Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: gp monte carlo

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gp monte carlo

    Cześć jestem Angela pisze juz na wszystkich forum w sprawie wyjazdu na Gp Monte Carlo poszukuje osób które byłY maja w planie i mają jakiekolwiek pojęcie o organizacji takiego wyjazdu. Jestem z Poznania i razem z ojcem chcielibysmy w tym roku obejrzec na zywo gp Monaco niestety nie mamy pojecia o zorganizowaniu takiego wyjazdu dlatego tez pisze by dowiedziec sie jak najwiecej a moze i znalesc chetnych na taki wyjazd!!! Ponieważ czasu zostało coraz mniej prosze o szybkie odpowiedzi mój numer gygy to 1088338 PROSZE PISZCIE!!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-04-2007
    Postów
    1,240
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cześć jestem Angela pisze juz na wszystkich forum w sprawie wyjazdu na Gp Monte Carlo poszukuje osób które byłY maja w planie i mają jakiekolwiek pojęcie o organizacji takiego wyjazdu. Jestem z Poznania i razem z ojcem chcielibysmy w tym roku obejrzec na zywo gp Monaco niestety nie mamy pojecia o zorganizowaniu takiego wyjazdu dlatego tez pisze by dowiedziec sie jak najwiecej a moze i znalesc chetnych na taki wyjazd!!! Ponieważ czasu zostało coraz mniej prosze o szybkie odpowiedzi mój numer gygy to 1088338 PROSZE PISZCIE!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko można sobie załatwić via internet. Obawiam się jednak, że ciut za późno wpadliście na ten pomysł. Do GP Monaco został miesiąc, więc wszystko będzie dużym problemem.
    Na przełomie roku załatwiałem z kumplem wyjazd na GP Niemiec (właściwie, to jednak będzie GP Europy, ale to inny temat) i już wtedy były kłopoty ze znalezieniem noclegu. Po długich bojach znaleźliśmy hotel w miejscowości oddalonej o 50 km od toru.
    My organizowaliśmy wyjazd 7 miesięcy wcześniej. Dodatkowo Monaco to bardzo specyficzny wyścig. Teraz chyba prościej byłoby poszukać jakiejś oferty zorganizowanego wyjazdu. Nie wiem czy w Polsce ktoś takie sprzedaje, ale na pewno można znaleźć coś np. w Niemczech (jesteście z Poznania, więc wyjazd z Berlina nie powinien być dla Was problemem).
    Jeśli jednak zdecydujecie się próbować na własną rękę, to proponuję zacząć od internetowej strony organizatora GP. W przypadku Monaco jest to Automobile Club de Monaco (http://www.acm.mc/). To zawsze najpewniejsze źródło biletów (zazwyczaj też najtańsze) i dodatkowych informacji. Często organizatorzy przygotowują też pakiety obejmujące bilety na GP, noclegi i ewentualne dodatkowe atrakcje. To może okazać się dla Was najlepszym rozwiązaniem.
    Życzę powodzenia, a na przyszłość radzę zacząć przygotowania dużo wcześniej.

    Pozdrawiam!
    Aquos

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aguos,widze ze Ty obcykany jestes w tych sprawach...
    chcem sie wybrac do wegier na GP.
    gdzie zamawiac bilety,o ile juz mozna i czy bylety sa tylko na niedziele czy na kwalifikacje tez?to chyba juz zalezy ode mnie jakie kupie co?
    pozdrawiam i jak cos to daj znac ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety można kupować już od dawna i radzę załatwić to jak najszybciej. Tak jak poprzednio proponuję zacząć od strony internetowej właściciela toru: http://www.hungaroring.hu/ Tam znajdziesz link do sprzedaży biletów. Zanim kupisz sprawdź jednak jeszcze kilka miejsc w sieci sprzedających bilety (np. [urlhttp://www.gpticketshop.com/[/url). Nie sugeruj się od razu podawaną ceną, tylko wczytaj się w warunki, bo często cena nie obejmuje dodatkowych opłat, które i tak trzeba ponieść (np. podatku, kosztu wystawienia biletu, kosztów przesyłki pocztowej itp.), bywa więc, że na pierwszy rzut oka oferta wygląda lepiej niż inne, ale de facto wcale lepsza nie jest. Moje doświadczenia wskazują, że najkorzystniej kupuje się bezpośrednio od organizatora lub wskazanego przez niego sprzedawcy - choć autorytetem w tej kwestii nie jestem, bo jak dotąd tylko raz zmierzyłem się z tym zadaniem :)
    Bilety generalnie sprzedawane są w dwóch opcjach: na weekend GP lub tylko na niedzielny wyścig. Te weekendowe są oczywiście droższe. Cena zależy też od miejsca jakie się kupuje. Najdroższe są trybuny przy prostej start-meta. Warto jednak dokładnie obejrzeć układ toru i trybun, żeby wybrać miejsce tańsze, ale takie z którego zobaczy się coś interesującego. Trzeba wiec szukać miejsc dogodnych do wyprzedzania i trybun, z których widoczny będzie możliwie długi odcinek toru. No i ważne aby z miejsca, które sobie kupisz widoczny był telebim, bo inaczej nie zobaczysz zbyt wiele z wyścigu :) Na stronach toru (i sprzedawców biletów) znajdziesz mapkę toru z zaznaczonymi trybunami i miejscami stojącymi. Nie wiem jak to jest w przypadku Hungaroringu, ale Nurburgring ma na stronach także filmiki nakręcone z poszczególnych trybun, co znakomicie ułatwia wybór optymalnego miejsca - poszukaj, może znajdziesz coś podobnego.

    Powodzenia!
    Aquos

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może byście się pochwalili co z Waszymi planami wyjazdowymi? Byłoby fajnie mieć na forum relację "ze środka" i jakieś fotki. Ja obiecuję wrzucić coś z Niemiec.

    Pozdrawiam
    Aquos

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    24-03-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wiec wiem że jest mało czasu ale Monte Carlo jest torem ulicznym wiem ze sa miejsca z których wyscig mozna obejrzec za darmo a co za tym idzie mimo ze jest tam drogo w poblizu mozna rozbic sobie namiot na specjalniym polu namiotowym albo camping dlatego prosiła bym o jakiekolwiek podpowiedzi z tym zwiazane. A z tym czasem to wiem to juz prawie dlatego trace nadzieje ale jesli nie Monte Carlo to napewno gdzies na gp wyladuje :) dzieki za odpwiedzi:)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar BIRUT
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    683
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napiszcie jakie koszty wiaza sie z takim wyjazdem.
    Nocleg jest pewnie po bilecie najdrozszy,zawsze w aucie mzona kimnac :))

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BIRUT -> myślę, że znacznie więcej się dowiesz jeśli sam pogrzebiesz w necie, bo to Ty wiesz, które GP Cię interesuje (ceny w poszczególnych krajach są różne), miejsca na jakiej trybunie chciałbyś kupić, jaki nocleg (pole, camping, hotel, standard) itd. Znalezienie tych informacji naprawdę nie jest trudne, szczególnie jeśli chcesz się tylko ogólnie zorientować w kosztach. Wejdź na stronę, któregoś z dystrybutorów biletów na GP i prawie na pewno znajdziesz tam albo oferty noclegów albo linki prowadzące do nich - to wystarczy, by wiedzieć z jakimi wydatkami trzeba się liczyć. A już planując sobie wyjazd warto głębiej poszperać, bo możne to zaoszczędzić trochę grosza.
    A tak generalnie to najdroższy będzie zapewne przejazd (na wszystkie GP mamy z Polski dość daleko). Kolejnym pod względem wysokości kosztem będzie bilet, a nocleg zapewne będzie trzeci. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

    Pozdrawiam
    Aquos

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak ktos jest zainteresowany wyjazdem na monze to piszcie ;) dla 2 osob :) 3 dniowy pobyt w hotelu z wyzywieniem, przelot samolotem, ubezpieczenie, opieka pilota, najlepsze miejsca, trening, kwalifikacje i wyscig. :) nr gg 4152619

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ziela -> i jak, udało się zorganizowac wyjazd do Monte Carlo? GP już za kilka dni więc sprawa ewentualnego wyjazdu na pewno już się ostatecznie wyjaśniła. Jeśli jedziecie, to macie szansę zmoknąć (pewnie słyszałaś, że może padać), ale za to wyścig w deszczu byłby szczególnie widowiskowy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •