Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Wątek: Mostostal - Skra Belchatow

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj czy mógłys napisac cos o grze zawodników Skry chodzi mia zwłaszcza o P. Gruszkę. z góry dzięki

    ____________
    POZDRAWIAM

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P. Gruszka zagrał dobrze równo grał przez cały mecz. Słaba co prawda zagrywka ale nie psuł. Przyjęcie w miarę dobre choć nasi zagrywajacy nie zagrywali na jednego zawodnika Skry i do tego niezbyt mocno. Skończył dużo ataków, 1 raz został zablokowany (o ile dobrze pamiętam) i moim zdaniem obok Wlazłego był wyrózniajcym się zawodnikiem Skry.
    Dobrowolski rozgrywał bardzo szybka piłkę przez co często zawodnicy Skry atakowali na pojedyńczym bloku.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @ itaj:

    Jak ja się ciesze że Marcel gra u nas już ostatnie mecze...
    Gdzie idzie Gromadowski po sezonie ???

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Gromadowskiego to jest to najbardziej PRZEREKLAMOWANY zawodnik PLS. Facet ma sile i tyle - z technika u niego na bakier. Poza tym w koncowkach setow regularnie dostaje "czapki". Az dziw bierze, ze tak mocno stawiaja na neigo trenerzy Mosto - byc moze nalega na to Pietrzyk. Duzo wiekszy pozytek bylby z Kurka, z ktorego robi sie na sile przyjmujacego o on na tej pozycji gra z takim skutkiem jak Gromadowski na ataku.
    Lozano poznal sie na "talencie" Gromadowskiego i skreslil go z "19" z Ligi Swiatowej - szkoda, ze nie ma w niej Jarosza ale tak naprawde ktos z 3 Kurek,Bartman i Jarosz musial odpasc!!!

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 - polecam relacje live na stronie mosto, jak widzę jest ona tam jeszcze, a w niej zapis przebiegu meczu z wyszczególnieniem każdej akcji.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @ itaj:

    Jak ja się ciesze że Marcel gra u nas już ostatnie mecze...
    Gdzie idzie Gromadowski po sezonie ???
    chodzą słuchy że do Bełchatowa, Wlazły pewnie pojedzie na południe, będzie też miejsce w Olsztynie bo Papke tez już coraz słabszy

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dar70 - polecam relacje live na stronie mosto
    Byłem na tej stronie wczasie meczu. uważam że to najlepiej prowadzona relacja Live.
    ale chciałem sie dowiedzic jak grała Skra od kogos kto widział mecz na żywca. Jeszcze raz dzieki Itaj.
    ____________
    POZDRAWIAM

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys napisał : "Duzo wiekszy pozytek bylby z Kurka, z ktorego robi sie na sile przyjmujacego o on na tej pozycji gra z takim skutkiem jak Gromadowski na ataku. "
    Otóz, Szanowny Borysie, zostaw ten dylemat Bartkowi. Napewno poradzi on sobie i na jednej i na drugiej pozycji. Z rozmowy z jaka przeprowadziłem z Bartkiem, ponad rok temu, stwierdzał on wyraźnie, że chce grać na pozycji "odbiór-atak". I trzeba przyznac, że wychodzi mu to coraz lepiej (szczególnie w przyjęciu) o czym świadczy m.in. pozycja w rankingu PLS. Poza tym, o talencie Bartka poznał sie również R. Lozano, który widzi go właśnie na tej pozycji. A tak w ogóle, to nie mówcie (mam na myśli wszystkich nysofanów), że *****rzyn to tylko potrafi psuć zawodników (vide B. Kurek), bo Olejniczak jakoś po roku nie potrafi dojsc do siebie, mimo że jako zawodnik Mosto łapał się jeszcze do kadry B. I co żeście z niego zrobili?

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    @ itaj:

    Jak ja się ciesze że Marcel gra u nas już ostatnie mecze...
    Gdzie idzie Gromadowski po sezonie ???



    Do szkoły :D:D:D:D

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •