Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Universal Boxing Manager

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2006
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Universal Boxing Manager

    Witam!
    Kiedyś grałem w tą gierkę niestety demo. Zaciekawiła mnie ta gra, jednak 20 minutowe demo nie jest wystarczające. Czy ktoś z was ma może tą grę albo zna link do tego? Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więcej o tej grze możecie przeczytać tutaj:
    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2952

    Tam też jest demo ale pełnej wersji narazie nieznalazłem ale szukam bo też mnie ta gra zaciekawiła:D

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam wersje1.3.2 full jak co to gg


    Edit: A gral ktos w Title Fight Championship Boxing?

    Oto opis gry:TitleBout Championship Boxing to rozbudowany manager zawodowego boksu. W grze możesz wziąć pod opiekę jednego z ponad 4 tysięcy dostępnych bokserów (w tym również Polaków, m.in.: Przemysława Saletę i Tomasza Adamka). Wśród zawodników można znaleźć zarówno historyczne postaci, jak i bokserów stawiających pierwsze kroki na zawodowym ringu (od Johna L. Sullivana do Vladimira Klitschko). Do gry zaimportowano oczywiście wszystkie kategorie wagowe zawodników, mistrzostwa oraz rozbudowany system opisujący każdego z bokserów. Umiejętności każdego z nich zostały podzielone na 36 kategorii, które wskazują jego zalety oraz wady, a także ułatwiają dostosowanie odpowiedniego treningu.

    Jako trener, gracz musi zwracać baczną uwagę na wydarzenia rozgrywające się poza ringiem: pilnować wagi swoich podopiecznych, a także ich zachowania podczas konferencji prasowych, gdzie bardzo często dochodzi do rękoczynów. Niełatwą sztuką jest także nadzór nad bokserem podczas walki, z tzw. narożnika. To właśnie do naszych obowiązków należy motywowanie gracza do dalszej bijatyki, udzielanie porad i wymyślanie taktyk na kolejne rundy.

    Gracz może dowolnie edytować zawodników, nic nie stoi też na przeszkodzie, aby doprowadzić do swojej wymarzonej walki. Wladimir Klitschko kontra Lennox Lewis, Sugar Ray Robinson vs. Marvin Hagler? Czemu nie. Gra umożliwia także sprawdzenie w boju historycznych bokserów. Co powiecie na starcie Ali vs. Frazier?

    Gra pozwala na rozgrywkę w pojedynkę (Single Player) oraz w trybie dla dwóch graczy (Head to Head Modes).

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grałem. Byłoby fantastycznie gdyby w tej grze był tryb kariery, lub chociażby jakichś mistrzostw. Single game z komputerem nudzi się za drugim podejściem :/

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mi wiadomo jest już 2 czesc tej gry :
    TitleBout Championship Boxing 2 za niedługo bede ją sciągał:D

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2006
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam link do tego managera Universal Boxing Manager jak cos to na gg.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-05-2006
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak coś, to mam seriala do tej gry... chętni pisać na gg (4031775)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-08-2006
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ostatnio grałem w taka grę boxsport manager , i troszkę mnie wciągneła , ciekaw jestem czy ktos grał w tę gre i czy sa dodatki do tego managera .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •