Strona 1 z 39 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1755

Wątek: Karuzela Transferowa 2007/08

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karuzela Transferowa 2007/08

    Przed Nami play-off, ale już za miesiąc transferowe szaleństwo rozgorzeje na dobre! Zapewne już teraz działacze wielu klubów zastanawiają się nad przyszłym sezonem. Z Częstochowskiego podwórka słychać na razie tylko plotki, o powrocie Szymańskiego, a także (co stało się co roczną tradycją:) ) Michała Bąkiewicza. Zapraszam do dyskusji i dzielenia się informacjami na temat transferów!

    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Szymańskim to nie plotka. O Bąkiewiczu nie słyszałem.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli plotki to:
    Guma, Grzyb, Bakiewicz, Papke out
    Gromadowski, Pilarz in


  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Trafilem ostatnio w necie na wypociny jakiegos "dobrze poinformowanego". Ow jegomosc twierdzi, ze umowe z AZS chce rozwiazac Szczerbaniuk. Ciekawe.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trafilem ostatnio w necie na wypociny jakiegos "dobrze poinformowanego". Ow jegomosc twierdzi, ze umowe z AZS chce rozwiazac Szczerbaniuk. Ciekawe.
    Szerokiej drogi. Pozatym.
    Eatherton - papa
    Billings - papa
    Żuk - papa

    A kto mógłby przyjść ? Szymański, Janeczek, jakiś małodrewniany środkowy, ze trzech dobrych przyjmujących, TRENER ... Generalnie mozna wszystkich wymienić poza Gierczyńskim, Wiką i Gackiem.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit czy to że kończą przygode z AZS Billings, Eatherton i Zuk to potwierdzone info, czy tylko Twoje chciejstwo :) Billingsa i Eathertona (tego z zeszłego sezonu) jednak żal...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed Nami play-off, ale już za miesiąc transferowe szaleństwo rozgorzeje na dobre! Zapewne już teraz działacze wielu klubów zastanawiają się nad przyszłym sezonem. Z Częstochowskiego podwórka słychać na razie tylko plotki, o powrocie Szymańskiego, a także (co stało się co roczną tradycją:) ) Michała Bąkiewicza. Zapraszam do dyskusji i dzielenia się informacjami na temat transferów!
    Czy to z Szymanskim mozesz jakos potwierdzic......??

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze już ruszył ulubiony wątek forumowiczów.
    Ja słyszałem że Bąku chce wrócic do Bełchatowa
    ____________
    POZDRAWIAM

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe..nie ma nic lepszego jak te domysły, plotki...kazdy oczywscie pisze najlepszy dla swojego klubu scenariusz. Ale taki juz urok tej zabawy i nie ukrywam ze chetnie sie dolacze ;)

    O Szymanskim tez cos mi sie obiło, ale tak na prawde po sezonie wszysycy wartosciowi zawodnicy dostana sporo roznych ofert i moze byc roznie. W kazdym razie w takim ukladzie raczej pozbywamy sie amerykanow... a o Bakiewiczu pierwsze slysze, byloby to wzmocnienie i wreszcie jakis pewniak na przyjecie ale watpie. Na chwile obecna tylko o Szymanskim sie w Częstochowie mówilo.

    A smialo mozna sie zegnac z Zukiem (perpektywy rozwoju nie ma, przynajmniej na gre w Czestochowie), Eathertonem (zero bloku, coraz starszy, zenujaca zagrywka) i Stelmachem. W tym ostatnim to raczej moje zyczenie i jest to malo prawdopodbne. I to by bylo na tyle... Podsumowujac, zeby walczyc w przyslym sezonie o cokolwiek, trzeba byc bardzo aktywnym na rynku tranferowym.

    A wracajac to szymanskiego, to wydaje mi sie ze przyjscie do Czestochowy uzaleznia od tego, czy osiagiemy cos w tym sezonie.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wersje z powrotem Szymańskiego traktuje jako plotkę, szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć w to, że po tym co zrobil mialby czelność tu wracać...chociaż casus Stelmacha...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Ja tez nie widzę Szymańskiego z powrotem w Cz-wie, poszedł niech nie wraca. Uważam Billingsa za gracza b. dobrego, który prezentuje poziom ogólny zblizony do Gela.
    Za to nie chxiałbtym widziec w przyszłym sezonie w AZS-e Stelmacha i Ethertona

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie okiem kibica

    Środek:
    Środek prawdopodobnie trzeba będzie cały nowy kompletować ...

    Przyjęcie:
    Przyjecie Murek i Yudin zostaną i przyjdzie jakies wzmocnienie duże ??? plus Siezieniewski i 4 przyjmujących jest.

    Rozegranie
    Ivanov i Bednaruk pewnie bez zmian bedzie

    Atak:
    Kaminski na pewno zostanie , a Szymańskiego trzeba za wszelką cene zostawić !!!! Myśle ze dostanie oferty z poza Polski...
    A jak nie on to ??? jeśli trener zostanie to pewnie ktoś z Serie A ale nie Włoch

    Libero bez zmian - Paweł Rusek

    Środek jakoś będzie ...
    Przyjecie będzie pewnie lepsze niż teraz
    Rozegranie i libero bez zmian, ale Ivanov już będzie znał PLS .
    Najgorzej bedzie zastąpić Szymańskiego jeśli odejdzie ... ALe jak odejdzie to myśle ze poza PLS bardziej prawdopodobne niż AZS Cze-wa.

    Olsztyn bez Zagumnego to nie bedzie ta sama drużyna , a on raczej odejdzie ...

    Wlazły jak na kolejny sezon zostanie w PLS to popełni błąd i stanie sie takim Papke , albo Szczerbaniukiem ....
    Gdyby Benek swojego czasu zrobił jak Świderski pewnie byłby teraz w innym miejscu kariery ...
    Ale może w Jastrzębiu Szczerbaniuk się odrodzi ???

    Najbardziej aktywny na rynku pewnie będzie Bełchatów wspolnie z Jastrzębie i Czewą. Resovia może sciągnie jakąś gwiazde ??? Oby tą gwiazdą nie był A. Stelmach z Papke i Ruciakiem.

    Sezon ogórkowy powoli sie zaczyna ...
    A skończy się we wrzesniu ?

    Pozdro

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam właśnie, że Perugię opuszcza Martin Lebl, może któryś z naszych działaczy coś zwojuje w tej sprawie, (mam nadzieję, że Piechocki ) oj to był by transferowy hit na miarę Konstantinowa :)

    A propo Mariusz Wlazły mówił, że zostaje w Bełku, więc nici z pobożnych życzeń rywali Skry, choć nigdy nic nie wiadomo.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słyszałem z dobrze poinformowanego żródła :) iż AZS Częstochowa wzmocni nowy zawodnik: Roman Giertych :)

    Będzie na pozycji środkowego za Ethertona. Roman warunki ma świetne ponad 2 metry wzrostu. Będzie to hit transferowy sezon 2007/2008 :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze względu na lokalizację i wspólny program z Kibicami Cze-wy (zero tolerancji)to wymarzony kierunek transferu dla Boskiego Romana !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jacy wy jestescie smieszni HAHAHAHA no nie moge. od trzech godzin sie smieje, bo macie taki poczucie humoru, ze do maratonu usmiechu mozecie isc... na pewno wygracie... z takimi dowcipami to ahaha bez konkurencyjnie nawet

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z koleji słyszałem,że w przypadku awansu Szymański może wrócić do Sosnowca.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szymański w Sosnowcu? v-ce mistrz świata przechodzi z jednego z najlepszych polskich klubów do beniaminka PLS :) no ładnie by to brzmiało na łamach prasy :P <lol> no niezle niezle...dawac następne rewelacje :)P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja slyszalem ze pojda tam gdzie im sie da wiecej pieniedzy, wiec najpierw odpowiedzcie sobie na pytanie czy Wasze kluby stac na takiego kogos.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beniaminek nie beniaminek, chodzi o to, żeby kasa się zgadzała. Jaki zespół zbudowała w Serie A Roma? Beniaminek!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transfery Mosto, znaczy lista zyczeń..

    Out: Kozłowski, Serafin, Domonik, Mierzejewski, Gromadowski, Kubacki

    In: Rybak, Janeczek, Siebeck, Szczerbaniuk, Kryś, Lozano.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A po sezonie lista życzeń odwrócona z listą out...

    - Rybak, lat 34, nie wytrzymuje meczy kondycyjnie.

    - Siebeck, dramat w przyjęciu, atak nieciekawy, zawiechy i słaba psychika

    - Szczerbaniuk, pracowity, perspektywiczny zawodnik.........

    - Kryś, zapomniany średni libero

    Janeczka będą chcieli wszyscy, a Lozano traktuję w kategoriach dowcipu oczywiście, całkiem zgrabnego. :)


  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast pisać o swoich marzeniach moglibyście napisać komu w tym sezonie się kończy kontrakt, w polskiej siatkówce raczej wykup zawodnika nie funkcjonuje także tych z kontraktem można sobie odpuścić.


    W Resovii na większe zmiany się nie zapowiada, zapewne po 1 atakującym i przyjmującym, Such woli sprowadzać polaków także mimo 2x większego budżetu nie ma co liczyć na jakiś spektakularny zagraniczny transfer. Może działacze mnie zadziwią.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba sie niektorym cos pomylilo z wywalaniem polowy skladu Czestochowy...Koniecznie zakontraktowac Janeczka i sklad jak nalezy! Phil ze Szczerbaniukiem beda slabiej grac?? ma ich kto zmienc. Billings w obecnym sezonie duzo lepszy od Szymanskiego...W kwestii rozgrywajacych nic ciekawego sie nie wymysli...Powazniejszym posunieciem powinna byc jedynie zmiana trenera o ile nic nie ugra w tym sezonie...Jesli ugra-wszyscy bedziemy jeszcze peany wyglaszac na jego czesc...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Billings w obecnym sezonie duzo lepszy od Szymanskiego...





    Proszę...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze bardzo!
    Szymanski swietny w ataku ale w obronie drewno...w bloku rowniez szalu nie ma...Bilings w obu aspektach prezentuje sie duzo lepiej...Co do ataku to polecam statystyki...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zwolnilo sie po odejsciu Salmona (albo jak chester woli SALOMONA) jedno miejsca na przyjecie dla siatkarza zagranicznego. Cos czuje, ze tym razem "sprobujemy" z panem Priddym co by zawodnicy tylko pochodzili z dwoch krajow :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja cos czuje ze z Janeczkiem...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam właśnie, że Perugię opuszcza Martin Lebl, może któryś z naszych działaczy coś zwojuje w tej sprawie, (mam nadzieję, że Piechocki ) oj to był by transferowy hit na miarę Konstantinowa :)
    Człowieku - po niego kolejka stoi w serie A już od ubiegłego sezonu. Został w Perugii na jeszcze jeden sezon tylko dlatego, że w ostatniej chwili wyatswił Perugię do wiatru Sidao i klub Czecha nie puścił.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze by było zainwestować w młodzież w Częstochowie...do wzięcia będa Janeczek, Gromadowski, kontrakt się kończy Żygadle (gdyby tak Stelmachowi podziękować) Jarosz ma jeszcze 3-letni kontrakt z Kędzierzynem, więc nic z tego. Młodzież ta w połączeniu ze Szczerbaniukiem, Eathertonem, Gierczyńskim, Wiką, Gackiem, Woickim - mogłaby w następnych sezonach stworzyć naprawde silny i rozwojowy zespół!
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Gromadowski to nie jest dobry pomysl...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli chodzi z miany na atakju to albo nikt, albo Szymanski/kto z zagranicy. Gromadowskiego jakos nikt nie chce...specjalnie perspektywiczny i dobry to on nie jest. Kolejny sezon w PLs i jak na pozycje atakujacego to jeden z najslabszych w lidze.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcela nikt nie chce...o to dość ciekawe...bo ja słyszałem co innego ale ok :) niech bedzie :) chłopak sie nie nadaje do niczego <lol> moim zdaniem jakby wziął go pod skrzydła jakiś porządny trener to mogłby byc wymiataczem :) tylk wiecej pracy z lepszym trenerem niż Kubacki czy Chudik...

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Pomysl z transferem Gromadowskiego bylby dobry... ale rok temu, kiedy mielismy jeszcze Skorka. Swoja droga ciekawe jak potoczylyby sie losy Marcela gdyby zamiast do KK trafi do Czestochowy - byc moze Edek zrobilby z niego drugiego Gela. A skoro juz mowa o Gelu to bede jak na czestochowskie warunki kontrowersyjny i powiem, ze z checia widzialbym go z powrotem :) Statsy Brooka moze i sa imponujace, ale mi jednak caly czas chodza po glowie te smieszne zagrywki i partolone ataki w koncowkach setow.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Ja pozostanę konserwatywny w stosunku do Gela; a co do niekończonych decydujących piłek przez Brooka to Szymański tez nie ma się czym ostatnio poszczycić, - najczęściej rzuca piłki po autach(ze słabszym rywalem gra oczywiście lepiej).
    Brook na dzień dzisiejszy niczym nie ustępuje Szymańskiemu, ma słabsza zagrywke, ale obrona i blok to jego atut.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pozostanę konserwatywny w stosunku do Gela; a co do niekończonych decydujących piłek przez Brooka to Szymański tez nie ma się czym ostatnio poszczycić, - najczęściej rzuca piłki po autach(ze słabszym rywalem gra oczywiście lepiej).
    Brook na dzień dzisiejszy niczym nie ustępuje Szymańskiemu, ma słabsza zagrywke, ale obrona i blok to jego atut.
    Można go nie lubić, ale świetnej gry nie można mu odmówić. I na pewno jest lepszy od Amerykanina.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kawal fachowej wypowiedzi popartej argumentami! gratuluje! przekonales mnie <rotfl>

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie fakt, dlaczego się tak uczepiłeś.
    Co Ci ma chłop napisać,że statystyki wyglądają tak i tak?
    Przecież to nawet wizualnie widać,że Gelu jest lepszy.
    Dodać należy fakt,że Szymański gra już któryś sezon z rzędu bardzo dobrze i trzyma cały czas pewien poziom, a o ile się nie mylę Billings w zeszłym roku miał pewne problemy z trafieniem w boisko.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może nie tyle Szymański jest lepszy od Bilingsa, co Amerykanin cierpi na chroniczny brak zagrywki, a ta (zagrywka) jest wielkim atutem gracza Jastrzębskiego Węgla...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A to dziwne, bo Billings dynamikę i młot ma, i zagrywka mogłaby naprawdę być jego atutem.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz jakas jego tajemnica, ale ostatnimi meczami pokazuje ze jednak cos w tym kierudnku robi... moze jakas niespodzianka na play-off ? lol

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos za cos...w ataku wedlug mnie prezentuja podobne umiejetnosci...Gelu lepsza zagrywka, gorszy blok i przede wszystkim obrona...

    Gdyby Bilings mial odejsc to oczywiscie ze chcialbym Szymanskiego...Amerykanin ma jednak kontrakt na dwa lata - i dobrze ze tak jest.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilings poza tym jest bardziej efektowny, Szymański za to bardziej efektywny. Fakt jest tak że Bilings ma kontrakt na przyszły sezon, i co prawda przyjście Szymańskiego było by ogromnym wzmocnieniem, ale który z Nich siedziałby na ławce? Obaj są zawodnikami dość wysokiej klasy i cieżko jednemu z Nich byłoby pogodzić się z rolą rezerwowego.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robert Prygiel przebąkuje o chęci powrotu do Polski po tym sezonie...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rok temu głośno było o Robercie Pryglu w kontekście przejścia do Radomia. Słychać też było plotki iż w razie odejścia Wlazłego, zastąpić ma go właśnie Prygiel. Ale jak ostatnio usłyszeliśmy Mariusz nie jest zainteresowany sportowym rozwojem, woli w wieku 24 lat dorabiać spokojnie w Bełchatowie do emerytury, a szkoda...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

Strona 1 z 39 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •