Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Czarni Radom - Jastrzębie 3-2

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Czarni Radom - Jastrzębie 3-2

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No brawo brawo...

    To może i Olsztyn ma szansę pokonać w środę Jastrzębie...?

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no niemoge ...jak już nas Radom jedzie to co będzie dalej...źle się dzieje w Jastrzębiu od jakiegoś czasu...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czekam na reakcje JSW:D

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie sędziowie wypaczyli wynik:)

    a tak serio, bardzo miła dla mnie niespodzianka, naprawdę Czarni z taką grą mogą być spokojni o pozostanie w PLSie. Szkoda że meczu nie widziałem, czekam z utęsknieniem na szersze relacje..

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie martwcie sie ogracie teraz olsztyn i odbudujecie sie psychicznie....

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstępie gratulacje dla Radomia za zwycięstwo.

    A co do wstępu naszych "gwiazd" w tegorocznej edycji PLS to powoli mam dość! Ku...twa jego mać, co oni grają!!! Z całym szacunkiem dla zawodników z Radomia, ale jak można przegrać mecz z drużyną, która walczy o utrzymanie?! Jestem mocno wkurzony, coraz bardziej jestem przekonany, że zdobycie medalu w tej edycji PLS to będzie wielkie osiągnięcie!

    Aktualnie wypadamy z "obiegu"! Nie jesteśmy w tzw. "wielkiej czwórce"! W4 PLSu na dzień dzisiejszy to : Skra, Olsztyn, Resovia i Cz-wa.

    Tyle wydanej "kasy" i zero efektów. Niestety same nazwiska nie gwarantują sukcesu. Potrzebna jest drużyna. Pewnie "poleci głowa Boska", bo tak jest najłatwiej. Ale kto w tym klubie jest odpowiedzialny za transfery?! Bosek czy Grodecki?!

    Jest raczej pewne, że mój pracodawca czyli JSW, chce się wycofać ze sponsorowania, a wyniki które ta drużyna osiąga w ostatnim czasie tylko przyśpieszają tą decyzję. Coś mi się wydaje, że zmierzamy ku "prowincji siatkarskiej".

    PS. Zajęcie miejsca przez naszych w pierwszej czwórce po rundzie zasadniczej to będzie cud! Z takim podejściem do grania przez naszych to nie mamy czego szukać w PLS. Panie Grodecki GWIAZDY nie grają i nie gwarantują sukcesu - potrzebna jest grupa ludzi chcących tworzyć zespół, a nie "zgraję" indywidualności!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Jadaru, miło się ogląda takie wyniki ...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może mi ktoś powiedzieć jak grał Grzesiek Szymański?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzesiu nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Tak było również w tym przypadku. Bez rewelacji, ale nie tragicznie. Przy takim "cudownym" przyjęciu i jeszcze lepszym rozegraniu Grzesiek musiałby być cudotwórcą.

    Mnie zastanawia dlaczego trener wystawia do podstawowego składu [w zastępstwo Pawła Siezieniewskiego] Przemka Michalczyka, który przez ostatnie kilka/kilkanaście miesięcy praktycznie nie pojawiał się na boisku [mam na myśli mecze, nie treningi]. Przemek dobrze się ustawiał, podbił sporo piłek, ale jak narazie zbyt mocno osłabia siłę ataku i zagrywki drużyny. Młodzi zostali sprowadzeni do drużyny dla ozdoby? Nie mógł zagrać Gorzewski czy Yudin? W zasadzie powinni zagrać obaj - Dawid Murek od czasu powrotu do Polski nie pokazał nic, poza "gwiazdowaniem". No a Paweł Siezieniewski, który miał być słabszym punktem drużyny, okazuje się być liderem.

    Szczytem wszystkiego w wykonaniu naszych przyjmujących były trzy asy [pod rząd] wpadające metr w boisko - pierwszy przed nosem Dawida Murka, kolejne dwa kilkanaście cm od Przemka Michalczyka [trzeci został odgwizdany jako aut... - gratulacje dla sędziego]. Co ciekawe ani jeden, ani drugi nawet palcem nie kiwnął, aby podbić piłkę.

    A po przegranym meczu - jak zwykle, patrząc w ziemię, w ciągu minuty, cała drużyna powędrowała do szatni, wysyłając do kibiców Daniela Plińskiego - biedak, zawsze, obok Grześka Szymańskiego, wkłada w mecz najwięcej serca i jeszcze musi się nasłuchać... :P

    Przy pierwszej możliwej okazji zastanowiłabym się nad zmianą trenera i odesłaniem Dawida Murka. Może warto zapytać Piotrka Gabrycha czy w Rumunii nie szukają jeszcze jednego przyjmującego - liga byłaby adekwatna do poziomu jego gry w tym sezonie.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2006
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koleżanko ORANGUTAN Ty się chyba zakochałaś w Plińskim,bo piszesz jaki on biedny,a on tak samo,jak reszta drużyny olewa grę i kibiców.Chodzę na mecze w Jastrzębiu to widzę jak to wszystko wygląda.Pliński z racji funkcji kapitana podchodzi do kibiców.Dobrze,że ten mecz był w Radomiu,to przynajmniej nie musiałem oglądać tych wielkich gwiazd w pokazie,jak przegrać mecz ze słabszą kadrowo drużyną.Współczuję tylko Członkom Klubu Kibica,bo wiemże oni jeżdżą wszędzie za drużyną i chwała im za to.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy piszą ,że Jastrzębie przegrało ten mecz ...dla mnie to Czarni go wygrali zostawiając serce na parkiecie :P już dawno chłopaki nie byli tak zdeterminowani , aż miło było popatrzec ! Ręce do bloku wyciągali pod niebiosa i się opłacało :) Kadziu na pojedynczych zatrzymywany to rzadki widok ...poza tym świetna zagrywka i nieporadnośc przyjmujących po drugiej stronie siatki dała wynik końcowy zaskakujący dla wielu :)szkoda ,że takie mecze w ich wykonaniu zdarzają się raz na milion ;)
    A Jastrzębie niech się martwi bo ma czym...

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2006
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopuki nie będziemy stanowić zespołu na boisku nie osiągniemy zbyt wiele w tym sezonie, jeśli zawodnicy będą stanowić monolit i wkładać sece w gre zaczniemy osiągać wyniki.

    Delecta pokonała Czewe 3:1, a jeśli chodzi o "wielką czwórke" to zajmiemy przed play-off 3 miejsce, mamy dwa zaległe mecze a chłopaki sie podniosą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •