Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Wątek: Skra-AZS PZU Olsztyn

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olsztyn pomógł i to bardzo Skrze w wygraniu tego meczu ...
    Takie stwierdzenie jest równoznaczne z przekazem że to Olsztyn dobrowolnie pomógł Skrze co oczywiście jest bzdurą. Również to co mówili komentatorzy że Olsztyn przegrywa z powodu ilości popełnionych błędów równiez nie jest prawdą. Nie wiem jak to było później ale w pierwszym secie Skra miała 4 błędy a Olsztyn 8 Gdyby wyrównać ilość błędów wychodzi i tak 25:23 dla Skry. Rozumię że wielu osobom trudno przyjąć to do wiadomości, ale fakty są takie że SKRA BYŁA LEPSZA!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olsztyn pomógł i to bardzo Skrze w wygraniu tego meczu ...
    Takie stwierdzenie jest równoznaczne z przekazem że to Olsztyn dobrowolnie pomógł Skrze co oczywiście jest bzdurą. Również to co mówili komentatorzy że Olsztyn przegrywa z powodu ilości popełnionych błędów równiez nie jest prawdą. Nie wiem jak to było później ale w pierwszym secie Skra miała 4 błędy a Olsztyn 8 Gdyby wyrównać ilość błędów wychodzi i tak 25:23 dla Skry. Rozumię że wielu osobom trudno przyjąć to do wiadomości, ale fakty są takie że SKRA BYŁA LEPSZA!!!

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie ciężko wygrać bez bloku, skutecznego ataku, mocnej zagrywki, dobrej gry obronnej i przyjęcia. I AZS właśnie w ten sposób pomógł Skrze, nie było czym porazić.

    Gratulacje dla Skry, niezłe lańsko nam spuściliście - byliście zwyczajnie lepsi i tyle. Pozdrawiam.



    Nie mogłem się powstrzymać. Co te mikrofony tam robią :P ?

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ten gościu z mikrofonami to radiowiec z Polskiego Radia Łodź robił audycje do swojego programu

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Złej baletnicy...

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również to co mówili komentatorzy że Olsztyn przegrywa z powodu ilości popełnionych błędów równiez nie jest prawdą. Nie wiem jak to było później ale w pierwszym secie Skra miała 4 błędy a Olsztyn 8 Gdyby wyrównać ilość błędów wychodzi i tak 25:23 dla Skry.
    Z tego co ja pamiętam to tylko w dwóch pierwszysch setach Olsztyn oddał 19 pkt Skrze po własnych niewymuszonych błędach. Porównaj sobie to do pierwszego meczu kiedy Skra w ten sposób od Olsztyna otrzymała 4 pkt. AZS-owi kompletnie nie siedziała zagrywka, zrezygnowali z mocnej i zaczęli przebijać lekką, Skra odbierała w punkt a później Dobrowolski wiedział co zrobić i tak się mecz skończył. Gdyby Tanik zagrywał jak w czwartym secie kiedy z 19:13 zrobiło się 20:17 to może ten mecz by inaczej wyglądał. Ale takie spotkania sie zdarzają czasami i już. Następnym razem będzie inaczej.

    Kompletnie nie zgadzam się za to z Castelliniem, który na konferencji powiedział, że oba zespoły zagrały na bardzo wysokim poziomie.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz się głównie rozstrzygnął w warstwie taktycznej. W składzie nie wystąpił Wlazły i Olsztynianie w bloku zgłupieli. Powód jest prosty, trener Mazur znów zapomniał chyba wspomnieć rezerwowych. Już tak się chyba zdarzyło w pierwszym meczu Skry z Iraklisem. Poza tym uderzało też słabe przyjęcie. Niestety Tanik to za małe działo na PLS. Wychodzą też braki kolejnego Amerykanina, który bez wsparcia taktycznego ala Beal, gra to, co potrafi.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Tanik to za małe działo na PLS.
    Jesli Tanik jest za słabym działem na pls to który skrzdłowy aktuanie jest odpowiednim działem?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •