Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Mostostal-Resovia, jedni w góre drudzy w dół

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal-Resovia, jedni w góre drudzy w dół

    Liga nabrała zawrotnego tempa, mamy ciekawe zacięte mecze, zwroty sytuacji a także wahania formy coniektorych teamów.
    Gospodarze podbudowani wygraną we Wrocławiu, która przybliża ich znacznie do najlepszej ósemki spotkaja się z zespołem, który napsuł duzo krwi faworytom lecz w ostatnich spotkaniach dostał zadyszki (Resovia-Radom 1-3)
    Resovia traci szanse na 3 pozycję przed playoffami i będzie walczyć o zachowanie przewagi nad jastrzebskim Węglem
    Mostostal nie tylko chce sobie zapewnic utrzymanie (wziąwszy pod uwagę "sensacyjne" rozstrzygnięcia na dole tabeli kędzierzynianie wciąz mogą teoretycznie skazani byc na baraże) ale przy dobrej postawie w nastepnych emczach może pokusic sie oprzeskoczenie Radomia i Warszawy, plasując sie na 6 miejscu przed playoffs trafiając raczej na Częstochowę. Aby tego dokonać nalezy wygrac z Resovia. Mecz w rzeszowie zakonczył się pieciosetową wygrana rzeszowian ale Mostostalowcy równie dobzre moglicieszyc sie z wiekszej zdobyczy punktowej.
    Mostostal dotychczas lepiej spisywał sie na wyjazdach, więc mozna powiedzieć, że argument w postaci swojego parkietu nie jest az tak istotny, choć przy wydatnej pomocy sympatyków, ta tendencja moze sie odmienić. Mostosal osłabiony brakiem Jarosza i Małeckiego postawi na Bakumovskiego(słaby atak dobry odbiór i blok) oraz na Kurka (bardzo dobry w ataku, bloku i zagrywce, przyzwoite przyjecie). Duzo zalezeć bedzie od Gromadowskiego, który w ostatnim meczu spisał się dobrze.
    Aby Mostostal nie musial liczyc punktów i nasluchiwać "niespodzianek" powinien rozstrzygnąc mecz naswoją korzyśc, nawet w tie-breaku.



    czytaj więcej:
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...news_id=179067

    I hate Bayern soooo much

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może teraz beda grali u siebie lepiej
    Mostostal dotychczas lepiej spisywał sie na wyjazdach, więc mozna powiedzieć, że argument w postaci swojego parkietu nie jest az tak istotny, choć przy wydatnej pomocy sympatyków, ta tendencja moze sie odmienić.
    Mój typ 3-1 do mostostalu.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3-0 i tyle na ten temat.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak jedna wygrana może odmienić myślenie kibiców. Obie drużyny nie grają na swoim poziomie, obie pokonały Gwardie 3:1 chociaż mecz meczowi nie równy, do tego Mostostal został bez Małeckiego i Jarosza także mocno osłabiony. Stawiam na wygraną Resovii 3:1

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obie drużyny nie grają na swoim poziomie
    Rozumiem, że obiektywny poziomp rzedstawiaja nastepujace mecze:
    Czewa-Resovia 3-2
    Gwardia-Sovia 0-3
    Radom-Sovia 2-3
    Delecta-Resovia 0-3
    Jastrzębski-Resovia 0-3
    Politechnika-Resovia 3-2

    Sovia13pkt 16-8
    Mostostal 4pkt 6-13 u siebie.
    Powinniście nas wbic w parkiet za trzy punkty bez zajaknięcia...

    Masz racje, potencjał przedsezonowy obu ekip miał byc zblizony tak jak cele,Sovia dobrze gra na wyjazdach, u8 siebie ograła Mostostal ale emcz byłwyrównany,przed sezonem raczej Mosto byłogórą, jedna jaskółka wiosny nie czyni,i w ta i w tamtą.
    Such zaryzykuje w tym meczu, jesli przegracie, zabierze sie za ostre treningi przed playoffs, tak jak zapowiedział (chyba, ze juzto zrobił...)
    Mosto nie ma pola manewru, faworytem nie jest, może gładko polec,liczę na zaciety wielosetowy mecza tiebreaka u siebiew koncu tzreba wygrać. Tym razem kibice nie będa w Bonanzie ale na hali...
    PS
    Zyczyłbym Resovii zajecia 3 placu a Mosto 6, w ostateczności, w co nie wierze, wam 4 a nam 5.
    Suma sumarum, nie wazne z kim się playoff gra, to nie jest jeden mecz a minimum trzy, wygrywa zawsze lepszy, jakby na to nie patrzec..
    Na obecna chwilę, najsłabszego z trójki Czewa, Sovia i Ptaki trudno wskazac...
    I hate Bayern soooo much

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakis czas temu trener Resovii mowil ze kiedy zauwazy niemozliwosc osiagniecia miejsca w pierwszej czworce lub ta bedzie wlasciwie zapewniona, zacznie przygotowaia do play-off... a oznacza to m.in duze obciazenia na trenigach w chwili obecnej. w zwiazku z tym Resovia mecz z Mosostalem pewnie przegra, a moze zobaczymy tie break? W kazdym razie uwazam ze Resovia ma wiekszy potencjal, duzo lepszego trenra i jest poukladanym zespolem z kilkoma doswiadczonymi zawodnikami. Mostostal moze sie cieszyc z gladkiego utrzymania, ale nadzieji na play-off zwyczajnie sobie nie róbcie - bo takie zwyciestwa jak wasze z resovia niebawem moga gruba namieszac w glowach czyli np. uwierzyc w geniusz trenerski Kubackiego... No chyba ze wtopicie, to bede troche zdziwiony, bo wydaje mi sie ze to jest wlasnie monment na zwyciestwa Mostostalu w meczach z druzynami z poza great4 (tej okreslonej przed sezonem).
    Pisze troszke jak jasnowidz, ale widze dla was 6 miejsce i to bedzie chyba pozytywnym wynikiem. pzdr

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A zalozymy sie ze Mostostal bedzie po sezonie wyzej od Sovii? Jesli rzeczywiscie jakims cudem Rzeszow pozostanie na miejscu trzecim (zakladajac oczywiscie ze i Jastrzebie i Czestochowa beda dalej graly taka kaszanke jak do tej pory) a jakims cudem MOstostal zajmie miejsce 6 to w play-off szanse sa 50/50, jedyne co przemawia za Sovia to lepsze wyniki osiagniete w sezonie zasadniczym ale niestety nijak ma to sie do formy w trakcie fazy PO.
    Niema co sie oszukiwac w Mostostalu jest dolek i brak jakiejkolwiek koncepcji brak jaj i gryzienia parkietu. W rzeszowie jest solidny zespol nie posiadajacy jednak wybitnych zawodnikow. Skladny kolektyw w ktorego sila jest stabilna i rowna praca wszytkich trybikow...

    Ale nie bede wrozyl z fusow. Moze i rozsadek podpowiada 4/5 setowy pojedynek ze wskazaniem na Rzeszow, jednak serce i wiara mowi 3 do jajka w godzinke.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zakladamy sie :) Jestem pewien, że Resovia po sezonie bedzie wyzej od was, a w razie bezposrednich meczy miedzy Resovia a Mostostalem w play-off, bedzie widnial wynik 3-0. (słownie trzy do jaja)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    życzę Mosto wygranej za 3 punkty. Moje zdanie jest takie- Resovia ma zespół i trenera, ale wydaje mi się ze możliwości Mosto ma większe, Problem jest taki że trener wykrzesał max ze srednich zawodnikow i zrobił dobrą druzyne natomiast u nas bez trenera nie ma kto wydobyc ze zdolnych zawodnikow nawet 60 % ich mozliwości ( mam na mysli- Kube, Bartka Marcela i Damiana). Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po meczu we Wrocławiu i podbudowani zwycięstwem Mosto staje przed ogromną szansą wygrania kolejnego meczu, który jak wiemy może być ciężki, bo jak do tej pory to Mosto wygrywałó tylko na wyjazdy a u siebie przegrywało. Czy odczarują siatkarze halę unosząc się znakomitym dopingiem swoich wiernych kibiców:)? Czy w końcu Bartka stać na to aby był liderem drużyyny tak jak był we Wrocławiu?:) Myslę, że w końcu Nasi chłopcy pokażą prawdziwą siatkarską walkę i mecz zakończy się zwycięstwem Mosto 3:1:)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3-0 (19, 21, 19)

    I dziekujemy za uwage.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie niespodzianka. Podobnie jak w Nysie :-)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygrali?
    Super!
    W koncu,czas na przebudzenie, bo to ostatni dzwonek!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    3-0, fiku miku Mosto w gore Sovia w dól..-bezbłędni gospodarze

    Mamy sie nie cieszyc, bo Such miał 3 kontuzjowanych graczy a poza tym przygotowuja sie do playoffs gdzie spotykaja sie z Jastrzebiem LOL
    Bezbłedne przyjecie Kurka i Bakumovskiego, niemylacy sie w ataku Gromadowski, niezłe krótkie i blok Nowaka, Mierzejewski broni a dodatkowo bierze zagrywke z połowy boiska, zupełnie niepotzrebnie, bo Kurek coraz pewniej czuje sie w przyjeciu. jeszcze tylko Deomon mógłby sie bardziej przyłozyc..
    Karzov wszedł, zrobił, blok i chwała mu za to..
    Doping dobry, w ostatniej partii klaskali wszyscy i niektórym sie "wstanęlo"
    Trener się cieszy, utrzymanie juz prawiem jest, playoff daleko, zadnych specjalnych mikrocykli nie bedzie (heh taki chwyt marketingowy Sucha...)
    Co Cie nie zabije to wzmocni, brak Jarosza i małeckiego pomaga druzynie Mosto. Nawet prezes zadowolony, chyba cieszy sie ze "spięcie" z kibicamimi przynioslo tak dobry efekt...
    We Srode jastzrebie ale ważniejsze by ograc za 3 pkt Jadar i z 6 miejsca zagrac z ...Częstochową?!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, a ludzie już na siłe wkładali Rzeszowowi korone na głowe.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz zarabisty !! duzo emocji i korzystny wynik dla mosto !! cieszy wygrana jak i postawa kibicow szczegolnie w smaku :D

    wielkie pozdro dla abdula i calej ekipy ziomkow z rzeszowa jestecie *****isci !! pozdro wielkie !!

    MOSTOSTAL !!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak... chyba sie spotkamy w ćwierćfinale ;) a przynajmniej oznaczło by to, że nasze zespoly wykonały swoje zadania w rundzie zasadniczej. Ale najlepiej poczekać do samego końca... w kazdym razei perspektywa ogladania takich play-off jest ciekawa.
    Gratuluje zwycięstwa.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla Mnie to też wielka niespodzianka:) Wreszcie się wszyscy przebudzili chyba ze snu zimowego i zaczęł się wiosenne porządku, bo widać, że Ci chłopcy jednak coś zaczynają grać:) Brawa się należą znowu Kurkowi, który dzilenie radził sobie w przyjęciu i powiem, że w tym elemencie jest fenomenalny:) Jeśli w środę ugramy z Jastrzębiem 3 punkty to jesteśmy z Nim na 5 miejscu, o które tak bardzo chcemy grać.::) Brawo chłopcy pokażcie taką grę w środę:)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje!!! Nareszcie dobry mecz, bez błędów własnych, i punkty zdobywane przez swoją grę a nie przez pomyłki przeciwnika. Według mnie to najlepszy mecz Mosto od dwóch sezonów.Brawo chlopaki Zagrywka fajna, odbiór świetny fajny blok dobre obrony noi atak. Co do Resovii mogą sie niektórzy oburzac ale juz kiedyś pisałam "Sovia"ma przeciętnych grajków solidnych średniaków a dobry trener zrobił świetną zgraną drużyne w końcu grają ze soba juz kilka sezonów-prawie bez zmian. Trener wydobył maxa z tych zawodników a niestety nie mozna grac przezcasły sezon na 90% swoich mozliwosci dlatego przyszedł spadek formy i Resovia dostaje zadyszki, to normalne...
    Mam nadzieje ze nasi zdopingowani wygraną dadzą radę Jastrzębiakom. A swoja drogą Jastrzębie podobnie jak niedawno Mosto przegrało wygrany mecz

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszy mecz w sezonie Mostostalu ale trzeba pamiętać że Resovia grała bez pierwszego rozgrywajcego i bez P.Łuki
    Podoba mi się w grze Resovii realizowanie założeń taktycznych i... 90% zagrywki szło na B. Kurka który radził sobie moim zdaniem bardzo ale to bardzo srednio w grze na odbiorze (odmienne zdanie ma jak zauważyłem Mostostalek i Kuchcik).
    Atak owszem bardzo skuteczny: mocny, kierunkowy (Bartek oprócz ręki używa też głowy) ale jak narazie odbiór bardzo przeciętny. Myślę też że najwyższy czas na decyzję czy Bartek ma u nas w klubie grać na przyjęciu czy na ataku - szczególnie że w przyszłym roku na 99% opusci nas Marcel

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps
    jak mi sie temat tego wątku podoba, Sovia pogodzona z 5 pozycja a nasi od 6do 9 mogą skończyc..
    Już mamy 17 oczek, ja dawałem tyle na koniec zasadniczej i byłem najwiekszym optymistą pare tygodni temu ale...
    patrząc na tabela to wciąż jest aryciekawie.
    Gwardia juz pogodzona z ostatnia lokatą.

    O unikniecie baraży walczą:

    Bydgoszcz 11pkt(gra w Rzeszowie ktory jest w dołku,u sibie z Mosto i Jadarem oraz w Bełchatowie)teoretycznie jakies 6punktów moga zrobić..

    Polibuda 14pkt (trzy mecze z potentatami a na deser wyjazd do Radomia)więcej niż 17oczek to byłaby niespodzianka..

    Radom 15pkt (mecz w Kentaki,u siebie z AZS Cz.wyjazd do Bydgoszczy,i na deser Polibuda u siebie.) Grając tak jak ostatnio mogaspokojnie zrobić 2-3 punkty...

    Mostostal 17pkt (2x JSW,Radom i Skra u siebie, wyjazd do Bydgoszczy)w wersji pesymistycznej, jakis punkt z Radomiem lub Delecta powinien wpaśc,utrzymanie raczej pewne..
    w wersji optymistycznej spokojna 6 lokata bo atak na Resovię czy Jastrzebie jest nierealny.

    Nie podejmujesie wytypowanie drugiej barazowej ekipy, Radom i Delecta mają najsłabszy potencjał ale warszawa ma najgorszy kalendarz..
    Pyatnie czy Kurek ma być dobrym atakującym czy skrzydłowym ala Gruszka z dobrym atakieale słabszym odbiorem

    Miał grac na atakuale wyszło jak wyszło, za pare miesięcy bedzie sięmusiał znów przestawiać.. pozyjemy zobaczymy.
    (dobrą) greKurka moze oceniamy przez pryzmat jego dotychczasowych (srednich) wystepów jako skrzydłowy(przyjęcie)





    I hate Bayern soooo much

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz mi sie podobał, po prezentacji kiedy okazało się, że nie zagra Kamuda, Pilarz i Łuka pomyslałem że wygramy 3:1... niewiele się pomyliłem. Cieszy mnie to, że nasi naprawdę nie popełniali wcale błędów co było ich wizytówką podczas serii 4 porażek. Przecierałem oczy ze zdumienia że nawet Ojgen:) zagrywał na początku bardzo dobrze, świetnie odbierał i fajnie atakował oraz plasował. Już dawno mówiłem że Kurak powinien zostać rzucony na głęboką wodę - od 3 meczy naprawdę klasaaaa, z drugiej strony dodatkowo gdyby nie Bartosz i Kuba Jarosz to myslę że Ojgen by sie nie odblokował, poprostu musiało mu sie zrobić naprawdę głupio, że młodzi go wykukali ze składu i zaczął pracować nad sobą, oby i Konrad złapał tak wiatr w żagle, a rywalizacja z Kurkiem sprawi, że jeden z nich będzie wtedy naprawdę wielkim wojownikiem Mosto. Gromadowski bardzo dobrze w ataku, Marcin Nowak stały dobry poziom, Marcin Mierzejewski duzy plus. Ogólnie zawodnicy, którzy moim zdanie będą stanowić teraz trzon Mosto zagrali dzis bardzo dobrze zagrywką, skutecznie w ataku dobrze w obronie i bloku. W druzynie jest konkurencja Jarosz, Kurek - Eugen, Małecki, Zapletal - Oczko, myślę że także Karzov-Domonik, to motywuje, buduje i jest cenne, czego najlepszym dowodem są ostatnie 2 mecze Mosto ... patrz Zapletal, Gromadowski, Kurek, Eugen, Karzov.
    We środę sprawdzian najprawdziwszy, przyjeżdża ekipa z gwiazdami i wszytko pokaże TV. Jesli to już ten poziom, dzieki któremu mieliśmy być czarnym koniem PLS-u, to w środę sie o tym przekonamy i to będzie prawdziwy punkt odniesienia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •