Pokaż wyniki od 1 do 34 z 34

Wątek: Mostostal-Politechnika, czyli wygrać miejsce w playoffs

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal-Politechnika, czyli wygrać miejsce w playoffs

    W sobote o 17 Mostostal potyka się z Politchnika Warszawską. W pierwszym meczu Polibuda grała w dołku i zostawiła 3 punkty ekipie z Kentaki. teraz sytuacja jest odwrotna. Pod Skorkiem ekipa z warszawy pokazała, że ejst w stanie nawiązać walkę z wszystkimi a ze słabo grającą, zwłaszcza u siebie, druzyna trenera Kubackiego jest w stanie wygrać.
    Obie ekipy mają po 10 oczek i sa niepewne awansu do najlepszej ósemki, choć najprawdopodobniej obie ekipy załapią sie do playoffs z miejsc 6-7 i jeśli pierwsza runda play offs nie będzie sensacyjna to obie ekipy znów staną na przeciwko siebie. Smaczku temu meczowi dodaje fakt,że celem Mostosalu jest minimum 6 miejsce tak więc miniserial Mosto-Polibuda, mecz nr2 w sobotę
    W ekipie Mostostalu nie wystąpi Małecki.Jego zmiennikiem powinien być Bakumovski.Może w końcu się obudzi, tak jak reszta grazy z Marcelem na czele.
    Mecz będzie zapewne obserwował prezes Mostostalu, chyba, ze będzie w Bonanzie serwował browara "kibicom" których zaprosił tam.
    Mój osobisty typ 3-2



    I hate Bayern soooo much

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a szanowny general w stanie spoczynku prof dr hab inz. Kuchcik pojawi sie na meczu czy w bonanzie ??

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Politechnika będzie chciała odebrać 3 pkt, które Mostostal wywiózł z Warszawy na początku sezonu. I ma na to spore szanse, bo o ile potencjał obu zespołów jest podobny, to jak daje się zauważyć Mosto w siebie gra gorzej niż na wyjazdach.
    Początek sezonu rzeczywiście nie był udany i przez długi czas Politechnika zajmowała ostatnie miejsce w tabeli. Od czasu przejęcia ekipy warszawskiej przez trenera Skroka chłopaki znacznie poprawili swoją grę, choć nadal zdarzają im się głupie przestoje i straty punktowe tam, gdzie teoretycznie nie powinno to się zdarzać. Mimo to pokazali, że stać ich na wygraną z wyżej notowanym przeciwnikiem.
    Należy pamiętać, że PW od dłuższego czasu gra bez 2ch podstawowych zawodników – Chudika i Siebecka, których raczej zabraknie również na parkiecie w Kędzierzynie. Ale ekipa Mostostalu też jest osłabiona – brak Kondzia jeszcze bardziej zwiększa szanse Polibudy na wywiezienie kompletu punktów.

    5setówka niby ma być? Gdyby grał Kondzio to też bym tak obstawiała, z tym że na korzyść PW. A tak to 1:3 przewiduję – w końcu przyjeżdżamy po rewanż :)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze wreszcie wygraja do zera.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze wreszcie wygraja do zera.
    A ja mam nadzieję ze nie przegrają do zera.

    To będzie mecz prawdy dla trenera i prezesa.
    Z "wielką czwórką" i ta nie mieliśmy szans - załozenia sztabu sprzed sezonu.
    Politexhnika jest zaliczana do średniaków, fatalnie rozpoczęła ale systematycznie poprawia wyniki i swoją grę.
    A Mostostal jak to Mostostal od 2 lat - nijaki taki. Bez
    taktyki, pomysłu z utalentowaną młodzieżą (wiecznie nie spełnioną z różnych powodów)bez iskry w grze.
    Mój typ 1:3 dla Politechniki (wytłumaczenie już jest - brak Małeckiego)
    Tak jak pisałem odpuszczam wizytę na Mostowej w sobotę

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Idziemy do bonanzy i chociaz piwa nie lubie to się napije .a Kaziu z rodzinka niech sobie sam kibicuje .

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój typ 1:3 dla Politechniki (wytłumaczenie już jest - brak Małeckiego)
    Malecki? Jak dla mnie moze nie wychodzic na bosiko do konca sezonu.
    Typuje podobnie, obym sie milo rozczarowal!

    Idziemy do bonanzy
    Wy do Bonanzy a ja do Wey Bridge :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie 0:7 albo i 8. Kelnerzy z KK nie maja najmniejszych szans z mega gwiazdami Politechniki Warszawskiej.

    o zgrozo gdzie spontan w tym naszym spoleczenstwie, gdzie wiara. I jak potrafie zrozumiec osoby "starsze" na ktorych epoka PRL odcisnela pietno nie pojmuje tych mlodszych, z zalozenia bardziej otwartych i entuzjastycznych.

    Skoro tak to moze niech druzyna w ogole nie wychodzi na boisko bo po co.

    Moja typ 3:1.
    Serce nie sluga.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro tak to moze niech druzyna w ogole nie wychodzi na boisko bo po co.
    pogadamy po meczu, jak napisalem licze na mila niespodzianke ale.... za duze tego ale

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i kolejny mecz prawdy dla siatkarzy, zawodników, trenera i zarządu. Nie ma żadnej mozliwości jak poprostu wygrać za 3 punkty i być pewnym utrzymania. Moim zdaniem porażka przekreśla znaczne szanse na grę w przyszłym sezonie Gromadowskieg, Zapletala i Nowaka no moze jeszcze paru innych. Szkoda, że "Kondi" ma kontuzję i może w końcu za niego wejdzie Serafin i coś w końcu pokaże a Marcel się w końcu obudzi. Jednak na uraz narzeka Bakumovski co przyjednoznacznym stopniu stawia nas pod ścianą i mój typ to 3:2 dla Mosto!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lekko 3:0 dla Mostostalu

    Mysle, że tym razem nie spotka nas niespodzianka i wygramy 3:0......Poznań trzyma z Mosto :-)

    pozdr.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem porażka przekreśla znaczne szanse na grę w przyszłym sezonie Gromadowskieg, Zapletala i Nowaka no moze jeszcze paru innych.
    Mostostalek,co ty przez to rozumiesz?!
    I hate Bayern soooo much

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem porażka przekreśla znaczne szanse na grę w przyszłym sezonie Gromadowskieg, Zapletala i Nowaka no moze jeszcze paru innych.
    Mostostalek,co ty przez to rozumiesz?!
    Naiwnie wierzysz ze oni zostana?
    Przeciez odejscie tych conajmniej dwoch ostatnich dobrze zrobi.
    Zapi to tylko wystawia pilki, a nie rozgrywa.
    Nowak to nie wali z zgadrywki tak jak w poprzednim sezonie i nie jest tajemnica ze wiekszosc druzyn jak on jest na srodku to graja na skrzydlo bo on na nie poprostu nie dochodzi czesto.
    Szkoda jedynie Arniego chociaz lepiej dla niego Skra, PZU bedzie mial w czym wybierac facet nawet po mocno przecietnym sezonie.
    Co do meczu kazdy inny wynik niz zwycietstwo Politechniki typu 3:0, 3:1 bedzie dla mnie ogromnym zaskoczniem i milym oczarowniem. Niema co ukrywac oni nie sa odpowiednio przygotowani do sezonu. Politechnika zas jest na fali wznoszacej po kiepskim poczatku pna sie ostro w gore pod wodza Skorka.
    Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a moze jest jakas szansa?
    moze mosto jeszcze wygra.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Nowaka to bym się nie zgodził. Może nie jest tak błyskotliwy jak w najlepszym dla siebie okresie, ale wyraźnie jemu najwięcej chce się grać. Napewno gra najrówniej z naszej ekipy i póki co to Damian Domonik, który notabene miał papiery na dobre granie, ze swoją teraźniejszą grą może mu buciki sznurować, że nie wspomnę o Karzovie. Marcel się pogubił jak małe dziecko, czekaliśmy na BUM jego talentu i sie nie doczekaliśmy, raczej się nie doczekamy. Gra himerycznie i to że jest najlepiej punktującym zawodnikiem Mosto to przyczyna tego że dostaje najwięcej piłek od rozgrywającego jako nominalnie pierwszy atakujący, gorzej ze skutecznością.
    W rankingu najskuteczniej atakujących Marcel jest za Nowakiem, który jest 5 ze skutecznością 57,84% oraz Jakubem Jaroszem – 11 ze skutecznością zmierzoną na poziomie 54,92%. Marcel … 21 ze skutecznością 50,90%., Konrad Małecki – 27 ze skutecznością 47,17%.
    Petr Zapletal denerwował mnie od samego początku. Rozgrywający to taki motor napędowy na parkiecie, mózg i rozdawacz kart. Powinien być przywódcą, wojownikiem i mobilizatorem – on taki nie jest a do tego poziom swojej gry zaniża z sezonu na sezon.
    Aha, w klasyfikacji najskuteczniej blokujących Marcin Nowak jest 4 w PLSie, dalej…. 20 Domonik, 22 Gromadowski, 31 Małecki… to kurna Olek Januszkiewicz jest na 7 miejscu!!
    Popatrzmy dalej.. ważna jest także średnia liczba bloków aktywnych w secie, Marcin Nowak – 7, Damian Domonik – 16, Marcel Gromadowski – 29, Karzov – 31!!, Małecki – 43!!
    Zagryweczka…najlepiej zagrywający z drużyno Mosto – Marcin Nowak – 6 miejsce, Konrad Małecki – 30, Marcel – 33!!,
    Sumując, wychodzi na to, że zdecydowanie najlepszym siatkarzem naszej ekipy jest Marcin Nowak (środkowy bloku), a po nim długo, długo nic. Marcel (pierwszy atakujący) to co najwyżej średniak, a średnia nie może być pierwszym atakującym, ale powinien plasować się w owych rankingach w okolicach miejsc najgorzej 5-10.
    Zadałem sobie trud wyliczając średnią pozycję w rankingach PLS-u, uwzględniającą powyższe dane z 4 branych przez mnie indywidualnych rankingów (najskuteczniej atakujących, najskuteczniej blokujących, średnia liczba bloków aktywnych w secie i najlepiej zagrywający) .
    Marcin Nowak – pozycja 5, Marcel Gromadowski – pozycja 26, Konrad Małecki – pozycja 32.
    __
    jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to dziwnie czuję, że będziemy pisać po meczu że Skorek pokazał Kazkowi iż nadawał się na trenera Mosto. Obym się mylił.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie 0:7 albo i 8. Kelnerzy z KK nie maja najmniejszych szans z mega gwiazdami Politechniki Warszawskiej.
    I co ty na taki wynik? Przegrali 2-3, nie jest to 0-7 czy 0-8 ale kolejna strata punktow! Mega gwiazdami to siatkarze w Wawki nie sa ale na kelnerow z K-K starczylo.
    Jak krzyczy komentator w radiu park dramat w 5 secie!

    ps.Jadar wygral z Ptakami 3-2 wiec zrownali sie z nami punktami.


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To sie w głowie nie mieści - Marcel nasza największa gwiazda i pupil Prezesa oddaje w tie-breaku 5 punktów Polibudzie... szkoda słów, to juz hipertrener mógł wpuścić za Niego Serka a nie tylko żąglował rozgrywającymi. Pozatym mam nadzieję, że Pietrzyk bukuje juz bilet do Niemiec dla Eugena, bo poprzednio ze składu wygryzł go Jarosz, dzis duzo lepiej (nawet w przyjęciu) zagrał zamiast niego Kurek - przejrzyjcie Panowie na oczy!!! Passa trwa... to już 4 porażka pod rząd i .... 4 wygrana z rzedu przez Polibudę, dlaczego??? bo maja trenera z prawdziwego zdarzenia, praktyka ogranego na parkiecie a nie teoretyka snującego się za ekipa z laptopem. Teraz bęcki z Wrockiem (we środę) i w sobote walczymy o 8 pozycję z Resovią, a potem zaległy mecz z Jastrzębiami... matko jak tal dalej pójdzie to Kubacki przeskoczy Drzyzgę w ilości wtop pod rząd.
    Panie Prezesie - ile jeszcze jesteś Pan gotów znieść??

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No co Wy! W tej druzynie jest potencjal! Bedzie lepiej! Ale kur... moja cierpliwosc sie juz dawno skonczyla! Trener out moze w jakies podstawowce potrzebuja nauczyciela wf bo na trenera druzyny pan Kubacki udowodnil ze sie nie nadaje!!
    Gienek out
    Libero out ( nie mamy szczescia do grajkow na tej pozycji)
    Malecki out
    Domonik z Marcelem indywidualne spotkania z psychologiem !
    Jarosz i Kurek uczyc sie od najlepszych a ludzie z Was beda, na kadrze dac z siebie wszystko bo tylko tam mozecie podniesc swoje umiejetnosci
    reszta bez komentarza

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcel się pogubił jak małe dziecko, czekaliśmy na BUM jego talentu i sie nie doczekaliśmy, raczej się nie doczekamy. Gra himerycznie i to że jest najlepiej punktującym zawodnikiem Mosto to przyczyna tego że dostaje najwięcej piłek od rozgrywającego jako nominalnie pierwszy atakujący, gorzej ze skutecznością.
    To tak samo jak Popelka byl bo poprostu nikt inny i tak by nie skonczyl
    No to jestem ciekawy bedzie zmaina ternera czy nie ja stawiam ze nie. A.K swoj chlop z K-K i prezio go zostawi raczej.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    krotko:

    :jak mamy wygrac mecz z takim atakujacym" rzekl mi po meczu jeden z naszych....

    wystarczy!

    teraz o kibicach: pokazalismy ze potrafimy! dzieki!!

    we srode wyjazd do wrocka, chetni?

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://No to jestem ciekawy bedzie z...ostawi raczej.
    A co ma zrobic coach??????? Nastepnym razem zagra na ataku Kurek a na skrzydle Jarosz i ...?wiecznie niedoceniany i rezerwowy Serek czy żenująco słaby, mea culpa, Bakumovski?
    Tabela mówi,że wygrana we Wrocku da utrzymanie, i z takim atakującym to bedzie własciwy wynik Mosto w tym sezonie.
    No chłop sie zagubił w każdym elemencie nie tylko siatkarskim...

    Ogromne podziekowania dla wszystkich kibiców a zwłaszcza KK od sztabu trenerskiego i zawodników.
    " z taka gra jaka prezentujemy, to co zrobili dzis kibice to mistrzostwo" Powiedział na konf. AK

    Marcel. czas skończyć....

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://No to jestem ciekawy bedzie z...ostawi raczej.
    A co ma zrobic coach??????? Nastepnym razem zagra na ataku Kurek a na skrzydle Jarosz i ...?wiecznie niedoceniany i rezerwowy Serek czy żenująco słaby, mea culpa, Bakumovski?
    Tabela mówi,że wygrana we Wrocku da utrzymanie, i z takim atakującym to bedzie własciwy wynik Mosto w tym sezonie.
    No chłop sie zagubił w każdym elemencie nie tylko siatkarskim...

    Ogromne podziekowania dla wszystkich kibiców a zwłaszcza KK od sztabu trenerskiego i zawodników.
    " z taka gra jaka prezentujemy, to co zrobili dzis kibice to mistrzostwo" Powiedział na konf. AK

    Marcel. czas skończyć....
    Niby prawda jest taka ze z g*wna bata nie ukrecisz, ale

    jednak sie posluze przykladem Politechniki(rozumiem ze w kubie moze niebyc kasy na nowego treneiro),ale z taka gra jaka Wa-wa perzentowala w pierwszych kolejkach to zaryrykuje i stwierdze ze nie wygrali by z czolowka 1 ligi.
    Jednak Felek stanal na wysokosci zadania i sam sie podal do dymisji.
    Znalezli Skorka i co zle natym wyszli?
    Niby ich gra tez byla grzecznie mowiac zla i slaba.
    Jednak nowy terner nowe metody i wszytko sie zmnienilo o 360 stopni heh o 180 i teraz tocza regularne boje z czolowka.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ogromne podziekowania dla wszystkich kibiców a zwłaszcza KK od sztabu trenerskiego i zawodników.
    " z taka gra jaka prezentujemy, to co zrobili dzis kibice to mistrzostwo" Powiedział na konf. AK
    "Gwiazdy" Mostostalu miejcie honor i zasponsorujcie swoim kibicom darmowy mecz bo za kase to chyba nikt nie przyjdzie.
    Panie Pie3k obetnij Pan im pensje i najbliższy mecz ogłoś Pan meczem darmowym.

    Napisze jak sławny Kononowicz:
    Nie ma zagrywki, Nie ma odbioru Nie ma ataku NIC NIE MA !!!!

    Kubacki na Księżyc !!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram mojego przedmówcę Kuchcika dotyczącą kwestii kibiców. To co ci zrobili kibice to rzeczywiście trochę MŚ. Pokazali Kazikowi, kto z tym klubem tak naprawdę się liczy. Moim zdaniem najlepiej dzisiaj zagrał Nowak we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła i szkoda, że Marcela stać było tylko na grę w 4 setach natomaist tie-breaka chyba sobie odpuścił. Dobre spotkanie rozegrał jak zwykle Kurek i Jarosz, natomiast libero na swoim poziomie. Zastanawia Mnie tylko jedno. Dlaczeko A.K. nie ufa "Serkowi"? Przecież chłopak potrafi dobrze przyjmować i w miarę czasu też zaatakować nawet dobrze:) Na to pytanie zna tylko odpowiedź trener:) W cuda nie wierzę ale myślę, że na parkiecie Gwardii zdobędziemy jakieś punkty.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .[quote]No to jestem ciekawy bedzie zmaina ternera czy nie ja stawiam ze nie. A.K swoj chlop z K-K i prezio go zostawi raczej.

    to k...a prezesa odstawią sponsorzy i ten co stworzył siatkówke dostanie kopa w dupcię .
    Głośno sie mówi ze liczaca firma w kentaki kasy juz nie daje ,utrata takiego sponsora to wielka szkoda

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To juz jest koniec nie ma juz nic jesteśmy woli możemy iść.

    Z opisów na forum i opowieści osób będących na kolejnych torturach w hali przy ulicy Mostowej wynika że Marcel już nie jest zawodnikiem Mostostalu przynajmniej mentalnie.
    Kaziu znów dokonał transferu roku (drugi raz z rzędu), kibice "dokupili" rozgrywającego, zawodnicy sa trenowani przez "imitację" trenera itp. normalnie k..wa sielanka

    Kaziu postanowił chyba że jak kapitan statku zjedzie ostatni lub zatonie z nim.
    To ja podpowiem może gdyby pozbyć się balastu władzy i małego człowieka to może statek który co prawda nabrał już wody uda się uratować

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ni prośba ni grożbą,to dać mu tydzień wolnego, kop w dupei na kopalnie...

    Ale dzis na hali był dobry trener,ogarnął warszawski burdel i w tym roku punktował wk azdym meczu. Trener to jedno ale co można zrobic z MG? Skorek możbymu morde obiłale czy to pomoże?
    Poczekac na Kondzia,wystawić Kurka na atak, grać maxa środkiem ale to dopiero za miesiąc... oby w playoffs a nie w barażach.
    Cieszy gra młodzieży. Oni za rok zostaną w tym klubie...
    No to zaczynamy polowanie na zawodników, trzy miejsca dla obcokrajowców wolne, he he.jak to Ppakin powiedział, gwiazda gra gwiazda sie ceni, no to gwiazdę trza kupic...
    We Wrocku drugi raz numer Sopko i Olowi miejmy nadzieję, że nie wyjdzie.
    Ps nazwiska nie graja vide Radom, tam tez coacha liczować chcieli drzewiej...
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje gratulację dla kibiców,
    - za doping,
    - za transparent, (wierni ...)
    - za najlepsze rozwiązanie "buntu",

    Co do meczu, to niestety nie da się wygrać juniorami w ataku, w końcówkach setów nie dają rady, nie ma niestety papkina który w decydujących momentach brał odpowiedzialność na siebie. Jak ktoś słusznie zauważył praca z psychologiem by się przydała.
    Trochę zimnej krwi i w najgorszym przypadku mogło być 3:1 i siatkarze dostosowali by sie do dopingu ...
    Kurek z Jaroszem będą wzmocnieniem, ale w przyszłości.
    Niebezpieczeństwo nie wejścia do ósemki staje się niestey realne.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w imieniu tych "wiernych" dziekuje za slowa otuchy i na prawde goraco zapraszam na wyjazd do Wrocławia!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]co można zrobic z MG?
    Kuchcik tego chłopaka rozłozył gwiazdor Polsatu Sport a teraz dalej dokonuje dzieła A.K.
    wydaje mi się ze Marcel powinien trafic w dobre rece trenerskie ale zastanawiam czy to nie jest za pozno.Tak jak sie robi z diamentem prace z nim rozpoczał Rastio , ale cóz jubilera trzeba było wyrzucić i z Marcelka nie ma dalej kto szlifować .
    Panie Prezesie bój /nie napisze Boga / tylko Partii cos ty zrobił z ta nasza druzyną i klubem.
    I co mamy sie teraz cieszyc i byc dumni ze mamy druzynę w Kentaki na miare barazy .

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik tego chłopaka rozłozył gwiazdor Polsatu Sport
    Niestety to w 100procentach prawda, ponadto Marcel rozłozył sie sam przy pomocy kibiców, żurnalistów i środowiska siatkarskiego.
    Niestety tutaj powiedzenie " długo powtarzane kłamstwo staje sie prawdą" nie sprawdziłosie niestety.
    Bacznie będziemy obserwowac jego rozwój pod okiem innych specjalistów.
    Dobrze że Marcel ma w głebokim poważaniu internet bo jeszcze by sie przejął tym wszystkim..
    I hate Bayern soooo much

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcel Marcelem ... klub powinien przyjąć strategie obrony przed spadkiem z PLS-u. Mamy 7 miejsce, we środę gramy z Gwardią która patrząc na naszą passę może nas pyknąc za 3 punkty.... spadamy na 8 miejsce, na szczęście Jadar raczej nie wygra w Rzeszowie, bo wówczas mamy zaszczytne 9 miejsce, ale baza narazie to 8 platz. W kolejnej kolejce zbierzemy od Resovii a Gwardia ma mecz w Bydgoszczy i wcale nie musi tam przegrać, wówczas odskoczą nam na zakładam (3 punkty z Mosto i 2 z Bydgoszczą) 3 punkciki. Cudowną passe możemy przerwać dopiero jak zakładam po obecnej formie i wynikach w meczu z Bydgoszczą i to będzie wszystko, bo potem pretendenci x 4 no chyba że będzie to jakaś układanka w sensie że lepiej grać z tego a nie owego miejsca bo trafia się na taki a nie inny zespół.
    Wróżę Nam jednak 8 miejsce (mam nadzieję), jeśli Jadar nie powtórzy conajmniej raz wyniku z meczu z Jastrzębiem, a stac ich na to, szczególnie że grają mecz także z nami.
    Jeśli Prezes dokonywał podobnej jak ja analizy, to powinien zwołać nadzwyczajną radę nadzorczą spółki, poprosić na spotkanie przedstawicieli sponsora i jakomś radę drużyny (jeśli owa istnieje)oraz jakiegoś znanego trenera z dobrym warsztatem, którego (jesli nie chce poświęcic Pana Kubackiego) może zatrudnic w roli "konsultanta" na strategiczne boje (Gwardia, Resovia, Jadar, Bydgoszcz)który na podstawie potencjału Mosto i na podstawie zapisów wideo z meczy rywali, razem z zebranymi przygotuje strategię gry tak by wygrać 4 mecze, żeby w meczach z potentatami ligi grac na luzie, a wtedy wszytsko jest mozliwe. Było by to także doskonałe przygotowanie do fazy play-off.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagadzam sie Tobą ale... znając prezesa,jego dyktaturę i "szczęśliwą" od kilku lat passę zakupów to:
    1. o radzie drużyny na jakimkolwiek ważnym spotkaniu możemy zapomnieć
    2. sponsorzy nigdy nie decydowali o działaniu klubu - ich działalnosć sprowadza się do dawania pieniędzy (plotki głosiły a zawsze jest w nich trochę prawdy że sponsorzy mogli byc więksi tylko chcieli przedstawicieli w zarządzei i prawa do decyzji)
    3. Kubacki musi ZOSTAĆ ! - prafrazując słowa "wybitnego" polityka
    4. trenera nie zatrudni bo ... okazałoby się że setki kibiców w KK wiedziało lepiej o tym niż prezes że AK nie nadaje się na I czy II trenera. A jak wiadomo kibice powinni się zajmowac piciem piwa w "Bonanzie"

    Sama druzyna też nie jest w najlepszym stanie:
    -Marcel - gra jakby nie chciał lub nie mógł
    -Małecki kontuzja - tylko po co do cholery zostwili Serafina skoro i tak nie wchodzi na boisko
    -Bakumovski - zasłona milczenia
    -Nowak - bardzo chce nei zawsze mu wychodzi
    -libero - bez odbioru, w polu przeciętnie
    -rozgrywający - nie wiadomo który pierwszy (tego nie wie nawet nasz genialny trener)
    -młodzież - bardzo chce, stara sie ale jeszcze za małe doświadczenie i ogranie
    -Domonik - 10 kilo nadwagi
    Do tego dochodzi TRAGICZNA zagrywka (no może poza przebłyskami K.Jarosza) w wydawałoby sie że to najłatwiejszy element do wytrenowania - zależny tylko od wykonującego.
    + brak jakiejkolwiek taktyki no i powstaje obraz nedzy i rozpaczy

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomości z Bonanzy.
    Polibuda 12.Mostostal 11.Jadar 11,Gwardia 9, Delecta 7!!
    Mecze do rozegrania

    Polibuda-Delecta
    Skra-Polibuda
    Polibuda-Jastrzebie
    PZU O-Polibuda
    Polibuda AZS Cz.
    Jadar-Polibuda
    Decydujący dla Politechniki mecz we środe, trzy punkty z Delecta dają im 15 oczek i w miare spokojny byt w PLS

    Gwardia-Mostostal
    Mostostal-Resovia
    Mostostal-Jastrzębski
    Mostostal-Radom
    Delecta-Mostostal
    We Wrocławiu może być bez punktów, Resovia teoretycznie tez może zgarnąc trzy. W Bydgoszczy wielka czwórka miała problemy- wygrana z Radomiem za 3 jest priorytetem. 14oczek.

    Resovia-Jadar
    Jadar-Olsztyn
    Mostostal-Jadar
    Jadar-Częstochowa
    Delecta-Jadar
    Jadar-Politechnika
    Ostatnimecz Radom może wygrać, w Bydgoszczy jakies oczko da się zrobić, najważniejsze dla nich to nie polec bez punktu w Kentaki a wtedy może być 15oczek
    Wrocek-Mosto
    Delecta-Wrocek
    Wrocek-Skra
    Jastrzebski-Wrocek
    Wrocek-Olsztyn
    Częstochowa-Wrocek

    W najbliższy weekend Wrocław powinien zdobyćostatnie w tym sezonie punkty. Ma ich 9, nawet jeśli wygra w Bydgoszczy za 3, to aby liczyc się w walceo utrzymanie musi w najblizszą środę pokonać Mostostal, najlepiej za 3 punkty.

    Delecta ma 3 mecze u siebie do wygrania plus wyjazd do politechniki...i osatni mecz ze Skra...
    Jeszcze dla nich nadzieja nie umarła ale będzie im baaardzo cięzko.

    edit Delecta 3-AZS 1...robi sie ultraciasno
    Typ: 6Polibuda, 7Jadar, 8Mostostal, 9 Wrocław, 10 Delecta




    I hate Bayern soooo much

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •