Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 137

Wątek: Play-off: PZU AZS Olsztyn - KS Jastrzębski Węgiel

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcinie przeinaczasz oczywiste fakty:

    To Divis a nie Gabrych rzucał krzesłami w Drzyzgę. Gabrych za to kopał piłkę tak mocno, że niemal nie dotknęła sufitu Uranii. A żeby było śmieszniej wszystko to działo się w czasie jednego meczu (plus numer Grzegorza Nowaka z wrzuceniem piłki na parkiet przy meczbolu dla AZS-u).

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda to prawda, Gabrych ma taką metryczkę, że trudno to wszystko spamiętać. Zdaje się że już 7 lat temu kiedy Czarni przegrali w Olsztynie Piotruś musiał wracać pociągiem, bo go koledzy z drużyny do autobusu nie zaprosili :) Nabluzgał swojemu trenerowi i kumplom z zespołu po czym zszedł z boiska. I pomysleć, że co minutę taki się rodzi ;)

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już niedługo mecz a tu taka cisza. Jak przewidujecie dalszą rywalizacje z Jastzębskim Węglem ja mam nadzieje że to nie będzie ostatni pojedynek i liczę że to Azs Olsztyn będzie w finale. Niech wygra lepszy

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Jastrzębie zagra tak jak w Olsztynie to zero złudzeń, jeżeli nie dziś to jutro. Co z tego, że nasi środkowi się lepiej prezentują skoro Jastrzębie ma dużo większą siłę ognia na skrzydłach. Przebudzili się i wracają na miejsce na którym stawiali Ich "fachowcy" przed sezonem.

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Środkowi PZU rzeczywiście prezentują się lepiej a myślę, że to jest sprawa lepszego rozegrania w Olsztynie, Ivanow nie za dobrze jednak jest zgrany ze środkowymi JW albo lepiej nie potrafi:).

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tymczasem bardzo dobry jak dla mnie wynik w Jastrzębiu:
    0-2 (23,21).

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznajcie sie zuchy ile wtopiliscie wyplaty u bukmachera :D

    Brawa dla Lambourne'a za megaobrony i dla Mazura za taktyke.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jutro wygraja to trzeba im chyba bedzie zrobic powitanie na lotnisku (....w Szymanach :D)

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Macius_fan, nawet nie pytaj:P. Ja bym wcale nie był wkurzony zeby Jastrzebie przegrało, ale KU*** z klasą, a nie poddali juz w połowie 2 seta. Przeciez ta druzyna potrzebuje terapi psychologicznej, a nie treningów. Nie mam zielonego pojęcia jak oni mogli wygrac w Olsztynie.

    Jutro spodziewac sie mozna powtorki, w Olsztynie wygraja gospodarze i to by bylo na tyle jesli chodzi o Jastrzebie w finalach...

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro spodziewac sie mozna powtorki, w Olsztynie wygraja gospodarze i to by bylo na tyle jesli chodzi o Jastrzebie w finalach...
    I obyś był prorokiem. Tylko wytypuj poprawnie, życzę wygranej!!!
    Dziś chłopcy grali jak maszynka. Właśnie to mnie nieco irytuje w AZSie, że są tak nierówni. Ale mam nadzieję, że "sinusoida Mazura" właśnie się wznosi i wystarczy co najmniej do połowy maja:-)

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam zielonego pojęcia jak oni mogli wygrac w Olsztynie.

    Jutro spodziewac sie mozna powtorki, w Olsztynie wygraja gospodarze i to by bylo na tyle jesli chodzi o Jastrzebie w finalach...
    To widocznie nie oglądałeś spotkań rozegranych w Olsztynie. A co do twojego proroctwa to.... zobaczymy

    Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz, to nie ma co tu wiele pisać. AZS Olsztyn był we wszystkich elementach zdecydowanie lepszy - począwszy od taktyki, poprzez zagrywkę, blok, obronę, a kończąc na ataku. Nasi wyglądali tak jakby "przeszli koło meczu".


    Jutro wygramy. :)

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no coz obym sie mylil ale wdaje mi sie ze jedna jaskolka wiosny nie czyni i jutro to jasrzebie wygra po walce....

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Oglądałem urywkowo mecze z Olsztyna i jakas tam wiedze posiadam. Dzisiaj Jastrzebie W OGOLE nie posiadalo bloku. Chlopaki by nie skakali to i tak by to samo wyszlo. Brakowalo mi gry srodkiem. Byc moze nie mam racji, ale wydaje mi sie ze w Olsztynie duzo czesciej grano tym elementem. Kolejna niepokojaca rzecza jest dyspozycja reprezentantow kraju, a konkretnie atakujacych. Przeciez to co gra wiekszosc z naszych gwiazd jak Wlazly oraz grajacy dzisiaj Szymanski, nie wiem czy Kadziewicza i Plinskiego tez sie klasyfikuje to tego grona, wola o pomste do nieba. Byc moze (mam taka nadzieje) jest to zmeczenie, ale absolutnie to nie usprawiedliwia ich. Jesli sa zawodowcami to sorry bardzo ale ich OBOWIAZKIEM jest nieschodzenie ponizej pewnej granicy poziomu gry.
    pzdr

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja zapamietalem 3 wydarzenia z tego meczu

    1. Tanik rzucil krzeselkiem po ktorejs z pierwszych akcji meczu, widac ze gosciu (i nie tylko on) byl pozytywnie nabuzowany.
    2. Drzyzga: "nie widze polowy parkietu przez kamerzyste" :)
    3. Koncowe zagrywki Gumy, zaj**** podsumowanie gry Wegla w tym meczu, totalna bezradnosc.

    A jutro grunt zeby mecz byl dlugi.

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie gdzie i o ktorej powtorka z tego meczu?! Musdze to zobaczyc!:D
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W programie polsatu sport jest jutro 10.50 "PLS: półfinał". Może to to?

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba o 7:00 w polsacie sport extra bedzie.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba jeden z lepszy meczów AZS Olsztyn w tym sezonie! A Tanik to co wyczynial to było masakryczne:D Ataki, zagrywka, nawet przyjęcie w miare:D Jastrzębie nic dziś nie grało... Yudin coś próbował ale się z leksza ośmieszył tymi końcowymi zagrywkami Gumy:) Pozdro

  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, to był poziom porównywalny do pamiętnego, okrzykniętego meczem sezonu spotkania z Bełtem w Olsztynie (tylko że tam na takim poziomie grały 2 drużyny...). W drugim secie AZS miał chyba tylko 2 błędy, jeśli dobrze zauważyłem statystyki na ekranie.
    Chłopcy zagrali na maksa. W ogóle nie dało się zauważyć jakiegoś odstającego od reszty "trybika", Bąku przyjęcie super, atak super (czy to ten sam Bąku atakował co w niedzielę???), Papkin "siła spokoju", Guma nie wrzucał w siatkę jak w dwumeczu u nas, środek blokował/atakował.
    Jedyne czego się obawiam jutro to psyche, psyche, psyche... Wg mnie wszystko zależy jak ułoży się początek.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie sobie totalnie odpusciło,u nas przeciez nie było ani bluku ani obrony a przy rozgrywkach tej klasy bez tego ani rusz.... a trzeci set to zenada......... nie wiem o co chodzilo z yjsciem po 2 secie wszystkich Jastrzębskich siatkarzy do szatni.... a strasznie zirytowalo mnie to jak Tanik zucil krzesełkiem....i.....sedzia nawet go nie upomnial....jak zrobil by tak którys z siatkarzy Jastrzebia to pewnie dostal by kartke......
    Pozdrawiam i na dzisiejszy mecz stawiam trzy typy.... albo 3:0 dla PZU AZS albo 3:1/2 dla Jastrzębia.....

  21. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się Tanikowi nie dziwię. Też bym pieprznęła "meblem", który stoi metr od linii boiska i nie pozwala wyciągnąć piłki.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ciekawe jak dziś będzie:D Chciałbym że Olsztyn znów wygrał ale będzie ciężko... 3-2 dla Olsztyna:D Pozdro

  23. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko zależy od pierwszego seta. Jeżeli wygra go AZS, to Jastrzębie zacznie sie klocic tak jak dzisiaj :). Kadziu zaczął znowu ********** wszystkich dookola i drzeć mordę, klocic sie z sedziami i tak dalej. Obstawiam 3:0 dla Olsztyna :D

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    watpie zeby jastrzebie zagralo tak slabo jak wczoraj a olsztyn tak dobrze mam nadzieje na dobry mecz, a wynik wiadomo...

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja się Tanikowi nie dziwię. Też bym pieprznęła "meblem", który stoi metr od linii boiska i nie pozwala wyciągnąć piłki.
    Bez złosliwosci proszę....
    I tylko przez "piprznieciem meblem" moze nam rozwalic "halke"
    ;-)
    Ja mam nadzieje ze bedzie zaciety i długi mecz wygrany przez jastrzębski.....

    Pozdraiwiam wszystkich prawdziwych kibiców siatkowki.....

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie tu złośliwość?. Stwierdziłam po prostu fakt bez żadnych podtekstów i wzięłam Turka w obronę. Dla mnie nie była to reakcja zasługująca na jakiekolwiek konsekwencje, była typową reakcją na bezsilność wynikającą z czynników trzecich. Chyba jesteś z lekka przewrażliwiony, skoro doszukujesz się prowokacji tam gdzie jej nie ma.

  27. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja odebralem to z podtekstem..... np. dziewczyna wybieze innego zamiast mnie to z bedradnosci zabije tego drugiego kolesia......zarty oczywiscie ale to tak dla rozluznienia atmosfery przed drugim meczem moze odbieram to dla tego ze przegralismy wczoraj mecz i boje sie powtórki z rozrywki.....nie wiem. Jak kogos urazilem to przepraszam ale mysle ze nie mialem czym......
    Pozdrawiam....

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie nie urazisz tak łatwo :D. Lepiej się uzbroić w pozytywną energię i wspierać swoich niż węszyć zaczepek :P, tym bardziej, że wspieramy ten sam zespół (ja co prawda głównie dlatego, że na początku sezonu typowałam ich na mistrzów).

    P.S. O dziewczynę możesz walczyć, a z tym krzesłem Tanik nie miał żadnych szans :).

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie nie urazisz tak łatwo :D. Lepiej się uzbroić w pozytywną energię i wspierać swoich niż węszyć zaczepek :P, tym bardziej, że wspieramy ten sam zespół (ja co prawda głównie dlatego, że na początku sezonu typowałam ich na mistrzów).

    P.S. O dziewczynę możesz walczyć, a z tym krzesłem Tanik nie miał żadnych szans :).
    masz racje z ta pozytywna energia i z dziweczyna zreszta tez a Tanik mial szanse rozwalic krzeslo ale musial by sie niezle nameczyc ;-P Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już chyba po azsie przegrywają z jastrzębskim węglem 2:0.

  31. Powrót do góry    #121
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dawac wyniki bo nie mam tv...niech ktos daje relacje bo nigdzie nie ma online .... please

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    9:6 Dla Jastrzębia

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To już można powiedzieć Gratulacje Jastrzębskiemu Węglu za awans do finału.

  34. Powrót do góry    #124
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje i mamy finał.... :))))))

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratki Jastrzebie od Olsztyna!

    Niestety nasi dzis wyszli niepotrebnie spięci...

    Ljubiejewski OUT OUT OUT!
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sobotni mecz to odbicie piątkowego jak w lusterku. Wczoraj węgiel zjadły nerwy dzisiaj nerwy zjadły AZS :).

  37. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba oddać królowi co królewskie, a jastrzębiu co jastrzębskie :). Gra praktycznie bezbłędna, AZS z Olsztyna został rozgromiony bez pytań. To odbicie lustrzane meczu wczorajszego.

    Przynajmniej ludzie przestaną nazywać siebie kibicami PZU, a może wreszcie AZSu :)

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mamy finał :)
    Fantastyczny mecz w wykonaniu naszych siatkarzy. Piękna gra, znakomita walka o każdy punkt z naszej strony. Niesamowity doping kibiców. JESTEŚMY W FINALE I MAMY LIGĘ MISTRZÓW ;)

    MaciekGKS jak Twoje proroctwo? Dalej wysyłasz naszych na terapię psychologiczną ;) Pozdrawiam

    PS. MVP dzisiejszego meczu został Ivanow, który był najbardziej ostatnio krytykowany za grę :)

    -----------------------------------------------------

    Główną przyczyną dzisiejszej świetnej postawy naszych zawodników był.... sms napisany w języku polskim przez trenera Totolo do wszystkich zawodników, którego wysłał do nich wczoraj o godz. 22:00 :) Więcej

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orientuje się ktoś co z powtórką z sobotniego spotkania?

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się, że tak chwalony przez nas Polsat, rozpieszczający nas licznymi powtórkami w rundzie zasadniczej, teraz, kiedy doszło do najważniejszych rozgrywek, odstawił trochę siatkę na tor boczny i ogranicza się jedynie do transmisji :(.

  41. Powrót do góry    #131
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak Polsat nie jest taki zły, może czasami dziwnie pokazuje te powtórki :P Jak ktoś chce zobaczyć jeszcze raz pierwszy mecz półfinałowy Olsztyna z Jastrzębiem to właśnie rozpoczyna się powtórka na Polsacie 2.
    Może w następnych Magazynach sportowych (dziś jeszcze o 21.45) powtórzą również inne mecze tej pary.

    Uliana - nie ma sprawy :)

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obawiam się, że tak chwalony przez nas Polsat, rozpieszczający nas licznymi powtórkami w rundzie zasadniczej, teraz, kiedy doszło do najważniejszych rozgrywek, odstawił trochę siatkę na tor boczny i ogranicza się jedynie do transmisji :(.
    Zawsze możesz napisa maila do Korzenia, aby powalczył o transmisje spotkan :D(Korzeń łapy precz od PLS!) Wtedy dopiero by to było.. heh w czasie meczu byś się dowiedziała co się w kraju ciekawego dzieje i co bracia maja do przkazania.

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba - o niczym innym nie marzę jak o oglądaniu meczów siatkówki w małym okienku (bez fonii) śledząc jednocześnie w drugim "pasjonujące" wydarzenia polityczne :P. Polsat mnie rozpuścił jak przysłowiowy dziadowski bicz, więc teraz trochę marudzę, ale nie bierz tego tak zupełnie serio :D.
    Kocham Polsat za to co robi dla kibiców siatki :).

    Beata - dzięki za informację :).

  44. Powrót do góry    #134
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba - o niczym innym nie marzę jak o oglądaniu meczów siatkówki w małym okienku (bez fonii) śledząc jednocześnie w drugim "pasjonujące" wydarzenia polityczne :P. Polsat mnie rozpuścił jak przysłowiowy dziadowski bicz, więc teraz trochę marudzę, ale nie bierz tego tak zupełnie serio :D.
    Kocham Polsat za to co robi dla kibiców siatki :).

    Beata - dzięki za informację :).
    heh to jednak TVP wie jak każdego kibica zadowalic troche siatkówki i trochę informacji :) do tego każdy sam może sobie komentowac kazdą akcje... Te inne stacje to zupelnie sie nie znają. ;)
    No dobra dobra

    Troche OT, ale marze, żeby jeszcze TVP w jakiś cudowny sposób straciła Mistrzostrzostwa Europy normalnie bajka by była. Zając życie to u Korzenia ogladzniemy sobie mecze Polaków + cwierc i połfinały, finał. Jak to fajnie, że Polsat wszedł odważnie w siatkówke i serwuje nam tyle meczy.

    No, a teraz o meczu. Akademikom z PZU chyba przed niedzielnym meczem jajka drutem kolczastym podwiązali. Ja rozumiem no Szymańskiego nie można było zatrzymac, ale swoje ataki trzeba konczyc, a nie oni kombinowali jak te konie pod górke.
    Ameryki nie odkryje jak napiszę, że zabrakło im lidera który by pociągnął grę. Papkin słaby Tanik też nie grał tak jak wczesniej.
    Totolotek jednak z indywidualnosci zrobił drużynę fajnie by było jak zostanie na nastepny sezon.

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Troche OT, ale marze, żeby jeszcze TVP w jakiś cudowny sposób straciła Mistrzostrzostwa Europy normalnie bajka by była. Zając życie to u Korzenia ogladzniemy sobie mecze Polaków + cwierc i połfinały, finał.
    Cały czas kombinuję, w jaki sposób można by ich było tego prawa pozbawić.

    Co do Totolotka, to chyba za wczesnie na wyciąganie jakichkolwiek wniosków na temat jego pracy. Dla mnie to bardzo interesująca osobowość i chciałabym, by u nas pobył dłużej, ale

    Polonia: Totolo porta lo Jastrzebski alla finale

    po takich tytułach we włoskiej prasie... ;)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •