Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 555

Wątek: Mostostal -Jastrzebski Węgiel, decydujące starcie

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal -Jastrzebski Węgiel, decydujące starcie

    W najbliższą środe siatkarze Mostostalu po dwóch zwycięstwach stana do boju z ekipa, która prezentuje się w oczach kibiców i zurnalistów poniżej oczekiwań.
    Jastrzebie było na dobrej drodze do odbicia sie i walki o 3 lokate przed faza playoffs, niestety dla jastrzebian, Częstochowa postawiła zbyt trudne warunki.
    Ostatnia szansa na zajecie trzeciej lokaty po rundzie zasadniczej staje przed zawodnikami Boska juz w tym tygodniu.
    Jastrzebie gra ze słabszym odsiebie personalnie zespołem i aby choć na moment "odpocząc" od utyskiwań nad swoją nieskuteczną grą, musiwygrać w Kedzierzynie za trzy punkty.

    Mostostal wciąż nie jest pewien zajęcia miejsca w playoffs, choć tylko splot niekorzystnych wyników mógłby odsunąc ekipę Kubackiego od rozgrywki o najlepsze 8 lokat w PLS.
    Jakakolwiek zdobycz punktowa taką pewność dacpowinna, co więcej może oznaczać realną szanse na 6 miejsce i starcie w playoffs z ekipą,która zajmie 3 plac; a patrzącna tabęlę, jesli Jastrzebie zgubi punkt to nie powinno zajac 3 lokaty.
    Mostostal gra coraz lepiej, mniejse pole manewru na ławce wpłynelo mobilizująco na druzynę ale nie zapominajmy że po drugiej stronie stana medaliści mistrzostw świata, to że nie do końca zgrani i troszke na bakier z formą to inna sprawa..
    Seta Mostostal spokojnie jest w stanie ugrać z Jastrzebiem,cos więcej byłoby niespodzianką.
    Kibice w Kędzierzynie niespodzianke przezyli już w sobote w meczu z Resovią..
    Pzregrać mozna, dla mnie waziejsza będzie wygrana za min. da punkty z Jadarem w sobote
    Typ 1-3

    I hate Bayern soooo much

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Obie drużyny raczej nie spotkają się w pierwszej fazie PO.
    Mosto mimo zaległego meczu i trudnego kalendarza sovii raczej nie wskoczy na 5 miejsce,
    a i reaktywacja JW w chwili obecnej mało realna.
    Myślę, że karty zostały rozdane, a spotkać możecie się dopiero w finale PO:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Mostostal rozpoczal juz marsz w gore tabeli? Czy to byl chwilowy zryw. Mam nadzieje ze to pierwsze i zespol z K-K w kazdym meczu na parkiecie zostawi conajmniej serce.
    Niema odpuszczania ze to jest Skra PZU czy inny zespol trzeba walczyc do ostatniej pilki. Z drugiej strony dla Ryszarda Boska to raczej mecz ostatniej szansy na utrzymanie posady. W ostatnim meczy sil starczylo na 2 sety czy tym razem wystarczy na wiecej? Wkoncu od 3 v-MS i dwoch wielokrotnych reprezentantow Murka i Iwanowa powinno sie wymagac duzo wiecej niz 4-5 miejsce....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Murek i Iwanow mają swoje lata i jak się zasapią to nikogo to nie powinno zdziwić:)
    Dziwi mnie to,że kondycja decyduje, bo przecież taki as jak Murek to powinien z palcem w d omijać blok Resovii czy nawet Częstochowy.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    bo przecież taki as jak Murek to powinien z palcem w d omijać blok Resovii czy nawet Częstochowy.
    Rozumiem, że przespałeś miniony weekend:)
    Za nazwisko czy wysokość kontraktu punktów nie dają.
    Na szczęście:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Murek i Iwanow mają swoje lata i jak się zasapią to nikogo to nie powinno zdziwić:)
    Dziwi mnie to,że kondycja decyduje, bo przecież taki as jak Murek to powinien z palcem w d omijać blok Resovii czy nawet Częstochowy.
    Co do lat to akurat w tej kwestii bym sie nie zgodzil przeciez Murek ma dopiero 30 lat nie robmy z niego starego dziadka bez przesady ale jeszcze no w poprzednim sezonie to moze nie ale jeszcze rok wczesniej byl podstawowym zawodkiem reprezentacji czy ona az taki postep zrobila? Jest na tyle profesjonalista napewno ze umie o siebie zadbac przeciez z nie jednego pieca chleb jadl.
    Natomiast Nikolay ma 35 lat niecale ale jak pokazal min K.Stelmach ze mozna grac dobrze duzo dluzej.
    Od takich zawodniow wymaga sie wiecej i to duzo wiecej.
    Ivanov juz od poczatku sezonu wydaje mi sie ze nie moze sie zgrac z druzyna a Dawid nie moze do siebie dojsc po kontuzji.
    Moze mysleli ze uda sie medal ugrac na stojaco.
    Nasza liga niejest az tak silna jak sadza komentatorzy ale poziom napewno sie poprawil juz niema tylko zawodnikow z krajow sasiednich typu slowacja czechy. Przyjezdzaja do nas zawodnicy ktorzy wiedza o co chodzi w tej grze moze ti niesa takie slay jak Giba Dante Fei and whatever. Poziomu oni napewno nie zanizaja
    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdopodobnie mecz z Mostostalem zagramy już z nowym trenerem. Jak donosi dzisiejsza gazeta Sport trenerem Jastrzębskiego Węgla będzie Włoch!
    źródło: gazeta "SPORT" z dnia 05.03.2007
    www.sport.info.pl

    Jastrzębie z Włochem!
    Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, od wtorku siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą pracować z nowym trenerem. Ryszarda Boska zastąpi na stanowisku Włoch - jeden z kandydatów na trenera "Złotek". Najprawdopodobniej będzie to albo Alessandro Chiappini, który odpadł w końcowej fazie konkursu ogłoszonego przez PZPS, albo Giuseppe Cuccarini. W grę może wchodzić także kandydatura Lorenzo Micellego, Angiolino Frigoniego lub Massimo Barboliniego
    Tak więc zobaczymy jutro czy to jest prawda czy tylko plotka... ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zobaczymy z jakim trenerem do Kędzierzynia przyjada chłopcy z Jastrzębia:) Sądzę, że z taką grą jaką pokazaliśmy w Sobotę z Resovią nasi chłopcy są w stanie powalczyć nawet o 3 punkty przy obecnej formie "Ptaków" jest to relane.:) Nieważne kto ile ma lat, ważne jest to kto ma jaką formę. Formę jak widać mają od niedawna siatkarze z Kędzierzyna i to oni powinni powalczyć o wygranie:) Szansa na wygranie meczu jest ogromna, gdyż jeśli z wygramy za 3 punkty to zrównamy się z Jastrzębiem punktami (JSW ma zaległy mecz ze Skrą i wątpię żeby wygrał) i wtedy być moze mamy realne szanse na zajecie 5 placu:) Jeśli wszyscy nasi zawodnicy pokażą taką grę jaką pokazali z Resovią to o wynik się nie boję. Mam nadzieję, że kibice nie zawiodą swojego ukochanego klubu i dopingować będą tak jak to czynili w ostanich meczach a siatkarze noszeni dopingiem wygrają ten mecz:)
    Typ 3:1

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal pokazal ze moze grac lepiej niz dotychczas. chociaz zabraklo z powodu kontuzji Jarosza "niewiem czy bedzie grac w srode" to jednak i tak sie moga poradzic.
    Moj typ 3-2 dla mostostalu.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyż jeśli z wygramy za 3 punkty to zrównamy się z Jastrzębiem punktami (JSW ma zaległy mecz ze Skrą i wątpię żeby wygrał) i wtedy być moze mamy realne szanse na zajecie 5 placu
    na razie to walczymy o utrzymanie, no może o 6lokatę...a JSW wciąz ma szanse na 3 plac, dlatego mżna powiedzieć, ze to zapowiedz pierwszej rundy playoffs.
    I hate Bayern soooo much

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moi drodzy mnie sie wydaje ze przeceniamy nasze ostatnie dwa zwyciestwa. Owszem ciesza mnie niezmiernie jednakze nie mozna mowic tutaj o jakiejs fenomenalnej formie. Wygralismy mecz z Rzeszowem ktory jak wodac od 3 kolejek jest w dolku. Pokonujemy Wroclaw ktory jest od nas potencjalnie o 2 klasy slabszy, no i w koncu PRZEGRYWAMY z Politechnika ktora do 10 kolejki nie blyszczala, ba byla jednym z dotychczasowych rozczarowan. Nie chcialbym zeby ktokolwiek posadzil mnie o umniejszanie ostatnich dwuch zwyciestw, ale patrzac na sytuacje zupelnie realnie nie osiagnelismy nic nadzywczajnego. Zaepol w koncu zredukowal ilosc popelnianych bledow a tym samym darowanych na srebrnej tecy przeciwnikowi punktow. Mniej wiecej zaczal MOstostal grac to czego bysmy od niego oczekiwali, to jednak powtarzam nie jest jeszcze zadnym wyznacznikiem stalego progresu formy.
    W srode pryzjdzie sprostac nie tylko Jastrzebiu jako druzynie z wkieloma znakomitymi ztawodnikami ale rowniez jako zeslopowi z urazona duma, zespolowi ktory jest niczym ranny wilk, krwawi ale to krwawienie moze wywolac tak jego oslabienie jak i wewnetrzna zlosc i chec odkucia sie. Nie mozemy zapominac z kim przyjdzie Mostostalowcom grac, nie sa to chlopaki pokroju Martina Sopko czy Ola Januszkiewicza, nie sa to sredniacy z Rzeszowa a naprawde klasowi zawodnicy.
    Do czego jednak daze...mierzmy sily na zamiary. Jesli ugramy z Jastrzebiem punkt bedzie dobrze, na tym etapie wygrzebywania sie z dolka bylo by to dla nas niewatpliwie bardzo korzystne. Nie wykluczam oczywiscie mozliwosci ugrania tych punktow dwuch a moze i trzech ale...
    Juz nie raz churaoptymizm wpedzal nas w depresyjne nastroje gdyz raz po raz musielismy przelykac gorzka pigulke porazki. Zalezalo by mi na tym zeby ten entuzjazm ktory obudzil sie na hali w K-K nie ulecial w powietrze niczym balonik po po nastepnym mniejszym lub wiekszym rozczarowaniu.

    Moj typ realny to 2:3, serce by chcialo 3:1:) Ale z 2:3 tez bede sie cieczyl.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie uszat nie ma się co podniecać wygrana z Gwardią czy zdziesiątkowną Resovią. To fakt zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie ale... w środę zobaczymy czy jesteśmy zagrac jeszcze raz tak samo dobrze lub lepiej. Przeciwnik bedzie duzo silniejszy i na papierze i w realu (mimo zawieruchy personalnej).
    Ewentualna wygrana z Jastrzębiem potwierdzi wysoka formę szykowaną na play-off i możliwosć walki o złoto ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]czy zdziesiątkowną Resovią.

    Nie podniecam sie ale chciałam Itaj nadmienić ze gralismy tez bez Małeckiego i Jarosza .
    A tak własciwie to Resovi brakło tylko Pilarza , bo tych dwóch to praktycznie rezerwa .Luka od czasu do casu wchodził na parkiet .
    Pozdrawiam i do srody

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ewentualna wygrana z Jastrzębiem potwierdzi wysoka formę szykowaną na play-off i możliwosć walki o złoto
    ja wiem,że z 8 miejsca złoto tez mozna zdobyć ale czytając takie opinie to wolałbym aby Mosto conajwyżej punkt zdobyło we środę :)
    Wygrac z Radomiem za min 2 punkty, w Bydgoszczy ugrac punkt, Ze Skra urwac seta, a potem moze uda się powalczyć, czytaj, rozegrac bdb spotkania, wygrać choć jedno, w ćwierćfinale, obojetnie z kim. No a na deser wygrac rywalizacje w playoffs o...5 plac.Puchary. Będę ukontentowany w 100procentach.
    Wiem, że cięzko sobie wmówić, że playoffs o miejsce 5 to bardzo wazny i zacny cel, szczególnie po odpadnięciu z walki o medale lecz takie sa realia.
    Niechciałbym aby sprawy ptoczyły sie jak rok temu, niewiele ludzi, chęci do grania po stronie chłopaków itd...

    Duzo zdrowia na przełomie marca i kwietna, tego mozemy sobie wszyscy życzyć
    PS To nie ejst problem Mosto, ze Sovia zagrała tak jak zagrała, ZAWSZE gra sie tak jak przeciwnik pozwala i najpierw trzeba samemu zagrac dobrze..
    Mostostal może nie grac o najwzsze laury ale w sobote chłopcy sami sobie "spaprali" sprawę, postawili wysoko poprzeczkę, pokazując, że mozna grac az tak dobrze.
    Ciekaw jestem dokładnych statystyk :)
    I hate Bayern soooo much

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal moze jeszcze w najlepszym przypadku zdobyc 15 oczek chyba ze jakims cudem wygraja z Skra
    A Jastrzębie równierz moga zdobyc 15 oczek nie liczac meczu z Skrą

    Statystyki:
    Jastrzębie jest na piątym miejscu i ma 20 punktów rozegrał 46 setów z czego 25 wygrał, a przegrał 21
    Mosto jest na szostym miejscu i ma 17 oczek. Rozegrał 48 setów z czego 21 wygrał, a 27 przegrał
    statystyki sa lepsze dla Jastrzębia,ale mosto zaczyna grac coraz lepiej.
    Mostostal ma wielkie szanse zeby wygrac poniewaz dzisiaj wybrali trenera Jastrzębia.
    Mój typ 3-1 dla mosto.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    czy zdziesiątkowną Resovią.

    Nie podniecam sie ale chciałam Itaj nadmienić ze gralismy tez bez Małeckiego i Jarosza .
    A tak własciwie to Resovi brakło tylko Pilarza , bo tych dwóch to praktycznie rezerwa .Luka od czasu do casu wchodził na parkiet .
    Pozdrawiam i do srody
    No tak Łuka to rezerwowy ? ciekawe, jeden z najlepszych zawodników Resovii pierwszej rundy, a że ostatnio jest rezerwowym to powód choroby, teraz kontuzji.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ewentualna wygrana z Jastrzębiem potwierdzi wysoka formę szykowaną na play-off i możliwosć walki o złoto
    ja wiem,że z 8 miejsca złoto tez mozna zdobyć ale czytając takie opinie to wolałbym aby Mosto conajwyżej punkt zdobyło we środę :)
    Nie weim dlaczego jesteś takim pesymista gralismy świetnie a jeszcze nie było Małeckiego i Jarosza jak zauważyła CZar.
    Gdybyśmy tak grali to FF był by nasz...
    Oj kuchcik kuchcik

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuchcik tak pisze bo jego typy rzadko kiedy sie sprawdzaja, ot cala tajemnica jego filozofi... i mam nadzieje ze tak pozostanie:)

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuchcik tak pisze bo jego typy rzadko kiedy sie sprawdzaja, ot cala tajemnica jego filozofi... i mam nadzieje ze tak pozostanie
    co masz z tym na myśli?
    przecierz mowi prawde Jastrzębia jest w tym sezonie bardzo dobre ale moze jest szansa ze wygraja za trzy punkty

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie zagra z bardzo dużą determinacją ponieważ będą chcieli pokazać się nowemu trenerowi, coś mi się wydaje że będzie wygrana za 3 pkt dla "Ptaków"

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piotras a mnie sie wydaje ze jak zagraja ptaki emcz sezonu to sami siebie pokaza w dziwnym siwetle, bedzie to oznaczac iz specjalnie rpzegrywali przeciw boskowi

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale to co, to mają niby zagrać na pół gwizdka?

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie weim dlaczego jesteś takim pesymista gralismy świetnie a jeszcze nie było Małeckiego i Jarosza jak zauważyła CZar.
    Gdybyśmy tak grali to FF był by nasz...
    Oj kuchcik kuchcik
    Jak wróci Kondzio i Jarosz to chłopaki moga znów zagrac gorzej hehe.
    Cóz, pesymista zemnie, fakt w większości przypadków nie trafiam wyników ale i takmam lepszy rozrzut niz niektórzy przesadni optymiści.
    Mosto ma grac przynajmniej tak jak w sobote przeciwko śłabej ekipie z Rzeszowa z którą powinnismy toczyć wygrane boje o 5plac.
    Jak zagraja tak jak w sobote a jastrzebie wygra to znaczy, że aksa wywalona na jastrzebskie transfery to nie pieniądze wyrzucone w błoto.

    Zespół J-bia poprowadzi się sam ( z małą pomocą Dejewskiego i Włocha)ciekawi mnie tylko od ilu dni Totolo jest w Polsce.. (też słyszałem, że od weekendu..)
    I hate Bayern soooo much

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zespół J-bia poprowadzi się sam ( z małą pomocą Dejewskiego i Włocha)ciekawi mnie tylko od ilu dni Totolo jest w Polsce..
    Z wiadomości, które docierały do nas, to można było usłyszeć (przeczytać), że Totolo był na meczu z AZS-em Cz-wa.

    Mam przeczucie, że dziś nastąpi przełamanie "fatalnej passy" naszej drużyny i wygramy. A wygramy za 3 pkt. ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek! zaczynasz byc nudny...kazdy zespol czy to Skra czy Mostostal czy Bydgoszcz gra o mistrzostwo Polski, po to jest ta liga po to kupuje czy sprzedaje sie zawodnikow. Rownie dobrze mozna by sie przed sezonem umowic ze ci maja potencjal na miejsce trzecie a ci na siudme to takie miejsca zostana im odgornie przydzielone. Kazdy moze tak wygrac lige jak i spasc, to sa tylko ludzie. Owszem porownywalnosc potencjalow lezy w naszej gestii, ale nikt niekomu nie moze wmowic ze ma nie wioerzyc w dobra postawe swojego zespolu bo...przeciwnik jest potencjalnie silniejszy.
    Nie zebym byl zwolennikiem popadania w skrajnosci, poprostu umiarkowana wiara w dobra gre jest najzdrowsza i najlepiej sprzyja calej tej zabawie.


  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał, powiedziałem że:
    Mosto ma grac przynajmniej tak jak w sobote
    I tak do końca sezonu, każdy mecz. Nie wazne z kim i oco. Pokazali że umieją, więc prosze mi tak grać
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak się gra nie zależy tylko od chęci i umiejętności. Najczęściej zależy też od umiejętności przeciwnika. Zawsze się mówi, że gra się tak jak przeciwnik pozwala.
    Należy życzyć Mostostalowi, żeby to on nie pozwolił dzisiaj Jastrzębiu na wiele :). Albo trzeba się modlić, żeby Jastrzębie pozwoliło nam na coś punktowego.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hihi, Skra bedzie miala ciezka przeprawe z Jastrzebiem w play off, natomiast Mosto gra na miare swoich mozliwosci, mecz w sumie znosny.
    Nowy trener Wegla przypomina mi troche pewnego czlonka zalogi z serialu Star Trek.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I po meczu.
    Spodziewałem się, że Mostostal spokojnie ten mecz wygra chociaż za dwa punkty. Spowodowałoby to zapewne marzenia tutejszych kibiców Kędzierzyna o jakimś finale w play-off...heh. A tu klops - chyba jednak przywołanie do swojego szeregu.
    Wiadomo, że Jastrzębie już nie jest w takim ciężkim dole jak ostatnio ale nie wierzę w znaczaca metamorfoze tego zespołu. Po prostu Mostostalu nie stać jeszcze na walkę z pierwszą czwórka obojętnie w jakiej byłaby formie. Sam ostatnio uległem wrazeniu ze jednak umiecie grac. Zaczelo sie od entuzjastycznie przyjetej wygranej z najgorsza druzyna PLS, ktora pewnie jako jedyna spadnie w tym sezonie - Gwardią. O ile to zwyciastwo nie bylo niczym szczególnym, to juz wygrana nad resovia, co prawda bedacą w niskiej formie i osłabionym skladzie robila wrazenie. Mało tego - doszło nawet do porówniań Mostostalu i Resovii i wskazywaniu na to, że resovia jest zdecydowanie slabsza...
    Ten mecz upewnił mnie ze potencjalnie i kadrowo stac was na spokojne utrzymanie i nic wiecej. Politechnika, Resovia, Chemik, Czarni - są obecnie w stanie was ograc i w niczym nie jestescie od tych ekip lepsi. Nawet nie urwaliście punktu zadnej druzynie z G4 w ostatnich dwóch sezonach wiec w play-off cudów nie bedzie (macie 7 miejsce na koniec). I wywalcie tego trenera bo jest załosny...
    Teraz dopuszczam scenariusz, ze zostane zjechany za to ze krutykuje wasz zespol, ale pamietam mecze finalowe z udzialem AZS i mostostalu i pojac nie moge, jak mozna zmarnować tyle tytolów mistrzowskich i uznanie w europie.
    I jeszce próbujecie szukac pozytywow, ze spotkacie sie z nami w play-off? i co? Pokonacie nas i macie strefe medalowa? Módlcie sie zeby w przyszlosci miec wzmocnienia na miare utrzymania w lidze, a do Częstochowy nawet nie macie po co przyjeżdzac...A moze nie bedziecie musieli bo takie pewne to nasze 3 miejsce nie jest.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Udany debiut trenera włoskiego liczymy rzecz jasna na dalsze sukcesy zwyscięsto nad Mosostalem 3:0 i jestesmy dalej w grze:D

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I sprawdziły się moje słowa, że Jastrzębie zagra bardzo zdeterminowane i wygra za 3 pkt :) Oby Resovia zagrała podobnie w sobotę

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko wróciło do normy :(
    Przyjmujący bez przyjęcia, atakujący bez głowy, środkowy
    bez bloku, libero bez gry w polu i do tego jeszcze bez trenera

    Jastrzębie było lepsze we szystkich elementach, choc się specjalnie nie wysilało. Pierwszy set 15:13 przegrywamy do 20 a poźniej już tylko z górki dla Jastrzębia niestety.
    Nie liczyłem na jakąś efektowną wygrana w dzisiejszym meczu ale przynajmniej na zacięta nieustępliwą walkę - zawodłem się straszliwie, masa prostych szkolnych błedów, brak zagrywki, kupa nieporozumień
    Grając z Radomiem na takim poziomie może byc ciężko wygrać seta.

    No i jeszcze ta wersja Idola na hali

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stało się tak jak przewidziałem, tzn. że wygramy za 3 pkt. Myślałem że będzie dużo więcej walki w tym meczu, a ostatnie wyniki Mostostalu mogły na to wskazywać.

    Dziś to był mecz z gatunku: lekko, łatwo i przyjemnie. Mosto walczyło tylko w pierwszym secie do stanu 19-19, a później to już była totalna dominacja Jastrzębia. Nasz blok dziś bardzo dobrze funkcjonował, w szczególności udanie w tym elemencie wypadł Pliński.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak pisał przedmówca nic nie grało dzisiaj w Mosto. Wszystko wróciło do normy.
    Kilka uwag co do kibicowania.
    Panie Serafinowicz wsadź se pan ten mikrofon w d.....
    Szlag mnie trafia jak widzę go koło klubu kibica i tkającego mikrofon raz pod bębny raz przed kibicujących ludzi. Dzisiaj przeszedł sam siebie wchodząc na sektor kibiców i podstawiając mikrofon śpiewającym fanom.
    PANIE SERAFINOWICZ - PAN JESTES OD KOMENTARZU A NIE OD KIBICOWANIA.NIE RÓB PAN WSTYDU.
    Druga sprawa - śpiewanie Szymańskiemu ŁAJZA - WSTYD
    Miałęm nadzieje że po pamiętnym incydencie jak Gelu grał jeszcze w AZs-ie wszystko zostało wyjaśnione i powiedziane.
    Kibice powinni się zastonowic czy nie nalezałoby tak zaśpiewać Naszej drużynie lub chociaż trenerowi [b]

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No na Grzesiu to chyba specjalnie wrażenia nie zrobiło, bo hulał dzisiaj jak ten Szatan:D

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba sie szymanski nie przejol bo jak mu to spiewalismy to nam pomachal :D

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale pamietam mecze finalowe z udzialem AZS i mostostalu i pojac nie moge, jak mozna zmarnować tyle tytolów mistrzowskich i uznanie w europie.
    I jeszce próbujecie szukac pozytywow, ze spotkacie sie z nami w play-off? i co? Pokonacie nas i macie strefe medalowa? Módlcie sie zeby w przyszlosci miec wzmocnienia na miare utrzymania w lidze, a do Częstochowy nawet nie macie po co przyjeżdzac
    Dziękujemy za życzenia i słowa otuchy. Gdyby nam przyszlo jechac do Cz. to damy znać z wyprzedzeniem, żeby się czasem na sześcosetowym dwumeczu nie spotkać :)

    Koń jaki jest każdy widzi, czasem kopnie, zakręci ogonem ale tak czy siak w kólko chodzic musi, taki juz jest.
    Czy ostani tydzień Mostostalu to pewnego rodzaju wysok, czy przebłysk możliwości, które ktoą gdzieą kiedyś wykrzesa od tego zespołu (z tych ludzi?)
    Bakumovski, Kurek wrócili do swojej niepewnej postawy w każdym elemencie siatkówki zapewne także przez to,żepo drugiej stronie siatki nie stali lamerzy tylko umotywowana i pod..wiona ekipa walcząca o najwyższe trofea.


    Zwazywszy na kalendarium spotkań Mosto, mój typ o 17oczkach w tym sezonie wciąż może się sprawdzić.
    Panowie, w sobotę będzie niezwykle trudno pokonac Radom, jak sie uda zdobyć punkt to można skupiac siena wwalce o mały, mały finał (5 lokata) Jesli nie ...
    jak to mówił prezes P. Cieszmy sie ekstraklasą..

    Aha, jesli mostostalowcy obchodza dziś jakieś świeto, to składamim najserdeczniejsze życzenia :)

    I hate Bayern soooo much

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Specjalnie obejrzałem drugi raz mecz w tv i powiem szczerze wyglądało to lepiej niż na sali. Jastrzębie było po prostu lepsze i to z zapasem od naszych. Ale to nie znaczy, że nasi nie walczyli. Część błędów (szczególnie u Kurka) wynikała właśnie z braku chłodnej głowy i zbytnich "chęci". Zaczęło się wszystko od kiepskiego przyjęcia. W pierwszym secie nadrabialiśmy jeszcze zagrywką i dzięki zagrywce blokiem. Potem skończyła się zagrywka, a przyjęcie dalej kulało i mecz skończył się szybko, bo nasi rozbili się o Jastrzębski blok. Nie wiem kto wylicza Bakumowskiemu statystyki, ale ma w naszej druzynie najlepsze przyjęcie chyba tylko po to, żeby nikt w niego nie próbował zagrywać - co i tak wszyscy robią. To już Kurek lepiej od niego przyjmuje.
    Najgorzej wyglądał Domonik i tu moje pytanie: Co się dzieje ze Świechowskim. Odstawić Demona na trybuny - może zacznie mu zależeć.

    Mimo wszystko jestem optymistą przed meczem z Radomiem. Ale w play-off raczej jakiejś wielkiej niespodzianki w tym sezonie nie zrobimy :(.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Specjalnie obejrzałem drugi raz mecz w tv i powiem szczerze wyglądało to lepiej niż na sali.
    Jakbym słuszał dziś swojego ojca dokładnei te same słowa
    Jastrzębie było po prostu lepsze i to z zapasem od naszych. Ale to nie znaczy, że nasi nie walczyli. Część błędów (szczególnie u Kurka) wynikała właśnie z braku chłodnej głowy i zbytnich "chęci". Zaczęło się wszystko od kiepskiego przyjęcia. W pierwszym secie nadrabialiśmy jeszcze zagrywką i dzięki zagrywce blokiem. Potem skończyła się zagrywka, a przyjęcie dalej kulało i mecz skończył się szybko, bo nasi rozbili się o Jastrzębski blok.
    Zagadza sie zawodnicy Jastrzębia są o klasę lepsi ale to nie oznacza że trzeba się połozyć i czekać na koniec meczu. Przecież w II secie gdyby po starej "znajomości" nie oddali nam kilku punktów byłaby kompromitacja
    Nie wiem kto wylicza Bakumowskiemu statystyki, ale ma w naszej druzynie najlepsze przyjęcie chyba tylko po to, żeby nikt w niego nie próbował zagrywać - co i tak wszyscy robią. To już Kurek lepiej od niego przyjmuje.
    obaj są bardzo słabi w przyjęciu ztym że Kurek jeszcze coś tam puka w ataku i jest jeszcze młody a Bakomovski dalej przewodzi (na spółke z prezesem) w kategori transferowy hit sezonu. Po cholerę Kubacki trzyma Serafina na rezerwie jak widzi że zarówno Kurek i jak Bakumovski przyjmują w buraki. Wiem ze Serafin nie jest herosem siatkówki ale przy wczorajszym fatalnym przyjęciu maógł je trochę poprawić
    Najgorzej wyglądał Domonik i tu moje pytanie: Co się dzieje ze Świechowskim. Odstawić Demona na trybuny - może zacznie mu zależeć.
    To samo pytanie zadawałem sobie od poczatku seta. Teraz małe porównanie:
    Atak - Mykola dobry, na dużym procencie, Domonik 0, atak flegmatyczny często podbijany,
    Zagrywka - Mykola 0, tak serwuja dzieci w podstawówce, Domonik nieco lepiej ale także b. słaba zagrywka
    Blok - zarówo jeden jak i drugi mają niezwykłą umiejętność unikania piłek w bloku
    Chęci do gry - Mykola duże, mocno zaangażowany, Domonik leje na grę. Jakiś czas temu gdy Kubacki zmieniał Domonika na Mykolę (bo beznadziejnej grze Domonika) Domonik zaczął coś pyskować do trenera, obraził sie i poszedł do kwadratu
    Jak dla mnie Bakumovski i Domonik bilet w jedną stronę nawet sie dołożę
    Mimo wszystko jestem optymistą przed meczem z Radomiem. Ale w play-off raczej jakiejś wielkiej niespodzianki w tym sezonie nie zrobimy :(.
    A ja już takim potymistą nie jestem. I w tej chwili trudno wskazać faworyta sobotnirj potyczki

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzebie-Mosto 3-1
    I hate Bayern soooo much

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co Jastrzębie by zrobiło bez Szymańskiego...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik bez niespodzianki.Mostostal, podobnie jak tydzień temu ze Skrą, zagrał na dobrym poziomie niecałe dwa sety. Aby nawiązywać walke z najlepszymi zespołami PLS trzeba by grać na takim poziomie min. 3 sety. Potecjał jest i trzeba myśleć jak ten "potencjał" zatrzymać w KK + dozbroić co nieco i ... w przyszłym sezonie może być nieźle. J-bie dzisiaj nic szczególnego nie zaprezentowało i gdyby nie Szymański to pewnie wynik byłby odwrotny. Ale to tylko takie gdybanie, bo w meczach o medalowe pozycje J-bie napewno będzie prezentowało się o wiele lepiej.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem co Jastrzębie by zrobiło bez Szymańskiego...
    Tzn.? Rozwiń swoją myśl..., bo dziś nie tylko on grał dobrze.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi mi o to w jakiej dyspozycji się znajduje, po raz kolejny zgarnął nagrodę dla najlepszego gracza meczu (W pełni zasłużoną, rzecz jasna). Podziwiam po prostu jego obecną formę, bo młodzieniaszkiem on już nie jest, a gra naprawdę jakby był pare ładnych lat młodszy. Druga młodość:) Chwała mu za to!
    Naprawdę jest to prawdziwy skarb dla Waszego zespołu.
    Co do reszty, fakt drużyna w końcu pokazala się z bardzo dobrej strony. Ale jeszcze przyjęcie szwankuje. Szkoda, że Yudin nie przyjmuje tak jak Murek, bo wtedy byłby naprawdę jeszcze groźniejszy, narazie błędy w przyjęciu niweluje atakiem.


    PS: Jeszcze co do Grześka, wszyscy w Polsce wiedzą, że on cały czas atakuje po skosie a mimo tego, zawsze zachowuje około 75% skuteczności. Jak to jest?:]

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibi napisał jak to wszystko wygląda i ja sie pod tym podpisuje, ale swoje 3 grosze dodam. Mecz bez stawki, bez adrenaliny, bez obciążenia - typowy sparing na wymacanie. Prawdę mówiąc to nawet nie wiadomo czy dobrze jest, kiedy sztab szkoleniowy Jastrzebi dowiedział sie z gry Mosto, że akurat Bartek Kurek tak dobrze gra, bo w zasadzie to mógł być as w rękawie Andrewa Kubackiego i taki cichy joker na mecze z Wunglem, generalnie świetnie że Marcin vel "ściana" Nowak zblokował rywali, ale oni znowu wiedzą żeby pchac sie tam, gdzie Marcin niekoniecznie zdąży przy nastepnym meczu.. itd, takie szachy ot-co. Ale w sumie w zasadzie nie można wywnioskować na podstawie tego meczu czy zagra Małecki, czy w jego miejsce Jarosz, a może zamiast Gromadowskiego Jarosz, czy zamiast Domonika, Karzov, a może jednak zagra Gienek i Małecki a Kuras i Jarosz przygrzeją ławkę..., no i jeszcze rozgrywający - niewiadoma :) dlatego mecz wyglądał jak wyglądał. Patrząc na ostatnie mecze nie mogę się nachwalić Bartka Kurka, chłopak naprawdę gra wspaniale, dobry mecz ze Skrą zagrał Gienek (chyba zajarzył w końcu że młodziez z Mosto pracuje na jego bilet w jedna stronkę do Niemiec), całe szczęście że dla słabszego ostatnio Marcela, dobre zmiany daje Kuba Jarosz (notabene szkoda że juz wrócił Małecki). Oczko dodał wigoru Zapletalowi, a Marcin Nowak gra jak przystało na najbardziej rutynowanego siatkarza Mosto - stała wysoka forma. Ostatnie mecze pokazały, że drużyna się zazębia, że walczy i że cieszy się grą. Jest to oczywiście wypadkowa tego, że gralismy kilka meczy pod rząd jedną szóstką, że do składu weszli młodzi mający troszkę szaleństwa w sobie siatkarze i ta mieszanka jest bardzo nieobliczalna. Ze Skrą przegralismy w małych punktach ośmioma punktami (wychodzi po 2 punkty na seta), z Jastrzębiem 14 ( 3,5 punkta na seta:)). Obejrzeć mecze na spokojnie, wyeliminować parę błędów, po których także stracilismy w każdym secie pewno z 6-7 punktów i można walczyć. Nie odważył bym się na ocenę trenera juz teraz, ta zostanie wystawiona po wnikliwej analizie dokonywanych zmian, reakcji na zachowanie na boisku, za ustawienie zespołu, przygotowanie i formę itp, ale po rundzie play-off. Wygraliśmy co mielismy/musielismy wygrać. Gdyby nasz zespół zatrybił wcześniej sądzę że było by 3:0 z Gwardia i komplet punktów z Polibudą. Koniec rundy pierwszej to zupełnie nieraz inna faza przygotowań zespołów, dzieki czemu być może ogralismy Resovie i walczylismy jak równy z równym ze Skra i Jastrzębiem, pozatym te wyniki to także efekt kontuzji Małeckiego, za którego z musu zagrał w pierwszej szóstce Kuba i który się sprawdził, gdyby za Eugena nie zagrał raz czy dwa Kurek, prawdopodiobie dalej grzał by ławkę i forma bez motywacji meczowej była by Serafinopodobna. Teraz jest rewelacyjna, ale może cholera trzeba było dac mu więcej pograć już wcześniej..., tak jak napisałem wcześniej, teraz już Eugen widzi, że młodziez może wyprawic go do Niemiec i sam gra coraz lepiej, czuje ich oddech na plecach, jak Małeckiego parę razy postraszy Jarosz, tez zacznie grac przyzwoiscie. To wszytsko to tzw zdrowa konkurencja i według mnie to jest przyczyna ogółu postepu Mosto.

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •