Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 67 z 67

Wątek: Najbardziej znany kibic drużyny siatkówki

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do czego brakuje? Do biegania za soba jak pies za suka i szukania kogos komu mozna ******? Do wyrywania krzesel? Do niszczenia wlasnego obiektu? No czego brakuje...
    (Nie bierzemy pod uwage szopek z Belchatowa czy Ligi Swiatowej bo to oczywiscie jest paranoja)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myslisz b stereotypowo. burdy na stadionach ( i poza stadionami) robia raczej okreslone grupy kibicow miedzy soba.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myslisz b stereotypowo. burdy na stadionach ( i poza stadionami) robia raczej okreslone grupy kibicow miedzy soba.
    to moge wiedziec czym sie roznimy od kibicow pilkarskich?? pamietaj ze grupy tworzace kluby kibica na siatkowce sa ilosciowo male i latwo wychwycic osoby udzielajace sie od kliku lat

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miedzy nami a kibicami nie ma zadnej roznicy. W nodze jest pelno pseudo kibicow a jesli chodzi o nasza lige to tacy tylko pojawiaja sie jesli juz gdzies w Czestochowie i gnebia swoich zawodnikow jak bylo ze Stelmachem.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no, i to jest prawidlowe zachowanie ... :>

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W nodze jest pelno pseudo kibicow a jesli chodzi o nasza lige to tacy tylko pojawiaja sie jesli juz gdzies w Czestochowie i gnebia swoich zawodnikow jak bylo ze Stelmachem.
    Z onetu przybyłeś(aś) ? nie pisz już nic na nasz temat, bo jakby to powiedziec w dupie byłeś i gówno widziałeś.
    No chyba, że jesteś regularnym wyjazdowiczem swojej drużyny i hale Polonia oraz specyfike częstochowskiego środowiska kibiców klubu siatkarskiego znasz jak swoją kieszeń. W takim wypadku możemy pogadać :)

    Pozdro od pseudokibica :)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit nie schlebiaj sobie:P:P:P

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice siatkarscy na kazdym meczu udowadniaja, ze sa najlepsi. Na siatke przychodza cale rodziny kibicowac swoim klubom. w Pilce noznej mozna dostac kose w plecy jak nie bedziesz kibicowal jakies druzynie. Rodziny nie pojawiaja sie na meczach bo nie ma takiej atmosfery tylko bluzgi itp itd. Siatkowka narazie nie jest popluarniejsza od pilki noznej ale dzieki tym wspanialym kibicom za jakis czas wyprze "noge" na drugie miejsce.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Al ty p....sz Romek;)

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice siatkarscy na kazdym meczu udowadniaja, ze sa najlepsi. Na siatke przychodza cale rodziny kibicowac swoim klubom. w Pilce noznej mozna dostac kose w plecy jak nie bedziesz kibicowal jakies druzynie. Rodziny nie pojawiaja sie na meczach bo nie ma takiej atmosfery tylko bluzgi itp itd. Siatkowka narazie nie jest popluarniejsza od pilki noznej ale dzieki tym wspanialym kibicom za jakis czas wyprze "noge" na drugie miejsce.
    Na jakie ty mecze chodzisz? ... prawdopodobnie dawno nie byłeś na meczu piłki nożnej. Nie słyszałem aby ktoś na piłce dostał nożem [pod stadionem czy na mieście się czasami zdarza ... ale to może zdarzyć się każdemu, pomimo rządów PiS-u na ulicach czasami jest gorąco, ale to nie jest zależne od piłki]. Na Resovię na IV ligę przychodziły całe rodziny. Widziałem jak 4-5 latki świetnie się bawiły na meczach. Rodzice jakoś nie mają oporów wziąć dzieci na stadion. Na stadionach generalnie panuje spokój. Także ja bym nie generalizował kibiców Piłki. Zresztą tak samo jak kibiców siatkówki. Kibice są różni. Od Częstochowy po Bełchatów. Każdy ma swój własny sposób na kibicowanie.

    ps. Digit a czemu uważasz się za Pseudo-kibica? Czyżbyś był pierwszym kibicem ukaranym przez Ziobro-sądy :)

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice siatkarscy na kazdym meczu udowadniaja, ze sa najlepsi. Na siatke przychodza cale rodziny kibicowac swoim klubom. w Pilce noznej mozna dostac kose w plecy jak nie bedziesz kibicowal jakies druzynie. Rodziny nie pojawiaja sie na meczach bo nie ma takiej atmosfery tylko bluzgi itp itd. Siatkowka narazie nie jest popluarniejsza od pilki noznej ale dzieki tym wspanialym kibicom za jakis czas wyprze "noge" na drugie miejsce.
    haha... a w każdym klubie PLSu bedzie doping jak w hali "energia" w bełchatowie - i wszyscy beda szczesliwi... cała polska będzie sie bujać w rytm "que sera"!

    boże, chroń siatkówke!

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skad Ty wiesz smieciu z Czestochowy gdzie ja bylem. Nie znasz mnie wiec jak mozesz wydawac osady na moj temat. Chcialbym zobaczyc jaki z Ciebie pseudokibic.. na pewno bym sie przetraszyl.
    jest to jak najbardziej uzasadnione bo ********** jak potłuczony

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podnieca Ciebie cytowanie moich wpisow? Czyzby kolejny tepak na forum? Wlasnie takie cos to jest spamowanie i teraz ktos z tych "znawcow" powinien Tobie zwrocic uwage bo jak oni twierdza nie wniosles tym nic nowego do tego watku.


    Potluczonych to masz na 100% starych i tyle Ci mam do powiedzenia.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2007
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potluczonych to masz na 100% starych i tyle Ci mam do powiedzenia.
    mnie zawsze uczyli na fizyce, ze akcji towarzyszy reakcja. czekam zatem z niecierpliwoscia, panie toom albo kuchcik;)

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy sobie tu robicie chat ? a ty torres moglbys sobie nie nabijac wpisow zeby byc zawodowcem czy h.j wie kim ? chcecie sie poobrazac to mozecie sobie to zrobic na priv a tu jest rozmowa na konkretny temat.

    pozdro dla "piknikow" z kedzierzyna :D

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potluczonych to masz na 100% starych i tyle Ci mam do powiedzenia
    Skad Ty wiesz smieciu z Czestochowy gdzie ja bylem
    Torres, przegiąłeś.
    Jako nowy forumowicz powinienes dostosowac sie do sdandardów obowiązujących na forum. Wiem, że kazemu czasem moga puścic newrwy ale ty jestes wulgarny bez racjonalknej przyczyny.
    Za nastepny wpis poniżej p0ewnego poziomu odpoczniesz.


    Beniamin,
    Dwie uwagi. Edytuj swoje posty a nie wpisuj jednego pod drugim a ponadto zwracam uwage na słownictwo..

  17. Powrót do góry    #62
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja przegialem? czyzby na tym forum normalny byl tylko Toom? Przeczytaj sobie caly watek i zobaczysz kto zaczal i przede wszystkim przegial.

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja przegialem? czyzby na tym forum normalny byl tylko Toom? Przeczytaj sobie caly watek i zobaczysz kto zaczal i przede wszystkim przegial.
    Proszę , abyś dostosował się do uwag moderatora, a nie zalecał mu odwrotną sytuację. Posługujesz się słownictwem, które na tym forum nie jest uznawane za standardowe, więc albo przyjmiesz nasze warunki, albo my nie przyjmiemy Ciebie. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podoba mi sie to jak jestem traktowany na tym forum i jesli nie bedzie mi to na reke nie bede sie na nic godzil. Wydaje mi sie, ze moderator tez ma cos do mnie. Teraz jeszcze dochodzi admin. Szukacie chyba problemow zamiast rozmawiac o siatce.

  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skąd ten człowiek się urwał? Widze gościu że masz manie prześladowczą jak Nasz Premier. On widzi wszędzie agentów, a Ty wrogich sobie forumowiczów. Wszyscy się na Ciebie uwzięli, teraz dołączył do tego Moderator i Admin :) A nie pomyślałeś, że to z Tobą jest coś nie tak, a nie ze wszystkimi innymi?
    Znasz taką Angielską mądrość, że jak jedna osoba Ci powie że jesteś pijany to to olej, jak dwie to się nad tym zastanów, a jak trzy to sie połóż i wytrzeźwiej? Radzę się zastosować...
    "Twoja ambicja zabija Cię..."

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2007
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napisze troszke nie na temat ,mozecie sie zemna zgodzic badz nie ale:
    sa rowni i rowniejsi .Dla mnie uzywanie jakich kolwiek wulgaryzmow czy to na forum czy na czatach obniza poziom osob piszacych.Moderatorzy i administratorzy powinni baczniej patrzec i reagowac na takie zachowania , chocby ze wzgledu na to ze to forum jest bardzo popularne . Niektore posty sa cytowane w prasie.Chocby dla tego warto by było reagowac na takie zachowania.

    ze sportowym pozdrowieniem Piotr.T z Bełchatowa

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To forum jest popularne, trzeba sie z tym zgodzic. Forumowicze sa na takim poziomie, ze nie bede sluchal od nikogo rad bym sie cofnal w rozwoju. Obojetnie czego bym nie napisal, kazdy na mnie naskakiwal, wystarczy cofnac sie troche zeby sie przekonac. Nie chce sie juz z nikim wyklucac i mam prozbe....moze powrocimy do tematu i pogadamy o siatkowce zamiast o mnie?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •