Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 474

Wątek: Sparta Wrocław 2007

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach

    Sparta Wrocław 2007

    Wielkie pieniądze na ściągięcie Crumpa, strzał w "dziesiątkę" jakim było pozostawienie Andersena na kolejny sezon - po marnym 2005 + Jarek Hampel i s-ka co dało DMP 2006! Jak będzie wyglądał skład mistrzów Polski i czy tytuł uda im się obronić!?

    Zapraszm do dyskusji!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Czy się uda?

    Na dzień 15.10.2006 składz Mistrzów Polski prezentuje się następująco:

    Seniorzy;

    Jason Crump
    Hans Andersen
    Kenneth Bjere
    Piotr Świderski
    Tomasz Gapiński
    Dariusz Śledz

    Nicolai Klindt
    Marek Czrwiński
    i polscy juniorzy

    Kto dojdzie? Co z Hampelem? :)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  3. Powrót do góry    #3
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Kto dojdzie?
    i kto zadaje to pytanie drabol?!;) poszukaj kto z dunów jeszcze nie ma kontraktu i będziesz znał odpowiedź na swoje pytanie;):P a tak troszki bardziej serio, to coś o gomólskim się mówi...ale ile w tym prawdy, to nie wiem...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Ja nadal nie mogę zdzierżyć tego idiotycznego przepisu odnośnie limitu zawodników z GP. Karać klub za to, że ma w składzie Polaka w mistrzostwach świata. Paranoja. I nie mówię tu tylko z perspektywy drużyny wrocławskiej. Kluby, które będą chciały mieć w swoim składzie Jagusia, Golloba i najprawdopodobniej Holtę też będą miały ten problem. Czy ta opcja, która swego czasu się przewijała w dyskusjach, żeby nie wliczać w ten limit Polaków już definitywnie upadła, wie ktoś coś na ten temat ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Seniorzy;

    Jason Crump
    Hans Andersen
    Kenneth Bjere
    Piotr Świderski
    Tomasz Gapiński
    Dariusz Śledź
    Jak to jest z tym Sledziem u Was?Czy on podpisal jakis dozywotni kontrakt ze co roku jest wypozyczany?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Jak to jest z tym Sledziem u Was?Czy on podpisal jakis dozywotni kontrakt ze co roku jest wypozyczany?
    Tak to można nazwać :D:D:D

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-12-2002
    Postów
    762
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    *

    Bodajże 100 lat temu w Ameryce zniesiono niewolnictwo. A we Wrocławiu nadal istnieje ?
    Nieźle :)
    Tam to dopiero potrafią dogodzić człowiekowi.
    A co z Cierniakiem ?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O jakim niewolnictwie mówimy,bo ja tu niczego takiego nie widzę .A może popatrzeć z innej strony.Jeżeli zawodnik chce dalej jeżdzić i mieć ważna licencję ,to musi mieć podpisany kontrakt z klubem.Nie jest to równoznaczne ze startami w danym klubie,ale może być np.wypożyczony.Tak było w tamtym roku z Darkiem.Z reguły tak jest ,że w danym klubie jest wiecej zawodników ,którzy mają podpisane kontrakty,niż ich startuje w danym sezonie.Nie tylko WTS to robi.Potem wypożycza się zawodnika do klubu,który ma pienądze na wypożyczenie,ale nie stać go na zakontraktowanie .

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co z Cierniakiem ?

    Z tego co sie orientuje to po Turnieju pozegnalnym Tonego w ktorym bral udzial tak jak wielki mistrz skonczyl kariere..




    pzdr.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2006
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w dzisiejszym słowie sportowym wyczytałem, że klub jest bliski dogadania się z dwoma zawodnikami. ze wspominanym przez wszystkich jesperem jensenem czyli duńczykiem, i uwaga,19 letnim australijczykiem chrisem holderem. o ile nie podoba mi się zagraniczna wersja składu to duet klindt - holder mógłby absolutnie rozgrzać wrocławską publike do czerwoności walką na torze. chyba jednak skłonie się za chrisem jako zawodnikiem alternatywnym, czyli jesli jeg talent nadal będzie się tak rozwijał i pokaże pazur to niech jeździ bo że warto go mieć w składzie nawet tym szerokim nie mam wątpliwości. skład to chyba będzie absolutnie duńsko-australijski z dwoma polakami w postaci drugiej linii na dokładkę

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cisza,spokój na stronie wrocławskiej:P,to może wkleję dzisiejsze info z gazety wrocławskiej:
    Mistrz Crump poleca rodaka.
    Marek Cieślak najwyraźniej nie jest przekonany do talentu Czecha Filipa Sitery. Trener Atlasa chce, by w przyszłym sezonie drugim młodzieżowcem zespołu był – obok Nicolaia Klindta – Chris Holder. Problemów z podpisaniem kontraktu być nie powinno, bo 19-letniego Australijczyka poleca Jason Crump.Holder zajął 11. miejsce w niedawnym finale IMŚJ we włoskim Terenzano. Na Wyspach reprezentował w minionym sezonie Isle of Wight (Premier League – zaplecze Elite League). 23 lipca, przy okazji pożegnalnego turnieju Tony’ego Rickardssona, parafował już umowę na kolejny sezon z Poole Pirates. Mówią o nim, że na torze jest „zwierzęciem” podobnym do Crumpa, ale w parku maszyn to oaza spokoju.Opiekun Atlasa zagiął też parol na Duńczyka Jespera B. Jensena. Do połowy minionego sezonu spisywał się on wybornie (m.in. w Starcie Gniezno), ale później złamał rękę. To ciekawa postać. Nie tylko dlatego, że swego czasu na ogolonej głowie zafundował sobie czarne łapy psa.Interesuje się także zjawiskami paranormalnymi, wierzy w UFO, a czasami z grupą podobnych sobie zapaleńców szuka na polach oznak lądowania kosmitów. Wracając na ziemię, na razie wciąż nie znamy jednak regulaminu na sezon 2007. Po prostu kosmos.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2006
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cisza,spokój na stronie wrocławskiej:P,to może wkleję dzisiejsze info z gazety wrocławskiej:
    Mistrz Crump poleca rodaka.
    Marek Cieślak najwyraźniej nie jest przekonany do talentu Czecha Filipa Sitery. Trener Atlasa chce, by w przyszłym sezonie drugim młodzieżowcem zespołu był – obok Nicolaia Klindta – Chris Holder. Problemów z podpisaniem kontraktu być nie powinno, bo 19-letniego Australijczyka poleca Jason Crump.Holder zajął 11. miejsce w niedawnym finale IMŚJ we włoskim Terenzano. Na Wyspach reprezentował w minionym sezonie Isle of Wight (Premier League – zaplecze Elite League). 23 lipca, przy okazji pożegnalnego turnieju Tony’ego Rickardssona, parafował już umowę na kolejny sezon z Poole Pirates. Mówią o nim, że na torze jest „zwierzęciem” podobnym do Crumpa, ale w parku maszyn to oaza spokoju.Opiekun Atlasa zagiął też parol na Duńczyka Jespera B. Jensena. Do połowy minionego sezonu spisywał się on wybornie (m.in. w Starcie Gniezno), ale później złamał rękę. To ciekawa postać. Nie tylko dlatego, że swego czasu na ogolonej głowie zafundował sobie czarne łapy psa.Interesuje się także zjawiskami paranormalnymi, wierzy w UFO, a czasami z grupą podobnych sobie zapaleńców szuka na polach oznak lądowania kosmitów. Wracając na ziemię, na razie wciąż nie znamy jednak regulaminu na sezon 2007. Po prostu kosmos.
    Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie mam zamiaru siać w Waszym wątku jakiegoś zamętu czy kogoś prowokować. Interesuje mnie po prostu Wasze zdanie. Czy skład wrocławski jaki jest budowany na sezon 2007 jest to "widzi mi sie" Waszych prezesów czy Wy również go popieracie. Bo jeżeli dojdzie do skutku (a wszystko na to wskazuje) pozyskanie Holdera to Wasz skład będzie wyglądał jakoś tak:

    1. Andersen
    2.
    3. Jensen
    4. Bjerre
    5. Crump
    6. Klindt
    7. Holder
    8.

    Nie daj Boże Wasi włodarze ściągną jeszcze jednek obcokrajowca i szok. Skład bardzo mocny ale czy Wy będziecie się z nim utożsamiać?? Ze składem którego bardziej prawidłową nazwą była by "reprezentacja Reszty Świata" a nie Wrocław? Ja wiem, że to jakby nie było będzie dalej Wasza ukochana Sparta a kibic zawsze powinnien być z klubem, ale czy Wy popieracie taki skład?? Wydaje mi się, że właśnie ten kierunek obrany przez włodarzy Waszego klubu spowodował spadek frekwencji(i to duży) na Olimpijskim.

    Pozdrawiam i życzę mimo wszystko powodzenia w sezonie 2007

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Na wstępie chcę zaznaczyć, że nie mam zamiaru siać w Waszym wątku jakiegoś zamętu czy kogoś prowokować. Interesuje mnie po prostu Wasze zdanie. Czy skład wrocławski jaki jest budowany na sezon 2007 jest to "widzi mi sie" Waszych prezesów czy Wy również go popieracie. Bo jeżeli dojdzie do skutku (a wszystko na to wskazuje) pozyskanie Holdera to Wasz skład będzie wyglądał jakoś tak:

    1. Andersen
    2.
    3. Jensen
    4. Bjerre
    5. Crump
    6. Klindt
    7. Holder
    8.

    Nie daj Boże Wasi włodarze ściągną jeszcze jednek obcokrajowca i szok. Skład bardzo mocny ale czy Wy będziecie się z nim utożsamiać?? Ze składem którego bardziej prawidłową nazwą była by "reprezentacja Reszty Świata" a nie Wrocław? Ja wiem, że to jakby nie było będzie dalej Wasza ukochana Sparta a kibic zawsze powinnien być z klubem, ale czy Wy popieracie taki skład?? Wydaje mi się, że właśnie ten kierunek obrany przez włodarzy Waszego klubu spowodował spadek frekwencji(i to duży) na Olimpijskim.

    Pozdrawiam i życzę mimo wszystko powodzenia w sezonie 2007
    Jaki szok?Ja już się powoli przyzwyczajam że taka opcja jest możliwa i wcale nie bedę płakał z tego powodu.Jak nie ma się "swojaków" na dobrym poziomie(tylko Świderski),to każdy Polak czy obcokrajowiec jest tylko "najemnikiem".Co więcej popieram działania zarządu WTS-u w budowaniu takiego składu.Dobrze(DMP2006!)na tym wyszli.Zresztą widać jaka walka(finansowa)trwa o jednego z polskich "asów":P.Trzy kluby biją się o "Rasiaka" polskiego speedwaya.Paranoja!:DKtos sie "wykrwawi" ale dopnie celu.Dla mnie najważniejsze jest to żeby jeździli z AMBICJĄ! a nie jak pewien SPRZEDAWCZYK, czyli Robert S. który nawet nie udawał że gra w ch... i przyjeżdzał(w 2001roku)sto metrów za trzecim zawodnikiem.A jeździć raczej potrafił!Takim polskim zawodnikom mówię stanowcze NIE!
    ps.Teraz każdy krytykuje Wrocław za budowanie takiego składu, a jak zobaczy w swojej drużynie np:Holtę,B.Pedersena oraz Sullivana to pewnie sam się "posika" z radości.:P

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Nie bardzo widzi mi się w składzie Jensen, ale nawet jesli on ostatecznie w nim będzie, to napewno jeździć będzie Świderski. To jest jedyny swojak w składzie Sparty (był jeszcze Jamroży) reszta niezależnie od narodowości to "najemnicy" jak to niektórzy mówią. Ale Fakt jest taki że Ci zagraniczni "najemnicy" niekiedy bardziej "związują się" ze zespolem niż polacy. Sprawa jest prosta. Jeśli Polak przez 5 lat jeździł w mieście x i w nim mieszka, a jeździ dla klubu y, to chyba logicznym jest ze dla niego miasto x ma wieksze znaczenie. Tymbardziej że teraz nawet wsród polaków wspólne treningi zanikają, widzą się tylko w czasie zawodów czasem w Szwecji czasem w Anglii, w weekendzik zahaczy o GP potem może spotkają się w Polsce a nóż widelec raz na Wybrzeżu raz na Podkarpaciu a czasem w Wielkopolsce.

    Cała drużyna z obcokrajowców to przesada, ale większość czemu nie. Inni przynajmniej przegrywając z nami będą mogli napisać że Sparta Wrocław to nie jest polski klub i ulży im ;)

    Holder? Jestem za.

    Na co się "zanosi"?

    1.Crump
    2.Gapiński
    3.Jensen*
    4.Świderski
    5.Andersen
    6.Klindt
    7.Holder*
    8.Bjerre

    Zawodnicy z "*" jeszcze bez kontraktów...
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2006
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy z nas ma pewnie troche racji i troche nie, ale jeśli by nawet przyjąć skład obcokrajowy (bo faktycznie obecnie nie ma na rynku Polaka-Wrocławiaka do ściągnięcia, który by godnie reprezentował ekstraligowy klub) to nie uważacie, że ustawienie pod numerami 6-8 samych cudzoziemców to trochę przegięcie? Klindt zasłużył sobie, Holder to świetna inwestycja na przyszłość, ale może by ich puszczać na zmianę? Albo odpuścić sobie Bjerre? Oczywiście oni w 2007 zdobędą dla Was masę punktów ale czy to jest dobre rozwiązanie w kwesti przyszłości?

    Na co się "zanosi"?
    (...)
    6.Klindt
    7.Holder*
    8.Bjerre
    Czy nie myślicie, że choć jedno miejsce warto by oddać jakiemuś wrocławskiemu młokosowi? Zauważcie, że już od dłuższego czasu we Wrocławiu nie wychował się żaden dobry zawodnik (może poza Świderskim, ale to jest raczej taki ekstraligowy średniak). Takie ustawienie składu nie zmieni tej sytuacji. Cieślak jest bardzo dobrym strategiem i świetnie mobilizuje zespół, ale moim zdaniem słabym szkoleniowcem. Czy nie warto by było ściągnąć mu do pomocy jakiegoś dobrego trenera od młodzierzy i wstawiać na każdy mecz (chociaż na dwa biegi) jakiegoś "swojego" juniora (nie mam tu na myśli Jamrożego tylko jakiegoś 16-17 latka) i za dwa-trzy sezony mieć z niego ogromną pociechę?

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tolchester ale tego o czym piszesz chcialby pewnie kazdy z kibicow naszego klubu.Problem w tym , ze decyzja nie nalezy do nas , tylko od zarzadu.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to już w przyszłym sezonie doczekamy się swojego juniorka. Zapowiada się bardzo obiecująco.



    Miał okazję się już zaprezentować publiczności na ostatnim meczu z Włókniarzem w tym sezonie.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Dzisiaj przeglądają sobie swoje programy zawodów natknąłem się na program z meczu Polonii ze Spartą z ubiegłego roku. Przypomniało mi się nazwisko pewnego juniora który jeździł w Sparcie rok temu.
    Andrzej Ruszkiewicz. Co się z nim stało? Dlaczego o nim nic nie było słychać tego sezonu? Czyżby już sobie dał spokój z tym sportem?

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Tak, Andrzej skończył z żużelem po upadku na treningu...
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, na długie jesienno-zimowe wieczory przydałoby się ciepło ubrac. Proponuję zacząc od skarpetek jakich raczej nie kupicie nigdzie! SKARPETKI SPARTY WROCŁAW!! OKAZJA!

    Koszt pary to 6zł.

    Więcej informacji tutaj: http://wts.pl/phpbb2/viewtopic.php?p=28374#28374

  21. Powrót do góry    #21
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Tak, Andrzej skończył z żużelem po upadku na treningu...
    chyba jednak nie do końca...5 listopada ma być r1 w turnieju w łodzi...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Możliwe, bo z tego co wzrok mnie nie mylił minąlem go na jakimś treningu we wrześniu, a że nie miałem się już czasu wracać pytałem po treningu czy to on i nikt nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć. "Fury" jednak wybitnie były jego. W każdym razie zawodnikiemdobrym już nie będzie, bo zabardzo się boi, a jeśli zaryzykuje to kończy się to na bandzie. Zresztą kto z Wrocławia nie zna dobrze trenigowych historii "Małysza" ;)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STOWARZYSZENIE KIBICóW WE WROCłAWIU!!!!
    cytat z forum.wts.pl
    W piątek 3 listopada o godzinie 18, we Wrocławiu przy ulicy Bogusławskiego 67, w Speedway Pubie odbędzie sie spotanie załozycielskie Stowarzyszenia Kibiców Sparty Wrocław., sama nazwa nie jest pewna. musimy zasięgnąc porady prawnej czy możemy sie nazwać w ten sposób, czy nie będzie to kolidowało z istniejącymi juz Stowarzyszeniami jak i klubem. Główne cele Stowarzyszenia z grubsza to:

    Więcej informacji Tutaj: http://forum.wts.pl/viewtopic.php?p=28428#28428

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład jest dobry,ale też potrzebujemy 3 lidera.
    Filip Sitiera twierdzi,ze na 100% zostaje w WTS.
    Więc juniorkę mamy dobrą.
    Nasze pary wygłądaja mniej więcej tak:
    1.Andersen/Bjerre
    2.Nowy(lider!)/Świderski lub Gapiński
    3.Crump/Holder/Klindt
    Rez.Klindt/Holder/Sitiera
    Kandydaci na "nowego lidera" to moim zdaniem:
    Sullivan,Iversen,Kasprzak,Kołodziej.
    Kolejność przypadkowa.
    Reszta to chyba "mizeria".
    Może Karlsson?
    Gdybam...
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    wątek nam spada...więc jakoś trzeba go ratować;) na stronie ronniego dostępne są zdjęcia z treningu...motocrossowego:P wprawdzie aktualnie nie jest on zawodnikiem sparty...ale jeszcze nic nie wiadomo;)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wprawdzie aktualnie nie jest on zawodnikiem sparty...ale jeszcze nic nie wiadomo
    murzyn zrobil swoje, murzyn moze odejsc :P

    po ukonczeniu wieku juniora Ronnie niestety juz nie bedzie potrzebny Atlasowi

    jednak problemow z ze znalezieniem nowego klubu nie powinien miec

    Cieslak juz pewnie mysli, kogo by tu wziac na juniora :D

  27. Powrót do góry    #27
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    no wiesz adas...murzyn, nie murzyn... ale musi odejść;) a może gdyby był murzynem z nie polskim paszportem, to...kto wie:P
    a teraz na mickiewicza we wrocku pewnie trwają gorączkowe poszukiwania polskiego juiora...no chyba, że jednak interpretacja nowych przepisów jest taka jaką przedstawił gdzieś drabol...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    co do składu jaki mamy --jest jaki jest, cieszę się że machnęli DMP 2006

    ale gdzieś na dnie mam żal, bo pamiętam Spartę z końcówki lat 80., pamiętam baraże ze Stalą, Falubazem i Unią Leszno --w sumie sympatyczniej wspominam czasy jak Lechu zrobił 14 punktów w Lesznie, niż biegopunktówkę Crumpa z tego roku; sympatyczniej nawet wspominam ekipę z lat 92-95, o której też mówiono "najemnicy"

    ostatnio na własną rękę zrobiłem sobie klasyfikację medalową klubów w różnych rozgrywkach Mistrzostw Polski i w Kaskach --nie zapominajcie że póki co obcokrajowcy nie pojeżdżą sobie ani w Kaskach ani w IMP-ie-- a przecież obok DMP najważniejszymi imprezami są ZK i IMP, prawdziwy mistrz zaś jedzie na maksa, po wszystko --i inne kluby nam tu odjadą w klasyfikacji, bo my nie mamy już dobrych polskich zawodników (ciekawe czy Świderski będzie się w ogóle łapał do składu, zwłaszcza że rywalizował będzie z Gapińskim)

    pamiętam co Rusko mówił jak ściągał Hampelka: "będzie mistrzem świata i my to mu umożliwimy" --heh :/
    ale WTS-owi tak zależy na przyszłości polskiego żużla... wychowamy [ bądź przygotujemy --ani Cieślak ani Crump ani Andersen nie ukrywali że to dzięki zimowym przygotowaniom z WTS-em uzyskiwali takie wyniki we wszystkich ligach i w SGP ] na medalistów Mistrzostw Świata Australijczyków, Duńczyków, Czechów --i z czego się tu cieszyć? wystarczy spojrzeć na klasyfikację medalową IMŚ i DMŚ --Polska jest dalekooo... jak na dyscyplinę w której ogółem w historii z ok. 30 państw wystawiało swoich reprezentantów do Mistrzostw Świata i Europy (czyli łącznie z Walią, Szkocją, NRD, ZSRR, Jugosławią, Mołdawią, RPA czy Szwajcarią)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach

    pamiętam co Rusko mówił jak ściągał Hampelka: "będzie mistrzem świata i my to mu umożliwimy" --heh :/
    a
    I był mistrzem świata i to zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    pamiętam co Rusko mówił jak ściągał Hampelka: "będzie mistrzem świata i my to mu umożliwimy" --heh :/
    a
    I był mistrzem świata i to zarówno indywidualnie jak i drużynowo.
    dobrze wiemy o jaki tytuł mistrza świata chodziło ->IMŚ

    jak mógłbym niby nie wiedzieć o zwycięstwie Jarka w Kumli w 2003 czy nie być w ubiegłym roku na wielkim tryumfie naszych orłów na Olimpiku?

    poza tym, naprawdę się zastanawiam po co nam takie wyróżnienie jak finał IMP jeśli mamy tylko dwóch polskich seniorów i to nie liderów? po co nam IMP we Wrocku skoro nie będziemy pewnie mieć swego medalisty?

    no i pytanie: czy jeśli w 2007 Ekstraliga Żużlowa SA ustali że w Lidze Juniorów już od 2008 będą dwumecze (a nie czwórmecze) to co WTS zrobi? znów będzie polował na juniorów z innych ośrodków tak jak na Marka Czerwińskiego (gdzie ostatecznie z wielkiej chmury spadł mały deszcz)? już Rusko w ramach polityki oszczędnościowej nie potrafił po prostu podarować starych kevlarów WTS-u (tych z nadrukami Poczty Polskiej, zdaje się) chłopakom z wrocławskiego minitoru (tak, tak, takowy istnieje) --chciał je koniecznie sprzedać!

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Tak na marginesie to kiedy WTS złoży w końcu PZM papiery, w których zgłasza się do rozgrywek 2007 jako sportowa spółka akcyjna?

    do wczoraj takie dokumenty jeszcze nie wpłynęły, tyle się mówi o Toruniu, a tu prosze, mistrz Polski nie uczestniczył w rozmowach na temat regulaminu i nie przesłał wymaganych papierów, skoro termin nie został dotrzymany to decyzja powinna być tylko jedna [1 liga], spółki akcyjne były podstawą przyznania licencji, nie ma równych i równiejszych

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław jak zwykle szuka kruczków prawnych :(

    http://new.sports.pl/index.php?show=1&s=3&ns=78592

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytalem dzis w PS ze wroclaw jak zwykle kombinuje , eh co za klub . Jak nie przekrety z Gapinskim i Miskowiakiem to znowu luki w regulaminie . Co za ludzie tam w klubie pracują??? Zupełnie trace szacunek dla takiego klubu i mam nadzieje ze za kombinatorstwo ktos w koncu kogos tam ukara !!! Jezeli normalny polak znajdzie dziure prawna to zaraz jest afera itd a jak klub znajdzie to cacy cacy . Dla mnie to oburzajace , ok regulamin tak jak polskie prawo jest niedokladny ale co z tego klub powinien swiecic przykladem nie szukac dziury w calym tylko walczyc . Kowalski płaci podatki bo musi a WTS nie bedzie placil bo znalazl dziure , niech kazdy polak poszuka dziury wtedy bedziemy albo niemcami albo ruskami tak jak to kiedys bylo bo polska zniknie z map bo nie bedzie na nic kasy . BTW firma lozy na sport i odlicza od podatku , moze warto opodatkowac w jakis sposob ta kase??

  34. Powrót do góry    #34
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław jak zwykle szuka kruczków prawnych :(

    http://new.sports.pl/index.php?show=1&s=3&ns=78592
    jakis nawiedzony z tarnowa czy co :)

  35. Powrót do góry    #35
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytalem dzis w PS ze wroclaw jak zwykle kombinuje , eh co za klub . Jak nie przekrety z Gapinskim i Miskowiakiem to znowu luki w regulaminie . Co za ludzie tam w klubie pracują??? Zupełnie trace szacunek dla takiego klubu i mam nadzieje ze za kombinatorstwo ktos w koncu kogos tam ukara !!! Jezeli normalny polak znajdzie dziure prawna to zaraz jest afera itd a jak klub znajdzie to cacy cacy . Dla mnie to oburzajace , ok regulamin tak jak polskie prawo jest niedokladny ale co z tego klub powinien swiecic przykladem nie szukac dziury w calym tylko walczyc . Kowalski płaci podatki bo musi a WTS nie bedzie placil bo znalazl dziure , niech kazdy polak poszuka dziury wtedy bedziemy albo niemcami albo ruskami tak jak to kiedys bylo bo polska zniknie z map bo nie bedzie na nic kasy . BTW firma lozy na sport i odlicza od podatku , moze warto opodatkowac w jakis sposob ta kase??
    ty filozof, a czy wiesz ze za przekrety idzie sie siedziec albo dostaje sie jakas inna kare? wiec skoncz pitolic o miskowiaku i gapinskim. problem polega na tym ze ludki z gksż sa glupsze od ludkow ze sparty i dlatego teraz wychodza babole gksż-tu :)
    i jeszcze jedno. mam nadzieje ze glupota wladz gksż-tu kiedys zostanie ukarana

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Przypomne ci spartann wpis ktory poczyniles wczoraj a tyczyl sie druzyny KS Torun :

    termin byl do poniedzialku z zalatwieniem wszystkich spraw, a dzisiaj mamy czwartek, wiec na dzien dzisiejszy apator jest w 2 lidze. takie jest prawo i nie ma w nim lepszych
    Cos sie jednak chyba zmienlo w twoim swiatopogladzie,bo dzis juz piszesz cos zupelnie innego.Po co bylo sie napinac ??
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kowalski płaci podatki bo musi a WTS nie bedzie placil bo znalazl dziure
    Koń ciągnie wóz,a wożnica na nim jedzie.
    Jeden skacze jak mu każą,drugi wie,że mu mogą "skoczyć"...
    ot cała filozofia.
    Gdyby Bóg wolał przedni napęd,tobyśmy chodzili na rękach...


  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    "Znaleźli lukę w przepisach
    Co zatem dzieje się z działaczami mistrza Polski ? - Zapewniam pana, że złozyliśmy wniosek zgodny z regulaminem PZM. Jeśli tam mówią, że jest wątpliwy, to nie znają swojego regulaminu. My znaleźliśmy lukę prawną. Zdradzę, że mamy zarejestrowaną spółkę, ale zamierzamy dalej jeździć jako stowarzyszenie, bo to się bardziej opłaca. Za rok kończy się zwolnienie sportowych spółek z podatku, I jeśli jakiś sponsor wpłaci nam milion złotych, to jako spółka, stracimy jedną piątą tej kwoty. Rząd tak zdecydował - mówi prezes Atlasu Andrzej Kuchar i dodaje, że jego klub będzie się upierał, by wrocławska spółka pozostała tylko na papierze. - Nie jestem głupi, nie będę ddawał ciężko wywalczonych pieniędzy. Jest przepis o karencji, z niego wynika, że jeszcze przez rok możemy funkcjonować jako stowarzyszenie. Może za rok przepisy się zmienią."

    Chodzi o to o co może, czyli o pieniądze. SSA jest zarejstrowane, ale sytuacja ma się jak wyżej.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    czytalem dzis w PS ze wroclaw jak zwykle kombinuje , eh co za klub . Jak nie przekrety z Gapinskim i Miskowiakiem to znowu luki w regulaminie . Co za ludzie tam w klubie pracują??? Zupełnie trace szacunek dla takiego klubu i mam nadzieje ze za kombinatorstwo ktos w koncu kogos tam ukara !!! Jezeli normalny polak znajdzie dziure prawna to zaraz jest afera itd a jak klub znajdzie to cacy cacy . Dla mnie to oburzajace , ok regulamin tak jak polskie prawo jest niedokladny ale co z tego klub powinien swiecic przykladem nie szukac dziury w calym tylko walczyc . Kowalski płaci podatki bo musi a WTS nie bedzie placil bo znalazl dziure , niech kazdy polak poszuka dziury wtedy bedziemy albo niemcami albo ruskami tak jak to kiedys bylo bo polska zniknie z map bo nie bedzie na nic kasy . BTW firma lozy na sport i odlicza od podatku , moze warto opodatkowac w jakis sposob ta kase??

    Jeśli jesteś frajerem to tańcz dalej pod rytm leśnych ludków z gksż-tu i pzm-u. Jest inna możliwość dopuszczona prawnie to klub z tego korzysta. Bardzo dobrze puentuje całą tę rozdmuchaną aferę post Valo.

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypomne ci spartann wpis ktory poczyniles wczoraj a tyczyl sie druzyny KS Torun :

    termin byl do poniedzialku z zalatwieniem wszystkich spraw, a dzisiaj mamy czwartek, wiec na dzien dzisiejszy apator jest w 2 lidze. takie jest prawo i nie ma w nim lepszych
    Cos sie jednak chyba zmienlo w twoim swiatopogladzie,bo dzis juz piszesz cos zupelnie innego.Po co bylo sie napinac ??
    szkoda ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, wczoraj ja nie wiedzialem ze sparta znalazla jakas luke w prawie (ten temat wyszedl dzisiaj) i tak napisalem i dalej uwazam ze slusznie bo prawo jest dla kazdego takie same ale niestety jak sa luki to dlaczego tego nie wykorzystac, nawet jak by to zrobil apator -co z bolem przyznaje :( bo nie trawie tego miasta i zespolu razem z jego dzialaczami.
    powiedz mi czy wiedziales ze sa jakies luki w prawie?
    wiec kto tu sie napina?
    pamietaj jedna rzecz bardzo wazna, jezeli ktos znajdzie luke w prawie to nie oznacza ze zlamal prawo, malo tego on dalej przestrzega prawa, wlasnie tego prawa z ta wada (luka)
    w sumie nie wiem czy dotarlo do ciebie ze sparta juz na poczatku ligi bedzie miala prawnie wiekszy budzet od pozostalych klubow.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Osmieszasz sie jeszcze bardziej.Wystarczylo przyznac ,ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i po sprawie.Jakos wczoraj nie pytales sie w naszym watku czy moze KS Torun znalazl jakas luke w prawie i na jakiej podstawie chca jeszcze walczyc o e-lige tylko odsylales nas do 2 ligi.Ciekawe jaka bylyby twoja reakcja,gdyby te luki w prawie wyszly z obozu torunskiego.Wpadlbys do naszego watku i suchej nitki na kombinatorach z Torunia bys nie zostawil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #42
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osmieszasz sie jeszcze bardziej.Wystarczylo przyznac ,ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i po sprawie.Jakos wczoraj nie pytales sie w naszym watku czy moze KS Torun znalazl jakas luke w prawie i na jakiej podstawie chca jeszcze walczyc o e-lige tylko odsylales nas do 2 ligi.
    jednak jestes niereformowalny
    czy ja wczoraj wiedzialem ze wogole istnieje jakas luka prawna?
    czlowieku ja nie mialem o tym zielonego pojecia, zreszta wyzej napisalem o tym ale ty zaraz doszukujesz sie jakis chorych klimatow.
    czy ktos wogole wczoraj wiedzial ze istnieje jakas luka prawna? nikt poza sparta i chyba apatorem. napisalem chyba apatorem bo nie wierze zeby ten klub ktory chylil sie do wczoraj ku ruinie o tym wiedzial.
    dlatego troche teraz sie wkurzylem ze prezes sparty wypaplal o tym, bo mozna bylo z ta wiadomoscia poczekac i obserwowac co zrobi apator
    zreszta nie od dzis wiadomo ze sparta ma najlepszych prawnikow.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakis nawiedzony z tarnowa czy co :)
    Wypraszam sobie te impertynencje.Swoiste poczucie humoru pozostaw dla swoich przyjaciół bądz znajomych do których ja z pewnością nie należę.

    Zapowiada sie mały spór pomiedzy GKSŻ a Atlasem.

  44. Powrót do góry    #44
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jakos jestem spokojny o wynik tego sporu, chociaz..... pozyjemy zobaczymy. kazda porazka gksż-tu ze sparta niezmiernie mnie cieszy ale te wojenki z nimi to juz wroclawska tradycja i zapowiada sie jak dobre derby

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2006
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe jakbys sie czul gdyby twoj pracodawca znalazl luke prawna w twojej umowie i zaplacil ci np pol naleznej ci kasy , mowilbys ze prawo jest dla kazdego czy ze czujesz sie pokrzywdzony ?? dla mnie to hipokryzja co piszesz spartan , jezlei bylo jasno powiedziane ze wsyztskie kluby maja byc ssa to raczej powinni sie twoji swiatli w prawie dzialacze zajac szukaniem sponsorow na np szkolenie mlodziezy a nie siedzeniem nad regulaminem . Nie wielbie gksz bo uwazma ze jest to chory twor , ale zasady powinny miec sie takie same dla wszystkich , wiec jezeli wszyskire kluby maja ssa to wroclaw tez , a jak np x czy y nie ma to zaden klub nie powinien miec . Niesprawiedliwoscia jest zeby taki np biedny apator ma placic podatki a taki twor jak wts ma kombinowac ??? jak ludzie w gksz sa madrzy a bedzie luka prawna to przeciez moga zmienic przepis i powiedziec ze np klubb musi miec 2 polskich juniorow + ilus tam w szkolce i ciekawe jak sobie poradzi z takim hakiem :P nie zapominajcie z ekazdy kij ma dwa konce a to oni udzielaja licencji i ustalaja regulamin

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •