Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 555

Wątek: Mostostal -Jastrzebski Węgiel, decydujące starcie

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ahhhh... cóz to był za mecz... Emocje godne dawnych finałów z Częstochową, zarówno na parkiecie jak i na trybunach. Kolejny wspaniały mecz Bartka i Kuby J, mam nadzieję że ich dolegliwości do jutra się zaleczą. Profesor Nowak kolejny raz brylował w bloku, Konrad Małecki bardzo dobrze i odważnie, zespół ogólnie bardzo mało własnych błędów, tylko chwilowe przestoje. Potwierdza się że jak jest na parkiecie przynajmniej 3 gości, którzy walczą i punktują równo to efekt jest bardzo dobry, teraz nie mamy tylko Nowaka (początek sezonu), ale są młodzi gniewni przyzwoity Konrad i Nowak na stałym wysokim poziomie. Warto wspomniec także, że Gienek wszedł za Bartka i skończył chyba wszytskie piłki jakie dostał. Pierwszy set mógł także byc smiało wygrany, ale jak sie psuje 7 zagrywek to nie można seta wygrac, ale nie ważne. Marcel? jeden atak - jedna czapa, dwa serwy - oba zapsute (jeden nawet z ręki poza bandy), jedna próba podbicia piłki - marny efekt!! Jesli w nocy siatkarze Jastrzebskiego Wegla wypiją karnister nerwosolu to jest realna szansa że jutro cos zagrają, jak nie, to podejrzewam że wyjdzie zupełnie inna szóstka jak dziś, bo się pozbijają :) Co do Szymańskiego, to proponuje go jutro zdepresjonować totalnie, bo koleś ma miękkie kolana a jego nerwy udzielają sie Plińskiemu, Kadziewiczowi, Panu Lotto:) itd, to może ich jutro zgubić i to poza parkietem może być nasza broń:) Nasi stanowią wreszcie team. Strasznie się ucieszyłem, bo widziałem że ławka, chłopaki w kwadracie i na parkiecie stanowili monolit, byli waleczni, ambitni i zacietrzewieni, cholernie się motywując nawzajem i o to chodzi. Jutro to Hala AZOTY chyba odleci:) a wszytsko pokaże telewizja.

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z Częstochowy !!!!

    Powoli wszystko wraca do normy... ;) Na razie jeszce nic szczegolnego nie osiagneliscie, ale zycze wam wejscia do polfinalu i utarcia nosa gwiazdkom. Ponad to fajnie byloby sie spotkac w finale...

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratulacje z Częstochowy ! O to chodzi, szacunek dla młodych Jarosza i Kurka. Niech Polsat żałuje, że nie pokazał dzisiejszego meczu w TV... Ja żałuje, że nie widziałem miny Kadziewicza, Plińskiego i Szymańskiego po przegranym meczu... :) Jutro powtórka i jest pięknie!

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poziom tego meczu taki sobie ale nieprawdopodobne emocje po przegraniu I wygranego seta przez Mostostal - było juz 20:18 dla Mosto.
    Szymański jak nie przeprosi za swoją wypowiedź sprzed lat NIGDY nie będzie mile widziany. "Walka" z kibicami mu niesłuży :). Powinien też dostać zółtą kartkę bo ruszył "bić" sędzinę liniową. TT przez cały mecz miał pretensje do Bartka że się zbyt cieszy po udanych akcjach a miał ich wiele :)
    Cały zespół zagrał ambitnie nie było żadnych pretensji wewnątrz naszego zespołu. Pozostał jeden problem Marcel dywersant Gromadowski a teraz jego dokonania:
    set 2 - wchodzi na samą końcówkę piłka podbita wystawiona Marcel z siłą konia uderza w potrójny bardzo dobrze ustawiony blok - piłka wraca i łamie mu paznokcie oczywiście :(
    set 4 - wchodzi z przymusu za J. Jarosza którego łapią skurcze : zagrywka z wyskoku - siatka, zagrywka z miejsca 3 metrowy aut, jeden atak podbity, prosta piłka do podbicia od siatki wybroniona w buraki - oto dokonania "wielkiej" nadzieji polskiego ataku w/g Swędrowskiego.
    Bartek: wielki żywioł atak dziś dobry, przyjecie rewelacyjne + piekna czpa w pojedyńczymn bloku na Szymańskim,jedynie brak zagrywki,
    Zapletal bardzo dobra zagrywka - w sumie najlepsza i nas, wyjątkowe szybkie i dokładne rozegranie,
    Kuba - zagrywka tragedia, bardzo dobry atak, adważne ataki z trudnych piłek,
    libero: przyjecie w sumie dobre, III i IV set bardzo dobra gra w obronie,
    Marcin N - dziś trochę słabiej w ataku (niz ostatnio) ale dziś w bloku dobrze,
    Damian - zagrywki 0, około 80% w ataku,
    Konrad - małe wpadki (aut i atak w antenkę) ale najrówniej grający dziś zawodnik 2 świetne kiwki za kołnierz, w tym jedna w decydującym momencie,
    W końcu Ojgen :) - wejście smoka, soczyste ataki i ostatnia piłka :)

    Taktyka byle przebić jakoś piłkę na drugą stronę i czekać na błąd Jastrzębia.
    No cóż jutro najważniejszy mecz w sezonie :)

    P.S darujcie sobie jednak ten doping przez mikrofon i głosniki bo robicie wiochę. Dzis i bez tego cała hala "żyła"

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstępie gratulacje dla Mostostalu z kolejny bardzo dobry mecz oraz za awans do 1/2 finału PLS (jesteście w nim już prawie na 95%)! Najlepszym zawodnikiem według mnie był Mierzejewski - fenomenalne obrony!

    Wróciłem teraz do domu z K-K, jest tak mocno w****ion.... jak nigdy. Pieprzone gwiazdy!!! Czy to jest drużyna (KS JW)??? NIE! W co oni grają?... sam już nie wiem...

    Jutro nasi raczej nie wytrzymają presji i będzie po zawodach. Będą grać pod ciśnieniem i to się może źle skończyć. A zawodnicy z K-K po dzisiejszym meczu "poczuli" że mogą nas ograć i awansować do strefy medalowej.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z Czestochowy po raz wtóry!!!
    Spark jeszcze dwa dni temu mnie rugal za zarty o piatym miejscu Jastrzebia a tu prosze...
    Jutro potrzebna wytrzymalosc nerwowa mlodych wilkow i bedzie dobrze!

    Cala Polska kibicuje Mostostalowi jutro! :D

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wierze... jak starsznie sie mylili niektorzy kibice wegla.......
    Ja też nie wierzę ;)

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z Bełchatowa. Jeszce jutro,potem Olsztyn i Czekamy na was w finale.
    ____________
    POZDRAWIAM

  9. Powrót do góry    #144
    Użytkownik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba jutro będzie można kupić przed meczem bez problemu bilet na hali w KK ?

    P.S Kilka osób z Czewy pragnie osobiście zobaczyć jak Kadziewicz i Szymański żegnają się z półfinałem MP...

  10. Powrót do góry    #145
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje też z Warszawy. Ale będę złośliwy i wypomnę wam, że jak odsądzaliście Zapletala od czci i wiary, to nagle okazało się, że w decydującym momencie gość gra co najmniej solidnie.

    Nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu, szanse oceniam na 50 - 50, oby tylko Bartka nie łapały skurcze, w tym roku może się wykazać w meczach grupowych LŚ, a w niedalekiej przyszłości stanowić z Winiarskim podstawową parę przyjmujących. Oby tylko nie przestał się rozwijać.

    A kibicom Jastrzębia współczuję mimo wszystko. Jednakże jakie są skutki obecności Murka (za którego można było kupić mniejszym kosztem kogoś dużo lepszego) na boisku tłumaczyłem już wiele razy na tym forum... A szkoda, kolos na glinianym przyjęciu mocno się trzęsie.

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje z Bełchatowa. Jeszce jutro,potem Olsztyn i Czekamy na was w finale.
    Chyba w pojedynku o trzecie miejsce, he he.

  12. Powrót do góry    #147
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja podobno do tej jak kiedys z 2 pozycji przed PO walczyliśmy z Olsztynem.

    Tylko wtedy 2 mecze wygrane najpierw, jeden dość łatwo, drugi mniej ...
    Potem w Olsztynie "zachowanie" Nowaka i wysyłanie przez Drzyzge Divisa do Iraku ...
    Nastepnie powrót do jastrzębia na piąty mecz i najlepszy mecz w sezonie tamtym rozegrany.
    Divis jak to podkreślał trener Such był zmotywowany za cały zespół i rozegrał najlepszy swój mecz w PLS ...

    Może i teraz historią sie powtórzy ? wygramy po 5 meczu , a najlepszym zawodnikiem Szymański zostanie ? a Mosto 5 plac ?

    Jedno jest wg mnie pewne, jak jutro wygramy awansujemy.

    Chociaż na dzien dzisiejszy szanse na awans 80/ 20 dla Mosto.

    Jeśli jutro odpadnie to ostatnia nadzieje w PP, już raz Sosnowiec był naszpikowany gwiazdami i 5 plac bodajże zdobył, ale i puchar. Jak coś za tydzien walczyć trzeba o puchar i można sezon kończyć. Bo to praktycznie żadna róznica 6 a 8 miejsce ....


  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaprazamy, będzie i tak nadkomplet, bilety sie dodrukuje.
    Nie mówcie chop. Jutro Jastrzebie wygra. Gorzej zagrac juz nie moga, no chyba że któremus odije palma i dostanie czerowną.
    Mosto zagrało skutecznie ale indywidualnie każdy z nich może grac jeszcze odrobinę lepiej. trener Mosto mówił, że wsobotę będzie jeszcze większa presjacóz, nikt nie mówił że będzie łatwo.
    Byle nie odsądzac od czci i wiary Mosto jak nie przejdą Jastrzebia...

    Panu Wieśmakowi proponuję zrobić taka jazde jak kiedys w piątym meczu z Częstochową, 3 sety wytrzymał a potem sie posrał...
    Cekawe co Totolotek w prywatnej rozmowie z Plińskim osiagnie, władze Jastrzebia były zdegustowane postwa swoich zawodnikówale jasno stwierdzili, ze teraz jaja sie skończyły i trzeba spokojnie dwa razy ograc Mosto.
    Dziekujemy za szacunek.
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze całkiem niedawno w Kedzierzynie były nastoje wręcz katastofalne,niektórzy myśleli ze Mostostostal bedzie walczył z Gwardią o utrzymanie w PLS-ie, a dziś młode wilki z K-K mają drzwi szeroko otwarte na pierwszą czwórkę. Cały urok sportu, cały urok siatkówki.I love this game.
    ____________
    POZDRAWIAM

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom! Z Zapim to jest dziwna sprawa. Kiedy gra dobrze, czasami bardzo dobrze, jest naprawdę klasowym zawodnikiem. Zresztą, gra w ligach greckiej czy włoskiej, a także w reprezentacji czeskiej chyba nie były jakimś przypadkiem. Problem jest wtedy kiedy Zapi nie gra (czytaj; gra źle). A w tamtym sezonie nie spełniał takiej roli jakiej od niego oczekiwano. Także i w tym sezonie początkowo nie błyszczał. Mozna by rzec bardzo przewrotnie. Na wysoką formę Zapiego decydujący wpływ miał Jakub Oczko. Kiedy ten zawodnik pojawił się w Kędzierzynie Zapi zaczął grać! Zresztą sam Zapi przyznał, że poczuł iż ma rywala. Do tego momentu był bez konkurencji, bo trudno za taka uznać Michała Kozłowskiego. W takiej formie Zapi jest bezcenny. Podobnie zresztą jak Kondzio Małecki czy - jak go nazywają w Kedzierzynie- profesor Nowak. A jak się ma do tego Kurka i Jarosza to wygląda to całkiem nieźle. Chciałbym Ci też przypomieć, do czego zresztą też się przyznaję, że w pewnym momencie obaj stwierdzalismy na tym forum, że "problem Mostostalu nazywa się Mierzejewski". Mówiąc trywialnie, cofam co powiedziałęm na jego temat. Chłopak poprostu zaczął grać, a w obronie jest rewelacyjny. No i jeszcze jedno. Pewnie niektórzy powinni teraz chylić czoła przed panem Andrzejem Kubackim. Czapki z głów! Nie wiem co będzie jutro, chociaż chciałbym powtórzenia dzisiejszego wyniku, ale za to co już zrobili należą im się słowa pochwały. A miało byc tylko o Zapim...?

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla K-K!!!!
    co tu duzo mowic jestem zdegustowany po tym meczu bo liczylem na odwrotny wynik i rowniez twierdzę ze w jutrzejszym meczu bd szanse 80%/20% dla Mosto.......Mam nadzieje ze jutro wygramy i u nas tez ale trudno co kolwiek wiecej powiedziec a jezeli jutro przegramy to bedziemy mieli 6 miejsce..... Pozdrawiam i mam nadzieje ze Jastrzebie Wygra bo tej porazki przed cala Polska w TV bym chyba nie zniusl....... Pozdrawiam serdecznie!!

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem lekko zszokowana przebiegiem dzisiejszego spotkania, postawą chłopaków. Chcą, ale nie idzie... Nawet nie próbuję myśleć o tym, że nie awansują do 4. Musi być lepiej.

    Po drugiej stronie komplenie skłócony i zagubiony zespół z wiecznie kłócącym sie Szymańskim (chamskie zachowanie w stosunku do pani liniowej i kibiców, tak, FUCKa widziały setki osób) Plnski i Kadziewicz kłocili się zsędziami, no i Rusek ****uy dostawał od swoich "kolegów"
    Totoloprzeprowadzi rozmowe wychowawcząz Plińskim natomiast prezesostwo chce im się dobracdo kieszeni, tak w****ionych jastrzębnian nigdy nie widziałem
    Nie widziałam sytuacji z Grzegorzem, ale za to widziałam Kurka mówiącego "**********" do Tomaso Totolo... Kultura coraz większa w PLSie...

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No No No Pięknie! Rzeszów również gratuluje :)

    Ale też nie odpuszczę sobie jak niektórzy z Was wieszali psy na trenerze, Nowaku, Zapletalu itp :) Ale jak mówił jeden słynny polityk "ważne jak się kończy":)

    Szkoda że u nas sukcesy przychodziły wtedy kiedy to się na nc nie przydawało. Mosto złapało formę na najważniejszy moment !

    Gratulacje jesczez raz

  19. Powrót do góry    #154
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,589 w 782 postach
    Widok zegnajacego sie z polfinalami pajaca Kadzia to moglby byc naprawde piekny akcent na Wielkanoc... Klopot w tym, ze chyba zbyt piekny - zawodnicy z Jastrzebia doskonale wiedza w jak ch..owej sytuacji sie znajduja, a jesli ta wiedze popra wreszcie pelnym zaangazowaniem i koncentracja to dwa kolejne mecze beda ich. Mostostal i tak dokonal juz bardzo wiele. Co nie zmienia faktu ze cala siatkarska Polska trzyma jutro za podopiecznych Kubackiego kciuki :)
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #155
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja jestem pijany i szczesliwy w ten postny dzien (bogu dzieki jestem niewierzący) Kuchcik daj spokój z tym Gromadowskim chłop grał jak umiał przecież on tego nie robi złośliwie czy celowo, tak samo jak wielkim gównem okazały sie nasze przypuszczenia że mecz nr był ustawiony itd brzydze się tym że w to wierzyłem ... PRZEPRASZAM
    ZAGRALIŚMY GENIALNIE !!! przyznaje że po pierwszym secie pomyślałem KONIEC marzeń ale sie myliłem naszczęscie i wierzylem ze damy radę JUTRO WYGRYWAMY I JEST SENSACJA I KOCHAM TEN SPORT BRAWO KUREK BRAWO JAROSZ BRAWO ZAPLETAL BRAWO NOWAK BRAWO DOMONIK BRAWO MIERZEJEWSKI BRAWO BAKUMOVSKI BRAWO KONDZIO MAŁECKI i przepraszam ze w Ciebie nie wierzylem jeeeeeeeeeeeee dzisiaj jest nasz dzien kocham Was chlopaki kocham Was kibice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie widziałam sytuacji z Grzegorzem, ale za to widziałam Kurka mówiącego "**********" do Tomaso Totolo... Kultura coraz większa w PLSie...
    I tak Bartek długo wytrzymywał komentarze i prowokcjacje TT ja bym na miejscu Bartka nie wytrzymał i pierd... małemu czarnemu

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Gelu też miał wejśc w trybuny i zacząć napier* kiboli ?

  23. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak Bartek długo wytrzymywał komentarze i prowokcjacje TT ja bym na miejscu Bartka nie wytrzymał i pierd... małemu czarnemu

    co tu duzo mowic, kazdy makaroniarz to po trochu aktor i prowokator i wszystko splywa po nich jak woda. Na pewno jedno spier.... wilekiego wrazenia na nim nie zrobilo a moze dzieki temu poduczy sie koles troche polskiego.

    Dzieki mosto za wrazenia, trzymam kciuki.

  24. Powrót do góry    #159
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewniam Cie,żedziśkibice byli łagdodni dla "łajzy" bo wiemy ze go takie okrzyki mobilizuja. W kwestii otolotka, przy pierwszej wizycie w kentaki zdawał sie byc miłym człowiekiem ale postawa jego "podopiecznych" zmieniła go w typowego furiata. Takie jego prawo, cóz, sędziowie nie reagowali więc "grzechu" nie popełnił, ani on ano Gelu ani Kurek. Cóz, młody jutrosie musi bardziej cieszyc i szybciej odwracać plecami do gwiazdek.PS, i tak podziwiam tych ludzi ze majanerwy ze stali inikt nikomu nie **********.

    To Gelu też miał wejśc w trybuny i zacząć napier* kiboli
    Chester, no wiesz, Gelu, Kadziewicz,Totolo...niezła ekipa na ustawke...jednemu sie garnitur ubrudzi, a drugiemu fryzura popsuje...
    I hate Bayern soooo much

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) Szaleni!

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz, nie tak to sobie wyobrazalem, ale chyba rowniez pomylilo sie ze mna wiekszosc kibicow(oprocz Borysa i najwiekszych optymistow z Mosto). Bede kibicowal K-K w nastepnej fazie rozgrywek oczywiscie. Dobrze, ze w Jastrzebiu sa jeszcze inne dyscyplinu sportu do poogladania:-D Dzis gra GKS o 11. Jak te "pseudo-gwiazdy"(pseudo bo jedyne co maja wspolnego z gwiazdami to hiper-wysokie kontrakty) to przegraja, to reszte sezonu powinni odpracowac na kolanach na dole w kopalni. Jak odpadna to chyba juz tylko najwierniejsi beda chodzic ich ogladac, bo ja bede mial to juz w dupie.

    Za taka kase co wladowali w ten klub to bysmy mieli 10 takich klubow jak Mostostal(bez urazy) do cholery.

  27. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki za gratki, kibice Czewy nie beda jednak mile widziani:)

    a Szymanski z Kadziem?? boje sie ze dzisiaj pocwiczymy z chlopakami sprinty:P

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za taka kase co wladowali w ten klub...
    I najgorsze jest to, że to jest część mojej pracy i kasy! Dlatego jestem nadal mocno w****i....y!!!! Ale muszę się uspokoić bo nadchodzą święta i tak się zastanawiam czy dziś o 15 usiąść przed TV.

  29. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje z Sosnowca. Jastrzebska Spolka Weglowa chyba dlugo nie posposnoruje juz Jastrzebia skoro z takim skladem nie mogą awansowac do 4.

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibice Czewy nie beda jednak mile widziani
    A niby komu mielibyśmy kibicować ? skąd sie takie farmazony biorą to ja pojęcia nie mam ...


  31. Powrót do góry    #166
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że chłopaki zmobilizują się na tyle, aby wygrać dwa kolejne spotkania... Wierzę w nich. I w przyszłym sezonie mile widziany w Jastrzębiu chociaż jeden środkowy z trójki: Możdżonek/Perłowski/Domonik. Nawiasem mówiąc myślę, że cała trójka razem zarabia mniej niż Pan Łukasz Kadziewicz :P.

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2006
    Postów
    267
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sadze ze wraca stary kłopotliwy Kadziu który duzo gada a gra spady - oby tylko przed 5 meczem a sadze ze taki sie odbedzie znowu nie poszedł zabalowac biggrin.gif Troche to chamskie ale ja ciagle uwazam ze Kadziewicz i Plinski to jednak nie sa jeszcze a pewnie pod wodza takich trenerów jak Bosek albo Totolo nie stana sie nigdy srodkowymi najwyzszej swiatowej klasy........Z tym ze moim zdaniem Plinski jest bardziej perspektywiczny ale to tylko moja opinia .... Z drugiej strony w Polsce ciagle lepszych srodkowych nie ma wiec pewnie w kadrze beda grali a Lozano znowu zrobi z nich rasowych władców srodka siatki

    Niech wygra Mostostal!

    PS Tak sie zastaawiam czy Kadziu to u Lozano pozwala sobie na takie pyskówki jak w Jastrzebiu -oj chyba nie bo na drugi dzien by go na zgrupowaniu nie było biggrin.gif

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibice Czewy nie beda jednak mile widziani
    A niby komu mielibyśmy kibicować ? skąd sie takie farmazony biorą to ja pojęcia nie mam ...
    nikt nie pisze ze chca kibicowac, tylko ze chca byc a to roznica.

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. RE :)
    2. Jakiez ja mam laknienie meczu o medal niewazne jakiego koloru byle tylko z ... AZSem ;)
    3. Digit czytaj miedzy wierszami... Kochac sie nie musimy, szanowac owszem...pozdr
    4. Typowalem dzisiaj 1:3 ale cos mi serce mowi ze bedzie 3:0...
    5. Chcialbym awansu ale strasznie szkoda mi naszych Jastrzebskich braci :/ ehhhh

  35. Powrót do góry    #170
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś czuję, że pierwszy raz w tym sezonie nasza hala będzie pekała w szwach, mam nadzieje, że to dodatkowo zmobilizuje naszych galaktikos do świetnej gry ... ja jeszcze nie do końca ochłonąłem po wczoraj a tu juz kolejny mecz :-) :-) :-) JAZDA MOSTO JAZDA

  36. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutan:
    w przyszłym sezonie mile widziany w Jastrzębiu chociaż jeden środkowy z trójki: Możdżonek/Perłowski/Domonik.
    Taaaaa... jasne.
    Jeszcze jakieś marzenia? :)

    Oby Mostostal podołał dzisiaj, bo stoją przed ogromną szansą.
    Ale wystarczy zepsuta jedna, dwie akcje po stronie Jastrzębia a już Pliński się pokłóci z całym zespołem i wygrana przechyla się na stronę Mosto ;)

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dopiero teraz doszedlem do siebie :) Chyba bede musial odszczekac to co napisalem na poczatku sezonu na temat Maleckiego, Gienka I Andrzeja K. :) nawet jak chlopaki nie wejda do czworki to i tak naleza im sie gratulacje za dobra gre, a w przyszlym sezonie kto wie? Moze jakis medal :) bylo by super!
    Co do Gromadowskiego - dziekujemy i nie wracaj!

    Dzisiaj jako kibice damy z siebie wszystko, dobrze ze sa dodatkowe ''rozsuwane trybuny'' bo moze braknac miejsca :)

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zaraz do Kędzierzyna... Chyba już zacznę się modlić :P

    Trójka Możdżonek/Perłowski/Domonik, bardziej z naciskiem na Perłowski niż Możdżonek :P

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trójka Możdżonek/Perłowski/Domonik, bardziej z naciskiem na Perłowski niż Możdżonek :P
    Tak, tak, jeszcze czego ? :P Perły tak łatwo nie oddamy :)

    Coś mam przeczucie że będzie 5-setowa batalia, ale równie dobrze młodzież K-K może nie wytrzymać presji, która jednak będzie dużo większa niż tydzień temu czy wczoraj.

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trójka Możdżonek/Perłowski/Domonik, bardziej z naciskiem na Perłowski niż Możdżonek :P
    Tak, tak, jeszcze czego ? :P Perły tak łatwo nie oddamy :)

    Coś mam przeczucie że będzie 5-setowa batalia, ale równie dobrze młodzież K-K może nie wytrzymać presji, która jednak będzie dużo większa niż tydzień temu czy wczoraj.
    piotras z tym ze nasza mlodziez nie musi a gwiazdy MUSZA wygrac. jedno jest pewne, jesli chlopaki sie nie zesraja rpzed meczem jedziemy do Olsztyna:)

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Należy się zgodzić z twierdzeniem, że jeśli dziś Mostostal nie wygra, to łatwo polegnie w piątym meczu w Jastrzębiu. Osobiście stawiam dziś na wyrównaną walkę, oby zakończoną porażką górniczego zespołu ;]
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark moje przekonanie o 5 miejscu Jastrzebia wynikalo raczej z przekory niz z rzeczywistej wiary w Mostostal...nie oszukujmy sie - nikt sie tego nie spodziewal...niechaj bedzie niespodzianka!

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik obojetny, maja byc w nastepnym sezonie puchary. Tyle.
    I hate Bayern soooo much

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2006
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli KS JSW nie wygra meczu to w Jastrzębiu posypia sie glowy w zeszlym tygodniu albo 2 tygodnie temu do klubu poszlo polmiliona tylko nie wiem na co...... gdzies wczoraj slyszalem opinie ze jastrzębie chce grac 5 meczy bo za kazdy zawodnicy maja placone....... Ja zaraz ide pod telewizor i z niecierpliwoscia czekal na (oby) wygrana Jastrzebia......
    Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!!

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie w setach 1-2, trochę szkoda 3 seta. Może gdyby nie dwa błędy zapletala na raz to by wynik był odwrotny.

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •