Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 70

Wątek: AZS Olsztyn vs AZS Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Olsztyn vs AZS Częstochowa

    Kolejny pojedynek gigantow Polskiej Ligi Siatkowki. Wszystko wskazuje na to, ze w sobote nie zagra Mozdzonek, ktory skrecil kostke w Jastrzebiu. Zastapi/sprobuje zastapic go Czarnowski.
    Ostatnie mecze olsztyniokow byly calkiem calkiem: wygrana ze Skra, dobry mecz w Jastrzebiu...
    Czestochowa moze byc w malym dolku po pechowej? przegranej z JSW i wczorajszej wpadce.
    Obstawiam tiebreak.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem 3 pkt zostaną w Olsztynie...aczkolwiek fajnie by bylo jakby Czewa ugrała chociazby 2 oczka, wtedy tabela by sie troche splaszczyla :-)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako "ukaszony przez Olsztyn" mam nadzieje, ze Czestochowa podniesie sobie szybciutko morale kosztem Olsztyna wygrywajac gladko 3 : 0.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn to za dobra drużyna, a Mazur to za dobry trener żeby dać sobie odebrac punkty, kompletnie nic nie grającej Częstochowe! Częstochowa jest w stanie ugrać jednego seta pod warunkiem gry w pierwszej szóstce Woickiego i Wiki.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako "ukaszony przez Olsztyn" mam nadzieje, ze Czestochowa podniesie sobie szybciutko morale kosztem Olsztyna wygrywajac gladko 3 : 0.
    JAK WIDAC UKASZENIE CIAGLE MOCNO BOLI

    MAM NADZIEJE NA CO NAJMNIEJ DWA PUNKTY DLA OLSZTYNA, ALE WYDAJE SIE ZE CZE-WA JEST TROCHE NIEDOCENIANA A TO DOPIERO RUNDA ZASADNICZA, W PLAY-OFF ROZNIE MOZE BYC.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak widac bardziej sie tym podniecasz niz ja;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam jedynie nadzieję na pięciosetowy mecz... We wtorek rewanż pucharu CEV :P

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Olsztyn to za dobra drużyna, a Mazur to za dobry trener żeby dać sobie odebrac punkty, kompletnie nic nie grającej Częstochowe!
    nie podniecaj się tak,
    bo się zaczniesz jąkać...

    liczę na fajny meczyk,
    dwóch czołowych drużyn.
    Pytanie.
    Są jeszcze bilety na ten meczyk?

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie.
    Są jeszcze bilety na ten meczyk?
    Niestety bilety już zostały wysprzedane

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapowiadało się na szybkie 3:0, a tu Częstochowa podjęła walke...Mam nadzieję, że nie tylko w 3 secie...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już nie 3:0

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już nawet nie 3:1...brawo dla Częstochowy za walke!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam tiebreak.
    Wy to sie znacie na typowaniu ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fiu fiu 5 set byl niesamowity. Nic tylko gratulowac bądź co bądź sensacyjnej wygranej Częstochowy
    I hate Bayern soooo much

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-04-2006
    Postów
    727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ****a mać te kiwki zagumnego w końcuwce seta. Jeszcze ochłanąć nie mogę jak oni mogli przegrać tego ostatniego seta

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2006
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wygrana Częstochowy po tie-breaku! Bardzo emocjonujacy mecz... Salmon jak pogra jeszcze trochę będzie z niego pozytek. Szczerbaniuk w końcu zaczął serwować tak jak potrafi. No i Billings, który ponownie rozegrał świetne spotkanie! Nasuwa się tylko jeden wniosek (od dawna z resztą) Woicki w szóstce! AZS w końcu pokazał charakter. Kto nie wygrywa prowadząc 2:0, ten przegrywa 3:2;)

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy to sie znacie na typowaniu
    no znaja sie :)

    mecz wygral: Robert Szczerbaniuk - ikona czestochowskiej siatkowki :D:D:D

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy to sie znacie na typowaniu
    no znaja sie :)

    mecz wygral: Robert Szczerbaniuk - ikona czestochowskiej siatkowki :D:D:D
    A tak go nie chcieliście przed sezonem :)
    Częstochowa cały mecz była strasznie naładowana i było
    widać zawziętość na ich twarzach

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako czlowieka nadal chyba wiekszosc (w tym ja sa anty).
    jako siatkarz wszyscy zdaja sobie sprawe, ze to swietne wzmocnienie

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Jestem pełen podziwu dla "Brookinga że nie zdjął Salmona w połowie 2 seta, jak widać opłacało się.
    Salmon i Szczeraniuk z maeczu na mecz coraz lepiej zagrywką, do tego Wika w obwodzie.
    Mecz emocjonujący i dobrym poziomie szkoda tylko tych błędów sedziego, bo było ich za dużo
    Moje obserwacje zespołu Olsztyńskiego:
    Zagumny ok gdyby nie błędy (o dziwio) w końcówkach 4 i5 seta
    Czarnowski jednak dziura
    Papke bardzo dobre spotkanie
    Tanik - jego problem to przyjęcie.
    A przyczyna porażki to zatrzymanie przez Czestochowian środkaowych w drużynie Olsztyńskiej od 3 seta.

    W Cz-wie Woicki na duży plus, Billings ponownie super choc w końcówce tie breaka juz widac było brak siły, coraz bardzie ściągał piłke przez co był blokowany
    Salmon od 3 seta dobrze . Gierek nadal jakis niepewny w przyjęciu i ataku, ale czym dalej tym lepiej
    Szczeraniuk - wreszcie zagrywką ruszył i rozdał pare blokuów na środku , także Grzybowi

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Bardzo fajny meczyk.
    Jednakże chciałbym zwrócić uwagę na przestoje.
    Częstochowa w drugim secie przy stanie 8:10 straciła 8 punktów!(zyskując tylko jeden(16:11))
    Olsztyn też miał podobną zadyszkę dwukrotnie.
    (jednak mniejsze straty punktowe)
    Bardzo słaba gra Gacka i Zagumnego.
    Tragiczne sędziowanie.
    Na szczęście inni zawodnicy stworzyli niezłe widowisko.
    Zwłaszcza ci słabi Amerykanie
    (libero Olsztyna rewela)
    p.s.gdzie jest coach?:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od siebie dodam: warto zwrocic uwage na gre Salmona...niby malo widoczny na poczatku...pozniej bezcenny...swietny przeglad sytuacji na boisku...przebudzenie Benka - tak trzymac!Billings jak zwykle ostatnio- git. Az milo patrzec na jego energie...tragicznie Gacek...przyjecie zenujace...obrona duzo lepsza...Stelmacha trzeba jak najszybciej posadzic na lawce...kompletnie zapomnial jak sie gra...
    W Olsztynie bardzo podobal mi sie libero- niesamowity mecz w jego wykonaniu.
    Generalnie cieszy zwyciestwo! moze wreszcie skoncza sie komentarze typu - "Olsztyn jest poza zasiegiem Czewy", "Czewa odstaje" itd...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Salmon dobrze, ale dlaczego nie gra Marcin Wika to nie mam pojecia? Rozegral koncowke chyba 2 seta i przyjmowal bardzo dobrze. Woicki oczywiscie bez dyskusji pierwszym rozgrywajacym. Chociaz wydaje mi sie, ze jedynym plusem Stelmacha jest to, ze dogrywa lepsze pilki do Billingsa.
    Inna sprawa to progres gry (mam nadzieje ze nie jednorazowy) u srodkowych. Swietnie Phill, swietnie Szczerbaniuk. Jerry obnizka formy, ale ja wychodze z zalozenia, ze lepiej teraz zlapac zadyszka niz w PO obnizyc loty. O niego jestem spokojny. Gacek faktyczbnie tez gorzej. Swoje zrobil Adi Patucha i za to szacunek.

    W Olsztynie duzy brak Mozdzonka (ale to wychodzi na 0, bo u nas nie gral prawie Wika:P). Papke w koncowce juz nie taki hammerowaty :) Srodek zagral slabiej. Dobrze Bakiewicz i Lambourne. Tanik w ataku ok, ale obstrzeliwany zagrywka zaczyna sie mylic. Zagumny jak wszyscy widzieli... dobrze do pewnego czasu... koncowka in minus "najlepszego rozgrywajacego swiata" :)

    Ogolnie zmieniam zdanie, ze Olsztyn w tym sezonie jest nie do ruszenia. Oczywiscie jest jak najbardziej. Oj bedzie sie dzialo w play off :)

    Sedziowie... no comment. chociaz kibice z Olsztyna przesadzili, bo jezeli kogos sedzia tutaj bardziej skrzywdzil do gosci.

    Mistrz mistrz AZS!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2007
    Postów
    388
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta wygrana bylo Częstochowie potrzebna nie tylko za wzgledu na punkty, ale malejace morale... Na szczescie zawodnicy AZS-u podniesli sie kiedy rzutem na tasme, glownie dzieku bardzop dobrej zagrywce. Bylem zdzwiony ze Stelmach i Salomn grali od poczatku, ale jak widac trener widzial Salomona od poczatku i wiedzial ze moze byc skuteczny.Druga sprawa to Stelcm ze ach, który jest gorszy od Woickiego, chcoaiz ten tez zrobil kilka bledów. Jezlei wsyzsyc zawdonicy Czesatochowy wtrzela sie zagrywka, to moga byc bardzo niebezpieczni, a Olsztyn... w przyjeciu ma pewien problem, bo nawet jesli Tanik zejdzie za Ruciaka, to w zamian za lepsze przyjecie Olsztyn ma gorszy atak. Ale to nie nasz problem :D Grunt ze nareszcie pokazalismy niekórym ,ze jestesmy w stanie wygrac z kazdym i w finale przu odrobinie szcescia mozemy zagrac. Swoja droga, fawporytem wg mnie jest jednak Jastzrebie... ale srodek moze im pasc na play-off. Ten sezon bedzie wielki...;)

    Nie bede powatzral poprzednich wypowiedxzi, bo kazdy chyba widzial, ze Billings, nasz srodek, a ponziej skrzydla graly bardzo dobrze. Gierczynski ma faktycznie obnizke dformy,. ale jezeli taki Jerry wystarczuy na Olsztyn to po co go zmieniac ? chcoaiz Wika to ogromny plus jesli chodzi o ewnetualne wsparcie z lawki rezerowoych, i tutaj mamy pewna przewage nad pozstala trojka faworytow do zlota. I ten Gacek... mundial dal mu w kosc ewidentnie, a przerwy w grze do finalów raczej nie bedzie. Oby doszedl do siebie.

    PS. dxziisdaj byl chyba pierwszy mecz, a ktorcyh Szcerbaniuk pokazal w pelni swoje mozliwosci w zagrywce... szkoda ze Modeny tak nie przycisnal.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    21-02-2006
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje dla cze-wy. Zasluzone zwyciestwo co tu duzo mowic. Przestrzegalem przed tym zespolem i uwazam ze jest on troche nie doceniany w naszej lidze.


  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    20-12-2005
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olsztyn w tym sezonie gra bardzo dobrze i jak utrzyma ten poziom to bedzię dla Czestochowy nieosiągalny
    I kto póki co jest dla kogo nie osiągalny???

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ogolnie zmieniam zdanie, ze Olsztyn w tym sezonie jest nie do ruszenia. Oczywiscie jest jak najbardziej. Oj bedzie sie dzialo w play off :)



    Mistrz mistrz AZS!!!
    Radku no wprost nie do wiary!nie masz po co wracac do krk;)

    Z innej beczki- moze ktos by sie wzial za sedziow?? ktorys mecz z kolei w ktorym pan na wiezy chce zostac gwiazda...zenada

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartku, ale wiesz dlaczego wygralismy? Bo nie gral moj idol Mozdzonek :) poza tym ja powiedzialem, ze bardzo chetnie odszczekam to co mowilem :) i to w tym momencie robie :P HAL HAL :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz wygral: Robert Szczerbaniuk - ikona czestochowskiej siatkowki
    O ile się nie mylę Murek i Szymański też byli ikonami częstochowskiej siatkówki...do czasu.

    Na szczęście inni zawodnicy stworzyli niezłe widowisko.
    Zwłaszcza ci słabi Amerykanie
    Billings od początku tego sezonu prezentuje wysoką formę, Eatherton narazie dość przeciętnie jak na poziom ligi, a Salmon... moim zdaniem Marcin Wika jest dużo lepszy, ale hmm... trener faworyzuje "swoich", jego prawo. Billings może imponować formą, ale zaskakuje mnie jego zachowanie, momentami zachowuje się jak (przepraszam) nienormalny. Nie chcę nic mówić, ale gdyby to był siatkarz Jastrzębia już siedziałby na ławce z czerwoną kartką na koncie...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Oj biedna malpka nawet ironi nie zrozumiala :)

    I teraz wszyscy razem: ASA BENEK ASA :P :P :P

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ee no co Ty, Robert teraz jest moim idolem. Zeby tylko w nosie mniej dłubał...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj biedna malpka nawet ironi nie zrozumiala
    Zrozumiała, zrozumiała... W oczach Twoich i innych wiernych fanów siatkówki w Częstochowie, Szczerbaniuk nigdy do takiej rangi nie urośnie, ale obawiam się, że nie w przypadku wszystkich jest to takie oczywiste, tym bardziej, że komentatorzy przy każdej okazji zachwycają się talentem i nieprzeciętnymi umiejętnościami [?] Szczerbaniuka. Zapewne dwa udane mecze w jego wykonaniu i chłopak stanie się pupilkiem większej części hali Polonia do momentu, w którym nie odejdzie do innej drużyny naturalnie...

    Gdyby decyzja, o przejściu do Częstochowy [w przypadku Stelmacha i Szczerbaniuka], nie była ich osobistą decyzją, może byłoby mi ich żal, a tak... sami wybrali, wiedzieli w co się pakują. Mimo wszystko widzę pewne postępy... czyżby zaakceptowany został Marcin Wika?

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutanie to, ze Ciebie wkurzaja zawodnicy przeciwnych druzyn to wszyscy wiemy.
    Szymanski byl wrogiem nr 1 dopoki nie przeszedl do Jastrzebia - teraz jest bohaterem.
    Dla Ciebie wszyscy sie dzwinie zachowuja. A juz cala liga jest przeciwko Jastrzebiu to wiemy nie od dzisiaj.
    A juz pojecie ironii to dla Ciebie chyba nie istnieje...

    to, ze zawodnik jest pozytywnie naladowany energia i po kazdej akcji emocjonalnie reaguje to powod do dania mu czerwonej kartki... Oczywiscie Plamen jak gral i sie wyklocal z szedziami byl okej, bo on to ma we krwi :)

    jeszcze mi powiedz dlaczego Billings wedlug Ciebie zachowuje sie jak nienormalny? hmm bo nie rozumiem jak taki czlowiek sie zachowuje.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Pani Orangutan - my nie jestesmy choragiewkami na wietrze jak kibice w Jastrzebiu (gdzie mozna pokochac kazdego zawodnika, nawet tego, ktory miesiac wczesniej Was od wiesniakow wyzywal) i gwarantuje Ci ze podczas tego sezonu nikt nie bedzie skandowal nazwiska Szczerbaniuka w Hali Polonia.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2004
    Postów
    232
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja pochwale Brooka, ten gosc wlasnie swoja walecznoscia nakreca cała druzyne. Prawdziwy "fajter", jego dzisiejsze zachowanie tez mozna zrozumiec. Poprostu sedziowe kazda niepewna pilke gwizdali na korzysc Olsztyna. A jesli sie ma takie cechy jak Billings nie mozna tego puscic mimo uszu....Billings - szacunek!

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutanie to, ze Ciebie wkurzaja zawodnicy przeciwnych druzyn to wszyscy wiemy.
    Szymanski byl wrogiem nr 1 dopoki nie przeszedl do Jastrzebia - teraz jest bohaterem.
    Dla Ciebie wszyscy sie dzwinie zachowuja. A juz cala liga jest przeciwko Jastrzebiu to wiemy nie od dzisiaj.
    A juz pojecie ironii to dla Ciebie chyba nie istnieje...
    Hmm siatkarzy Jastrzębia często ponosi podczas meczu i na kartkę zasługują, ale... traktujmy wszystkich jednakowo. Nie wiem czy wiesz, że istnieje słowo "przepraszam" i wszystko można wybaczyć [kwestia podejścia]. Historia z "wiesniakami", fakt, nie była zbyt miła, ale jakoś osobiście nie poczułam się tym bardzo dotknięta, bo słowo to padło pod wpływem emocji.

    to, ze zawodnik jest pozytywnie naladowany energia i po kazdej akcji emocjonalnie reaguje to powod do dania mu czerwonej kartki... Oczywiscie Plamen jak gral i sie wyklocal z szedziami byl okej, bo on to ma we krwi
    Pozytywnie naładowany energią to jest... Dan Lewis choćby. Porównaj sobie "pozytywne naładowanie energią" w przypadku obu panów [Billingsa i Lewisa] i wybacz, ale z jednym chyba coś nie tak. Plamen przeginał i dorobił się niezłej kolekcji kartek i upomnień - dostał nauczkę.

    Pani Orangutan - my nie jestesmy choragiewkami na wietrze jak kibice w Jastrzebiu (gdzie mozna pokochac kazdego zawodnika, nawet tego, ktory miesiac wczesniej Was od wiesniakow wyzywal) i gwarantuje Ci ze podczas tego sezonu nikt nie bedzie skandowal nazwiska Szczerbaniuka w Hali Polonia.
    Nigdy nie mów nigdy. Do końca sezonu jeszcze sporo czasu. Sporo czasu na to, aby rozległo się na hali Polonia magiczne słowo "Benek" zupełnie jak w Bełchatowie :P ;)

    A tak przy okazji - gratuluję Częstochowie wygranej. Liczyłam na pięciosetowy pojedynek i taki też się odbył. Bardzo dobre widowisko, bez wielkiej ilości błędów - z przyjemnością ogląda się podobne spotkania. Jedyne co martwi to poziom sędziowania. Szczytem wszystkiego było sędziowanie podczas spotkania Jastrzębie - Olsztyn w pucharze CEV. Gorzej już mam nadzieję nie będzie. Jeśli chcemy mieć silną ligę wypadałoby mieć też dobrych sędziów... Może wartoby podjąć jakies kroki, aby nie czuli się tak zupełnie bezkarni?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie wiem czy wiesz, że istnieje słowo "przepraszam" i wszystko można wybaczyć [kwestia podejścia]. Historia z "wiesniakami", fakt, nie była zbyt miła, ale jakoś osobiście nie poczułam się tym bardzo dotknięta, bo słowo to padło pod wpływem emocji.
    Czyli najpierw napluje Ci w twarz, potem zwyzywam od najgorszych, a na koniec powiem przepraszam. Wedlug Ciebie bedzie wszystko w porzadku tak ?? Przeciez to tylko nerwy :)

    Pozytywnie naładowany energią to jest... Dan Lewis choćby. Porównaj sobie "pozytywne naładowanie energią" w przypadku obu panów [Billingsa i Lewisa] i wybacz, ale z jednym chyba coś nie tak.
    A mi sie wydaje ze wedlug Ciebie Billings ma jedna zdecydowana wielka wade - gra w Czestochowie. Daje wszystkie pieniadze ze gdyby gral on w Jastrzebiu i zachowywal sie podobnie to bylibysmy skazani na czytanie Twoich wielkich pochwal, jaki to wspanialy i zaangazowany zawodnik. Widzisz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogło być 3:0, ale wiadomo - kto nie wygrywa przy stanie 2:0 ten... później będzie płakał.

    Paweł Zagumny ponoć jest chory. Od tygodnia podobno jedzie na antybiotykach.
    Patrykowi jednak dużo brakuje do Marcina Możdżonka.
    To co Bąku wyprawiał na zagrywce, to należy się tylko cieszyć, ale to chyba mało w porównaniu do zagrywek Szczerbaniuka.
    Choć wydaje mi się, że przyjęcie w Olsztynie pozostawia wiele do życzenia.

    A już to co wyprawiali sędziowie, to naprawdę ktoś się chyba powinien nimi zająć skoro chcemy mieć silną ligę.
    Drukowali równo w obie strony, więc nie ma co się sprzeczać komu więcej zawinili a komu mniej.
    Nawet zagroził kibicom, że wyprowadzi całą halę i mecz dokończy się przy pustych trybunach, bo nieszczęśliwie serpentyna z trybuny vipowskiej spadła na jego głowę :D
    Jak to jedna uznana osoba z Częstochowy powiedziała : "Wszystko widzą doodkoła, że butelki poprzewracane, że picie rozlane, że zawodnicy na ławce źle siedzą, ale to co sie dzieje na boisku, to trudno im już zauważyć."
    I taka jest prawda.

    A w Częstochowie grę odmienił chyba Paweł Woicki i oczywiście zagrywki Roberta Szczerbaniuka.
    I gratulacje.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podaj mi przyklad nienormalnego zachowania Brooka Billingsa? bo tutaj mam porownac z Lewisem, ale nie wiem na co mam zwrocic uwage u Brooka? Moze ta radosc po zdobytych punktach jest nienormalna? Jak on w ogole smie!!!

    Nie porownaj kibicow w Czestochowie do Jastrzebia, Belchatowa czy innych klubow PLS. Wiesz dobrze jaka jest roznica.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobre widowisko, bez wielkiej ilości błędów - z przyjemnością ogląda się podobne spotkania.
    Oj Orangutan mała pomyłeczka :)Widowisko było emecjonujace to fakt , ale błędów było dużo.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi sie wydaje ze wedlug Ciebie Billings ma jedna zdecydowana wielka wade - gra w Czestochowie. Daje wszystkie pieniadze ze gdyby gral on w Jastrzebiu i zachowywal sie podobnie to bylibysmy skazani na czytanie Twoich wielkich pochwal, jaki to wspanialy i zaangazowany zawodnik. Widzisz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ...
    Tyle, że Brook jest wspaniałym i zaangażowanym zawodnikiem. Znakomitej i skutecznej co najważniejsze gry, odmówić mu nie można. Uważam jednak, że zaangażowanie mogłoby ujawniać się w nieco inny sposób, mniej... "agresywny".

    Nick1 pięciosetowego meczu bez błędów nie doczekamy się nigdy. Akurat moim zdaniem widowisko było całkiem niezłe. Pod koniec zaczęły się nerwy, atakowanie w aut, kilka zepsutych zagrywek, ale to i tak jedno z lepszych spotkań w PLSie jak do tej pory.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ta agresywnosc przejawia podczas klotnia z sedzia? Wybacz, ale to pan Kadziewicz, Bednaruk czy Iwanow to w ogole tak sie nie zachowuja. Jezeli on - Bronek jest agresywny to wyzej wymienini panowie wcale nie sa gorsi, a Kadziewicz w ogole bije go na glowe.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ta agresywnosc przejawia podczas klotnia z sedzia? Wybacz, ale to pan Kadziewicz, Bednaruk czy Iwanow to w ogole tak sie nie zachowuja. Jezeli on - Bronek jest agresywny to wyzej wymienini panowie wcale nie sa gorsi, a Kadziewicz w ogole bije go na glowe.
    Absolutnie nie. Z sędzią kłóci się nie jeden Brook, ale 1/3 siatkarzy grających w polskiej lidze. Niemniej jednak tylko Brook po każdej nieudanej akcji wali pięściami w parkiet i potwornie wrzeszczy. Z całym szacunkiem, pozostałym wystarcza przeklinanie "pod nosem".

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Orangutan! zamiast wdawać się w jakieś osobiste wycieczki pochwal oba zespoły za widowisko, które stworzyły, bo naprawdę warto. Takie mecze chce się oglądać a wynik coż?dzisiaj jest tak jutro może być inaczej. Po pierwszych dwóch setach wydawało się że Olsztyn rozjedzie Cz-wę w 3 krótkich setach. Okazało się, że nie. I na tym polega cały urok siatkówki czy sportu w ogóle. Więcej takich meczy w PLS.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibibobi patrz kilka postów wyżej:

    "A tak przy okazji - gratuluję Częstochowie wygranej. Liczyłam na pięciosetowy pojedynek i taki też się odbył. Bardzo dobre widowisko, bez wielkiej ilości błędów - z przyjemnością ogląda się podobne spotkania. Jedyne co martwi to poziom sędziowania. Szczytem wszystkiego było sędziowanie podczas spotkania Jastrzębie - Olsztyn w pucharze CEV. Gorzej już mam nadzieję nie będzie. Jeśli chcemy mieć silną ligę wypadałoby mieć też dobrych sędziów... Może wartoby podjąć jakies kroki, aby nie czuli się tak zupełnie bezkarni? "

    I tym optymistycznym akcentem proponuję zakończyć dyskusję. Pozdrawiam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •