Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 1755

Wątek: Karuzela Transferowa 2007/08

  1. Powrót do góry    #1711
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2006
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Iwanow jest dobrym blokuj±cym o ile chce mu się skakać, albo na ile mu zdrowie pozwoli. Natomiast Jurkiewicz i Czarnowski to nie ten poziom co kadrowicze. Swoj± droga te statystyki Jurkiewicza bardzo łatwo mozna obalić - wystarczy spojrzeć w której częsci drabinki playoffów znajdowała się Politechnika.

  2. Powrót do góry    #1712
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś wie kto będzie 12 zawodnikime Mostostalu?! Bo chyba wczoraj(25 lipca) mial się odbyć 1 trenning naszego zespolu, a kadra wciąż niekompletna. Prosze o odp. Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #1713
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bakumovski albo Skorij, tak powiedział KP w dzisiejszej Gazecie Wyborczej. KP zatęsknił również za Stoykovem, ale ten powiedział, że nie interesuje go już Kędzierzyn i najprawdopodobniej będzie grał gdzieś w Rosji. Tak to jest jak się nie wie czego się chce? Teraz to KP winien się modlić aby Eugen chciał wrócić do Kędzierzyna. A w końcu kto powiedział, że zespól musi być 12 osobowy. 11 też wystarczy!

  4. Powrót do góry    #1714
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na zbyciu sa napewno zawodnicy, sposrod ktorych Czesothcowa wybrala Gradowskiego: Bakumovski, Soroka... no i specjalnie dla Kedzierzyna Skorij.

  5. Powrót do góry    #1715
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pan Pietrzyk po raz kolejny nie wykorzystał szansy na stworzenie zespołu medalowego. Gdyby doszedł siatkarz klasy Stojkowa, Scholtisa, Aleksiewa... to prawdopodobnie medal by był. Bakumovski to już nie ta półka, a Skorij to po prostu żart (już 100 razy wolę Eugena).

    Zastanawia mnie też postawa Jastrzębia. Zero skautingu - jeżeli ktoś uważa, że Prygiel jest lepszy i perspektywiczniejszy niż np. Sasa Starović, Tomislav Dokić, Dejan Bojović, Mitja Gasparini, czy Volkan Guc, to niestety ale mamy do czynienia ze skrajną ignorancją i zamknięciem na zawodników, których zna się z telewizji. Podobnie ze środkiem: Czarnowski jest średni, a Jurkiewicz to straszliwa bieda...

    Reszta klubów przeprowadziła dobre transfery i będzie groźna.

    Jeszcze w ramach postscriptum pozwalam sobie pozwolić sobie na prywatę. Jeżeli masz powyżej 18 lat, wypełnij mi proszę kwestionariusz do pracy magisterskiej (ma dwie strony, po pierwszej przenosi do drugiej). Będę wdzięczny i pozdrawiam.

    http://webankieta.pl/ankiety/w1hpo1g4fgoo

    Z góry dzięki i pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #1716
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom: a co studiujesz?
    Ankieta ma sprawdzić, czy popierając daną partię popieram tylko jej postulaty, czy innych partii też? ;-)

  7. Powrót do góry    #1717
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zastanawia mnie też postawa Jastrzębia. Zero skautingu - jeżeli ktoś uważa, że Prygiel jest lepszy i perspektywiczniejszy niż np. Sasa Starović, Tomislav Dokić, Dejan Bojović, Mitja Gasparini, czy Volkan Guc, to niestety ale mamy do czynienia ze skrajną ignorancją i zamknięciem na zawodników, których zna się z telewizji. Podobnie ze środkiem: Czarnowski jest średni, a Jurkiewicz to straszliwa bieda...
    Prygiel jest lepszy, bo ... jest Polakiem.

  8. Powrót do góry    #1718
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A z drugiej strony zastanawiam się, jak długo Bojović będzie młodym świetnie się zapowiadającym? W kadrze już go nie chcą ...

  9. Powrót do góry    #1719
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jastrzębski pozostawił sobie jedno miejsce dla zagranicznego zawodnika i myślę, że powinien wzmocnić przyjęcie. Może będzie jakieś wzmocnienie w środku sezonu, jakby nagle jakiś niezły grajek został bez klubu ze swoją kartą..
    Bo no ataku jest PRygiel/Kamiński, na rozegraniu bułgar i łomacz, a na środku to obiecali Czarnowskiemu, że nie będą ściągać żadnego solidnego środkowego, żeby mu nie robić konkurencji...

    Prawdopodobnie mosto już nic nie wykombinuje i 12 zawodnikiem pozostanie ojgen, teraz można tylko czekać na jakieś ciekawcze ruchy delecty-kolonia słowaków (Masny, Cerven, Sopko..)

  10. Powrót do góry    #1720
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jastrzębski pozostawił sobie jedno miejsce dla zagranicznego zawodnika i myślę, że powinien wzmocnić przyjęcie. Może będzie jakieś wzmocnienie w środku sezonu, jakby nagle jakiś niezły grajek został bez klubu ze swoją kartą..
    Bo no ataku jest PRygiel/Kamiński, na rozegraniu bułgar i łomacz, a na środku to obiecali Czarnowskiemu, że nie będą ściągać żadnego solidnego środkowego, żeby mu nie robić konkurencji...
    Jakie miejsce pozostawil! Chyba na lawie! Iwanow x 2 + Yudin jak by nie bylo 3 miejsca zajęte.

  11. Powrót do góry    #1721
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba będzie grał Siezieniewski i Murek, nie?

  12. Powrót do góry    #1722
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    828
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrzac na koncowke sezonu to tak... Chociaz Igor tez co raz lepiej gra.... I dobrze :)
    Wg mnie powinno byc tak: Ivanow Iwanow Czarnowski Rusek Murek Sieziu Prygiel

  13. Powrót do góry    #1723
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2007
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no zakładam, że będzie grał Dawid i Paweł, więc co się pieklisz Kuba??

  14. Powrót do góry    #1724
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie trudno sobie poskladać 6 praktycznie 8 zespolów PLS. Bo Delecta nawet 6 nie ma, a Płomień ma ale jeszcze kimś się wzmocnią napewno.

    Skra: Dobrowolski, Heikkinen, Pliński, Wlazły, Gruszka, Antiga i Milczrek

    Jastrzębie: N.Ivanov, E.Ivanov, Czarnowski, Prygiel, Murek, Siezieniewski i libero Rusek

    Olsztyn: Zagumny, Grzyb, Możdżonek, Szymański, Andrae, Tanik i libero Lambourne

    AZS: Woicki, Eatherton, Szczerbaniuk, Billings, Wika, Gierczyński i na libero Gacek

    Resovia: Ilić, Hernandez, Perłowski, Papke, Mitrović, Gabrych i libero Ignaczak

    Mostostal: Pilarz, Nowak, Domonik, Novotny, Kurek, Małecki i libero Mierzejewski

    Jadar: Lipiński, Gawryszewski, Nowik, Liefke, Pęcherz, Kocik i libero Obdrzalek

    Politechnika: Chudik, Markiewicz, Kowalczyk, Rybak, Michalczyk, Siebeck i libero Szymczak

    Delecta: Hoffmann, Grant, ?, Janczak, ?, ?, i libero Dębiec

    Płomień: ?, Kaźimierczak, Kuczko, Niedziela, Łomacz, ?, i libero Stańczak

    Tam gdzie są znaki zapytania to wzmocnią chyba ta pozycje. Pozdro

  15. Powrót do góry    #1725
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Kędzierzynie sprawa załatwiona..
    "
    Bakumovski zostaje w Mostostalu

    Eugen Bakumovski został przyjmującym Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle. Po licznych perturbacjach i długich zastanowieniach prezesa Mostostalu Kazimierza Pietrzyka i trenera Andrzeja Kubackiego skład zespołu na ten sezon został zamknięty."
    źródło: parkfm.com.pl


  16. Powrót do góry    #1726
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobrze że zostal:) Czyli mamy wyrównaną 12 zawodników i skompletowaną kadre:P Jakby nie patrzeć Eugen pojedzie na ME w Rosji, i już grał 1 sezon w Mosto, to 2 sezon powinnine byc dla niego lepszy:] Pozdro

  17. Powrót do góry    #1727
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A skąd wiesz że Eugen będzie na ME w Rosji?? Mi najbardziej szkoda Zapletala zawodnik zdecydowanie lepszy od PIlarza i był już zgrany z zespołem i Novotnym z którym gra w reprezentacji.

  18. Powrót do góry    #1728
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie sadze zeby Kuczko wygryzl z 6 Kosoka, ktory przeciez zachaczyl nawet o kadre B.

  19. Powrót do góry    #1729
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chester, ten Twój post to głos rozpaczy ? ;)

  20. Powrót do góry    #1730
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Delecta podobno Marcina Kozioła przymierza na atakującego??


  21. Powrót do góry    #1731
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie tak jest, czyli najprawdopodobniej dzieki nyskim dzialaczom chlopak bedzie gral w PLS, zas Nysie zostanie facet z podwojnym kontraktem, czyli moze byc tak, ze nie bedzie z niego zadnego pozytku

  22. Powrót do góry    #1732
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przymierza, Już jest kontrakt, Marcin Kozioł będzie w "DELECTA ........" przyjmującym. Od wtorku zaczyna treningi w Bydzi.

  23. Powrót do góry    #1733
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witaj Janusz.
    Nie byłbym sobą, gdybym nie przytoczył Ci Twojego cytatu po meczu, który oglądałeś na żywo Joker vs PWSZ :

    Wysłane: 07-05-2007 14:47:

    Dla pewności zamknijcie w szatni zawodnika z nr 3 na koszulce by nawet przez przypadek nie wszedł na boisko.
    Otóż wiedz, że tym zawodnikiem z nr 3 na koszulce był w tym meczu właśnie M. Kozioł.
    Wbrew tej opinii i oglądając wasz aktualny skład uważam, ze będzie wzmocnieniem i powinien sobie wywalczyć miejsce w „szóstce”. Mam nadzieję, ze ten przesympatyczny siatkarz rozwinie w Bydgoszczy skrzydła.
    Zauważyłem tez, że wraca na swoja nominalną pozycję, sądzę, że korzyścią dla niego.
    Aha i dobra rada na koniec, nie zamykajcie go dla pewności w szatni :D

    Pozdrawiam


  24. Powrót do góry    #1734
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witaj X-man
    To nie ja wybieram zawodników do drużyny Delecty. W maju 2007 podczas meczu w Pile nyski zawodnik z numerem 3 na koszulce "grał?" totalną kaszanę, dalej uważam że lepiej było go niewpuszczać na boisko w tym dniu. Jednak jak trener wybrał Kozioła to odszukałem zapis wideo meczów Delekty z Nysą w sezonie 2005/2006 i jego gre wtedy ocenił bym pozytywnie , bardzo nasz "gnębił" w tych meczach. Człowiek to jednak istota mało obliczalna jednego dnia wspina się na szczyty swoich możliwości a innego nic jej nie wychodzi. Mam nadzieję że w wykonaniu Kozioła w Bydzi tych pierwszych dni bedzie więcej.

    Na koniec Delecta chyba skompletowała skład

    rozegranie: Hoffmann, Kaczmarek
    środek: Czerwień, Grant,Stępień Michał( przyszedł z JSW), Piuziński, Zadrizal?
    przyjecie : Sopko, Kozioł, Kacprzak, Kozłowski(junior z kadry)
    Atak: Janczak, Stempień, lub Kacprzak
    Libero: Dębiec

    Nie jest to szczyt marzeń ale uważam że drużyna jest silniejsz niż ta z poprzedniego sezonu. Z tymi grajkami pozycja w ósemce powinna być wywalczona bez kłopotów.

  25. Powrót do góry    #1735
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z kąd ty masz ten skład Delekty?! Jakieś żródło:)

  26. Powrót do góry    #1736
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lesiu
    czytam gazety, słucham lokalnego radia PiK a dzisiaj po 18 pies podczas spaceru zaprowadził mnie na łuczniczkę pooglądałem trening i pogadałem sobie z innymi obserwatorami. Do dwunastu nauczyli mnie liczyć w szkole, lubie układac puzle to sobie napisałem skład Delecty.

  27. Powrót do góry    #1737
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys co ty na ten cytat z dzisiejszej gazety wyborczej:

    "Trener AZS Nysa Roman Palacz o zawodniku: Szkoda, że Marcin od nas odchodzi. Bardzo chciałem go zatrzymać, ale z drugiej strony, w PLS będzie miał większą szansę na pokazanie się. Mam o nim bardzo dobre zdanie. Jest pracowity i bardzo ambitny. Nie boi się rywalizacji i myślę, że poradzi sobie w klubie z Bydgoszczy. Czeka go tam walka o pierwszą szóstkę i nie sądzę, by łatwo się poddał. Kiedy dostanie szansę, to Delekta powinna mieć z niego pożytek."




    Rozmawiał Waldemar Wojtkowiak - Gazeta Wyborcza


  28. Powrót do góry    #1738
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na koniec Delecta chyba skompletowała skład

    rozegranie: Hoffmann, Kaczmarek
    środek: Czerwień, Grant,Stępień Michał( przyszedł z JSW), Piuziński, Zadrizal?
    przyjecie : Sopko, Kozioł, Kacprzak, Kozłowski(junior z kadry)
    Atak: Janczak, Stempień, lub Kacprzak
    Libero: Dębiec

    Nie jest to szczyt mażeń ale uważam że drużyna jest silniejsz niż ta z poprzedniego sezonu. Z tymi grajkami pozycja w ósemce powinna być wywalczona bez kłopotów.
    Janusz nie zebym sie czepial, ale dlaczego jest napisane najpierw mowisz ze umiesz liczyc do dwunasto a jest ich 14, ale z mojej oceny wynika ze nie ma szans Chemik na 8. Na baraze może, ale tez bedzie ciezko. No ale wszystko zweryfikuje parkiet.

  29. Powrót do góry    #1739
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuba
    Nazwiska Stępnia i Kacprzaka wymieniłem po dwa razy.

  30. Powrót do góry    #1740
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o Marcina Kozła to dwukrotnie byl umowiony na podpisanie kontraktu z nyskimi władzami ale niestety do podpisania nie doszlo. Za pierwszym razem pojawil sie Marcin ale ... nie mial z kim rozmawiac, gdyz na umowione spotkanie nyskie władze sie nie stawily.
    Za drugim razem Marcin pojawil sie specjalnie w Nysie ale jeden z nykich włodarzy tak zaczal kreslic praktycznie gotowy juz kontrakt, ze Marcin gralby za "glodowa stawke".
    Co do transferu do Bydgoszczy to w transferze tym posredniczyl jeden z nyskich niestety ale bylych juz gwardzistow - brawo dla niego, gdyz Marcinowi nalezala sie pomoc.
    A gadanie pana Palacza, ze chcial Marcina w druzynie jest zwykla hipokryzja, gdyz Pan Knosala mowil glosno, ze w Nysie graja Ci zawodnicy, ktorych chcial trener. Jak widac mylil sie z prawda

  31. Powrót do góry    #1741
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chester, ten Twój post to głos rozpaczy ? ;)
    Dlaczego uwazasz ,ze jest to glos rozpaczy?

  32. Powrót do góry    #1742
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewiem czego PLS brakuje że w Turcji grają takie gwiazdy jak: Marcos Milinković, Vlado Grbić czy Scholtis albo Bartman. Jaky nie mogi u nas grać. U nas tylko gwiazda to Antiga, Wlazły i inni.

  33. Powrót do góry    #1743
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oni maja kase, zobacz na przykladzie pilki noznej kto gra w Turcji.

  34. Powrót do góry    #1744
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niczego, bo kasę dostają podobną. Tylko, że te ich "gwiazdy" to nic specjalnego. 8 miesięcy temu Olsztyn grał w pucharze CEV z jednym z czołowych klubów ligi tureckiej Belediyespor Istambuł gdzie byli Amerykanin Gabriel Gardner czy Serb Milan Markovic + pięciu reprezentantów Turcji. A zakończyło się i tak łatwą wygraną Olsztyna grającego z Ruciakiem, Bąkiem i Papkinem na skrzydłach (bez Tanika).

    Ci lepsi z Turcji są pewnie do wyciągnięcia, a niech świadczą o tym przenosiny do Polski Stefanowa, Tanika, Billingsa, Salmona (obaj amerykanie przychodzili do Czewy w bodajże glorii najlepszych punktujących ligi tureckiej) czy teraz Mitrovicia i kubańczyka. W drugą stronę poszli tylko niechciany McKienzie i poniekąd Żygadło.

    Zdaje się, że Aleksiew wyląduje na ziemi tureckiej, czy może już to zrobił ? (nie było mnie przez jakiś czas więc "wypadłem" z obiegu)

  35. Powrót do góry    #1745
    Początkujący
    Dołączył
    09-08-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy Zaczyna Sie Typowanie ??

  36. Powrót do góry    #1746
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdaje się, że Aleksiew wyląduje na ziemi tureckiej, czy może już to zrobił ?
    Aleksiev wybrał słoneczną Italię i będzie reprezentował Famigliulo Corigliano.

  37. Powrót do góry    #1747
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2006
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparingi to nie liga ale wczoraj w Ostrudzie Cervien i Sobko trochę pograli,miło było patrzeć jak Martin pogonił Gruszkę do kwadratu. Delecta wydaje się zrobiła dobre zakupy szkoda tylko że nie nie można było ocenić gry Masnego.
    Ciekawe czy teraz jeszcz nasz " super fan" szanowny X-man dalej w Delecie widzi głównego spoadkowicza.

  38. Powrót do góry    #1748
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :)
    Niestety nie było mi dane oglądanie wczorajszego meczu :-) Korzystam ze schyłku wakacji :P

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #1749
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie Sopko gra tylko w kadrze co mnie o tym przekonało jak grał w Mosto i Gwardi to w Kadrze grał super a potem w klubie grał totalną kaszanę... ciekawe jak sobie Cerven poradzi:) Co nie zaczy że Deleckta to główny spadkowicz obok Płomienia

  40. Powrót do góry    #1750
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Sparingi to nie liga ale wczoraj w Ostrudzie


    gdzie ten meczyk sie odbył ??????????????????????????

  41. Powrót do góry    #1751
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    atakier w Skrze (?)

    Ktoś coś wie więcej na temat tego testowanego Brazylijczyka poza tym, że przychodzi z tej samej ligi co Anton Kulikowski ? Ja go wbrew temu co napisane w CV na stronie Skry nie widziałem w szerokim składzie Brazylijczyków na Ligę Światową 2002, a i należy się zastanowić czemu nie grał nigdzie w sezonie 2005/06 (kontuzja ? bezrobocie ?)

  42. Powrót do góry    #1752
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  43. Powrót do góry    #1753
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos moze w tym byc, bo w Dynamie jest juz Alan, a jeszcze na testach przebywa Alex Damiao

  44. Powrót do góry    #1754
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Michal Masny w Sosnowcu. Spore wzmocnienie Płomienia. Ciekawe jak się zaprezentuje w PLS:)

  45. Powrót do góry    #1755
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Michal Masny w Sosnowcu. Spore wzmocnienie Płomienia. Ciekawe jak się zaprezentuje w PLS:)
    strasznie mi brakowalo naszego lesia na forum :D

Strona 39 z 39 PierwszyPierwszy ... 29373839

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •