Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: AZS Częstochowa - Czarni Radom

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Częstochowa - Czarni Radom

    Pozwoliłem założyć sobie ten temat gdyż będzie to ważny mecz dla obu drużyn. Radom walczy o miejsce w ósemce, Częstochowa zaś gra pierwszy mecz po wyrzuceniu Salmona. Dziś "trener" Brooking chcąc nie chcąc musi postawić na Marcina Wike (chyba że uraczy Nas jakimiś fajerwerkami) i nie ma właściwie możliwości manewru. Moim zdaniem łatwo i przyjemnie AZS dziś nie wygra, Radom będzie bardzo zmotywowany. Jeśli AZS starci jakiś punkt to o 3 miejscu można już zapomnieć (choć i tak w tej chwili szanse na to miejsce są już tylko iluzoryczne) Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!

    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3:1 dla Radomia, i ciezko bedzie nawet wywalczyc 4 miejsce przed play-off! I bez komentarza...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bosek trenerem Czestochowy?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpie. Harry to przecież czarodziej, geniusz! Żaden trener z drużyną mającą skład na Mistrza Polski nie zrobił czegoś takiego. W tej chwili nawet 5 miejsce nie jest do końca pewne...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez przesady, Mosto Was nie dogoni...
    Wy 26 my 23.Chyba ze jakies wałkiz Wrockiem...
    Sovia-AZS i Ptaki-Mosto aki playoffs.
    Do dupy, bo z trójki Ptaki, czewa i Sovia trafilismy (Mosto) najgorzej...
    Spotkaie z Resopvia o 5plac byłoby ciekawe, puchary mozliwe, choć spotkanei z Częstochowa o piata pozycję...hmmm
    I hate Bayern soooo much

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik...po przegranej z Bydgoszczą, Radomiem, Warszawą, 2 krotnym z Bełchatowem, z Olsztynem, z Jastrzębiem, 2 wymęczone wygrane z Resovią, nic nie jest pewne, a jeszcze 2 kolejki do końca, choć fakt że Mostostal czekają 2 trudne mecze, jednak samo to że AZS skończy runde zasadniczą poza pierwszą czwórką nie napawa optymizmem...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiałem w tym meczu zwycięstwo Jadaru, ale 3-2. A tu taka niespodzianka! Czyżby kolejna zmiana na stanowisku trenera... Bosek jest wolny ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostatnio Brooking powiedział iż w Częstochowie są mądrzy działacze, ktorzy rozumieją jego tłumaczenia odnośnie przegranych, ciekawe jak wytłumaczy tą porażke, bo jego wywody są coraz bardziej zabawne :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Mysle ze ten sezon mozna zakonczyc. Odpadniecie w pierwszej rundzie play-off we wlasnej hali mogloby wywolac bardzo nieprzyjazna reakcje kibicow, dlatego w celu dbalosci o "dobry wizerunek klubu" proponuje prezesowi Szewinskiemu juz zawczasu oglosic 3. mecz I rundy play-off (4. nie bedzie potrzebny) spotkaniem bez udzialu publicznosci, a pojedynki o miejsca 5-8 grac juniorami w Wieluniu czy innym miejscu oddalonym o Czestochowy.
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Tobą Garfield w całej rozciągłości...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę,że brakło wam Rileya:] i to będzie motywem przewodnim obrony Harry'ego podczas ****ki;]

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz tylko kwestia pokazania sie naszych zawodników w hali polonia i czekanie na przegranego seta z Gwardia. Bedzie juz na prawde ostro...Jezlie czyta to jakis zawodnik, to zwycazjnie zakodujcie sobie w glowach ze Czestochowie gorszych patałachów nie bylo nigdy i wyrtaczy malutka wpadka i bedziemy mieli w dupie wasze wrazliwiee serduszka wobec naszych gwizdów. Podobno lepiej gracie na wyjazdach... to i tak tez sie poczujecie. pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miejsca 5-8 grac juniorami w Wieluniu czy innym miejscu oddalonym o Czestochowy
    Może być u nas, pokryjemy koszty.

    szczerze mówiąc, ta reka Salmona może wyjśc bokiem coniektórym..
    Nie wierzycie w wygraną z Sovia? przecież 99procent ludzi robiło sobie polewke z Rzeszowa..
    Sovia ma 28oczek
    Ptaki 29
    Częstochowa 26. Z Wrockiem chyba jednak wygracie za 3?!Nawet strata punktowa w stolicy może was nie kosztować 4 plac,no chyba że słaba Sovia ogra Ptaki...
    Chyba bede kibicować Resovi choć w 3 punkty absolutnie niewierze, ba obstawiałbym 0-3 dla Węgla w pierwszy dzień wiosny
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieźle, mecz z Wrocławiem będzie decydował o wejsciu do...4 :) Naprawde Harry to Czarodziej :)
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek, jak AZS (ten z Cz-wy) nie będzie kombinować, to powinien ograć i Politechnikę i Gwardię za 3, a wówczas będzie miał 32 pkt.Resovii pozostał tylko mecz z J-biem i wcale go nie musi wygrać, a gdyby nawet to i tak będzie mieć max. 31 pkt. Tak więc los Cz-wy w ich rękach. Nie wiem tylko na co ich stać. Przez ostatnie lata dołowania Mostostalu, przynajmniej Częstochowa trzymała klasę dawnych klasyków PLS. Teraz wychodzi na to, że i Cz-wa znika z firmamentu. A wydawało się, że ten skład powinien walczyc o złoto. Niestety nazwiska nie grają. Ale to zmartwienie A. Szewińskiego.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh... no 4 powinno byc, ale w ukladzie lepszej gry na wyjazdach naszego zespolu (hehe) lepiej by bylo chyba zajac 5 miejsce by grac pierwsze 2 mecze w rzeszowie. Bo z jastzrebiem nie maja o co grac, chcoiaz kto wie... cwierfinal z ptakami to by byla najczarniejszy scenariusz. najwieksze jaja by byly, gdybysmy ich przeszli... :]

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te wszystki zachwiania formy powodują,że trudno o kalkulacje:D

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2003
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie ze stwierdzeniem ze Harry to czarodziej...niestety..majac do dyspozycji taki sklad i przegrywac z takimi gigantami jak Radom czy Warszawa..naprawde trzebe umiec..Mysle ze druzyna lepiej by sobie poradzila bez trenera...A odnosnie ukladu tabeli to decydujace dla AZS bedzie mecz w Warszawie..Chociaz z taka forma, mam obawy nawet o nasze spotkanie z Gwardia :/

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tosz do jasnej cholery kto w koncu na tym trzecim bedzie? :P

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie ze stwierdzeniem ze Harry to czarodziej...niestety..majac do dyspozycji taki sklad i przegrywac z takimi gigantami jak Radom czy Warszawa..naprawde trzebe umiec..
    To R. Bosek musiał chyba chodzić do tej samej "szkoły czarodziei" co Harry, bo On też mając taki skład do dyspozycji przegrał z Radomiem ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro z Harrego taki czarodziej to powinien sprawic, żeby sam zniknał i to jak najszybciej ...może niech rozpłynie się we mgle albo niech go wsadzą do skrzyni z której już się nie wraca ! Ten człowiek bierze czas dla swojego zespołu po czym oddala się od grupy i wierci nogą dziure w parkiecie - zapewne to telepatyczny sposób przekazywania uwag swoim podopiecznym :O

    A wracając do gry tego "giganta " Radomia ...nie wiem ilu z Was miało okazje widziec chłopaków w akcji ... ja miałam to szczęście obejrzec na żywo kilka meczy i wydaje mnie się ,że wygrana z Częstochową czy z Jastrzebiem , a także uciułanie dwóch setów z Olsztynem nie była przypadkiem ! Ten skład jaki mamy naprawdę potrafi byc zespołem , choc nie wygląda imponująco , a i kołcz nie zachwyca ! Na ostatnim meczu odkryłam także fajną rzecz - Czarnuchy potrafią cieszyc się swoją gra i to naprawdę jest miłe dla oka kibica ! Zostawiają kawał serca na parkiecie i nawet jeśli przegrywają to po walce.
    Daliśmy po mordzie wielkiej czwórce ;) potrafimy wygrywac z drużynami na podobnym poziomie... ja wiem - mistrzostwa nie zdobędziemy - znaczy się w tym sezonie , ale mogę spokojnie powiedziec,że Pęcherz , Pawliński , Maciończyk , Przemys , Owczarski i Soonias oraz cała reszta moich radomskich gwiazd :)zasługuje na pochwałę i brawa za ambicje i walke do końca ! Jeszcze gdyby wróciła atmosfera na trybunach ...ta przed erą Jadaru , to ja już niczego więcej nie żądam ;)

    Z pozdrowieniami
    Ja czyli BP reaktywacja !!! :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •