Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 153

Wątek: WKS SSA Wrocław z licencją!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WKS SSA Wrocław z licencją!

    Wlasnie zostala podana informacja ze WTS ATLAS WROCLAW nie otrzymal licencji na starty w ekstralidze w sezonie 2007!!!Czy taka wiadomosc jest prawdziwa czy jest mozliwy start ligi bez od zawsze kombinujacego WTS?????Prosze bardzo o opinie i wpisy czy WTS moze jeszcze uniknac degradacji do nizszej ligi i czy jest sie w stanie jescze z tego wykrecic.....


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar nabuchodonozor
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pierwsza kolejka

    Decyzja słuszna ...
    Szkoda że tak późno.
    Czyżby miało nie być meczu za tydzień na inaugurację?
    Ciekawe kto wtedy powinien pokryć straty?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Nie zapominajmy ze atlas byl zawsze dobry w te klocki, i napewno teraz tez znajda jakis sposob. Jednak moim zdaniem nie powinno byc zadnego poblazania.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zauważacie jednego problemu. Jak tak może być, że kluby dostają licencję tydzień przed rozpoczęciem sezonu ?
    Czy to Apator, Sparta, Falubaz czy cokolwiek innego.
    Gdzie teraz czas na odwołanie ? hmm nadal pachnie mi to amatorszczyzną. Powinien być termin że np. do 1 lutego klub albo ma licencję na sezon, albo jej niema.
    Doskonale pamiętam jak my byliśmy w takiej sytuacji i gdyby Sparta spadła do 2 ligi to chyba kibice wyszliby z siebie ...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z drugiej strony...

    Jutro jest Prima Aprillis.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezbyt wysmakowany żart ze strony PZM by był :P

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ciekawe kto wtedy powinien pokryć straty?
    No jak to kto? Prawnicy WTS przecież oni podobno są najlepsi. :P

  8. Powrót do góry    #8
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Moim zdaniem to prima aprilis, ale także moim zdaniem PZM nie powinien się w to bawić :)Zbyt nieprawdopodobne, żeby było prawdziwe.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach

    Nie jest to Prima Aprillis!

    Moim zdaniem to prima aprilis, ale także moim zdaniem PZM nie powinien się w to bawić :)Zbyt nieprawdopodobne, żeby było prawdziwe.
    Na pewno nie jest to problem bo o tym wszyscy wiedzą,ze Atlas nie jest SSA więc sprawa jest poważna.O tym wiedzieli od zeszłęgo roku i nic ku temu nie robili by to zmienić.
    PZM nie bawi się w takie głupoty jak Prima Aprillis i nawet jakby co to by się ukazało jutro na stronie a nie dzień przed.
    Prześledzcie wcześniejsze wydarzenia związane z tą sprawą a potem komentujcie bo jest to powazny problem o którym wszyscy wiemy.
    Prawo jest równe wobec wszystkich i tak musi być!

  10. Powrót do góry    #10
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tak czy siak WTS pojedzie w Ekstralidze, o to mogę się założyć z każdym. Kwestia tylko czy ostatecznie jako spółka...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    realista co ty wiesz o prawie, pol zycia w nogach przespales i teraz tu bedziesz sie znowu pienil.
    jak bys byl taki kozak w prawie to sparty juz by dawno nie bylo wiec wsadz te swoje proroctwa w d... bo inaczej sie wykrwawisz tu na necie.
    pamietaj w sparcie nie ma samobojcow ani debili

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar PrzemczaN
    Dołączył
    04-01-2006
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem włodarzy WTS-u. Jeśli to prawda oczywiście. Czy przekształcenie się w spółkę jest takie trudne? Jakoś wszystkie inne kluby dały radę. Gdzieś czytałem (chyba nawet na tym forum), że Wrocław dlatego nie przekształca się w spółkę, bo jadąc jako stowarzyszenie lepiej wyjdą pod względem finansowym. Ale jednocześnie nie wierzę że we Wrocławiu nie ma kasy na żużel. Nie wierzę że działacze musieliby uciekać się do takich kombinacji. W ogóle dla mnie to jest dziwna sytuacja, bo jest przepis że każdy klub e-ligi musi być SSA i wszystkie to przyjęły do wiadomości tylko nie Wrocław. Po co te wieczne kombinacje? Czy nie można być na równi z innymi klubami i zawsze fair?

    P.S Jeśli to tylko prima aprilis, to mój wpis prawdopodobnie będzie odczytany jako atak, więc już teraz zaznaczam że nie jest to atak i piszę tylko w oparciu o podane informacje na ten temat.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Falstart Prima Aprilisowy??

    Chyba raczej nie, bo trochę jednak za wcześnie, a Sparta chyba faktycznie do dziś nie jest SSA. Co do licencji innych klubów i późnych w tej sprawie decyzji, to sprawa przynajmniej w kwestii Falubazu jest jasna. Klub nie mógł wczesniej otrzymac licencji w związku z tym, ze dopiero niedawno ukończył montaz oświetlenia. Sparta sie postawiła z SSA i może się okazać, że sobie zrobiła krzywdę, bo po prostu nie zdążą. Darzę dużą sympatia Wrocław, ale trzeba być konsekwentnym i jeśli w poprzednim sezonie Gdańsk nie wystartował z powodów proceduralnych, to nie powinno być pobłażania. Myślę jednak, że wszystko się dobrze skończy i Mistrza Polski nie zabraknie w Ekstralidze.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Na pewno nie jest to problem bo o tym wszyscy wiedzą,ze Atlas nie jest SSA więc sprawa jest poważna.
    A Ty skąd wiesz, że Atlas nie ma założonej SSA ? A może ma i po niedzieli odpowiednie papiery pójdą tam gdzie iść powinny. To, że WTS chciał wystartować jako stowarzyszenie to jedno lecz nic nie stało na przeszkodzie aby załozyć w międzyczasie SSA i tak właśnie WTS moim zdaniem postąpił. Nie udało się ze stowarzyszeniem to teraz wyciągną papiery ze SSA i po bólu :D

    Ci co liczą, że WTS polegnie w tak głupi sposób to się mocno przeliczą. Rusko nie z takich sytuacji wychodził już obronną ręką :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czy siak WTS pojedzie w Ekstralidze, o to mogę się założyć z każdym. Kwestia tylko czy ostatecznie jako spółka...
    DOKLADNIE BUSZMEN
    ..... czy stowarzyszenie :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    nie rozumiem tylko jednego skoro Atlas podobno przeksztalcil sie SSA to po co caly tyn cyrk ze stowarzyszeniem? co dzialacze z wroclawia chca przez to osiagnac? znowu chca tym z centrali cos udowodnic? skoro wszystkie kluby mogly zaakceptowac ten fakt i przeksztalcily sie w SSA doreczajac odpowiednie dokumenty dlaczego Wroclaw tego nie zrobil?

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dla mnie sprawa jest prosta. atlas nie przedstawil dok. jako ssa do 21 tak wiec nie zostaje dopuszczony i tyle. koniec dyskusji.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Tak czy siak WTS pojedzie w Ekstralidze, o to mogę się założyć z każdym. Kwestia tylko czy ostatecznie jako spółka...
    DOKLADNIE BUSZMEN
    ..... czy stowarzyszenie :)
    A ten bedzie bronił nawet działaczy,którym jako JEDYNYM coś nie pasuje i zawsze chcą kombinować w inna strone niż cała reszta.Wreszcie ten cyrk z Rusko powinien się skończyć i postąpić jak z innymi.
    21 marca: co wam mówi ta data?
    Właśnie tak: do 21 marca było trzeba przedstawić papiery jako SSA wiec nie rozumiem w czym problem?Do tego dnia tego nie zrobili i kara jedyna z możliwych skoro chcemy być w państwie prawa i sprawiedliwosci tylko znając życie i tak nic im nie zrobią a ciekawe czy wtedy Ziobro też zrobi konferencję prasową i będzie gadał,ze czyszczą kraj i robią sprawiedliwie a przede wszystkim RÓWNO wobec wszystkich.

  19. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    21 marca: co wam mówi ta data?
    czyżby czyżyk :)
    realista, jest juz pozna godzina jak dla ciebie i naprawde prosze poloz sie juz spac. poczekaj jeszcze dwa dni i nie sikaj z tego powodu po nocach do poscieli, a wszystkiego w poniedzialek wieczorem sie dowiesz. wtedy wydasz swoje osady czy sparta lamie prawo czy nie, ciekawy jestem jak sie okaze ze nie masz racji czy to wszystko odszczekasz co tu napisales.
    ja osobiscie jesli wyjdzie ze masz racje przeprosze ciebie po stokroc.
    a teraz dobranoc realisto

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar Milos
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 8 w 4 postach

    SSA

    Atlas Wrocław na pewno nie ma założonej spółki bo wtedy byłby w KRS - Krajowym rejestrze sądowym, a tam go nie ma na pewno bo to przed chwilą sprawdzałem, więc witaj 1 ligo......

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do wydawania licencji to sie zgadzam z poprzednikiem ze powinno byc jasno na bialym okreslone do kiedy sie przyznaje licencje i jesli ktos do danego terminu jej nie uzyska nie moze wziasc udzialu w rozgrywkach ekstraligowych.....

    Caly popaprany WTS sie wylize z tej intrygi na bank bo klub byl od zawsze szyty lewymi nicmi i pewnie i tym razem zglosza szybciutko jakies odwolanie odwolan i jeszcze sie zalapia do pierwszej kolejeczki.....Kij im w szprychy ale ktos sie powinien mocno zabrac za takie sposoby zalatwiania spraw licencji....Ja nie jestem ogolnie za tym zeby wts-u nie bylo w ekstralidze bo zawsze lepiej odjechac lige w pelnym skladzie jak miec jakies pustostany w kazdej kolejce ale za tym zeby wszytsko odbywalo sie jasno i przejrzyscie w swoim okreslonym terminie!PZM-ot nawet jesli dopusci wts do udzialu w rozgrywkach to powinien ukarac klub np. minusowym bilansem punktow na starcie rozgrywek........ale o czym ja marze....RUSKO juz pewnie miesza swoim kijem tam gdzie powinien:((....pzdr

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    profesjonalna liga dopuszcza do takich jaj na tydzien przed starem?? Co jeeeest??

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Na co czekali (i liczyli!) dzialacze WTS'u? Czemu nie przeksztalcili Stowarzyszenia w SSA?

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Straszny cyrk z tymi licencjami. Kazdy kombinuje jak tylko moze. Tez mi sie nie chce wierzyc, ze Wroclaw moze skonczyc bez licencji.
    Regards from Sydney
    Dexter

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Zief... Wrocław i tak pojedzie w ekstralidze, a jedynym efektem tego bajzlu będzie brak chętnych firm do sponsorowania tej "zawodowej" ligi :P

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce nam się wierzyć, ale kto podpisuje się takim czymś:

    Andrzej Witkowski

    Do wiadomości:
    - Minister Sportu Pan Tomasz Lipiec,
    - Dyrektor Departamentu Sportu Kwalifikowanego i Młodzieżowego w Ministerstwie Sportu
    Pan Tomasz Marcinkowski,
    - Dyrektor Departamentu Prawno-Kontrolnego w Ministerstwie Sportu Pan Tomasz Malarz
    - Ekstraliga Żużlowa Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy
    A właśnie ... może coś przeoczyłem, lub nie wiem, ale czemu 1 ligo ?Kiedyś czytałem regulamin i pisało że klub w takich sytuacjach zostaje zdegradowany do 2 ligi. Ale wiadomo jak jest w Polsce. Przepisy są zmieniane co rok więc może już mam stare dane. Wie ktoś coś innego ?

    Z resztą ...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Miała być profesjonalna liga, a jest cyrk. Dobrze ktoś zauważył, że jedynym efektem tego będzie zniechęcenie sponsorów do tego "burdelu". Ja bym swoich pieniędzy na coś takiego nie wyłożył.

    Moim zdaniem Wrocław wystartuje w e-lidze, bo Rusko nie jest idiotą i pewnie taki wariant przewidział i jest na niego przygotowany. Najśmieszniejsze, a właściwie najbardzej irytujące jest to, że był on głównym orędownikiem profesjonalizacji, a to z nią nie ma nic wspólnego. Można oczywiście - i zapewne tak będzie - krytykować PZM, GKSŻ, ministerstwo za jakieś bzdurne przepisy, ale co to da. Na złość mamie odmroże sobie uszy - tak zachowują się włodarze wrocławskiego klubu.

    Inna sprawa jest taka, że nie wyobrażam sobie, że Wrocław nie wystartuje w e-lidze. I kto miałby ich zastąpić? Ostrów, Rybnik, Wybrzeże, jeszcze ktoś inny? Przerabialiśmy to w ubiegłym roku i skutki wszyscy znają. 7-zespołowa liga również sponsorów by nie zachęciła.

  28. Powrót do góry    #28
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    dla mnie sprawa jest prosta. atlas nie przedstawil dok. jako ssa do 21 tak wiec nie zostaje dopuszczony i tyle. koniec dyskusji.
    Wiadomo, że wystartuje :) Nie wyobrażam sobie jakoś tego by WTS nie mógł wystartować w Ekstralidze 2007...

  29. Powrót do góry    #29
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Paradoks

    Czyzby mialo dojsc do sytuacji paradoksalnej?
    Zacytuje maly fragment regulaminu:
    Rozdzial 3
    Regulamin Druzynowych Mistrzostw Polski
    Art.701 1. Ekstraliga sklada sie z 8 druzyn.
    2. W rozgrywkach biora udzial druzyny klubow, ktore posiadaja licencje PZM, otrzymana na podstawie regulaminu przyznawania i pozbawiania licencji dla klubow Ekstraligi.

    I teraz tak: jezeli Ekstraliga Zuzlowa dopusci WTS do rozgrywek to nie bedzie to zgodne z 2-gim punktem regulaminu. A jezeli jednak nie dopusci to wtedy nie bedzie to zgodne z punktem 1-szym.

    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma pobłażania dla działaczy WTS którzy robia sobie z prawa jaja. JEsli PZM jest poważny powinien wykluczycz z e-ligi klub z Wrocławia.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach

    Wybrzeże sobie wyobrażaliście poza e-ligą?

    dla mnie sprawa jest prosta. atlas nie przedstawil dok. jako ssa do 21 tak wiec nie zostaje dopuszczony i tyle. koniec dyskusji.
    Wiadomo, że wystartuje :) Nie wyobrażam sobie jakoś tego by WTS nie mógł wystartować w Ekstralidze 2007...
    Dlaczego bo to WTS? Wybrzeża też jakos poza eligą sobie nie wyobrażaliśmy i co było? A poza tym to prawo musi byc respektowane nawwet wykluczeniem druzyny bo jeśli tak mamy postępować to ta cała profesjonalizacja chu.. warta!
    A kolega spartann pewnie poszedł do łóżeczka bo jakos teraz nie odpisuje-"krowa,która duża mówi mało mleka daje".

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyzby mialo dojsc do sytuacji paradoksalnej?
    Zacytuje maly fragment regulaminu:
    Rozdzial 3
    Regulamin Druzynowych Mistrzostw Polski
    Art.701 1. Ekstraliga sklada sie z 8 druzyn.
    2. W rozgrywkach biora udzial druzyny klubow, ktore posiadaja licencje PZM, otrzymana na podstawie regulaminu przyznawania i pozbawiania licencji dla klubow Ekstraligi.

    I teraz tak: jezeli Ekstraliga Zuzlowa dopusci WTS do rozgrywek to nie bedzie to zgodne z 2-gim punktem regulaminu. A jezeli jednak nie dopusci to wtedy nie bedzie to zgodne z punktem 1-szym.

    Pozdrawiam
    Proste, Licencje otrzyma Ostró i dostanie dodatkowy czas na stworzenie SA.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    A kolega spartann pewnie poszedł do łóżeczka bo jakos teraz nie odpisuje-"krowa,która duża mówi mało mleka daje".
    Jezu ! ... dzieciaku od kiedy to krowy mówią ? Może w Bydgoszczy to standard ale obawiam się, że większość muuuuczy ;)

    A jeśli o Sparte chodzi to mam nadzieje, że Rusko Team po raz kolejny pokaże jak marnym, niepotrzebnym, niekompetentym i tkwiącym gdzieś w komuniźmie lat 80-siątych organem jest GKSŻ i jej podejście do sportu żużlowego.

    Krócej pisząc: lać to dziadostwo.
    Jak nie znasz takich użyć w przenośni to...eeeh szkoda słów i komentarza bo zgłupiałem jak to przeczytałem.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote][quote]
    A kolega spartann pewnie poszedł do łóżeczka bo jakos teraz nie odpisuje-"krowa,która duża mówi mało mleka daje".
    Z tego co pamietam to chodzi o muczenie krow a nie mowienie:):)......hehe..ale coz rozne regiony kaju rozne przyslowia:)...hooojjj z tym....Jak juz mialbym wybiereac to ja poprosze Ostrow zamiast kombinatorow z Wts-u...

    Jakies derby wiecej by sie odbyly i jak na ta chwile to mysle ze rozsadni i w miare konkretni ludzie sie zajmuja zuzlem w Ostrowie nie jakies zakute i skorumpowane lby myslace tylko jak wala ukrecic zeby bylo dla Wts-iku jak najlepiej wyszlo....no i ten obrzygany stadion z czasow okupacji niemieckiej...fataloza szajse:)...

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atlas Wrocław na pewno nie ma założonej spółki bo wtedy byłby w KRS - Krajowym rejestrze sądowym, a tam go nie ma na pewno bo to przed chwilą sprawdzałem, więc witaj 1 ligo......
    Coś słabo sprawdzałeś:
    http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmiot.aspx?nrkrs=0000092365

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie zostala podana informacja ze WTS ATLAS WROCLAW nie otrzymal licencji na starty w ekstralidze w sezonie 2007!!!
    uspokój grę Zygota

    p.s. świetny nick ;)

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Proste, Licencje otrzyma Ostrów i dostanie dodatkowy czas na stworzenie SA.
    myślę, że nie znajdzie się już śmiałek podobny do Rybnika w ubiegłym sezonie, a tak czy siak Wrocław i tak pojedzie w elicie

  38. Powrót do góry    #38
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stary kibic
    niepotrzebnie link do krs-u sparty tym kolkom pokazywales.
    oni naprawde wierza ze sparta jest nieprzygotowana na chore klimaty wladz zuzlowych.
    wiesz mogles jeszcze przez pare dni czytac ich wypociny.
    a ty realista 27 kurde miales spac a nie po nocach na necie sie szlajac i sikac do poscieli z radosci ze sparta sobie "jaja robi".
    swoja droga jak jestes taki prawy to kiego wala twoja polonia bydgoszcz nie spadla do 2 ligi za zdlugi tylko gwardyjskim klimatem dalej jezdzi w e-lidze.
    za ten gwardyjski klimat przepraszam kibicow polonii (oczywisice bez realisty 27)
    tie realista te 27 przy twoim nicku to ilosc wiosen ktore zaliczyles ?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....no i ten obrzygany stadion z czasow okupacji niemieckiej...fataloza szajse...
    Obrzygany to ty jesteś,kmiocie jeden.
    A twoje pobożne życzenia,że Sparty zabraknie w elidze,świadczą tylko, o twoim upośledzeniu umysłowym.
    Działacze WTS-u musieliby być na podobnym do ciebie poziomie.

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o czego Valo oczekujesz od typka co ma nick "Żygota" :)

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Zygota:
    i ten obrzygany stadion z czasow okupacji niemieckiej...fataloza szajse:)...
    Jakiej znowu okupacji? To nie to slowo :P

    I ciesze sie, ze tak sie stalo i sie nie ciesze.
    Ciesze sie, bo powinela sie noga tym co zawsze
    wszystkich krytykuja i wiecznie w regulaminach grzebia,
    a nie ciesze sie, bo co to za eliga w 7 zespolow.
    Mam nadzieje, ze jednak pojedziemy w 8 zespolow...

    Wroclaw zbyt dlugo chcial przeciagac sytuacje
    kiedy byl ze wzgledow podatkowych bardziej uprzywilejowany
    niz pozostale 7 zespolow... zobaczymy czym sie to
    przeciaganie ostateczie skonczy. Ale wiadomo, ze podchody
    pod Crumpa i Andersena niektore zespoly robily juz
    sporo dni temu... bo to sa teraz w zasadzie wolni zawodnicy ... nie wiem jak i czy jeszcze mozna wprowadzic
    jakas procedure odwolawcza...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Baczek007
    A jeśli o Sparte chodzi to mam nadzieje, że Rusko Team po raz kolejny pokaże jak marnym, niepotrzebnym, niekompetentym i tkwiącym gdzieś w komuniźmie lat 80-siątych organem jest GKSŻ i jej podejście do sportu żużlowego.

    Krócej pisząc: lać to dziadostwo.


    Nie wiem co ma wspolnego z komunikatem PZM-otu GKSZ.Lac to WTS moze teraz siebie po pysku,bo wszystko od 21 lutego przejela Liga Zawodowa i GKSZ -towi nic do tego.Oni teraz zajmuja sie 1 i 2 liga.
    Sprawa jest jasna.Albo przystapia do rozgrywek jako spolka,albo beda scigac sie z Krosnem i Rawiczem.Nikt w PZM-ocie nie zaryzykuje dopuszczenia Sparty jako stowarzyszenie z jednej bardzo prostej przyczyny.Kazdy klub e-ligowy moglby przed rozpoczeciem lub nawet w trakcie trwania rozgrywek zaskarzyc ta decyzje do sadu i ma wygrana jak w banku.

    spartann

    Naprawde nie wiem jakie dziadostwo musieli by zrobic dzialacze WTS -u ,zebys w koncu przejzal na oczy.WTS nie stosuje sie do regulaminow,ktore sam wraz z pozostala siodemka zespolow ustalal i o ktore od kilku lat walczyl, notorycznie krytykujac GKSZ i nawolujac do powstania LZ,ale dla Ciebie to oni sa cacy a wladze zuzlowe narzucaja nam wszystkim jakies chore klimaty.Kiedy zrozumiesz,ze ten fetor wydobywa sie w tej chwili wlasnie z Wroclawia a nie z Warszawy ?? Jest szansa ,ze to kiedys zrozumiesz,czy klapki na oczach siegaja juz kolan ??

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    prawo jest prawem i nalezy je przestrzegac! skoro wszystkie kluby przed sezonem zaakceptowaly ten regulamin to dlaczego ktos ma teraz robic jakis wyjatek dla Atlasu!? ale wroclaw nie bylby wroclawiem gdyby nie probowali cos komus udowodnic i zrobic po swojemu, co roku wlodarze tego klubu postepuja na swoja nute. jesli Atlas nie jest SSA powinien ktos wreszcie w tym roku zrobic z tym porzadek moze wreszcie taki zimny kubel wody na ropalone glowki dzialaczy z wroclawia ich ostudzi

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Ja wiem, że popękalibyście wszyscy z radości gdyby Sparcie powinęła się noga lecz niedoczekanie wasze. Naprawdę jesteście aż tak naiwni, że działacze Sparty szli by w zaparte nie mając zabezpieczenia w postaci zarejestrowanej SSA ? Coż, wasz problem. Wcześniej stary_kibic zamieścił link gdzie można to zweryfikować. Przypomnę go :

    http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmio...krs=0000092365.

    Oczywiście pisząc "wszyscy" mam na myśli tych co sikają z radości i trąbią wniebogłosy o wykluczeniu Sparty z E-ligi. Przytoczę tylko jedno zdanie z wywiadu z p. Kucharem, który w całości jest zamieszczony w wątku klubowym pod tym linkiem:

    http://new.sports.pl/index.php?show=1&s=3&ns=78592.

    "(...)Zdradzę, że mamy zarejestrowaną spółkę, ale zamierzamy dalej jeździć jako stowarzyszenie(...)".
    Więc nie podniecajcie się tak. Sparta z całą pewnością wystartuje, tyle tylko że teraz nie ma wyjścia i musi wysłać kwity gdzie trzeba jako SSA. ;)

    P.S. Swoją drogą ja też nie popieram tego co robią nasi działacze. Mogli tak jak inne kluby zgłosić się jako SSA i nie byłoby całej tej "tuby" w mediach. No ale cóż my kibice możemy na to poradzić. :(

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Ja rowniez jestem pewny ze Atlas jest SSA ale nie o to tutaj chodzi tylko o fakt ze wszystkie dokumenty nalezalo przedstawic do 21 marca a Wroclaw tego nie zrobil liczac jak zwykle zreszta ze znowu wszystkich wydyma i troche sie przeliczyl wiec dlatego powinien poniesc konsekwencje bo jak dlugo jeszcze dzialacze tej druzyny beda kpic sobie w zywe oczy z innych klubow? na tym polega wasz profesionalizm?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •