Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 84

Wątek: Gra Liga Światowa - Siatkówka

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gra Liga Światowa - Siatkówka

    Witam. Powstała nowa gra o tematyce siatkarskiej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie odsyłam na strone http://www.vantooh.pl .Pozdrawiam.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dla mnie gra jest świetna, gratuluje bardzo dobrej roboty!! Troche wkurza mnie, że gra sie shift'em, bo non stop wyskakuja mi "klawisze trwałe" a nie moge tego wyłączyc :P

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za konstruktywną krytykę. Do 26 maja jeszcze troche czasu i pomyślę co można z tym zrobić aczkolwiek pole manewru mam dość ograniczone (CTRL i samodzielne ustawianie klawiszy niestety odpada). Ponieważ dostaję maile z zapytaniem: gdzie jest ikonka downloadu?, odpowiadam: Trzeba mieć zainstalowany Shockwave Flash Object o co powinien poprosić nas IE u góry pod paskiem. Zupełnie nie wiem czemu pod FireFoxem tej ikonki nie ma, także lepiej użyć IE w tym wypadku. Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w żadnym wypadku kolego to nie była krytyka! Siedze nad ta gierka juz troche godzin i mimo wyskakujacej ramki z klawiszami trwalymi bawie sie dalej. Zycze powodzenia i mam nadzieje ze pelna wersja rowniez sie ukarze.
    Najwiekszy problem mam z rozegraniem, praktycznie za kazdym razem pilka "wystawiona" jest gdzies na 5-6 metr i nie ma z czego atakowac. Krótka to juz w ogole nie potrafie, czasem mi sie uda, ale gwoździa wsadzic nie potrafie :)
    Ciesze sie, ze jest ktos taki jak Ty i próbuje stworzyc halóweczke. ja pare lat w 2 lidze pogralem :)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tośmy się nie zrozumieli :D bo ja naprawdę serdecznie dziękuję za konstruktywną krytykę i nie jest to żadna ironia :D
    Z rozegraniem jest prosta sprawa. SHIFT + GÓRA -> wystawa do atakującego na górze, SHIFT + DÓŁ -> na dole, sam SHIFT albo SHIFT + PRZÓD środek a SHIFT + TYŁ środek z 2 linii. Sterując celownikiem do siatki przy ataku środkowym można wbijać kliny w dechy o ile nie dostanie się czapy :D pozdr.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe no to elegancko :)
    przed chwila dopiero udalo mi sie pierwszy raz wygrac meczyk :)
    czekam na 26 :D
    Wiem, wiem, tylko gdy ja zaczynam wciskac te kierunki to wtedy rozgrywajacy sie mija z pilka :P A co do srodkowych, to juz powoli udaje mi sie wystawic, tylko ze zamiast huknac to jakies kiwki mi wychodza :P , ale spokojnie, jeszcze troche i obczaje :D
    ooooooo udalo mi sie wreszcie walnac z tej krótkiej, ale bucika dostałem :P hehe

    pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jest to gra dobra ? Napewno nie.
    Ale z cala pewnosci jest to gra przyszlosciowa nad ktora trzeba jescze duzo popracowac i wtedy moze ona byc gra naprawde BARDZO DOBRA !

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Urbanek, oceniasz po griafice, czy w Nia grales ?


    Zycze wytrwalosci :D

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Urbanek zdaje sobie sprawe ze tej grze duzo brakuje do ideału ale niestety :D sam wszystkiego nie zrobię. Nie jestem grafikiem a domyślam się, właśnie grafika Cię mierzi. I tak uważam że robiąc animację we flashu wyszła całkiem całkiem. Gdybym miał pod ręką kogoś kumatego od grafiki, muzyki itd a jednocześnie zapalonego kibica siatkówki z odrobiną obsesji i zacięcia w oku, to mogłaby z tego wyjść całkiem niezła gra. Robiłem ją sam przez 3 miesiące po 10, 12h dziennie (5 rok studiów to mogłem sobie na to pozwolić), 4 miesiąc poprawki także zabrało to trochę czasu w związku z czym zaniedbałem studia i dziewczynę:(. Pełna wersja zaręczam jest o wiele lepsza niż demo które celowo nie jest pozbawione błędów. Jeśli tylko uda mi sie zbić na tym jakąkolwiek kasę, żeby opłacało się nad tym znowu tyle siedzieć, to oczywiście zrobię tryb online, ligę polską itd itp... Pozdrawiam.

    PS. Gra będzie oczywiście darmowa a datki dobrowolne :D

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z prośbami które otrzymuję, dodałem 2 nowe screeny z menu. Pozdr.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grafiki akurat nie bralem pod uwage. Dig&Spike kazdy wie jaka ma grafike a gra jest jak dla mnie SWIETNA !

  12. Powrót do góry    #12
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Nie oceniam nigdy gier po demach tak więc czekam na pełną wersję. Liczę, że będzie się można dobrze pobawić przy tej gierce w wolnych chwilach ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam do Was prośbę, czy moglibyście dostarczyć mi na maila lub w jakiś inny sposób krzyki kibiców w momencie przyjęcia i rozegrania w formacie mp3 albo podać namiary na mecz. Chodzi mi o to sławne: "raz, dwa, trzyyyy" :D Ściągnąłem kilka meczy i nic..albo są słabej jakości albo przerywane głosem komentatorów albo nie ma tego wogóle. Z góry dziękuję.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2006
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde ścisnąłem Shockwave Flash Object (choć mi nie wyskoczylo aby zassac) odpalam IE ale i tak nie moge sobie poradzić, co jeszcze moge zrobic? albo moze jest jakis inny link czy coś ( wiem ze nie jestem zbyt bystry w tych sprawach :P )

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Witam!
    Czy w pełnej wersji będą dostępne prawdziwe nazwiska zawodników występujących w drużynach grających w lidze światowej? Moim zdaniem można by coś takiego wprowadzić bo odszukanie choćby w internecie tych nazwisk nie jest jakimś większym problemem.
    Proszę o odpowiedź.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mogę wpisać prawdziwych nazwisk bo jeszcze mnie zdławią organy ścigania :D ale charakterystyczni zawodnicy będą łatwi to rozpoznania, mam nadzieję. Z czasem udostępnie wersję roboczą gry, tak żeby kto bardziej zapalony do roboty mógł zedytować wszystko jak komu się podoba. pozdr.

    P.S. Jutro zrobię normalny link do dema a nie ikonę, bo ok 3/4 wszystkich ludzi z tego co widzę ma problemy z pobraniem.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Jak dla mnie gra bardzo fajna.Szczególnie podoba mi się moment zagrywki z wyskoku,wygląda ona bardzo realistycznie.Jednak podczas gry zauważyłem jedną wadę otóż podczas ataku,lub przebicia piłki na stronę przeciwnika można zauważyć że zawodnik prowadzony przez komputer nie podbija piłki (nawet przy przebiciu na drugą stronę) chociaż piłka spada obok niego.Mam pytanie do autora gry czy ta wada zostanie usunięta w pełnej wersji i jeszcze chciałem się zorientować czy w wersji full będzie możliwość ustawienia potrójnego bloku?

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Komputer w wersji demo nie broni wogole. W pełnej jest ok. Potrójny blok jest również w wersji demo, ale ustawienie go uzależniłem od tego, czy rozgrywający dobrze rozegra piłkę, czy nie. Jeśli rozegra w zyskoku, potrójnego bloku nie da się ustawić, jeśli rozegra z miejsca (znaczy się, że było złe dogranie) trzeci zawodnik idzie automatycznie do bloku. Pozdrawiam.

    PS: Na stronce umieściłem hokej aby umilić Wam trochę czas w oczekiwaniu na pełną wersje :D Nie ejst to jakieś arcydzieło ale przynajmniej raz zagrać można :D i pokazać się w tabeli :D

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Mam jeszcze jedno pytanie do autora gry,czy pełna wersja gry podobnie jak demo będzie wykonana w technologi flash?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czym się steruje w tym hokeju...

  21. Powrót do góry    #21
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Czym się steruje w tym hokeju...
    Klawiaturą.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W hokeju myszką.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmm.... co sie stało z stronką?
    "to konto zostalo zablokowane"

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie...nadejszła wiekopomna chwila na wykup serwera :D stronka powinna być czynna jutro. Musiałem prznieść wszystko na nowy serwer, bo limit transferu się wyczerpał a nie chciałbym żeby w dniu premiery wszystko trafił szlag :D

    PS. Chciałem uroczyście oznajmić, iż od następnego tygodnia trwać będą pracę nad patchem do gry :D, w którym będziemy mogli zagrać dowolnym JEDNYM zawodnikiem drużyny (lub we 2 osoby 2 zawodnikami w jednej drużynie lub naprzeciw), oraz będzie rozbudowany interaktywny system statystyk typu: najlepiej przyjmujący, blokujący, atakujący, MVP itd... pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli co, 26.05 premiera ?:P

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest :D

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alione trzabylo mowic :) gryzuzlowe.pl by Ci moglo pohostowac :)

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to dobrze...juz myslalem, ze z pełną wersja lipa...a ja tu czekam i odliczam dni heheh
    powodzenia :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Moim zdaniem można by rozbudować pełną wersję gry o taką planszę ze statystykami która pojawiała by się po każdym rozegranym secie,taką jak można zauważyć podczas transmisji z siatkówki w TV,w której znajduje się ilość punktów itp.Jeszcze mam jedno pytanie do autora gry:czy pełna wersja ukaże się zgodnie z planem tj.26 bo ta stronka nadal jest zablokowana a było wspominane że ma zacząć działać na nowym serwerze.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Corsair stronka od 2 dni działa normalnie, usuń cookiesy. Z czasem, jak będę miał motywację, zrobię statystyki itd itp.

  31. Powrót do góry    #31
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Dziś pełna wersja :D

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cokus wcze¶niej nie szło ? xDD

    #topic
    No jeszcze tylko 10 godzin i 18 minut :)
    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie wygrałem z Brazylią, ale chętnie zagram w pełną wersję.. Odliczamy! :P

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2007
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    #up
    Jak chcesz wygrać to dużo atakuj xD
    #topic
    7godzin 30 minut :P

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzięki za Rady! :)

    Ale dałem sobie Rade bez nich .. Najlepiej wychodzi mi gra ... blokiem. Kiepsko z przyjęciem, no ale w miarę mi idzie.. 15:14 z Brazylia :D

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gra już na stronie. :D Miłej zabawy.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy to wina mego kompa, ale wydaje mi sie ze wszystko spowolniało w stosunku do wersji demo.

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U mnie na Athlonie 1700 XP hula dobrze, a to rzęch już jest. Zmniejsz detale może.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2004
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Mi w porownaniu z demem chodzi gra nieco gorzej czasami nawet sie lekko przycina :/ i to na wszystkich mozliwosciach detali nie wiem czym to jest spowodowane

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skompilowałem inaczej plik. Dla tych, co narzekają na płynność gry niech ściągną http://www.vantooh.pl/game/LS2.zip. Rozpakowany plik wsadzić do katalogu z głównego gry (tam gdzie plik LS.exe).

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2006
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    u mnie na zmiejszonych detalach sie tnie nawet z tym plikiem dodatkowy ale w demko sobie pytam pozdro

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    No u mnie dokładnie tak samo jak u kolegi wyżej...

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    21-02-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja właśnie skończyłem grajcowac :) jestem w pełni usatysfakcionowany, wreszcie na trudnym poziomie jest z kim walczyc :)Jedyne co mnie denerwuje to to, ze podczas obrony zawodnik nie rzuca sie pionowo(góra,dół) tylko do przodu, ale mimo wszystko gra bardzo udana i gratuluje kolego :)

    pozdrawiam i życze miłego łupania :)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy narzekają, że w porównaniu z demem gra im się przycina, a mi tymczasem śmiga co najmniej 3 razy szybciej, że aż ciężko się dosyć gra o_O Wgram ten pliczek może to coś pomoże :) Gratulacje dla autora gry :) Bardzo przyjemna :)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Gra świetna.tylko jej bardzo poważnym mankamentem jest właśnie to zacinanie-co znacznie ogranicza przyjemność z gry.Kombinowałem z tym drugim plikiem ale nadal to samo.Nawet na minimalnych detalach bardzo spowalnia niczym GTA San Andreas na moim komputerze (Sempron 2200,256 MB RAM,Nvidia GeForce 2 MX 32MB)A przecież ta gra nie ma na pewno takich wymagań sprzętowych jak GTA czyli problem musi tkwić gdzie indziej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •