Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 54

Wątek: Mostostal - Skra Belchatow

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal - Skra Belchatow

    No to gramy w berka dorgie dzieci. Mecz dla Belchatowa "o pietruche" dla Mostostalu przy obecnem stanie punktowym w zasadzie niby tez. Wygrac jakims cudem i liczc na porazke Czewy? A moze...mecza mnie jednakoz spekulacje.
    W tym momencie trzy zespoly walcza o pozycje 3 a ma musimy zagrac poprostu na dobrym poziomie, mamy szanse spradzic sie z lepszym przeciwnikiem. Trzeba wyjsc na parkiet i grac z panami w pieknych zlotych koronach na max bo to najlepszy trening przed PO.
    Moj typ szybkie 3:0 dla Mostostalu (12, 19, 16)...nie damy im szans, pokonamy Ich jeszcze zanim sie zorientuja ze juz gra sie rozpoczela;):p niema litosci;)





  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat zakomleksiony człowieczku wynik może bedzie 3:0 ale w drugą stronę.mimo
    ____________
    POZDRAWIAM

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 daj sobie spokój. Przecież to kompletny...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego uszat - jeżeli jeszcze raz będziesz „dyskutował” w ten sposób podejmę odpowiednie kroki, aby dać Ci nieco czasu na refleksję.
    Proszę również o nie zmienienie tytułu wątku, ze względów oczywistych.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 daj sobie spokój. Przecież to kompletny dureń
    Za takie inwektywy powinienes sobie odpocząć.
    Rozumiem, że kibice Skry boją się, że ich ekipa nie ugra 2 setów potzrebnych do wygrania ligi na parkiecie słabgo Mosto...eh..bełchatowiaie wyluzujcie. mecz niby bez stawki, do wygrania pzrez Bełk, bez Wlazłego zapewne. total luz a wy sie wyzywac zaczynacie..

    I hate Bayern soooo much

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Kompletny duren" zrozumial co pani moderator chciala powiedziec.

    Z wyrazami szacunkui serdecznymi przeprosinami dla szacownego kolegi frustrata jak i calej spolecznosci.
    ja, duren, kretyn, idiota, palant, debil, imbecyl.

    Acha...ja zalozylem watek, to moja sprawa jak go zatytulowalem a wedlug regulaminu to dozwolone. Nie obrazilem personalnei nikogo, nie wyzwalem nikogo, nie uzylem wulgaryzmu. Wolno mi nazywac Jastrzbie ptakami a AZS Politechnika Polibuda, wiec?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem, że kibice Skry boją się, że ich ekipa nie ugra 2 setów potzrebnych do wygrania ligi na parkiecie słabgo Mosto
    Kuchcik ja nie boje się tego ze Skra nie wygra dwóch setów bo jak przegra to nic wielkiego się nie stanie. Ja się boje takich gości jak Uszat. nie bedę wiecej z nim dyskutował. Nie bedę kopał się z ..... tacy forumowicze jak on tylko obniżają poziom tego forum.
    ____________
    POZDRAWIAM

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ależ jeśli to dla Ciebie takie ważne...

    I chcesz być oryginalny... Choć nie sądzę, aby się przyjęło.

    Pozdrawiam.

    I proszę o dyskusję na poziomie.
    dakuul

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprsotu podyskutujmy o meczu a niektore "sprawy" potrektujmy czasami z przymruzeniem oka...czasmi troche dystansu do siebie.

    dar70, nie obrazam Cie. Napisalem tez ze jestescie lepsi a watek potraktowalem lekko chumorystycznie. A nie wiem czy masz jakies pojecie ale kontrowersja czasami jest napedem dyskusji, i nie robmy sie tacy swieci i fajni. Jestem na tym forum nie od wczoraj, bylem na hodze jak wasz team gral o puchar wojta gminy, owszem czasem mam ciety jezyk i za duzo "gadam" ale lepiej byc "jamis" niz nijaki. Nie wiem czy do dobrego tonu i poziomu nalezy tylko i wylaczenie merytoryczna dyskusja. Wiec prosze o merytoryczna wypwiedz, i to nei tylko w watku o Skrze albo o Mariuszku W. Podnos poziom forum dzielac sie z nami swoij wiedza i spostrzezeniami.

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...juz do jasnej cholery wolal bym Belchatow i tych idiotow w koronach. Choc z drugiej strony lepiej polec z bracmi niz z ta "poddruzyna"

    "Podnos poziom forum dzielac sie z nami swoij wiedza i spostrzezeniami."

    Dwa cytaty z guru siatkówki uszata

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Daj spokój Uszat, wiesz że kibice Bełchatowa są jedynymi słusznymi kibicami, jedynego słusznego klubu w Polsce, z jedynym słusznym spikerem na meczach :) i nie wolno z Nimi dyskutować! A poza tym nie masz tak ładnej złotej korony :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiek sr... na nich, nie nasza wina ze sa najlepsie bo maja korony i jezdza wszedzie! swego czasu nie bylo meczyku ktory odpuscilismy, no ale nie mielismy przejazdu za frajer...

    Brak poczucia humoru u niektorych smutasow przeogromny.
    spadamy "do siebie"

    nara

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "...juz do jasnej cholery wolal bym Belchatow i tych idiotow w koronach. Choc z drugiej strony lepiej polec z bracmi niz z ta "poddruzyna"

    "Podnos poziom forum dzielac sie z nami swoij wiedza i spostrzezeniami."

    Dwa cytaty z guru siatkówki uszata

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyluzujcie do jasnej cholery!
    Skra zagra tak by wygrać aby potem oddac punkty Delekcie, Mostostal liczac na 5 punktow Jadaru tez nie będzie szałał..
    A co do koron itd, kazdy ma swoje 5 minut, ważne to by i w tymmomencie i po tej krótkiej chwili godnie znosic rzeczywistość
    Za zasługi medali(-ów) nie rozdają. Pozdrawiam
    I hate Bayern soooo much

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    frustrat proponuje filizanke melisy i 2 pigulki relanium:P

    wyrwales jakies teksty, niewiadomo o co w nich chodzi i co? myslisz ze nagle stwierdzimy jak to Uszat strasznie was potraktowal??

    wracamy do "siebie"
    pa

    pania moderator prosilbym o wyjasnienie swojego postepowania.
    dziekuje

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brzydki sie temat zrobil, oj brzydki...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli nic się nie zmieni, zamykam wątek.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktos musi zaczac.
    Mostostal jest lekko podbudowany ostatnimi zwycistwami, widac ze cos zaczelo "trybic". W miedzyczasie porazka do zera z Jastrzebiem, czy to slabszy dzien czy poprostu na potencjalnie slabsze kluby starczy sil a na mocniejsze juz niebardzo? Tego powinnismy sie dowiedziec w Srode. Skra okupuje pierwsze miejsce w tabeli i to miejsce jest praktycznie pewne. Jak juz pisalem sl Belchatowa to gra o pietruszke, beda mieli mozliwosc poeskperymantowac, napewno nie beda musili obciazac dziadka Stelmacha czy nasza gwiazdunie Mariuszka W. ktory jak dobrze wiemy jest wrakiem czlowieka:p w dodatku za takie grosze (taka mala gygresja;)). Jesli wszystko mialo by sie rozstrzygnac na papierze mozna by na slepo postawic na Belchatow, siatkowka jest jedkan nieprzewidywalna i wszytko moze sie wydarzyc. Mostostalowi napewno potrzebne jest wywalczenie jakiegos punktu z zeslolem z czolowki, podbudowalo by to morale i moze pozwolilo wykrzesac jeszcze wiecej z walsnego potencjalu.
    Moj typ jak juz pisalem 3:0 w godzinke z prysznicem;)



  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otóż to , ustalcie w końcu o czym chcecie rozmawiać, tylko błagam bez takich szopek! Będziemy likwiodować wszystkie posty poniżej przyzwoitego poziomu, więc nawet się nie produkujcie. Zalecam wrócić do kulturalnej dyskusji.

    DO UŻYTKOWNIKA USZAT :
    NINIEJSZYMI DZIAŁANIAMI NARUSZYŁEŚ, DOPUSZCZAJĄC SIĘ WIELOKROTNEJ RECYDYWY, PKT 2 b i c z rozdziału 4 REGULAMINU FORUM
    . Dodatkowo kwestionujesz poprawki moderatorów i administratora, usilnie stawiając na swoim przeprawiając je wg własnego uznania. Jesteś jednym z najbardziej aktywnych prowokatorów niemerytorycznej i niekulturalnej dyskusji. Jeżeli jeszcze dziś wygląd odpowiednich postów i tematu tego wątku nie wróci do stanu z ostatniej korekty pilnujących, zostaniesz ukarany TOTAL-BANEM. Wraz z moderatorami mamy dość ciągłego upominania cię a nawet honorowania pojedynczymi banami.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy ma prawo do swojego zdania rzecz jasna...
    Nie bede sie tutaj rozwijal i zatypuje sam wynik.

    Wydaje mi sie ze druzyna z Kedzierzyna raczej ulegnie Skrze 1-3.

    A teraz **********m na stadion !
    Tylko GKS Bełchatów! pozdro dla ŁKS-u.

    Jestesmy zawsze tam ! gdzie nasza GieKSa gra.....

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyby nie ten wasz spiker to byli byscie NIKIM !! takiech piknikow jak u was nie ma nigdzie !! pelne uznanie !!
    niestety jesli wygracie u nas mecz my wam paczkow nie rozdamy sorry wielkie.

    typ : 3:1

    BB.
    pozdro

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszedłem na forum, mówie a zajrzę tutaj... a tu burdel.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj typ szybkie 3:0 dla Mostostalu (12, 19, 16)
    ma byc 3-0 z tym sie zgodze ale dla mosto? i jeszcze pierwszy do 12? chyba ktos sie zapedzil?moj typ 3-2 dla skry

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szybkie 3-2 dla Mosto, Bełchatów potzrebuje 2 setów do wygrania ligi, chyba ze Olsztyn cos jutro ten tego z Wrockiem, poza tym Mariuszek musi wypoczywać.
    Aha, zanotowaliśmy pierwsza ofiare śmiertelną na SB.

    epo, wpis uszata jest ironiczny, ale ty i częsc innych osób jakoś tego nei dostzregła, chyba mineły cię jakies zajęcia z polskiego, poskarże się wychowawcy..
    ps
    serdeczne pozdowienia od uszata,jak to powiedział świder, został wieczyście zbanowany...
    I hate Bayern soooo much

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha, zanotowaliśmy pierwsza ofiare śmiertelną na SB.
    na czyje rece przesłac kondolencje
    ____________
    POZDRAWIAM

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spodziewajmy się jutro użytkownika: Uszar2 / UszatReaktywacja:]

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje, ze uszat wroci. jego bezposredni, ostry styl wypowiedzi moze sie nie podobac(mozna sie z nim nie zgadzac), ale przynajmniej mowi to co mysli i zaliczam go do osob inteligentnych. Jak naprawde boicie sie moderatorzy obnizenia poziomu dyskusji to radzilbym banowac ludzi, ktorzy daja sie sprowokowac tym, ze ktos napisal, ze Mostostal pojedzie Skre 3 : 0 i to w pierwszym secie do 12 ;-)

    dar70 naprawde tak Was rusza to, ze 3/4 Polski smieje sie z Waszego spikera "raczki, raczki" i koronek na glowie? My w Jastrzebie mamy smierdzacy, maly kurnik. Jestesmy wiesniakami i burakami, ptokami, jostrzymbiakami i nie wiem czym tam jeszcze, ale serio nie zauwazylem zeby ktos z naszych tak nerwowo na jakies prowokacje reagowal. Radzilbym na spokojnie zasiasc kiedys przed TV i z dystansem popatrzec na wasza oprawe. Sa gusta i gusciki, wiec moze Wy tak lubicie, ale nie wyobrazam sobie kedzierzynian, czy czestochowian w koronkach.

    uszat wroci, wszyscy troche wyluzuja i bedzie ok.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak naprawde boicie sie moderatorzy obnizenia poziomu dyskusji to radzilbym banowac ludzi, ktorzy daja sie sprowokowac tym, ze ktos napisal, ze Mostostal pojedzie Skre 3 : 0 i to w pierwszym secie do 12 ;-) [quote]
    edukowac edukowac i jeszcze raz edukowac a nie banowac, takie jest moje zdanie jesli ten nasz grajdołek ma sie rozwijac

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weź poprawkę na to, ze niektórzy są niereformowalni :P.
    Choć szczerze przyznać muszę, ze przy całej mej antypatii dla Mostostalu, uszata całkiem ciekawie się czytało :)

    Pozdrawiam

    (podobno macie ciszę 3 dniową kuchciku? :P )

    EDIT: A propos kuchciku77 Twej nieodpartej chęci edukacji i pobłażliwości przypomnij sobie jak kilka miesięcy zamiast "edukacji" bądź dyskusji zamknąłeś ze względów osobistych temat AZS, który został odblokowany przez administratora po interwencji forumowiczów :).
    ...pamięć ulotną rzeczą jest...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Większośc uczestników nie pamięta początków tego forum, więc przypomnę: zawsze powtarzałem, że nigdy do nikogo nie będę miał pretensji gdy nazwie mnie idiotą jeżeli:
    - zrobi to dwocipnie
    - przedstawi przekonujące dowody, że tak jest w istocie.
    Uważam, że obecność różnych poglądów jest niezbędna do funkcjonowania jakiegokolwiek forum, bo bez ścierania się różnych opinii nieuchronnie zbliża się czas, gdy będzie trzeba zamknąć interes. Konkurencja "forowa", że tak powiem, jest bardzo duża, i założenie komuś kagańca na niewyparzony pysk nie pozbawia go bynajmniej swobody wypowiedzi, ale powoduje, że na innym forum przybywa kolejny uzytkownik. Moderator dysponuje prawem edycji, i wprowadzenie np. zmiany wpisu z podaniem powodu tej zmiany i daty jest moim zdaniem znacznie skuteczniejsze niż knebel. Ale, jako człowiek niedzisiejszy, mogę się mylić, więc mój głos jest jedynie moim głosem i niczym więcej. Wiem jedno: amputacja jest zabiegiem lekarskim stosowanym w ostateczności i nalezy pamiętać, że może nadejśc czas, kiedy nie będzie czego amputować. A tym samym i moderować.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    radzilbym banowac ludzi, ktorzy daja sie sprowokowac tym, ze ktos napisal, ze Mostostal pojedzie Skre 3 : 0 i to w pierwszym secie do 12 ;-)
    Nie chodzi o to co napisał uszat w tym wątku lecz w tym o PLS nazywając kibiców idiotami i ja tu drogie Weteranie nie wiedzę ani dowcipu ani przekonywujących dowodów, a ubrzucanie się inwektywami nie służy dobrze żadnemu forum
    dar70 naprawde tak Was rusza to, ze 3/4 Polski smieje sie z Waszego spikera "raczki, raczki" i koronek na glowie? My w Jastrzebie mamy smierdzacy, maly kurnik. Jestesmy wiesniakami i burakami, ptokami, jostrzymbiakami i nie wiem czym tam jeszcze, ale serio nie zauwazylem zeby ktos z naszych tak nerwowo na jakies prowokacje reagowal. Radzilbym na spokojnie zasiasc kiedys przed TV i z dystansem popatrzec na wasza oprawe. Sa gusta i gusciki, wiec moze Wy tak lubicie, ale nie wyobrazam sobie kedzierzynian, czy czestochowian w koronkach.

    uszat wroci, wszyscy troche wyluzuja i bedzie ok.
    Skoro jesteś takim bacznym obserwatorem to może raczysz zauważyć że jednak ludzie przy tym się bawią! Może i jesteśmy dla Was wieśniakamiale ale nam to odpowiada
    Odpowiada nam atmosfera pikniku którą tak wyśmiewacie. Mi osobiście odpowiada to że idę z synem na mecz i nie muszę się obawiać że zwiędną mu uszy, że będzie sie wydzierał jakiś pijany kibol, chamstwa. Jestem tego pewny. Przychodzimy na mecz całymi rodzinami (na ostatnim meczu koło mnie siedziały dwie młode pary z małymi dziećmi, które się świetnie bawiły przy naszym spikerze. Więc o co chodzi.
    Parafrazując znane powiedzenie:
    Bawcie się i dajcie innym się bawić

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok bawcie sie... Ale musze z zalem zaznaczyc, ze piszesz troszke jak idiota... Jezli tobie odpowiada wasz doping, to ok, ale nie stawiaj tego obok dopingu kierowanego przez "pijanych chamow". Wedle tego co napisales, wychodzi na to ze kazda inna hala ma doping, poniewaz ich kibice sa ********, agtesywni i tym samym rodziny nie moga sie dobrze bawic... Wiadomym jest ze masz na mysli głownie Czestochowe, czyli stary dobry stereotyp, byle wkruwic czlowieka. Otoz w kazdej hali w Polsce kibice sa trzezwi a atmosefra lepsza niz w Belchatowie. To oczywscie moja subiktywna opinia i szanuje twoje zdanie ale mozesz czuc sie tutaj wyalienowany nawet wobec belchatowian :) znam ich kilku i kazdemu jest troszke wstyd ze ten klimat... Nie mwoiac juz o tym, ze jako klub kibica kompletnie nie istniejecie.

    A co do glownego watku, o ile takowy istnieje - Skra rozjedzie Mostostal a uszat po prostu prowokuje :] szkoda ze malo kto jest tutaj wyluzowany...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szlachetną cechą człowieka jest zdolność do rzetelnej krytyki. Wystąpię tu tym razem w roli obrońcy wolności słowa: na tym forum jest miejsce i na jej nierzetelną formę, opartą na konfabulacji i wypowiadaniu się na temat, którego się do końca nie zna. Ale cóż, taka jest tego wszystkiego istota. Globalna wioska przepełniona miszmaszem informacji i różnorakich poglądów może skłaniać do wyciągania błędnych wniosków o osobach i sytuacjach. Wszystko jest postrzegane tak jak komu wygodnie, bez dociekania faktów. I tak, wygodnie było tutaj chociażby Weteranowi wypowiedzieć skądinąd prawdziwe twierdzenie, które nijak ma związek z zaistniałą tu konkretną sytuacją. Knebel, kaganiec, źli moderatorzy... A gdzie tu miejsce na ich racje? Choć może faktycznie forumowiczom należy się chociaż szczypta wyjaśnienia związku ze sprawą uszata...

    Pare generalnych prawd:

    1) Nikt nigdy nie dostał bana wyłącznie za niewyparzoną gębe a uszat nie był wyjątkiem. ban miał inne źródło
    2) Bany daję tylko wyjątkowo i tylko w szczególnych sytuacjach, co jest zresztą do sprawdzenia - od kilku lat jestem najmniej aktywnym administratorem w tym zakresie (choć czegoś to też jest skutek)
    3) uszat bana nie musiał dostawać. mimo moich wielokrotnych próśb i zaleceń nie przywrócił wyglądu wątku do stanu zgodnego z regulaminem (choć jak sądziłem, to uzgodniliśmy na privie)

    Moderator dysponuje prawem edycji, i wprowadzenie np. zmiany wpisu z podaniem powodu tej zmiany i daty jest moim zdaniem znacznie skuteczniejsze niż knebel
    Więc powiedz mi Weteranie jak zachować się powinien moderator dokonujący takich poprawek, które następnie są przywracane do stanu poprzedniego przez użytkownika-delikwenta.. Kolejnej korekty, w powyższym przypadku, dokonuje dla odmiany drugi moderator, który również spotyka się z samowolką użytkownika przywracajągo wygląd postów do dawnej postaci. Do akcji wkracza trzeci moderator i spotyka się z podobnym odzewem. Idąc dalej, jak ma się zachować moderator, który usilnie nalega, tym razem bez władczej ingerencji, aby użytkownik dobrowolnie cofnął powyższe edycje, aby wszystko wróciło do normy, a ten mimo udzielonych gwarancji, robi to poraz kolejny wg swojego uznania?! (na tym etapie chodziło o notoryczne zmiany tematu wątku, gdyż użytkownik poprawił w sposób właściwy pozostałe treści postów) Może trzeba na to machnąć ręką, gdyż knebel godzi w wolność słowa? gdyż istnieje ryzyko umocnienia się konkurencyjnych forów? Pytam się zatem, czym jest ta ostateczność wg ciebie i gdzie ona powinna się znajdować w tym przypadku. Czekam na odpowiedź.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 naprawde tak Was rusza to, ze 3/4 Polski smieje sie z Waszego spikera "raczki, raczki" i koronek na glowie
    Każdy klub się czymś charakteryzuje, my mamy spikera i korony, czewa ma kibiców wyzawających i obrzucających monetami zawodników, jastrzebie ma kibiców którzy mają wieczne pretensje do sedziego.
    chciałem tylko zauważyc ze argumenty z koronami i spikerem zawsze wypływają wtedy jak Skra wygrywa, jest w formie i nie ma się do czego przyczepic.
    Mi też się nie podoba rola naszego spikera, Korony to wymysł "Gazety Wyborczej"
    Co zaś do Uszata to mi jego wypowiedzi nie przeszkadzają bo po to jest forum aby każdy mógl sie wypowiedziec, ale Uszat troche przegiął wyzywając mnie od najgoszych.
    Ale dobrze by było jakby wrócił na nasze forum. Pozdrawiam wszystkich
    ____________
    POZDRAWIAM

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czary Mary Hokus Pokus
    Ludzie czytajcie się czasami. Uważacie,że jak wypomnicie sobie te stereotypy jakie się przyjęły (kibice azsu rzucają monetami itp) to będzie wszystko si?
    To jest kopanie dołka pod samym sobą, bo później znajdzie się następny z wizją odwetu i zacznie się ogólny chaos.
    Nie ukrywam,że miło jest czytać prawdziwe relacje, opinie, sugestie, ale wydaje mi się,że na tak renomowanym forum wyzwiska, obelgi są po prostu nie na miejscu.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chester mylisz pojecia. Nikt nie neguje prawa do edycji wulgaryzmow czy wyzwisk przez moderatorow, czy do porzadkowania forum generalnie, bo od tego sa, ale jakbys nie wiedzial to dyskusja jest na temat total-bana i zgadzam sie tu z Weteranem, ze czasem moze zabraknac wyrazistych i ciekawych ludzi.

    Tomek sam juz chyba widzisz, ze emocje opadly i jak nie jest do dla Ciebie sprawa honoru to chyba mozesz rozwazyc swoja decyzje jeszcze raz.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co do meczu, Olsztyn ograł Gwardię więc Skra dalej walczy o pierszwństwo w PLS i nie zamierza nikomu robic prezentów.Jak dla mnie 1-3 a w najlepszej wersji 3-2 dla Mostostalu...

    PS. O kewstii Uszata nie będęsie juz wypowiadał, nie mój biznes.
    I hate Bayern soooo much

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomku, sądzę że nie należy prowadzić korespondencji napominającej na prv, tylko wpisać w wątku w którym nastapiło przewinienie napomnienie na forum, z podaniem rodz\aju przewinienia i konsekwencji. Publicznie, podobnie jak informacje o innych, nagannych praktykach, które umykają uwadze ogółu. Wtedy sytuacja byłaby jasna od początku, i nie trzeba byłoby wyjasniać przyczyn Twojej decyzji, jak również podejmować tego rodzaju jak ta dyskusji. Być może również sami zainteresowani doszliby do wniosku, że ten nieszczęsny komin czy co tam innego mają gdzieś. A kończąc swój udział w tym temacie, przypominam ewnegeliczną przypowieść o robotnikach w winnicy: nawet ten, który nawrócił się najpóźniej, ma szansę. Pamiętajmy o tym.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomku, sądzę że nie należy prowadzić korespondencji napominającej na prv, tylko wpisać w wątku w którym nastapiło przewinienie napomnienie na forum, z podaniem rodz\aju przewinienia i konsekwencji. Publicznie, podobnie jak informacje o innych, nagannych praktykach, które umykają uwadze ogółu. Wtedy sytuacja byłaby jasna od początku, i nie trzeba byłoby wyjasniać przyczyn Twojej decyzji, jak również podejmować tego rodzaju jak ta dyskusji. Być może również sami zainteresowani doszliby do wniosku, że ten nieszczęsny komin czy co tam innego mają gdzieś. A kończąc swój udział w tym temacie, przypominam ewnegeliczną przypowieść o robotnikach w winnicy: nawet ten, który nawrócił się najpóźniej, ma szansę. Pamiętajmy o tym.
    Otóż Weteranie nie masz racji. Jest, a przynajmniej w ogólnym założeniu powinno być, coś takiego jak zaufanie i przynajmniej domniemana wiara w słuszność decyzji moderatorów, która rzecz jasna może być w pewnych okolicznościach obalana. Ale nie wątek sportowy jest miejscem do "prania brudów" i prawienia kazań w oczywistych kwestiach porządkowych, bo w istocie będą miały skutek odwrotny i zrobi się bajzel, jak w powyższym wątku. Wymarzona sytuacja to taka, gdy po interwencji moderatora upomniany/ukarany zna swój status i przewinienie, co pozwala wyciągnąć wnioski na przyszłość a i forum przez to nie zostanie zanieczyszczone niepotrzebnymi dyskusjami, a wierz mi, że większość upominanych ma wiele do powiedzenia... Dobrze , że zdarzają się jednostki, które mimo nawet radykalnych środków wobec nich podjętych respektują z godnością taki stan rzeczy - przykład uszat, potrafiąc przy tym przyznać w jakimś stopniu racje upominającemu. Zachowanie po ukaraniu ma istotne znaczenia na złagodzenie jego wymiaru, więc wszyscy mogą być pewni że uszat wróci na forum, jeśli zechce. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chester mylisz pojecia. Nikt nie neguje prawa do edycji wulgaryzmow czy wyzwisk przez moderatorow, czy do porzadkowania forum generalnie, bo od tego sa, ale jakbys nie wiedzial to dyskusja jest na temat total-bana i zgadzam sie tu z Weteranem, ze czasem moze zabraknac wyrazistych i ciekawych ludzi.

    Tomek sam juz chyba widzisz, ze emocje opadly i jak nie jest do dla Ciebie sprawa honoru to chyba mozesz rozwazyc swoja decyzje jeszcze raz.

    Spark, ale są zawsze dwie strony medalu.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic dodac nic ujac plan wykonany w 100%
    25-22
    23-25
    20-25
    21-25
    To 14 wygrana Skry z rzedu.
    Mostostal: Zapletal, Bakumowski, Domonik, Gromadowski, Kurek, Nowak, Mierzejewski (L) oraz Jarosz, Karzov, Serafin

    BOT Skra: Dobrowolski, Lewis, Ivanov, Wlazły, Gruszka, Wnuk, Ignaczak (L) oraz Neroj, Stelmach, Maciejewicz, Heikkinen

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gra Mosto lepsza od wyniku, obiecująco to wyglądało przed zbliżajacymi się play-of. Niestety gdyby nie szykujący się do gry w Bełchatowie Marcel mogło by być naprawdę ciekawie i wynik 3:1 w drugą stronę był realny:(

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gra faktycznie zaczyna wyglądać obiecująco. Mamy już druzyne , ale gdyby pewien pan tanczący krakowiaka w porę ( to znaczy 2-3 set) przypomniał sobie że w kwadracie stoja jeszcze dwaj rozgrywacze i przynamniej na chwile dał odpocząc Petrowi a przez to zmienił na jakis czas sposób rozegrania moglibysmy urwac punkty Skrze. Ale niestety biedak.. ZAPOMNIAŁ!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wychodzi jednak na to, że się myliłem oceniając trenera?! Kubackiego.
    Widocznie potrzebował czasu na zmontowanie solidnej drużyny.
    No i jak na razie widać ze Mostostal spisuje się dużo lepiej niż w pierwszej fazie rundy zasadniczej. No oby tak dalej chłopaki. Był już moment że gorzej być nie mogło, ale jak powiedział kiedyś ktoś mądry  mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja dalej nie widze geniuszu Kubackiego :(
    Zmieniał zawodników na wszystkich pozycjach nawet wprowadził Serafina katastrofę Wojciecha - na ale podobno on ma mieć wzwyżke formy dopiero na play-offy :)
    Aż się prosiło zmienić Zapletala choć na chwilę bo o ile w pierwszym secie zagrał jeszcze poprawnie to końcówka 2 i juz do końca było jak zwykle, czyli niedokładnie za nisko i 0 kombinacji, wszyscy na hali kibice jak i niestety zawodnicy z Bełchatowa wiedzeli kiedy gdzie i co wystawi nasz sypacz juz przed akcją. Ale nie on wolał tańczyć jak pisze Natalia niż zajmowć się zmianami rozgrywacza.
    Jeżeli chodzi o pierwszego seta to uważam że Bełachatów nas lekko zlekceważył i/lub zbyt wolno rozkręcał się w meczu.
    W II secie od stanu 23:22 dla nas przegrywamy do 23!!!
    Bardzo ładnie zaczął Bartek, bardzo równo grał kolejny mecz z rzedu M.Nowak - b. skuteczny w ataku, najlepsza zagrywka w zespole Mosto (w zasadzie jedyna trudniejsza zagrywka no może jeszcze Zapletal - w przegranych setach , reszta poziom ligi miejskiej).
    Równo też zagrał (niestety) nasz atakujący Marcel siła i nic wiecej Gromadowski - w zasadzie lepiej było by żeby nie pojawiał się na boisku bo zrobił więcej strat niz zdobył punktów. Naszego atakującego zmienił J. Jarosz i zagrał przyzwoicie. Tak na marginesie to Marcel jak na razie może Wlazłemu wiązać buty, wczoraj Wlazły zagrał koncert w ataku, 1 bolk od Kurka w pierwszym secie, 2 auty i wszystko w polu. Kończył b. trudne i niewygodne piłki z siłą młota kowalskiego jestem naprawde pod wrazeniem gry tego zawodnika - zresztą nie tylko ja, tłumy siatkofanek tez czekały na jego autograf po meczy i piszczały w czasie meczu :)
    Tylko ja się pytam gdzie to zmęczenie Mariusza płaczka Włazłego???? I skoro jest tak mocno eksploatowany dlaczego z takimi cienkimi bolkami jak my gra nawet w wysoko wygrywanych przez Skrę setach????
    Jak ja się ciesze że Marcel gra u nas juz ostatnie mecze

    Kibice Skry nie zawiedli naszych oczekiwań i popisywali się gadzetami w stylu: wzmacniacz głosu, pszczółka Maja czy urządzenie elektryczny wydajace przeraźliwe dźwieki :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •