Poka wyniki od 1 do 14 z 14

Wtek: Gry o pice rcznej

1. Powrt do gry    #1
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    Podzikowania: 0 w 0 postach

Gry o pice rcznej

Witam , myle , e jest to "dobry materia" na gre i jak wiadomo jest to bardzo dynamiczny i emocjonujacy sport. A moe zna kto takow gre o pice rcznej??? Najlepiej symylacje:P:)Prosze o kontakt:0 najlepiej na forum albo jak kto chce to na gg:8965241

2. Powrt do gry    #2
    Pocztkujcy
    Doczy
    29-12-2005
    Postw
    11
    Kliknij i podzikuj
    0
    Jest taka gra jak Handball Manager, ale szybko si nudzi przynajmniej mnie.

3. Powrt do gry    #3
    Stay bywalec
    Doczy
    24-07-2004
    Postw
    505
    Kliknij i podzikuj
    0
    Nie tylko tobie. Ja nawet pierwszego sezonu do konca nie dogralem i usunalem

4. Powrt do gry    #4
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    mi chodzio taka gre zeby se popykac i pograc a nie byc trenerem(chociaz tez nie raz takie gry sa fajne do pogrania:P) a ten Handball Manager to symulacja tez jest????

5. Powrt do gry    #5
    Stay bywalec
    Doczy
    16-08-2002
    Postw
    850
    Kliknij i podzikuj
    0
    Niestety Handball Manager jak drugi czon tej gry informuje jest tylko menaderem nie ma symulacji. W sumie to nie spotkaem si jeszcze z symulacj tego sportu na PC lub konsole :)

6. Powrt do gry    #6
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    aha, szkoda ze nie ma takiej opcji jak w fifie manager 07 gdzie jest sie trenerem(czy menedzerem)oraz w jakims stopniu mozna grac:( Jakby ktos sie spotka z symulacja piki recznej to niech pisze jak najszybciej moze:).Polacy radza sobie wysmienicie dlatego chetka mnie wziela a by pograc sobie w taka gierke:D(i powtorzyc ich wyczyn hehe:P), pozdro

7. Powrt do gry    #7
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Doczy
    09-05-2005
    Postw
    1,941
    Kliknij i podzikuj
    7
    Podzikowania: 27 w 14 postach
    Moe zamiast siedzie i "gra" w rczn przed monitorem swojego komputera lepiej zrobiby grajc w realu? Gorco polecam. Dla chtnego nic trudnego... Chyba, e chci wystarcza Ci tylko na wstukiwanie klawiszy na klawiaturze...

8. Powrt do gry    #8
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    nie no w realu tez sobie lubie popykac w rczn ale ciekawi mnie gra na kompa( albo konsole ) jakby wygladala bo bardzo chetnie bym sobie pogra;)jakby cos sie znalazlo to piszcie gg:8965241

9. Powrt do gry    #9
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    Hej chcialby ktos zrobic ze mna gre w reczna.Wszyscy mile widziani di pomocy. Nie jest to najlatwiejsza rzecz ale mam nadzieje ze ktos z was choc troche sie na tym zna( nie chodzi mi o jakas wypas gierke tylko o taka tak by se popykac ).

10. Powrt do gry    #10
    Pocztkujcy
    Doczy
    16-07-2005
    Postw
    11
    Kliknij i podzikuj
    0
    ja mog dostarczy ci skady z polskiej ligi
    a tak w ogle to chodzi ci o managera czy tak symulacje jak nbalive??

11. Powrt do gry    #11
    Stay bywalec Awatar wiksa12
    Doczy
    17-08-2003
    Postw
    531
    Kliknij i podzikuj
    0
    Moe zamiast siedzie i "gra" w rczn przed monitorem swojego komputera lepiej zrobiby grajc w realu? Gorco polecam. Dla chtnego nic trudnego... Chyba, e chci wystarcza Ci tylko na wstukiwanie klawiszy na klawiaturze...
    Dokadnie, rwnie polecam.
    Gry nigdzie nie ma. Bya plotka o Handball 2002 ale tak naprawde jest tylko ten szybko nudzcy si manager.

12. Powrt do gry    #12
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    =>dywizjon_303<= chodzi mi raczej o symulacje takie jak chociazby nba live , bo managery sie przejadly.

13. Powrt do gry    #13
    Pocztkujcy
    Doczy
    16-07-2005
    Postw
    11
    Kliknij i podzikuj
    0
    wiem o co ci chodzi i wanie dlatego mwi o tych skadach, bo mona by zrobi takie o polskiej ekstraklasie.
    P.S. Sam gram w rczn eby nie byo. W tamtym roku z klubem zdobilimy 4. miejsce MP modzikw

14. Powrt do gry    #14
    Pocztkujcy
    Doczy
    11-04-2006
    Postw
    20
    Kliknij i podzikuj
    0
    znalizliscie juz moze cos na temat tej gry w szczypiorniaka??? nie wiem czy wogole sie doczekamy takiej gry nie wiem czemu jeszcze nikt tego nie zrobil zadziwijajace z reszta podobnie jest z siatka chociaz tam troche lepiej bo przeciez jakies czastkowe gry sa ale w reczna to juz katastrofa po prostu nic!!!:(((

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •