Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 114 z 114

Wątek: Play-off: Skra Bełchatów - AZS Częstochowa

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ¶wietnie dysponowan± Częstochow±.
    Tak, świetnie dysponowana była, szczególnie w drugim meczu :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ¶wietnie dysponowan± Częstochow±.
    Tak, świetnie dysponowana była, szczególnie w drugim meczu :)

    Pierwszy mecz Częstochowa zagrała bardzo dobrze i zapewne innym drużynom nie udałoby się w tym dniu doprowadzić w Bełchatowie do tie-breaka. W drugim meczu w pierwszym secie Częstochowa również spisała się ¶wietnie, następne trzy sety były w jej wykonaniu słabe, ale na pewno do tego w dużej mierze przyczyniła się Skra, która rozstrzeliwała zagrywk±, zachowywała zimn± krew i po prostu robiła swoje wykorzystuj±c każdy bł±d przeciwnika. Więc uważam, że jeste¶cie jedynym zespołem, który jest w stanie powalczyć ze Skr±. Gdyby¶cie nie zawalili rundy zasadniczej to jestem pewna, że finał byłby wasz, bo na pewno macie więcej potencjału i prezentujecie lepsz± siatkówkę niż Olsztyn. Jeżeli będziecie walczyć o 3 miejsce wła¶nie z Olsztynem i trener nie rozreguluje wam podczas meczu drużyny i będzie dawał rozs±dne zmiany to br±z jest wasz. :)

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybkie 3-0 dla Skry i grają w Finale:P Albo Panas dokona cudu albo ich Skra rozbije... wole to drugie:D

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszystkim zmiana trenera nic nie zmieni, teraz już... Wszystko zależy od samych zawodników, ich mobilizacji, wiary w zwycięstwo i woli walki. Wierzę w pojedynek przypominający pierwszą batalię z Bełchatowa i mam nadzieję, że dziś będę świadkiem na Hali POlonia wyniku odwrotnego. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przede wszystkim zmiana trenera nic nie zmieni
    ,
    Pesymista:) Ktoś zapomniał, że to miasto cudów?
    ale nie takich....
    no to smutna noc czeka Czewe

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    No właśnie... miasto cudów, z prowadzenia w 4 secie 18:12 wyjść na 18:18 ... :|

    edit:
    no i zamiast wygranej 3:0 (21:19 w 3 secie) albo 3:1 (18:12) mamy tie breaka... takie rzeczy to tylko w AZS :/

    edit2:
    no i 2:3 dla Skry... po prostu brak słów... z 2:6 na 13:11 po to tylko żeby przegrać seta do 13, mecz 2:3 i całą batalię o finał 0:3.

    W tym roku powinni specjalną ligę dla nas stworzyć z przegranymi "wygranymi" meczami - AZS byłby niedoścignionym mistrzem. :/

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdopodobnie w ten sposob Częstochowa przegrała swoj± szansę... Zobaczymy jak będzie w tiebreaku.

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bijcie mnie ale tak frajersko przegrac mecz to sie w pale nie miesci!
    Made in AZS

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez komentarza... Nie chodzi o sam± porażkę, ale jak można...

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda AZS-u, bo dzisiaj zagrali naprawdę dobrze. Przegrali po frajersku, po raz kolejny potwierdzając słusznośc powiedzednia "kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 2;3". jeszcze w tie-breaku kiedy było 13:11 dla Cz-wy wszystko wskazywało, że jednak AZS. Nie wiem po co Panas, w tym momencie, wpuścił na zagrywkę Żuka, który walnął w pól siatki. A później Billings 2x w aut i po zawodach - Skra w finale.

  11. Powrót do góry    #101
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Frajerstwo takie rzeczy to tylko w AZS-ie

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To był DRAMAT AZSu!!!

    Jak można było przegrać wygrany mecz?!
    Powinno być 3-0 lub ewentualnie 3-1 dla Cz-wy a skończyło się 3-2 dla Skry.
    Bez obrazy, ale tak frajersko przegranego meczu to dawno nie widziałem.

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Eeee piekny mecz :D. Siatkowka to jest piekny sport i takie widowiska promuja ja doskonale!
    Ja dla smaczku postawilem pare groszy na Bot i coz... w 4 secie przy stanie 2:1 w setach i 18:12 w punktach bylo mokro gdzieniegdzie ;), ale to co sie potem dzialo to MAGIA a nawet wiecej ;)
    pzdr

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedno wiem na pewno- jakie¶ fatum kr±ży nad Skr±, nawet jakby stali na boisku i nic nie robili to i tak wygraj±.

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra grała dziś słabe zawody, a mimo wszystko wygrała. boje się że w finale z taką grą mogą sobie nie poradzic. choc z drugiej strony w tym sezonie Skra w każdym meczu się męczyła z Częstochową a z Jastrzębiem jej szło dośc gładko.
    AZS znów nie poradził sobie ze swoim cisnieniem.
    uwaga: sedziowie dwa razy pomylili się na niekorzysc Skry.
    i jeszcze jedno Skra wygrała poniewaz
    Wnuk grał w III osobach, wg Swędrowskiego jako Radek Wnuk, Radek Nowak i Radek Panas.
    ____________
    POZDRAWIAM

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    O ile do tej pory winowajca slabej gry AZSu byl Brokking, to po dzisiejszym meczu juz sam nie wiem do kogo miec pretensje... Obawiam sie, ze przy takim poziomie frajerstwa i bezjajecznosci naszych siatkarzy zaden trener na swiecie nie poprowadzilby ich do sukcesu. Im potrzebny jest psycholog... albo lepiej pusty portfel i solidna ****ka.
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zycze zadnemu kbicowi, najwiekszemu wrogowi aby doswiadczyc to co ja do tej pory musze przelknac...

    Caly sezon w wykoaniu Czestochowy to istny kataklizm. Najpeirw zaczelo sie od rewaznu z Modeną, gdzie o maly wlos przegralismy decydujacego seta i pozegnalismy sie z pucharem. wczesniej porazka 3-2 wl idze z jastzrebiem... To mozna bylo jeszce przezyc... Pozniej doszly komrpmitujace ligowe porazki po kotyrch nastapil mecz ktory mial byc PRZELAMANIEM. Mecz ze Skra Belchatow w Hali Polonia. Pilka meczowa w gorze... i porazka. Pozniej byl jeszce Olsztyn u siebie bardzo fgrajersko przegrany (nie pamietam ile wygrywalismy), pozniej puchar POlski i 11-7 w tie breaku by prze*****. I polfinaly play-off - przegrana ze Skraw pierwszym meczu po tragicznym Tie Breaku (tradycyjnie blad naszego zawodnika, tym razem OWicki na zagrywce...), drugi mecz to katorga dla oczu a DZSIAJ... To byla istna kulminacja GRAJERSTWA i SLABOSCI tej druzyny.

    Orientacyjnie pisze ze bylo w tym sezonie jakies 40 setow konzcacych sie roznica 2 punktow, z czego wygralismy moze 5 i to z rywalami z nizszej polki. To jest tak irytuajace, ze jestem gotow zjarac moj karnet.
    Dzisiaj ten mecz to byla maskra... 3-0 bylo trudne do ygrania, z racji dobrego 3 seta w wykoaniu Skry. Pomijam przewage AZS-u w koncowce, by ja roztwonic, ale byla jeszce nadzieja... I w IV secie 18-12...a w Tie Breaku 13-11. LUDZIE !!!!!!!! Ci goscie nie potrafia wygrywac. i to nie jest wmawianie im tego, aler to sa cipki, nie moga sobie poradzic z fatalkna psychika. co ciekawe, "bohaaterem" tych kilkunastu zacietych koncowek zawsze jest swietne grajacy wczesniej Brook Billings. z calym szacunkiem, lubie goscia, wojownikl etc. ale za ame ****ane ostatnie pilki dam mu bilecik do domu i niwech *********. najlepiej zwolnic Radzia i niech druzyne poprowadze ja, ewentualnie Krzysztof Gierczynski. Bedziemy mieli 4 miejsce... AZS gra do 23 punkta i tyle.

    Moje zdnerwowanie dzisiaj osiagnelo bardzo wysoki poziom, ze wzgledu na to ze jako kibic AZS-u od sezonu kiedy Mostostal zdobywal pierwszy tytol mistzrowski przed kolejnymi 3 triumfami, doswiadczam co sezon samych porazek w decydujacyh fragmentach sezonu. tez sezon to jest takie streszcenie gry Czestochowy przez ostatnie 7 lat. Ale to taki moj osobisty problem...
    Szkoda ze dzxsiaj Skra nie wygrywala 2-0, wtedy moze inaczej zadzialalaby psychika naszej druzyny. Ogolnie PARANOJA

  18. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed meczem fachowcy porównywali skuteczno¶ć Billingsa i Wlazłego. Statystyki miał o wiele lepsze Billings ale...
    Bosek powiedział że Billings ma każydym meczu 2-3 piłki których nie kończy i to s± zawsze najważniejsze koncowe piłki - prorok jaki¶ czy co?
    Cieszyłem się że AZS utrze nosa cwaniakom z Bełchatowa i przede wszystkim "bardzo obiektywnym komentatorom " dla których w PLS-ie jest tylko jedna drużyna.
    Posumuwuj±c uważam że to nie Skra wygrała ten półfinał tylko AZS go przegrał
    Byc może gdyby AZS wygrał pierwszy mecz w Bełchatowie mogłobyc inaczej.
    Jednak obawiam się że Skra w tym roku nie obroni tytułu i panowie z Polsatu penie będ± płakać
    Pozdro z K-K

  19. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Napiszcie wniosek do PLS, zeby sety byly grane do 23, a tie break do 13 i po sprawie:D. Wniosek? Zamienic 5 na 3 i AZS mistrze JEST (bedzie...)
    pzdr

  20. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile do tej pory winowajca slabej gry AZSu byl Brokking, to po dzisiejszym meczu juz sam nie wiem do kogo miec pretensje... Obawiam sie, ze przy takim poziomie frajerstwa i bezjajecznosci naszych siatkarzy zaden trener na swiecie nie poprowadzilby ich do sukcesu. Im potrzebny jest psycholog... albo lepiej pusty portfel i solidna ****ka.
    Trener Panas dołożył swoją cegiełkię do tej porachy - konsekwentne zmiany zagrywających na patałachów z 0 % (słownie zerową) skutecznością w tym elemencie i to w najbardziej niewłaściwych momentach. Nie wiedzieć czemu odbywało się to zawsze przy niewielkich (max 3-4 pkt) prowadzeniach! , do roztrwonienia których, spieprzona - wręcz kaszaniasta zagrywka, połączona z przestojem (na Boga - drużyna na fali nie robi przestojów!) wywołanym zmianą, jest wymarzonym środkiem. I ta uporczywa gra krótką zrobiła w końcu z 18:12 -> 18:18 i już wtedy wiedziałem, że jest po sprawie. Ale tak jak mówię, Panas dołożył tylko cegiełkę, a zawodnicy AZSu wybudowali już dawno przed sobą wielki mur, za którym kryje się złoty medal PLS... :( Pozdrawiam.

    P.S. Jak już mam nadzieję Bosek będzie trenerem to może im wytłumaczy jak ustawiać się do bloku, aby nie dostawać piłek pod kołnierz. Próba blokowania z takiej odległości od siatki jest takim wyczynem jak roztrwonienie tego wyniku.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po przedostatniej piłce Stelmacha do Brooka , wiedziałam , że będzie aut , przed ostatnim rozegraniem krzyczałam ,
    " tylko nie do Brooka!", . Fakt , mozna mieć pretensje zawsze do atakującego , ale , przecież facet ma "walnietą" psychikę i nie wywalajmy go za to . ostatnie akcje się ustawia , no i na pewno nie pod zawodnika , ktory NIGDY! nie kończy ostatnich piłek / choćby wspomniany wyżej mecz z Modeną /.Wejście slabo ogranego Żuka , to też pomyłka , ale czy ktoś zauważył , że AZS po raz pierwszy w tym sezonie grał z trenerem ? Można tylko sobie wyobrażać , co by było gdyby Harry wyleciał przed drugą rundą .
    Tą porażkę trzeba przełknąć , bo nie ma innego wyjścia .
    Oceniać trzeba cały sezon , a tu winien jest niejeden .
    Mecz był na pewno piękny , oprawa i doping "niepiknikowy' super .Zwróciłam uwagę na małego bębniarza , gdyby nasi zawodnicy mieli tyle energii i zaciętości / 5 setów , a on był jeden !

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegrana z tak słabo dysponowaną Skrą wskazuje kto zajmie 4 miejsce

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegrana z tak słabo dysponowaną Skrą wskazuje kto zajmie 4 miejsce
    Niestety, ale taka prawda. Wszyscy wiemy, że Skra bez Wlazłego nie istnieje. Wczoraj Wlazły przez 2,5 seta nie istniał, wystarczyło to wykorzystać... NIe wykorzystali, nie ma medalu...
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brakło szczescia tak jak Mostostalowi.ale mam nadzieje ze w przyszłym roku wrócimy do historycznych pojedynków o złoto.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •