Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: Jastrzebie - Resovia

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jastrzebie - Resovia

    Mam nadzieje na szybkie 3 : 0, ale moze byc roznie. 3 : 0 jest jednak bardziej prawdopodobne ze wzgledu na chec zmazania zlego wrazenia po meczu z Olsztynem.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym jak ostatnio grali to juz nieczego nie jestem pewien no i kasy bym na 3:0 nie postawił ale może chłopcy wkońcu sie zgrają i pokazą klase

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zanosi się na kolejną niespodziankę... Rzeszów prowadzi już 2:0!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2-0 ale gra sie do konca :) skad Jastrzebie wzielo Kaminskiego? Gosc gra na poziomie bardzo przyzwoitym a ma 19 lat

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejna spora niespodzianka...3:0 dla Resovii!

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2005
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wtopa

    porazka na maxa....juz po ostatniej wtopie z olsztynem wiedzialem ze tak bedzie...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia wygrala ten mecz srodkiem, gratuluje. Za tydzien mecz o 4 miejsce :) czyli AZS Cz-wa kontra Resoviia :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie... to juz czuje meganapinke kibicow Resovii w necie :(

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet nie powiem, że obstawilem i w sts i na zywo wygrana JSW....ale dałem d...
    Może Zapletal byłby wam pomocny?
    I hate Bayern soooo much

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2006
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębski nabytek na rozegraniu to kolejna pomyłka na tej pozycji

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odszczekuje wszystko co napisalem ostatnio na Resovie. Wielki Szacun. Gratulacje:D


    Jastrzebie niech lepiej sobie przemysli co chce osiagnac w tym sezonie. Na puchar CEV bym juz raczej nie liczyl. Brak Szymanskiego nie moze tlumaczcyc przegranej, bo Kaminski swietnie go zastapil. Ivanov tragedia jak zwykle. Zaczynaja do niego rownac srodkowi powoli, bo blok i atak ze srodka to tylko widzialem w wykonaniu przeciwnika. Bosek zastanow sie czy jest sens jeszcze probowac zgrywac Ivanova z reszta zespolu bo jeszcze skonzcymy na 5 miejscu sezon zasadniczy.


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze ktos kto jest blizej zespolu Jastrzebia wyjasni co sie dzieje wewnatrz teamu bo zawodnicy wygladaja jakby byli poobrazani na siebie. Dzis to ich zachowanie mocno kontrastowalo z entuzjazmem Resovii.
    Co do Murka to potwierdzaja sie moje opinie ze sciaganie za duze pieniadze zawodnikow ktorzy grali juz w silniejszych ligach mija sie z celem (vide takze Gruszka). Chodzi mi glownie o Polaków ktorym chyba nie starcza profesjonalizmu i obnizaja loty (inna postawa to np Konstatinow ktory zapracowal na swoje pobory).

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2005
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam za epitet mam nadzieje, że tym razem mi się upiecze, ale muszę to powiedzieć.
    Jesli jeszcze raz usłyszę od kibiców Jastrzębia słowa potepienia na temat fanów Częstochowy napiszę ciekawy artykuł na ten temat w jednej z gazet.
    Wiecznie słyszeliśmy jacy to chamscy są kibice AZS-u tymczasem po meczu z Resovią cała Polska usłyszała burzę chóralnych gwizdów! To są ci kulturalni siatkarscy kibice?!
    Po jednym z meczów transmitowanym przez TV jastrzebianie sie oburzali, jak można gwizdać na własnych siatkarzy. No właśnie jastrzębianie, jak można gwizdać na własnych siatkarzy, co? Cham chama nie poznał, taka jest prawda. Każdy ma w sobie tyle chamstwa ile chce widzieć, takie jest moje zdanie. Daliście "popis" kulturalnego pożegnania swoich zawodników, tracąc tym samym moralne prawo do komentowania zachowania kibiców AZS-u. Nie chce więcej słuchać jacy to źli są fani z Częstochowy, bo zawsze przypomnę wam skandaliczne zachowanie waszych kibiców po meczu z Rzeszowem właśnie.

    PS. Nie śmiej sie dziadku z czyjegoś upadku, to a propos wczorajszej porażki Częstochowy z Warszawą.
    Po co było się tak nadymać, my chociaż zdobyliśmy punkt z Warszawą, hahaha, a Jastrzębie null:) Tak wiem, szyderczy to śmiech, ale jednak.
    Więcej pokory, więcej pokory, bo już sobie zawiesiliście na szyjach złote medale, a tymczasem to co dzisiaj wyprawiały wasze pseudogwiazdki to zwyczajnie II liga była.
    Odszczekuję co powiedziałem na temat Resovii, że po meczach z W4 wzbogacą się o 0 pkt. Wielkie brawa dla tej drużyny za dzisiejszy mecz, ale mam nieodparte wrażenie, że chyba w Jastrzębskim Węglu coś jest nie tak w zespole, jakiś spór czy jak?
    Braku Szymańskiego w ogóle widać nie było, Kamiński - rewelacja, więc nie tłumaczcie porazki ta absencją. 0:3 przegrywa zespół po prostu słaby.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2006
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem jednego: czy taki klub jak Jastrzebski Wegiel nie stac na Pavla Chudika? przeciez swoja klasą przewyzsza Ivanowa z 10 razy. udowodnil to chocby w sezonie 2003/04.
    nikt mi nie wmowi ze oferta Politechniki byla wyzsza niz Jastrzebia.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dołączam do Sparka! Odszczekuję to co pisałem wcześniej m.in. na temat "wielkiej 4" i Resovii. Okazuje się, że wszystko jest możliwe? A więc może, po wczorajszym zwycięstwie Politechniki nad Cz-wą i dzisiejszym Resovii w J-biu, kolejna niespodzianka w Bełku? A co pomarzyć nie można?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuchcik: Zapletal? ;-) Trzeba jednak powiedziec, że Ivanov kolejny mecz wtopił. Może gdyby wcześniej wszedł Bednaruk inaczej by to wyglądało? Wracając do meczu...
    Kamiński zagrał bardzo dobre zawody("strzały":D), ale pomylił się niestety w końcówce. Wtedy po raz pierwszy wypłynęły z jego ust jakieś słowa - k mać.
    Całe Jastrzębie - oprócz Murka i wspomnianego wyżej 19latka grało fatalnie. Pliński i Kadziewicz - kompletnie bez formy, ale czy to może dziwić? Musiał przyjść ten czas. Rusek bardzo słabo w przyjęciu, Ivanov bardzo niedokładnie na rozegraniu.
    Jeśli Michalczyk nie będzie w pełni sprawny na play-offy, to ja na miejscu działaczy już bym się zastanawiał nad sprowadzeniem Gabrycha, albo kogoś sprawdzonego na przyjęcie z atakiem. Ani Siezieniewski, ani Yudin to nie są jacyś kilerzy w ataku :-)
    Resovia - w tym momencie zwracam honor dla Pilarza, dziś zagrał o niebo lepiej niż ze Skrą. Skutecznie grali środkowi, nieźle Łuka(choć nie podoba mi się u niego gwiazdorstwo - niczym nie uzasadnione). Józefackiemu nie wyszedł kolejny mecz.
    Resovia wygrała ten mecz konsekwencją, rozegraniem, skutecznością w ataku.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbyszek, i tak wszystko w playoffs wyjdzie hehe.Resovia ugryzła już i Czewę i Jastrzebie. Pamietajmy,że wyniki sezonu zasadniczego będa istotne nie tylko jeśli idzie o playoffs ale takze o Puchar Polski.
    Olsztyn z Bełchatowem moga troszkę odjechać, nie zapominajmy że to jednak dopiero 1/3 ligi. Sovia w najgorszym razie trafi na najsłabszego z wielkiej czwórki.
    PS czekamy na niespodzianke z udziałem Gwardii?
    I hate Bayern soooo much

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do dzisiejszego meczu sądze iż Jastrzebskiemu brakowało gry blokiem.Mogli takze konczyc wiecej piłek z ataku..Świetnie Kamiński jak na 19 latka to był cąłkeim przyzwoity wystep ...Swoją drogą wie ktos kiedy zdrowy bedzie Szymański ?No i na koniec zostawiłem sobie 2 panów Iwanowa i Siezieniewski.Pierwszy powinien byc zmieniony za Bednaruka a drugi powinien grzac łąwe a za niego powinien grac włąsnie Kamiński...:D

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmieszne bardzo :P. Ale też tak sobie pomyślałam. No i gładka wygrana Mostostalu :).

    A poważniej: ja też - hau, hau. Po raz pierwszy Resovia mi się podobała-grali dokładnie, szybko, z pozytywną energią.
    Okazuje się, że przegrana z Olsztynem zwiastował obniżkę formy jastrzębian. Ale tak katstrofalną??? Zgadzając się w pełni w opiniami dotyczącymi zawodników prezentowanymi powyżej uważam, że menedżer Bosek powninien już szukać przyjmującego dla trenera Boska. Choć nie wiem, czy będzie to łatwe, bo dla Gwardii do tej pory nie znalazł...

    Pozdrawiam.
    dakuul

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze ktos kto jest blizej zespolu Jastrzebia wyjasni co sie dzieje wewnatrz teamu bo zawodnicy wygladaja jakby byli poobrazani na siebie. Dzis to ich zachowanie mocno kontrastowalo z entuzjazmem Resovii.
    Co się dzieje? Nic. My mamy 6 zawodników na boisku, a Resovia drużynę. W Jastrzębiu za dużo "gwiazd". Pojedynczy siatkarz ma za dużo do powiedzenia. Za dużo humorków, fochów, za mało gry i zaangażowania. Pewnie też za dużo pieniędzy (jakoś Ci, którzy zarabiają mniej, są bardziej zmotywowani). Po przegranym meczu obrażają się na cały świat, zamiast zastanowić się "dlaczego przegraliśmy? i wreszcie wpaść na to, że "może moja postawa przyczyniła się do porażki zespołu". Ale gdzie tam, połowa drużyny jest nieomylna. Trener reaguje, gdy set jest już praktycznie przegrany - coraz lepiej to wszystko wygląda. Pogratulować.

    Resovia zasłużyła na 3 punkty. Siatkarze pokazali dobrą, ZESPOŁOWĄ grę, zagrali bez kompleksów.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie bohaterem tego spotkania był Łukasz Perłowski. Nie wiem jaką miał skuteczność ataku, ale blisko 100%, poza tym zagrywką napsuł krew Jastrzębianom, a do tego blokował. Przy nim nasi środkowi wicemistrzowie świata wyglądali blado. Iwanow słabiutko, przynajmniej w porównaniu do Pilarza. Zresztą Resovia to była zupełnie inna drużyna niż ta w meczu z Olsztynem. Generalnie mecz został wygrany przez Resovię środkiem i rozegraniem.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem przed sezonem mowilo sie wiele na temat kryzysow w klubach gdzie graja medalisci lub uczestnicy MS, moze to wlasnie nadszedl ten czas dla zawodnikow Jastrzebia? 2 twarde mecze w krotkim czasie z wymagajacym przeciwnikiem jakim byl Olsztyn i wystarczylo. Teraz raczej sa na rowni pochylej w dol. Nie wierze w jakies sukcesy w CEV. Moze sie mile rozczaruje, ale raczej watpie. Jedynego chyba co trzeba temu zespolowi to odzyskanie swiezosci i odpoczynku. Potencjal jest. W normalnej sytuacji powiedzialbym, ze jest na to najlepsza okazja teraz, no ale patrzac po wynikach Jastrzebie musi sie teraz obawiac kazdego zespolu w PLS.

    Szkoda, ze nie mamy szczescia do rozgrywajacych. Bednaruk zamiast ratowac to co popsul Ivanov to niech lepiej juz zacznie grac od poczatku meczu moze jakos inaczej to bedzie wygladac.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zresztą Resovia to była zupełnie inna drużyna niż ta w meczu z Olsztynem.
    Resovia jeszcze nie grała z Olsztynem.
    (i tego się zaczynam obawiać)

    Gratulacje dla Resovii, bo zagrali jak dla mnie kapitalnie.
    Perłowski pokazał klasę - brawo.
    A Jastrzębie cóż - w ubiegłym sezonie z tego co pamiętam, to też były problemy ze zgraniem, z rozgrywającym, z trenerem, z motywacją gwiazd, jakimiś tam sprzeczkami wewnętrznymi itp. Jednak pozbierali się do kupy i starczyło na srebro.
    Nie skreślałabym Jastrzębia, ale z pewnością teraz mają jakiś dołek i ich klasę pozna się po tym w jaki sposób się z niego wydostaną.
    A poza tym przed sezonem wszyscy spodziewali się takich niespodzianek, a teraz zaskoczenie :)

    PS czekamy na niespodzianke z udziałem Gwardii?
    Nie nie nie... :)
    Gładkie 3:0 (17, 19, 17) w rezerwowym składzie :)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tia, jak to brak jednego tylko zawodnika potrafi odmienic oblicze zespolu...


  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za tydzien mecz o 4 miejsce czyli AZS Cz-wa kontra Resoviia
    O czwarte miejsce to bedzie walczyło Jastrzebie z Czestochową a Resovia bedzie trzecia
    Gratulacje za dzisiejszy mecz.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid Murek do reprezentacji... :D
















    ...

    tak kibice siatkówki beda mówić 1. kwietnia tego roku.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed rozpoczęciem meczu powiedziałem znajomym, że Resovia może dziś zrobić podobną niespodziankę do tej jaką wczoraj zrobiła Polit. W-wa. Tan zespół "lubi" z nami grać. Oczywiście głęboko wierzyłem że wygramy i to za 3pkt. Ale im dalej dziś było w las tym bardziej byłem przekonany, że nasi się w nim zgubią. Tak słabo grającego Jastrzębia dawno nie oglądałem. Iwanow zawodzi (jak do tej pory) na całej linii. Ile czasu można się zgrywać z drużyną?! Dobry rozgrywający nie potrzebuje aż tyle czasu co on żeby się zgrać z pozostałymi zawodnikami. Coraz mniej wierzę w to, że to się w końcu uda. To jest chyba kolejna klapa transferowa, jeżeli chodzi o tą pozycję. Dziś dobrze zagrał D.Murek i M.Kamiński. Kadziewicz był "w innym świecie". Coś jest nie tak! Nie jesteś "drużyną". W takiej dyspozycji nie mamy czego szukać w konfrontacji z Piacenzą.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no nie... to juz czuje meganapinke kibicow Resovii w necie :(
    I się doczekałeś :P

    Ładna gra Resovii pozwoliła osiągnąć wynik o którym przed meczem tylko najbardziej optymistyczni kibice "Najstarszej Królowej" marzyli. Pierwszy post w Tym temacie mówił iż będzie szybkie 3-0 ... ale o nie takie 3-0 autorowi chyba chodziło.


    Resovii jest daleko pod względem personalnym i finansowym do tzw. Wielkiej Czwórki .... ale jeśli dalej będzie grać tak jak dzisiaj to do Play-off może przystąpić z 3 miejsca i tym samym rozbić układ tabeli [ktoś z 4 musiał by odpaść już w 1 rundzie Play-off] to by była sensacja !!! ...

    Jeżeli można pokusić się o podsumowanie pierwszej rundy PLS - to postawa Resovii jest wielkim pozytywnym zaskoczeniem. Zespół bez gwiazd pierwszego formatu wbił się w pierwszą 4. Nie można powiedzieć już, iż Resovia to zespół którego nie należy się obawiać - bo takich zespołów w PLS nie ma. W składzie Resovii są reprezentanci Polski [co prawda nie Mistrzowie Świata, ale zawsze. Zarówno Perłowski jak i Pilarz i Kaczmarek. Wzmocnieni Kubicą i chyba jednym z lepszych zagranicznych transferów w PLS - Kvasnicką [w każdym razie ten zawodnik stanowi zagraniczne wzmocnienie drużyny, w przeciwieństwie do większości nowych nabytków - choćby wspomnianego wyżej Bułgara]

    W Jastrzębiu Resovii się dobrze grało ... hala przypomina troszeczkę Rzeszowski ROSiR na którym Resovia odnosiła największe sukcesy, więc na pewno nie jest to atut Jastrzębia :) zresztą czasem tak bywa, iż z niektórymi zespołami się dobrze gra [czyt. Resovii z Jastrzębiem] a niektórym idzie jak po grudzie [czyt. np. Resovia-Gwardia - chyba tradycyjnie będzie wtopa u siebie :(]. Póki co Jastrzębie nie może znaleźć recepty na grę Resovii. Od pamiętnego meczu na początku 2006 roku [i słynny debiut Boska] Jastrzębie nie pokonało jeszcze Resovii w grze o coś ... bo w Pucharze Polski Resovia też wygrała z Jastrzębiem.

    Teraz mecz z Olsztynem .... i może być różnie. Resovia jest na gazie i może jakieś punkty zespołowi z Warmii i Mazur urwać!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pocieszajace moze byc jedenie to ze Piacenza jest dosc powaznie oslabiona z tego co czytalem kontuzje z tego co pamietam pachwiny ma Nicola G. tak ze Jastrzebie az tak mocno nie dostanie. Po takim meczu trudno byc optymista. Na pochwale zasluguje jedynie Kaminski za te bomby ze skrzydel i z zagrywki. Murek to nie ten sam juz co gral w reprezentacji. Srodkowi no kiedys spadek formy musial nastapic trzeba bylo z tym sie liczyc. Wszystko o dyspozycji Lukasza K. w dzisijszym meczu mowi ostatnia pilka. Napalil sie na nia ja gupi na bateryjki i dostal piekna czape. Ivanow czy to aby ten sam zawodnic co byl mozgiem Bulgari i z niejednego pieca chleb jadl? Zaczynam w to watpic. Przeciez sredni Bednaruk jest od niego w tym momecie lepszy. Moim zdaniem w PLS nie widzie sypacza ktory jest tym pierwszym w zespole ktory by niebyl lepszy od niego. Brak Grzesia S. niebyl zauwazalny naprawde Michal swietnie go zastatpil i w 3 trzymal atak Jastrzebia.(jak to bobrze z e nie trafil czasem do Mosto bo byl by kolejny duzy talent zmarnowany czyt.Marcel, Bartek? no i oby do tego nie doszedl Kuba)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar dar70
    Dołączył
    14-05-2004
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś mi się zdaje że w Jastrzębskim dojdzie do jakiś roszad personalnych. Posada trenera Boska w zagrożeniu?

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo!
    Dla Kaminskiego i Resovi
    Strasznie mile zaskoczenie dla rzeszowian.
    Jastrzebie powodzeniai w meczu z Wlochami.
    Spadek formy, wypalenie i zwyzka formy w Rzeszowie nie ma innego wytlumaczenia
    2 pilki z srodka doslownie dwie nie przyniosly punktu - nie przypominam soebie takiego meczu.
    i jeszcze cos - szacunek dla ludzi ktorzy jak to nazywaja "odszczekuja" zdanie na temat resovii w meczach z W4 ( waiting for :-) )

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] Posada trenera Boska w zagrożeniu?

    Moze Jastrzebski wegiel zrezygnuje z Boska a da propozycję naszemu wszechstronemu A.K.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coś mi się zdaje że w Jastrzębskim dojdzie do jakiś roszad personalnych. Posada trenera Boska w zagrożeniu?
    Nie wydaje mi sie, bo niema kim go zastapic trenerzy z zagranicy narazie sie nie sprawdzili, a na naszym rynku zostal tylko z wartosciowych Felczak ale watpie wto zeby poszedl do jastrzebia.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy KS JW zrewanżuje się Resovii ???

    W środę o godz. 18:00 w Rzeszowie odbędzie się mecz, który może zdecydować, o tym, która z tych drużyn będzie na trzecim miejscu. Resovia będzie grać ostatni mecz w rundzie zasadniczej i aby myśleć o trzecim miejscu musi wygrać z nami (najlepiej za 3 pkt) i liczyć na nasze straty punktowe w meczu z Mostostalem (ostatnia kolejka PLS). Natomiast KS JW może już w tym meczu na 100% zagwarantować sobie 3 miejsce po rundzie zasadniczej. Warunkiem jest pokonanie Resovii za 3 pkt.

    Spotkanie z racji zajmowanych miejsc w tabeli oraz stawki meczu, zapowiada się niezwykle interesująco. Powinno być bardzo ciekawe widowisko. Nasi zawodnicy są już mocno "naładowani" tym meczem oraz żądni rewanżu za dotkliwą porażkę u siebie:

    Igor Yudin:
    Kolejny mecz z Resovią nie będzie łatwy, tym bardziej, że gramy na wyjeździe, ale każdy z nas chce wziąć rewanż za porażkę i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało.

    Jakub Bednaruk:
    W środowym meczu z Resovią chcemy zrewanżować się za porażkę u nas. To nie jest dla nas zwykły mecz, rozbili nas wtedy, byli od nas lepsi w każdym elemencie, dlatego chcemy im to oddać.

    Daniel Pliński:
    Mam wielką nadzieję, że w środę zrewanżujemy się Resovii za porażkę w Jastrzębiu. Resovia jest bardzo dobrą drużyną i my ich szanujemy, ale jedziemy tam wygrać za trzy punkty. Wiemy, że oni tak samo będą walczyć, że będzie to ciężki mecz, ale my musimy się skoncentrować i tam wygrać, marzę o takim zwycięstwie.
    Tak więc jak wynika z wypowiedzi naszych zawodników, nastroje są już bardzo bojowe :)

    Ciekaw jestem jak się zaprezentuje zespół z Rzeszowa. W rozegranym awansem meczu z PZU AZS zagrali bardzo dobrze, natomiast kilka dni później w meczu ze Skrą bardzo słabo (może poza fragmentami trzeciego seta). Po drużynie Resovii można się spodziewać wszystkiego :) - świetnej gry i zwycięstwa z nami lub bardzo słabej gry i szybkiej porażki.

    Mój typ na ten mecz: 3-1 dla KS JW.

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopaki wezcie nie robcie sobie jaj, zagracie pod nas AZS Czestochowe tez powieziecie a nam zostawice Sovie. I milo i przyjemnie i Wy i my bedziemy w drugiej rundzie a tak lipa;)

    Braci sie nie traci:)
    pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasi zawodnicy są już mocno "naładowani" tym meczem oraz żądni rewanżu za dotkliwą porażkę u siebie:

    Igor Yudin:
    Kolejny mecz z Resovią nie będzie łatwy, tym bardziej, że gramy na wyjeździe, ale każdy z nas chce wziąć rewanż za porażkę i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby tak się stało.

    Jakub Bednaruk:
    W środowym meczu z Resovią chcemy zrewanżować się za porażkę u nas. To nie jest dla nas zwykły mecz, rozbili nas wtedy, byli od nas lepsi w każdym elemencie, dlatego chcemy im to oddać.

    Daniel Pliński:
    Mam wielką nadzieję, że w środę zrewanżujemy się Resovii za porażkę w Jastrzębiu. Resovia jest bardzo dobrą drużyną i my ich szanujemy, ale jedziemy tam wygrać za trzy punkty. Wiemy, że oni tak samo będą walczyć, że będzie to ciężki mecz, ale my musimy się skoncentrować i tam wygrać, marzę o takim zwycięstwie.
    Michał Stępień: Teraz zaczynamy już myśleć o Resovii, chcemy zrewanżować się za mecz tutaj z lutego, który przegraliśmy. W Rzeszowie musimy wygrać jeśli chcemy utrzymać się na trzecim miejscu, bo obecna sytuacja w tabeli jest naprawdę bardzo ciężka.

    wszystkie wypowiedzi - źródło www.siatka.org.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uff to co mieli zrobic zrobili. Wygrana za 3 punkty. Mam nadzieje, ze zaczna sie w koncu rozkrecac.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie kręci się tylko Szymański i Plińskim. Reszta out z Ruskiem na czele.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie kręci się tylko Szymański i Plińskim. Reszta out z Ruskiem na czele.
    Bez przesady więcej niż przyzwoicie gra też Iwanov i Yudin. Bardzo dobrze Kadziewicz.

    Kompletnie bez formy jest Murek, teraz już wszyscy dobrze widzą czemu tak szybko pozbyto się go z Włoch a Rusek słabszy z każdym meczem.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie kręci się tylko Szymański i Plińskim. Reszta out z Ruskiem na czele.
    Nie wiem na jakiej podstawie tak stwierdzasz, ale jeden wniosek z tej wypowiedzi można wyciągnąć - nie widziałeś ostatnich spotkań KS JW. O ile z Ruskiem masz rację (chłopina cofa się w rozwoju, oczywiście sportowym :) ), D. Murek gra poniżej oczekiwań, to do reszty nie można mieć większych pretensji. Szymański gra bardzo dobrze, do dobrej dyspozycji wracają Kadziewicz i Pliński, Iwanow gra także coraz lepiej, a i Yudin prezentuje się przyzwoicie.

    A co do wczorajszego meczu. Mogło być nawet 3-0, gdyby nie katastrofalna gra Murka w pierwszym secie i kilka błędów Ruska w przyjęciu. Na 13 błędów KS JW w pierwszym secie, 7 zrobił Murek! Od początku drugiej partii mieliśmy przewagę i kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania. Resovia próbowała walczyć, ale nie miała "argumentów" żeby nam się przeciwstawić. "Gwoździem do trumny" była kontuzja, której doznał Geir Eithun.
    Podobała mi się gra Iwanowa, zwłaszcza kiedy atakował z drugiej piłki (bodajże zdobył tak 6 pkt. :) ), niezawodny w ataku był Szymański, bardzo dobrze w ataku zagrał Pliński, niektóre akcje z trzeciego metra przez środek mogły się podobać. Mój typ wyniku na ten mecz się sprawdził ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no dobra wszyscy wiedza, ze Murek gra fatalnie, ale ja sie pytam co z Michalczykiem. Zaczal juz dotykac pilki w poprzednich spotkaniach przeciez. To bylo tylko tak, zeby ludzi zdenerwowac, czy ma napisane w kontrakcie, ze aby uzyskac pelne wynagrodzenie musi sie 3 razy w ciagu sezonu na parkiecie pokazac? Moze to tajna bron na play-offy? ;-) Wogole nie ma zadnych informacji o tym w jakiej jest formie i czy ma zamiar jeszcze zagrac w tym sezonie.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tą "tajną bronią na play-offy", kto wie. Michalczyk, jako przyjmujący, na boisku nie jest zbyt przydatny, bo wiadomo jak wygląda "atak" w jego wykonaniu, ale możnaby, w sobotę podczas meczu z Kędzierzynem, wystawić go na próbę na pozycji libero - to chyba nie jest taki zły pomysł... [pod warunkiem, że wcześniej uda się do fryzjera - mam wątpliwości czy Przemek jeszcze widzi na oczy :P]

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...w sobotę podczas meczu z Kędzierzynem, wystawić go na próbę na pozycji libero - to chyba nie jest taki zły pomysł... [pod warunkiem, że wcześniej uda się do fryzjera - mam wątpliwości czy Przemek jeszcze widzi na oczy :P]
    To jest niezły pomysł :) Po tym co ostatnio prezentuje Rusek w przyjęciu, tak zmiana mogłaby wyjść na dobre ;)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutan czy ja dobrze slysze? i Ty przeciwko Ruskowi?

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutan czy ja dobrze slysze? i Ty przeciwko Ruskowi?
    Absolutnie nie. Ciągle uważam, że to zdolny chłopak, ale niestety od pewnego czasu jego gra nie wygląda najlepiej. Może najzwyczajniej w świecie potrzebuje odpoczynku?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •