Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: PIERWSZA W POLSCE ZUZLOWA SSA (?)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PIERWSZA W POLSCE ZUZLOWA SSA (?)

    Jest szansa ze powstanie pierwsza w Polsce zuzlowa SSA!
    Pamietacie jak kilka lat temu mowilo sie glosno o obowiazku tworzenia takich spolek od roku 2002 przez wszystkie druzyny ekstraligowe? Jednak wiele klubow sie wycofalo z tej propozycji (wymagany jest wielki kapital poczatkowy) a ich lobby pozwolilo na odsuniecie przez GKSZ tej propozycji w czasie. A tu taka niespodzianka. I to wcale nie ze strony ekstraligowca tylko klepiacej od lat biede UNII TARNOW!!!
    Wprawdzie nie wynika to bezposrednio z przemyslanych zamierzen ani tez kasy, ktora wcale nie plynie do TTZ wielkim strumieniem; lecz przede wszystkim z sytuacji Klubu ZKS UNIA TARNOW; niemniej fakt jest faktem! Wprawdzie plany takie byly juz od ponad roku jednak mialo to nastepowac powoli a sukcesywnie, teraz jednak nie bylo wyjscia. I Bogu dziekowac ze TTZ ma takich oddanych i zaangazowanych dzialaczy, ktorzy potrafia poswiecic caly swoj czas na sprawy zwiazane z zuzlem!
    Sadze iz tworzenie takich spolek w polaczeniu z DOBRYM stanem zdrowia psychicznego niektorych prezesow i zawodnikow pozwoli uratowac speedway w Polsce a moze nawet uczynic z niego dyscypline narodowa (lub chociaz druga po pilce), ktora zainteresuja sie znow setki tysiecy kibicow (nie oszukujmy sie - frekwencja na stadionach spada i to bardzo)oraz TELEWIZJA!!! Spolki te jednak musza byc tworzone na zdrowych zasadach EKONOMICZNYCH - poprostu: mam kase to oki, nie mam to trudno nie bede porywal sie z motyka na slonce. Potrzeba tez chyba gruntownych zmian w PZM-ocie i samym GKSZ-ecie!!!!

    pozdrufka


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co ja wiem to za niedlugo SSA " Żużel" ma być zarejestrowana w sądzie. Ponieważ sekcja piłki nożnej ma jeszcze większe kłopoty finansowe niż żużlowa jest plan żeby powstała SSA "żużel - piłka nożna". Dwie sekcje do jednej spółki...... co z tego wyjdzie to zobaczymy...... oby wyszło na dobre dla tarnowskiego spotru........

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    artykuł z www.tarnow.okay.pl:

    "Fatalna sytuacja finansowa tarnowskiej Unii jest już faktem. Wiele mówi się o wycofaniu z rozgrywek III - ligowych piłkarzy tego klubu. Ratunkiem dla klubu ma być powstanie Sportowej Spółki Akcyjnej "Żużel", która ma być również pomocą dla sekcji piłkarskiej. Nie wykluczone jest również powstanie SSA "Żużel - Piłka Nożna". "Współpraca obu sekcji zdecydowanie poprawi sytuację finansową. W najbliższym czasie rozpocznie sie proces rejestracyjny spółki" - powiedział prezes Andrzej Grzyb. Jak do takiego rozwiązania odnoszą się piłkarscy działacze. Trener Kordela nie wie dokładnie na jakich zasadach działać ma spółka. "Ale jeżeli ma to być kołem ratunkowym dla piłkarzy tarnowskiego III - ligowca to popieram inicjatywę" - dodaje szkoleniowiec "Jaskółek". Należy więc mieć nadzieję, że pomysł utworzenia spółki zostanie szybko zrealizowany i będzie sygnałem lepszych czasów klubu z Mościc. Warto dodać, że w najbliższych dniach klub ma przedstawić propozycję finansowe piłkarzom, a że nie będą one na pewno atrakcyjne może dojść do kolejnych problemów. "

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]artykuł z www.tarnow.okay.pl:
    Kordela niech nie myśli że SSA Żużel jest tworzony dla ratowania piłki.Najpierw niech piłkarze zaczną działać zamiast czekać na mannę z nieba.Wiem z opowiadań że TTŻ był wyśmiewany przez piłkarzy/ zwłaszcza przez Kordelę/ gdy chcieł ratować żużel.Teraz chcą pod skrzydełka Spółki Żużel.Czy dadzą coś na wkład do spółki??? Napewno nie! Ale brać by chcieli.Piłkarze do roboty!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....cos w tym jest prawdy niemniej jednak czesto artykuly na tarnow.okey.pl to badziewie:P
    Najlepiej sluchac pewnych zrodel...;)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do tego artykułu to podobny ukazał się na łamach "Tempa" czy inaczej "Przeglądu Sportowego".... i pisało to samo....że piłkaże i żużlowcy do jednej SSSa idą razem...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...SSA blisko coraz blizej...:)
    A od dzis w siedzibie Tarnowskeigo Towarzystwa Żużlowego na stadionie w Tarnowie-Moscicach mozna kupic karnety na caly sezon w cenie 140 zl. caly i 80 zl. ulgowy

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I W POLSCE ZUZLOWA SPORTOWA SPOLKA AKCYJNA STALA SIE FAKTEM!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I W POLSCE ZUZLOWA SSA STALA SIE FAKTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wczoraj dokonano rejestracji sadowej spolki o nazwie:
    "Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna"
    Miejmy nadzieje ze nadchodza lepsze czasy dla tarnowskiego speedwaya, a byc moze jest to tez jakis drogowskaz dla pozostalych klubow.

    Sorki za drugi wpis ale mi sie powalilo z deka ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BRAWOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!

    thx driver ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •