Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: Mostostal - Czarni walka o miejsca 5-8

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal - Czarni walka o miejsca 5-8

    Mostostal ma szanse wygrac ten mecz?
    Mostostal pokazal ze moze grac lepiej niz dotychczas.
    Maja szanse wygrac, ale gdyby przegrali to stracą 6 miejsce, bo nad Jadarem ma tylko 2 oczka przewagi.
    W tej kolejce moze spaśc na 8 miejsce.
    Mój typ 3-1 dla mosto


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponieważ kibice chca dramaturgii i ciekawego wyjazdu do Bydgoszczy, Mosto zagra bez Demon i Karzova ( na środku Kurek) a jadar ostatnie emcze gra na pewnym ,dlasiebie wysokim,poziomie ja, czyliten ktory sie zawsze myli, typuje dzis 2-3 bo brzydkim stojącym na niskim poziomie meczu.
    I hate Bayern soooo much

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal wygral z Czarnymi Radom 3-0 (25-22, 25-19, 25-23)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z Czarnymi bartku, z CZARNYMI RADOM...

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mosto umocnilo sie na 6 pozycji czy to jest juz pewne?
    Pewnie tak Jadar który byl za Mosto traci do nas 6 oczek, a Politechnika traci 8 oczek.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mosto awasowało do fazy playoff na 99.99procent o ile Skra nie polegnie z Bydgoszczą
    PS. Sovia-Bydgoszcz 2-3, ale miałem bukmacherskiego nosa.........
    I hate Bayern soooo much

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skra jest w bardzo dobrej formie
    Mosto awasowało do fazy playoff na 99.99procent o ile Skra nie polegnie z Bydgoszczą
    gdyby sie tak stalo to chyba mozemy polegac na zawodnikach mosto.
    P.S. wie ktoś jaki był sklad?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Radom-Mosto mecz nr 1

    W Radomiu zadowoleni z utrzymania w PLS jadarowcy grają sobie spokojnie z Mostostalem ktory chcezdbyc piate miejsce.
    W sumie dla jednych meczopietruszke dla drugich okazja do odbudowania psychiki po meczach z Ptakami.
    Niech młodzi graja a za rok puchary
    I hate Bayern soooo much

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja chce, zeby wygral Kedzierzyn, ugral to 5 miejsce i pokazal tym, ze 5 meczowy cwiercfinal z nami nie byl przypadkiem.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i spokojne prowadzenie Mosto 1-0. 25-17 dla nas i oby tak do końca:D No ale nasi się popisali i przegrali 17-25... czyli mamy 1-1

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radomianie oddali :P 25:17 dla Czarnych i 1:1

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark:
    Ja tez mam nadzieje, ze Mostostal skonczy na 8 miejscu
    a ja chce, zeby wygral Kedzierzyn, ugral to 5 miejsce i pokazal tym, ze 5 meczowy cwiercfinal z nami nie byl przypadkiem
    Spark zdecyduj się :) :)

    Radom-Mosto 1-3
    Warszawa-Rzeszów 3-1
    tak więc spora szansa no potyczke z Politechniką o 5 miejsce...
    I hate Bayern soooo much

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    eee tamto to powiedzialem pod wplywem chwilowych emocji, a tak to przeciez wiadomo, ze nigdy nie zyczylem Wam zle;-)


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za duzo emocji w ostatnim czasie udzielilo sie wielu osobom :) Dobrze, ze chlopaki wygrali, jescze tylko jeden mecz i pozostanie walka o 5 miejsce i puchary. A w przyszlym sezonie kto wie, ale to juz zalezy od budzetu klubu. Moze jak prezio zrezygnowal z fotela lidera SLD w K-K wyjdzie to klubowi na dobre :)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po nędznym początku sezonu obecnie gra Mostostalu naprawdę może się podobać i wierzę, że jeśli w klubie uda zatrzymać się podstawowych zawodników to przyszły sezon może być naprawdę dobry i to już od początku rozgrywek. A wywalczenie prawa do gry w Pucharach w przyszłym sezonie byłoby jeszcze tylko dodatkową mobilizacją dla klubu.

    Może mi ktoś przybliżyć jak wygląda sprawa kontraktów w Mosto, to znaczy kto ma jeszcze ważny kontrakt na przyszły sezon?
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapi,Marcel, Serek, najprawdopodobniej Demon będą wolni za miesiąc natomiast Oczko,Małecki,Jarosz i Kurek mająjeszcze obiwiazujace kontrakty. Reszta (Nowak, Bakumovski) chyba mają 1+1 ale prosze tego (jeszcze)nie brać za pewnik
    I hate Bayern soooo much

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchciku a masz jakieś informacje co będzie z Bakmukovskim? początek sezonu miał słaby ale już choćby w meczu przeciwko Skrze w PP był najlepszy z Mostostalu i zastanawiam się co zrobi z nim klub.

    W meczu z Jadarem ponoć ponownie najlepszy Jarosz, on i Kurek za rok, dwa mogą grać jak Świder i Papkin w najlepszych latach.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mosto-Radom sobota 15 prawdopodobna transmisja na Polsacie ( zalezy jak inne mecze półfinałowe tzn Jastrzebie-Olsztyn)
    I hate Bayern soooo much

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Ponad tysiąc widzów na trybunach zgromadził w Kędzierzynie-Koźlu derbowy mecz w piłkarskiej C klasie, gdzie Chemik podejmował RTS Rogi.
    Fani Chemika, klubu reaktywowanego przez samych kibiców jesienią ubiegłego roku, zadbali o widowiskową oprawę spotkania.
    Były więc chóralne śpiewy, flagi, race. W 70. minucie meczu doszło do kuriozalnej sytuacji. Sędzia musiał przerwać na chwilę spotkanie, bo piłkarze, zamiast grać, podziwiali show swoich fanów.
    Do Kędzierzyna-Koźla przyjechała nawet 50-osobowa grupa kibiców z Jastrzębia, zaprzyjaźnionych z miejscowym klubem. "

    www.gazeta.pl

    Jak widac kibice Jastrzebia trzymaja z Chemikiem a nie Mostostalem. Gdyby nie mecze z Jastrzebiem to takiej frekwencji nie mialby zaden mecz Mostostalu w tym sezonie w PLS.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy do jasnej "cholery" ktos moze cos z tym "czlowiekiem" zrobic bo mnie krew zaleje, ten osobnik po raz kolejny prowokuje i tylko czeka na slowna konfrontacje. Wiecznie szuka dziury w calym.

    Baranie jeden to sa nesze sprawy, pilnuj swojej sali gimnastycznej i serii B. Powtarzam po raz n-ty nie wcinaj sie qurwa miedzy deser a zakaske. Zrozumiano?

    Chcesz sie wypowiedziec o meczu, prosze bardzo ale delikatne tematy Chemika, Jastrzebia etc. nie powinny Ci obchodzic. Nie masz zielonego pojecia co i jak wiec zamknij usta i sie nie odzywaj w tej kwestii.

    bez odbioru

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widac uszat wyluzowal i zaczyna pisac slowem polskim a nie "lacinskim".

    To co napisalem a wlasciwie zacytowalem pochodzilo z "Gazety Wyborczej"

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat O.K. ale Twoj durnowaty komantarz ktory nijak ma sie do rzeczywistosci, to jakas pomylka. Jak juz pisalem o wielu kwestiach nie wiesz nie rozrozniasz GKSu od Borynii, nie wiesz jak jest z Chemikiem, jaki ma Mosto-Chemik uklad, Kedzierzyn-Jastrzebnie, nie wiesz ze czesc z nas byla Chemikowcami, nie wiesz ze mostostal to Chemik, nic nie wiesz ! wiec na co ten komentarz? Liczysz ze jakis malolat Cie zbluzga?

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce się kłócić ale seozn się kończy i czy ktoś wie kto zostanie na następny sezon albo odejdzie a może ktoś wie kto wpadnie:D Prosze o ODP:) Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys mongole !!
    Nie wiesz to nie pisz Mostostal ma zgode z Jastrzębiem (siatkówka ) Chemik ma zgode z Jastrzębiem (Piłka Nożna)
    I juz tak KURDE sie nie napinaj tlyko przyjedź na nasz mecz podejdź i powiedz to wszytsko co piszesz w twarz a nie na forum !!

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pi±te miejsce bedzie najprawdopodobniej przed nami mecz z czarnymi w pi±tek u siebie.
    P.S. Piłka nożna to nie temat na forum siatkarskie.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mosto, bez bluznierst. wyedytuj swoj post. To bez sensu. Juz pisalem co i jak..jak facet chce pisac-jego sprawa.
    Co do transferow. Primo, sezon sie nie zakonczyl, secondo, niestety jestesmy (forumowicze) ostatnimi osobami ktore dowiedziec powinny sie o transferach, takze wrzuccie na luz i dajcie ludziom pracowac..

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostawcie Borysa w spokoju. Mały człowieczek ze swoimi kompleksami i zaściankowością nie zasługuje na zainteresowanie. Myślę, że wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borys,jako zes jest znawca w kazdym temacie, szczegolnie kedzierzynskim a i w swiatku kibicowskim nieziemsko obyty, jedziesz po nas jak furman po kobyle, napisz prosze kolego z forum z kim wy ( Stal, azs, nto czy jak sie teraz nazywacie) macie tzw kibicowskie zgody? Tylko nie pisz ze z Odrą Opole bo oni sraja na was, a Prudnik nie ma ekipy wogole, bo smialo mozna sobie hulac tam w szalach Mosto.

    Bez napinki licze na odpowiedz.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sobote bedzie rowniez przeprowadzona akcja organizowana przez klub kibica pod haslem "OPRAWA" bedziemy zbierac kase zeby na naszej hali bylo kolorowo i milo na meczach ! bedziemy zbierac na oprawy meczowe na ten jeszcze jak i nastepny sezon !
    liczymy na was :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartek Kurek: http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldLeague/2007/Teams/VB_PlayerDB.asp?No=115806
    Oj żeby tak już było zawsze:D Pozdro

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po raz kolejny niekotrzy probuja udawac bardziej rozgarnietych w sprawach kibicowskich niz sa.

    uszat, pisze sie Chemikiem a nie Chemikowcem - to raz. Moze i jezdziles kiedys na mecze ale to bylo dawno i nieprawda - to dwa. Na lini Mostostal - Chemik jest tak ze dzialacie sobie dopoki nie przeszkadzacie nam - to trzy. A na temat zgody z Jastrzebiem to sie w ogole nie wypowiadaj, bo to nie ty ja przebijales, nie znasz okolicznosci jej zawarcia a siejesz farmazon

    a ty swider tak sie nie woz, o zadnych ekipach nie pisz bo ty nawet w Kedzierzynie nie mozesz chodzic w szaliku hehe.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radomianom wychodziło i wchodziło dzisiaj wszystko. Oby nie zostało im to do jutra.
    Wolałbym żeby to było wyrachowanie i chęć zarobienia w niedzielę na biletach bo dzisiaj była na widowni taka pustynia jak nigdy.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osa jutro totalnie nikogo nie będzie:D Pozdro

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczorajszy mecz był parodia siatkówki z obydwu stron.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po raz kolejny niekotrzy probuja udawac bardziej rozgarnietych w sprawach kibicowskich niz sa.

    uszat, pisze sie Chemikiem a nie Chemikowcem - to raz. Moze i jezdziles kiedys na mecze ale to bylo dawno i nieprawda - to dwa. Na lini Mostostal - Chemik jest tak ze dzialacie sobie dopoki nie przeszkadzacie nam - to trzy. A na temat zgody z Jastrzebiem to sie w ogole nie wypowiadaj, bo to nie ty ja przebijales, nie znasz okolicznosci jej zawarcia a siejesz farmazon

    a ty swider tak sie nie woz, o zadnych ekipach nie pisz bo ty nawet w Kedzierzynie nie mozesz chodzic w szaliku hehe.
    Uszat jezdzil, ja jezdzilem....
    Myslalem ze jakis rok temu zostalo ustalone z T. jakie zasady obowiazuja...
    Smiem twierdzic ze Ty zgody tez nieprzebijales...
    poza tym wewnetrzne spory mozna wyjasniacv na PRV a nie na forum bo to bezsens.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat, pisze sie Chemikiem a nie Chemikowcem - to raz. Moze i jezdziles kiedys na mecze ale to bylo dawno i nieprawda - to dwa. Na lini Mostostal - Chemik jest tak ze dzialacie sobie dopoki nie przeszkadzacie nam - to trzy. A na temat zgody z Jastrzebiem to sie w ogole nie wypowiadaj, bo to nie ty ja przebijales, nie znasz okolicznosci jej zawarcia a siejesz farmazon
    Po pierwsze pisalo by sie Chemikiem gdybys byl studentem chemii. Po drugie to czy i kiedy jezdzilem niema tu chyba zadengo znaczenia. Majac 7 lat jezdzilem sobie qurwa na Odre Kozle...
    Po trzecie, komu to "pozawalasz" dzialac? Tym 5 dziadkom z deseczkami i 10 dwunastolatkom? Ja Cie qurwa prosze...
    Na temat zgody bede sie wypowiadal bo ta zgoda jest i owszem ja jej nie zawieralem ale o czym to swiadczy? Ergo: dziwny tok rozumowania.
    Pokaz no mi palcem te farmazony!

    W ogole jak swider napisal byly jakies ustalenia, ale co chwila ktos musi sie wychylic z szeregu, to albo sa osoby decyzyjne i grupa trzyma linie albo jest qurwa samowolka.

    Rzeczywiscie przeniesmy sie na prv, bo to nie temat na publiczen forum.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal lepiej niz rok temu...o 5 z Resovia

    Mostostal-Radom 25-22, 25-18 25-20
    stracilismy Jarosza (miesnie brzucha) za tydzien zagra Marcel z Sovia
    wg radio Park Kubacki życzy sobie pozostawic cały skład na przyszły sezon.

    wg mnie 14 osób to za duzo, chyba tener bądz Sobierajski nie mieli na mysli Karzova,Kozłowskiego i Serafina. reszta ok
    I hate Bayern soooo much

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!!!

    Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zarówno mecz o 5 jak i o 7 miejsce będzie rozgrywany dwa razy na terenie rywala?

    Jak podaje siatka.org mecz o 5 miejsce:

    5.05. 2007
    Resovia-Mostostal (wg. mnei ten mecz ma być w Kędzierzynie)
    11.05.2007
    Resovia- Mostostal

    Tak samo Politechnika ma dwa mecze u siebie.

    Nie wiem, czemu tak jest ale być może ktoś zmienił zasady w tym roku.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka w tym logika??, mam nadzieje że Witek zwyczajnie coś po swojemu gaworzył. Przeciez jesli pozostawią taki skład to po co nam 3 rozgrywających, 4 środkowych (z czego Karzov i Domonik to cieniasy a Świechu jedna wielka niewiadoma). Według mnie nalezy zastawic sidła na jakiegoś dobrego środkowego. Profesor Nowak gra w bloku jak z nut, a Domonik zablokuje jak go trafią (taki syndrom Januszkiewicza), Karzow nie błyszczy w bloku a zagrywkę ma jak babcia Gienia. To minimum zakupów, bo na pucharu (oby) trzeba jeszcze na przyjęcie kogos komu nie drżą ręce, pozatym według mnie nalezy do końca rozwiązqać sprawę Serafina, w klubie niewątpliwoe się zadomowił ale pożytku z niego raczej nie ma.
    Sumując Kozłowski, Domonik, Karzov, Serafin out, in => środkowy i doświadczony odbierak.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejsza gra Zapletala była bardzo słaba. Tak wielu niedokładnych wystaw w jednym meczu jeszcze nie widziałem albo za szeroka wystawa - za antenkę (wtedy Bartek i Gienek atakowali bokiem do siatki i tylko po skosie)
    nie w tempo wtedy atakujacy ze skrzydeł "wracali" po piłkę, na środku wystawy na wysokość taśmy. Tylko dzięki umiejętnościom atakujacych i bardzo słabej postawie zawodników z Radomia nie było z tego powodu tragedi.
    W sumie zagraliśmy jedną 7 cały mecz, na niezłym poziomie, wynik cały czas pod kontrolą, mało błędów własnych i koszmarna gra zawodników z Radomia szczególnie S. Pęcherza - musi to być ulubieniec trenera bo był 8 zawodnikiem Mostostalu.
    Co do składu na przyszły sezon - moje typy:
    Marcel, Zapi, Serek, Karzov i Domonik (chyba) out.
    Marcel po pierwsze musi odejść aby jeszcze cokolwiek się rozwinąc bo zostając ani on ani klub nie będzie miał żadnego pożytku. Za Serka jakiś utalentowany junior do ogrania się, Karzov nie ta liga, Domonik co sezon to słabszy (podobnie jak Marcel), Zapletal bardzo chimeryczny może i solidny rzemieślnik ale to jednak chyba za mało - tym bardziej że jest J. Oczko

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapi jak dla mnie może zostać:D Marcel tak dobrze grał bo pewnie był ktoś z Olsztyna zobaczyć jak gra:D:D Serek dziękujemy idź klepać do nysy czy gdzie tam chcesz:) Kozi sorki ale też na I lige, Karzov wraca do Radomia, no i z Domonikiem tez chyba się mozna pożegnac bo chłop jest cieńki:) Niech idzie do Wawki czy gdzie tam. Czyli tak: Potrzebujemy 2 atakujących(1?) Bo niewiadomo gdzie Jarski będzie grał(atak czy przyjęcie) Czyli albo 2 atakujących lub 1 atak i 1 na przyjęcie + 2 dobrych środkowych. Może Czarnowski z Olsztyna albo Gawryszewski z Czewy:P No zobaczymy co Kaźik Wszechmogący zrobi:) Pozdro

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do składu na przyszły sezon - moje typy:
    Marcel, Zapi, Serek, Karzov i Domonik (chyba) out.
    Marcel po pierwsze musi odejść aby jeszcze cokolwiek się rozwinąc bo zostając ani on ani klub nie będzie miał żadnego pożytku. Za Serka jakiś utalentowany junior do ogrania się, Karzov nie ta liga, Domonik co sezon to słabszy (podobnie jak Marcel), Zapletal bardzo chimeryczny może i solidny rzemieślnik ale to jednak chyba za mało - tym bardziej że jest J. Oczko
    Z informacji z kręgów zbliżonych do szefostwa klubu:
    Marcel, Kozi, Świechu i Eugen? out. Za tych trzech lub czterech jeden porządny atakujący. Jak nie z PLS to ktoś z zagranicy.Kontrakt chcą przedłużyć z Nowakiem, Domonikiem i Zapim. Karzov najprawdopodobniej zostanie wykupiony z Radomia. Młodzież,Oczko, Mierzej i Małecki zostają, co do Serka brak odpowiedzi. Do trenera zresztą też.
    Jak będzie faktycznie przekonamy się w lipcu.:)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nam liberoooooooooooooooooo potrzebny

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta libero?! Mierzej jest dobry:D I spoko koleś z niego:)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cypis, dobre masz wieści. He, he...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •