Zobacz wyniki ankiety: Jest to temat, który w dniu rozpoczęcia procesu budzi olbrzymie kontrowersje. Niewątpliwe Otylii nal

Głosujących
10. Ankieta zamknięta
  • pozbawienie wolności

    4 40.00%
  • kara w zawieszeniu

    6 60.00%
  • grzywna

    0 0%
  • powinna zostać uniewinniona

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jaką karę powinna ponieść Otylia J.?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Jaką karę powinna ponieść Otylia J.?

    Jest to temat, który w dniu rozpoczęcia procesu budzi olbrzymie kontrowersje. Niewątpliwe Otylii należy się uznanie za jej olbrzymi wkład w rozwój pływania w naszym kraju. Jednak, należy zadać sobię pytanie, czy osoba publiczna, ciesząca się przeogromną sympatią wśród ogormnej rzeszy naszego społeczeństwa (a taką niewątpliwie jest nasza pływaczka), jest i będzie traktowana inaczej niż przeciętny zwykły Kowalski?
    Czy wysokość kary będzie adekwatna do czynu jaki popełniła, czy też przy jej okrzekaniu zostanie wzięty pod uwagę dorobek sportowy i społeczny Otylii?

    Zapraszam do wypowiadania się na ten temat




    Pytanie: Jaką karę powinna ponieść Otylia?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Mi Otylia przysporzyła, póki co, tyle radości, że ciężko mi traktować Ją jak zwykłego Kowalskiego. Dlatego nie wdawałem się w przepychanki słowne po wypadku, bo to nie mój dramat. Dzisiaj uważam, że kara w zawieszeniu jest "dobrą" karą. Którą wydaję się, Otylia powinna przyjąć. Tymczasem jest inaczej, a to nie bardzo mi się podoba.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar urbi_et_orbi
    Dołączył
    10-01-2006
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Zgadzam się z Tobą Biaggi.

    Powiem tak. Do dnia dzisiejszego byłem przekonany, iż kara w "zawieszeniu" jest adekwatna do rangi czynu, który spowodowała Otylia. Do dzisiaj...

    Nie pójście na ugodę świadczy o tym, iż nasza sportsmenka czuje się zupełnie niewinna i liczy na uniewinnienie (zapewne taka jest własnie linia obrony, która liczy, iż medalami i sukcesami "zmiękczy" serca sedziów zasiadających w ławie).
    Przy takim zachowaniu oskarżonej, prokuratura zapewne będzie starała się o wyższy wymiar kary, co jest w tym momencie zupełnie zrozumiałe. Dlatego uważam, iż przy udowodnieniu winy Otylii, powinna ona znaleźć się w miejscu, w którym przebywa więcej osób, które nie wyrażają za swe czyny skruchy. Niestety, ale postępowanie "Motylka" zdaje się teraz to potwierdzać :(

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem jak można nie uznawać swojej winy w tak ewidentnej sprawie, niezależnie z jaką prędkością jechała popełniła bład ryzykując że nastąpi zderzenie czołowie, myślę ze powinna zostać potraktowana tak jak każdy i otrzymać karę w zawieszeniu

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas polozyc kres unikaniu odpowiedzialnosci karnej przez sportowcow...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-07-2006
    Postów
    534
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wazne jest to jaka kare dostanie. wazne jest to ze nie przyznala sie do winy ... nie ma znaczenia czy jest medalistka mistrzostw swiata czy jest zwykla osoba pracujaca w markecie. wszysyc powinni byc rowni!
    KuCyK

    ------------------------
    Ukryta zawartość http://www.DvS.pl/forum
    ------------------------

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •