Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 555

Wątek: Mostostal -Jastrzebski Węgiel, decydujące starcie

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po jednej jaskółce nie ma co sobie robić na razie smaka na 4. Jest to możliwe i nawet teoretycznie bardziej prawdopodobne niż przed tym wygranym meczem, ale nasi musieliby utrzymać bardzo długo taki wyrównany poziom. Czy to jest możliwe??? Zobaczymy niedługo :).

    Wygrana cieszy mnie z jednego bardzo ważnego powodu. Powinna podbudować trochę zespół i będzie dużo łatwiej walczyć o 5 miejsce. Do tej pory tylko my nie wygraliśmy z nikim z wielkiej 4 oprócz Resovii :). Teraz zanosi się, że w play-off tylko nam uda się ta sztuka, a to znaczy że forma rośnie i będzie dobrze.

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wysłane: 01-04-2007 09:39
    Niemal na 99 procent jest pewne, że zarząd klubu KS Jastrzębski Węgiel za wysoce naganne zachowanie, które nie przystoi zawodnikowi reprezentującego nasz klub (czyt. Łukasz Kadziewicz), w trybie natychmiastowym rozwiąże z nim kontrakt.
    To oczywiście z racji daty był żart :)

    A tak na poważnie, ktoś powinien w klubie jak najszybciej "uspokoić" gwiazdorskie głowy niektórych naszych siatkarzy. Jeżeli będą nadal się w ten sposób zachowywać wobec siebie to może się to wszystko źle skończyć! Problemu nie widzi główny "winowajca" zamieszania czyli Kadziewicz:
    źródło: Przegląd Sportowy z dnia 02.04.2007
    Nerwy puściły Łukaszowi Kadziewiczowi, który wdał się w niepotrzebną pyskówkę z kibicami. - To były z mojej strony małe, niepotrzebne rzeczy - opisał wspomniany incydent środkowy reprezentacji Polski - Nie ma czego komentować i wyjaśniać. Emocje czasami biorą górę
    Natomiast Daniel Pliński bardzo dobrze podsumował to co się stało w sobotę:
    źródło: jw.
    Nie jesteśmy najwyraźniej dobrą drużyną, bo taką poznaje się po tym, jak zachowuje się w trudnych momentach (...) Zabrakło nam konsekwencji w grze, ale w Kędzierzynie wygramy dwa razy
    A ja wierzę Danielowi i trzymam go za słowo jeżeli chodzi o ostatnią część wypowiedzi :) Zresztą myślę że nie po to jadę do K-K żeby nasi przegrali.
    Stawiam:
    06.04 Mostostal - KS JW 1:3
    07.04 Mostostal - KS JW 0:3

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tokiem myślenia Daniela, jeśli w podstawowym składzie Mosto wyjdzie Marcel, to znaczy że Kubacki chce abyście wygrali mecza :) A tak na poważnie to jak się czasem bardzo chce to tak łatwo nie wychodzi. My musimy spróbowac sprawić drugą pod rząd niespodziankę, Wy musicie wygrac. Napewno zadecyduja początkowe piłki, bo ręcę mogą się trząść od stawki spotkania, kto odjedzie od początku i będzie kontrolował potem seta, wyjdzie zwycięsko. Oczywiście na starcie więcej szans na wygraną daje Jastrzębiom, bo umówmy sie że nasi młodzi gniewni mogą zagrać jak ostatnio, ale wcale nie muszą, bo to prawo wieku. Nie bez znaczenia będzie także strategia na mecz, stan psychologiczny zawodników i klimat na trybunach.

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest mi ktoś w stanie powiedziec, o której godzinie odbędzie się piątkowy mecz ??
    sobotni o 15 transmisja w TV4 o piatkowy nigdzie ani slowa
    w piątek o 17 grają Czarni-AZS Olsztyn

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy trenerzy planują jakby tu pokonać Jastrzębie, wymyślają najbardziej zaskakujące składy, dziwne taktyki, a tu wystarczy postawić na trybunach człowieka, który popuka się w głowę :P Może to jakiś pomysł dla ekipy Kędzierzyna? :P

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aby pokonac druzyne wyzej notowana wystarczy grac na ''luzie w odpietej bluzie :)'' tak jak to bylo w drugi spotkaniu obu ekip. Wierze ze mlodzi gniewni dadza rade w ten weekend i conajmniej jedno spotkanie wygraja.

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Kędzierzyn wygra u siebie jeden mecz, to będzie to sukces. Jeżeli awansuje, będzie to szok jednak mniejszy niż wygrana Friedrichshafen w LM. Jastrzębie ma wielki problem na przyjęciu, jest to pod tym względem straszliwy regres w porównaniu z zeszłym sezonem, gdzie Plamen dzielił i rządził. Obecnie jest słaby w ataku Murek i kompletnie nieobliczalny Yudin, który ma póki co tylko papiery na granie. Odbiór jest bardzo słaby. Na każdej innej pozycji gra pierwszy lub drugi zawodnik w PLS. Jeżeli Mostostal zaatakuje zagrywką, ustawi swój wysoki (najwyższy w Europie na równi z Dynamem Moskwa) blok i przede wszystkim nie wstrzyma ręki w ataku, to może być przeróżnie.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie sie wydaje, ze wlasnie doszlo do mlodych, ze stoja przed zyciowa szansa i nie wytrzymaja tej proby nerwow. Ostatni mecz grali bez zadnych obciazen, bo po rzezi, ktora urzadzilo Jastrzebie nie mieli w swiadomosci, ze moga wygrac i grali na luzie. Jastrzebie troche odpuscilo i po meczu. Teraz gwiazdki z Jastrzebia nie popelnia (mam nadzieje) bledu 2 raz i beda chcialy zmazac plame z ostatniego spotkania. Przewiduje wynik podobny do tego co przewiduje rem77 tylko na odwrot. Najpierw 3:0 potem 3:1.


  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark 0:3, 1:3 :) No chyba, że trzymasz kciuki za Mostostal :P

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam 3-2 dla Mosto w 1 meczu a w 2 niestety... 2-3 dla JSW:( Ale oby nasi się nie spalili i przegrali 2x po 0-3.

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli Mostostal zaatakuje zagrywką, ustawi swój wysoki blok
    Niestety mecz na nowej hali (wiadomości oprzeniesieniu spotkania do starego oiektu były neistety zartem primaaprilisowym) więc zagrywka anwet w kosmos może byc odebrana, choc potem ten nasz wsoki blok mozecos tam namieszać.
    Ja tym razem nie bede typować, zespół ma grac, walczyci dostac brawa po ostatniej piłce. I zrobić minimum 5 miejsce. Kropka.

    rada dla Andrzeja, zrobić jak Wspaniały w Gorzowie, do lasu zabrać przed meczem, wtedy tez była Wielkanoc....
    Byle sie młode chlopaki nie posrały...

    piatek 18, sobota 15 a potem Jastrzebie...
    I hate Bayern soooo much

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak wyjdzie skład, który wygrał ostatni mecz, a Kurkowi i Jaroszowi wyjdzie kilka pierwszych akcji w meczu to może być śmiesznie, a Kędzierzyn sensacyjnie zobaczy półfinały PLS. Bo Nowak i Zapletal się nie wystraszą, Małecki też z tych silniejszych psychicznie (chociaż troszkę słabszych siatkarsko). Zaryzykuję stwierdzenie, że szansa Mostostalu leży w najbliższym meczu. Następny będzie bezpośrednim następstwem. A Kuchciku duża hala jest normą i wam się chwali - po co grać w świniarni jak Jastrzębie? To Jastrzębie ma lepszą zagrywkę a nie wy i to wy będziecie mieli dzięki hali szansę rozgrywać akcje ze złych przyjęć. Prędzej przyzwyczajone do swojej świniarni Jastrzębie pogubi się na normalnym obiekcie. :)

    PS: sorry za słowo świniarnia, ale to jest skandal, żeby w lidze mieniącej się jedną z najlepszych w Europie jeden z najlepszych klubów jako jedyny grał w czymś takim.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co grać w świniarni jak Jastrzębie? (...) Prędzej przyzwyczajone do swojej świniarni Jastrzębie pogubi się na normalnym obiekcie. :)
    Lepiej brzmi "kurnik"! Przy tym zostańmy :) A nasi się raczej nie pogubią w hali Mostostalu.


    Czyżby dziennikarze Super Expressu beznamiętnie kopiowali informacje z naszego forum :) Nasz wicemistrz świata zostanie ukarany za pogoń za kibicem?
    A może mój żart, faktycznie jest prawdą :)


  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem krótko cytując cara Aleksandra: "Żadnych złudzeń, panowie".

    Obstawiam dwie pewne wygrane Jastrzębia i czwórkę w komplecie w półfinałach.

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W dzisiejszej "NTO" jest wywiad z prezesem Mostostalu Kazimierzem Pietzrykiem, ktory oswiadcza, ze zawiodł sie na SLD i opuszcza szeregi tej partii. Twierzdi takze, ze partia SLD nic nie pomogla mu w załatwieniu funduszy dla klubu. Otoz krotka pamiec ma byly (na szczescie) posel (jeden z najmniej aktywnych w minionej kadencji) a kto jak nie "partia" załatwiła chocby 300 tys. zł w minionym roku z woj. opolskiego - przeciez to ta partia rzadzila a podzial kasy odbył sie "po uwazaniu".

    A w niedziele wszystko bedzie jasne - Jastrzebie w "4"!!!

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Borysa 73

    Jak byś nie wiedział to jest to wątek Mosto - Jastrzębie ,i proszę nie wyjeżdżaj z tekstem Pietrzykowo -SLD-owskim ,bo od polityki robi sie niedobrze a jak masz sprawę do p.Pietrzyka to sobie zadzwoń do niego i załatw swoje prywatne bolączki nas to nie interesuje a nie roztrząsasz je na forum.Pozdrawiam świątecznie

  17. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maly zarcik na temat incydentu z kadziem:)


    Dialog pomiędzy Łukaszem Kadziewiczem i kibicem:

    Ł.K.- Chod¼, dam Ci autograf!
    K - Ale ja nie chce!
    Ł.K. - CHODŻ TU!!!
    K - Nie.
    Ł.K. - NATYCHMIAST!!!
    K - Nie!
    Ł.K - Ale dostaniesz...

    ... i zacz±ł go gonić!!

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeb..ja mam cakowicie inne poczucie humoru niz Polacy z polnocy chyba.


  19. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zeby nie bylo kadzia bardzo lubie i szanuje, a dowcip nie jest moj tylko znaleziony w necie. pozdr.

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o co chodzi joke jest ok i bardzo na czesie :) ale niktorzy nie lubia jak sie zaruje z nich samych lub zawodnikow ich klubu..... ludzie wyluzujcie smiech to zdrowie he, he

  21. Powrót do góry    #111
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj będąc na meczu Politechnika-EKSAEKSA uslyszalem cos co mnie zastanowiło zirytowało i co tu dużo mówić wkur.... otóż osoba mocno związana z politechniką oświadczyła mi ze w środowisku siatkarskim w dniu 2. meczu jastrzebie - MOSTO na kilka godzin przed meczem chodziła pogłoska że ten mecz wygramy z jakichś przyczyn, nie mówię, że w to wierzę ale wkur... mnie do zenitu że ludzie takie rzeczy mówią; o siatkówce; o naszej lidze; o naszej drużynie ....
    niech Bartek Kuba i reszta zagrają tak dobrze jak to możliwe, zwycięstwa nikt nie wymaga ale walki walki i jeszcze raz walki
    do zobaczenia na meczach w piątek i sobotę, pokażmy siatkarskiej Polsce jak się bawi Opolszczyzna !!!

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bronie ani klubu ani zachowania kadzia. Sami wyluzujcie ;)

    zart jest do dupy, mnie nie smieszyl, no ale jak Ty tez sie z niego smiejesz i uwazasz ze jest ok, no to moze ja jestem jakis dziwny.

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2007
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jak jest z tymi biletami w kedzierzynie odpowie mi ktos ?? mozna dostac przed meczem

  24. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem kogo ten żart rozśmieszył o ile to był żart ale zostawmy ten temat
    pobawmy sie w typowanie wyniku dzisiejszego meczu
    serce mówi 3-2 dla nas
    logika 0-3 i koniec złudzeń

  25. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna choć przwewiduję dłuuugie kolejki. Cóż, wydarzenie sezonu.
    Bukmacherzy sie lekko walnęli.
    1.5 dla Jastzrebia i 2.4 dla Mosto? To lepsze niz lokata bankowa hehe, trzy, maksymalnie 4 sety i wszystko wraca do normy...wciąz walczymy o puchary i 5 plac.
    Mam nadzieje ze dzis sobie "przyjaźn" kedzierzynsko-jastrzebska odpuszczą coniektórzy no,i nie będzie fanek kadrowiczów (opiszczących przy zagraniach szampona jakis czas temu) i będzie głosno...
    I hate Bayern soooo much

  26. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sugerujesz lokatę kapitału w akcje Jastrzębia ?? z całym szacunkiem ale chyba sie nie odważe ;)

  27. Powrót do góry    #117
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba ze przyjedzie Waldek, pójda do lasu a Gromadowski dostanie mocno piłka w głowę na rozgrzewce
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj spacerki po lesie są niewskazane bo zimno ;), a Marcela trzeba zostawić w spokoju może kiedyś przyjdą jego dni

    Jestem ciekaw czy DRZYZGA przyjedzie w roli komentatora jutro ?! Nie lubie go ani słuchać ani oglądać tfu tfu bleee mam alergie na niego

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym meczu Mostostal bedzie prowadzil w rywalizacji 2-1, a wiec szykuje sie wielka niespodzianka hmm

  30. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WSTYD !!!
    Brawo za skompletowanie składu praktycznie bez przyjęcia ...
    Trzeba było Stefanova i Wike zatrzymać !!!
    Albo sciągnąć kogoś kto przyjmuje i atakuje ( ktoś pokroju Gierczyńskiego, Winiarskiego, Plamena czy choćby Bąkiewicza i Tanika)

    Skład jest źle dobrany, za dużo młodych zawodników, praktycznie brak zmiennika na środku, przyjęcie najsłabsze od lat ... trzeba było brać Gabrycha w ciemno , teraz byłby zbawieniem. Jedyna pozycja dobrze skompletowana to atak- doświadoczny najlepszy obecnie siatkarz Jastrzębia Szymański i młody, który spokojnie może wejść i zagrać Kamiński. Rozegranie - ujdzie , środek brak zmiennika - trzeba było Terleckiego 3mać. A przyjęcie to tragedia, za co Murek bierze tyle kasy ??? Jeśli odpadamy z play off rozwiążmy kontrakty z trzema najlepiej zarabiającymi (oprócz Szymańskiego)
    siatkarzami

  31. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie wierzylem ze to kiedykolwiek powiem: Brawo Mostostal !! Jutro jeszcze raz :)

  32. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swiateczne jaja jak berety :D

  33. Powrót do góry    #123
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba jakiś cud :) oj kilka lat czekałam na takie dwa mecze z rzędu Mostostalu jak przed tygodniem i dziś :)

    teraz czekamy do jutra i zobaczymy jak będzie...
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wierzę Danielowi i trzymam go za słowo jeżeli chodzi o ostatnią część wypowiedzi Zresztą myślę że nie po to jadę do K-K żeby nasi przegrali.
    nie wierze... jak starsznie sie mylili niektorzy kibice wegla.......

    No ale jutro to juz chyba sie nie uda.....

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem kibicem Jastrzębia, ale zawsze chciałbym się tak mylić :)

    Panters, nikt przed sezonem nie mógł przypuszczać że Murek da ciała jeszcze bardziej niż Gruszka rok temu. Przecież pół ligi się o Dawida biło.

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co "widziałam" na stronie Mosto - to optymalny skład jest ten bez Marcela :P.
    Nie mogę doczekać się jutra...

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Relacji nie bedzie, poslzismy *****ac Szymańskiemu za fucka w strone kibiców

    To pare słow.
    Marcelowi dziękujemy. wszedł na jednapiłkę i ****ał, potem po kontzuji bartka tez grał do dupy natomiast panowie Jarosz i Kurek grali dziś jak Świderski z Papkinem za najlepszych czasów. Mierzejewski bardzo dobrze, ogólnie cały zespół gryzł parkiet, Domonik sie rozegrał.
    Po drugiej stronie komplenie skłócony i zagubiony zespół z wiecznie kłócącym sie Szymańskim (chamskie zachowanie w stosunku do pani liniowej i kibiców, tak, FUCKa widziały setki osób) Plnski i Kadziewicz kłocili się zsędziami, no i Rusek ****uy dostawał od swoich "kolegów"
    Totoloprzeprowadzi rozmowe wychowawcząz Plińskim natomiast prezesostwo chce im się dobracdo kieszeni, tak w****ionych jastrzębnian nigdy nie widziałem
    I hate Bayern soooo much

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Gratki dla mosto
    W przypadku awansu Kędzierzynian najbardziej cieszyć sie będą Olsztynianie, którzy bedą mieli otwartą drogę do finału i ...
    Częstochowianie bo minimum brąz będzie.

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Mosto! Sensacja staje się coraz bardziej realna! Tak dobrze i ambitnie grającego Mosto nie pamiętam od czasów Papkina, Benka, Swidra. Kędzierzyńska młodzież udawadnia, że są to perełki najczystej wody i nalezy je pielegnować i szlifować. Dobry Małęcki, a Marcel chyba chce wszystkich przekonać do siebie że mu na grze w Mosto nie zalezy. Gwiazdy J-bia wyblakłe i kłótliwe. Grześ, gwiazda Szymański, po raz kolejny okazął w Kędzierzynie swoją "miłość" do kibiców miejscowego klubu. Tyle tylko, że te swoje dwa palce (fucki) to mógł sobie w dupę włożyć. Pewnie by mu było lepiej do twarzy. Totolo z kolei nie mógł scierpieć radosnego i entuzjastycznego zachowania się Kurka czy Jarosza, którzy po każdym udanym ataku ( a że było ich wiele to często ) okazywali swoją radość. Denerwowało to TT, który leciał do nich, jakby z pretensjami, albo jakby chciał ich pobić. Tak trzymać chłopcy. Skoro pokonaliście J-bie 2 razy, to dlaczego nie dokonać tego po raz trzeci?

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dostajemy gratulacje z całego kraju, Czewa, Olsztyn, Bełchatów... niezle...
    na konferencji Totolo żalił sie ze jego klub ma powazne problemy wewnetrzne....Cóz...
    I hate Bayern soooo much

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek! Także z Jastrzębia i z Wrocławia (od Lidki). Dzieki wszystkim!

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Także z Jastrzębia
    Chyba niektórzy mają dosyć "gwiazdek"
    I hate Bayern soooo much

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    I bardzo dobrze sie stalo, ze wygral Mostostal (co prawda jestem mega wkurzony bo jestem z kasa w plecy, ale nie wazne;) ). Z taka gra Jastrzebie tylko by psulo obraz najlepszej czworki. Ogolnie w tym roku momentami zal bylo patrzec na ich gre i pisze to z przykroscia bo darze sympatia ta druzyne. Czy jutro bedzie come back? Nie wierze...

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWA BRAWA BRAWA
    Bez względu na końcowy rezultat tej rundy Play Off - Chłopaki Mosto jesteście wielcy. Kadrowicze przegrali ze skazanym na spadek do I ligii przez wielu ludzi ( Np Nysa)
    Mostostalem. Co do Murka-nie wiem czy pół ligii biło się o niego ale wiem że w gorącej Italii grzał ławe i napewno musiał być " wybitnym " zawodnikiem jeżeli Włosi mimo ważnego kontraktu jeszcze na ten sezon z radością pozwolili mu odejśc. Zresztą od 3 lat Murek idzie po równi pochyłej w dól a tego tylko Swędrowski Drzyzga i Mistrz Ceremonii Pogrzebowej nie widzą. Ale nie
    ważne. Ciesze się ze Konrad zaczął graĆ TAK JAK POWNIEN . Bo gra Kuby i Bartka jest bez komentarza. Jak to napisał Zibibobi - brylanty najczystrzej wody.
    Czy ktos wie co robił "gorący Włoch" kryjąc głowę pod pachą marynarki?? Na początku myslałam że ze złości pociąga z piersiówki......a on tylko łączył się z kolegąna hali w stylu ochrony braci bliźniaków
    Tak trzymać chlopaki a Chłopiec z Miasta znowu zneutralizowany ja za starych dobrych czasów Mosto
    Czapki z głów!!!!

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo, brawo, brawo Mostostal !

    Jutro mysle, ze ostatnia czesc drogi do polfinalu z Olsztynem!
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •