKRY juz tak mowia o obiektywizmie.
    Pierwszy mecz poczatek drugiego seta Mariusz po ataku dostaje pilka w glowe sedzia tego nie zauwaza (Mariusz sie nie przyznaje bo jak) pozniej trafia dwoma mocnymi zagrywkami i zamiast 1:0 dla Jastrzebia robi sie 3:0 dla Skry. 4pkt roznicy jakby nie patrzec + nieuznany as Ivanowa (o dziwo to byl mecz gdzie sedzia tylko 2 razy na korzysc skry sie pomylil)
    Drugie spotkanie 1:1 w setach 20:14 dla Skry w trzecim secie Jastrzebie zaczyna odrabiac blok po ataku nie pamietam kogo przy stanie 23:22 dla JW trafia w linie sedzia twierdzi inaczej i zamiast 24:22 jest po 23 (chyba nie trzeba nikomu mowic jak porazka w secie w ktorym bylo 20:14 wplynelaby na Skre. Tak samo jak dzien wczesniej w 2) Do tego trzeba doliczyc nie uznanie asa Siezieniewskiego i brak interwencji sedziego gdy Ignaczak atakowal (!!!) Daniel o tej sytuacji fajnie sie wypowiedzial
    "Gdyby to zrobił Grzesiek Szymański albo Łukasz Kadziewicz, mielibyśmy wielką aferę - stwierdził Pliński. - Zaraz posypałyby się kary finansowe. To, co zrobił Krzysiek, to brak szacunku dla kolegów z reprezentacji."

    O srodkowym skry kopiacym krzeselka nie wspomne.
    Polecam http://portalwiedzy.onet.pl/69530,,,...izm,haslo.html

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    " Chodzilo o to ze kazdemu kibicowi przed wejsciem na hale jest zakladana papierowa korona na glowe i po prostu nie bylo rozmiaru Lozano. "

    W Olsztynie nie do pomyślenia. Nie byłoby komu zakładać koron bo kibice w weekendy mają wolne.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla tych, ktorzy nie mieli okazji zobaczyc meczu - atak Igły po gwizdku:
    http://youtube.com/watch?v=uisgc6viJ14

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby Murek nieskoczyl do bloku to napewno ktos z Jastrzebia oberwalby po glowie i wtedy Igla dostalby kartke.

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czy siak powinien dostac bo po 1 nie mozna atakowac po gwizdku a po 2 to libero.

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko napiszę, że w trzecim meczu 1/4 pomiędzy Resovią a AZS Częstochowa Marcin Wika obejrzał kartkę dokładnie za to samo co Igła zrobił teraz. Z tym że Wika jest przyjmujący, więc może atakować i mógł się tłumaczyć, że nie słyszał gwizdka. Ignaczak, nawet jakby go nie słyszał, to atakować nie może - zrobił to więc specjalnie - czyli jest to niesportowe zachowanie.

  39. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie-AZS i słynny atak Grzesia po gwizdku, po którym to trafiony Daniel P. padł jak po ciosie od Andrzeja G. ;)
    Zapomniał wół jak cielęciem był, hehe.


  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie kłóćta się, ludziska :D.

    Media to media - niezależnie od kraju. Kiedy pierwszy mecz wygrały Ptoki, w Italii eksponowano Totolotka; kiedy drugi pojedynek wygrała Skra, wyglądało to tak:

    POLONIA (g.t.) - Lo Skra Belchatow di coach Castellani e dell'italiano Vettori si riporta in parita. L'11 maggio gara 3

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A po chlopsku co to znaczy?

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To znaczy po chłopsku, że wygrała mecz - ale mnie chodziło przede wszystkim o to, ze napisano tam o Vettorim z podkreśleniem, że to Włoch :D. Raczej nie ma zwyczaju podawania nazwisk statystyków - już prędzej drugiego trenera.
    No i jeszcze, dla porządku, stoi tam, że trzeci mecz 11 maja.

    Dla niektórych może to być kolejny argument świadczący o sile naszej ligi, skoro Włosi chwalą się udziałem swoich rodaków w sukcesach polskich zespołów :P.

    Taki był podtekst puszczenia przeze mnie powyższej notatki :).

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś trzeci mecz finałowy. Ciężko wskazać faworyta po 2 pierwszych spotkaniach. Jastrzębie musi przede wszystkim poprawić przyjęcie banalnie prostych piłek w stosunku do drugiego meczu w Bełchatowie, w czym mam nadzieje pomoże im własna hala. Liczę na wielkie emocje, czego sobie i Wam życzę!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ot. Wlasnie kibice Jastrzebia pokazali calą swoją wspaniałość wykrzykując po zakończeniu meczu wspaniałą formułkę "złodzieje, złodzieje".
    Sorry, to ja juz wole sluchac wodzireja z Bełchatowa.

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ot. Wlasnie kibice Jastrzebia pokazali calą swoją wspaniałość wykrzykując po zakończeniu meczu wspaniałą formułkę "złodzieje, złodzieje".
    Sorry, to ja juz wole sluchac wodzireja z Bełchatowa.
    załóż sobie na głowe papierową korone i pomachaj sobie karteczką "naprzód skra" (najlepiej z mega-prostackim hasłem z drugiej strony - "nasz Ivanov lepszy" - cały poziom kibiców Skry).

    szkoda, ze Grzesiu nie wypłacił temu kapucynowi w I secie to co się jemu nalezało.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •