Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 53

Wątek: Skra-AZS PZU Olsztyn

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skra-AZS PZU Olsztyn

    w najbliższą sobotę odbędzie się mecz o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej PLS, a naszym forum cisza jak makiem zasiał.Wszyscy chyba czekają najpierw na mecz Skry w LM?




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typuje zwyciestwo Bełchatowa za 2 punkty co bedzie równe kolejnemu, doskonałemu widowisku siatkarskiemu.
    Od poczatku sezonu uważałem Olsztyn za zespol mocny, ale jednak majacy słaby atak ze skrzydel (Papke, Bąku) i chyba jednak wciaz nieobliczalny srodek + Tanik na przyjeciu. Powoli te slabe punkty Olsztyna sa wykorzystywane (Resovia...). Oczywscie Skra również ma pewne "dziury" ale gra u siebie i bedzie pewnie mocno zmobilizowana po meczu z Mallorca obojetnie jak mocno beda przemeczeni... No chyba ze Wlazły znowu wysiadzie. Wtedy to juz bedzie zupelnie inna bajka.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w najbliższą sobotę odbędzie się mecz o pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej PLS, a naszym forum cisza jak makiem zasiał.
    Faktycznie aktualny układ tabeli PLS wskazuje na to, że jest to mecz o pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej PLS. Jednakże ja powstrzymałbym się z forowaniem takiej tezy, ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć w tej rundzie.

    Aktualna tabela:
    1 PZU AZS Olsztyn 11m 29pkt.
    2 BOT Skra Bełchatów 10m 26pkt.
    3 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 11 23pkt.
    4 Asseco Resovia SSA Rzeszów 11 21pkt.
    5 Jastrzębski Węgiel SSA 9 18pkt.

    Zakładając, że KS JW wygrywa zaległe mecze po 3 pkt. (Mostostal i Skra) i w tabeli mamy zmianę, tj.:
    Tabela po 11 kolejkach:
    1 PZU AZS Olsztyn 11m 29pkt.
    2 BOT Skra Bełchatów 11m 26pkt.
    3 Jastrzębski Węgiel SSA 11 24pkt.
    4 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 11 23pkt.
    5 Asseco Resovia SSA Rzeszów 11 21pkt.

    W 12 kolejce PLS Skra wygrywa z PZU AZS 3-2 (taki wynik tego meczu właśnie przewiduję), KS JW, AZS Cz-wa i Resovia wygrywają za 3 pkt. i mamy następującą tabelę:
    Tabela po 12 kolejkach:
    1 PZU AZS Olsztyn 12m 30pkt.
    2 BOT Skra Bełchatów 12m 28pkt.
    3 Jastrzębski Węgiel SSA 12m 27pkt.
    4 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 12 26pkt.
    5 Asseco Resovia SSA Rzeszów 12 24pkt.

    W 13 kolejce mamy dwa mecze na szczycie PLS, czyli Cz-wa - Skra i PZU AZS - KS JW. Zakładając, że Cz-wa, KS JW oraz Resovia wygrają za 3 pkt. i wtedy tabela wyglądałaby tak:
    Tabela po 13 kolejkach:
    1 PZU AZS Olsztyn 13m 30pkt.
    2 Jastrzębski Węgiel SSA 13m. 30pkt.
    3. Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa 13m 29pkt.
    4. BOT Skra Bełchatów 13m 28pkt.
    5 Asseco Resovia SSA Rzeszów 13m 27pkt.

    To są tylko założenia czysto hipotetyczne, aczkolwiek taki scenariusz jest możliwy :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Twoje zalozenia przewiduja jak zauwazylem, ze wszystkie zespoly z czolowki beda gubic punkty, tylko nie Jastrzebie, ktore bedzie wygrywac wszystko za 3pkt. To wersja hurraoptymistyczna, ale Tobie akurat sie nie dziwie, w koncu wiara w swoj zespol to podstawowa cecha dobrego kibica :-) Ja uwazam, ze Jastrzebie np w Olsztynie to za 3pkt napewno nie wygra. No ale jak pisalem punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Co do meczu sobotniego to wedlug mnie kazdy wynik bedzie mozliwy, jezeli nie zagra Gruszka,a i Wlazly bedzie nie do konca zdrowy to Olsztyn moze to wygrac nawet za 3pkt. Poki co z nadziejami patrze na mecz dzisiejszy w LM, choc bedzie szalenie ciezko...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Twoje zalozenia przewiduja jak zauwazylem, ze wszystkie zespoly z czolowki beda gubic punkty, tylko nie Jastrzebie, ktore bedzie wygrywac wszystko za 3pkt.
    Nie tylko Jastrzębie, ale także Cz-wa i Resovia :)

    To wersja hurraoptymistyczna,....
    Raczej wersja, jak pisałem wcześniej, hipotetyczna ;)

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2007
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn powinien wygrać z bardzo prostego powodu będzie bardziej wypoczęty. Przy tak wyrównanych składach to właśnie ten czynnik może zadecydować. Przypominam początek rundy kiedy AZS grał nie co 3 dni ale co tydzień i nie było na nich mocnych. Schody zaczęły się dopiero jak trzeba było zagrać więcej meczy w krótkim okresie czasu. Skra może być już bardzo zmęczona zarówno fizycznie jak i psychicznie. Do tego dochodzą jeszcze jakieś kontuzje i niedyspozycje (Dobrowolski, Grucha no i Wlazły. A w Olsztynie wszyscy zdrowi i wypoczęci. Kolejną sprawą jest hala w Bełchatowie na której Olsztynowi zawsze grało się bardzo dobrze, może nawet lepiej niż u siebie. Z tej krótkiej analizy wynika że AZS powinien wygrać co najmniej za 2 punkty. Tylko że to jest sport i nawet racjonalne przesłanki mogą po prostu nie zadziałać.
    Mój typ: 3:1dla Olsztyna

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Optymist(k)a ze hoho.
    Jesli juz mialbym doszukiwac sie grubych argumentow na Olsztyn to bylby to trener Mazur.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn powinien wygrać z bardzo prostego powodu będzie bardziej wypoczęty. Przy tak wyrównanych składach to właśnie ten czynnik może zadecydować. Przypominam początek rundy kiedy AZS grał nie co 3 dni ale co tydzień i nie było na nich mocnych. Schody zaczęły się dopiero jak trzeba było zagrać więcej meczy w krótkim okresie czasu. Skra może być już bardzo zmęczona zarówno fizycznie jak i psychicznie. Do tego dochodzą jeszcze jakieś kontuzje i niedyspozycje (Dobrowolski, Grucha no i Wlazły. A w Olsztynie wszyscy zdrowi i wypoczęci. Kolejną sprawą jest hala w Bełchatowie na której Olsztynowi zawsze grało się bardzo dobrze, może nawet lepiej niż u siebie. Z tej krótkiej analizy wynika że AZS powinien wygrać co najmniej za 2 punkty. Tylko że to jest sport i nawet racjonalne przesłanki mogą po prostu nie zadziałać.
    Mój typ: 3:1dla Olsztyna
    w hali Belchatowa jeszcze Olsztyn nie gral... zauwaz ze hale maja "nowa"

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tej krótkiej analizy wynika że AZS powinien wygrać co najmniej za 2 punkty.
    A teraz poproszę Cię, żebyś przypomniał(-a) kiedy ostatnio Olsztyn wygrał pięciosetowy mecz i ile od tamtej pory pięciosetówek przegraliśmy :)

    Argument zmęczenia może mieć jakieś przełożenie, ale czy aby na pewno ?

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    10-02-2007
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ja wcale nie twierdze że w Bełchatowie będzie 5 setów. Wręcz przeciwnie wydaje mi się że Olsztyn skończy to na swoją korzyść w 3, 4 setach. Argument zmęczenia i kontuzji jest moim zdaniem bardzo ważny. Zgadzam się też z tym że za Olsztynem przemawia trener Mazur. Jest jeszcze coś, Bełchatów nie razi w tej chwili w żaden sposób zagrywką, wystarczyło obejrzeć wczorajszy mecz. A jeśli Olsztyna nie odrzuci się od siatki to jest w ataku (nawet Papke) nie do zatrzymania. 2 dotychczasowe przegrane PZU w lidze to mecz z Częstochową, kiedy na zagrywce odnalazł się m.in. Szczerbaniuk i z Resovią (serwisy choćby Józefackiego). Nie twierdzę ze serwis jest najważniejszym elementem w grze ale w Olsztynie przy rozegraniu Zagumnego jakość serwisu przeciwnika jest bardzo istotna. Oczywiście w tej analizie mogę się mylić i być może przemawia przeze mnie kibic.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejną sprawą jest hala w Bełchatowie na której Olsztynowi zawsze grało się bardzo dobrze, może nawet lepiej niż u siebie.
    Już nie chcę się czepiać tego, że AZS jeszcze nie grał w Bełchatowie na tej hali, ale zakładając, że chodziło Ci, że Olsztynowi zawsze się dobrze gra w Bełchatowie, to powiedz mi ile AZS wygrał meczów na wyjeździe ze Skrą?
    Bo mi się wydaje, że niewiele.
    A dokładnie, to bodajże wygrał 4 z około 12 w ostatnich sezonach. Więc jak dla mnie, to żaden argument na korzyść Olsztyna.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mp9i9 niedawno na "jakimś" forum ;) w dziale Hayde Park założyłem temat dotyczący poprawnego używanie rzeczownika "mecz" w dopełniaczu liczby mnogiej ;)

    tylko nie traktuj tego jako osobistej wycieczki pod Twoim adresem !
    Akurat przytłaczajaca większosć forumowiczów popełnia ten błąd.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko spoko - przeczytane, poprawione, mam nadzieję, że zapamiętane i nauczone :P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w hali Belchatowa jeszcze Olsztyn nie gral... zauwaz ze hale maja "nowa"
    Sliczna sala gimnastyczna...


    Olszytn wygra bo:
    1. Nikt nie chce zeby wygral Belchatow
    2. Jest lekko stabilniejszy
    3. Ireneusza Mazur
    4. pawel Zagumny
    5. Wlazly ma problemy zdrowotne
    6. Skra po klesce bedzie w dolku
    7. Olszytn jest po prostu lepszy

    Nie musicie ogladac meczu ja wam powiem jaki bedzie wynik;)

    1-3 (-23,20,-19,-26)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wywiad z Ireneuszem Mazurem przed zbliżającym się meczem Azs Skra.
    Mazur. Pokonać Skrę to zaszczyt
    Rozmawiał Michał Koronowski 2007-02-22, ostatnia aktualizacja 2007-02-22 17:14
    - Wyznaję zasadę, że mój szacunek dla Bełchatowa będzie tym większy, im bardziej będę przygotowany do meczu ze Skrą, a drużyna PZU AZS, którą prowadzimy z Mariuszem Sordylem, będzie stanowiła na tyle duże zagrożenie, by wygrać z mistrzem - mówi przed sobotnim meczem Ireneusz Mazur, trener olsztynian
    W sobotę kibice będę świadkami klasyki Polskiej Ligi Siatkówki. Mistrzowie Polski - Skra Bełchatów podejmą we własnej hali brązowego medalistę - PZU AZS Olsztyn. Ireneusz Mazur, który jeszcze w poprzednim sezonie prowadził bełchatowian, tym razem zrobi wszystko, by to akademicy cieszyli się ze zwycięstwa. Początek o godzinie 15 (transmisja w TV4, Polsat Sport, Radio Olsztyn).

    Michał Koronowski: Po środowym meczu Skry z hiszpańskim Portol Drac Palma Majorka, które bełchatowianie wprawdzie zwyciężyli 3:2, ale odpadli z Ligi Mistrzów - w kontekście pojedynku z PZU AZS przybyło Panu pytań czy odpowiedzi, jak zagrać, by pokonać mistrzów Polski?

    Ireneusz Mazur: Drużynę z Bełchatowa znamy z własnych doświadczeń, jak również z meczów, które obserwowaliśmy. Pojedynki ze Skrą to nie jest dla nas "nowy rozdział", podobnie jak my dla rywali. Dlatego szczerze przyznam, że ostatni ich mecz nie dostarczył nam żadnych nieznanych informacji. Skra potwierdziła swoje siatkarskie walory, ale oczywiście pokazała też elementy, przez które nie awansowała do dalszej fazy europejskich rozgrywek. A to szkoda nie tylko dla klubu, ale dla całej Polski, bo nie przeszli bariery, która na dobrą sprawę była w zasięgu ręki. Udowodnili natomiast, że są bardzo niebezpieczną drużyną, jak również pokazali zespołowość i swój kunszt. Bełchatów ma jednak słabsze strony i to je w sobotę będziemy chcieli wykorzystać.

    Cały czas słychać w Pana wypowiedział sentyment do swojej byłej drużyny, a przecież w sobotę trzeba będzie zrobić wszystko, by ją pokonać...

    - To nie jest tak, że my jesteśmy faworytem i jedziemy tam po pewne zwycięstwo. Nie jesteśmy drużyną, która nagle wzniosła się na skrzydełkach i wygrywa ze wszystkimi. To zespół z Bełchatowa był przygotowywany m.in. poprzez pozyskiwanie wielu nowych zawodników na walkę o najwyższe cele w Lidze Mistrzów jak i w PLS. Skra to sztandarowa Polska drużyna, ale dzięki temu jeszcze większy jest zaszczyt ją pokonać.

    Skra Bełchatów to nie tylko Mariusz Wlazły, ale jego zaledwie 30-procentowa skuteczność w ataku przeciwko Hiszpanom (zdobył 13 pkt) mówi nam, że mistrzowie Polski mają problem...

    - Ja oczywiście nie znam jedynej prawdy, ale według mnie klasa Skry to nie wyłącznie Wlazły. Oczywiście to siatkarz nietuzinkowy, postać numer jeden w zespole, który wielokrotnie decydował o losach meczu. Znamy jego problemy zdrowotne, co w dużej mierze wpływa na ofensywną postawę całej drużyny. Bełchatów ma jednak zawodników o indywidualnych wartościach, jak Piotr Gruszka, Krzysztof Stelmach, na odbiorze Kanadyjczyk Dan Lewis, Krzysztof Ignaczak czy środkowych Fina Janne Heikkinena i Bułgara Evgeniego Ivanowa - to postacie, które trzymają grę, kiedy nie idzie Wlazłemu. Nie można więc o nich zapominać, bo nie po to zostali sprowadzeni do klubu, a porażka w PLS jedynie z nami mówi sama za siebie.

    Co czuje trener, który z Bełchatowem zdobył wszystko, co można było na krajowym podwórku, a teraz wraca tam, by za wszelką cenę pokonać Skrę?

    - Mam ogromny sentyment do środowiska bełchatowskiego, działaczy, jak i do graczy, których tam szkoliłem. Nie jest tak, że spaliłem za sobą mosty, bo do Skry mam duży szacunek. Wyznaję jednak zasadę, że mój szacunek dla Bełchatowa będzie tym większy, im bardziej będę przygotowany do meczu ze Skrą, a drużyna PZU AZS, którą prowadzimy z Mariuszem Sordylem [drugi trener PZU AZS - red.] będzie stanowiła na tyle duże zagrożenie, by wygrać z mistrzem. To jest największy szacunek, jaki mogę okazać dla swojego byłego klubu. Wtedy potwierdzi się, że ich decyzja o zatrudnieniu mnie i pracy w Skrze była słuszna i przyniosła określone wyniki. To jest dla mnie istotne, natomiast do meczu będę się przygotowywał w sposób szczególny, dotyczący dyscypliny w zespole, ale nie ukrywam, że wewnętrznie będę chciał pokazać się z najlepszej strony. Szkoda tylko, że wyłącznie z ławki trenerskiej, bo z chęcią udowodniłbym to na boisku jako siatkarz (uśmiech).

    Spotkania 12. kolejki PLS

    W piątek

    - Resovia Rzeszów - Gwardia Wrocław (TV4, Polsat Sport, godz. 17)

    W sobotę

    - Skra Bełchatów - PZU AZS Olsztyn (TV4, Polsat Sport, Radio Olsztyn, godz. 15)

    - Jadar Radom - Jastrzębski Węgiel (godz. 17)

    - Mostostal Azoty - AZS Warszawa (godz. 17)

    W niedzielę

    - Chemik Bydgoszcz - AZS Częstochowa (godz. 17)



    POLSKA LIGA SIATKÓWKI


    1. PZU AZS Olsztyn 11 29 31:9
    2. Skra Bełchatów 10 26 28:8
    3. AZS Częstochowa 11 23 29:18
    4. Resovia Rzeszów 11 21 27:18
    5. Jastrzębski Węgiel 9 18 21:12
    6. AZS Warszawa 11 10 17:28
    7. Mostostal Azoty 10 10 13:23
    8. KS Jadar Radom 11 9 13:27
    9. Gwardia Wrocław 11 9 12:27
    10. Chemik Bydgoszcz 11 4 9:30
    [i]http://miasta.gazeta.pl/olsztyn/1,35190,3939253.html

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj dawno mnie tu nie było (małe kłopoty zdrowotne) ale dzisiejszy mecz jest dla mnie bardzo ważny. Oczywiście trzymam kciuki z całych sił za drużynę z Olsztyna. Liczę na ich zwycięstwo, no może nie uda się wygrać tego meczu 3:0, ale 3:1 jest bardzo możliwe :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety już 2:0 w setach. Czyżby zanosiło się na szybkie 3:0

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tragedia.
    Przegrac za 0 pkt ze Skra bez Wlazlego to ogromna sztuka.
    Papke RIP, przyjecie RIP.

    Edit
    Tanik RIP, Lambourne RIP

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gra Olsztyna to tragedia, ale przy tej wsi na hali to i tak nie jest najgorsze :) Ja musiałem głos wyłączyć bo tego kretyna nie da sie juz słuchac i "wspaniałych bełchatowskich kibiców" również! "Rączki, dziewczyny piszczymy, wy klaskacie oni machają" Tragedia!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się nie umie normalnie serwować to trzeba sposobem dolnym próbować -dyszlem z jednej ręki- tak jak pan na WF-ie w trzeciej klasie szkoły podstawowej uczył.

    A poza tym jak sięnie chce grać to się mówi o tym przed meczem a do boju śle się juniorów, żeby mogli się chłopaki ograć.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratki dla skry, gre olsztyna przemilcze, co za szczescie ze nie moglem tego meczu ogladac.......

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie musicie ogladac meczu ja wam powiem jaki bedzie wynik

    1-3 (-23,20,-19,-26)
    Mis uszatek sie troche pomylil, tym bardziej nie zaluje, ze jednak mecz obejrzalem. Na przekor wielu jednak Skra inkasuje 3pkt po znakomitym meczu Maciejewicza :-)
    Teraz po punkty do Czestochowy...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Maciejewicza, że wreszcie dorwał się do siatki i potrafił to wykorzystać. Na Olsztyn szkoda słów.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Skra nie miala dzis slabych punktow. Wszyscy grali bardzo dobrze, zas Maciejewicz wrecz fenomenalnie. Chetnie obejrzalbym sobie jego statsy - na moje oko bylo to powyzej 90%. Wlazly moze odpoczywac spokojnie :)
    Pzdr,
    Garfield

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś Skra "zniszczyła" Olsztyn. Tak słabo grającego Olsztyna to dawno nie widziałem. Zagrywka był katastrofalna! Przyjęcie słabe, a i w ataku kiepsko. Natomiast Skra grała w każdym elemencie równo i pewnie wygrała. Brawo dla Maciejewicza - świetny mecz w jego wykonaniu.

    PS. Wynik 3-0 dla Skry jest dla mnie dużym zaskoczeniem, liczyłem na pięć setów.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaa - "na oko" to Paweł M. jakieś 90% w ataku miał. I nie umniejsza mojego uznania fakt, że olsztynianie swoją nieporadnością dzielnie go wspomagali :P

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze Olsztyn pod wodza Mazura napewno nie zagra 2 slabych meczy pod rzad i w srode zainkasuje przynajmniej 2 pkt z Jastrzebiem. Drugi raz tak fatalnie w polu serwisowym Olsztynianie nie zagraja, bo to chyba niemozliwe :-) Wracajac do dzisiejszego meczu, to pomijajac juz gre Pawla Maciejewicza, wreszcie trener Castellani zdecydowal sie wstawic do pierwszej 6-tki Radka Wnuka. Przed nami siatkarska sroda z polsatem sport...bedzie sie dzialo!

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2007
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    martwi mnie to jak nierowno gra ta "wielka" 4 :(
    wbrew zapewnieniom Swedrowskiego i spolki PLS nie jest coraz mocniejszy a coraz slabszy, przynajmniej taka moja obiektywna opinia. za rok pewnie wyjadą Zagumny i pozostali medalisci MŚ i bedzie pozamiatane.

    ps. skromny chłopak z tego Maciejewicza. jedyny pozytywny akcent tego meczu to wywiad z Pawłem, przynajmniej po takim meczu nie robi z siebie gwiazdy.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a w Radomiu niespodzianka i 1 set wygrali gospodarze do 22, cosik Jastrzebie nie moze zlapac odpowiedniej formy...

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Etam - Ptokom przysnęło się na chwilę, a Ty od razu tak daleko idące wnioski wyciągasz :P.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Statystyki olsztyniokow

    Przyjęcie zagrywki:
    Tanik 75%
    Ruciak 75 %
    Lambourne 69 %
    Bąkiewicz 50 %

    Zagrywka:
    1 zagrywka asowa Sinana Tanika
    12 zepsutych (Bąkiewicz 3, Tanik 2, Grzyb 2, Papke 2, Zagumny 1, Ruciak 1, Możdżonek 1)

    Bloki:
    1 blok pojedynczy (Możdżonek)
    1 blok potrójny (Możdżonek, Zagumny, Tanik)

    Atak:
    Tanik 10 ataków, 8 skończonych, 2 zepsute (80%)
    Grzyb 8 ataków, 7 skończonych, 1 wybroniony (88%)
    Zagumny 2 ataki 2 skończone (100%)
    Ruciak 10 ataków 6 skończonych, 1 wybroniony, 3 zepsute (60%)
    Papke 20 ataków 10 skończonych, 6 wybronionych 4 zepsute (50 %)
    Możdżonek 8 ataków 6 skończonych 1 wybroniony 1 zepsuty (75%)
    Bąkiewicz 6 ataków 4 skończone 1 wybroniony 1 zepsuty (67 %)

    ----------
    pzuazs.pl

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębie 2:2 wesoło

    A tak poważnie to myślę że Jastrzębski bedzie najwiekszym rozczarowaniem tego sezonu

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JADAR SPORT RADOM KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. 3:2 25:22 18:25 19:25 25:20 15:10
    No to mamy niespodzianke !

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn strasznie mnie dziś zawiódł, nie czułabym tak wielkiego rozczarowania gdyby choć trochę się postarali i walczyli, a Oni oddali mecz do 0.
    Liczyłam na wspaniałe widowisko, a doczekałam się beznamiętnej gry.
    Mam nadzieję, że w najbliższą środę pokażą jednak, że to był wypadek przy pracy i pokonają J.W., który dzisiaj też zaliczył wpadkę (ale przynajmniej nie 3:0)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie się ta liga coraz bardziej podoba :). Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Ten wynik Ptoków z Czarnymi to prawdziwy hit :D

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie się ta liga coraz bardziej podoba :). Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Ten wynik Ptoków z Czarnymi to prawdziwy hit :D
    Jaki tam hit...od poczatku wygrana Czarnych była do przewidzenia :P tylko jak zwykle nikt nie słucha moich racji !

    Ja tez się ciesze z takiego przebiegu poczynań ligowych , przynajmniej coś się dzieje - choc po meczu Olsztyn vs Bełchatów to ręce opadły mi niżej niż ustawa przewiduje, licze na to ,że dwóch takich beznadziejnych spotkań AZS nie rozegra prawda ? No i jak Radom mógł pogonic Jostrzymbie to każdy może :P

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rudy i dziadek Papek-w-pólsiatek powinien sobie spokojnie poradzic z Jastrzebiem

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2005
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wbrew zapewnieniom Swedrowskiego i spolki PLS nie jest coraz mocniejszy a coraz slabszy, przynajmniej taka moja obiektywna opinia.
    Dawno się tak nie uśmiałem.
    A co do meczu to szkoda, że Skra nie zagrała tak w środe, bo pewnie byśmy awansowali. Szkoda.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie zbyt słaba zagrywka i psychika Olsztynian. 70% zagrywek w Ignaczaka. Chore. Zamiast ruszać tych, co atakują to w libero, który dziś zagrał moim zdaniem lepiej niż wynika to z oceny na SF(7).
    Zagumny pokazał kilka genialnych zagrań. Gdyby przyjęcie było lepsze.. Heh. Olsztyn wydaje się być roztrenowany i już szykowany na play-off. Wystarczy przypomnieć sobie ich przyjęcie i ilość bronionych piłek z pierwszego meczu(początek sezonu) i porównań z tym co było dzisiaj. Do tego dodajmy wolnych środkowych teraz i wiele bloków wtedy. Liczę, że w PO pokażą taką grę, na jaką ich stać.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra od dawna nie zagrała tak rónych zawodów jak dzisiaj i pokazała że Skra to nie tylko M.Wlazły. Maciejewicz rozegrał dziś mecz życia (jego skuteczność oscylowała w olalicach 90%). Szkoda że Castellani nie dał mu trochę pograć w środe z Majorką, jeszcze wieksza szkoda ze z Hiszpanami nie grał R.Wnuk który chyba dzisiejszym meczem przekonał ostatecznie trenera Skry.
    Olsztyn zagrał dziś słabe zawody, kiepsko w przyjęciu i na zagrywce. Na wyróżnienie zasługuje chyba tylko P. Zagumny który kilka razy pokazał próbke swoich nie przeciętnych umiejętności.
    po dzisiejszym meczu w wykoniu Olsztyna nasuneło mni się takie spostrzeżenie iż Skra trenowana przez Mazura zawsze w okolicach lutego przeżywała spadek formy i tak jest też tym razem.co Skra grała pożniej wszyscy pamiętamy. Czy teraz bedzię podobnie czas pokaże?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawiam sie czy ksra jest az taka dobra, czy t oOlsztyn ma tak powazny kryzys... olsztyn dzisiaj nie istnal na parkiecie, gral kompletnie beznajdziejunie we wszystkich elemenetach. Nie zaskoczyl mnie za to atakl w druzynie AZS-u. Slaby Papke, slaby Bąkiewicz i stailny Tanik+ dobry srodek to moze byc chyba jednak za malo na zloto...Do tego wyjatkowo slaba obrona. To przeciez kuznia punktow, a Olsztyn gral jakby bez zaangazowania. Juz nie pisze o zagrywce bo to byla katastrofa. Slabiutkie spotkanie... ale uwterdziwlo mnie w przekonaniu ze o ile Olsztyn nie poprawi ataku (a maja przeciez najlepszego rozgrywajacego) to skoncza sezon bez medalu.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kandydatów do "bezmedalu" jest więcej.To co gra jastrzebie woła o pomste do nieba..Nie ma już wielkiej czworki czy jak to zwać, neich się Chudik wyleczy to pierwsza runda playoffs może być pasjonującą. Olsztynowi przytrafił się pierwszy powazny "zonk"wtym sezonie.
    I hate Bayern soooo much

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz powinien wytrącić argument tym którzy twierdzili że Wlazły to 50% wartości Skry

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    24-02-2007
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gładkie 3:0 bo Skra zagrała bardzo dobrze a jeden zawodnik zagrał na 120% swoich możliwości. Jednak należy też wziąść pod uwagę fakt, że Olsztyn zagrał bardzo słabo szczególnie w zagrywce.
    Przynajmniej z perspektywy relacji w TV nie widać było aby trener Mazur używał mocnych słów więc jestem o Olsztyn spokojny: prawdopodonie już zacząły się treningi pod kątem play-offs. Zresztą ktoś już wspomniał, że Skra pod wodzą Ireneusza Mazura też miała na przełomie lutego/marca kryzys.

    Co do samej Skry: jak dla mnie fluktuacje formy Skry są trochę zastanawiające. Na pczątku sezonu bardzo dobrze w LM, później dołek który utrzymał się do ostatniego meczu z Majorką. Wczoraj znowu bardzo dobrze...

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz powinien wytrącić argument tym którzy twierdzili że Wlazły to 50% wartości Skry
    Olsztyn pomógł i to bardzo Skrze w wygraniu tego meczu ...a każdy atakuący jest lepszy niż Papke...Maciejewicz zagrał koncertowo, niestety.
    Kibice AZSu za każdym razem gdy piłka posyłana była do Pawła P. zamierali przed ekranami telewizorów z zaciśniętymi kciukami : dzizas niech tylko przebije na drugą stronę ! No , to ostatnio tak wygląda :(
    Ja nie wiem kto w tym sezonie zdobędzie mistrza, bo żadna drużyna z wielkiej czwórki jak narazie na niego nie zasługuje :P rewelacyjne mecze przeplatane z totalną kaszanką ! Mam nadzieję w playoffach będzie to wyglądało inaczej...a co do Olsztyna, lepiej ,że wpada przytrafiła się teraz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •