Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 153

Wątek: WKS SSA Wrocław z licencją!

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Zapewne bardzo dobry prima aprillisowy żart!

    Aczkolwiek dziwne jest, że 7 klubów musi wykładać po 500.000 zł na SSA, a WTS robi sobie jaja.

    Zresztą jak jest SSA to nie można tuszować "lewej kasy" jak to ma miejsce w stowarzyszeniach.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Zresztą jak jest SSA to nie można tuszować "lewej kasy" jak to ma miejsce w stowarzyszeniach.
    Pomyslowosc ludzka nie zna granic...
    widac to bylo po sposobie jakim Bydgoszcz sie wykrecila
    od spadku do najnizszej ligi.
    Ciekawe czy jeszcze i ich kiedys cos trafi jak teraz
    Wroclaw. Wroclaw ma czas do wtorku na przeksztalcenie
    sie...

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2005
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby było wszystko jasne po raz kolejny, Wrocław jest przekształcony w SSA. Pozostaje tylko kwestia tego, czy pomimo niedotrzymania terminu 21 marca będą mogli jeszcze się zgłosić jako SSA...

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weke, WTS musi wystartować jako SSA i koniec. Nie ma po prostu innego wyjścia, bo przepisy są jasne, ale panowie z Wrocka znó muszą kombinować

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    rocław jest przekształcony w SSA. Pozostaje tylko kwestia tego, czy pomimo niedotrzymania terminu 21 marca będą mogli jeszcze się zgłosić jako SSA...
    Będą mogli ponieważ pisali odwołanie do PZM-tu o dopuszczenie jako stowarzyszenie. Zostali potraktowani odmownie więc jeśli mieli zarejestrowana spółkę przed 21.03 (a zarejestrowali juz w 2002 roku) to składaja tylko odpowiednie kwity i jedziemy z tym koksem :D

    W ogóle nie wiem o co tyle chałasu, chłopaki z Wrocka wykumali, że może uda zaoszczędzić się trochę grosza i poszli w innym kierunku. Temat nie wypalił i po sprawie. Każdy przecież może wyskoczyć z jakimś wnioskiem do PZM-tu, przecież to normalne więc po co niektórzy się tak napinają to nie mam pojęcie. Chyba musza mocno niecierpieć wrocławian :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie we wroclawskim radiu podali ze ten komunikat z 31.03.07 o niedopuszczeniu sparty do rozgrywek w 2007 r.
    TO BYL ATAK HACKEROW z grupy MAJORA FRYDRYCHA na serwer PZM. ponoc ta sama grupa odpowiada za ponowne zmiany nazw ulic w centrum wroclawia. ul.świdnicka na ul.dody a ul. kazimierza wielkiego na ul. mandaryny itd.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie we wroclawskim radiu podali ze ten komunikat z 31.03.07 o niedopuszczeniu sparty do rozgrywek w 2007 r.
    TO BYL ATAK HACKEROW z grupy MAJORA FRYDRYCHA na serwer PZM. ponoc ta sama grupa odpowiada za ponowne zmiany nazw ulic w centrum wroclawia. ul.świdnicka na ul.dody a ul. kazimierza wielkiego na ul. mandaryny itd.
    Prima aprilis ?? :D

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko spoko niech jedzie Wroclaw, ilez mozna czekac na inauguracje :> Ale ja bym im wje... porzadna kare za te kombinacje. Pomyslmy co by bylo gdyby kazdy tak krecił. Robia niepotrzebnie zamieszanie, jakies koszty z tym zwiazane napewno sa. Bo sobie cwaniaczek Rusko lubi pokombinować. Jakby stracil konkretna kwote na tych kombinacjach to by sie nauczyl zeby nie paprać w zuzlu swoimi brudnymi paluchami.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    wlasnie we wroclawskim radiu podali ze ten komunikat z 31.03.07 o niedopuszczeniu sparty do rozgrywek w 2007 r.
    TO BYL ATAK HACKEROW z grupy MAJORA FRYDRYCHA na serwer PZM. ponoc ta sama grupa odpowiada za ponowne zmiany nazw ulic w centrum wroclawia. ul.świdnicka na ul.dody a ul. kazimierza wielkiego na ul. mandaryny itd.
    spartann:
    No ładnie "*****...ś do pieca":D:D:D
    Fajnie poczytać komentarze "kibiców zatroskanych" losem naszej ekipy.;)Widać teraz kto jest "życzliwy":PMacie tutaj dwa linki i dalej zastanawiajcie się czy Wrocław ma SSA czy też takowej nieposiada.:D

    http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmio...krs=0000092365

    http://pdi.cors.gov.pl/KRSSED/Podmio...krs=0000170411

    Możecie sobie wybrać!Jeśli to was nie zadowoli, to może jeszcze następne znajdę!:)
    PS.A tak na poważnie.Mariusz wam wszystko wyjaśnił.
    Pozdrawiam KUMATYCH a MATOŁY DO SZKOŁY!Giertych wam pomoże.;)



  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze raz,dla "inteligentnych inaczej".

    WTS ma zarejstrowaną SSA,długo przed innymi klubami,nie mówiąc o 21.03.07!
    WTS składał ODWOŁANIE o dopuszczeniu go do ligi jako stowarzyszenie.
    PZM nie wyraził na to zgody,żeby Wrocław traktować inaczej niż inne kluby.
    WTS wystartuje w lidze jako SSA,i za co karać?Za odwołanie?
    Podchody pod Crumpa i Andersena muwisz Morciasz?:P
    To chyba bardzo,bardzo inteligentni działacze mogli zaczynać.
    Trochę wiary w ten WTS...

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie we wroclawskim radiu podali ze ten komunikat z 31.03.07 o niedopuszczeniu sparty do rozgrywek w 2007 r.
    TO BYL ATAK HACKEROW z grupy MAJORA FRYDRYCHA na serwer PZM. ponoc ta sama grupa odpowiada za ponowne zmiany nazw ulic w centrum wroclawia. ul.świdnicka na ul.dody a ul. kazimierza wielkiego na ul. mandaryny itd.
    hehehe tos ale pocisnal panie ladny:))hehe masz czelnosc ze mnie sie nasmiewac a nabierasz sie na dziecinne zarty 1 kwietniowe...Ty to musisz byc ale inteligentny i oblatany facior nie taki prostak jak ja:):)....twoj wpis wyjasnil twoja elokwentnosc i bystrosc umyslu 15 latka...Pewnie mamusia tez cie musiala dzisiaj od rana nabrac ze zajaczek dzis przyniosl prezencik dla ciebie:)!!Ale cie musialo to uradowac....heheheh.....(a co do stadioniku waszego to prawda pewnie boli):)...pzdr

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZM nie wyraził na to zgody,żeby Wrocław traktować inaczej niż inne kluby.
    WTS wystartuje w lidze jako SSA,i za co karać?Za odwołanie?
    Za kombinacje. Jeszcze tydzien temu WTS chcial wymusic decyzje na PZM i wystartowac jako stowarzyszenie pomimo odrzucenia odwołania. Trzeba bylo dopiero ostro zaregowac zeby wam uswiadomoc ze nie jestescie swietymi krowami. Czy sie myle?

    Dla jasnosci, zdegradowac WTS to by bylo nieporozumienie i lepiej zeby sie tak nie stalo, ale kara za robienie zamieszania i komplikowanie sprawy powinna byc i to taka zeby dala do myślenia.

    /edit

    W sumie to chyba zle to rozkminilem. Nie znam sie na tych lewych interesach. W kazdym razie nic zlego by sie nie stalo jakby wasz klub podchodzil do roznych spraw tak jak wszyscy zeby byly wyrowanne szanse na poczatku a nie wszedzie szukacie drog na skroty :p

  13. Powrót do góry    #58
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest jeszcze jeden krs z data pozniejsza :)
    no i oczywiscie jest tez krs stowaryszenia :)
    wiec razem mamy 4 KRS-y :)
    no i ktory tu wybrac :)
    ej ludki z polski, przyjaciele sparty z bydgoszczy, torunia, tarnowa itp oj i ostrowa z crumpem bo tam ponoc od poniedzialku ma jezdzic :)

  14. Powrót do góry    #59
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie we wroclawskim radiu podali ze ten komunikat z 31.03.07 o niedopuszczeniu sparty do rozgrywek w 2007 r.
    TO BYL ATAK HACKEROW z grupy MAJORA FRYDRYCHA na serwer PZM. ponoc ta sama grupa odpowiada za ponowne zmiany nazw ulic w centrum wroclawia. ul.świdnicka na ul.dody a ul. kazimierza wielkiego na ul. mandaryny itd.
    hehehe tos ale pocisnal panie ladny:))hehe masz czelnosc ze mnie sie nasmiewac a nabierasz sie na dziecinne zarty 1 kwietniowe...Ty to musisz byc ale inteligentny i oblatany facior nie taki prostak jak ja:):)....twoj wpis wyjasnil twoja elokwentnosc i bystrosc umyslu 15 latka...Pewnie mamusia tez cie musiala dzisiaj od rana nabrac ze zajaczek dzis przyniosl prezencik dla ciebie:)!!Ale cie musialo to uradowac....heheheh.....(a co do stadioniku waszego to prawda pewnie boli):)...pzdr
    Żygota jednak jestes totalnym dieslem jak nie jarzysz 1-kwietniowego kabaretu :)
    tak na marginesie to z tymi ulicami jest fakt autentyczny tyle ze to sie stalo 30.03.07 i nie zrobil tego major frydrych z pomaranczowej alternatywy.

    Urson a ty za kare powinienes z tego forum za glupoty jakie tutaj piszesz zostac przeniesiony do sekcji zapaśniczej hiehie. rzeczywiscie twoj mozg ma jeden wielki miesien :)
    moze jeszcze komisje sledcza chcesz powolac :)
    ale mam ubaw - zeby sparte za zamieszanie karac buhaha

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach




    Jeszcze raz,dla "inteligentnych inaczej".

    WTS ma zarejstrowaną SSA,długo przed innymi klubami,nie mówiąc o 21.03.07!
    WTS składał ODWOŁANIE o dopuszczeniu go do ligi jako stowarzyszenie.
    PZM nie wyraził na to zgody,żeby Wrocław traktować inaczej niż inne kluby.
    WTS wystartuje w lidze jako SSA,i za co karać?Za odwołanie?
    Podchody pod Crumpa i Andersena muwisz Morciasz?:P
    To chyba bardzo,bardzo inteligentni działacze mogli zaczynać.
    Trochę wiary w ten WTS...

    Jeszcze raz dla "inteligentnych inaczej"

    Co to kogo obchodzi ,ze WTS ma zarejestrowana SSA.Taka spolke mogli zalozyc nawet w 1945 roku i nic z tego nie wynika. Termin skladnia papierow jako SSA minal dla WTS-u 21 marca.To byl termin zlozenia papierow jako SSA a nie termin zalozenia SSA.Zdaje sie ,ze terminu tego ktos nie dotrzymal i w tej chwili mozemy tylko spekulowac czy PZM-ot po raz kolejny okaze sie poblazliwy dla kombinatorow ,czy wyrzuci ich z ligi z hukiem.Oczywiscie sklaniam sie ku tej pierwszej wersji,innej opcji nie widze.Sparta wystartuje w e-lidze tylko i wylacznie dzieki poblazliwosci dzialaczy PZM-otu i Ligi Zawodowej a nie jak to widza niektorzy, dzieki przenikliwej inteligencji wroclawskich dzialaczy i ich prawnikow.Profesjonalizm i liczenie na naginanie przepisow i poblazliwosc moim zdaniem jakos do siebie nie pasuja.Czysta amatorszczyzna.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spartann, ty akurat nie powinnes w ten sposob o kims pisac bo napewno nie brylujesz tutaj inteligencją. Jak masz cos do mnie to pisz konkretnie, wtedy sie posmiejemy. Tez lubie.

  17. Powrót do góry    #62
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kingpin
    poczekaj z tymi wyrokami na sparte do poniedzialku. wiesz szkoda by bylo zeby moderator tego forum wyszedl na pieniacza, a przeciez nim nie jestes, wiec drogi kolego wiecej powsciagliwosci i cieszmy sie ze mamy 1 kwietnia
    swoja droga sporo ludzi tutaj pisze i az dziw bierze ze nie ma jakiegos czatu zeby normalnie porozmawiac.
    wiec moze pomyslisz o tym
    pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2007
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....no i ten obrzygany stadion z czasow okupacji niemieckiej...fataloza szajse...
    Obrzygany to ty jesteś,kmiocie jeden.
    A twoje pobożne życzenia,że Sparty zabraknie w elidze,świadczą tylko, o twoim upośledzeniu umysłowym.
    Działacze WTS-u musieliby być na podobnym do ciebie poziomie.
    Nie napinaj sie kolego cudny bo na urode Ci to zaszkodz...A jaki jest wasz stadionik kazdy wie...ale wiem wiem wiem swojego trzeba bronic nogami i zebami:)...To nie jest moj szczyt marzen zeby WTS-u zabraklo w lidze bo wiem ze i tak sie to nie stanie bo na bank wszytsko musza miec zabezpieczone w razie takich sytuacji ale za przejrzystoscia co do wydawania licencji a nie stosowania dziwnych podchodow do tego jak obejsc taka sytuacje....Wyluzuj zwieracze panie inteligentny z duzego miasta:).....temat zalozony z ciekawosci opini ludzi z innych miast i widze ze budzi duze kontrowersje cala ta sytuacja....Jak dobrze ze wszyscy dzialacze wroclawscy maja twoj poziom inteligencji.....Tak sie ciesze:):P:P...bo gdyby nie to to juz by bylo po klejach:)...pzdr

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    spartann

    Poprostu dla mnie argument o istnieniu SSA od dawna jakos do mnie nie przemawia.Nie o tym jest we wczorajszym komunikacie PZM-otu.Czy wyczatales tam ,ze WTS nie posiada SSA ?? Nie ,o tym nie ma tam wzmianki.Jest natomiast podnany termin skladania papierow jako SSA ,ktorego WTS nie dotrzymal.
    Nie wydaje w tej sprawie wyroku,tylko sklaniam sie ku wersji,ze PZM-ot po raz kolejny nagnie przepisy i wytartujecie w e-lidze jak SSA,mimo tego ,ze termin skladania papierow minal 21 marca.Naginali przepisy dla innych klubow wiec i dla was troche dobrego serca zapewne zostawili.Wykluczuenie Was z rozgrywek raczej nie wchodzi w rachube.Nie sluzy to nikomu a juz najmniej samej lidze zawodowej,wiec do wtorku zlozycie papiery jako SSA i pojedziecie w lany poniedzialek do Tarnowa.
    Nie wiedze innej mozliwosci,wiec o stowarzyszeniu mozecie zapomniec.Kombinowalo sie ,ale niestety tym razem sie nie udalo.O sprawie wszyscy szybko zapomna.
    Jesli chodzi o czat,to raczej temat dla administratorow tego forum a nie do moderatorow.Zglos sie z tym pomyslem do Bayerka czy do samego bosa Darknesa.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Skoro wts ma ssa i wszo jest ok, to czemu nie dostali jeszcze licencji?

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Weke, WTS musi wystartować jako SSA i koniec. Nie ma po prostu innego wyjścia, bo przepisy są jasne, ale panowie z Wrocka znó muszą kombinować
    Fraction, a co ja napisałem w swoim poście ? Czytać ze zrozumieniem nie umiesz.
    Bullfan, nie mają licencji bo jeszcze nie wysłali kwitów jako SSA, gdyż czekali na decyzję PZMłotu odnośnie możliwości wystartowania w E-lidze jako stowarzyszenie. Teraz nie ma już wyjścia i takowe kwity zostaną wysłane.
    Zygota, tobie jeszcze przyjdzie odszczekać te gadki na temat Stadionu Olimpijskiego. No chyba, że nie starczy ci odwagi, podkulisz ogon i schowasz się do budy. :D

  22. Powrót do góry    #67
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisal Urson
    Dla jasnosci, zdegradowac WTS to by bylo nieporozumienie i lepiej zeby sie tak nie stalo, ale kara za robienie zamieszania i komplikowanie sprawy powinna byc i to taka zeby dala do myślenia.
    o to urson mi chodzi.

    napisales w sposob kretynski jak w filmie "rejs"
    z tym ze tam ktos na drzwiach kibla napisal glupi KO-wiec
    i tez pitolil no ze kara musi byc, ze tego tak nie mozna zostawic i ze to nie musi byc kara smierci ale to ma odstraszac innych i taki mini proces trzeba zrobic.

    teraz juz wiesz ze twoj tekst do lez mnie rozbawil

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla jasnosci, zdegradowac WTS to by bylo nieporozumienie i lepiej zeby sie tak nie stalo, ale kara za robienie zamieszania i komplikowanie sprawy powinna byc i to taka zeby dala do myślenia.
    o to urson mi chodzi.

    napisales w sposob kretynski jak w filmie "rejs"
    z tym ze tam ktos na drzwiach kibla napisal glupi KO-wiec
    i tez pitolil no ze kara musi byc, ze tego tak nie mozna zostawic i ze to nie musi byc kara smierci ale to ma odstraszac innych i taki mini proces trzeba zrobic.

    teraz juz wiesz ze twoj tekst do lez mnie rozbawil
    Skoro o to ci chodzilo to czemu nie napisales tak odrazu kaowcu? I ciesz sie jesli ta cala sprawa skonczy sie klepnieciem was w czaszke bo coraz wiecej wskazuje na to ze moze to sie niestety skonczyc gorzej dla was a tego bym nie chcial. Plusy z dotkliwej kary dla was są takie ze kombinatorzy stwierdza ze nie da sie w tym sporcie robic "interesów", obraza sie i znikną na szczescie dla wszystkich.

    Zreszta nie zawracaj mi glowy bo tak naprawde mam to w dupie, mnie interesuje zuzel a nie wasze machlojki i nie mam zamiaru sie w to zaglebiać i wlasnie jade na meczyk :D

    Nauczyles sie cytowac. Gratuluje

  24. Powrót do góry    #69
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tie urson tylko sie nie obrazaj.
    jak chcesz to potraktuj ten napis na kiblu "glupi KO-wiec" ze to dzialacze sparty napisali do tych co zarzadzaja ta liga i wyjdzie na to samo. naprawde nie widzisz w tym zadnej analogii.
    pozdrawiam i glowa do gory ide na mecz

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Bullfan, nie mają licencji bo jeszcze nie wysłali kwitów jako SSA, gdyż czekali na decyzję PZMłotu odnośnie możliwości wystartowania w E-lidze jako stowarzyszenie. Teraz nie ma już wyjścia i takowe kwity zostaną wysłane.

    A musieli te kwity wyslac do 21.03.2007, tak? Jesli tak to jakies konsekwencje powinny byc. Jesli wysla te kwity przed rozpoczeciem ligi to, powinna byc jakas kara finansowa. Jesli nie wysla to nie dopuszczenie do ekstraligi. Takie jest moje zdanie

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id =185169

    To jednak nie ma tej SSA. Musicie przyznać że dość infantylne to tłumaczenie Pani Krystyny. Widac, nie może byc sezonu gdy wszyscy jedziemy na tych samych warunkach, w poprzednim sezonie Rzeszów nie spełniał wymogów w tym Wrocław zaoszczedził i kasę ma. Już nie mogę sie doczekac komentarza Pana Czekańskiego w Tygodniku Żużlowym.

    Mam tylko nadzieję że nie stanie sie najgorsze czyli brak WTS u w e-lidze. Chociaż gdyby nie kontuzja Lorama to Intar mógłby spokojnie walczyc w ekstraklasie.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Nie zakładam, że komunikat PZM to żart, bo decyzja została podjęta przed Prima Aprilis.

    * * *

    1. Do Ekstraligi Żużlowej na sezon 2007 miały się zgłosić SSA - decyzja kilku klubów (w tym i WTS) sprzed kilku lat, kilkukrotnie później podtrzymywana
    2. Do EŻ nie zgłosiła się żadna SSA z Wrocławia, za to zgłosił się WTS (stowarzyszenie)
    3. WTS nie przekształcił się w SSA
    4. Ostateczna decyzja PZM dotycząca startu wrocławian w EŻ 2007 ma być podjęta we wtorek
    5. WTS ma więc tylko jeden dzień na przekształcenie się w SSA i tego samego dnia musi dostarczyć do PZM nowy wniosek na starty w EŻ 2007
    6. Dzięki temu, że WKS SSA może podejmować decyzje jednoosobowo - przejęcie sekcji żużlowej od WTS może być błyskawiczne
    7. Czy tak samo błyskawicznie będą przebiegały i inne procedury przekształceniowe...?
    8. Czy ostatecznie do EŻ 2007 zostanie zgłoszony WTS (przekształcony w ciągu kilku godzin w WTS SSA) czy też WKS SSA, który przejmie sekcję żużlową z WTS?
    9. Żużlowcy mają kontrakty z WTS a nie z WKS SSA
    10. Zdaje się, że maksymalna warunkowa licencja na starty w EŻ 2007 nie może być wystawiona na termin przekraczający 31 marca 2007.

    Widać wyraźnie, że wrocławski żużel jest w sporym niedoczasie...

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie dopuszczajcie WTS-u do e-ligii, prosze. Niech Leszno albo Torun zdobeda DMP, prosze. Kiedy dopuscicie wTS, bedzie to niemozliwe ;)

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Nie dopuszczajcie WTS-u do e-ligii, prosze. Niech Leszno albo Torun zdobeda DMP, prosze. Kiedy dopuscicie wTS, bedzie to niemozliwe
    Niezle sie ubawilem twoja desperacja :D:D:D

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WTS chce jeździć czasowo w E-lidze jako stowarzyszenie, smiech na sali

    Mam nadzieję, ze Ekstraliga poważnie weźmie się za wrocławskich kombinatorów i spuści ich do II ligi. Regulamin to regulamin i tyle!

    Było chyba pół roku czasu, by przygotować się do rejestracji SSA, ale jak widać WTS-ie duch Rusko ciągle zywy

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    nie rozumiem jednego

    wrocek ma SSA, a kombinuje starty jako stowarzyszenie,

    oczywiscie sa to jawne kombinacje i przekrety, na ktore na szczescie PZM nie pozwoli (mam nadzieje)

    wszyscy sa traktowani rowno i juz

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Jak niewiadomo, o co chodzi, to wiadomo, że o pieniądze! :D

    Nie znam co prawda szczegółów całej sprawy, ale podobno Wrocławianie, jako Stowarzyszenie mieli zagwarantowaną określoną sumę pięniedzy z Urzędu Miasta, a w przypadku SSA - nie.

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dla frustratów nienawidzących Sparte

    Kuchar: licencja będzie!
    Szef WTS-u Andrzej Kuchar nie ma wątpliwości, że Atlas otrzyma licencję na starty w ekstralidze. - Na wszystko jesteśmy przygotowani, nie ma żadnego problemu. Chodzi nam tylko o to, że PZMot nie szanuje pieniędzy sponsorów. Jako spółka musimy odprowadzać 19 procent od każdej pozyskanej kwoty. Można to odzyskać, ale dopiero w kwietniu 2008. Gdyby nie chodziło o kibiców i wielkie miasto, moglibyśmy się wycofać, wytoczyć proces i ośmieszyć związek. Byśmy to odszkodowanie dostali, bo ustawa dopuszcza rok na przystosowanie. Na głupotę nie ma jednak, niestety, rady - mówił nam prezes tuż przed wczorajszym zebraniem prezydium zarządu - z Krystyną Kloc i mec. Edwardem Boczulą.

    wok - Słowo Polskie Gazeta Wrocławska

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yyy... ale to jest wypowiedź jednej ze stron. Chyba nie możemy brać tego jako jedynego słusznego punktu widzenia na sprawę. Poza tym cóż Kuchar mógł innego powiedzieć. :)

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla frustratów nienawidzących Sparte

    Kuchar: licencja będzie!
    Szef WTS-u Andrzej Kuchar nie ma wątpliwości, że Atlas otrzyma licencję na starty w ekstralidze. - Na wszystko jesteśmy przygotowani, nie ma żadnego problemu. Chodzi nam tylko o to, że PZMot nie szanuje pieniędzy sponsorów. Jako spółka musimy odprowadzać 19 procent od każdej pozyskanej kwoty. Można to odzyskać, ale dopiero w kwietniu 2008. Gdyby nie chodziło o kibiców i wielkie miasto, moglibyśmy się wycofać, wytoczyć proces i ośmieszyć związek. Byśmy to odszkodowanie dostali, bo ustawa dopuszcza rok na przystosowanie. Na głupotę nie ma jednak, niestety, rady - mówił nam prezes tuż przed wczorajszym zebraniem prezydium zarządu - z Krystyną Kloc i mec. Edwardem Boczulą.

    wok - Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
    Jasneeeee!!!!!
    PZM nie szanuje pieniędzy sponsorów, za to WTS szanuje pozostałe kluby Ekstraligi, z którymi chyba jakies stanowisko w sprawie startów (jako SSA) w powstałej Ekstralidze Żużlowej wypracowywał.
    No pieknie nie ma to jak kryształowo czysta idea współzawodnictwa rodem z Wrocławia.
    Ale przeciez wszystkiemu winny jest ten PZMot, który nie pozwala bidnym działaczom z Wrocławia po cwaniacku zaoszczędzić.
    Jak dla mnie panie Kuchar to mozesz się pan z tym całym wrocławskim majdanem wycofywać i sadzić z PZMotem, przynajmniej bedzie z wami spokój na jakiś czas.

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2006
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak złożyli dokumenty jak SSA ale po terminie to owszem niech ich dopuszczą ale z jedną kolejką opóżnienia - i walkower dla Tarnowa :-)
    Może sie przekrętasy w końcu czegoś nauczą ( b. wątpię), bo ile lat można przymykać oko na machloje "cielęciny"???, - teraz siedzi w kopanej ale macki jeszcze ma...

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Szef WTS-u Andrzej Kuchar nie ma wątpliwości, że Atlas otrzyma licencję na starty w ekstralidze. - Na wszystko jesteśmy przygotowani, nie ma żadnego problemu. Chodzi nam tylko o to, że PZMot nie szanuje pieniędzy sponsorów. Jako spółka musimy odprowadzać 19 procent od każdej pozyskanej kwoty. Można to odzyskać, ale dopiero w kwietniu 2008. Gdyby nie chodziło o kibiców i wielkie miasto, moglibyśmy się wycofać, wytoczyć proces i ośmieszyć związek. Byśmy to odszkodowanie dostali, bo ustawa dopuszcza rok na przystosowanie. Na głupotę nie ma jednak, niestety, rady - mówił nam prezes tuż przed wczorajszym zebraniem prezydium zarządu - z Krystyną Kloc i mec. Edwardem Boczulą.
    Ciekawe, że tylko jeden jedyny Wrocław robi problem! Żałosne!

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    19% podatku od przychodu?

    Co za geniusze zabierają się do prowadzenia firm.
    Zapewniam, że żadna spółka prawa handlowego nie płaci podatku od przychodu. Wiem, że ciemnym kibicom można każdą bzdurę wmówic.
    Oczywiście Wrocław zgodnie z prawem powinien miec zamkniętą drogę do ekstraligi, w końcu to ich wybór.
    31 marca minął. A tak po ludzku, ja na miejscu PZM, będąc obrażanym przez działaczy z Wrocławia, byłbym bardzo pryncypialny. Żadnych wzglądów i wyjątków.

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Komunikat WTS

    Komunikat prasowy WTS
    2007-04-02 21:13:29 Redakcja

    Prezydium Zarządu Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego po zapoznaniu się z otrzymaną w dniu 2 kwietnia 2007 odpowiedzią udzieloną przez Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Motorowego na wystąpienie WTS’u z dnia 5 marca 2007 odmawiającą wystąpienia przez Polski Związek Motorowy do Ministra Sportu z wnioskiem o wyrażenie zgody na czasowy udział Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego w rozgrywkach w rozgrywkach Ekstraligi Żużlowej w formie Stowarzyszenia, postanowiło na posiedzeniu w dniu 2 kwietnia 2007 zasięgnąć dodatkowej opinii prawnej przed podjęciem ostatecznej decyzji w wyżej wymienionej sprawie.




  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Jesteście śmieszni z tymi nagminnie powtarzanymi twierdzeniemi "przekrętasy", "przekręt". Wskażcie gdzie jest ten przekręt ? Można mówić o moralności, ale gdzie tu jest do cholery jakiś przekręt ? O przekręcie to można było mówić jak np. Bydgoszcz "pozbywała" się długu.

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mniejsza o to kto ma rację. Najważniejsze, żeby wszystko działo się zgodnie z prawem (oczywiście jeżeli jest po stronie Wrocławia, to wtedy też :)) i żeby PZM miał jaja bronić przepisów, które sam ustanowił. Jeżeli będzie robił wyjątki, ustępstwa itp. - możemy zapomnieć o normalności na długie, długie lata.
    Zdecydowanie jestem przeciwny pozbawiania Wrocławia ekstraligi (7 zespołów, 4 mecze w kolejce itp. to niepowetowana strata dla najwyższego szczebla) i mam wielką nadzieję, że mają dobre podstawy aby tak pogrywać z władzami. Jeżeli jednak wszystko rozbija się o chęć dokuczenia i opiera się na "jakoś to będzie" i "PZM i tak zawsze mięknie", to nie ma dla Wrocka miejsca w Ekstralidze.


  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weke, czy ty jesteś ślepy?

    Regulamin mówi jasno, że w E-lidze mają startować jedynie SA, a Wrocek chce jako Stowarzyszenie!, czyli chce obejść prawo. Jaśniej chyba nie można

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiam sie na czyja glupote wg. Pana Kuchara nie ma rady.
    Wnioskuje ze chodzi mu o pieniadze, które inne kluby frajersko wg niego traca placac 19 % podatek. Te inne kluby musza jednak taka kwote w budzetach uwzglednic. Czy zatem WTS jako stowarzyszenie w elidze jest na uprzywilejowanej pozycji czy nie? Zdaje sie ze sam Kuchar nam odpowiedzial i jeszcze bezczelnie kierownictwo WTS ten stan rzeczy chce w tym sezonie podtrzymac.

    Na koniec propozycja dla czytajacych to forum, aby zaczac Wroclawian nekac pytaniami o stabinosc finansowa i zdjac z wokandy ciagle pytania o finanse Uni Tarnow.

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Niby wszystko ma sie rozstrzygnac dzis. Zobaczymy. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Do Fraction
    Człowieku, to jest twoim zdaniem przekręt, tak ? Gratuluję. Wskaż mi w który miejscu nagięli prawo ? Może pisząc wniosek do PZMłotu o zwrócenie się do MS (zgodnie z prawem i obowiązującymi procedurami) aby ten zezwolił w drodze wyjątku na czasowy udział stowarzyszenia w E-lidze ? Wskaż bez żadnych wątpliwości gdzie zostało złamane prawo. Jak dotychczas to klub z Wrocka tylko i wyłącznie próbuje jeszcze czasowo w tym roku jeździć jako stowarzyszenie i nigdzie nie łamie prawa. Co najwyżej tak jak już wcześniej napisałem możemy tu mówić czy to postępowanie jest zgodne z zasadami moralnymi wobec innych klubów. Więc mnie napinaj sie więcej i nie pisz bzdur o jakimś obchodzeniu czy łamaniu prawa.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •