Pokaż wyniki od 1 do 43 z 43

Wątek: Kto nowym trenerem Jastrzębskiego Węgla !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto nowym trenerem Jastrzębskiego Węgla !!!

    Zarząd KS Jastrzębski Węgiel SA informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 05.03.07r. w drodze pełnego porozumienia, postanowiono zakończyć umowę z trenerem Ryszardem Boskiem. Decyzja ta została podjęta wspólnie, w trosce o dobro klubu.Strony postanowiły nie komentować podjętej decyzji. Zarząd Klubu informuje, że nazwisko nowego trenera poda w najbliższych dniach.-zrodlo strona JSW



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Barbolini albo Chiappini.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda. Bosek jest jednym z nielicznych polskich trenerów, którzy wykazują się odwagą, konsekwencją, ale i cierpliwością. Warsztatowo również niewielu mu dorównuje. Zarządowi zabrakło tej cierpliwości.

    Zobaczymy, czasami taki wstrząs jednak pomaga, niezależnie od jakości następcy. Oby trafił się jak najlepszy.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym sezonie zmiana trenera się opłaciła. Zobaczymy jak będzie w tym. Ja tam źle Jastrzębiu nie życzę, ale jeszcze teraz w środę całe to zawirowanie mogło by się na nich odbić niekorzystnie :).

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym sezonie zmiana trenera się opłaciła
    Tak, tylko, że w zeszłym sezonie Jastrzębie nie oddało na 6 miesięcy do kadry swoich 4 najlepszych zawodników. To zasadnicza różnica.
    Poza tym o ile mnie pamięć nie myli, a nie myli, w zeszłym sezonie do zmiany doszło pod koniec roku, a dokładnie 30 grudnia, tymczasem teraz mamy 5 marca, gdyby ktoś nie zauważył. To również kolejny istotny "drobiazg" w tej sprawie.
    Wtedy do play-off było daleko, teraz mamy je na wyciągnięcie ręki.
    Innym ważnym szczegółem jest fakt, że wówczas JSW zwolnił cudzoziemca, a zatrudnił znającego temat Polaka, tym razem jest odwrotnie.
    Na jakiej podstawie opieracie wasz optymizm?
    Ja widzę same minusy zwolnienia Boska, uważam, że z czasem ten zespół zacząłby grać. Rozumiem, że jak ktoś daje 10 baniek to chce złota jeszcze przed sezonem, ale tak nigdzie nie ma. Brakło wam cierpliwości, taka jest prawda, a wystarczyło zaczekać, JSW pewnie wygrałby w Kędzierzynie, później powalczyłby ze Skrą i kto wie?
    A tak, przyjdzie nowy trener, nim pozna who is who będzie po lidze, co gorsza, myślę, że również po medalu, a skoro tak pewnie znowu bedą zmiany w Jastrzebiu i tak w kolko.
    Przetlumaczcie działaczom, że cierpliwość jest największą z cnót, a wtedy macie szansę cele zrealizować. A na razie to widze, ze co niektorzy tam zachowuja sie jak maly Zdzisio, ktory kolejke elektryczna albo autko resoraka chcialby miec juz, a jak nie to juz ich nie chce, juz by chcial malpke na druciku albo konika bujanego.

    Programowo nie lubię Bełchatowa, ale mądrości działaczom tego klubu trudno odmówić. Po sezonie 2003/2004 kiedy z niezłą ekipą nie awansowali do finału, ba, nie zdobyli nawet medalu po porażce z Częstochową, działacze zostawili Mazura, dali mu szansę, wzmocnili zespół i dwa sezony cieszyli się ze złota. W Jastrzębiu coś "pierdnie" i już trzeba przestawiać, zmieniać, kombinować. Bez sensu.
    A tak na marginesie, strzelili sobie samobója, bo póki Bosek ma w stajni większość jastrzębskich "koni" mieli pewność, że nie zechce ich transerować dalej. Teraz nie był bym tego taki pewny. Po sezonie może nastąpić masowa wyprzedaż. Szymański na pewno tęskni za Częstochową, Kadziewiczowi znudził się małomiasteczkowy klimat, tradycyjnie wymieni się rozgrywających, a z Murkiem za milion złotych nikt nie będzie chciał kontraktu przedłużyć.
    No i sam Bosek zapewne zechce przenieść swoje zabawki gdzie indziej.

    Tym bardziej więc nie rozumiem optymizmu kibiców z Jastrzebia i nadziei, że nowy coś zmieni. Zmieni, ale pod warunkiem, że dostanie zespół przed sezonem, a nie pod jego koniec, tyle w tym temacie.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A więc jedank Ryszard Bosek został zwolniony zobaczymy jak dalej potocza sie losy Jastrzebian pod wodzą nowego trenera.Osobiście myśle ze ze zwolnienie mBoska powinniśmy jeszcze zaczekać ale jak widać cierpliwośc działączy sie skończyła.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skopiowałem mój wpis z wątku nt. meczu Mostostal - KS JW:

    źródło: gazeta "SPORT" z dnia 05.03.2007
    sport.info.pl

    Jastrzębie z Włochem!
    Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, od wtorku siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą pracować z nowym trenerem. Ryszarda Boska zastąpi na stanowisku Włoch - jeden z kandydatów na trenera "Złotek". Najprawdopodobniej będzie to albo Alessandro Chiappini, który odpadł w końcowej fazie konkursu ogłoszonego przez PZPS, albo Giuseppe Cuccarini. W grę może wchodzić także kandydatura Lorenzo Micellego, Angiolino Frigoniego lub Massimo Barboliniego


  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnością niedostepny dla naszej reprezentracji kobiet przed zakończeniem ligi włoskiej Chiappini rzuci nagle robotę u lidera ligi z półwyspu apenińskiego i zrobi to wszystko dla Jastrzębskiego Węgla :) Już prędzej uwierzę w bezrobotnego Diaza.

    Kto się w ogóle podpisał pod tym artykułem w "Sporcie" ??

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pewnością niedostepny dla naszej reprezentracji kobiet przed zakończeniem ligi włoskiej Chiappini rzuci nagle robotę u lidera ligi z półwyspu apenińskiego i zrobi to wszystko dla Jastrzębskiego Węgla :) Już prędzej uwierzę w bezrobotnego Diaza.

    Kto się w ogóle podpisał pod tym artykułem w "Sporcie" ??
    Nie skopiowałem całego swojego wpisu :) Było jeszcze:
    Tak więc zobaczymy jutro czy to jest prawda czy tylko plotka... ;)

    A pod tym artykułem nikt się nie podpisał, tylko to była wzmianka na pierwszej stronie tej gazety - czyli na szybko przed drukiem "wrzucona" do gazety :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie sie wydaje, ze nie tak latwo Jastrzebiu bedzie znalezc nowego trenera.
    Z polskich nie widze kandydata, bo nikt nie jest glupi i nie zamierza wchodzic w torfowisko z plecakiem wazacym 100 kg, to po pierwsze.
    Po drugie nikt nie lubi gasic pozaru kiedy trzy czwarte domu sie zjarało.
    Chyba wystarczajace powody. Trener ktoremu sie nie uda bedzie spalony. Zaraz odezwa sie eksperci: Z takimi gwiazdami i nic nie osiagnal. No wlasnie, dawno mowilem, ze zbyt duza konstelacja moze oslepic:)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2005
    Postów
    103
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tylko, że w zeszłym sezonie Jastrzębie nie oddało na 6 miesięcy do kadry swoich 4 najlepszych zawodników. To
    argument nie do zdarcia np olsztyn : bakiewicz, zagumny, grzyb, mozdzonek, a oprocze tego lambourne dla usa

    wiec naprawde to argument doskonaly w jastrzebiu przerabiaja taka sama sytuacje co w olsztynie rok temu i ciezko mi jest uwierzyc ze jest innaczej

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myśle ze nie pozbyli by sie Boska gdyby nie mieli juz kogoś na jego miejsce ba nawet myślę że on juz był i to przed sobotnim meczem bo pan Grodecki jest zbyt cwany żeby teraz musiał szukać trenera na szybko

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały albo Wagner (junior, of course).
    Wspaniały jest lepszy, bo jak już wspominałem, dobrze się wkleja w kalendarze drużyn (teraz wytną twarzyczkę Boska...):-)
    A tak przy okazji: ten gość w kapeluszu na jednej z flag KK Jastrzębia to przypadkiem nie Bosek? Jak nie, to kto?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ty sie tak uczepiles tego Wspanialego? Na okraglo walkujesz jak i gdzie wkleili jego gębę. Masz z tego jakies korzyści czy po prostu nie lubisz Wspaniałego?
    Nie widze jaki to ma zwiazek z funkcja I trenera JSW. Wiadomo, ze Waldek nie zrezygnuje z cieplej zwiazkowej posadki i nie wpakuje sie w niepewny interes w Jastrzebiu.

    Mevlana o czym ty mowisz? Porownujesz Bakiewicza ktory zagral pol meczu na mistrzostwach swiata, Grzyba ktory wlazl na pare pilek i Mozdzonka ktory nie zalapal sie do skladu do Plinskiego, Kadziewicza, ktorzy wystapili we wszystkich meczach oraz Szymanskiego, ktory tez sobie pogral na mistrzostwach.
    No chyba oczywiste, ze maja prawo byc zmeczeni i miec dosc siatkowki. Zwyczajnie nastapilo zmeczenie materialu.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mevlana o czym ty mowisz? Porownujesz Bakiewicza ktory zagral pol meczu na mistrzostwach swiata, Grzyba ktory wlazl na pare pilek i Mozdzonka ktory nie zalapal sie do skladu do Plinskiego, Kadziewicza, ktorzy wystapili we wszystkich meczach oraz Szymanskiego, ktory tez sobie pogral na mistrzostwach.
    No chyba oczywiste, ze maja prawo byc zmeczeni i miec dosc siatkowki. Zwyczajnie nastapilo zmeczenie materialu.
    bez znaczenia.... kazdy z tych gosci przeszedl kilkumiesieczny cykl przygotowan plus podroze etc. Oczywiscie mecz to dodatkowe obciazenie lecz nie decydujace w tym przypadku...

    Podroze, kilka miesiecy poza drozyna i ciezkie treningi to napewno wychodzi teraz a zmeczenie widac po wszystkich klubach, ktore oddaly zawodnikow.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały odpada. Gdyby chciał się bawić w trenerkę to by to robił dalej w Olsztynie gdzie miał ofertę po sezonie żeby zostać. Tym bardziej teraz kiedy w mediach jedzie po nim Niemczyk i m.in. wypomina mu właśnie to.

    To musi być jakiś bezrobotny trener. Zarzucało się Boskowi "lekką" rękę, to może zastąpi go "twardoręki" Jarosz ? :) /to tylko moja fantasmagoria/. Nie byłoby wielkiego zdziwienia gdyby to był Cuccarini.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Włoch Tomaso Totolo według nieoficjalnych źródeł ma zostac trenerem 5 druzyny PLS .Ciekawe ile w tym prawdy iczy jest to prawdziwa pogłoska?:d

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomaso Totolo

    I hate Bayern soooo much

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SportoweFakty piszą, że trenerem będzie Tomaso Totolo, drugi szkoleniowiec reprezentacji Włoch, który .... nigdy nie prowadził drużyny jako pierwszy.
    No to Jastrzębie (a właściwie prezes) ma polot jeszcze większy niż Mostostal. Jakoś cienko widzę w tym sezonie dlasze losy tej drużyny.


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam, żeby brać w ciemno Grzegorza Wagnera. Gość młody, ambitny z charakterem i jak dla mnie talent trenerski. Bosek był za miekki dlatego wyleciał, bo warsztatu mu odmówić nie można. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie finału bez (jak dla mnie) głównego kandydata do złota. Najlepiej żeby to był finał Jastrzębie - AZS częstochowa :) A co do drugiego coacha Włoch...drugim w Mostostalu był Kubacki, w Częstochowie jest Panas, w Jastrzębiu Dejewski...do czego zmierzam; Asystentami trenera moga i z regóły są niezbyt wysokiej klasy trenerzy, albo tacy na dorobku. Wątpie żeby był to lepszy wybór od Jarosza, Wagnera czy nawet Wspaniałego. Czas pokaże, ja mam nadzieje, że Jastrzębie dla dobra ligi i jej poziomu się podniesie...

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tylko, że w zeszłym sezonie Jastrzębie nie oddało na 6 miesięcy do kadry swoich 4 najlepszych zawodników. To
    argument nie do zdarcia np olsztyn : bakiewicz, zagumny, grzyb, mozdzonek, a oprocze tego lambourne dla usa

    wiec naprawde to argument doskonaly w jastrzebiu przerabiaja taka sama sytuacje co w olsztynie rok temu i ciezko mi jest uwierzyc ze jest innaczej
    tylko ostatnio Olsztyn za dobrze nie gra, wiec w tym momencie dowodzisz ze mistrzostwa swiata wypompowaly medalistów.
    A piatek Olsztyn gra z Czestochową w Hali Polonia i wtedy bedzie okazja by potwierdzic slabiutka forme AZS-u Olsztyn. Wygrana z Jastzrebiem? To bylo nic... porazka ze skra i stracony punkt z Radomiem potwierdzaja prawdziwa dyspozycje tego zespolu. Roznica tkwi jednak w tym, ze wy mieliscie mniej szczescia i tyle.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    porazka ze skra i stracony punkt z Radomiem potwierdzaja prawdziwa dyspozycje tego zespolu.
    Co to za "dziwna" argumentacja ? W świetle tego co piszesz to dopiero Częstochowa musi być w żenującej formie. Porażka ze Skrą, Chemikiem i wygrana dopiero po pięciu setach z kiepsko grajacym Jastrzębiem.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko ze Olsztyn i Jastrzebie wpadaja dolek w najwazniejszym momencie ligi, a Czestochowa slabo grajac przez wiele kolejek wreszcie łapie właściwy rytm i zdaje sie, że chyba to mnie bardziej cieszy. Kiedy wszyscy ekscytowali sie dobra gra Olsztyna czy Jastrzebia i smiali z porazek Czestochowy nikt nie zakladal, ze role sie odwroca, a jednak tak sie dzieje, kryzys dotyka nie tylko JSW,ale tez Olsztyn, zreszta przekonamy sie o tym w piatek w Czestochowie.
    Wiec z kolei ja nie rozumiem Twojej argumentacji.
    Przepraszam, ale wolalbym zeby moj zespol slabiej gral na poczatku i w srodku a nie na koncu rozgrywek.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam, ale wolalbym zeby moj zespol slabiej gral na poczatku i w srodku a nie na koncu rozgrywek.
    A jaką to ja argumentację przedstawiłem ? Że dokładnie na takich samych 'wywodach' Vica pokazałem że Częstochowa wypada gorzej niż Olsztyn i w ten sposób udowodniłem ich absurdalność ?

    W piątek też się o niczym nie przekonamy, bo prawdę mówiąc Olsztyn ma takie same szanse na pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej jak Częstochowa na drugie i nie muszą gryźć parkietu za wszelką cenę. Prawdziwe granie będzie dopiero na początku maja i tam wyjdzie cały potencjał wszystkich zespołów.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    Po sezonie może nastąpić masowa wyprzedaż. Szymański na pewno tęskni za Częstochową


    Albo i Sosnowcem...ale to tak nieoficjalnie.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2007
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ty sie tak uczepiles tego Wspanialego? Na okraglo walkujesz jak i gdzie wkleili jego gębę. Masz z tego jakies korzyści czy po prostu nie lubisz Wspaniałego?
    Nie widze jaki to ma zwiazek z funkcja I trenera JSW. Wiadomo, ze Waldek nie zrezygnuje z cieplej zwiazkowej posadki i nie wpakuje sie w niepewny interes w Jastrzebiu.
    A nie sądzisz że to lekki obciach dla niego? Gdyby wycięli twoje wypowiedzi z tego forum i podkleił się pod nie jakiś Mizerny, to może nie byłaby taka wielka sprawa, ale w przypadku trenera Złotek to uważam za zwykłe draństwo i chamstwo. Mógł - jeśli czuł taką potrzebę - zrobić tę mistyfikację bardziej subtelnie.
    Co do drugiej kwestii: jakoś mu dali dyspensę w tamtym roku na prowadzenie AZS Olsztyn, więc pewnie i w tym by sobie poradził żeby posadkę zachować.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie, ze obciach, ale Ty caly czas o tym mowisz, wiec myslalem, ze to moze jakas osobista wycieczka:)
    Ale OK.
    Co do wypowiedzi hvara, pozwole sie z Toba znowu nie zgodzic. Mozliwe, ze mecz w Czestochowie miedzy AZS-ami o niczym nie rozstrzygnie, ale na ile znam oba zespoly, wiem, ze podejda do tego meczu na maksa. Nie wierze, by Olsztyn kombinowal i szykowal sie juz do play-off.
    Jest jeden, ale za to najwaniejszy powod dla ktorego zagraja na powaznie - wszystko wskazuje na to, ze obie druzyny spotkaja sie w polfinale. Beda wiec chcialy sprawdzic w bezposrednim meczu kto i na co moze sobie pozwolic. Nie wierze aby cokolwiek ukrywali, kalkulujac, ze karty odkryja w polfinale.
    Dwa pierwsze miejsca sa juz rozdane, pytanie tylko czy 1 bedzie Skra czy Olsztyn.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do wypowiedzi hvara, pozwole sie z Toba znowu nie zgodzic. Mozliwe, ze mecz w Czestochowie miedzy AZS-ami o niczym nie rozstrzygnie, ale na ile znam oba zespoly, wiem, ze podejda do tego meczu na maksa.
    Ja (nie)stety Olsztyn znam.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Czestochowa slabo grajac przez wiele kolejek wreszcie łapie właściwy rytm
    Kiedy wszyscy ekscytowali sie dobra gra Olsztyna czy Jastrzebia i smiali z porazek Czestochowy nikt nie zakladal, ze role sie odwroca
    leandrao
    Czestochowa wygrała dopiero pierwszy mecz po dwóch porażkach a ty już obwieszczasz ze kryzys minął, poczekaj z tym przynajmniej do piątku jak stukniecie Olsztyn to wtedy możesz się chwalic. A tak jedna jaskółka wiosny nie czyni.
    Szkoda mi ze z Jastrzebia odszedł Bosek, ponieważ uważam ze jest dobrym treneremtylko ma troche pecha. Co zaś się tyczy nowego trenera to ja bym widział tam Felczaka ale władze Jastrzebia chyba sie zdecydują na obcokrajowca.
    ____________
    POZDRAWIAM

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualn...63ee41257e4686
    Grodecki:
    Rozmawialiśmy też z jednym Polakiem, ale nam odmówił. Na dziś pierwszym trenerem jest Leszek Dejewski, ale tak nie musi być podczas środowego meczu z Mostostalem
    Ciekawe KTÓRY z Polaków...
    I hate Bayern soooo much

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poleganie na opinii 19 latka z małym móżdzkiem troszeczkę jest chyba nie na miejscu.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oficjalne info.:
    Zarząd KS Jastrzębski Węgiel SA informuje, iż nowym trenerem drużyny został Tomaso Totolo

    źródło: www.ksjastrzebskiwegiel.pl

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam,że rozmawiali z Grzegorzem Wagnerem. Dobrze,że został :):)
    A swoją drogą to ładnie przepity był Bosek na ostatnim meczu z AZS :D dramat!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam,że rozmawiali z Grzegorzem Wagnerem. Dobrze,że został :):)
    A swoją drogą to ładnie przepity był Bosek na ostatnim meczu z AZS :D dramat!
    To nie Wagner !!!

    Pozdro

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oświeć nas.

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie Jarosz albo Swiderek.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słyszałam jeszcze - Grzesiu Ryś.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc mnie nie przekonuje gosc ktory jeszcze rok temu był statystykiem w Veronie walczącej o utrzymanie. To chyba jeszcze większy anonim niż nasz Częstochowski Brooking, ktory tez byl asystentem - Sallingera.Zobaczymy jak Jastrzębie na tym wyjdzie...

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz będzie asystentem Murka, Kadziewicza, Plińskiego. W sumie wcale nie degradacja.
    A na powaznie, ciekaw jestem jego debiutu telewizyjnego. Włoch był podobno już na olbrzymiej hali Jastrzebia, dobrze ze Mosto gra na nowym obiekcie bo italianiec dostałby klaustrofobii.
    Jakimi językami włada? Ciekawe jak sie będą komunikować. Cóz, a mówiło się,że Jastrzębie ma "samograja"
    3 trenerów z zagranicy w wielkiej czwórce.Stawiam Tolka Banana, tzn na Mazura
    I hate Bayern soooo much

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zamiast zmieniać cyklicznie trenera tym paniczykom - zmieniłabym im od czasu do czasu salę treningową na taką, których pod ręką mają niemało...
    Ubrać towarzystwo w strój treningowy: flanelowa koszula, drelichowe portki i kurtka, onuce, kalosze i kask - i przegonić toto przez takie malownicze miejsce na poziomie 800 m pod ziemią, gdzie parkiet zastępują podkłady kolejowe z dziurami między nimi, a kiedy chce się lekko zmienić pozycję - wali się łbem w przesuwającą się kilkanaście cm wyżej taśmę... Uff... Zeźliło mnie...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Pan Tomaso Totolo jest już po debiucie w naszej lidze :) Debiut w roli trenera udany bo zwycięski, ale ile jego zasługi w tym zwycięstwie? Trudno ocenić ;) Na jedną rzecz zwróciłem uwagę (przed TV), tzn. ten "gość" żyje grą zespołu i bardzo spontanicznie reaguje na akcje meczowe :) Zobaczymy co będzie dalej, po jednym meczu nie ma co oceniać jego umiejętności jako pierwszego trenera. Dopiero po kilku rozegranych meczach będzie można dokonać jakiejkolwiek oceny jego pracy.

    Tomaso Totolo podpisał kontrakt do końca sezonu, i jak sam powiedział po zakończeniu tego sezonu wraca do Włoch.

    źródło: siatka.org - Tomaso Totolo: Nie zostanę w Polsce długo
    Klub w którym będę pracował chciałby rozmawiać o mojej przyszłości w nim, ale myślę, że tak się nie stanie, że nie zostanę w Polsce na dłużej, również dlatego, że otrzymałem wiele interesujących propozycji tutaj, we Włoszech - odpowiedział podczas spotkania w Weronie z dziennikarzami, Tomaso Totolo.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Totolo chyba jednak bierze pod uwagę możliwość dłuższego 'pobytu' w Polsce:

    źródło - siatka.net - http://www.siatka.net//index.php?opt...ą,sporo,pracy

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właściwie z pierwszymi wnioskami o pracy nowego trenera będzie trzeba sie wstrzymać do meczu Jastrzębia ze Skrą, jednak i on nie będzie miarodajny. Każda zmiana trenera wnosi jakieś ożywienie w poczynania zespołu, zawodnicy chcą się pokazać, następuje fala entuzjazmu. Większej oceny będzie można dokonać po finale Pucharu Polski.
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •