Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: SPEEDWAY TURBO SLIDERS - SUPER GRA ŻUŻLOWA

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach

    SPEEDWAY TURBO SLIDERS - SUPER GRA ŻUŻLOWA

    Speedway Turbo Sliders

    Hit !! Takiej gry jeszcze nie było, gra żużlowa z możliwością grania przez internet!!

    Speedway Turbo Sliders (w skrócie STS) to gra żużlowa, w której sterujesz motorkiem. Jest to trochę inna gra niż popularne kreski (Zuzel 2001), ponieważ w tej grze przesuwa się obraz jak jedziesz i główną zaletą jest to, że można grac nią przez internet !! Prosty system gry przez internet bardzo ułatwia granie. Niesamowita zabawa, niesamowita rywalizacja, 100% grywalność :)

    LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA GRY: http://www.speedyshare.com/943976248.html

    Obecnie tworzymy ligę STS-a, liga dostępna jest pod adresem: www.gryzuzlowe.pl/sts/ . Jeśli gra Ci się spodoba, to zapraszam na forum (www.gryzuzlowe.pl/sts/forum/) do wpisania się w odpowiednim dziale, że poszukujesz klubu :) Z pewnością znajdziesz klub, jeżeli będziesz trenował, każdy z nas zaczynał uderzając często w bandy, a teraz kilku z nich można porównać poziomem jazdy w STS do takich żużlowców jak Jason Crump, Leigh Adams lub Tomasz Gollob. Obecnie mamy 12 kolejkę w ekstralidze i 1 lidze (na 14 kolejek zasadniczej + 6 Play-Off) i 13 kolejkę w 2 lidze (na 22 możliwe). Serdecznie zapraszam do zabawy, wiele osób gra w tą grę (mamy w lidze 28 drużyn, więc około 400 graczy). Mecze rozgrywane są zgodnie z tabelą żużlową z roku 2003 (6+2rez i 3 nominowane). W naszej lidze startuje również kilku zawodników z Anglii i bodajże dwóch Szwedów !!

    Oprócz tego, w naszej lidze prowadzimy również ligę 2vs2 (dwóch na dwóch i 15 biegów), a także Ligę Miast, czyli mecze takie jak w lidze, tylko, że drużyny składają się z danych mieszkańców danego miasta. Wspomóż swoje miasto w tych rozgrywkach !!

    A oto linki prezentujące filmiki z STS-a:
    http://rapidshare.com/files/2103078/ZPRT_vs_FT_15_bieg.wmv.html (2,5 MB)
    http://www.youtube.com/watch?v=NR9m8vdLfDQ
    http://www.youtube.com/watch?v=ulnP57TtUeM


    Dołącz do zabawy już teraz !! Ściągnij grę i zarejestruj się na forum już teraz !! Nie zwlekaj, to najlepsza gra na internecie od lat !!


    /edit:
    Drugi link do ściągnięcia gry STS PL:
    http://www.sendspace.com/file/rwy2nt

    Oraz trzeci link:
    http://www.speedyshare.com/678191673.html



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie. Co ta gra ma wspólnego z zuzlem ?
    Bo ostatnio postanowilem ja przetestowac i jedyną cechą wspolną z zuzlem jaka zauwazylem jest ksztalt toru.
    Pozatym gra jest BEZNADZIEJNA, posiada tak odrazajace minusy ze az mnie serce zaczelo bolec na sama mysl ze ludzie sie ta gra zachwycaja.....co wiecej uwazaja ja za najlepsza gre zuzlowa.....SKANDAL !!!!!!!
    Oto minusy tej gry jakie dostrzeglem po objechaniu 2 okrazen:
    - Start- swiatelka ktore w rownym odstepie czasu sie zapalaja niczym w formule 1. Tak wiec bez obaw gracze refleks nie bedzie wam potrzebny po kilku startach z zamknietymi oczami bedziecie mogli ruszac z pod tasmy

    - Jezeli znudzi wam sie jazda po torze to zaden problem tu nie ma band ani kraweznikow mozecie jezdzic gdzie dusza zapragnie

    Nie chce juz mi sie myslec nad nastepnymi minusami poniewaz te ktore wymienilem CALKOWICIE OSMIESZAJA ludzi ktorzy sie fascynuja ta gra.

  3. Powrót do góry    #3
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Oj mylisz się urbanek i to bardzo...
    Po pierwszy dniu mówiłem tak samo i usunąłem grę z dysku. Jednak po jakimś czasie namówił mnie kolega i gram w STS do dnia dzisiejszego, a obecnie jestem w 32 najlepszych zawodników w Polsce i czekam na półfinał.

    Im dłużej będziesz grał tym bardziej gra Ci się spodoba. Wielkie emocje podczas meczy i fajna zabawa, szkoda, ze czasami przeradza się w chamstwo.

    Startuje się z dwóch rzędów i na znak świateł ponieważ jest to mod od gry F1_TS. Refleks się przyda i to nie raz.

    Jak jest się debilem to się jeździ gdzie popadnie, w lidze za takie rzeczy są kary więc na meczach ligowych nikt tak nie robi.


    To, że tobie się ta gra nie podoba to nie znaczy, że jest beznadziejna, a jak ta uważasz to pozdrawiam twoją mamę :)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak masz problem do mojej mamy to sie mozemy niedlugo spotkac pod puchatkiem i rozstrzygniemy ta kwestie cioto ******.
    A co do gry to sam dodales kolejny jej ogromny minus ze startuje sie w rzedach. No ja nie wiem jak mozna ta gre wogule zuzlem nazywac.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BUahahahahahaha urbanek buahahahaha Ty to mnie zawsze rozpierdzielasz tymi postami :D
    No wiec tak, jak sobie smigasz sam, moze i nie czujesz tego co dzialo by sie jezdzac w 4 ;)
    Nie czujesz kompletnie realizmu ? Ze musisz obrac taka technike, tor jazdy zeby nabrac predkosci itd. o wyprzedzaniu przeciwnika nie mowie bo jeszcze pewnie nie jezdziles z kumplami . Jest kilka motorow i one sie "zdziebko" roznia od siebie, kazdy tor ma inna sciezke jazdy i Ty w tym widzisz jakies minusy ? Zauwazyles roznice np. miedzy kreskami a STS'em ?
    Urbanek, rpzespij sie z tym, i nie wyzywaj innych uzytkowników forum :)

    pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apropo wyzywania to nie ja zaczalem. Jestem na tym forum od bardzo dawna i nie zdazylo mi sie zaczac z kims klotni nawet gdy poglady sa znacznie odmienne...
    No roznice widze miedzy kreskami a sts-em i zostaje zdecydowanie przy zuzlu2001 (bydgoszcz).
    A no i wlasnie kaczor jesli chodzi o realizm to ta gra ma bardzo maly, a dla mnie jako wielkiego fanatyka zuzla bledy typu brak band i mozliwosc jazdy po trawniku wewnatrz toru poprostu odstraszaja

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A no i wlasnie kaczor jesli chodzi o realizm to ta gra ma bardzo maly, a dla mnie jako wielkiego fanatyka zuzla bledy typu brak band i mozliwosc jazdy po trawniku wewnatrz toru poprostu odstraszaja
    Wiesz dlaczego tak jest ? Jesli sciezka jazdy jest np. przy krawezniku, dajmy na to Torun, to jesli zawodnik sie wpierdzieli w trawe to wiadome ze zostaje wykluczony, i po to nie ma np. tej trawy co sie odbijasz np. jak w kreskach :) . Bandy nie ma dlatego, ze jak ktos o nia zachaczy, to nie odbija sie i przeszkadza w jezdzie innym, tylko tak jakby "wlatuje w dmuchana bande" :) to jest wszystko zeby innym zawodnikom nie przeszkadzac w jezdzie. Sproboj sobie pojedzic z kumplami w 4 i powiedz jak sie podobalo :)

    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Urbanek wskaż mi zdanie/słowo gdzie obraziłem twoją mamę... Czytam, czytam swoją wypowiedź i nie mogę znaleźć...

    Korzystasz z tego forum by powyzywać sobie czy umawiać się na "spotkania"? Nie ten adres.
    Po wpisie widzę, że masz pewnie 13-14 lat choć może się mylę.


    Wg. mnie Kreski "chowają" się przy STSie...
    Kaczor już napisał dlaczego nie ma betonowego krawężnika czy band z siatki więc na ten temat nie będę się rozpisywał.

    Co do popularności STS to na nowym forum zarejstrowanych jest prawie 500 użytkowników w przedziale wiekowym od 9 do 35 lat a to chyba o czymś świadczy.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Minusy

    * start z 2 rzędów
    * fizyka jazdy motoru odbiega troszkę od jazdy prawdziwego bika
    * brak mozliwosci startowania z komputerem
    * Za bardzo zroznicowane tory geometrycznie jesli chodzi o dlugosc czy szerokosc lukow

    Plusy

    * Mozliwosc gry przez internet
    * Warunki na torze zaleza od stadionu (nie ma tej samej sciezki na kazdym obiekcie)
    * Grafika torow przypomina stadiony rzeczywiste
    * Internetowa Liga Żużlowa w ktorej moga brac udzial zawodnicy z calego swiata
    * Mozliwosc wykonania wszystkich atakow jakie widzimy w sporcie zuzlowym

    Kazda gra posiada plusy i minusy ale porownujac do kresek to mniej minusow znajdziemy w STSie.

    Urbanek przyzwyczailes sie do Kresek dlatego wyskakujesz z ta banda a czy zawodnik w sporcie zuzlowym jak najedzie przednim kolem na trawe to zostaje od niej odbity niczym od bandy ? badz zatrzymany ? niee ;]. Co do startu to sie z toba zgodze jedyny minus jaki podales ;]

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2006
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gra jest fajna ale jakos jeszce nigdy nie przejechalem biegu bez lagu . Dlatego nie ma sensu smigac w ta gre chyba ze macie 2MB lacze :P

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale nie podawajcie smiesznych przykladow ze zawodnik sie odboija w kreskach od kraweznika bo jesli ktos gra z ta opcja wlaczona to jest poczatkujacym amatorem chyba. Oczywistym jest ze sie nastawia ze jest wykluczony.
    No ten wjazd na trawnik to mozna jeszcze faktycznie darowac ale z tymi bandami i startem to jest nie do wybaczenia

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postanowilem jeszcze raz zainstalowac ta gre i dluzej w nia zagrac. No gra rzeczywiscie zauwazylem teraz ma tez swoje plusy i gdyby nie te cholerne bandy i start z 2 rzedow (ODRAZAJACE) to gra jest naprawde dobra. Ma przede wszystkim bardzo duzy wybor torow. Fizyka jazdy rowniez jest dobra.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2005
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie trzeba miec neta 2 megowego. Wystarczy stabilne lacze interentowe. Mi starczalo kiedys 128 kb/s i nie mialem lagow, a moj ziom kiedys na 64kb/s smigal i bylo good

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2005
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje początki byłt podobno jak urbanka... po sciagnieciu gry "ale syf".Jednak z biegiem czasu gra po sieci dawała tak sporą frajdę ,że smiem twierdzić ze jest to zdecydowanie najlepsza gra zuzlowa.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie tylko zastanawiam czy da sie cos zrobic z tym zeby wszyscy startowali z jednego rzedu...?

  16. Powrót do góry    #16
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Nie. Były już takie próby ale potrzeba było kodu źródłowego od twórców gry F1_Turbo_Sliders bo jak wiadomo STS jest "tylko" modem od tej gry.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie jest tak bardzo odstraszajace... wkoncu dobry zawodnik potrafi wygrywac z 4 pola czyli drugiego rzedu ;)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ale 4 pole w zuzlu nie koniecznie oznacza najgorsze

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    papciu nie rob z siebie stars :D hyhyhyhy

    Nie da sie zrobic start w lini moze w niedlugim czasie sie to zmieni ale napewno nie w STSie :)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2005
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marian buahahaha ...


  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2008
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odkopuje Temat :P zapraszam na www.stspl.eu
    Nowy sezon, nowa wersja (Start z jednej linii)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pozwolę sobie również ona odkopanie wątku:

    https://www.facebook.com/events/674316970056674

    Dla niekorzystających z FB:

    5.04 14:00 – 10.04 22:00
    Wirtualna 1. kolejka żużlowa! - #zostanwdomu


    Stadiony żużlowe zamknięte. Inauguracja sezonu przełożona. Pojedźmy więc całą 1. kolejkę żużlową wirtualnie w grze Speedway Turbo Sliders! Z każdego rozegranego spotkania przeprowadzimy transmisję na żywo.

    Po Wybrzeże Gdańsk i Unia Tarnów ŻSSA, do akcji dołączył Start Gniezno, Klub Sportowy Toruń, Stainer Unia Kolejarz Rawicz, PSŻ Poznań!

    Dogrywamy szczegóły z kolejnymi klubami, m.in. udział w meczach żużlowców reprezentujących dane kluby. W promowanie akcji włączył się Kacper Gomólski, Adrian Gała-Fanpage, Dawid Kownacki oraz Kuba Zborowski za co bardzo dziękujemy!

    Czym jest Speedway Turbo Sliders? Jest to całkowicie darmowa gra, w której zawodnicy już od 14-stu lat grają ze sobą online. Nikt nie czerpie z gry żadnych profitów, oprócz oczywiście świetnej zabawy i zawierania nowych znajomości. Mamy rozbudowany system ligowy z podziałem na Ligę Polską, w której każdy zawodnik może założyć swój zespół oraz Ligę Miast, gdzie zawodnicy reprezentują miasto, z którego pochodzą. Są również inne zawody drużynowe oraz indywidualne. Rozbudowujemy rozgrywki juniorskie, gdzie każdy nowicjusz ma szanse na ogrywanie się i zdobywanie doświadczenia w zawodach o punkty.Jako społeczność STS chcielibyśmy włączyć się do akcji #zostańwdomu i pomóc w walce z koronawirusem. Dlatego prosimy o dobrowolne wpłaty w zbiórce fundacji Siepomaga.pl, która zbiera pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt.

    Link do zbiórki -> https://www.siepomaga.pl/koronawirus

    Lokalne inicjatywy w walce z koronawirusem:

    Zbiórka na środki chemiczne dla szpitala w Rawiczu -> https://zrzutka.pl/8x76vy

    Wiele osób pierwszy raz dowie się o istnieniu STS-a. Jak zacząć? Zapraszamy do naszego tutoriala: https://www.youtube.com/watch?v=XsLzXwD_VHw

    Zachęcamy do śledzenia naszych kont na Facebooku oraz Twitterze
    Facebook: https://www.facebook.com/stspl.eu
    Twitter: https://twitter.com/stspl_eu
    Kontakt e-mail: radaspeedwayturbosliders@gmail.com
    Zachęcamy kolejne kluby oraz zawodników, aby dołączyli do akcji! Prosimy o wzięcie udziału w wydarzeniu, "lajkowanie" oraz udostępnianie!
    www.sts-pl.eu
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Dużo czasu jest, więc chyba warto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •