Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Skra - Mostostal

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skra - Mostostal

    Faworytem tego meczu jest tylko jedna druzyna, w srode zapewnili sobie walke w II rundzie ligi mistrzow, z Pireusu do Polski wrocili we wczesnych godzinach porannych (piatek) czy trud spotkania z druzyna Olympiakos i dosc dluga podroz z Grecji pozwoli na szybka latwa wygrana nad druzyna z Kedzierzyna - Kozla. Czy tez druzyna z duzym potencjalem wzmocniona nowym rozgrywajacym (Jakubem Oczko) stanie sie godnym przeciwnikiem? Serce mowi 3-2 dla Mostostalu, a jak bedzie przekonamy sie juz jutro. Poczatek meczu o godzinie 17.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serce mowi 1-3 a rozsadek...poszedl na piwo...

    MOzna by sobie analizowac i snuc domysly, ale po co. Kazdy wie jak "sprawa" wyglada. Licze na dobry mecz.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakladająć że najpierw podaje się gospodarzy to ty Misiek uważasz ze wygramy? Jakies pozasportowe względy? Ja liczyłem na porażkę Skry w Grecji i na "dołek psychiczny" ale teraz jedyne na co mozna liczyć to walecznośc Mosto.
    Urwiemy seta,
    I hate Bayern soooo much

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BoMisiek porzadny gośc i "sercowy kibic" przeciezCi powiedział ze rozsądek na piwie.ma racje ja tak samo sobie mrze.. czasem marzenia sie spelniaja.stawiales na Polibude???a wygrala..i tow sswietym miescie cudow, Bełxchatów w koncu niedaleko Czewy

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w dzisiejszym meczu ze Skrą na pozycji libero wystąpi w naszym zespole Wojtek Serafin. Ze wzgledu na sprawy rodzinne Mierzej nie wystapi - tak donosi dzisiejsza NTO. Mój typ? wygra Mosto 3:2 :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwycięstwo by cieszyło, obojętnie jakie. Z porażki napewno nie wypada się cieszyć. Gdyby mimo wszystko udało się przywieźć z Bełku chociażby 1 pkt to będe się cieszyć. Politechnika już przed tygodniem zasygnalizowała zwyżke formy i napewno będzie coraz groźniejsza. Ale fakt faktem, że wygrana w Cz-wie to zaskoczenie. Z drugiej strony odnosiłem wrażenie, że AZS przeszedł koło tego spotkania zupełnie obojętnie. To nie był AZS chociażby z niedawnego spotkania z Olsztynem. Brak motywacji? brak ambicji?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż dzisiejszy mecz muszę słuchać w Radiu park, bo nie mogłem jechać do Bełchatowa z przyczyn niezależnych ode mnie. Mecz może być bardzo ciekawy pod względem urozmaiconych piłek naszego nowego rozgrywającego Jakuba Oczko, który widać było, że pomimo 5 treningów z zespołem radzi sobie całkiem nieźle ze skrzydłowymi lecz na środku słabiej i mam nadzieję, że w Bełchatowie zgra się z Domonikiem i Nowakiem i będzie częściej wykorzystywał naszych środkowych. Jednak serce mówi, że będzie to ciekawy mecz po obu stronach to jednak stawiam, że Mosto niestety przegra 3:2 i z jednego punkty będziemy zadowoleni, choć można się pokusić o niespodziankę tak jak to wczoraj zrobiła Politechnika wygrywając w Częstochowie za dwa punkty:)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Jezus Maria...gdzie to do szkoly chodzilo

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat jeśli możesz to komentarze zostaw dla siebie, bo sam lepiej nie piszesz

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pokazalismy jak sie rpzegrywa.... bylo bodahjze 16:10 dla nas i przy 3 pilkach setowcyh pogonil nas Wlazły....

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brak slow co do gry Mostostalu. W secie 3 frajerstwo pelna geba! ehh

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehhhhhhh...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to by było na tyle w "kolejce cudów"
    3:0 dla Skry 75 min i do domu.
    Ostatni set 22:24 dla Mostostalu i przegrywamy do...........
    24 ŻENADA. Każde miejsce powyżej 6 będzie sukcesem a nawet wyczynem z Archiwum X
    Krew mnie zalewa jak już 2 rok z rzędu wywalamy w błoto 3mln złotych to z kolei zgłoszę do NIK-u. A tak na poważnie to Gwardia pozyskała mocnego sponsora, Resovia podobno też a my???

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda gadać, jak tak frajersko można wdupiać? W pierwszym secie także prowadzilismy jakoś 13:10 i co?? dupsko. Nie wiem dlaczego trener odważył się wprowadzić Bakumovskiego w końcówce skoro każdy w Kentucki wie że koleś nie umie przyjmować. Słabizna także Marcel, naprawdę szkoda słuchać jak wali po autach i jak dostaje czapki przy takich warunkach wzrostowo-skokowych jakimi dysponuje.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda gadać, jak tak frajersko można wdupiać? W pierwszym secie także prowadzilismy jakoś 13:10 i co?? dupsko. Nie wiem dlaczego trener odważył się wprowadzić Bakumovskiego w końcówce skoro każdy w Kentucki wie że koleś nie umie przyjmować. Słabizna także Marcel, naprawdę szkoda słuchać jak wali po autach i jak dostaje czapki przy takich warunkach wzrostowo-skokowych jakimi dysponuje.
    Kubacki to prawie trener a prawie robi wielka różnicę - końcówkę bardzo pomógł Skrze wygrać :(
    Marcel nie będzie nawet średnim atakującym jak nie zacznie w ataku używać oprócz ręki także głowy.
    Bo jezeli brać pod uwagę siłę to już na dzień dzisiejszy jest od niego "mocniejszy" młody Kamiński z Jastrzębia
    Z Olsztynem 0 z Częstochową 1 z Bełchatowem 0
    Niezły wynik

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak diametralną różnicę do gry wprowadza trener widać gołym okiem po Polibudzie. Tydzień temu zagrali z wielką ambicją i naprawdę nieźle (choć przegrali) z PZU AZS Olsztym a wczoraj odprawili z kwitkiem chłopaków z jasnej górki, a przypomianm sobie taki mecz, gdzie to my zbilismy ich na ich terenie i niekoniecznie dzieki naszej dobrej grze, bo multum tej naszej wygranej to ich własne błędy - teraz ich nie robią, grę ustabilizowali na równym poziomie i zaczynają grac tak, że coraz więcej jest głosów że w drugiej rundzie zbija tyłek nam i przeskoczą nas w tabeli PLS-u. Panie Prezesie, przejrzyj Pan na oczy - ta druzyna ma cholera potencjał, ale nie z tym trenerem. Zawsze ta sama przypadłośc - wygrywamy 3-4-5 punktami i boimy sie dograć do końca, trener się przygląda i .... wprowadza najsłabsze ogniwo Bakumovskiego. Gdzie tu podstawa jakiejs psychologii, gdzie taktyka, gdzie własciwa reakcja????

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KentuckiFan co Ci mówi: mierny, bierny ale wierny.
    Za chwilę Felczak pójdzie do Bydgoszczy i wtedy nie będzie wyboru - A.K do końca sezonu (co najmniej)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To do Spaya [/quote]

    No cóż dzisiejszy mecz muszę słuchać w Radiu park, bo nie mogłem jechać do Bełchatowa z przyczyn niezależnych ode mnie.


    nie miej zalu chłopie do nikogo tylko do siebie samego .Zapisałeś się na dwa wyjazdu i w ciula nas zrobiłes .I poprostu za to nigdzie z nami nie pojedziesz .Nikt nie sra kasa inie bedzie za Ciebie ponosić kosztów .Osobiście wyjazd mnie do Radomia kosztował 100zł a nie 50zł .Jeżdzą na wyjazdy pewni ludzi .Koniec tego tematu i mnie wiecej nie wk....... bo sie chłopie do igrasz


    A co do meczu dzis 3 ciego seta przegrał nasz kochany trener a nie zawodnicy .Do gry chłopaków nie ma co miec pretensji zagrali tak jak potrafia.cudowne były dwa bloki Kuby na Wlazłym widac że chłopak nie chowa głowy w piasek .
    Tak po cichu liczylismy ze Wazły w tym 3 cim secie dwie zagrywki zagra dobre a trzecia w siatke i set jest nasz , ale cóz widac ze Mariusz bardzo nie lubi Niemców i ustrzelł Bakumowskiego w 100%.

    Jeszcze raz serdeczne dzieki Panie Trenerze .
    Prosba do naszego Trenera Odnowy biologicznej - wiekszosci naszej ekipy prosimy zrobic masaż bo dostali jakiegos paralizu prawej strony .pozdrawiam wszystkich co byli w bełku i do poniedziałku w Smaku

    Acha nasuneły mi sie dwie kwestie jescze
    1 .Gra Bakumowskiego w sezonie i przed sezonem /Zdzieszowice/- dwaj rózni zawodnicy gdzie tkwi przyczyna spadku formy
    2. ZAGRYWKA -rozumiem moze nie wyjsc atak ,przyjecie czy blok , ale jak mozna zepsuć /liczyłam do 7 w pierwszym secie potem przestałam bo i po co sie denerwować /tyle zagrywek .Przeciez to jest najprostszy element do wytrenowania .Nie wypusciłabym z hali jak kazdy zawodnik nie odda 100 zagrywek z rzedu mocnych i dobrych nawet zeby trening miał trwac 24 godziny .trudno darmo ale w naszym kraju skończyła sie komuna i płaci sie za prace a nie ładne oczy .A jak twierdzi moja kolezanka i małpa nauczy sie zagrywać .Oto mam dzis zal do naszych chłopców

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czar odp.... się ode mnie, bo siejesz ferment od początku miesiąca. Jak nie wiesz o co chodzi do się wogóle nie udzialaj i mów sama za siebie, bo też się możesz doigrać. I nie mów za kogoś tylko mów za siebie, bo jak narazie to tylko ty siejesz ferment a nie ktoś inny. Jakoś tylko od Ciebie słysże takie słowa a nie od innych więc się nie wtrącaj. W KK nie jesteś a wtrącasz się w sprawy o których nie masz pojęcia i skonćz już pisać te brednie.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie róbcie z siebie pośmiewiska - znów :(

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co ja widze mosto bedzie w 1 lidze...?!

    .....jak tak dalej bedzie.
    Moze stwierdzienie na wyrost troche, ale nie bez podstawne.
    Ten zespol nie rozegral ani jednego meczy na miare swoich mozliwosci w tym sezonie. Jeden mecz popranie dwa inne zle. Szkoda tych chlopakow poprostu sa mlodzi wszyscy bardzo utalentowani(mowi sie o zapedach reprezentacyjnych wiekszosci). Jak tak dalej puzdzie zostana zwyklymi sredniakami. Nie o to chyba wszystkim chodzi. Marcel przeciez nie uczynil zadnych postepow od mometu gry w mosto przynajmniej ja takich nie widzie, nawet bym powiedzial ze regres. Gdzie te czasy co Marcel mial zagrywke mocna i bardzo mocna?
    Odnosnie trenera nic niemam moze go to zadanie troche przerasta i odpowiada mu rola 2-ego? Co by nie mowic honor swoj ma oddal sie od dyspozycji ale K.P chcial dalej to ciagnac.... Moze pora juz na jakies zmiany pol metek prawie za pasem a Mosto dalej nic niegra tylko jakas kaszanke.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Czar odp.... się ode mnie, bo siejesz ferment od początku miesiąca. Jak nie wiesz o co chodzi do się wogóle nie udzialaj i mów sama za siebie, bo też się możesz doigrać. I nie mów za kogoś tylko mów za siebie, bo jak narazie to tylko ty siejesz ferment a nie ktoś inny. Jakoś tylko od Ciebie słysże takie słowa a nie od innych więc się nie wtrącaj. W KK nie jesteś a wtrącasz się w sprawy o których nie masz pojęcia i skonćz już pisać te brednie.
    A ja tradycyjnie czytajac tego goscia poprosze o przetlumaczenie powyzszego tekstu na jezyk polski:)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez, chyba sie Szpieg nauczył od naszych politykow hehe
    I hate Bayern soooo much

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj to po co mała wsza sie odzywa . Człowiek wydje pieniadze na telefony ,paliwo organizuje wyjazdy a on sie biedny zali prowokacyjnie

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezus Maria...


    chyba zaczynam naduzywac tego "sformolowania"

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj to po co mała wsza sie odzywa . Człowiek wydje pieniadze na telefony ,paliwo organizuje wyjazdy a on sie biedny zali prowokacyjnie
    błagam modow!! sypcie banami bo zwariowac idzie!!

    guzik mnie to obchodzi ile kto wydaje kasy na telefony, paliwo i zarcie na mecze! takie jest kibicowskie zycie i jesli sie komus nie podoba wydawanie złotowek niech zrezygnuje.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz sie skonczył. Komentowanie też.
    Temat uważam za wyczerpany, możecie teraz dyskutowac kto "jedzie" na Olsztyn
    Czara i Spy prosze i ostrzegam.
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik wiesz gdzie ja mam ostrzeganie mozesz banować mam to w dupie to wasze kulturalne zachowywanie na sb .wielcy kibice się odzywaja hihihihihi.Dobanoc
    Co swidra sie boisz i Uszata - bo ja nie

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoncz juz KOBIETO!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •